Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.19. 13:25:50

Peter írta:
2023.06.19. 12:23:06
Ott volt a pótvizsga az EL-ben is.....de "érdekes" nézni, hogy a saját hibáinkból lesz-e szándék tanulni.
Azon túl, hogy igazolni kell, a kispad minősége kardinális kérdés.
Pontosan. Panaszkodunk a sérülések miatt, miközben a pad minősége az egyik legfontosabb kérdés. Sérülésekre nem panaszkodhatunk, mert a pad minőségi feltöltése a klub feladata. Ha megnézzük a védelmet, szörnyű tartalékokat látunk, és a középpályán is csak kilóra vagyunk meg. Megbízható góllövőnek meg ott van az egy szem Lewandowski. A Madrid most kinyitja a pénztárcáját, erősíteni fognak. Bele kell húznunk nekünk is.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.19. 12:37:32

Chino írta:
2023.06.19. 12:07:38

Gündogan visszadobta az arabok ajánlatát, a Mundo szerint az Arsenal lehet még a pakliban.

Most elsősorban Busquets helyét kellene foltozni a kp-n, Gündogan a jelenlegi helyzetben egyedüli érkező lehet oda, Milinkovic-Savic nem hiszem hogy beférne a büdzsébe. Rabiot-nak szerintem nagyon magas lenne a bérigénye. Nem csupán az árat, hanem a fizetést is szem előtt kell tartani. Az eddigi nagy eséllyel érkezők, mint IM, Roque ebben az aspektusban megfelelőek. Guido Rodriguez mondjuk szerintem nem ügyetlen gyerek, legalábbis ahány Betis meccset láttam nem rossz játékos. Nyilván nem egy Kimmich, de ha már választani kellene inkább ő mint Amrabat. Bár utóbbiról már a Bayernnel kapcsolatban is pletykálnak.
Addig szerintem ne is beszéljünk lehetségesen èrkező játèkosok esetleges bèrigènyèről, mèg ha ingyen is èrkeznènek, amíg a prioritás Xavi kedvenceinek az 5. számú kh-nek Alonsonak a regisztrálása, mert a 4 vèdős felállásban bhv-nek nem alkalmas, vagy Robertonak a 6. számú kp-nak a regisztrálása, aki pedig jhv-nek nem alkalmas. Roquera a brazil csodára viszont úgy nèz ki, csak lesz 45 millió. Nem is csodálkozom, hogy Alemany menekült volna.

Mèg szerencse, hogy úgy nèz ki az öreg Florentino mèg Xavinál is nagyobb "troll", mert lenyilatkozta, hogy Joselu èrkezik kölcsönbe, ès kèsz is a Reál átigazolási szezonja. Így mèg pár igazolás, ès ismètelten van esèly a bajnoki, kupa cím elhódítására. A BL-re pedig majd jöhetnek megint a kifogások, mint a sèrültek, magas fű, meg, hogy "egy fontos játèkos nem èrkezett" az átigazolási szezonban, mert nem hagytak rá elkölteni 60 milliót, ès nem is akart jönni. Èn vagyok Tebas legnagyobb kritikusa, de Xavinak ne is engedjenek igazolni, inkább játsszon Nico vagy valamelyik B-s.
Bíztam Laportában ès Alemanyban, hogy meggyőzik, de addig hajtjuk a kis kedvenceket, hogy elviszik lassan az épkézláb, elérhető játèkosokat, mert vagy a poszt egyik legjobbja, vagy egy Busquets klón jöhet A opcióban. De Jong pedig fel sem merül.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.19. 12:23:06

gránit írta:
2023.06.19. 10:57:12
Teljesen mindegy, hol buktak el a meccseink
Ott volt a pótvizsga az EL-ben is.....de "érdekes" nézni, hogy a saját hibáinkból lesz-e szándék tanulni.
Azon túl, hogy igazolni kell, a kispad minősége kardinális kérdés.
Milyen versenyhelyzetet szolgálhat egy Alonso-Eric-Torres-Roberto csomag?
Előbb talán helyet kellene csinálni az új igazolásoknak....
Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen csomaggal milyen jövőképet mutatunk azoknak, akiket hívnánk?
A minőséget képviselő játékosok - szerintem - versenyképes környezetet szeretnének maguk körül látni....
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.06.19. 12:16:12

