Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.04. 22:02:51

Keitat ki is emeltem mint pozitív ellenpélda, Yaya es Samu pedig ki is lettek vágva innen a viselkedésük végett.

Sampernek abban igaza van hogy Lucho maradása korant sem olyan biztos. Ha fogadnom kene azt mondanám év végen távozik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.11.04. 21:46:41

Persze, Robert és hálózata nézelődik. De valójában az igazi kérdés az, hogy a naptári év végéig kb. kialakul, hogy LE marad-e, vagy sem jövőre is. Teljesen más az ábra ha igen, mint ha nem.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.11.04. 21:41:07

Nero. írta:Mindenféle rasszizmus nélkül, de ebben az öltözőben előbb lesz magyar játékos mint fekete afrikai.
Azért erre nem vennék mérget, ha csak a múltból indulunk ki, Keita, Eto'o, Yaya. Csak 3 név akik afrikaiak és itt játszottak.
palesz77 írta:"If I wanted to play at Barcelona, I would have just stayed," - Bellerín
Asszem nem fogja 10 evre megoldani a posztot.. :mrgreen:
Kép
Samper írta:Persze, Robert és hálózata nézelődik. De valójában az igazi kérdés az, hogy a naptári év végéig kb. kialakul, hogy LE marad-e, vagy sem jövőre is. Teljesen más az ábra ha igen, mint ha nem.
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TripleH 2016.11.04. 21:49:06-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.04. 21:33:42

"If I wanted to play at Barcelona, I would have just stayed," - Bellerín

Asszem nem fogja 10 evre megoldani a posztot.. :mrgreen:

LG: Szerintem is bejelentkezunk majd erte, bar ahhoz nagytakaritas kene, hogy ennyiert hozzunk valakit a kozeppalyara. De hogy Januarban.. :D Amugy azert kaptak most langra ezek a hirek megint, mert Coutinho meglatogatta Suarezt Manchesterben, elvitte a 3 honapja szuletett kislanyat, hogy eloben is talalkozzanak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.04. 21:23:13

LG írta:
Nero. írta:Mindenféle rasszizmus nélkül, de ebben az öltözőben előbb lesz magyar játékos mint fekete afrikai.
Umtiti? Ok, hogy francia, de szerintem a társak is sejtik, hogy nem idén nyáron sült le. :mrgreen:
Azt hittem Franciaországba született de látom Kamerunba szóval jogos bár 6 éves korában mar Európába játszott szóval nagyjából itt nevelkedett. Vannak kivételek amugy (Drogba, Keita) de az vitathatatlan teny hogy a fekete kontinensrol erkezo jatekosok nagyreszevel sokszor igen komoly magatartasbeli problemak vannak. Szerintem a mostani csapat egyik legnagyobb erőssége az öltözői hangulat, Enrique nem fogja ilyen Aurier fele idiotakkal szetbarmolni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.04. 20:47:27

LG írta:
Nero. írta:Mindenféle rasszizmus nélkül, de ebben az öltözőben előbb lesz magyar játékos mint fekete afrikai.
Umtiti? Ok, hogy francia, de szerintem a társak is sejtik, hogy nem idén nyáron sült le. :mrgreen:
Meg az Umtiti is egy szép francia név.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.04. 20:43:52

Nero. írta:Mindenféle rasszizmus nélkül, de ebben az öltözőben előbb lesz magyar játékos mint fekete afrikai.
Umtiti? Ok, hogy francia, de szerintem a társak is sejtik, hogy nem idén nyáron sült le. :mrgreen:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.04. 19:56:28

Mindenféle rasszizmus nélkül, de ebben az öltözőben előbb lesz magyar játékos mint fekete afrikai.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.04. 15:01:36

Télen nyilván nem, de nyáron nem lepődnék meg, ha megpróbálnánk elhozni Coutinhot. Persze attól függően, hogy ő mit produkál a szezon hátralévő részében, illetve a mi fiataljaink mit nyújtanak.

