Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.25. 18:58:51

Vermaelent jó lenne elfelejteni. Borzasztóan gyenge szezonja volt és teljesen fölösleges ide. Ha olyan embert akarunk, akiben "bármikor benne van a gól veszélye", akkor ő a tökéletes választás. Ha egy normális védőt akarunk, akkor el kell őt felejteni. Kell még egy normális védő, a Marquinhos-Verthongen pakk egyike akár jó is lehet. Inkább nem mondom el, hogy kit preferálok, sztem tudja mindenki. A drágábbikat... :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.25. 18:07:08

palesz77 írta: Bocsi, hogy így beleszerkesztve kiemelek egy mondatot, de ezt nem értem.. Rafinha játszhatna nálad, de Rakitic nem? A horvát bőven többet tett le eddig az asztalra, a tiszta lapot legalább megérdemelné szerintem - főleg így látatlanba. Szegény srácot úgy leírod mindig, pedig még nem is láttuk, hogy mire képes nálunk.

Xavival nem lennénk sokkal előrébb szerintem ha játszana, mert úgy rohannak át rajta, mint kés a vajon. Még te is azt mondtad nyár elején, hogy egy hajtósabb, lelkesebb középpályás kéne Xavi és Cesc helyett, jött egy ilyen most, erre totál leírod folyton.. Persze nem mondom, hogy klasszis lesz, de simán benne van, hogy egy teljesen korrekt szezont lehoz. És a "segítségével" még Ini mezőnymunkája is csökkenhet majd, így jobban koncentrálhat előre, amivel lehet, hogy többre megyünk, mintha együtt játszana Xavival.. Örülnék, ha nem maradna az öreg, mert az a 3 meccsenkénti 1-2 zseniális kiugratása nem ellensúlyozza a védekezésben mutatott gyenge teljesítményét - igen, tudom, fut 11km-t meccsenként, de attól még nem védekezik jól..

Az amúgy lehet, hogy tényleg az Ini-Masch-Busi kp lenne a legerősebb, szerintem fognak is így játszani a srácok, de tényleg nem értem, hogy miért írod le ennyire már most a horvátot.. Főleg úgy, hogy Vermaelennek meg pl örülnél, aki alig játszott valamit a szezonban, mert kiszorította egy Mertesacker..
Rakitic-csel az a bajom, hogy egyik olyan posztra sem látom jónak, amikben gondolkodunk. Védekező középpályásnak nem jó, mert ahhoz gyenge a védekező munkája. Busquets-hez hasonló ezen a téren, ami nem éppen előny. Nekünk egy olyan terminátor vkp. kell, mint amilyen Yaya volt, vagy most amilyen Mascherano. Ezért is látnám még Song-ot szívesen a csapatban, mert a fizikuma megvan ahhoz, hogy Mascherano szerepkörében jó teljesítményt nyújtson és ahogy az argentin, úgy ő sem csak előre vagdosná a labdákat.
Visszatérve Rakitic-re: támadó, szervező középpályásnak sem elég jó. Iniesta és Busquets is sokkal jobbak ha kreativitásról van szó, Busquets-nek hasonló a védekező munkája, így az előrejáték miatt inkább ő kell a kezdőbe.
A csereszerepkörről: Rafinha-t én Iniesta posztján látom nagy tehetségnek és lehet, hogy jelenleg papíron jobb Rakitic, de Rafinha-ban óriási a potenciál, hogy rövid időn belül jobb lesz a horvátnál, így nálam ő előbbre van. Tehát nálam az egyetlen alternatíva, ahol Rakitic feltűnhet, az Busquets szervező szerepköre, ahol Busi mögött lehetne csere. Viszont, ha az öreg Xavi marad, akkor nálam ő is előbbre van mint a horvát. Ha van mögötte egy olyan ember, aki takarít, akkor az öreg az előrejátékban még mindig ezerszer veszélyesebb, mint Rakitic.