Közben Walker szinte bagóért kerülhet a Bayern München-be. Úgy kellett volna nekünk, mint egy falat kenyér..
més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.19. 12:07:38

Nagybarcelona írta:
2023.06.19. 11:30:03
Ide írom, hogy ne dulplázzak az EU. játèkpiac topicban. Múltkor szóba került itt Milinkovic-Savic neve. Állítólag a Juveba tart 30-35 millióèrt, játèkossal csökkentenèk az árat. (Macallister 42 Liverpool)
Rabiot felajánlották nekünk, de nem kell Xavinak ingyen sem.

Közben a hírek szerint A terv Zubimendi 60 -èrt, B Amrabat 30-èrt, C Guido Rodriguez 30-èrt.

Csak engem akaszt ki Xavi állítólagos kívánságlistája? :)

Úgy, hogy közben a "teve ligával" nem tudunk versenyezni, ès úgy nèz ki az arabok viszik a velünk több ève szóba hozott Neves, Ziyech, Koulibaly hármast. + Kantet is, ès Gündogannak is tettek ajánlatot.
Gündogan visszadobta az arabok ajánlatát, a Mundo szerint az Arsenal lehet még a pakliban.

Most elsősorban Busquets helyét kellene foltozni a kp-n, Gündogan a jelenlegi helyzetben egyedüli érkező lehet oda, Milinkovic-Savic nem hiszem hogy beférne a büdzsébe. Rabiot-nak szerintem nagyon magas lenne a bérigénye. Nem csupán az árat, hanem a fizetést is szem előtt kell tartani. Az eddigi nagy eséllyel érkezők, mint IM, Roque ebben az aspektusban megfelelőek. Guido Rodriguez mondjuk szerintem nem ügyetlen gyerek, legalábbis ahány Betis meccset láttam nem rossz játékos. Nyilván nem egy Kimmich, de ha már választani kellene inkább ő mint Amrabat. Bár utóbbiról már a Bayernnel kapcsolatban is pletykálnak.
Forca Barca!!!!
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.19. 11:30:03

Ide írom, hogy ne dulplázzak az EU. játèkpiac topicban. Múltkor szóba került itt Milinkovic-Savic neve. Állítólag a Juveba tart 30-35 millióèrt, játèkossal csökkentenèk az árat. (Macallister 42 Liverpool)
Rabiot felajánlották nekünk, de nem kell Xavinak ingyen sem.

Közben a hírek szerint A terv Zubimendi 60 -èrt, B Amrabat 30-èrt, C Guido Rodriguez 30-èrt.

Csak engem akaszt ki Xavi állítólagos kívánságlistája? :)

Úgy, hogy közben a "teve ligával" nem tudunk versenyezni, ès úgy nèz ki az arabok viszik a velünk több ève szóba hozott Neves, Ziyech, Koulibaly hármast. + Kantet is, ès Gündogannak is tettek ajánlatot.

Szerk:
https://player.hu/sport-3/a-barca-busquets-problemaja
🤣 Jól van. Nem csak èn vagyok így egyedül.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.19. 11:27:35

Fernando írta:
2023.06.19. 10:39:20
Az Inter ellen nem elől buktak el a meccseinek, hanem hátul. Rengeteg volt a hiányzó, Pique, EG, Alonso hibák pedig megbosszulták magukat. Az odavagon jogos lett volna a büntető, de azt be is kell még rúgni. Ez olyan mint ha nagyanyamnak toke lett volna, ő lett volna a nagyapam. Sose tudjuk mi lett volna. Már Münchenben is kihozhattunk volna egy erős x-et, az os csak rajtunk múlt, hogy zíccereket rontottunk.

