Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.05. 18:06:53

Abban egyetértek Faramucival, hogy valóban egyre kevesebb a látványos játékos, de ez nem csak a Barcelonát érinti, hanem az egész futballt, és nem csak a futballt. Az egyéniségek egyre inkább kivesznek, lásd a teniszt, a százezer éves Djokovic oktatja, alázza, megsemmisíti a fiatalokat. Sok sportágban érződik ez. Az utánpótlásképzésünkkel tehetünk azért, hogy ne csak eredményes, de szemet gyönyörködtetően játszó játékosokat neveljünk, de legyünk őszinték, az utóbbi időkben nem kerültek ki onnan nagy futballgéniuszok. Igazolni meg szintén nehéz ilyen játékost, mert az egész sportágban hiány van belőlük.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.05. 18:01:09

Láthattuk mire vitte a PSG az egyènisègeivel. Hogy ne legyen off, hivatalosan Luis Enrique a PSG edzője. Elmèletileg (hírek)igèretet tett, hogy megpróbálja javítani a viszonyt a Barca ès a PSG között, ès nem fog a Barcaból igazolni. Pont az ellenkezőjèt várnám Enriquetől. Vihetnèk Dembelèt, vagy Koundet jó pènzèrt ès hozhatnánk onnan a rotációba. Nálam pl. Icardi (Galata, 24 meccs 22 gól 7 gólpassz) is elfèrne a padon, ahogy Bernat, Soler, Fabian ha a spanyol vonalat erőltetjük. Ha sok pènzt kapnánk, mi is tudnánk minősèget igazolni, de úgy látszik sem Guardiola sem Enrique nem akar minket "kisegíteni" a nehèz időkben.
Elfelejtettem Ferrant ès Garciat🤣
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.07.05. 17:23:37

Faramuci69 írta:
2023.07.05. 17:00:11


Szegény szurkolókat sokáig éheztették. Abból,hogy sokan mentek meccsre a szezonban, nem következik, hogy milyen egyéniségekjátszanak a csapatban?
A mai foci nem a "cífraszűrről", hanem a csapatjátékról szól.
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.05. 17:00:11

csababarca írta:
2023.07.05. 16:48:31
davi10 írta:
2023.07.05. 16:44:29


Nem a Camp Nou-ban lett a legnagyobb átlagnézőszám idén Európában?

gondolom arra gondol a költő, hogy egyre kevesebb új szurkoló csatornázódik be a klubhoz, vagy egyre kevesebben nézik a meccseket.
valószínűleg az utolsó ahol mutatkozna ez, az a meccseken a nézőszám, mert sokan azért brahiból mennek ki a meccsre, ha már ott nyaralnak, akkor látványosságnak sem utolsó.
de ezekre nem tudok statisztikát, lehet nincs is.

amit a számlájára lehet írni az előző szezonnak, hogy azért voltak eredmények, és néha ha csak 20-30-45 percre, de jó játék is.
Szegény szurkolókat sokáig éheztették. Abból,hogy sokan mentek meccsre a szezonban, nem következik, hogy milyen egyéniségekjátszanak a csapatban?
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.05. 16:58:14