Ezek alapján én sem a horvát sem Roberto helyét nem látom a csapatban, legfeljebb cserének léphetnek elő egy hosszú távú sérülés miatt. Vagy ha Xavi csak januárig akar maradni, akkor tenném előrébb a horvátot Busquets mögé, mert annak nem lenne értelme, hogy az öreget toljuk ősszel, rotációs alternatívaként, hogy utána a legfontosabb időszakban lelépjen. Akkor inkább Rakitic kapja a perceket, hogy amennyire kell játékban legyen. De ennyi nálam a maximum.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.25. 18:00:02

barca0000 írta:A Ramos féle dologba igazad van azt aláírom!Csak az a baj hogy ha olyan védőt akarunk mint Pulyo az nálm max Hummels, TS és Chiellini.És igen ha nem is a Van Gall féle védelem pont de jó védelmet lehet összerakni sztárok nélkül is mint az Atletico védelme volt
TS ugye évekig kívánságlistán volt csak mindig le-lemondtak a transzferről, mondván túl drága...
Az Atlético esete azért más, ott 6 védekező szellemű játékos is egyszerre a pályán volt, a 4 védő előtt Gabi és Tiago is komoly szerepet játszott. Meg Simeone elképesztően motiválta őket...
LG írta:Ehhez meg menyiségben vagyunk kevesek.
Most igen, csak úgy értettem, hogy akkor fektessék le, melyik elvet akarják követni. Mert most nagyjából a kettő között vagyunk... Jött Mathieu, aki jó spíler, de közel sem olyan, akire szükségünk lenne.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2014.07.25. 17:41:51

Vermaelent írtam màr pàr napja én is. Mivel megszerezhető és azért nem egy kutyaütő. Egyébként az Arsenalnál nagyon jól játszott, csapatkapitány is lett,de megsérült, hosszabb időre ekkor a helyén jól játszott a Kosci-Merte duó ezért nem került vissza. Illetve sokszor balhátvédnek csak.
De jó lenne ide.
Kép
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.25. 16:58:55

danianevem írta:Hát pedig kellene mellé valaki, nézd csak meg a spanyol válogatott védelmét, hogy a középpályás védekezés nem ismert fogalommá vált még csak hagyján, de a védők össze-vissza futkostak, mintha életükben nem játszottak volna ezen a szinten.
Piqué-Ramos párossal indult, és Sergióról aligha lehetne azt mondani, hogy nem teljesített stabilan és jól a szezon során. (Aztán ugye mégsem Piqué hibája volt, hiszen Martinezzel sem működött.) Egyszerűen Puyol után egy verhető spanyol csapat ellen játszott Chile és Hollandia, a VB-n ráadásul mindkettő jelesre vizsgázott a tiki-taka ellen.

Vagy akkor kövessük Van Gaalt, aki a klasszisok hiánya miatt áttért a 3 belső védős rendszerre.
A Ramos féle dologba igazad van azt aláírom!Csak az a baj hogy ha olyan védőt akarunk mint Pulyo az nálm max Hummels, TS és Chiellini.És igen ha nem is a Van Gall féle védelem pont de jó védelmet lehet összerakni sztárok nélkül is mint az Atletico védelme volt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21117
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.25. 16:46:49

barca0000 írta:Az ok hogy Marquinhos nem a világ legtapasztaltabb védője,ahogy pl Varane se volt az amikor a realba került és ö talán kisseb tapasztalattal rendelkezett min a brazil és mégis bevált már az első évbe.Ez a vezér kell a védelembe dolog meg elég érdekes mert szerintem Piquenek is nem az kell hogy megmondják hova helyezkedjen hanem csak 1 stabilan jól teljesítő védő kell mellé és ez akár Marquinhos is lehetne :roll:
Varane-nak is azért volt kifejezetten rossz időszaka a szezonban, ilyen fiatalon mondjuk ez természetes, de trófeák mehetnek el rajta.
Hogy mennyit számít a vezért a védelembe: D. Luiz az egyik legjobb volt a VB-n, aztán jött TS eltiltása, a többit már tudjuk. + általában az igazán jó csapatokban van hátul egy vezér, nálunk ez hosszú évekig Puyol volt, a MU-ban Ferdinand, a Chelsea-ben Terry, a Milanban Maldini, a Bayernban Lahm, és még lehetne sorolni.

Egyébként a jelenlegi védőink közül leginkább Bartrában látom a potenciált, hogy vezéregyéniséggé nőheti ki magát.
Vagy akkor kövessük Van Gaalt, aki a klasszisok hiánya miatt áttért a 3 belső védős rendszerre.
Ehhez meg menyiségben vagyunk kevesek. Persze, ha sérülés van, vagy eltiltás, vagy vmi, akkor oda lehet tenni Mascheranot, Adrianot, vagy akár Busquetset, de sok köszönet nem hiszem, hogy lenne benne.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.25. 16:45:15

Hát pedig kellene mellé valaki, nézd csak meg a spanyol válogatott védelmét, hogy a középpályás védekezés nem ismert fogalommá vált még csak hagyján, de a védők össze-vissza futkostak, mintha életükben nem játszottak volna ezen a szinten.
Piqué-Ramos párossal indult, és Sergióról aligha lehetne azt mondani, hogy nem teljesített stabilan és jól a szezon során. (Aztán ugye mégsem Piqué hibája volt, hiszen Martinezzel sem működött.) Egyszerűen Puyol után egy verhető spanyol csapat ellen játszott Chile és Hollandia, a VB-n ráadásul mindkettő jelesre vizsgázott a tiki-taka ellen.

