Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.07.04. 10:35:09

Emberek,tényleg nem vettétek észre az iróniát? :)
Már az elejétől sántít a dolog,meg a végén mikor írta, hogy "háááát adócsaló a törpe.." Itt már azért lehetett tudni,hogy nem gondolja komolyan, ha addig még nem jöttetek rá. :D
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.04. 09:28:06

Gergely írta:Gondolom a korán kelésre fogják majd , hogy nem értették a mondandómat!

Mondhatjuk :lol:

Mezner2 írta:Off: Deus ma nem vagy formában :D tényleg ennyire nem jött át az irónia ? :D

De simán vannak olyan emberek/fórumozók, akik komolyan is gondolják az ilyesmiket...



Szval mentségemre szóljon, hogy Gergely nevű fórumozót meg nem ismerem.
KépKép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.07.04. 09:13:25

Gondolom a korán kelésre fogják majd , hogy nem értették a mondandómat!
Az egész szöveg bűzlik az ironikus részektől de ez volt a célom, hogy ezt ilyen formában leírjam mert kezdenek itt a dolgok elfajulni átigazolás terén de sajnos a Nagy Katalóniában sem látják párán a fától az erdőt...


Jajj és Mezner köszönöm , rögtön levágtad Respect :)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.07.04. 09:07:55

Off: Deus ma nem vagy formában :D tényleg ennyire nem jött át az irónia ? :D

On: Ha meg lenne TS, akkor utána már csak egy dolgot kéne tenni ahhoz, hogy tökéletes legyen ez a nyár : Leigazolni AKÁRKIT Pedro helyére, és elpattintani a kis spanyolt, ekkora alibi emberünk az elmúlt 10 évben nem volt..
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.04. 08:41:58

Gergely írta:Miért nem vesszük ,eg Higuagint?
Gyors, precíz és gólerős! Feltalálja magát a kapu előtt!
Főleg a BL-ben...

Én rá szavaznék a vezetőség helyében a hátvédsort pedig gatyába ráznám Piqué - Masch párossal tolnám végig úgy , hogy Puyolt játékos edzőnek asszisztálnám , mindeközben pedig elől a Neymar- Tello- Sanchez triót favorizálnám mert ugyebár Messivel már így kioltanák egymást és hááát adócsaló a törpe...

Kép


Oké, most vegyél mély levegőt, fújd ki, számolj el egytől tízig. S ezután lépj hátra 3 lépést, s most olvasd el újra, hogy mit írtál.

Ilyet írniiii, tejóisten...

1. Higuain? Minek? Védő kell oda hátul. Neymar megvétele után már nem kell még egy csatár, mert már így is csordultig vagyunk tele. Pedrot kell eladni és kész. Villa meg maradjon.

2. Piqué-Masch páros végig? omg.
--> a, Piqué már nem olyan jó mint volt korábban, egymás után szétwakkázta az egészet, nem látom benne a tüzet. Shakira elvonta a figyelmét tőle.
--> Mascherano igaz, hogy tanári, de sérülékeny mint a porcelán baba. Nyakamat teszem rá, hogy ebben az idényben 2x - 3x fog lesérülni.

Tehát összefoglalva kell oda hátra középre mindenképpen egy erős és tapasztalt jó védő... Silva lenne a legjobb megoldás vagy Luiz, de egyiket se akarják eladni.

3. Messit padoztatni?

Kép

A leggólerősebb, zseniális játékával rendelkező játékost leültetni Tello kedvéért? Öcsém még ilyet... Nem fogják egymást kioltani. Miért oltanának ki egymást, nem értem.
.
.
.
.
És ITT nem túl jó ötlet letörpézni Messit.
KépKép
flecksd
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.03.29. 19:40:18

2013.07.04. 06:50:36

Gergely írta:Miért nem vesszük ,eg Higuagint?
Gyors, precíz és gólerős! Feltalálja magát a kapu előtt!
Főleg a BL-ben...