davi10 írta:
2023.07.05. 16:44:29
Faramuci69 írta:
2023.07.05. 16:30:36
Egyre kevesebb a néző csalogató játékosa a klubnak.
Nem a Camp Nou-ban lett a legnagyobb átlagnézőszám idén Európában?
Faramuci69 írta:
2023.07.05. 16:34:48
Laporta konszolidál. Igen nyertünk egy bajnokságot. Szuper, tényleg örülök neki. Ettől még ah olló egyre jobban szétnyílik köztük és az elit között. Igazolni változatlanul nem tudunk minőséget. Persze Gündi bejohet, és mi van ha csak levezetni akár??
Hogy nyílik szét az olló? Mivel vagyunk/leszünk gyengébbek, mint 1 évvel ezelőtt?
Levezetni inkább Szaud-Arábiába szokás menni, ahonnan volt is ajánlata, gondolom többszörös pénzért.
Az olló akkor is nyílhat, miközben mi javulunk. Nem mondom, hogy Gündi levezetni jött, de 30 fölött bármikor elfogyhat a szufla. Ki gondolta volna, hogy Hazard levezetni megy a Madridba? Inigo Martinez? Ő sem a pályája csúcsán van. Marcos Alonso is odateszi magát, még sem szeretné a nagy többség a csapatban látni. Egy-egy eset bejöhet, de a tendencia elég kiábrándító. Persze Chris bevát. Lewa is profi. Engem Kessie nem győzött meg. Sajnos Raphinha sem a brazilos technikájával tűnt ki. Kounde megítélése vegyes, talán ő idén javulni fog, de abban biztos vagyok, nem lesz belőle progresszív baloldani védő. Igen, jó dolog az optimizmus, de minimum véleményes a jelenlegi helyzet.

Torrének én is nagyon örültam. Puig-t is sokáig a csapatba követeltem Koemannál. Jó volt reménykedni valamiben. Aztán Xavi sem tette be a csapatba. Mi lehet az oka annak, hogy Xavi nem játszatja Torrét, eladná Fatit és Nicot? Lehet ő reálisabb képet lét? Lehet jobban ért hozzá? Lehet dilettáns, ésnála mind jobban értünk a Barcához itt a fórumon? Sajnos attól félek Xavinak lesz igaza.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.05. 16:48:31

davi10 írta:
2023.07.05. 16:44:29


Nem a Camp Nou-ban lett a legnagyobb átlagnézőszám idén Európában?

gondolom arra gondol a költő, hogy egyre kevesebb új szurkoló csatornázódik be a klubhoz, vagy egyre kevesebben nézik a meccseket.
valószínűleg az utolsó ahol mutatkozna ez, az a meccseken a nézőszám, mert sokan azért brahiból mennek ki a meccsre, ha már ott nyaralnak, akkor látványosságnak sem utolsó.
de ezekre nem tudok statisztikát, lehet nincs is.

amit a számlájára lehet írni az előző szezonnak, hogy azért voltak eredmények, és néha ha csak 20-30-45 percre, de jó játék is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.07.05. 16:46:13

Az, valószínűleg egész évben előnyhöz átigazolási időszak ugyan hosszú, de azok az új játékosok, akik itt vannak az előszezonban , valószínűleg egész évben előnyhöz jutnak. Ezért aki addig begyüjthető, az most fontosabb, mint aki talán a nyár végén beeshet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.05. 16:44:29

Faramuci69 írta:
2023.07.05. 16:30:36
Egyre kevesebb a néző csalogató játékosa a klubnak.
Nem a Camp Nou-ban lett a legnagyobb átlagnézőszám idén Európában?
Faramuci69 írta:
2023.07.05. 16:34:48
Laporta konszolidál. Igen nyertünk egy bajnokságot. Szuper, tényleg örülök neki. Ettől még ah olló egyre jobban szétnyílik köztük és az elit között. Igazolni változatlanul nem tudunk minőséget. Persze Gündi bejohet, és mi van ha csak levezetni akár??
Hogy nyílik szét az olló? Mivel vagyunk/leszünk gyengébbek, mint 1 évvel ezelőtt?
Levezetni inkább Szaud-Arábiába szokás menni, ahonnan volt is ajánlata, gondolom többszörös pénzért.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.07.05. 16:35:56

Azért mert az egész profi világban van 5 játékos akik miatt kimész a stadionba/leülsz a fotelbe. Pedri, wirtz, mpaypal, musiala meg talán bellingham. Kevés a focista, sok a robot, ez a tendencia aligha fog változni.
Ez a választék, hogyan hozol ide közönségcsalogató játékosokat? :D
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.05. 16:34:48

bence0330 írta:
2023.07.05. 15:59:32
Faramuci69 írta:
2023.07.05. 11:22:11
Sokkal inkább érzem azt, hogy fáj az igazság. A klub zuhanórepülésben van. Morális, anyagi és játékstílus szempontjából is. Ezt nehéz elviselni, ha az arcunkba mondják.
Ha olyan ütemben folytatjuk a zuhanórepülést, mint az elmúlt évben (0 kupa ---> 2 kupa), és még a játékosállomány is hasonlóan megy lefelé az elmúlt 1-2 évhez képest, akkor jövőre BL-t, bajnokságot, kupát, és szuperkupát nyerünk.

