Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.27. 14:13:10

A Marca szerint 20 millióért odaadná a Chelsea Courtois-t. :)
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2013.12.27. 13:19:38

Nem kell ide nagy változás. Puyolt visszavonultatjuk, Tellot, Cuencát, Affelayt, dos Santost és Bojant elküldjük, Deulofeut és Rafinhát visszahívjuk, Valdés helyére veszünk egy kapust, és megvesszük Vertonghent. Ennyi elég is lenne, szerintem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.27. 12:03:14

mess2009 írta:- a jelenlegi felállásban Mascherano stabilan a legerősebb sorba való,( de nem világ szinvonal) helyette jöhetne egy klasszis új ember.(én megtartanám Song helyett az eredeti posztjára
mascherano teljesen analfabéta a buszkecc-song féle posztra. aki ezt nem látja az egy vak. nem is értem hogy lehet ilyen hulyeséget írni
mess2009 írta:- Montolya csere, vagy eladó (a Barcába egy gyorsabb, és erősebb ember kellene nem világ és nem Barca szinvonal))
alves sem az, mégis itt tolja még. védekezni semmit nem tud, a legtöbb golt az ő oldaláról kapjuk. MONTOYA sem egy világklasszis, de azért ne kezeld már ugy mint egy oleguert
mess2009 írta:- Pulyol csere de nem valószínű, hogy elmegy( szerintem Tata tévedett, illetve az élet nem igazolta az elvárásait vele szemben, még akkor is ezt mondom, ha van benne egy két jó meccs is)
puyol megmondta ha nem bír játszani nem fogja lerombolni amit eddig felépitett. ha érzi h nem lesz kezdő (erog nem 100%-os) ő vissza fog vonulni
mess2009 írta:- Adriano csere vagy eladó de nálam ő erősebb mint Montolya és valószínűbb, hogy akar maradni.(Barca szintű csere ember)
nálad mi az h barca szint? én pl hót' nyugodt voltam mikor alba kiesett, észre sem lehetett venni h a bal oldalon egy "csere" van.
mess2009 írta:a felsorolt bizonytalanságok miatt tehát nálam az optimum: két új klasszis védő, egy középső és egy aki szélen is jó.
sztem pedig legalább 5 uj védő kell, 4 középályás, meg vagy 6 csatár. sőt én edzőt, meg klub színeket is cserélnék. pink-gold. milyen hárdkór lenne :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.12.27. 08:35:34

én is a védelem erősítésében látom a legtöbb gondot, mert:
- a jelenlegi felállásban Mascherano stabilan a legerősebb sorba való,( de nem világ szinvonal) helyette jöhetne egy klasszis új ember.(én megtartanám Song helyett az eredeti posztjára)
- Montolya csere, vagy eladó (a Barcába egy gyorsabb, és erősebb ember kellene nem világ és nem Barca szinvonal))
- Pulyol csere de nem valószínű, hogy elmegy( szerintem Tata tévedett, illetve az élet nem igazolta az elvárásait vele szemben, még akkor is ezt mondom, ha van benne egy két jó meccs is)
- Adriano csere vagy eladó de nálam ő erősebb mint Montolya és valószínűbb, hogy akar maradni.(Barca szintű csere ember)
- Bartra csere de beépülhet Piqué helyére.kissé azért vagyok bizonytalan mert Tata ennek ellenére kevesebbet szerepelteti mint amennyit lehetne!( jelenleg csak a lelkesedése egyértelmű a gyorsasága és a stabilitása -fizikálisan-,igencsak fejlődésre szorul, nem beszélve a rutinról)
- Alba stabil az első sorban( mondjuk a majdnem névrokon Alabánál gyengébb ugyan, de ne legyünk telhetetlenek a gyorsasága tökéletes, a támadásokban ok. hátul az egy az egyekben sajna sebezhető, ennek ellenére világ és Barca szinvonal)
- Pique stabil az első sorban( világ és Barca szinvonal, az ismert megingásokkal)
- Alves stabil az első sorban, de nem kizárt, hogy része lehet egy tranzakciónak(elég nyögvenyelős volt az utolsó kontraktusa is de világ és Barca szinvonal ha jól irányítják taktikailag)) akkor viszont ide(is) kellene igazolni
a felsorolt bizonytalanságok miatt tehát nálam az optimum: két új klasszis védő, egy középső és egy aki szélen is jó.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.27. 02:10:44

Gareth Tello írta:A SPORT szerint sem fogunk senkit sem igazolni a télen, nyáron viszont négy vagy öt játékos megszerzése a terv.