Én rá szavaznék a vezetőség helyében a hátvédsort pedig gatyába ráznám Piqué - Masch párossal tolnám végig úgy , hogy Puyolt játékos edzőnek asszisztálnám , mindeközben pedig elől a Neymar- Tello- Sanchez triót favorizálnám mert ugyebár Messivel már így kioltanák egymást és hááát adócsaló a törpe...
Istenem ezt ugye csak viccnek szántad? Mert ez még annak is durva nagyon. A jelenlegi világ legjobb játékosát épeszű ember nem hagyná ki 1 csapatból. Higuain meg ugyanannyira nem kell a Barcába mint Air Sanyi!!! Pique Mascherano párossal végig? Masch sajnos sérülékeny örülhetünk ha 60%ot fog játszani.
Puyolt játékosedzőnek????? Ember ez nem Megye 3!!!!!!!!!!!
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.07.04. 00:47:53

Miért nem vesszük ,eg Higuagint?
Gyors, precíz és gólerős! Feltalálja magát a kapu előtt!
Főleg a BL-ben...

Én rá szavaznék a vezetőség helyében a hátvédsort pedig gatyába ráznám Piqué - Masch párossal tolnám végig úgy , hogy Puyolt játékos edzőnek asszisztálnám , mindeközben pedig elől a Neymar- Tello- Sanchez triót favorizálnám mert ugyebár Messivel már így kioltanák egymást és hááát adócsaló a törpe...
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.04. 00:31:08

Rooneyval mi a helyzet? Láttam hogy összehozták a Barcát is vele, mennyibe fájna?

Én őszintén mondom hoznám. Pedrot meg küldeném el. Ha már kell egy melós csatár, akkor Rooney nálam sokkal sokkal magsabb szint, mint Pedro. Az meg hogy kicsit más a stílusa, nem feltétlen jelentene problémát. Ő meg legalább ha odakerül, bevágja.
pedro szerintem soha az életben nem fog innen elmenni, a 3. vagy majd 4. gyenge éve után is kap egy utolsó esélyt.
pedig ha villa és ő mennének, és jönne rooney, az elég kemény lenne oda előre minőségben.

alexis,neymar,messi,rooney,tello
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.03. 22:52:23

Rooneyval mi a helyzet? Láttam hogy összehozták a Barcát is vele, mennyibe fájna?

Én őszintén mondom hoznám. Pedrot meg küldeném el. Ha már kell egy melós csatár, akkor Rooney nálam sokkal sokkal magsabb szint, mint Pedro. Az meg hogy kicsit más a stílusa, nem feltétlen jelentene problémát. Ő meg legalább ha odakerül, bevágja.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.03. 22:51:41

Neymar7 írta:
Laza írta: Ha eladjuk Villát 9 millóért,és megvesszük Rooney-t 15-20-25 millóért....
annak mi értelme van?

hogy Rooney visszavonva is játszik a MU ba és akkor majd itt is tehetné azt? egy Iniesta Busi,Song,Fabregas,Xavi, vagy akár egy középső védő érkezésekor Mascherano mellett?

ha pedig támadónak hozzuk ugyan ugy nem fog tudni játszani egy
Tello,Pedro,Messi,Neymar,Alexis, mellett...

ezt a vezetők is tudják..és szerintem nem is fog jönni...
balgaság az egész:)

Thiago ha elmegy a MU-ba kivánom hogy jól járjon vele...
viszont ha most Dos Santos is elmegy akkor lassan középpályás után kell nézni :lol: :lol:



Rooney elmenne könnyedén harmadik csatárnak. Neymar-Rooney-Messi hármas nem lenne csúnya bár én is azt mondom hogy jelenleg nem kell egy ilyen kaliberű támadó, meg valahogy nem is illik a játékunkba. Persze lehet ő kellene hogy végre tudjunk változtatni a "tiki-takán" és egy kicsit gyorsabban játszunk.

Szerintem ha érkezne simán megelőzné a Sánchez-Pedro párost. Az igazolásával Messi kimehetne jobbra ahol a pályafutását kezdte és befelé cselezve tudná rúgni a gólokat, hiszen tulajdonképpen Messi a szélsőnk és a csatárunk is, de így meg lenne oldva a csatár poszt.

Azt is elképzelhetőnek tartom hogy nem jön WR és Messi marad középen és Tello-Sánchez harc a jobb szélért. Bár sztem Alexisnek nem megy a jobboson mondjuk még Tello-t sem láttam ott játszani.

