Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.17. 15:07:56

Addig szarakszunk amíg elviszik előlünk a palit. :( :( A Santos megunja az alkudozásunkat aztán odaadja a reálnak.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 15:01:56

Capon írta:Csak arra tudok gondolni, hogy a KP-ról akarnak valakit pénzé tenni a Fabregas-Thiago páros közül. Az egyik helyére hoznak egy olcsóbb tehetséget a fennmaradó pénzt pedig hozzácsapják az igazolási kerethez.
Na az jó lenne... Cesc-párti vagyok, de inkább ő menjen mint Thiago, ha muszáj lenne választani. Olcsóbb tehetség... Mikor ingyen tehetségekkel van tömve a Masía... :roll:
Remélem, hogy hápog az összes erről szóló hír.
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.05.17. 15:01:55

Cooh írta:
recrea írta:Mennyit tudtok még lovagolni ezen a középső támadó igazolásán?! Mintha néznétek a meccseket, de nem látnátok. Nem akarok senkinek a lelkébe taposni, csak már nagyon unom. (Teszem hozzá, én is centerrel játszanék, úgyhogy nem az ötletnek szól a hozzászólásom.) Neymar érkezésével végleg elengedhetjük a center posztot, nyugodtan mindenki könyvelje el magában, h nem lesz ilyen, könnyebbé válik az élete.
off:attól még lehet spekulálni...de Neymar esetleges érkezésével nem lesz más támadó
A sport.es szerint a Santos elnökének nem nagyon tetszik a Barca ajánlata,
újra képben van a Madrid, de a tárgyaláok még folytatódnak.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/p ... ar-2393301
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.17. 14:56:46

Engem nagyon meglep, hogy a "hírek" szerint KP-ra is keresünk játékost, most amikor azt sem tudjuk, hogy lesz-e elég pénz a hiányposztok betöltésére.
Persze ezeket a híreket is helyén kell kezelni, de már annyit olvastam róla, hogy eljátszik az ember a gondolattal.
Csak arra tudok gondolni, hogy a KP-ról akarnak valakit pénzé tenni a Fabregas-Thiago páros közül. Az egyik helyére hoznak egy olcsóbb tehetséget a fennmaradó pénzt pedig hozzácsapják az igazolási kerethez.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.17. 13:30:24

recrea írta:Mennyit tudtok még lovagolni ezen a középső támadó igazolásán?! Mintha néznétek a meccseket, de nem látnátok. Nem akarok senkinek a lelkébe taposni, csak már nagyon unom. (Teszem hozzá, én is centerrel játszanék, úgyhogy nem az ötletnek szól a hozzászólásom.) Neymar érkezésével végleg elengedhetjük a center posztot, nyugodtan mindenki könyvelje el magában, h nem lesz ilyen, könnyebbé válik az élete.
off:attól még lehet spekulálni...de Neymar esetleges érkezésével nem lesz más támadó
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.17. 13:25:04

na mert gundogan meg herrera barcalona szint. gundogan tipikusan az egy idényt futtott jatekos akit majd megvesz egy nagy csapat aztán lesz belole egy sahin 2. isten ments h itt lássam a törököt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.17. 13:02:10

StickyFingaz írta:Sergi Roberto szerintem nem Barca szint.Rafinha meg tud más poszton is játszani.
Ezt mire alapozod?
Ez baromság! Az egyetlen gond hogy telített ez a szerepkör nem fér be a keretbe.

Nálunk minden tehetség középpályás. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.17. 12:50:03

Össze-vissza pletykálnak mindent már Neymar-ról.Tegnap edzegettem a teremben és akkor hallottam a rádióban hogy leigazolja a Bayern München, nekem eddig elég vicc ez a történet :lol:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.05.17. 12:34:01

JOseppe írta:http://translate.googleusercontent.com/ ... TaZbxHAG8A

Tito mindenképpen Gündogannal akarja Xavit pótolni a jövőbben. :) Mi lesz Sergio Robertóval és Rafinhával??? :?
Sergi Roberto szerintem nem Barca szint.Rafinha meg tud más poszton is játszani.