Én egyre inkább úgy vagyok vele, hogy megnézném nálunk, az MSN-el jó kis focit csinálnának. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.04. 12:51:18

Megőrültek az újságírók mostanság.. :D

Barcelona will place a bid for Liverpool midfielder Coutinho (24) in January & the English club will not accept less than €75M. [Le10Sport]

The agent of Neymar and Liverpool midfielder Coutinho (24) are pushing for the Brazilian midfielder to join Barcelona. [MD]


Nyilván.. :lol: De nem ez a leghülyébb hír mostanság, ha jól rémlik francia forrásokra alapszik, hogy Aurier komolyan képbe került, mint lehetséges jobbhátvéd, és Cédric Soares is újra felmerült. Előbbit nem kell ecsetelni gondolom, mostanában 4-5 havonta valami orbitális hülyesége van, mentalitásban sajnos nem Barca szint. Cédricet meg a Southampton drukkerek is eldnák ahogy olvastam, olyan gyengén védekezik. Az EB-n is csak ezt bizonyította, ráadásul cserébe támadásba se nyújt semmi extrát, nyilván ő lesz a jelölt.. :D
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.11.01. 07:14:32

Oké, én sem gondolom. De egy komoly irányitó csak kelene.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.31. 18:14:42

Léfe írta:Nem is értékeltük eléggé -csak most, hogy hiányoznak - három fantasztikusan kreativ középpályásunk volt egy időben. Xavi-Ini-Decó. Az egész világon talán csak Modrics ilyen most.
A mostaniak jó képességüek, ha kell hajtanak, de az MSN mögött nincsen "zseni" szintü irányitó. Félek nem is tudunk ilyet venni - mivel nincs is. Kár mert a védelem aránylag jó müködik, elöl minden oké - de középen se szerelés, se támadások szervezése. Rakitics sem Ini utód, esetleg a mait tudja pótolni, de Ini fénykorában és persze Xavi mellett volt szuper. Ezt látom a legnagyobb problémának.
Rakétát nem is erre vették.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.10.31. 15:05:22

Nem is értékeltük eléggé -csak most, hogy hiányoznak - három fantasztikusan kreativ középpályásunk volt egy időben. Xavi-Ini-Decó. Az egész világon talán csak Modrics ilyen most.
A mostaniak jó képességüek, ha kell hajtanak, de az MSN mögött nincsen "zseni" szintü irányitó. Félek nem is tudunk ilyet venni - mivel nincs is. Kár mert a védelem aránylag jó müködik, elöl minden oké - de középen se szerelés, se támadások szervezése. Rakitics sem Ini utód, esetleg a mait tudja pótolni, de Ini fénykorában és persze Xavi mellett volt szuper. Ezt látom a legnagyobb problémának.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.31. 12:35:41

LG írta:Coutinhonál Palesz leírta legnagyobb problémát, nem kiegyensúlyozott. Persze mindenkire igaz, hogy vannak rosszabb meccsei, periódusai, csak Ini és Rakitics még rossz napjaikon is viszonylag tűrhetőek, addig a brazil kb. mint Fabregas, hajlamos úgy eltűnni, hogy az már szinte emberhátrányt jelent.
Mivel fiatal játékosról van szó, javulhat még ebből a szempontból, az idei szezonja eddig nagyon biztató.
Meg lehetne kockáztatni a leigazolását, attól függően Ini hogyan bírja, mennyire hátráltatják a sérülések, mert amig lehet vele hosszútávon kezdőként számolni, addig feleslegesnek tartok egy sztárigazolást a kp-ra. A másik meg, hogy a fiataljaink közül tud-e vki nagyot robbantani, de eddig nem úgy néz ki, hogy közülük kerülne ki Ini jövendőbeli utódja.
Ha már megemlítetted a lehetőségeinket, meg azt, hogy Ini utód, akkor szerintem sajnos nem ez a pack fogja megváltani a világot, Gomes több mint valószínű, hogy amolyan Busi szerepkörre hivatott (bár én még szeretném elhinni, hogy nem) Rafinha egyelőre tökéletes 12. ember és legalább veszélyes a kapura, Denisnek szerintem a csere szerepnél nagyobb babér itt nem fog teremni. De ha már említettem Gomes-t Busi poszton és esetleg ott válna be akkor meg valszeg Sampertől veszünk idővel érzelmes búcsút. Mondjuk én támogatom a Brazil leigazolását, még azelőtt míg Ini tényleg kikopnak, hogy legyen ideje beletanulni a posztba és idővel teljesen kiváltsa Ini-t.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.31. 10:58:15