Szerintem már jó egy éve nem megyünk lefelé, hanem kb minden szempontból felfelé. De ha utóbbi támadható is lenne, az tuti, hogy lefelé nem. Laportáék jelenleg stop the rot üzemmódban vannak, igyekeznek minimalizálni a károkat, valami nyereséget kicsiholni az elcseszett dolgokból, és eközben még építkezni is. Nem egyszerű, nem is feltétlenül tökéletes minden lépésük, de összességében szerintem nagyon jó irányban indultunk el.
Laporta konszolidál. Igen nyertünk egy bajnokságot. Szuper, tényleg örülök neki. Ettől még ah olló egyre jobban szétnyílik köztük és az elit között. Igazolni változatlanul nem tudunk minőséget. Persze Gündi bejohet, és mi van ha csak levezetni akár?? Már megteheti. Jelenleg az zavar, hogy a Madrid bárkit megszerezhet a Barca elől.
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.05. 16:30:36

davi10 írta:
2023.07.05. 13:56:15
Faramuci69 írta:
2023.07.05. 11:22:11
Sokkal inkább érzem azt, hogy fáj az igazság. A klub zuhanórepülésben van. Morális, anyagi és játékstílus szempontjából is. Ezt nehéz elviselni, ha az arcunkba mondják. Persze Laporta nem Barto. Ettől még zuhanunk. BTW - sok furcsa, modern stílusban megfogalmazott kommentek látok, de azoknak pozitív a tartalma. Kicsit azt érzem, mikor szegény megboldogult sokak által szívből utált Verebes Józsi Bácsit kipenderítették a királyi TV-ből, mert megmondta a frankót a magyar válogatott egy-egy reménytelenül pocsék meccse után, ahelyett, hogy beállt volna a sorba dicsérni a semmit, ezzel is javítva a közhangulatot. Persze azzal egyetértek, hogy ne politizáljunk egy internetes fórumon, de egy-egy közéleti példának bele kell férnie, hiszen az inkább társadalomkritika (pl: stadionépítések). Hofi mondta:" akinek nem inge ne vegye magára ..."
Még mielőtt beleélnéd magad a mártír szerepébe, pedig te csak kimontad az igazságot (legalábbis a sajátodat), utoljára megkérlek, hogy olvasd el a válaszokat amiket kaptál és állíts a stíluson egy kicsit.
Nem tudom az utolsó hozzászólással mi volt bajod. Csak a saját igazságomat tudom elmondani. Azt hiszem ez lenne a cél nem? :)
Szerintem sokat változtattam a stíluson, de ha nem így érzed, akkor sajnálom. Ha erőből akarod megoldani, megtudod. Azért a fenyegető hangnem rosszul esik. Én is ennek a csapatnak szurkolok, nem személyeskedtem, de most bírálok. Megkerdeztem, miben változtassak, változtattam.
Az idei átigazolási tranzakciók, bár egyesével védhetőek, valahol összeségében elszomorítóak. Egyre kevesebb a néző csalogató játékosa a klubnak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.07.05. 16:13:56

fanbarca írta:
2023.07.05. 16:05:24
Nagybarcelona írta:
2023.07.05. 15:19:51
Az Arsenal leigazolta Declan Ricet 100+5 millióèrt Romano szerint. Sajtóèrtesülèsek alapján ezzel Thomas Partey eladóvá vált.
Könnyen lehet, hogy megdobják pár év börtönnel egy fizikai bántalmazásos ügy miatt, úgyhogy nem húznék 19-re lapot.
Amúgy is drága.
Kessie 2.0, semmi szükség rá
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.07.05. 16:05:24