Vagy akkor kövessük Van Gaalt, aki a klasszisok hiánya miatt áttért a 3 belső védős rendszerre.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.25. 16:15:30

Az ok hogy Marquinhos nem a világ legtapasztaltabb védője,ahogy pl Varane se volt az amikor a realba került és ö talán kisseb tapasztalattal rendelkezett min a brazil és mégis bevált már az első évbe.Ez a vezér kell a védelembe dolog meg elég érdekes mert szerintem Piquenek is nem az kell hogy megmondják hova helyezkedjen hanem csak 1 stabilan jól teljesítő védő kell mellé és ez akár Marquinhos is lehetne :roll:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.25. 15:50:19

Nem igazán követem az Arsenal meccseit, de nekem annyira nem tűnik biztatónak Vermaelen, leginkább az utóbbi szezonokban játszott kevés meccse miatt... Bár most van a legjobb korban elvileg, szóval akár jól is elsülhet, meg a 15 milliós ár, ha igaz, akkor simán okés.

Marquinhosnak csak amiatt nem örülnék, mert rendkívül tapasztalatlan még, szerintem vezér kellene a védelembe, a 40 millió meg nevetségesen magas. Akkor már inkább vegyünk 20 kakukktojást fejenként 2 millióért :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.25. 15:46:53

Capon írta:Szerintem életképes lehet a 3-4-3as felállás is, persze csak bizonyos meccseken.
A meccsek közben sokszor ilyen felállással játszunk most is, Busi hátrébb lép, Alves meg Alba pedig feljebb. Úgyhogy ha belegondolunk nem lenne ez olyan új taktika..
crixus írta:Rakitic-et, pedig nem baj, ha hanyagoljuk az öreg miatt.
Bocsi, hogy így beleszerkesztve kiemelek egy mondatot, de ezt nem értem.. Rafinha játszhatna nálad, de Rakitic nem? A horvát bőven többet tett le eddig az asztalra, a tiszta lapot legalább megérdemelné szerintem - főleg így látatlanba. Szegény srácot úgy leírod mindig, pedig még nem is láttuk, hogy mire képes nálunk.

Xavival nem lennénk sokkal előrébb szerintem ha játszana, mert úgy rohannak át rajta, mint kés a vajon. Még te is azt mondtad nyár elején, hogy egy hajtósabb, lelkesebb középpályás kéne Xavi és Cesc helyett, jött egy ilyen most, erre totál leírod folyton.. Persze nem mondom, hogy klasszis lesz, de simán benne van, hogy egy teljesen korrekt szezont lehoz. És a "segítségével" még Ini mezőnymunkája is csökkenhet majd, így jobban koncentrálhat előre, amivel lehet, hogy többre megyünk, mintha együtt játszana Xavival.. Örülnék, ha nem maradna az öreg, mert az a 3 meccsenkénti 1-2 zseniális kiugratása nem ellensúlyozza a védekezésben mutatott gyenge teljesítményét - igen, tudom, fut 11km-t meccsenként, de attól még nem védekezik jól..

Az amúgy lehet, hogy tényleg az Ini-Masch-Busi kp lenne a legerősebb, szerintem fognak is így játszani a srácok, de tényleg nem értem, hogy miért írod le ennyire már most a horvátot.. Főleg úgy, hogy Vermaelennek meg pl örülnél, aki alig játszott valamit a szezonban, mert kiszorította egy Mertesacker..
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.25. 15:08:36

Szerintem életképes lehet a 3-4-3as felállás is, persze csak bizonyos meccseken.
Ahogy LG is írta, hosszútávon nem megvalósítható, mert ahhoz kevés középső védőnk van.
LE is elmondta, hogy 4-3-3as felállásban gondolkodik, de mikor kell változtatni is fog rajta.
Pep is próbálkozott ezzel a 3 védős rendszerrel, simán el tudom képzelni, hogy alkalomadtán LE is ehhez a felálláshoz fog nyúlna, pár másik mellett.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.25. 15:04:31

