Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.09. 19:21:12

Nervo írta:http://www.fc-arsenal.hu/index.php?m=hirek&newsid=10273
Most hogy valószínűleg Debuchy megy a senalhoz, sztem elkellene hozni a srácot amíg nem csapnak le rá más csapatok is. Remélem hogy Zubiék figyelik a srácot. :)
Szerintem nem hozzánk vágyik elsősorban.. :D
„Ez nem igaz. Mindössze annyit tudok mondani, hogy Anglia az a liga, ahol szívesen játszanék. Mindig is ott szerettem volna játszani, mert úgy érzem, hogy ez passzol legjobban a stílusomhoz.”

Amúgy mi van már? Nem úgy volt, hogy még ma bejelentik az átigazolásokat..? :mrgreen:
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.09. 19:12:05

http://www.fc-arsenal.hu/index.php?m=hirek&newsid=10273" target="_blank
Most hogy valószínűleg Debuchy megy a senalhoz, sztem elkellene hozni a srácot amíg nem csapnak le rá más csapatok is. Remélem hogy Zubiék figyelik a srácot. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.09. 18:44:57

Fecooo írta:Morata 22 millióért megy a Juvéba, Alexis 30+ ójróért megy el tőlünk...
feel the difference.... #-o

(egyébként az elmúlt években az olasz palimadarakon szépen keresett a Madrid...)
Ez egy másik topic, de sztem erősebb az összeshasonlítás, ha Telloval mérjük össze. Tello legalább mutatott már vmit, az ő ára olyan 10 millió körül reális. Ez a 22 millió meg egyszerűen vicc. Ez a csávó még semmit sem csinált, sőt inkább csak leszerepelt...

ON: A Mundo és a Sport is egybehangzóan állítja, hogy Tello nem sokára a Portohoz kerülhet.
crixus írta:40 millióból Vertonghen is kijöhetne, akire lényegesen nagyobb szükségünk van.
Csak tudnám, hogy Vertonghen mitől lett ekkora ász, főleg ennyi pénzért? Én komolyan nem látok benne semmit. Jó védő, de szemmel láthatóan nem klasszis és nem is lesz az soha (legalábbis sztem).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2014.07.09. 14:54:18

Nemrég közzétett fotók szerint egy barcelonai boltban Luis Suárez nevével ellátott Barcelona-mezeket árusítanak, s bár sokan azt a "vádat" hangoztatták, hogy "photoshoppolt" képekről van szó, de az AS című lap utánajárt a dolognak, és kiderült, hogy szó sincs átverésről.
Idézet nem mondom meg honnan, itt a video a lényeg:

https://www.youtube.com/watch?v=121dzzlGwPI" target="_blank
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.09. 13:47:24

crixus írta: A legjobb az lenne, ha a Vertonghen, Thiago Silva, Hummels, Benatía négyesből érkezne valaki és mellé egy Fazio (ha már emlegetve lett) kaliberű csere.
Kizárt, hogy ilyesmibe gondolkodjanak.Ahhoz kéne némi éleslátás és ész. Könyögöm Mangala annyira adta magát ennél a Tello Portóba dolognán mégsem próbálták meg. ( És ne legyen igazam de 3 éve múlva szerintem tuti visszahozzuk Tellot 40 milláért) Hummels már kijelentette, hogy jó ajánlat esteén érdekelné küldföld, csak ki kéne fizeti a a kivásárlási árát( azt hiszem 40 milla körül van), Benatia detto.
barcafacan írta: Van még egy szempont Sanchez távozása indokaként, amit nem szokás emlegetni. Sohase értették meg egymást jól Messivel. Legjobb Barca - meccsei akkor voltak, amikor Messi hosszasan sérült volt. Hozzá képest Tello és Messi között is sokkal jobb összjáték volt, nem is beszélve Fabregasról, aki persze Sanchezzel is jól tudott együtt játszani. Reméljük, a Messi - Suarez megértéssel nem lesz probléma.
Ez így igaz, de ahogy látom az igazolásokat pont a Messifüggőség végleges megszünetését célozná. És továbbra is tartom Suarez támogatásához pont egy Alexis kellett volna, mert se Messi se Neymar nem arról híres, hogy mekkora munkát végez mezőnyben. Teljesen biztos vagyok abban, hogy az Arsenálban nagyon brutálisabn be fog vállni, mert ott teret kap és nem Messi kiszolgálása lesz a feladata.

