Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.11. 20:06:34

MQuCsabi írta:Nagyon durva, hogy kb. bármit kinéztek a kis*igóból :twisted:
Ha elmegy én nem fogok rá haragudni mert soha nem ígért semmit. Brazil kisgyerek, pénzért és hírnévért jött Európába. Én azért gondolom hogy a Realba menne, mert egyrészt Perez bármennyit fizetne neki, óriásit szólna a dolog egy életre beirná magát a könyvekbe, ráadásul fiatalon a Real volt az álma.

TripleH: Az nem gyenge rész kb. végig sírtam :lol: :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.11. 17:19:40

MQuCsabi írta:Nagyon durva, hogy kb. bármit kinéztek a kis*igóból :twisted:
Off: South Park: Idegesítő emberek: N_GGERS... :lol: :lol: :lol:
On: Egyébként egyesek szerintem már ezzel is túlzásba esnek, hogy úgyis lelép. Carpe Diem srácok 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.10.11. 17:09:28

én úgy vagyok neymarral, hogy ő majd akkor fog innen - elsőként - lelépni mikor süllyed a hajó. simán kinézem belőle.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.11. 15:37:56

TripleH írta:
LG írta:míg nálunk ez még egy jó ideig biztos nem igy lesz.
Ez meg igazából rajta múlik, mert mostmár nem az van, hogy Messi köré épül a csapat, hanem az MSN köré, mert Messi is alárendeli magát a csapatnak, szóval ha a tavaly őszi teljesítményét tudja hozni, itt is épülhet köré a csapat.
Igen, változott Messi szerepköre, az előző szezon végén, és a mostani elején megint olyan szintet tolt, amivel megmutatta, míg mindig ő a legjobb. És amíg erre képes, esélytelen, hogy Neymar a csapat első számú sztárja legyen. De még azt sem mondhatjuk, hogy csak Messi lenne előtte, mert Suarez és Iniesta is inkább meghatározóak, mint ő, az elmúlt fél évben legalábbis egyértelműen azok voltak.
Nem kizárt, hogy egyszer ő lesz a csapat arca, ha a tavalyi őszi teljesítményét tudná hozni, akkor átvehetné majd Messi helyét, mikor az argentin elkezd kiöregedni, de az ki tudja mikor lesz?
Míg a PSG-ben ez szerep garantált lenne neki.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.11. 15:00:59

LG írta:míg nálunk ez még egy jó ideig biztos nem igy lesz.
Ez meg igazából rajta múlik, mert mostmár nem az van, hogy Messi köré épül a csapat, hanem az MSN köré, mert Messi is alárendeli magát a csapatnak, szóval ha a tavaly őszi teljesítményét tudja hozni, itt is épülhet köré a csapat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.11. 14:12:54

A Realba igazolását kizártnak tartom, még akkor is, ha ő messze nem érzi át úgy a rivalizálást a két csapat között, mint a legtöbben.

A PSG-t látom az egyetlen reális lehetőségnek, ahova közeljövőben távozhatna. A pénz és a brazil pajtások mellett csábitó lehetne, hogy ott valószínűleg köré építenek a csapatot, míg nálunk ez még egy jó ideig biztos nem igy lesz.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2016.10.11. 06:26:38

Nero. írta:Látva hogy milyen pénzek mennek ma Pogbákért, Moratákért meg Kínába ki tudja... De szerintem egyelőre nem fogja itthagyni a két haverját meg a csúcs Barcát semennyiért sem. Majd ha megy akkor a Realba fog szerintem de az még nem most lesz.
Minnél tovább marad nálunk, annál kevesebb az esély arra, hogy a Realba kössön ki szerintem. Igazából már most sem hiszem, hogy reális opcióként felmerülne, mert ha csak több pénzt szeretne, akkor talál jobb ajánlatot is. A Madridnál még jobban is sáfárkodnak a fizetésekkel, mint nálunk.
Amennyiben a karrierjét helyezi előtérbe, úgy meg jobb helyen van itt (nem megbántva a RM szimpatizánsokat, de ezt most nem részletezném...) és most úgy is néz ki (jelenleg) hogy nem csak a pénz érdekli.
Végül, ha ő szeretne lenni egy csapat igazi húzóembere, akkor se opció a RM...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.11. 00:32:59