Thiagoról meg annyit hogy egy évet maradhatna még és Xavi helyett sokszor lehetne kezdő (pölö Spanyol Kupa...bajnokság kiscsapatai). Manchesterben nem tudom mennyivel több lehetőséget kapna, de ez már nem az én dolgom. Szerény véleményem ez, nyilván lehet vele vitatkozni (biztos) de akkor nyugodtan tegyétek, győzzetek meg! :D

nincs min vitatkozni :P
annyival nem értek csak egyet,és nem csak veled hanem bárkivel aki/akik azt állítják hogy Alexis és Villa (és hozzá teszem még Fabregast) el kéne adni meg stb...
ezek szerint egyébként én látom rosszul mert Villát a vezetőség is eladná:D
de nem értem miért...sérült volt...alig játszott e miatt,a csapat alapjában véve gyengébb volt..és Villa és Fabregas is a házi góllövölista elején vanak hiszen 2en lőttek vagy 30 gólt összesen,ami a játékperceit illetően nem gondolom kevésnek ha visszaemlékszek Fabregasnak nem egy fontos gólja is volt.
Alexis is lőtt vagy 10 gólt és egyre jobb formában van.
nem lennék meglepődve ha nem Neymar lenne a megváltónk hanem Alexis...
Rengeteg helyzete volt ebben az évben is és tavaly is...és egyre több sikerrel értékesíti.

ugyan ugy mint ahogy Adriano ebben az évben káprázatos volt szerintem.

de a gólok száma mellett ugyan valóban haloványak voltak...főleg inkább Fabregas és Villa...de nem gondolom azt hogy lenne náluk jobb játékos most a piacon arra a célra amire nekünk kell.
persze egyértelmű neymar jött valaki megy...csak jobban örülnék ha az a valaki Pedro lenne:)

Bojan valószínű elmegy,pedig neki is adnék egy kis lehetőséget,Télen is ráérne és kitudja...lehet megtetszik valakinek,aki adna érte 10 -15millát is persze ha tényleg tudna játszani és sikeres lenne egy esélyt nálam még kapna...
és Affelay-t sem szivesen adnám el.
még is csak fogyunk a középpályáról,bár vele nagyon jól jártunk hiszen anno valami 5 millió körül igazoltuk.
ha nem lenne egy 20millás kérője és Thiago elmegy akkor maradhatna szerintem.

Victor Valdessel meg szerződést bontanék SMS-ben...
és JC jönne kölcsönbe amíg Ter Stegen még egy évet marad vagy...Rui Patricót venném meg..

de jó hogy nem én döntöm el:D lehet ki is esnénk a bajnokságból is :P
Avatar
Neymar7
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013.05.29. 17:23:24
Tartózkodási hely: Pécs

2013.07.03. 22:10:37

[quote="Laza"][b]Ha[/b] eladjuk Villát 9 millóért,és megvesszük Rooney-t 15-20-25 millóért....
annak mi értelme van?

hogy Rooney visszavonva is játszik a MU ba és akkor majd itt is tehetné azt? egy Iniesta Busi,Song,Fabregas,Xavi, vagy akár egy középső védő érkezésekor Mascherano mellett?

ha pedig támadónak hozzuk ugyan ugy nem fog tudni játszani egy
Tello,Pedro,Messi,Neymar,Alexis, mellett...

ezt a vezetők is tudják..és szerintem nem is fog jönni...
balgaság az egész:)

Thiago ha elmegy a MU-ba kivánom hogy jól járjon vele...
viszont ha most Dos Santos is elmegy akkor lassan középpályás után kell nézni :lol: :lol: [/quote]




Rooney elmenne könnyedén harmadik csatárnak. Neymar-Rooney-Messi hármas nem lenne csúnya bár én is azt mondom hogy jelenleg nem kell egy ilyen kaliberű támadó, meg valahogy nem is illik a játékunkba. Persze lehet ő kellene hogy végre tudjunk változtatni a "tiki-takán" és egy kicsit gyorsabban játszunk.

Szerintem ha érkezne simán megelőzné a Sánchez-Pedro párost. Az igazolásával Messi kimehetne jobbra ahol a pályafutását kezdte és befelé cselezve tudná rúgni a gólokat, hiszen tulajdonképpen Messi a szélsőnk és a csatárunk is, de így meg lenne oldva a csatár poszt.

Azt is elképzelhetőnek tartom hogy nem jön WR és Messi marad középen és Tello-Sánchez harc a jobb szélért. Bár sztem Alexisnek nem megy a jobboson mondjuk még Tello-t sem láttam ott játszani.