A másik dolog nem tudom miért aszerint nézünk mindenkit, hogy mennyire illik Messihez? Ha neki nem megy semmilyen B tervünk nincs (remélem csak egyneőre). Nem szabad ennyire egy emberre építeni mindent. Láttuk mi történik ha megsérül vagy nincs formában. Láttuk mi történik minden csapattal ami egy emberre épül és azt az egy embert le tudják védekezni.

Nálunk pedig Suarez érkezése felveti a kérdést, hogy miképp akarkja megcomboztatni a védelmet. Mert lesz három játékosunk aki egy percet nem fog segíteni hátul. Alvest pedig el kéne küldeni. Most lehet belőle utoljára pénz és ő se nagyon akaródzik maradni, másrészt a teljesítménye se olyan mindent felülmúlóan jó az utóbbi években.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.09. 13:13:27

Remélem, hogy mostmár lezárul Suárez és Sánchez ügye is és foglalkozhatunk a védőkkel.
Szerencsés lenne, ha a lentebb felsorolt igazolások közül első sorban Mathieu és Cuadrado nem valósulnának meg, annyiért - 15 és 35 millió - amit az újságok írnak meg pláne nem. Cuadrado előre megérne ennyit, de jobbhátvédnek ennyi pénzből hozhatnánk már jobbat is, de ugyanez a gondom Marquinhos-szal is. 40 millióból Vertonghen is kijöhetne, akire lényegesen nagyobb szükségünk van.

A legjobb az lenne, ha a Vertonghen, Thiago Silva, Hummels, Benatía négyesből érkezne valaki és mellé egy Fazio (ha már emlegetve lett) kaliberű csere. De negyedik számú középhátvédnek bőven lenne merítési lehetőség Spanyolországon belül más is - csak ne egy szélső, akit bedobunk középre. :roll:
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.09. 12:21:14

nagyatyesz írta:Kicsit örülök Sanchez távozásának. Egyfelől az itt eltöltött 3 idénye felemásras sikeredett. én speciel többet vártam tőle. Az első idénye oké volt, a második katasztrófa, szó szerint képtelen volt gólt lőni, óriási ziccereket hibázott. Az idei éve ismét nem volt rossz, főleg gólok tekintetében. Akarásával soha nem volt gond, de játéka nem volt az igazi. Nyilván most mindenki fel van háborodva, de az első hármasunkból csak ő az akit megmozdíthatott a vezetőség. Neymart nyilván nem adják, több is benne a lehetőség, Messi már csak a neve miatt sem adható, ráadásul - még ha divat lett is bántani, amivel részben egyet is értek - a szezon harmadéig meglövi a Sancez által lőtt gólok számát. Aki erre azt mondja, hogy nem minden, azt megértem, de ha fontos meccsen egy-két ziccwerünk van, akkor az argentin az, aki legnagyobb százalékban használja ki a helyzeteit. 2 éve téptem is a hajam Sanchez miatt.És valami fissítés kellett oda is. Pedro meg hiába üldöznénk el, nincs hova menjen...Sanchezért meg pénz is jött. Ráadásul az utódja sem lesz kutyaütő, sőt góllövésben sokkal jobb is nála. Emellett Sanchez jó helyre került. Az Arsenalban ki tud teljedeni, húzóember lehet! Drukkolok neki!
Van még egy szempont Sanchez távozása indokaként, amit nem szokás emlegetni. Sohase értették meg egymást jól Messivel. Legjobb Barca - meccsei akkor voltak, amikor Messi hosszasan sérült volt. Hozzá képest Tello és Messi között is sokkal jobb összjáték volt, nem is beszélve Fabregasról, aki persze Sanchezzel is jól tudott együtt játszani. Reméljük, a Messi - Suarez megértéssel nem lesz probléma.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.09. 12:13:37

Tello nagy eséllyel 8 millióért távozik a Portohoz, ami egyéb bónuszokkal év végére 12 millióra nőhet.