Coutinhonál Palesz leírta legnagyobb problémát, nem kiegyensúlyozott. Persze mindenkire igaz, hogy vannak rosszabb meccsei, periódusai, csak Ini és Rakitics még rossz napjaikon is viszonylag tűrhetőek, addig a brazil kb. mint Fabregas, hajlamos úgy eltűnni, hogy az már szinte emberhátrányt jelent.
Mivel fiatal játékosról van szó, javulhat még ebből a szempontból, az idei szezonja eddig nagyon biztató.
Meg lehetne kockáztatni a leigazolását, attól függően Ini hogyan bírja, mennyire hátráltatják a sérülések, mert amig lehet vele hosszútávon kezdőként számolni, addig feleslegesnek tartok egy sztárigazolást a kp-ra. A másik meg, hogy a fiataljaink közül tud-e vki nagyot robbantani, de eddig nem úgy néz ki, hogy közülük kerülne ki Ini jövendőbeli utódja.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.10.31. 09:18:43

Umtitinek és Dignenek sikerült bejátszania magát a csapatba - mostantól indokolatlan velük kapcsolatban beilleszkedésről beszélni. A többieknek LE egyelőre keresi a posztját, ők meg tanulják a Barca focit. Fokozatos fejlődéssel Gomesben látok közülük nagyobb jövőt is.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.30. 23:40:14

TripleH írta:
palesz77 írta: Liverpool fear that Philippe Coutinho (24) could sign for Barcelona as the midfielder wishes to play for the Catalan club in future. [SPORT]
Luisal úgyis nagy spanok, gyere kicsi. 8)
Na ugye csak emlegetni kellett :D Én látok benne fantáziát, olyan játékos aki ügyes és jól is lát a pályán. Az már más kérdés hogy Enrique vagy az aktuális edző hogyan dönt :)

Cuadradoért anno nagyon könyörgött Enrique, nem lepődnék meg ha nálunk kötne ki.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.30. 23:37:09

palesz77 írta: Liverpool fear that Philippe Coutinho (24) could sign for Barcelona as the midfielder wishes to play for the Catalan club in future. [SPORT]
Luisal úgyis nagy spanok, gyere kicsi. 8)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.30. 22:33:00

Barcelona considering a move for Juventus's Juan Cuadrado. As Aliex Vidal is likely to leave the club in January. [sport]

Logikus lenne, eladunk egy védekezni nem tudó támadóból kreált védőt, és hozunk egy másikat.. :D

Liverpool fear that Philippe Coutinho (24) could sign for Barcelona as the midfielder wishes to play for the Catalan club in future. [SPORT]
Tromort77

2016.10.28. 15:34:31

Tökre nem volna rá szükség, vagyis nem kezdő szintűre lenne szükség, meg nagy lutri lenne, hogy illene-e egy ilyen játékrendszerbe, meg tök drága lenne meg blablabla, de mivel van róla egy (valószínűleg baromi hiteltelen) cikk, így hozom:

Nathaniel Clyne :D

http://www.express.co.uk/sport/football ... -exclusive

Egy álmom válna valóra. :D Ha létezik angol játékos akinek lehetne köze a csapathoz akkor az Ő. :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2016.10.28. 10:16:28

TripleH írta:Egyébként lehet, hogy érdemes volna körülnézni a portugál bajnokságban is mert most elég szép számmal termeleik ki a tehetséges fiatalokat
Tudom, hogy leginkább középpályásokról folyt a társalgás az utóbbi oldalon, de egy dolog eszembe jutott a kiemelt idézetről. Idén megnéztem már néhány Benfica-meccset (leginkább a kezdő balhátvédjük miatt, akit nem nevezünk nevén :mrgreen: ), és a jobbhátvédjük, Nélson Semedo, rendszeresen korrekt teljesítményeket tesz le az asztalra. :) Még csak 22 éves, a portugál ligában játszik, és már most hallani Premier League-topcsapatok érdeklődéséről iránta, szóval aligha lenne egy olcsó mulatság - de valamikor talán majd egy jó opció lehet számunkra is.