A 2 belga közül bármelyik erősítés lenne sztem.Remélem hogy zubiék elfelejtik marquinhost. 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.07.25. 15:08:37-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.25. 14:57:58

Jó hír az, hogy a három név közül kettő (Vertonghen és Vermaelen) is vezér típus, magas, de ugyanakkor nem lajhár lassúságú védő. A kettőjük közül azt hiszem bármelyik beférne a kezdőnkbe BARTRA mellé (de Piqué is javulhatna velük párban). Ha Mathieu arra az esetre érkezett, ha Adriano hosszabb időre kidől bal oldalt, illetve 4. számú középhátvédnek, akkor ezt a feladatkört szerintem el fogja tudni látni.

A középpályán Xavi maradása (amennyiben egész szezonra marad) is beválhat. Nem hiszem, hogy Iniesta vagy Rafinha kiszorulnának miatta. Rakitic-et, de pláne Roberto-t pedig nem baj, ha hanyagoljuk az öreg miatt. Én viszont még mindig a Mascherano-Busquets-Iniesta középpályát látom a legerősebbnek.

A három-védős rendszerről pedig nem hiszem, hogy megoldás lenne, méghozzá Iniesta és Busquets miatt. Ők ketten kellenek ahhoz, hogy domináljunk a középpályán, viszont egy 3-5-2-nél vagy közülük valaki, vagy Messi biztosan csak a padra kerülne. Messi nem lenne igazándiból probléma, de mivel még a csapat bízik benne, ezért ő biztosan nem kerülne ki, így maradna a két spanyol közül az egyik. Ezt viszont szerintem nem fogja Lucho meglépni, illetve nem is lenne indokolt. Ha pedig Iniesta kerülne a szélre azzal Alba szorulna ki, a csapat nem jutna előrébb.
A 4-3-3 alapjában véve egy középcsatárral nem lenne rossz.
Stegen- Alves/?,Vertonghen,Bartra,Alba-Mascherano,Busquets,Iniesta-Messi,Suárez,Neymar

Ezzel nagyjából elégedett lennék, ha pedig Alves-t egy olyan emberrel pótolnánk, mint pl.: Zabaleta vagy Piszczek az lenne a legideálisabb. Cuadrado-t meg vigye olyan, aki elöl játszatná...
AndrisBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.11. 14:36:28

2014.07.25. 14:46:50

ZBarca írta:Én legjobban Vertonghen-nek örülnék, Vermaelen-nél nem biztos, hogy visszanyeri majd élete formáját, de sosem tudhatjuk. :)
Állítólag Vertonghen és Suarez barátok. :D
-----------Liverpool--------------
-------------Barca---------------
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.25. 14:37:37

Én legjobban Vertonghen-nek örülnék, Vermaelen-nél nem biztos, hogy visszanyeri majd élete formáját, de sosem tudhatjuk. :)
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.07.25. 14:28:02

A sport 3 névre szűkítette le a listát.Vermaelen,Verthongen és Markinnyosz.
Leírja,hogy a vezetőség Markinnyoszt szeretné a legjobban,de Ő lenne a legdrágább és a PSG nem is hajlandó eladni.
Verthongenről annyit ír,hogy a belga távozni szeretne,de még van 2 év a szerződéséből,azonban aki leteszi érte a 22 millát az viheti.
Vermaelent pedig már meg akartuk szerezni 2012-ben de végül meghiúsult az üzlet.Azonban most a 2. opció Markinnyosz mögött.

Én személy szerint Vermának örülnék a legjobban.Olcsó és ha a 3 évvel ezelőtti formáját hozná,akkor simán kezdő lenne.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/e ... ca-3407848" target="_blank
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21117
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.25. 14:24:34

A lejjebb felmerült három védős rendszerről annyit, hogy jelenleg három igazi középső védőnk van összesen, meg néhányan kényszermegoldásként bevethetők ott, de az ilyenekből szerintem bőven elég volt az elmúlt években. Szóval édes kevesen vagyunk hozzá, ha jönne még egy védő, akkor is. LE pedig korábban azt mondta, drasztikus változások nem lesznek, szóval szvsz mindenképp maradunk a 4 védőnél.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.25. 14:02:51