Látva hogy milyen pénzek mennek ma Pogbákért, Moratákért meg Kínába ki tudja... De szerintem egyelőre nem fogja itthagyni a két haverját meg a csúcs Barcát semennyiért sem. Majd ha megy akkor a Realba fog szerintem de az még nem most lesz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.10. 22:51:15

Barcelona sporting director Robert Fernandez and scout Urdano are in Andorra to scout Juventus full-back Stephan Lichtsteiner (32). [SPORT]

French club Paris Saint -Germain are lining up a €222M bid for Barcelona forward Neymar (24) in summer transfer window 2017. [GOAL]

Ezt nehezen hiszem el, max ha a fizetése is benne van - de akkor meg kevés. Embertelen összeg, ez még azért a PSG-nek is sok lenne szerintem..
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.10.10. 15:43:06

Na, Lichtsteiner remek erősítést jelentene, ő passzol is a rendszerünkbe, jól védekezik, támadni is tud (tudtommal a mi Alvesünk helye sem teljesen szilárd vele szemben a Juvéban).
Ugyanakkor, amennyiben ő egy téli igazolás keretében jönne, megintcsak fennálna a probléma hogy a BL-ben nem vetheténk be...
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.08. 14:49:36

palesz77 írta:..
Hát lehet velem van a gond, de alapvetően a Roma játékosokért nem ugrom. :D Egyébként Digne vicces mert ő a Romában közel sem volt olyan jó egész évben mint nálunk eddig a szezonban. :D Marquinhost szívesen látnám, de még (nekem/számomra) annyit nem bizonyított, hogy ő 50-60 millát ér, ettől még szívesen látnám, mert a lehetőség ott van benne. Nekem általában azokkal van onnan problémám akik arra vannak predesztinálva, hogy ők bizony kezdő szintű játékosok. Koulibaly meg épp a testi adottságai miatt látnám, mert emberünk majdnem 2m és taktikailag ez sokat jelenthetne. :)
palesz77 írta:Szerk.:
Juventus RB Stephan Lichtsteiner (32) wants to leave his club. Player could possibly join Barca. He was also targeted by Barca in past. [md]

Na ha már szóba jött a rutinosabb helyettes.. :D
Na Robi pihentetésére Vidalnal tuti, hogy többet érne (bár nála lassan ki nem?!)
Tromort77

2016.10.08. 14:37:16

Montoya sose képviselt komoly szintet. Nyílván, nem volt annyira rossz védekezésben, de semmi extra.

Nyílván egyensúlyban kell lennie a kettőnek, hogy jól védekezzen és mellette jól segítse a támadásokat. De Cancelo nekem már megint a ló túloldala. Lehet előre játékban jó lenne, de védekezésben nem sokat láttam tőle. Pár meccset láttam csak tőle, nyílván Te többet, de nekem semmi extrát nem mutatott. Főleg úgy, hogy ebből a Valenciából, főleg a védelmükből nem nehéz kiemelkedni.

A statok alapján jól mutat, ez egyértelmű. De itt rengetegszer kell 1v1-ben védekezni a feltolt védelmünk miatt. Illetve jóval kevesebb területe van a szélső hátévdeinknek, szóval nehéz megítélni, itt mire lenne képes.

Alapjáraton egyetértünk, csak nálam a keresési paraméterek azzal kezdődnek, hogy tudjon védekezni. Azután jöhet a többi.

Amit viszont nem értek az, hogy Alba mennyire le van nézve a fórumon. Számunkra nem is lehetne ideálisabb balhátvédünk. Messze nem csak a gyorsaságából él. Remekül veszi ki a részét az összejátékokból és rengeteget melózik hátul. Illetve a kapu elé is fel tud érni. Csak ő se játszik látványosan, de nélküle mindig bajban vagyunk. Eddig főleg igaz volt, most talán Digne tudja pótolni valamennyire, de baromi messze van még Alba-tól.