(Persze én is annak örülnék a legjobban, ha Sergi Roberto kisajátítaná magának ezt a pozíciót nálunk a következő 8-9 évre. 8) )
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.28. 09:51:44

TripleH írta:Egyébként lehet, hogy érdemes volna körülnézni a portugál bajnokságban is mert most elég szép számmal termeleik ki a tehetséges fiatalokat, mindjárt ott van Ruben Neves, aki bár nincs úgy felkapva, mint Renato Sanches, de a srác mar most is nagyon jo dolgokat tud csinálni a kp-n, úgyhogy egy Misét megérne.
Na őt már én is nézegettem.Van benne ració, csak a portugál bajnoksággal ahogy palesz is írta marha mellé lehet nyúlni.

Amúgy lehet azt kéne csinálni amit a Juventus csinált egy időben.Egy évre kölcsönbe elhozni az emberkéket aki bevált megvenni.Egyrészt nem lennék ennyire szem előtt az átigazolási piacon másrészt lespórolnánk magunknak az ilyen kockázatos Gomes felé vételeket.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.28. 01:02:56

TripleH írta: Amúgy palesz, szerintem nem Oli lesz az új Isco, hanem sajnos Halilovic, persze meg nem mondtam le róla teljesen, de egyre kevesebb sajnos a srác, pedig milyen szépen indult tavaly.
Na mondjuk szerintem o annyi se lesz - legalabbis jelen allas szerint -, Isco legalabb elszallva nincs magatol, csak nagy hatassal nem tud lenni a meccsekre. A kis horvatnak meg komoly hozzaallasbeli gondjai vannak sajnos, raadasul meg van aldva a papaval is, nem tul szerencses kombo egy fiatal sracnal.. Meg visszaterhet persze a jo utra, de nem hinnem, hogy hallunk meg felole. Torresnel arra gondolok, hogy szep dolgolat muvel, de a csapat valahogy szinte sose jut ezekkel kezenfoghatoan kozelebb a gyozelemhez. Mondjuk a tekergest nem tolja ugy tul mint Isco, es az alapjateka hasznosabb szerintem, de nem tul "game changer" sajna. Ideje van persze ebben fejlodni, piszok fiatal meg, es Iscoval ellentetben o jatszani is fog ebben a kritikus idoszakban, nem csak padon ulni, szoval jol is kijohet a Portos kalandbol. De en felek kicsit, hogy inkabb lesz szep mint hasznos a jateka par ev mulva is.

Portugal liga amugy necces szerintem, minden Falcaora jut 1 Jackson Martinez, Mangala es Danilo.. Olit egyedul azert mernem elhozni onnan, mert mar bizonyitott a La Ligaban is - nem azt mondom, hogy kene, feltetelezes szintjen csak -, de a tobbieknel inkabb hagynam, hogy elotte kiprobaljak magukat mashol. De ha mar Porto, Otaviora is erdemes odafigyelni toluk - meg ugye Andre Silva, de o mar picit jobban berobbant -, eleg fiatal meg, de gyonyoru dolgokra kepes. Csak o is Coutinho szindromas, eleg sokszor eltunik, es inkabb villanasai vannak egy meccsen, nem konstans jo jateka - cserebe azok eleg nagy villanasok.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.28. 00:14:33

.. De képességei alapján szerintem jobban állna neki a pár évvel ezelőtti Ini profil, mint amit most játszik.
Hát, végül is lehet. Ini is sokat játszott baltámadót a kezdetekkor, és ott sem volt rossz, de a kp-n lett klasszis.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.28. 00:06:34

Egyébként lehet, hogy érdemes volna körülnézni a portugál bajnokságban is mert most elég szép számmal termeleik ki a tehetséges fiatalokat, mindjárt ott van Ruben Neves, aki bár nincs úgy felkapva, mint Renato Sanches, de a srác mar most is nagyon jo dolgokat tud csinálni a kp-n, úgyhogy egy Misét megérne. Amúgy palesz, szerintem nem Oli lesz az új Isco, hanem sajnos Halilovic, persze meg nem mondtam le róla teljesen, de egyre kevesebb sajnos a srác, pedig milyen szépen indult tavaly.
Válasz küldése