De hogy ne legyen off:
Romano szerint teljes az egyezség Roqueval és a Paranaensessel. Hamarosan bejelentik. A korbeudvarolt Neves meg megy az arabokhoz.
Mondjuk ott Dumfries kezezése mellett ott volt Pedri teljesen szabályos gólja is, a visszavágón pedig az az EG-Piqué duó megpecsételte a sorsunkat. 3 lőtt góllal, a tavalyi szezon kapott gól átlaagát figyelembe véve hozni kellett volna a meccset. Annál is fájóbb, mert egy olyan ágra kerültünk volna, amivel esélyünk lehetett volna akár az elődöntőig/döntőig menni.

Roquere visszatérve, a spanyol médiumok szerint már csak a regisztráción múlik az érkezése, először aa jelenlegi keret játékosait akarják véglegesíteni.
35 millió plusz 10 millió "gólszerzésbónuszért" érkezhet, amit három részletben kell majd kifizetni. Én speciel örülök neki, Lewandowski pont egy olyan játékos aki mögött/mellett sokat tanulhat. Scolari, aki az edzője volt, azt nyilatkozta, hogy egy kifejezetten konzervatív életet élő srác. Ha igazat mondott az már pozitív előjel. Én bízom a srácban lehet, hogy hosszútávra megoldhatja a 9-es kérdést, még ha nem is egy Suarez lesz belőle.

Gündogannal a hírek szerint megszaporodtak az üzenetek és egyre nagyobb esély van az ékezésére. Péntekre jósolnak bizonyos konkrétumokat.

Igazából az eladásokra leszek kíváncsi, azokat hogy sikerül megoldani, mert ez jelenleg az egyik legkardinálisabb kérdés. Amíg ezek nem haladnak addig az érkezők személye sem releváns.
Forca Barca!!!!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.19. 10:57:12

Fernando írta:
2023.06.19. 10:39:20
Az Inter ellen nem elől buktak el a meccseinek, hanem hátul. Rengeteg volt a hiányzó
Teljesen mindegy, hol buktak el a meccseink, erősíteni kell. Erősebb csapattal meglett volna.

Óriási ellentmondás van abban, hogy ne változtassunk semmin, és hogy hogy mekkora pech a sok sérülés. Pont azért kell erősíteni, hogy a sérülések ne jelentsenek problémát. Idén láthattuk, mennyire fontos egy bő, erős keret.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.19. 10:44:00

Fernando írta:
2023.06.19. 10:39:20
Az Inter ellen nem elől buktak el a meccseinek, hanem hátul. Rengeteg volt a hiányzó, Pique, EG, Alonso hibák pedig megbosszulták magukat. Az odavagon jogos lett volna a büntető, de azt be is kell még rúgni. Ez olyan mint ha nagyanyamnak toke lett volna, ő lett volna a nagyapam. Sose tudjuk mi lett volna. Már Münchenben is kihozhattunk volna egy erős x-et, az os csak rajtunk múlt, hogy zíccereket rontottunk.

De hogy ne legyen off:
Romano szerint teljes az egyezség Roqueval és a Paranaensessel. Hamarosan bejelentik. A korbeudvarolt Neves meg megy az arabokhoz.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.06.19. 10:39:20

Az Inter ellen nem elől buktak el a meccseinek, hanem hátul. Rengeteg volt a hiányzó, Pique, EG, Alonso hibák pedig megbosszulták magukat. Az odavagon jogos lett volna a büntető, de azt be is kell még rúgni. Ez olyan mint ha nagyanyamnak toke lett volna, ő lett volna a nagyapam. Sose tudjuk mi lett volna. Már Münchenben is kihozhattunk volna egy erős x-et, az os csak rajtunk múlt, hogy zíccereket rontottunk.