Agüero, Reus, Lewandowski, Suárez, Gündogan. [-o< :)
Ebből egyedül Gündogan az, akire lehetne "szükségünk". Pedzegetik Reust is mindenhol, de nem értem minek. A támadósor az, ahol ténylegesen jól állunk. Ha Tello megy, akkor is lesz egy Neymar-Messi-Alexis-Pedro kvartett, emellé pedig ha igazak a hírek visszahozzuk Deulofeut és tökéletesen állunk. Mindegyikük elég fiatal, nem kell félni hogy a kiöregedés miatt kell majd a frissítés. (ha ne adj' Isten lesérülnének ketten-hárman, ott kopogtat már Dongou vagy Adama, ha nagyon muszáj)
Masch-ot felesleges eladni. Ha hozunk egy top-védőt bőven megfér, ismerjük a sérüléshullámokat. Luiz viszont érdekes lesz. A VB sok mindent megkavarhat. Ha lehoz egy jó tornát és a brazilok sokáig jutnak, az egekbe szökhet az ára, másfelől felbukkanhatnak olyan játékosok akiket eddig nem is nagyon figyeltük. Én legszívesebben a Hummels/Vertonghen duóból látnék szívesen valakit.
Az Alves-kérdés sem egyszerű. Nem hiszem, hogy lenne értelme eladni. Lassan 31 éves, nem hiszem, hogy sokat kapnánk érte, 1-2 évig pedig hasznos tagja lehet még a csapatnak. Azért félnék, ha egy Montoya-Adriano párossal kellene nekivágni a szezonnak. Vannak hibái a brazilnak de azért még mindig top 5-ös, ha nem top3-as a posztján.
Rafinha idővel akár Init is képes lehet pótolni, de ha Gündogan érkezne lehet, hogy jobb lenne a Celta-ban hagyni még egy évre. LE alatt elég sokat játszik, Xavi pedig jövőre még azért meghatározó tagja lesz a csapatnak. Egy Ini-Cesc-Gündogan-Xavi kvartett mellett nem sok lehetősége lenne, főleg, hogy ott van még Rob.
A többi kölcsönjátékost viszont el kellene már adni, úgysem tér már vissza senki.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.26. 22:25:04

socio66 írta:Ezek a divatnevek istenem. :)
Van három remek támadónk, két betonbiztos középpályásunk, és egy Fabregas, akit mindenki alapembernek vár már, hova hoznánk ezeket az embereket?
Sehová, természetesen csak ironizáltam (Gündogant kivéve :D ). :)

Egy kapus (Ter Stegen vagy Courtois) és egy védő (Vertonghen az álom) mindenképpen kelleni fog a nyáron. Gündogan szerződtetése meg nagyban függ Sergi Robertótól és Rafinhától.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.12.26. 21:07:26