Szerk: Na ő egy remek opció lenne.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.08. 14:16:37

Szerk.:
Juventus RB Stephan Lichtsteiner (32) wants to leave his club. Player could possibly join Barca. He was also targeted by Barca in past. [md]

Na ha már szóba jött a rutinosabb helyettes.. :D
Tromort77 írta:...
Az a baj, hogy alapból sincs sok jobbhátvéd manapság, aki a védekezéséről és a stabilitásáról híres, mellé a csere szerep se lenne gond neki, viszont ennél fontosabb, hogy Lucho nem is ilyen arcot keres a jelöltek alapján. Ha védekezni tudó embert akarna, akkor megtartotta volna Montoyát. Sok dolgot lehet róla mondani, de azt nem, hogy védekezni ne tudott volna, mégse passzolt Lucho elképzeléseibe, pedig azért egy csere szintre elég lett volna.. Nem véletlen ez szerintem, SR is azért jó, mert a jó védekezése mellett támadni is elég komoly szinten tud. Ha nem lennének olyan jók a megindulásai, vagy nem tartaná meg olyan jól a labdát, Rakiticnek nem sok hasznát vennénk, mert kb egyedül lenne a jobbszélen..

A nem fogalmatlant meg azért írtam, mert szinte olyannak festetted le, pedig nem az. Nem védekezik gyengén, annak ellenére sem, hogy támadóbb felfogású. Statok csak, de itt megnézheted, beírhatsz másokat is összehasonlítgatni, egy erős átlagot hoz szerintem.* Vidalnál meg ilyen szintű összeomlásra szeirntem senki nem számított, de nála elsősorban mentális gondok vannak, azért azt nem hiszem el, hogy elsőosztályú labdarúgó lett úgy, hogy egykedvűen nézte, ahogy mellette leveszik a labdát, ő meg oda se lépett. Úgyhogy SZERINTEM szomorú vagy sem, de ha jobbhátvédet veszünk SR mögé, akkor a támadásokban is legalább annyira jónak kell lennie mint védekezésben, különben nagyon sokat veszíthet a csapat.. A ló túloldalára se szabad átesni nyilván, és nem mondom, hogy feltétlen a portugál kell, pár meccsét láttam csak, lehet tényleg túl kevés lenne hátra, akkor mást kell keresni. De az előjelek alapján SZERINTEM ő nem lenne alapból egy rossz igazolás - kiegészítőnek főleg -, illene a gépezetünkbe, csak SR mögé nem értem miért akarunk egy olyan játékost hozni, akinek fejlődnie kéne még, meg azt se, hogy ő miért akarna eljönni. Albánál értem, neki 2-3 éven belül megkopik a sebessége, akkor meg egy tök átlag védő lesz, mögé lehet én is eljönnék padozni 1-2 évet. De SR más stílusban játszik, ő nem a sebességéből él, szerintem ő tovább tudja majd tartani a saját szintjét, úgyhogy ebbe sok logikát nem látnék Cancelo részéről - de ahogy VEB is írta már, Paco is megcsinálta ezt..

*Azért nem a mostani szezont nézem a többségnél, mert csak 6-7 meccs telt el, hosszútávon jobban kijönnek a dolgok. Plusz Cancelo mostanság támadót is játszik ahogy írtad - ez mondjuk az ő csatársorukat minősíti inkább -, blokkoknál és tisztázásoknál ez pedig elég sokat számít. SR-nél meg azért a mostani szezont néztem, mert tavaly javarészt középpályás volt, és az előbb említett mutatói ezért gyengébbek lennének.
Tromort77

2016.10.08. 13:05:45

palesz77 írta: Nem fogalmatlan azért
:lol:
Hát lehet velem van a baj, hogy olyan védőt szeretnék aki elsősorban jól tud védekezni :D Szerintem ha keresgetnénk a fórumon, ugyan ilyen leírásokat találnék Vidal-ról is, hogy hátul se rossz és mennyire jó lesz nekünk, mert tud segíteni a szélen.

A problémám az, hogy Alves pótlékot akarunk. Olyat, aki annyit ad a támadásokhoz, mint ő adott. Ami rengetegt jelent, nyílván. De azt sokan elfelejtik, hogy ő baromi jó védő volt. Utolsó éveiben kevésbé védekezett, de a rangadókon amikor nagyon kellett tényleg bárkit levett a pályáról. Nem elég ha valaki olyat hozunk aki előre játékban megközelíti őt. Mert akkor konkrétan Rakitic-t vesztjük el megint, mert melózhat más helyett. Olyan védőre volna szükségünk aki kiváló védő és támadásban nem fogalmatlan. Nem fordítva.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.08. 12:28:57