De hogy ne legyen off:
Romano szerint teljes az egyezség Roqueval és a Paranaensessel. Hamarosan bejelentik. A korbeudvarolt Neves meg megy az arabokhoz.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.19. 10:17:48

Rivaldo11 írta:
2023.06.19. 08:54:00
gránit írta:
2023.06.18. 20:53:14
Á nem, csak kiejtettek minket a csoportkörben. Fati mínusz embernek számított, nem utoljára. Rendes csatárokkal behúzható volt, de hát ahhoz rendes csatárok kellenek. Aztán a második vonalban is kiejtettek minket, a legelső párharcban.
Sok mindent megadok. Azt is, hogy összességében megérdemelte az Inter a továbbjutást. De abból nem engedek hogy a milanoi meccs egy bûdös nagy csalás volt. Aki ezt nem látja be, túlzásba viszi az önkritikát. Az sem jó.
Pontosan ez a véleményem. Lehet mondani, hogy elegek voltunk, vagy nem voltunk elegek, az más téma - hogy pofozva nem voltunk az inter által, az tuti, de még az akkor csúcson lévő United ellen sem, mindkét csapat ellen teli sérültekkel - de hogy az a Dumfries kezezés égbekiáltó hiba volt, az tuti. A visszavágon sem mi voltunk a gyengébb nagybetűs értelemben vett csapat, egyszerűen az EG-Piqué bohózat megye kettőben sem fért volna bele. Ha a 3 top védőnk közül csak az egyik egészséges, szerintem nem esünk ki azzal a játékkal. Azért csak rúgtunk ellenük 3 gólt. Ritka pech, hogy pont mindenki sérült volt, pont akkor.
A BM meccsen meg pont ugyanannyi erővel pofozhattuk volna szét mi a BM-et az első félidőben + kicsit a második második felében, ezt maga Müller is elismerte elég rémült/megkönnyebbólt képet vágva. Ott nem a csapattal, vagy a középpályával volt a gond, mert mi nyertük taktikailag a középpályát, és alakítottuk ki a helyzeteket. Egy égbekiáltó csalás még ott is volt Dembélénél. Sajna pont a gólérzékeny játékosaink kukorékoltak ott be többször is, Lewy, Pedri, azon a meccsen jött ki nagyon, mennyire botrányosan gyengék vagyunk fejben egy BL-meccsen, hagyatéki okokból főleg.

ON:

Igen, Alba szerintem még simán elfért volna itt, odáig megyek, hogy jelenleg talán még jobb, mint Baldé, előre egyértelműen az. Ennek ellenére örülök, hogy a fiatal kezdett inkább, de ekkora fizuval a padon tartani Albát tényleg óriási luxus lett volna. Ezt is köszönjük Bartóéknak.
Alba szerintem még bármelyik topcsapatba beférne szinte, akár kezdőként is. Remélem marad még a kontinensen, és nem is feltétlen egy Valenciában.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.19. 09:57:53

grgly50 írta:
2023.06.19. 08:30:36
Nézve a Nemzetek Ligája meccseket, az jutott eszembe, hogy vagy nagyon gazdagok vagyunk, vagy valamit nagyon nem jól csinálunk.
Jordi Alba. Stabil focija elfér a spanyol válogatotban, a barcábol "kirúgták". Pedig maradni szeretett volna. Helyette talán sikerül kukázni megint valakit, aki vagy-vagy.
Nyílván én csak a fotelból látom, de tőle sokkal gyengébb játékosok vannak a csapatnál stabíl pozícióban. Jó, ő balhátvéd szerepkörben játszott, ahová bekopogtatott Balde. És "nyert". A mai helyzetben talán más felállásban még mindíg tudott volna hozzátenni.
Szerintem nem ő volt a leggyengébb láncszem.
Semmi kirúgásról nem volt szó és a klubnál sem "elégedetlenség", vagy rossz teljesítmény miatt lett elengedve.
A második legnagyobb bérű játékos volt, így is nagyon meg kell húzni a nadrágszíjat, hogy az itt lévők hosszabbítása és az esetleges érkezők fizetése beleférjen a büdzsébe.
Egyszerűen most olyan helyzetben van a klub, hogy ilyen dolgokat muszáj meglépni, a Barto-féle maradványok ezt kikényszerítik. Így is alig tudunk játékosokat regisztrálni, ha marad nem sok erősítésre nyílna lehetőség.
Mondjuk, ha Baldé nem lenne sérült szerintem a válogatottban is padra szorult volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.19. 08:54:00