Ír a 'Mundo' Vertonghenről, hogy ő is egy esetleges opció, ha a Marquinhos-Matieu ügyben marad minden úgy, mint ahogy most van. Rajta kívül még esélyes Hummels, Fazio és Schär. LE pedig minél előbb kész keretet szeretne, úgyhogy hamarosan remélhetőleg előrelépések lesznek védőügyben is végre.. :roll:

Cuadradot pedig nagyon szeretné megtartani a Fiorentina. Kérdés, hogy sikerülni fog-e nekik..
Ha ő jön, akkor Dani tuti távozik. Hogy őszinte legyek, nem tudom, hogy melyiknek örülnék jobban. Cuadrado a VB alatt meggyőzött, nagyon jó kis játékos, de nem védő.. Danit meg nem szeretném már övőre itt látni, még Scolari is kitette a csapatából annyira rosszul védekezett..

A többit meg már leírták előttem.. :D
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.09. 12:02:06

A Sport szerint a Barca összesen 211,5M eurót költ új igazolásokra.
A két kapus (24M) ás Rakitic (18M) 42M-euróba került a Barcának.
A további igazolások 169,5M euró kiadást jelentenek a klubnak: Suarez (79,5M), Marquinhos (40M), Mathieu (15M) és Cuadrado (35M).
A bevételi oldalon a Cescért (33M) kapott összegen felül még 70M euróval számolnak (Alexis (38M), Alves (12M), Song (10M) és a töltelék (10M)), + az új igazolásokra elkülönített összeg 120M euró.
Ez összesen 223M euró.

A MD főcímben hozza, hogy a Barca a kivásárlási árnál kb. 20M euróval olcsóbban szerzi meg Suarzet, a transzfer összege 70-73M euró között lesz. Néhány órán belül megtörténik az ügylet bejelentése.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.07.09. 11:52:57

Dani Alves: “For me, I'll continue at Barça for another year, but it doesn't depend only on me. Since I gave all I have to Barcelona.”

Dani Alves tehát marad így ugyanúgy sebezhetőek leszünk a jobboldalt:) #-o

Arsène Wenger: “Alexis Sánchez transfer is almost done. We expect to complete the signing on Wednesday.”

Alexisért 35-38 millio között fogunk kapni,Suarez 70-75 millio és 48órán belül be is jelentik.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.07.09. 10:02:54

Kicsit örülök Sanchez távozásának. Egyfelől az itt eltöltött 3 idénye felemásras sikeredett. én speciel többet vártam tőle. Az első idénye oké volt, a második katasztrófa, szó szerint képtelen volt gólt lőni, óriási ziccereket hibázott. Az idei éve ismét nem volt rossz, főleg gólok tekintetében. Akarásával soha nem volt gond, de játéka nem volt az igazi. Nyilván most mindenki fel van háborodva, de az első hármasunkból csak ő az akit megmozdíthatott a vezetőség. Neymart nyilván nem adják, több is benne a lehetőség, Messi már csak a neve miatt sem adható, ráadásul - még ha divat lett is bántani, amivel részben egyet is értek - a szezon harmadéig meglövi a Sancez által lőtt gólok számát. Aki erre azt mondja, hogy nem minden, azt megértem, de ha fontos meccsen egy-két ziccwerünk van, akkor az argentin az, aki legnagyobb százalékban használja ki a helyzeteit. 2 éve téptem is a hajam Sanchez miatt.És valami fissítés kellett oda is. Pedro meg hiába üldöznénk el, nincs hova menjen...Sanchezért meg pénz is jött. Ráadásul az utódja sem lesz kutyaütő, sőt góllövésben sokkal jobb is nála. Emellett Sanchez jó helyre került. Az Arsenalban ki tud teljedeni, húzóember lehet! Drukkolok neki!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.09. 09:32:39