Thiagoról meg annyit hogy egy évet maradhatna még és Xavi helyett sokszor lehetne kezdő (pölö Spanyol Kupa...bajnokság kiscsapatai). Manchesterben nem tudom mennyivel több lehetőséget kapna, de ez már nem az én dolgom. Szerény véleményem ez, nyilván lehet vele vitatkozni (biztos) de akkor nyugodtan tegyétek, győzzetek meg! :D


Ez nagyon OFF, de akkor is: http://www.hatharom.com/2013/07/03/riha ... ereti-foto :lol: :lol: :P
„Gratulálok a játékosnak, amiért arra a projektre szavazott, ami szakmailag számára a leginkább előnyös lehet, és nem a pénz motiválta."


Tito Vilanova Neymar leigazolásánál
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.07.03. 22:04:01

Alcantara írta:Kérdésedre válaszolva nem lennénk beljebb. Legfőképpen amiatt, hogy régen ajtót kellett volna mutatni neki, amikor az első távozási gondolatot felvetette. Viszont, ha már annyira maradni akar (pénzért senkinek nem kell inkább) leültetném szépen a padra Pinto mögé cserének.

Méltatlanul kevés szó esik Pintoról, legfőképpen azon a napon vetődik fel a neve néha-néha, ha ő véd és simán hozza a kötelezőt. Szubjektív vélemény, de én úgy gondolom, hogy vele is "elegen" lennénk.
Nézd, én vagyok itt az egyik, aki a legjobban utálja, azért mert egy fürdősk., már a legelején kivágtam volna. :) Csak tudod, az a helyzet, hogy 15 milliót még mindig megérhetne, bár ahogy látom, senkinek nem ér meg ennyit. :D Mert nincs kérője. Így szépen itt marad a nyakunkon 15 millióért, a fizetésével együtt, ahelyett, hogy egy tehetséges, lelkes srácnak adnánk azt oda. Eladná őt a stáb, ha meg is venné valaki. Talán Viktorka mégsem annyira spíler, mint amekkorának hiszi magát... :)

Amúgy Pintoval kapcsolatban teljesen igazad van, az utóbbi időben, amikor láttam, jól védett, potyára sem emlékszem. Egy dologtól vagyok rosszul, amikor csatárnak hiszi magát, és kirohan 20 méterre cselezni... :shock: 2010. Király-kupa döntő. Többször majdnem infarktust kaptam miatta... De az utóbbi időben ezt sem látom tőle. Amikor véd, jól véd. Simán be is állítanám a kapuba. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.03. 21:46:12

Ha eladjuk Villát 9 millóért,és megvesszük Rooney-t 15-20-25 millóért....
annak mi értelme van?

hogy Rooney visszavonva is játszik a MU ba és akkor majd itt is tehetné azt? egy Iniesta Busi,Song,Fabregas,Xavi, vagy akár egy középső védő érkezésekor Mascherano mellett?

ha pedig támadónak hozzuk ugyan ugy nem fog tudni játszani egy
Tello,Pedro,Messi,Neymar,Alexis, mellett...

ezt a vezetők is tudják..és szerintem nem is fog jönni...
balgaság az egész:)

Thiago ha elmegy a MU-ba kivánom hogy jól járjon vele...
viszont ha most Dos Santos is elmegy akkor lassan középpályás után kell nézni :lol: :lol:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.03. 21:04:56

barca99 írta:
Javaslom legalább annak olvass utána, hogy ez mennyire volt a kapus hibája. Nem rajta múlt a kiesés.
Én ilyen "nagy" volumenű dolgot részedre nem javasolnék, inkább csak egy apróságot: olvasd el mit írtam abban az egy mondatban.

Nem írtam egy szót sem arról, hogy a kiesés Júlio Cézaron múlott.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.03. 20:54:40

Alcantara írta:Ebben lehet igazad van, viszont javasolom nézd meg hol végzett az említett csapat. :wink:

Jelenleg a braziloknál nincs túl nagy konkurencia a kapuban.
Javaslom legalább annak olvass utána, hogy ez mennyire volt a kapus hibája. Nem rajta múlt a kiesés.
Sanama írta:Tény hogy nem az a "baj", hogy barátnője van. Szerintem sokkal inkább az, hogy a barátnője egy celeb, és így ő is egyre többet foglalkozik a médiával, járkál vele ide-oda. Sokkal nagyobb mértékben eltereli a figyelmét a fociról ez a fajta életstílus, mintha lenne egy """normális""" nem zenéből, fellépésekből élő, millió rajongóval rendelkező barátnője lenne.
Nem tudom mennyit foglalkozik a médiával, de hogy nincsen róla több pletyka, mint másról, abban biztos vagyok. Puyol szakításával, majd új barátnőjével sokkal többet szerepelt a bulvárban, mint Piqué. Ezért szeretném, ha végre valaki mondana valami konkrétumot, hogy miket írkáltak Piquéről, mert az a bajom, hogy nekem egyáltalán nem tűnt fel az úgynevezett celebkedés, azért nem is tudom elfogadni.