Januárban nem fogunk igazolni, legfeljebb az új kapusunkat jelenthetik be, aki majd a nyártól csatlakozik a csapathoz.
A nyáron csatárt nagy valószínűséggel nem fogunk igazolni, hanem Deulofeu-t hozzuk vissza Tello kárára. Igazából úgy érzem, hogy nincs is szükség másra. Sánchez és Pedro Martino keze alatt jól teljesít, Neymar és Messi helye pedig megkérőjelezhetetlen. Deulofeu pedig akkora tehetség, akinek lehetőséget kell adni.
A középpályára én nem látom szükségét igazolásnak. Iniesta és Fabregás kell legyen az 1. számú opció, Xavi pedig több mint kiváló rotációs lehetőség. Aki azt mondja, hogy ő már nem elég jó a Barca-ba az nagyon téved: igaz, hogy Pep alatt volt a legjobb, de ne feledjük el, hogy azóta Martino már a 2. új edző és nem biztos, hogy Tito illetve most Tata ugyanazt a játékot várják el Xavi-tól, mint Pep. Xavi szerepköre a Rijkaard érában is más típusú volt és ennek megfelelően a játéka is. Xavi még mindig labdabiztos, az ütemérzéke sem kopott meg. A gyorsaság az, amin az idő fogott, de valószínűleg ezzel függ össze a megváltozott szerepe is. Mellette pedig ne felejtsük el, hogy ott van Roberto és (szerintem) első sorban Rafinha.
Az igazolásokra hátul van szükség. Én jövőre mindenképp igazolnék egy világklasszis középhátvédet Piqué mellé. Jelenleg Luizról hallani többet, de rajta kívül is vannak még lehetőségek. A világklasszis érkezése mellett jó lenne egy újabb fiatalt a csapathoz hozni, lehetőleg olyat, akinek már kis tapasztalata is van, tehát nem egy 18-19 éves ifit a B-ből. Az érkezős miatt nyilván lennének távozók is. Mascherano-t én eladnám még most. A Napoli szívesen megvenné, több, mint aprópénzért, azt pedig nem hiszem, hogy nálunk szívesen üldögélne a meccsek nagy részén a kispadon. Puyol-nak pedig ideje lenne visszavonulni, mert ha a lába nem bírja, nem fog tudni sokat játszani, akkor nem fog játékba lendülni és még a kisebb meccseken is csak hátráltatná a csapatot. Az pedig nem lenne méltó a kapitányhoz.
Kapusposzton is szükséges lesz az igazolás, Ter Stegen és Courtois neve mindenki számára ismert, bármelyikük jó választás lenne, talán a belga egy kicsivel jobb, de mivel fiatalok még ezt sem lehet előre tudni.

Összességében egy kapus és két védő kellene a nyáron, a cserekapus posztját a középpályát és a csatársort fel lehet frissíteni a fiataljainkkal. Deulofeu, Rafinha, Oier (ha Pinto úgy döntene, hogy visszavonul). Távozók: Dos Santos, Afellay, Cuenca, Tello, Mascherano, Puyol, Valdes, (Pinto).
socio66

2013.12.26. 20:40:04

Gareth Tello írta:Agüero, Reus, Lewandowski, Suárez, Gündogan.
Ezek a divatnevek istenem. :)
Van három remek támadónk, két betonbiztos középpályásunk, és egy Fabregas, akit mindenki alapembernek vár már, hova hoznánk ezeket az embereket?
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.12.26. 20:29:53

Gündogan kéne Xavi helyére,Ter Stegen,meg egy védő.De a vége úgyis az lesz,hogy megvesszük Ter Stegent azt off üzem mód.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.26. 20:26:13

Gareth Tello írta:A SPORT szerint sem fogunk senkit sem igazolni a télen, nyáron viszont négy vagy öt játékos megszerzése a terv.

Agüero, Reus, Lewandowski, Suárez, Gündogan. [-o< :)
Hát ebből kettő kell, plusz kapus és védő, meg is lennénk. 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.26. 19:52:12

A SPORT szerint sem fogunk senkit sem igazolni a télen, nyáron viszont négy vagy öt játékos megszerzése a terv.

Agüero, Reus, Lewandowski, Suárez, Gündogan. [-o< :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.12.26. 12:47:26

Nem fog senki érkezni télen, ez szinte biztos :( Úgy hogy kár filózni
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.26. 12:24:37

JOseppe írta:Luiz esetleg érkezne, de az biztos hogy nagyobb bizakodásra adhat okot az ő játéka mint mondjuk az argentiné
télen senki nem fog eladni egy luiz kaliberű játékost, innentől értelmetlen a "mi lenne ha".
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2013.12.26. 11:43:56