TripleH írta:Egyébként meg továbbra is tartom, hogy nem jó ellenpélda...
De miért ne lenne jó ellenpélda? :-k Te írtad, hogy Benatia mekkora flop volt, gyenge focista a legkomolyabb szinten, annak ellenére, hogy a Romaban jó volt - amúgy neki nem a sérülések tettek keresztbe leginkább? -, Bob meg írta Marquinhost, akiről az alatt a 3 év alatt már bőven kiderült, hogy egy jó focistáról beszélünk, pedig szintén a Roma védője volt előtte. Digne is a farkasoktól jött, mégis jó igazolásnak tűnik. De mondhatnám Koulibalyt, aki szintén Seria A játékos, és te is írtad már, hogy szívesen látnád nálunk. Manapság azért vannak jó játékosok ott is, csak ki kell válogatni őket. Plusz Marquinhosnak is örültél volna, pedig most nem egy olyan játékosnak tartod, aki már bizonyított, akkor Manolasnál ez miért probléma, hogy nem mutatott ő se többet? Nem értem ezt most megmondom őszintén.. :D

Mondjuk alapból egy olyan védőről megy a vita, akire csak elővásárlási jogunk van. Volt Saúlra, Manquillora, Gabigolra, O. Torresre - kár, hogy ő nem jött - , meg még azt se tudom hány játékosra, mégse használtuk ki. Masch most fog hosszabbítani, nem hinném, hogy hozunk egy kb 40 millióba kerülő védőt majd Matyi helyére, főleg ha Marlon beválik. Ha a Kisfőnök megy, akkor talán, de hogy ez nem októberben fog eldőlni, az is biztos..
Tromort77 írta:Viszont örülnék annak ha cserének ezúttal olyat hoznánk aki védekezni tud. Jó lenne ha most nem olyat keresnénk aki előre tud játszani. Kezdjük az alapoknál és jöjjön valaki aki tud védekezni. Ha tud mellé támadni is az csak plussz. De ez a Cancelo féle nevektől a fallra mászok. Konkrétan Montoya-t nem tudja jelenleg legyőzni a posztért. Új szezonban többször játszott már támadót. Nem hinném, hogy ilyen emberre lenne szükség. Főleg, ha eldöntötte a csapat, hogy SR a kezdő jh, akkor jó lenne valaki rutinosabb a csapatba.
Végével egyetértek, de amúgy annyira nem. Nem fogalmatlan azért Cancelo a védekezésben, nyilván nem egy Montoya fajta védő, aki inkább a védekezésre fekteti a hangsúlyt, de SR-től nem marad el sokkal, statok alapján egyáltalán nem - de az nem jelent sokat ugye. Pedig rá egyáltalán nem lehet panaszunk eddig szerintem.. És amíg Messi így játszik ahogy, a jobboldalra olyan védő kell, aki jól támadni is nagyon jól tud, különben teljesen elveszítjük azt a felét a csapatnak. Azt viszont én se értem, hogy miért fiatal tehetséget vennénk oda, amikor most is az van a csapatban, kettő már kicist sok lenne szerintem, vagy inkább felesleges.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.08. 12:18:16

Nem vitatkozok ilyeneken, mert ezek szerint valamelyikünk félre értelmezi a mondatokat. Valószínűleg akkor én, de ha leírod, hogy nem akarsz Romából igazolni mert hozol egy példát, hogy xy semmi. Majd írom hogy többek között sokan szeretnék Marquinhost majd írod, hogy igen jó (az hogy most húzóember vagy sem azon meg lehetne polemizálni) akkor az nálam bőven ellenpélda kategória. Az egyik rossz a másik jó. Lehet fokozni jelzőkkel, de az alaptételnek én ezt olvasom ki az összehasonlításból, de akkor ezek szerint helytelenül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.08. 11:38:56

Bob_Marley írta: Arra jó ellenpélda volt, hogy ha lesemmized Benatiat akkor Marquinhos nem az, te is írod.

Mert nincs igazam Benatiarol? Egyébként meg továbbra is tartom, hogy nem jó ellenpélda, majd ha tényleg a csapata húzó emberévé es nelkulonozhetetlen játékosává fog válni nem csak eszmei értéke lesz 50-60m na majd akkor azt mondom, hogy ellenpélda, en egyelőre ígéretnek tartom. De itt jegyzem meg, hogy o nem sztárkent lett Párizsba igazolva, míg Benatia igen Münchenbe es most Manolas is a liga egyik legjobb deffjenek van beállítva.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.08. 10:39:50

TripleH írta:
palesz77 írta:Játszott tavaly 43 meccset, én amikor láttam, egyszer se tolta rosszul. Azért azt már bőven bizonyította, hogy egy elég jó focista, még ha azt nem is, hogy már most top védő lenne - még nem is az.
Félre ne értsd, én se arra gondoltam, hogy ne volna jó, hanem egyelőre még ő sem azt bizonyította be, hogy első számú legyen akár párizsban.