gránit írta:
2023.06.18. 20:53:14
Á nem, csak kiejtettek minket a csoportkörben. Fati mínusz embernek számított, nem utoljára. Rendes csatárokkal behúzható volt, de hát ahhoz rendes csatárok kellenek. Aztán a második vonalban is kiejtettek minket, a legelső párharcban.
Sok mindent megadok. Azt is, hogy összességében megérdemelte az Inter a továbbjutást. De abból nem engedek hogy a milanoi meccs egy bûdös nagy csalás volt. Aki ezt nem látja be, túlzásba viszi az önkritikát. Az sem jó.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.06.19. 08:44:05

allitolag mennek Busival Messi melle

miert maradt volna? amugy is mindenki a fiatalitas mellett van, ok hadd vezessenek le, megerdemlik
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.06.19. 08:30:36

Nézve a Nemzetek Ligája meccseket, az jutott eszembe, hogy vagy nagyon gazdagok vagyunk, vagy valamit nagyon nem jól csinálunk.
Jordi Alba. Stabil focija elfér a spanyol válogatotban, a barcábol "kirúgták". Pedig maradni szeretett volna. Helyette talán sikerül kukázni megint valakit, aki vagy-vagy.
Nyílván én csak a fotelból látom, de tőle sokkal gyengébb játékosok vannak a csapatnál stabíl pozícióban. Jó, ő balhátvéd szerepkörben játszott, ahová bekopogtatott Balde. És "nyert". A mai helyzetben talán más felállásban még mindíg tudott volna hozzátenni.
Szerintem nem ő volt a leggyengébb láncszem.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.19. 03:03:08

Fatira az egyik gólunk kivédését nyugodtan rá lehet verni. Nem az utolsó alkalom volt, hogy az ellenfél második kapusaként meghiúsította egy találatunkat.

A védelem mélységének hiánya pedig éppúgy azt bizonyítja, hogy szükség van erősítésre. Araújo és Christensen beváltak, de a sérülés egyiküknek sem ismeretlen fogalom. Amint kidőlnek, máris nagy problémák adódnak. Nem tudni, hogy a sérülésekkel küszködő Martinez jó megoldás lenne-e, de szükségünk van minőségi tartalékokra ezen a poszton is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.19. 02:10:52

gránit írta:
2023.06.18. 20:53:14
Á nem, csak kiejtettek minket a csoportkörben. Fati mínusz embernek számított, nem utoljára. Rendes csatárokkal behúzható volt, de hát ahhoz rendes csatárok kellenek. Aztán a második vonalban is kiejtettek minket, a legelső párharcban.
Azt nem a csatárokra kellene ráverni, főleg nem a 25 percet játszó Fatira, inkább a veretes védelmet előszedni EG-vel meg Piquével.
Ha nem sérül le egyszerre Araujo, Koundé és Christensen más lett volna az a meccs.
Forca Barca!!!!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.06.18. 21:22:06

Al-Hilal agree to sign Rúben Neves from Wolves for $60M, per Fabrizio Romano

az szép :lol:
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2592
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.18. 20:58:33

Szaúdiak lassan a teljes elmúlt 1 év összes akár csak pletyka szintű jelöltjét elviszi, megkörnyékezik.. Romano szerint Neves 55 millióért megy, tárgyalnak Aubával, Koulibalyval, de még Ziyechel is, plusz van olyan érzésem, hogy végül Gundogan is oda mehet.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.18. 20:53:14