JOseppe írta: Web!!! Nagyon nagy tisztelőd vagyok ezen a fórumon, de szerintem most nincs igazad. :mrgreen: Még hogyha a bl-ben nem is tudna játszani, de a bajnokságban ugyanolyan fontos lehetne egy vérbeli kh leigazolása, hiszen te is tudod iltv. láttod hogy ez a Masch - Pique kettős bortányos amit ők védekezés cimén adnak elő már 2 éve. :wink: Az hogy most téli bajnokok vagyunk az nem jelenti azt hogy már megnyertük az egész bajnokságot, és ahogy látom ezt a két embert + Alvéssel karöltve egyértelműen nem a miénk a legacélosabb védelem a bajnokságban. Szerintem senki sem mondja azt hogy minden szép lesz hogyha pl. Luiz esetleg érkezne, de az biztos hogy nagyobb bizakodásra adhat okot az ő játéka mint mondjuk az argentiné. :| A "tello-messi hátvédsor is elég" megjegyzést meg remélem hogy csak viccnek szántad. [-o<
Tudom, nem nekem címezted a választ, de hadd válaszoljak rá én is.
Minden valamirevaló belsővédő a BL-ben játszik, játszott. Minek hozzon a klub egy töltelékembert, ha nyáron akár lenne opció egy nagyobb halra, aki nem csak félmegoldás? Azt meg sem említem, hogy mire beletanul rendesen a Barca-fociba már a szezon legvégén vagyunk. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nyáron biztos jön valaki, csupán azt, hogy most felesleges ezen tények ismeretében. Ha ezekbe mégis belekötnél vedd figyelembe azt is, hogy egy jelenleg is BL-ben játszó belsővédőt a klubja több, mint valószínű, hogy csak csillagászati összegért engedne el, ha elengedi.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.12.26. 09:50:33

visca el barca írta:tök felesleges ilyenkor jatekost hozni. télen soha nem szokott egy nagy csapat sem igazolni. a bajnoksághoz egy tello-messi hátvédsor is elég. normals hatved meg usem tudna bl-ben játszani. sokan abban a tévhitben élnek, ha most idehozzuk 2 hét mulva david luizt akkor minden szép és jó lesz.
Web!!! Nagyon nagy tisztelőd vagyok ezen a fórumon, de szerintem most nincs igazad. :mrgreen: Még hogyha a bl-ben nem is tudna játszani, de a bajnokságban ugyanolyan fontos lehetne egy vérbeli kh leigazolása, hiszen te is tudod iltv. láttod hogy ez a Masch - Pique kettős bortányos amit ők védekezés cimén adnak elő már 2 éve. :wink: Az hogy most téli bajnokok vagyunk az nem jelenti azt hogy már megnyertük az egész bajnokságot, és ahogy látom ezt a két embert + Alvéssel karöltve egyértelműen nem a miénk a legacélosabb védelem a bajnokságban. Szerintem senki sem mondja azt hogy minden szép lesz hogyha pl. Luiz esetleg érkezne, de az biztos hogy nagyobb bizakodásra adhat okot az ő játéka mint mondjuk az argentiné. :| A "tello-messi hátvédsor is elég" megjegyzést meg remélem hogy csak viccnek szántad. [-o<
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.25. 14:22:21

visca el barca írta:tök felesleges ilyenkor jatekost hozni. télen soha nem szokott egy nagy csapat sem igazolni. a bajnoksághoz egy tello-messi hátvédsor is elég. normals hatved meg usem tudna bl-ben játszani. sokan abban a tévhitben élnek, ha most idehozzuk 2 hét mulva david luizt akkor minden szép és jó lesz.

felesleges,de mi már nyáron sem igazoltunk legutóbb.
Nem is kell igazolni télen,nekem a legnagyobb igazolás az lenne,ha Bartra játszana mindig MAsch helyett, és az argentínt max a kupában kéne nézni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.25. 13:57:46

tök felesleges ilyenkor jatekost hozni. télen soha nem szokott egy nagy csapat sem igazolni. a bajnoksághoz egy tello-messi hátvédsor is elég. normals hatved meg usem tudna bl-ben játszani. sokan abban a tévhitben élnek, ha most idehozzuk 2 hét mulva david luizt akkor minden szép és jó lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.25. 13:46:52