Nagybarcelona írta:
2023.07.05. 15:19:51
Az Arsenal leigazolta Declan Ricet 100+5 millióèrt Romano szerint. Sajtóèrtesülèsek alapján ezzel Thomas Partey eladóvá vált.
Könnyen lehet, hogy megdobják pár év börtönnel egy fizikai bántalmazásos ügy miatt, úgyhogy nem húznék 19-re lapot.
Amúgy is drága.
més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.05. 15:59:32

Faramuci69 írta:
2023.07.05. 11:22:11
Sokkal inkább érzem azt, hogy fáj az igazság. A klub zuhanórepülésben van. Morális, anyagi és játékstílus szempontjából is. Ezt nehéz elviselni, ha az arcunkba mondják.
Ha olyan ütemben folytatjuk a zuhanórepülést, mint az elmúlt évben (0 kupa ---> 2 kupa), és még a játékosállomány is hasonlóan megy lefelé az elmúlt 1-2 évhez képest, akkor jövőre BL-t, bajnokságot, kupát, és szuperkupát nyerünk.

Szerintem már jó egy éve nem megyünk lefelé, hanem kb minden szempontból felfelé. De ha utóbbi támadható is lenne, az tuti, hogy lefelé nem. Laportáék jelenleg stop the rot üzemmódban vannak, igyekeznek minimalizálni a károkat, valami nyereséget kicsiholni az elcseszett dolgokból, és eközben még építkezni is. Nem egyszerű, nem is feltétlenül tökéletes minden lépésük, de összességében szerintem nagyon jó irányban indultunk el.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.05. 15:19:51

Az Arsenal leigazolta Declan Ricet 100+5 millióèrt Romano szerint. Sajtóèrtesülèsek alapján ezzel Thomas Partey eladóvá vált. Lehet èrdemesebb lenne benne gondolkodni Parejo ès Oriol helyett, Garciat règóta összakapcsolják az Arsenalba igazolással Arteta miatt. Mehetne bele Partey árába, ès Garcianak is jobb lenne, mint egy spanyol közèpcsapat. Partey egyèbkènt vkp-s lètère talán az Atleticoban jhv-kènt mèg jobban is játszott, az nálunk pedig hiányposzt. Nem èrtem mièrt ilyen sürgős Vkp igazolni azonnal, szerintem Parejoèrt ès Romeuèrt nem fognak kapkodni a csapatok, ès pl. Ferrannal is vonzó lehetne egy Arsenalbeli igazolás. Mèg csak most indult az átigazolási szezon, jó lenne tènylegesen erősíteni, ne pedig azèrt, hogy darabra meglegyünk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.05. 13:56:15

Faramuci69 írta:
2023.07.05. 11:22:11
Sokkal inkább érzem azt, hogy fáj az igazság. A klub zuhanórepülésben van. Morális, anyagi és játékstílus szempontjából is. Ezt nehéz elviselni, ha az arcunkba mondják. Persze Laporta nem Barto. Ettől még zuhanunk. BTW - sok furcsa, modern stílusban megfogalmazott kommentek látok, de azoknak pozitív a tartalma. Kicsit azt érzem, mikor szegény megboldogult sokak által szívből utált Verebes Józsi Bácsit kipenderítették a királyi TV-ből, mert megmondta a frankót a magyar válogatott egy-egy reménytelenül pocsék meccse után, ahelyett, hogy beállt volna a sorba dicsérni a semmit, ezzel is javítva a közhangulatot. Persze azzal egyetértek, hogy ne politizáljunk egy internetes fórumon, de egy-egy közéleti példának bele kell férnie, hiszen az inkább társadalomkritika (pl: stadionépítések). Hofi mondta:" akinek nem inge ne vegye magára ..."
Még mielőtt beleélnéd magad a mártír szerepébe, pedig te csak kimontad az igazságot (legalábbis a sajátodat), utoljára megkérlek, hogy olvasd el a válaszokat amiket kaptál és állíts a stíluson egy kicsit.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.05. 13:26:42

Faramuci69 írta:
2023.07.05. 10:11:34
Fernando írta:
2023.07.05. 09:49:22
Igen. Nem úsznak úgy az adossagban, mint mi. Jobb kondiciokkal tudnak játékosokat venni. Nem nagy matek, plusz bármilyen hihetetlen nem mindenkinek az az álma, hogy nálunk játsszon.