Nem tudom, a történtek változtatnak-e valamit védő-fronton. Lehet, hogy TS könnyebben, Marquinhos nehezebben megszerezhetővé válik, Alves meg eladhatatlanná. Előtérbe kerülhet, hogy Hummelsnek van-e rögzített kivásárlási ára és nem lenne-e érdemes azt vita nélkül kifizetni. De az is lehet, hogy újra a nem frekventált nevek között kell inkább drágakövet keresni.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.09. 08:56:56

Rdinho10 írta:Ja majdnem elfelejtettem valaki esetleg tudja hogy pontosan hol,mikor lesznek edzőtáborba? ha jól értesültem Ausztria vagy Svájc? van már dátum,konkrét hely?Azonnal indulok ha a "szomszédban" lesznek:) Viscaaa!
Ha jól tudom, akkor Angliában lesz az edzőtábor. Amúgy üdv a fórumon! :)

On:
culinho írta:Állítólag 32 millióért megy Alexis, ma lesz a bejelnetés és Suarezé is. MD
Hú, de jó lenne, ha végre tényleg hivatalos lenne! 8)
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.07.09. 07:57:00

Állítólag 32 millióért megy Alexis, ma lesz a bejelnetés és Suarezé is. MD
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2014.07.08. 20:42:57

Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2550
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.07.08. 20:40:51

blaugrana99 írta:Nagyon egyszerű a megoldás,nem kell elolvasnod a hozzászólásaimat és kész. Ezek az én véleményeim.Lehet hogy neked nem,de nekem és nagyon sok drukkernek hiányozni fog a chilei.És se b....k mert jónak találod hogy eladjuk a pasast.Te se kóstolgass ha kérhetnélek.
Nincs mit olvasni rajtuk, mert 3/2-nél egy betű sincs, csak egy rakat sárga fej. Ha csak ennyit bírsz kiadni magadból, hogy napi szinten ~3x siratod, akkor ne is írj ide. Sok ember nem kíváncsi rá, annyi különböztet meg másoktól engem, hogy én fel is hívom a figyelmedet rá. Nem azért írok neked, mert véleménykülönbségen vagyunk, hanem mert szükségtelen és jellegtelen hozzászólásokat írsz. Off vége.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2014.07.08. 20:26:01

Üdv,Régóta követem ezt az oldalt,most jött el az idő hogy regisztráljak mindenkit Üdvözlök.
Számomra a Barcelona a 2000-es évektől lett szimpatikus majd fanatizmusig fajult:D
Nálam óriási tett volt a 15.helyről az UEFA kupás helyre érni annó és hát jött Ronaldinho :roll: ,De hogy ne legyen teljesen off én "szeretettel" várom Suarezt(ha jön) Brutális gólvágó aki az angolba hozni tudja egész évben a formát akkor itt nálunk még jobb lesz,jöjjön csak majd LE gatyába rázza ha úgy alakul,és nem értek egyet azokkal akik elítélik azért mert harapott..
Ilyen alapon ne is játsszon soha többet sehol...Zseni a pali nálunk a helye!Védőről meg annyit hogy nem kell izgulni attól még h nincs semmi pletyka biztos megy a mocorgás a vezetőségben és jönni fog egy komoly védő,ebben az évben különösen aktívak vagyunk átigazolás témában...
Ja majdnem elfelejtettem valaki esetleg tudja hogy pontosan hol,mikor lesznek edzőtáborba? ha jól értesültem Ausztria vagy Svájc? van már dátum,konkrét hely?Azonnal indulok ha a "szomszédban" lesznek:) Viscaaa!
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.08. 19:31:35

Rinku írta:
Egészen zavaró már, amit leművelsz itt a fájdalmasabbnál fájdalmasabb smiley özönnel, egyfolytában...