Á nem, csak kiejtettek minket a csoportkörben. Fati mínusz embernek számított, nem utoljára. Rendes csatárokkal behúzható volt, de hát ahhoz rendes csatárok kellenek. Aztán a második vonalban is kiejtettek minket, a legelső párharcban.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.18. 20:21:19

Az Inter nem "pofozott minket", az inkább a csaló bíró volt. Bár itthon verni kellett volna őket, az igaz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.18. 16:08:27

Azt adom, hogy a Guardiola-korszakot el kell engedni. Az egy egyszeri és megismételhetetlen korszak volt, és Pep is tudta, hogy le kell zárni. Ma ő sem olyan focit játszik, teljesen más hadrenddel, mert más tipusú játékosok állnak a rendelkezésére. Mi vagyunk azok, akik még mindig azokat az illúziókat kergetjük, de ha nincsenek olyan játékosaink, nem szabad olyan focival próbálkozni, amihez nincsenek meg az embereink.

Szerintem jelenleg máshoz sem, ez a keret tökéletes volt arra, hogy megnyerje ezt a bajnokságot (a Madrid viszont nyáron be fogja gyújtani a rakétákat, már csak ezért sem ülhetünk rá a babérjeinkra), de a Bayern pofozott minket, az Internazionale pofozott minket, a Manchester United pofozott minket. Még azt sem tartom valószínűnek, hogy a következő bajnokságot ezzel a kerettel, jó esetben 70 góllal, egy korosodó Lewandowskival meg tudnánk így nyerni, nemzetközi szinten meg garantáltan kipofoznak minket. Tavaly nyáron is szép csendben potyogtak az igazolások, most is abban bízom, hogy a csend nem a tétlenség miatt van.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.18. 15:56:55

szerintem nem röhögnének ki ha a játékosok erősségeire építenénk a taktikát és nem a tikitakába akarnánk beerőltetni mindenkit.
Mert lássuk be, gavi nem xavi, pedri nem iniesta, dejong/akárki nem busquets. az a kp akkoriban azért működött úgy ahogy, mert mindhárom játékosunknak a futballhoz és a “barcadns-hez” megvolt a tudása. Az sem mellékes, hogy gebasz esetén előhúztunk egy thiagot meg egy fabregast a kispadról. Most ilyen nincs.
De én úgy érzem, hogy pedri szempontjából vízválasztó év következik. Neki kell a vállára vennie a kp-t immár busquets nélkül. Nem irigylem, de a képességei adottak.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.18. 14:56:10

Ha nem jön senki, egy Bayern megint hazavág minket 0-5-ös összesítéssel. Ráfér erre a csapatra egy jókora erősítés. Több gólra van szükségünk. De Jong, Gavi, Kessié, Nico, egy ilyen duplapivotot bármilyen kombinációban kiröhögnek erősebb csapatok. Igazi vkp-ra alkalmas játékosunk igazából nincs is. Erre a posztra igazolni kell, ha ezt akarjuk játszani. Bármilyen hadrendben gondolkodik Xavi, igazolni kell. A jó öreg 4-3-3-hoz is kellene, úgy csak akkor érdemes játszani, ha a csatárok gólerősek, ilyenből meg csak egy van. Különben pazarlás a középpálya stabilitásának rovására.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.18. 14:33:43

sokat szidtam a brazilt és továbbra sem tartom szintnek, de hozzáteszem, én nem a mai futballistákon szocializálódtam, így megteszi.
ha választani kell egyértelműen a brazilt tartanám meg. dembelé jó-jó, viszont nem lehet rá számítani és nagyon inkonzisztens. nálam 30-45 perces csereemberek lennének, de a nem a tehetséges futballisták felé billen a mérleg, a brazil pedig a korlátjai ellenére kihajtja a belét minden alkalommal és nem sérült.
szerintem egy cserecsatár kell, egyébként senki, menjen a 4231. Dejong,gavi duplapivottal, cseréknek ott van kessié meg nico, előttük fati,pedri,raphinha,lewa, kispadon torre,dembele,abde plusz valaki lewa helyett.
Válasz küldése