(Bellingham pedig mar jó ideje be is lett mutatva Madridban)

Szerk: Lehet hogy páran túl sokat látunk Torreban, Igen. De mi az a túl sok? Az, hogy tehetséges az látszik, az hogy itt van kéznél az pedig tény. Minden lehetőség adott a bizonyitasra, ha jatszatnank. Ennyi erővel vagy ilyen logika mentén ez igaz lehet a törökre is.
itt feltűnt már valakinek, hogy kiért mentünk ölre eddig a margittal? Trincaoért? Ferran Torresért? Ja nem. Neymarért, Vini JR-ért és Rodrigoért. Lehet ez a török srác is tudhat focizni? Sebaj, majd a B-ből megoldjuk, nem?
Nem akarok vitát indítani veled mert bármiben nem lehet normálisan meggyőzni, de hogy mindenkit elhalásznak? Ott volt Ronaldinho, akit elszedtünk az orruk elől, Neymar, akiért Perez mindent beáldozott volna, Pedri, aki próbajátékon is volt náluk stb.
Nem tudom, hogy pl. Rodrygoért mennyire mentünk, de még most is bőven sok lenne érte az a 45 millió plusz opció, pedig ez 4 éve történt. Ha Dembélé egy 0, a brazil szintén. De ott van Reinier 30-35 millióért, azt se tudják hol van, Odriozola, Jovic, de még Ceballos is ide sorolható. És ez csak az utóbbi 4-5 év termése a fiatalokból. De most csak fejből jöttek, lehet, hogy van még ilyen.
Azért voltak itt is ilyen Gülerhez hasonló csodagyerekek, mint Halilovic, Demir és társai. Aztán láttuk.
Decoék megpróbáltak mindent, amit jelen helyzetben megtehettek, a Realnak mélyebb volt a pénztárcája, és esély a regisztrációra
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.05. 13:26:04

csababarca írta:
2023.07.05. 11:57:20
nem EG-t kell hátul nézni.
és kezdjen el Xavi csapatot építeni, és kovácsolni.
de legalábbis tartalommal feltölteni.
EG ügyet már kezdem elhinni, de a kedvenc csapatom folyamatosan gondoskodik a lelki edzettségemről, így a "hiszem, ha látom' hozzáállásom elég stabil....

Építkezés, kovácsolás, tartalom....szükség van rá, hogy ezek markánsan látszódjanak, leginkább a semleges érdeklődők miatt. Fel kell kelteni a világ figyelmét, hogy jövünk, törekszünk. Alázatosan, szisztematikusan, következetesen lépésről lépésre masszívan haladunk.
El kell felejteni az alibi 1-0 meccseket, de nem az eredmény, hanem a játék képe miatt.
Az nem lehet kizárólagos cél, hogy várjuk a 3 sípszót, hogy zsebben legyen a 3 pont.
Szükség lenne a tartalomra. Azért is, hogy felkeltsük a komolyabb, valóban erősítési lehetőséget magukban hordozó játékosok hiteles érdeklődését, hogy érdemes legyen barcelonai szerződésről gondolkodniuk.
Játék, játék és játék. Ezen kell lenni a hangsúlynak, minden további (eredmények, sikerek) ezzel összefüggő dolog szépen jönni fog.
Játék nélkül csak egy üres valami az egész.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.07.05. 13:29:31-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.05. 13:11:06

Messa írta:
2023.07.05. 12:09:19
Inigo és Gündogan leigazolása abszolút 5 csillag eddig a vezetőségnek. Umtiti és Eric (esetleges) távozása legalább ekkora erősítések.