Elmegy és? Akkor mi van? Több, mint 2 évig nem volt sehol, hozott egy viszonylag elfogadható évet és mindenki azt csinálja, mintha Iniesta menne el. Álljon már meg a menet... 38 millió euró a legjobb dolog, amit el tudok képzelni Sanchezzel kapcsolatban. Utóbbi időben fele annyit esik el a lábában, mint amúgy és mindenki odáig van meg vissza. Szerintetek ez egy konstans, állandó teljesítmény, amit az utóbbi fél évben produkál? Erősen kétlem. Mellékesen jegyezném meg, hogy nem egy olyan meccs volt tavasszal is - a csapat teljesítményétől függetlenül - amikor a pályán nem lehetett látni. 38 millió euró korrekt ár. Nem bánnám, ha 40 fölé nőne, de tökéletes így is.

Az meg, hogy Pedronak kb. a k...a anyját 0-24-ben, az nekem már sok. Tény, Sanchez jobb nála, csak Pedroért senki nem kínál 38 milliót. Tény az is, hogy nem ér annyit, de most miért kéne kivágni? Nem rinyál, nem bomlasztja a rendet, örül ha játszik, nem bánkódik ha mégsem, elfogadja a szerepkörét. A semminél bőven több, ha itt van. Ne akarjuk már foggal-körömmel kivágni, nincs értelme. Tény, nem egy spíler a kölyök. De még mindig többet ér, mintha egy törött lábú játékos ülne a lelátón. Maradjon, szükségünk van rá. Túl sokat ne akarjunk markolni egy nyár alatt, keveset fogunk fogni...
Nagyon egyszerű a megoldás,nem kell elolvasnod a hozzászólásaimat és kész. Ezek az én véleményeim.Lehet hogy neked nem,de nekem és nagyon sok drukkernek hiányozni fog a chilei.És se b....k mert jónak találod hogy eladjuk a pasast.Te se kóstolgass ha kérhetnélek.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2014.07.08. 19:21:06

Amég szórta a gólokat Liverpoolban mindenkinek tetszett. Csinált egy hülyeséget, máris akasztófára vele.
Ugyanez a szöveg volt Ibra, meg Mascherano idehozatalakor. Melyikük is balhézott itt többet??
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.07.08. 19:16:54

Nagyon elszomorít a vezetőség munkája. Idén volt az első elfogadható szezonja Alexisnek, a vb-n is villogott. Az eddigi barcelonai szezonjait figyelve az idei volt az, ami miatt a legkevésbé lehet őt elmarasztalni, mégis most adják el. Ráadásul egy olyan emberért áldozzák fel, aki rossz hírnevet szerzett magának állatias viselkedésével. Eddig a példamutató játékosok otthona volt a Camp Nou, ahol egység volt, ám Suárez megvételével ez megváltozik. Egy, a fél világ által gyűlölt és megvetett embert hoz ide a vezetőség rengeteg pénzért, holott a védelem megerősítésére kellene elsősorban figyelni. Minden bizonnyal a védő(k) is meglesz(nek), de nem hiszem, hogy pont egy olyan embert kell hozni, aki sokaknál kiveri a biztosítékot cselekedeteivel. Az, hogy támadót hoz a vezetőség, még elfogadható lenne, de csakis akkor, ha már a védelem meglenne, ám erről eddig nincs szó. Neymar leigazolása óta a jelenlegi vezetőség (még Rosellt is ideveszem) kudarcot vallott, ám ezt képtelenek beismerni. Inkább bedobják Suárezt majdnem 80 millió euróért és eladnak egy olyan játékost, akin érezni a fejlődést. Szerintem így próbálnak valamit javítani a megítélésükön Bartomeu-ék, ám ezzel csak ellenszenvet váltanak ki sok Barcelona-szimpatizánsból.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2550
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.07.08. 19:14:04

Egészen zavaró már, amit leművelsz itt a fájdalmasabbnál fájdalmasabb smiley özönnel, egyfolytában...