Itt egy új sport.es hír.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ar-2393201

A gugli egy rakás 'mit is' ? fordított belőle.Szval aki penge spanyolból lefordíthatná. :mrgreen:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.17. 12:10:12

varnagykrisztian írta:Lehet velem vitatkozni de én Ibrának adtam volna mégy 1 év bizonyítási lehetőséget, és anno Eto'o-t is óriási hiba volt elengedni :cry:
Ibra magától akart menni, úgyhogy tökmindegy, hogy mennyi időt adott volna bárki is neki. Jobb így, hogy elment. Az Eto transzfert meg még mindig nyögjük...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.17. 11:58:21

Lehet velem vitatkozni de én Ibrának adtam volna mégy 1 év bizonyítási lehetőséget, és anno Eto'o-t is óriási hiba volt elengedni :cry:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.17. 10:57:31

Nem kell feltétlen befejező csatárt vennünk. Az is elég, ha egy olyan támadó érkezik, aki plusz embert jelent az ellenfél védőinek, akire kell figyelni. A szezon előtt még nem támogattam Neymar érkezését, mert nem volt indokolt venni egy olyan támadót, aki komoly bajnokságban még nem bizonyított. De a képességei megvannak ahhoz, hogy be tudjon illeszkedni, talán már az egójából is lejjebb adott. Most, a szezon végén azt kell mondjam, kell ő ide. Ez a szezon bebizonyította, hogy ha Messit leveszik a pályáról, akkor az egész csapat megbénul. Kell egy társ, aki megosztja a figyelmet és ezzel eredményesebb lehet a támadójátékunk. Meg talán tud egy kis pluszt hozni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.17. 10:52:45

Mennyit tudtok még lovagolni ezen a középső támadó igazolásán?! Mintha néznétek a meccseket, de nem látnátok. Nem akarok senkinek a lelkébe taposni, csak már nagyon unom. (Teszem hozzá, én is centerrel játszanék, úgyhogy nem az ötletnek szól a hozzászólásom.) Neymar érkezésével végleg elengedhetjük a center posztot, nyugodtan mindenki könyvelje el magában, h nem lesz ilyen, könnyebbé válik az élete.
Avatar
JB
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:13:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 10:32:08

A katalán lapok hírei szerint nagyjából Valdes, Villa, Abidal és Adriano távozására lehet számítani. A kölcsönben lévő játékosoktól most eltekintenék, szerintem senki nem jön vissza.
Ezekkel egyet is tudok érteni, személy szerint Abidal az akitől nehéz szívvel
válnék meg, sajnálom hogy az Ő eleganciáját valszeg többet nem látom a Camp Nouban!
Egy ember személye viszont nálam továbbra is kétséges, hogy tud-e fejlődni, Ő pedig Alexis Sanchez. Röviden, sztem nem! Nekem kínszenvedés nézni az Ő játékát, csetlés-botlását, csúszkálásait, bénázásait. Én nem tartanám meg, de valszeg sajnos marad, meglátjuk.

A távozókat viszont pótolni kell, illetve ha jövőre ütőképesebb csapatot akarunk, akkor sztem a kapusposzt megoldásán ill. Neymar (amit szinte biztosra veszek) érkezésén felül további két erősítés lenne szükséges.
Egy középső védő és egy Eto'o-hoz hasonló atletikus csatár. Hogy kik lennének ezek, azt majd a vezetőség eldönti, de ha nem lépik meg, sztem jövőre még meddőbb és unalmasabb fociban lesz részünk. Mert idén bajnoki cím ide vagy oda, nagy csapatokat nem tudtunk felül múlni.
A Real-t egyszer sem tudtuk verni, sztem idén jobbak voltak nálunk és néha szórakoztatóbb és eredményesebb focit játszottak! Várom a fejleményeket!

JB
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.17. 10:31:34

http://translate.googleusercontent.com/ ... TaZbxHAG8A

Tito mindenképpen Gündogannal akarja Xavit pótolni a jövőbben. :) Mi lesz Sergio Robertóval és Rafinhával??? :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.05.17. 10:32:18-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.05.17. 09:36:37