De többnyire az olasz bajnokságból származó játékosok, nem nagy százalékban szoktak más országokban akkora karriert befutni.
Arra jó ellenpélda volt, hogy ha lesemmized Benatiat akkor Marquinhos nem az, te is írod.
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.10.08. 09:42:39

én úgy nézem, hogy a támadó szekciónk full, a középpálya (Ini,Busi,Rak)szintúgy,hátul viszont mind összesen van egy emberünk :Pique. igen: sem Albát sem Masc. ot nem sorolom világszintre, tehát azzal(azokkal) értek egyet, hogy nem a Spanyol Liga középszerű játékosaiból kellene szemezgetniük végre! és akkor még nem is beszéltem a jobbhátdvéd poszton történő balfogás sorozatról.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.07. 19:41:12

palesz77 írta:Játszott tavaly 43 meccset, én amikor láttam, egyszer se tolta rosszul. Azért azt már bőven bizonyította, hogy egy elég jó focista, még ha azt nem is, hogy már most top védő lenne - még nem is az.
Félre ne értsd, én se arra gondoltam, hogy ne volna jó, hanem egyelőre még ő sem azt bizonyította be, hogy első számú legyen akár párizsban.

De többnyire az olasz bajnokságból származó játékosok, nem nagy százalékban szoktak más országokban akkora karriert befutni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.07. 19:01:12

Játszott tavaly 43 meccset, én amikor láttam, egyszer se tolta rosszul. Azért azt már bőven bizonyította, hogy egy elég jó focista, még ha azt nem is, hogy már most top védő lenne - még nem is az.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.07. 18:25:53

Bob_Marley írta: Ellenpéldaként akkor meg a Matquinhos gyereket lehetne felhozni. :D
Az a Marquinhos akinek az ára 50+ milla de még egy szezonban sem volt első számú védő TS mellett. Ez még ugyan úgy nem ellenpélda, szerintem ő sem bizonyított még konstans szinten.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.07. 17:56:13

TripleH írta:
randomguy írta:a sport szerint a vermaelen üzlet kapcsán elővásárlási opciónk van manolasra, a róma hátvédére.
Nem szeretnék a Romátol hátvédet, ott volt a hőn áhított marokkói Benatia, akit a Bayern 40 milláért vett, amint olyan csapatba került, ahol nem elég 2 egyeneset rúgni a labdába, nem ért semmit.
Ellenpéldaként akkor meg a Matquinhos gyereket lehetne felhozni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.07. 17:55:20

randomguy írta:a sport szerint a vermaelen üzlet kapcsán elővásárlási opciónk van manolasra, a róma hátvédére.
Nem szeretnék a Romátol hátvédet, ott volt a hőn áhított marokkói Benatia, akit a Bayern 40 milláért vett, amint olyan csapatba került, ahol nem elég 2 egyeneset rúgni a labdába, nem ért semmit.
Tromort77

2016.10.07. 17:12:28

palesz77 írta:Aleix Vidal wants to leave Barcelona. The club and players are aware of it. The situation could be resolved in a few weeks [sport]
Arda-nak bejött a második esély, neki nem. Kár érte, mert szerintem ígéretesen kezte, de valami nagyon megtört nála. Viszont örülnék annak ha cserének ezúttal olyat hoznánk aki védekezni tud. Jó lenne ha most nem olyat keresnénk aki előre tud játszani. Kezdjük az alapoknál és jöjjön valaki aki tud védekezni. Ha tud mellé támadni is az csak plussz. De ez a Cancelo féle nevektől a fallra mászok. Konkrétan Montoya-t nem tudja jelenleg legyőzni a posztért. Új szezonban többször játszott már támadót. Nem hinném, hogy ilyen emberre lenne szükség. Főleg, ha eldöntötte a csapat, hogy SR a kezdő jh, akkor jó lenne valaki rutinosabb a csapatba.
Válasz küldése