Itt van például Mascherano, ő is jóval gyengébb, mint tavaly, így számomra logikus, hogy a rendszerben kellene keresni a hibát, csak nála be lehet dobni az "ő eredetileg védekező középpályás" kártyát, amivel meg van magyarázva minden.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.03. 20:28:52

djtrack írta:

QPR húzóembere volt...
Ebben lehet igazad van, viszont javasolom nézd meg hol végzett az említett csapat. :wink:

Jelenleg a braziloknál nincs túl nagy konkurencia a kapuban.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.03. 20:24:36

Rinku írta:
Van igazság abban, amit mondasz, de azért be kell látnod, nem egy Reina. Illetve szerinted többre mennénk egy erősen elvágyódó, kedvtelen Valdesszal, mint Julio Cesarral? Meredek gondolat, át kell gondolni persze az egészet, de éppenséggel egyáltalán nem lenne rossz igazolás, főleg, hogy ingyen(?) jönne. Így tényleg Jackpot lenne. Kötnék vele egy 1+1-s szerződést, ha jól muzsikál, akkor marasztalnám még egy évet, ha nem, akkor meg úgyis jön egy fiatal kapus. Sokkal inkább JC, mint egy nyafogó Valdes.
Kérdésedre válaszolva nem lennénk beljebb. Legfőképpen amiatt, hogy régen ajtót kellett volna mutatni neki, amikor az első távozási gondolatot felvetette. Viszont, ha már annyira maradni akar (pénzért senkinek nem kell inkább) leültetném szépen a padra Pinto mögé cserének.

Méltatlanul kevés szó esik Pintoról, legfőképpen azon a napon vetődik fel a neve néha-néha, ha ő véd és simán hozza a kötelezőt. Szubjektív vélemény, de én úgy gondolom, hogy vele is "elegen" lennénk.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2013.07.03. 20:17:22

Capon írta:
Alcantara írta:Érdekes a szurkolói szemlélet. Jószerével többen szerintem azt sem tudták a szezon közben, hol véd Júlio Cézar, melyik csapat az a QPR FC.
Volt egy "szezonlevezető" torna, rögtön alkalmas már a Barcelona kapujába!

Sokkal beljebb nem lennénk vele.
Valószínűleg nem, de a mostani VV-s elképzelés sem vezet sehova szerintem. Egy olyan emberre akarjuk bízni a kaput aki szíve szerint már itt sem lenne?? Aki állítólag már beszélő viszonyba sincsen a cserekapussal?? Ez a helyzet sem sok jóval kecsegtet.
Én Cézart is szívesebben látnám a kapuban akár csak egy évig is mint VV-t.
QPR húzóembere volt.....ha annyira gyenge lett volna nem került volna be a brazil válogatba...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.03. 20:15:11

Alcantara írta:Érdekes a szurkolói szemlélet. Jószerével többen szerintem azt sem tudták a szezon közben, hol véd Júlio Cézar, melyik csapat az a QPR FC.
Volt egy "szezonlevezető" torna, rögtön alkalmas már a Barcelona kapujába!

Sokkal beljebb nem lennénk vele.
Valószínűleg nem, de a mostani VV-s elképzelés sem vezet sehova szerintem. Egy olyan emberre akarjuk bízni a kaput aki szíve szerint már itt sem lenne?? Aki állítólag már beszélő viszonyba sincsen a cserekapussal?? Ez a helyzet sem sok jóval kecsegtet.
Én Cézart is szívesebben látnám a kapuban akár csak egy évig is mint VV-t.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.07.03. 19:58:35

Alcantara írta:Érdekes a szurkolói szemlélet. Jószerével többen szerintem azt sem tudták a szezon közben, hol véd Júlio Cézar, melyik csapat az a QPR FC.
Volt egy "szezonlevezető" torna, rögtön alkalmas már a Barcelona kapujába!