Mivel ezt a topikot napi szinten olvasom, láttam mennyi mindent (mindenkit) szóba hoztatok már. Egy valamiről azonban nem nagyon esett szó eddig, egy TIPIKUS középső támadó(?)ról, aki Messihez hasonlóan -persze hozzá fogható nyilván nincs- képes mélységből is megindulni, a középpályára visszahúzódva, KÉT CSATÁR (Messi, Neymar) mögül szervezni a játékot, a három középső középpályás előtt. Alternatíva ugye ide Fabregas, valamint a nyártól a keretbe tartozó Rafinha. Thiago öccsét még nagyon fiatalnak érzem ide, nem fog túl sok lehetőséget kapni, ezt borítékolhatjuk, de azért én remélem többet játszik majd, mint dos Santos. Én erre a támadó (középpályás) posztra igazolnék egy technikás, lendületes, a pályán jól látó játékost. Elsődleges ötletem Juan Mata lenne, de sajnos az ő megszerzése csak álom kategória. Az én észrevételem körülbelül ennyi, a többit Ti már elmondtátok.

VISCA!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 08:41:04

Hogy működik ez a Neymar dolog a jogokat illetően?
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.17. 08:28:08

azt kellene állandóan szem előtt tartanunk, hogy nincsenek tökéletes játékosok, csak majdnem... Alves standard hibája, hogy nem elég hatékonyak a befejező megmozdulásai, Alba szinte tökéletes az ellenfél és a sját 16-osa között, de az alapvonal környékén egy az egyben gyenge, Montolya átlagos és nem is lesz jobb, Pulyol öreg, Pique nos ő talán adottságaiban a legjobbak között van, de ugye Sakhira....,Bartra jó lehet de még egy kis erő és gyorsaság hiányzik, Adrianó kiváló adottságokkal sokoldalúan nagyon sérülékeny..., szóval többek között ilyenek miatt olyan sok esélyes a jövő Barcáját összerakni. ahogy már gyakorta írtam, csak a középpályánk úszta meg a "leamortizálódást" elől Neymarral rendben leszünk, marad a kapus és a védelem nomeg, hogy ebből újra egy csúcsrajáratható gépezet legyen.... őszre többet tudunk.
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2013.05.17. 07:32:00

House írta:
Gergely írta:Ha jön vele az egész Neymarito bagázs és még 50 ember tuti nem lesz :)
A nyelv nem fog problémát okozni.... jó lesz az egyre jobban reménykedem benne!
Nekem a fizikuma az ami igazán aggaszt!
Félek , hogy első évében annyit fog érni , mint HALOTTNAK A CSÓK...
Hát bizony abba beleszaladhatunk. Nincs mese, angol módra erőnlétre, fizikumra kell fektetni a hangsúlyt az előszezonban!
Azért azzal a fizikum dologgal óvatosan kell bánni, nehogy az legyen, mint Pato esetében, hogy gyorsan rápakoltak egy csomó izmot és ezért szinte egész eddigi karrierje a Milannal izomsérülésekről szólt, pedig aztán vékonyan igazán nem ment rosszul, úgy gondolom, hogy mivel alapban nem vagyunk ez a verekedés csapat, ezért a gyorsaságából és a cseleiből meg tud majd élni
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.17. 01:04:02

Én a 2006-os csapatért is oda voltam! Élmény volt nézni azt a csapatot is!

Belletti, Puyol, Marques, Gio , Xavi, Iniesta , Bommel , Giuly , Ronnie, Eto'o

Istenem de szép is volt....

Tudod a 2002-es otthoni vereségünk a Juve ellen óriási döfés volt minden ember szívébe!
Vagy előtte még amikor a Roma ellen szenvedtünk... :(

Ezek a csapatok meg a te 2009 -es csapatod is csak hab a tortán..... :)

Bezzeg amikor a holland vonal itt volt...

Nem tudom kell a változatosság de azért látszik , hogy az 5 év az az idő amikor váltani kell szinte komplett garnitura csere alakul ki addigra és ezt most sem szabad abbahagyni az olyan játékosok , mint Xavi , Puyol 10 éves karrier az átlagos 5 helyett pedig egy élő példája annak , hogy szupersztárok mert eddig képesek voltak ilyen szinten megmaradni egy csapatnál és csodálatra méltó!
Mindig tisztelni kell őket és emlékezni rájuk!
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:50:00