Torret annyiban védeném meg, hogy a pontrúgásai tényleg igen veszélyesek. Legalábbis nekem az eddigi meccseken amiken ő játszott úgy tűnt hogy bárkinél jobban lövi be a szögleteket meg a szabadokat. Erősebben, élesebben, egyszerűen több bennük a veszély. Ő egy pontrúgó, ami nálam nagy pirospont mert Messi óta megint nullák vagyunk ezen a téren, bár nyilván ez nem elég ahhoz hogy a kezdőben ragadjon, de én nagyon örülnék ha kicsit több lehetőséghez jutna.
Ugye az igazolásokat egy szóval sem kritizáltam.

Torre meg ügyes gyerek, de megint egy baromi nagy túlzás volt azt állítani, hogy életveszélyes a kapunál.
És mondjuk a Frenkie, Gavi, Pedri, Gündogan vonal után nálam is szóba jönne mint kiegészítő.

De ezt írtam is, hogy nem igazolnék már a kp-ra, mert megvagyunk, csak tényleg olyat, aki vkp és erősítés.
Akik szóba jöttek itt, azok nem erősítések egyáltalán.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.05. 12:56:46

La Pulga írta:
2023.07.05. 11:50:04
Ronaldinho&Barca írta:
2023.07.05. 10:33:46
Úgy néz ki EG kérdés megoldásra kerül, még az edzőtábor előtt.

Eric García is close to joining Real Betis on loan. @sport
Akkor ő is Bartra sorsra jutott, bár esküszöm Marc-ban azért több volt. Igazából az a baj, hogy innen fixnek tekinthetjük, hogy egy forintot nem fogunk látni belőle mi meg kifizettünk érte 20 milliót.
Ingyen jött.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.07.05. 12:36:22

Faramuci69 írta:
2023.07.05. 11:22:11
Tisztelt Szerkesztő!
Komolyan nem értem, mi a gond? Tartalom, forma, helyesírás, külalak vagy csúnya szavak?

Ha ez a gond, azzal semmi gond. Akkor leírom, hogy Real vagy Mbappe.
Ettől még azt gondolom, hogy messze nem NSO stílusban írok. Volt benne szarkazmus, de nem volt benne trágárság. Volt benne egykét kipontozott csúnya szó, de a mai mindennapos kommunikációban is (sajnos), előfordulnak ezek a szavak.

Sokkal inkább érzem azt, hogy fáj az igazság. A klub zuhanórepülésben van. Morális, anyagi és játékstílus szempontjából is. Ezt nehéz elviselni, ha az arcunkba mondják. Persze Laporta nem Barto. Ettől még zuhanunk. BTW - sok furcsa, modern stílusban megfogalmazott kommentek látok, de azoknak pozitív a tartalma. Kicsit azt érzem, mikor szegény megboldogult sokak által szívből utált Verebes Józsi Bácsit kipenderítették a királyi TV-ből, mert megmondta a frankót a magyar válogatott egy-egy reménytelenül pocsék meccse után, ahelyett, hogy beállt volna a sorba dicsérni a semmit, ezzel is javítva a közhangulatot. Persze azzal egyetértek, hogy ne politizáljunk egy internetes fórumon, de egy-egy közéleti példának bele kell férnie, hiszen az inkább társadalomkritika (pl: stadionépítések). Hofi mondta:" akinek nem inge ne vegye magára ..."

Szóval a lényeg, úgy látom, Perez mg arra is figyel, hogy az esélyéjét is megakadályozza, hogy egy leendő, kreatív stílusával korszak meghatározó játékost igazoljunk. És, igen, nem minden ígéret fut be, de eddig azt hiszem ezt jól csinálja. És ez fáj.
off:
Én szívesen segítek megérteni: egy noname török srác le nem igazolásából sikerült levezetned az elvileg kedvenc csapatodnak a fórumán, hogy mekkora sz*r szánalmas klub az elvileg kedvenc csapatod csak azért, mert a gyerek a Realt választotta, tehát rohanunk a vesztünkbe.