Télen alapból felesleges szerintem igazolni. Mire megtanulja a játékot stb, lemegy a szezon. A keret erős, a fiatalok bontogatják szárnyaikat, nem érzem szükségességét ezt megbontani.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.25. 13:26:47

Tényleg nem ártana egy igazolás hátra, de így télen nem hiszem, hogy tudnánk klasszis védőt hozni, mindenféle random töltelékember meg nem kell. Ki kell húzni nyárig ezzel a négyessel, aztán akkor ráhajtani Vertonghenre például.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.25. 13:22:56

Deus írta:Úgy tűnik, hogy még se fogunk senkit igazolni télen. No comment.


http://barcanoticias.blog.hu/2013/12/24" target="_blank ... idoszakban

Miért igazolnánk?
Utolsó meccset hoztuk 5-2re idegenben= minden a legnagyobb rendben #-o . Nyár előtt is,ha egy darab kupa is leesik,itt nem lesz számottevő igazolás, jön egy kapus,és ennyi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.12.25. 13:11:05

Deus írta:Úgy tűnik, hogy még se fogunk senkit igazolni télen. No comment.


http://barcanoticias.blog.hu/2013/12/24" target="_blank ... idoszakban
De ezt már kb. október óta tudjuk, már akkor megmondták.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.12.25. 13:05:12

Úgy tűnik, hogy még se fogunk senkit igazolni télen. No comment.


http://barcanoticias.blog.hu/2013/12/24 ... idoszakban" target="_blank
KépKép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.12.23. 19:34:42

sörvirsli írta:Na még pár ilyen tegnapi teljesítmény és jó áron el is adhatjuk: :mrgreen:
Ezt én sem értem. Most őszintén mikor vagy nyugodtabb: amikor Pedro ül a kispadon egyedüli támadóként, vagy mondjuk Adamo Traoré vagy ki? Nézd meg a München vagy a City cseresorát, sztárok ülnek ott is. Rotáljuk a csapatot, szereti a Barcát, akkor mi a gond?

Ha viszont eladjuk akkor kérjünk érte minimum 60 milliót, minden kupát megnyert amit meglehetett, minden sorozatba gólt/gólokat lőtt, fiatal, gyors, technikás. Természetesen nincs olyan klub aki kiadna ennyi pénzt, de nehogy már 10-20ért eldobjuk (és a gazdasági részelget ismerve a 10-20 is sok lenne...)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.12.23. 19:29:00

sörvirsli írta:Na még pár ilyen tegnapi teljesítmény és jó áron el is adhatjuk:
Sosem értettem miért adnánk el, mikor egy egész jó játékos aki viseli a padozást, nekünk is kellenek csere emberek, ha legalább akadékoskodna, vagy maga menne mert több lehetőséget szeretne, és nem hiszem hogy a támadó alakzat szorulna renoválásra.

Ez egy egyszerű tikk egy-két embernél, hogy Pedrot el kéne adni....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.23. 19:15:24

Na még pár ilyen tegnapi teljesítmény és jó áron el is adhatjuk: :mrgreen:

A Daily Express arról számolt be, hogy az Arsenal és a Liverpool is érdeklődik Pedro Rodríguez iránt.

Az FC Barcelona 26 éves támadója - aki a Getaféval szembeni vasárnapi bajnokin alaposan kitett magáért, mesterhármasa mellett kiosztott egy gólpasszt is - a minap ugyanakkor lenyilatkozta, hogy ha rajta múlik, akkor karrierje végéig a Barcában fog futballozni.

Más:

A Manchester City argentin játékosa, Sergio „Kun” Aguerö árulta el, hogy nagyon szívesen játszana egy klubcsapatban is, válogatottbeli társával.
„Igen, jöjjön csak Lionel Messi, a Manchester Cityhez. Így mód lenne rá, hogy végre együtt játszunk. A Manchester Citynek meg kellene vennie Őt.”
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Válasz küldése