Gergely írta:Sajnos a Bibliát tűzbe tenném azért , hogy arra fogadjak , Alves lesz az az ember akitől menteni kell majd a Kis Herceget :D ....bár szerintem mire el kezd alóla kimenni a talaj már a jó öreg Alvesünk tiplizni fog.....aminek nem örülnék!
Az öltözőt még inkább feldobnák, az tuti. :D Mondjuk benne van, hogy Alvesünk 1-2 idényen belül távozik. Bár én valahogy kimondottan ragaszkodom a '08-'09es srácokhoz, Danihoz kimondottan.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.17. 00:37:16

House írta:
Gergely írta:Úgy érzem , HA jön akkor rajta nem fog múlni és mindent meg fog tenni azért , hogy a csapat sikeres legyen!
Nem kell Robinhohoz mérni sem senki máshoz!
Nem focizott még együtt egy csapatban Messi kaliberű játékossal huzamosabb ideig.... csak azt kívánom HA idejön és felveszi a címerünket akkor érezze át , mit is hordoz a szíve előtt....
Egyet értek ezekkel, emellett Alves nagyon sokat fog segíteni neki a beilleszkedésben, nagy spanok lettek a brazil válogatott által. Sőt, egyfajta mentorként is szolgálhat számára szerintem, beleértem ezzel azt is, hogy ha kezdene akár elszállni magától, rászólhat az öreg. :D

Sajnos a Bibliát tűzbe tenném azért , hogy arra fogadjak , Alves lesz az az ember akitől menteni kell majd a Kis Herceget :D ....bár szerintem mire el kezd alóla kimenni a talaj már a jó öreg Alvesünk tiplizni fog.....aminek nem örülnék!
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:27:26

Gergely írta:Úgy érzem , HA jön akkor rajta nem fog múlni és mindent meg fog tenni azért , hogy a csapat sikeres legyen!
Nem kell Robinhohoz mérni sem senki máshoz!
Nem focizott még együtt egy csapatban Messi kaliberű játékossal huzamosabb ideig.... csak azt kívánom HA idejön és felveszi a címerünket akkor érezze át , mit is hordoz a szíve előtt....
Egyet értek ezekkel, emellett Alves nagyon sokat fog segíteni neki a beilleszkedésben, nagy spanok lettek a brazil válogatott által. Sőt, egyfajta mentorként is szolgálhat számára szerintem, beleértem ezzel azt is, hogy ha kezdene akár elszállni magától, rászólhat az öreg. :D
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.17. 00:23:58

House írta:
Gergely írta:Ha jön vele az egész Neymarito bagázs és még 50 ember tuti nem lesz :)
A nyelv nem fog problémát okozni.... jó lesz az egyre jobban reménykedem benne!
Nekem a fizikuma az ami igazán aggaszt!
Félek , hogy első évében annyit fog érni , mint HALOTTNAK A CSÓK...
Hát bizony abba beleszaladhatunk. Nincs mese, angol módra erőnlétre, fizikumra kell fektetni a hangsúlyt az előszezonban!

Úgy érzem , HA jön akkor rajta nem fog múlni és mindent meg fog tenni azért , hogy a csapat sikeres legyen!
Nem kell Robinhohoz mérni sem senki máshoz!
Nem focizott még együtt egy csapatban Messi kaliberű játékossal huzamosabb ideig.... csak azt kívánom HA idejön és felveszi a címerünket akkor érezze át , mit is hordoz a szíve előtt....
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:17:46

Gergely írta:Ha jön vele az egész Neymarito bagázs és még 50 ember tuti nem lesz :)
A nyelv nem fog problémát okozni.... jó lesz az egyre jobban reménykedem benne!
Nekem a fizikuma az ami igazán aggaszt!
Félek , hogy első évében annyit fog érni , mint HALOTTNAK A CSÓK...
Hát bizony abba beleszaladhatunk. Nincs mese, angol módra erőnlétre, fizikumra kell fektetni a hangsúlyt az előszezonban!

szerk.:
Laza írta:bár ezt a 15milliós árat nem akarom elhinni...Dzsudzsák Balázsal jobb üzletet csinált az Anzhi...
Őszintén mit várunk? Már 31 évws, közel sincs csúcsformában, ráadásul a Barcában nem is ékként játszott, az esetek 99,9%-ban. Nem tudta megmutatni tartósan a foga fehérjét. Sőt, a sérülése óta semmit nem mutat régi önmagához képest, szvsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára House 2013.05.17. 00:24:55-kor.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Válasz küldése