Elmegy és? Akkor mi van? Több, mint 2 évig nem volt sehol, hozott egy viszonylag elfogadható évet és mindenki azt csinálja, mintha Iniesta menne el. Álljon már meg a menet... 38 millió euró a legjobb dolog, amit el tudok képzelni Sanchezzel kapcsolatban. Utóbbi időben fele annyit esik el a lábában, mint amúgy és mindenki odáig van meg vissza. Szerintetek ez egy konstans, állandó teljesítmény, amit az utóbbi fél évben produkál? Erősen kétlem. Mellékesen jegyezném meg, hogy nem egy olyan meccs volt tavasszal is - a csapat teljesítményétől függetlenül - amikor a pályán nem lehetett látni. 38 millió euró korrekt ár. Nem bánnám, ha 40 fölé nőne, de tökéletes így is.

Az meg, hogy Pedronak kb. a k...a anyját 0-24-ben, az nekem már sok. Tény, Sanchez jobb nála, csak Pedroért senki nem kínál 38 milliót. Tény az is, hogy nem ér annyit, de most miért kéne kivágni? Nem rinyál, nem bomlasztja a rendet, örül ha játszik, nem bánkódik ha mégsem, elfogadja a szerepkörét. A semminél bőven több, ha itt van. Ne akarjuk már foggal-körömmel kivágni, nincs értelme. Tény, nem egy spíler a kölyök. De még mindig többet ér, mintha egy törött lábú játékos ülne a lelátón. Maradjon, szükségünk van rá. Túl sokat ne akarjunk markolni egy nyár alatt, keveset fogunk fogni...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.08. 18:43:10

Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.08. 17:45:53

Kicsit azt érzem, hogy az utóbbi 2 évben igencsak költekezik, erőlködik a Barca az átigazolások terén. A Real talán annyival tette ezt jobban anno, hogy olyan embereket hozott, akik a magas áruk, esetlegesen gyengébb teljesítményük (bár Ronaldo, Figo, Zidane, C. Ronaldo játékban is kimagaslóak voltak, Bale még kérdéses) ellenére is pénzt hoztak a konyhára (Beckhammel meg még a sz**t is eladtuk Kínában). Remélem Suarez legalább a játékban odateszi majd magát, hiszen annyi mezt nem hiszem, hogy el lehet a nevével adni, globálisan nézve nem egy szimpatikus játékos (pl.: Neymar ebből a szempontból jó vétel volt).
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.08. 17:43:14

Miközben mi nagyba hüledezünk a Suárez ügyön, Yaya esélyes, hogy a PSG-hez kerül. Ha megkeresnék Zubiék amúgy szerintem simán visszajönne, az interjú vége is erre enged következtetni. De hát úgy tűnik Robertoval fogjuk stabilizálni a középpályát.. :roll:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.08. 17:31:00

Feast4 írta: Engem az egészben az zavar, hogy Pedro bezzeg marad! Bem is értem... Oké bírja a padot tök jó. Csak beszállni nem tud majd, ha kell de amúőgy tök jó! ](*,)
Pedro-ért nem kapnánk annyit, mint Alexisért, illetve jobban is tűri a padot (gondolom).
Suárez-nek örülök, nagyon jó kis játékos, viszont ennyi lóvé, na ne már, de nem baj, jöjjön még Mangala 120 + Hummels 250 millióért és akkor jók is leszünk.

Amúgy ezek a klubbok ki is fizetik ezt a sok pénzt, vagy csak minket szívatnak? :lol:
Ha energiaitalt iszok inkább megveszem a 100 Ft-osat, mint a 180asat, ezek meg milliókat szórakoznak el :D
Válasz küldése