Sokkal beljebb nem lennénk vele.
Van igazság abban, amit mondasz, de azért be kell látnod, nem egy Reina. Illetve szerinted többre mennénk egy erősen elvágyódó, kedvtelen Valdesszal, mint Julio Cesarral? Meredek gondolat, át kell gondolni persze az egészet, de éppenséggel egyáltalán nem lenne rossz igazolás, főleg, hogy ingyen(?) jönne. Így tényleg Jackpot lenne. Kötnék vele egy 1+1-s szerződést, ha jól muzsikál, akkor marasztalnám még egy évet, ha nem, akkor meg úgyis jön egy fiatal kapus. Sokkal inkább JC, mint egy nyafogó Valdes.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.07.03. 19:57:30

Nagyon sokkal, szerintem. Mindenki tudta, hogy hol védett, ez elvi kérdés egy focit követő egyén számára :wink:
"And my heart will leave you never."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.03. 19:36:46

Érdekes a szurkolói szemlélet. Jószerével többen szerintem azt sem tudták a szezon közben, hol véd Júlio Cézar, melyik csapat az a QPR FC.
Volt egy "szezonlevezető" torna, rögtön alkalmas már a Barcelona kapujába!

Sokkal beljebb nem lennénk vele.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.03. 19:34:21

Kora miatt tényleg nem lehet hosszú távra gondolni Thiago Silva szerződtetését. Azonban olyan jó formában van jelenleg, hogy abszolút érthető Tito álláspontja, miszerint vagy ő vagy senki. Azonban nagyon sokat fog kérni a PSG, ilyen lóvés csapatból megvenni valakit nagyon nehéz lesz. Ha összejön az üzlet, akkor tulajdonképpen kész a csapat, már csak a kapusposztot kéne megcsinálni, mert én nem hagynám, hogy Valdés ingyen menjen el jövőre. Idén és pénzért. Még ha csak 5 millió eurót is kapunk érte, még akkor is több az a semminél.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.03. 19:21:52

Pont arra szeretnék rávilágítani, hogy baromira igazságtalan, hogy csak azért, mert ismert barátnője van, egyből ezzel magyarázzák a gyengébb formáját. Nem azért, mert ez lenne az igazság, hanem mert ezzel gyorsan, különösebb gondolkodás nélkül le lehet tudni az egészet.
Tény hogy nem az a "baj", hogy barátnője van. Szerintem sokkal inkább az, hogy a barátnője egy celeb, és így ő is egyre többet foglalkozik a médiával, járkál vele ide-oda. Sokkal nagyobb mértékben eltereli a figyelmét a fociról ez a fajta életstílus, mintha lenne egy """normális""" nem zenéből, fellépésekből élő, millió rajongóval rendelkező barátnője lenne.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.03. 19:16:15

shutterisland írta:jobb, mint valdes, viszont 34 éves kapust nyilván nem hosszútávra hoznánk.
akkor meg inkább jöjjön jövőre egy fiatal.

barca99 : kiforgatod az egészet.
a lényeg, hogy mióta shakirával van, meg sem közelíti a csúcsformáját, ezért illetik celeb gúnynévvel, akik teszik.
szerintem.
Pont arra szeretnék rávilágítani, hogy baromira igazságtalan, hogy csak azért, mert ismert barátnője van, egyből ezzel magyarázzák a gyengébb formáját. Nem azért, mert ez lenne az igazság, hanem mert ezzel gyorsan, különösebb gondolkodás nélkül le lehet tudni az egészet. Egyrészt belinkeltem már egy elég hosszú írást, ami azt taglalja, mik lehetnek az igazi okok (mondanom sem kell, csak egy kicsit komolyabban vehető, mint ezek a csípőből lőtt, sok alappal nem rendelkező celebezések), másrészt így is vannak jó periódusai, többek közt egy hibátlan Európa-bajnokság.

Csak magunkat csapjuk be, ha hagyjuk, hogy elterjedjen ez a hülyeség.

Kapus kérdés: ha választani kell, inkább egy tapasztalt, meccsek százait (közte jó sok nemzetközi) maga mögött tudó kapus három évre, mint egy srác, aki alig került ki az ifiből. De padozni idén tuti nem jön JC a vb miatt, jövőre 35, lehet benne két év, több a kockázat. Viszont akkor is szívesebben látnám egy BL-elődöntőn, mint egy 22 éves suhancot.
Válasz küldése