Mindezt egy megnyert bajnokság után, amit persze kizárólag a Real bohóckodott el, nekünk nulla érdemünk van benne. A játékosok sz*rok, Xavi sz*r, a vezetés sz*r.

Tényleg nem értem, miért kínzod magad a Barca követésével.

Az értelmes kritikával semmi baja sincs senkinek a fórumon, de ez a "hungarokatalánozó" rinyálás szerintem is irritáló, fröcsögés nélkül is leírhatnád a problémáidat nyugodtan.

A helyesírásod amúgy remek. :)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.07.05. 12:09:19

csababarca írta:
2023.07.05. 11:57:20
Inigo is a házban, rotációba jó lesz, meg hogy nem EG-t kell hátul nézni.
Remélem kölcsön is adjuk, mert olyan bolond nem lesz, aki megvenné.

Azért uborkaszezonban is olvasni itt gyöngyszemeket, Torre életveszélyes az ellenfél kapujára, meg hasonlók.
Inigo és Gündogan leigazolása abszolút 5 csillag eddig a vezetőségnek. Umtiti és Eric (esetleges) távozása legalább ekkora erősítések.

Torret annyiban védeném meg, hogy a pontrúgásai tényleg igen veszélyesek. Legalábbis nekem az eddigi meccseken amiken ő játszott úgy tűnt hogy bárkinél jobban lövi be a szögleteket meg a szabadokat. Erősebben, élesebben, egyszerűen több bennük a veszély. Ő egy pontrúgó, ami nálam nagy pirospont mert Messi óta megint nullák vagyunk ezen a téren, bár nyilván ez nem elég ahhoz hogy a kezdőben ragadjon, de én nagyon örülnék ha kicsit több lehetőséghez jutna.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.05. 11:57:20

Inigo is a házban, rotációba jó lesz, meg hogy nem EG-t kell hátul nézni.
Remélem kölcsön is adjuk, mert olyan bolond nem lesz, aki megvenné.

Azért uborkaszezonban is olvasni itt gyöngyszemeket, Torre életveszélyes az ellenfél kapujára, meg hasonlók.

Tényleg kezdek kételkedni a józan eszemben, vagy, hogy tényleg ugyanazokat a meccseket nézzük e itt pár emberrel.

Ez a Güler nem tudom milyen, majd évek múltán kiderül.
Továbbra is tartom, koncentráljunk arra amink van, és kezdjen el Xavi csapatot építeni, és kovácsolni.
Az üres, de hangzatos mondásokat el kell felejteni, de legalábbis tartalommal feltölteni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.07.05. 11:56:29

Fernando írta:
2023.07.05. 11:05:01
A legjobb hír lenne idén nyáron. Nem is azért mert ne férne el a padon, hanem mert így fix nem őt kell nézni Busi helyén.
Detto így gondolom, rémálmaim voltak már a gondolattól hogy Sergio helyén fogják erőltetni, de jobb mind a két félnek a kölcsön, nem marad a nyakunkon és talán hogy a Betisben egy olyan szezont, hogy lesz értéke. Nem rossz védő, csak nem top csapat szint, sansza meglesz neki felépíteni magát. Umtiti után EG is megoldja, jöhetne FT de félek ő tényleg a nyakunkon fog maradni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2023.07.05. 11:50:04

Ronaldinho&Barca írta:
2023.07.05. 10:33:46
Úgy néz ki EG kérdés megoldásra kerül, még az edzőtábor előtt.

Eric García is close to joining Real Betis on loan. @sport
Akkor ő is Bartra sorsra jutott, bár esküszöm Marc-ban azért több volt. Igazából az a baj, hogy innen fixnek tekinthetjük, hogy egy forintot nem fogunk látni belőle mi meg kifizettünk érte 20 milliót.
Válasz küldése