Amúgy jópofa, hogy akárhány védővel hoznak szóba minket mostanában, mindig ott van, hogy Van Gaal is le akarja igazolni
Akkor annyira ne mis kütyaütő a vezetőség :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.25. 13:13:42

Sanama írta:Ők már májusban is felmerültek, akit 2 hónap alatt nem tudtak megszerezni, arra sok remény nincs szerintem.
De elkezdek nézelődni 30+ os játékosok között, egyik biztos érkezik még :D
Ezt pont a Mathieu üzlet után mondod..? :mrgreen:

Amúgy értem mit mondasz, részben egyet is értek, Marquinhosban szinte 100%-ig biztos vagyok, hogy nem jön, a PSG megmondta, hogy nem adják el, neki nincs is kivásárlási ára, mint a franciának volt, innentől bukó.. De Vermaelen akár jöhet is szerintem, volt már róla szó régebben is, de nem folyamatosan, most csak "reaktiválódott". Benne van, hogy tényleg nekifekszünk az ügynek, és megszerezzük. Azt nem tudom, hogy jó döntés lenne-e, annyira emlékszem belőle, hogy eleinte jól indult az Arsenalban, aztán sokat volt sérült, idén meg nem játszott szinte semmit..

Amúgy jópofa, hogy akárhány védővel hoznak szóba minket mostanában, mindig ott van, hogy Van Gaal is le akarja igazolni.. :lol:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.07.25. 12:40:39

palesz77 írta:
Sanama írta:Amúgy annyira nincs hír semmiről már napok óta, hogy szerintem ennyi volt számunkra az igazolási szezon...
Szó van Marquinhosról folyamatosan, ma cikkeznek Vermaelenről is, közbe fel-felmerül Cuadrado. Nem tudom mi kéne még.. :P
Ők már májusban is felmerültek, akit 2 hónap alatt nem tudtak megszerezni, arra sok remény nincs szerintem.
De elkezdek nézelődni 30+ os játékosok között, egyik biztos érkezik még :D
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.07.25. 12:27:30

noname írta:Párszor láttam játszani. Jó felépítésű, egész gyors, jól szerel.
Csak kb 2 éve, mintha fejben szét lenne esve.Ezalatt érts: rossz helyezkedés, nagy hibák, bármi benne van. Szerintem amúgy az egyik legtehetségesebb védő. Épp ezért gondolom h egy új légkör helyre billentheti.
Ez az írás akár Mr.Waka-wakáról is szólhatnak,ott is ugyanezek a problémák nem biztos, hogy jó ötlet lenne összeereszteni őket,pláne mondjuk egy Real vagy egy Bayern ellen. Na persze ha Luchoék megoldanák ezeket a fejbeni problémákat, akkor jók lehetnének középen, csak kérdés, hogy sikerülne-e megoldani.
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.25. 11:44:59

Sanama írta:Amúgy annyira nincs hír semmiről már napok óta, hogy szerintem ennyi volt számunkra az igazolási szezon...
Szó van Marquinhosról folyamatosan, ma cikkeznek Vermaelenről is, közbe fel-felmerül Cuadrado. Nem tudom mi kéne még.. :P
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.07.25. 11:43:56

P.G.D. írta:
ZBarca írta: Ki lesz a következő, Pepe? :mrgreen:
Guzmics :D egyébként Vermaelen nem lenne olyan rossz, a kispadunk legalább erősek leszünk :? (leszámítva a kp-t)
Komolyra fordítva a szót, azért valaki leírhatná, hogy milyen kaliberű, mert én elég ritkán nézek Arsenal meccseket.
Párszor láttam játszani. Jó felépítésű, egész gyors, jól szerel.
Csak kb 2 éve, mintha fejben szét lenne esve.Ezalatt érts: rossz helyezkedés, nagy hibák, bármi benne van. Szerintem amúgy az egyik legtehetségesebb védő. Épp ezért gondolom h egy új légkör helyre billentheti.
A Fifa egy szégyen
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.07.25. 11:36:25

Amúgy annyira nincs hír semmiről már napok óta, hogy szerintem ennyi volt számunkra az igazolási szezon...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.25. 11:17:28

Vermaelen alapból nem lenne rossz képességű védő, de meccsenként 1 baki simán benne van, arról meg már nem is beszélve, hogy az utóbbi 2 szezonja nem sikerült valami jól.

Amúgy 12 millió euró körül szerintem el lehet hozni. Bár magunkat ismerve, ez lehet akár 25 is.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése