Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.15. 13:16:26

visca el barca írta:bízom a vezetőkben h suttyomban hoznak vakit a kp-re, mert ez igy marha karcsú lesz. tito a fiatalokat meg usem játszatja. nem lepne meg ha hoznának egy honda, valbuena szintu "tölteléket" 8-10 millioért.

busi amugy boven jo lenne xavi helyére, sztem megvan benne kraft h egy kicsit irányitgasson, viszont akkor az őhelyét song venné át és az nem lenne jó.
Szerintem Sergi Roberto kap felnőtt szerződést és Thiago játékperceit váltja, ami ügye "elég kevés" szóval nincs gond. A Honda dolgot már olvastam, de felejthető, akármelyik ifit szívesebben látnám a csapatba. Csak nehogy meglepődjek... :roll:

A Busis elképzelés életképesen hangzik, annyi külömbség hogy én talán jobban bízom Songban. Mindenesetre szerintem több játéklehetőséghez jut majd a kameruni, akár ő is játszhatna egy sorral feljebb, legalábbis az arsenalba előferdült.

Igazából ezekre jó a felkészülés, remélem próbálgat majd ilyeneket Tito.

Ja és Dos Santos sem fog szerintem lelépni. Bár ő vele nem tudom mi a szándék.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.15. 12:48:43

visca el barca írta:bízom a vezetőkben h suttyomban hoznak vakit a kp-re, mert ez igy marha karcsú lesz. tito a fiatalokat meg usem játszatja. nem lepne meg ha hoznának egy honda, valbuena szintu "tölteléket" 8-10 millioért.
az a "töltelék" ennyi erővel lehetne afellay is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.15. 12:36:17

bízom a vezetőkben h suttyomban hoznak vakit a kp-re, mert ez igy marha karcsú lesz. tito a fiatalokat meg usem játszatja. nem lepne meg ha hoznának egy honda, valbuena szintu "tölteléket" 8-10 millioért.

busi amugy boven jo lenne xavi helyére, sztem megvan benne kraft h egy kicsit irányitgasson, viszont akkor az őhelyét song venné át és az nem lenne jó.

thiago silvát meg sztem várjuk meg 37 éves lesz akkor hozzuk. simán megmondanám neki, h vagy most, vagy soha.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.15. 12:20:49

davi10 írta:
És akkor Xavi, Iniesta, Cesc mind padozna? Alapból nem nagyon tudok felidézni olyan meccset, ahol Song és Busi egyszerre játszottak KVK-t.

Én is nagyon bírtam a gyerket, remélem azért ingyen visszahozzuk még, mert a fent említett triót egy 5 év múlva én is megnézném.
Nem ezt mondtam. De szerintem Sokkal több játéklehetőséget kaphatott volna. Xavi egyre inkább megkopik. Ahogy írtam, szerintem kiveszett belőle a lendület. És hát valakinek mindig kellene padoznia.
Sokkal jobban ki lehetett volna használni a rotációt.
Akárhogy is nézzük: Xavi, Iniesta, sőt, még Messit is ide lehet venni, az ekkora megterheléseket nehezen bírják. Sőt! Egy játékos sem tud 5-6 éven át ennyi meccsen ugyanúgy teljesíteni. Kiégnek. Kell azért néha a pihenés év közben is.
Most, hogy ő nincs, kit lehet helyette becserélni a középpályára?
Fabregast? Őt Tito inkább elől játszatja. Könnyen el tudom képzelni, hogy inkább AS fog ezentúl rendszeresen padozni, mert Messi, Neymar játszani fog, Ini, Xavi, Busi tuti. És Fabre is játszani fog. Nem beszélve Pedroról.

Vegyesek azért az érzéseim. Meg tudom érteni, hogy elment, mert szerintem érzi, hogy jövőre ugyanúgy keveset játszana. Ugyanakkor türelmetlenséget is érzek benne.
Ugyanakkor Titot is hibásnak érzem. Mert látszódott, mikor lehetőséget kapott, mennyit fejlődött, szinte meccsről meccsre.
Eleinte rengeteg labdát eladott. De egyre jobban belelendült, és jó formát hozott le. Elkapta a fonalat.
Remélem én is, hogy jó tapasztalat lesz neki BM, a kemény, vasfegyelem talán be is töri a türelmetlenségét. És remélem, hogy nem kell 5 évet várnunk a visszatérésére. Könnyen el tudom képzelni, hogy ha 3 év múlva el jön Pep, akkor vissza fog térni.
BrO
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.06.18. 13:11:39
Kapcsolat:

2013.07.15. 12:19:14

Szerintem, ha okosan csinálják nem kell ide még 1 védő. Bartra fejlődik, és alapember lesz, meglátjátok:D Én játszatnék egy Busi- Song párost középen, sztem hatásos lenne:)

Alves-bartra-Pique-Alba ( puyol, masch,montoya cserékkel)-
Bosquets-Song( Sergi Roberto)
Ini-Fabregas (Xavi cserével:D)
Neymar- Messi :)) csak a változatosság kedvéért:)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.15. 11:49:22

Vakmacska írta:Tudjátok azért ez elég érdekes.
Egy olyan csapatba, ahol minden posztra van 2-3 ember, oda simán elmegy, ott be fog férni? Nálunk meg ahol mondhatni emberhiány van az ő posztján, nem fér be?
Szerintem meg kellett volna tartani.
Ha nem Pep lenne a Bayernnél 99%-ig biztos vagyok, hogy nem ment volna oda!

Vakmacska írta:Thiago-Messi-Neymar hármas egy lendületes, dinamikus trio lehetett volna. És Thiago mellett játszhatott volna a 2 KVK: Busi és Song.
De hát ennek vége.
És akkor Xavi, Iniesta, Cesc mind padozna? Alapból nem nagyon tudok felidézni olyan meccset, ahol Song és Busi egyszerre játszottak KVK-t.

Én is nagyon bírtam a gyerket, remélem azért ingyen visszahozzuk még, mert a fent említett triót egy 5 év múlva én is megnézném.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.15. 11:36:41

Chino írta:Nem értem az embereket, gondolkozni kéne, mielőtt leírunk dolgokat. Az FC Barcelona még mindig egy sportklub és nem szeretetszolgálat. Én sem repesek a vezetőségért de ebben igazat adok nekik.
Elég nagyok itt az elvárásaid, a "szakmai" topikokból úgy kell kibányászni egy-két értelmes dolgot, legtöbbször elterjed valami felületes hülyeség/féligazság, amit aztán sokan felkapnak, és ismételgetnek.

Egyébként voltak olyan hírek is, hogy Tito számolt vele, de összeült valami tanács, vezetők, edzők, orvosok, és végül az utóbbiak vétózták meg a folytatást.

Állítólag az utolsó körök mennek Silváért, a játékos is megpróbál hatni a PSG vezetőire, de az ügynöke meg azt nyilatkozta, hogy a brazil kitölti szerződését.
Sanama írta:"a játékos nem zárja ki azt sem, hogy Madrid legyen a következő állomás, ha távozik a nyáron Barcelonából. "
Forrás: Eurobarca.hu
Közeli forrás szerint az ügynöke nem zárná ki a tárgyalást. Szóval mindenféle komolyabb alap nélkül, milliószámra dobált pletyka miatt vannak negatív érzéseid Thiago felé. :D Senki nem nyilatkozott semmit, valaki halott ezt-azt. Aha. Bob_Marley képét javaslom az előző oldalról.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.15. 08:45:41

No ha ez igaz, akkor ezt hangoztattam a fórumon is, hogy baj akkor lesz ha T.S. idén nem jön össze... alábbi hír alapján így néz ki a dolog.
1 év múlva viszont nem akadályoz bennünket senki hogy jöjjön, de addig az egész következő évet át kellene "vészelni" valahogy. Dilemma h most mi lesz a jó megoldás? Venni valakit, sokad rangú védőt? Esetleg a Masch-Puyol-Piqué-Bartra esetleg Song-Busi hátsóalakzattal neki vágni? Egyik sem tökéletes megoldás, sőt...
Mondom hogy ez a gondolatmenet az alábbi híren alapul, amely csak hír és nem biztos hogy valós, de azért példának mindenképp jó, ha esetleg tényleg így járunk...
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... re-2262347
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.15. 08:13:39

Tudjátok azért ez elég érdekes.
Egy olyan csapatba, ahol minden posztra van 2-3 ember, oda simán elmegy, ott be fog férni? Nálunk meg ahol mondhatni emberhiány van az ő posztján, nem fér be?
Szerintem meg kellett volna tartani.
Az, hogy elment, szerintem a vezetőség Töketlenkedése volt.
Pontosabban Titoé. Ebbe a Barcába bőven belefért volna Thiago.
Igaz ugyan, hogy sok hibát követett el, de látszódott rajta, hogy
meccsről-meccsre javul a játéka, fejlődik. Xavi sem lesz fiatalabb,
és ráadásul ő már nem a gyors játékot játssza.
Thiagoval az előrejátékunk sokkal közvetlenebb, dinamikusabb volt, nem
hagyott az ellenfélnek időt arra, hogy visszazárjon.
A bajorok pont azzal aláztak meg minket: Xavi nem előre játszott, hanem hagyta, hogy szépen kényelmesen visszazárjanak a védők.
Thiago meg egy gyors játékos, lendületes, gólratörően játszik. Erre lenne szükségünk szerintem. Xavi pedig akkor jöhet, ha már 3-0 ide.
Thiago-Messi-Neymar hármas egy lendületes, dinamikus trio lehetett volna. És Thiago mellett játszhatott volna a 2 KVK: Busi és Song.
De hát ennek vége.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.07.14. 21:20:25

Na,örülök hogy vége lett ennek. Sok szerencsét kivánok Thiago-nak a Bayernban.
Na de mostmár jó lenne ha a vezetőség nem az eladásokkal törődne, hanem egy középhátvéd megvásárlásával... Nemhiszem hogy a pénz gond lesz, Silváért eleve 32milliót ajánlottak, és még nekünk van +25m, szóval a pénz nem lehet gond. Kivéve akkor, ha gondolkodnak egy új középpályás beszerzésén( pl Gündogan) . De szerintem nem kell, Cesc,Song és Sergi Roberto meg fogják oldani a helyzetet.
Kicsit azért már nagyobb esély van arra hogy Silva jöjjön, így hogy Marquinhos több mint valószínű hogy megy Párizsba.
Remélem el fogják engedni, mert szerintem ő az a játékos aki nekünk kell, ő az aki azt a minőséget tudná nyújtani, amitől megoldódnak a védői problémák.
VISCA EL BARCA!
Kép

Titi - The Legend!
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.07.14. 21:02:13

kristop írta:egyébként állítólag csak négy évre ír alá, az pont jó lesz. 26 évesen majd ingyen visszajön és még jól is járunk :D
Nem, sajnos Rosell és csapata nem indul a Bayern elméleti elnökválasztásán a következő években. :D
.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.14. 20:52:04

Gareth Tello írta:Most viszont hozzunk egy normális bekket ebből a pénzből.
most akkor szépen utazzon el mindenki párizsba, aki kell egy ilyen üzlethez, dobálják ki a kétmásodperces sátrakat a psg székháza elé és kezdődhet a móka. minden más esetben szomorú leszek, azt pedig nem akarhatja rosell.

egyébként állítólag csak négy évre ír alá, az pont jó lesz. 26 évesen majd ingyen visszajön és még jól is járunk :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.14. 20:31:21

Thiago has gone.

Hatalmas hiba volt ez az egész ügylet a szerződésével meg a kivásárlási árával, a jövő középpályásainak szűk elitjébe tartozó játékoson adtunk túl szerintem.
Komolyan remélem, hogy Fabregashoz hasonlóan őt is visszavásároljuk majd.

Most viszont hozzunk egy normális bekket ebből a pénzből.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.14. 19:51:45

Amit Abidal tett,azt nem lehet szavakba önteni.
Puyol,Xavi a legnagyobb culé,de IDÉNRŐL VOLT SZÓ.

És IDÉN ,Abidal megtett mindent,azért hogy a Barcelona mezét újra magára húzhassa,és visszatérhessen, egy RÁKBÓL. Nem arról volt szó,hogy ki a nagyobb culé,hanem arról,hogy IDÉN ki tette a legtöbbet a Barca jelképes mezéért . :)


Remélem így érhető !!
Abi & Tito
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.14. 19:46:20

Chino írta:Ezt az egész Abidal-ügyet annyira túldramatizálják egyesek. A betegsége alatt a klub kiállt érte, utalta a fizuját, amikor visszatérhetett még be is állhatott játszani. Aztán felajánlottak neki egy munkát az utánpótlásbázisban is. Ez szerintem minden csak nem az elv szembeköpése.

Arról, hogy elzavarják meg annyit, hogy ő közölte hogy egy-két évig még játszani akar, de ezt itt nem tudják biztosítani neki. Kérdem én, mi lett volna a jobb, ha itt marad és a szezonban többnyire a kispadot vagy a lelátót koptatja vagy ingyen elmehet egy másik csapatba, ahol akár kezdőként számolnak vele.
Nem értem az embereket, gondolkozni kéne, mielőtt leírunk dolgokat. Az FC Barcelona még mindig egy sportklub és nem szeretetszolgálat. Én sem repesek a vezetőségért de ebben igazat adok nekik.
Plágium! :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.14. 19:38:07

Ezt az egész Abidal-ügyet annyira túldramatizálják egyesek. A betegsége alatt a klub kiállt érte, utalta a fizuját, amikor visszatérhetett még be is állhatott játszani. Aztán felajánlottak neki egy munkát az utánpótlásbázisban is. Ez szerintem minden csak nem az elv szembeköpése.

Arról, hogy elzavarják meg annyit, hogy ő közölte hogy egy-két évig még játszani akar, de ezt itt nem tudják biztosítani neki. Kérdem én, mi lett volna a jobb, ha itt marad és a szezonban többnyire a kispadot vagy a lelátót koptatja vagy ingyen elmehet egy másik csapatba, ahol akár kezdőként számolnak vele.
Nem értem az embereket, gondolkozni kéne, mielőtt leírunk dolgokat. Az FC Barcelona még mindig egy sportklub és nem szeretetszolgálat. Én sem repesek a vezetőségért de ebben igazat adok nekik.
Forca Barca!!!!
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.14. 18:54:20

recrea írta:
kamcore írta:Az tény, hogy King Eric ereiben nem Barca vér folyik, de az elküldése annak a bizonyos "meszkeunklub"-nak a szembeköpése (már sokadjára...). Iszonyat sokat tett a klubért, vagy a mezért, ez most szerintem tökmindegy, nem azt érdemelte amit kapott.
Végül is "csak" másfél évig kapta a fizetését, a legjobb orvosok segítették a felépülésben és korrekten közölve lett vele, h nem fér bele a szakmai koncepcióba.

Nekem hatalmas kedvencem volt, hosszú évek óta nem volt ilyen jó középső védőnk és meg is játszotta volna szerintem idén is, de...kérdezem én, melyik a jobb megoldás: marad és nem játszik, elvétve kap szerepet vagy eligazol oda, ahol biztosan játszik, ingyen, így még magasabb fizut is "harcolhat" ki magának.

Semmivel nem tett többet a klubért, mint amit alapvetően elvárok egy külföldi játékostól.
Az első része jogos, megértem, ebben igazad van. Viszont az utolsó mondattal kapcsolatban arra gondoltam, hogy teljesítmény alapján azért bőven kiemelkedő volt, bomba formát nyújtott amikor akár a bal oldalt, akár a védelem közepén játszott, és így értve tett sokat a klubért, kitette a szívét-lelkét a pályára.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.14. 18:54:15

recrea írta: Végül is "csak" másfél évig kapta a fizetését, a legjobb orvosok segítették a felépülésben és korrekten közölve lett vele, h nem fér bele a szakmai koncepcióba.

Nekem hatalmas kedvencem volt, hosszú évek óta nem volt ilyen jó középső védőnk és meg is játszotta volna szerintem idén is, de...kérdezem én, melyik a jobb megoldás: marad és nem játszik, elvétve kap szerepet vagy eligazol oda, ahol biztosan játszik, ingyen, így még magasabb fizut is "harcolhat" ki magának.

Semmivel nem tett többet a klubért, mint amit alapvetően elvárok egy külföldi játékostól.
Nagyon helyes megfogalmazás az én véleményemnek is. A szembeköpés részt tényleg nem értem, ha nem várták volna meg míg felépül akkor, de így?

Folyamatos túldramatizálás, semmi más.

szerk:
Szerintem a teljesítménye a betegségéig kifogástalan volt ez tény. Én úgy értelmezném, hogy a játékos kötelessége hogy a tőle telhető legjobban játszon, elvégre ezért fizetik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2013.07.14. 18:57:57-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.07.14. 18:51:17

recrea írta:Semmivel nem tett többet a klubért, mint amit alapvetően elvárok egy külföldi játékostól.
hát ha te egy külföldi játékostól "csak" egy Abidal nyújtotta szintet vársz el, akkor sokakban csalódni fogsz a jövőben
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.14. 18:30:38

kamcore írta:Az tény, hogy King Eric ereiben nem Barca vér folyik, de az elküldése annak a bizonyos "meszkeunklub"-nak a szembeköpése (már sokadjára...). Iszonyat sokat tett a klubért, vagy a mezért, ez most szerintem tökmindegy, nem azt érdemelte amit kapott.
Végül is "csak" másfél évig kapta a fizetését, a legjobb orvosok segítették a felépülésben és korrekten közölve lett vele, h nem fér bele a szakmai koncepcióba.

Nekem hatalmas kedvencem volt, hosszú évek óta nem volt ilyen jó középső védőnk és meg is játszotta volna szerintem idén is, de...kérdezem én, melyik a jobb megoldás: marad és nem játszik, elvétve kap szerepet vagy eligazol oda, ahol biztosan játszik, ingyen, így még magasabb fizut is "harcolhat" ki magának.

Semmivel nem tett többet a klubért, mint amit alapvetően elvárok egy külföldi játékostól.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.14. 18:20:12

Az tény, hogy King Eric ereiben nem Barca vér folyik, de az elküldése annak a bizonyos "meszkeunklub"-nak a szembeköpése (már sokadjára...). Iszonyat sokat tett a klubért, vagy a mezért, ez most szerintem tökmindegy, nem azt érdemelte amit kapott.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.14. 17:14:47

S.Agüero írta:
Smiley855 írta:Abidalt tisztelem meg minden, de nem ő tett a legtöbbet ezért a csapatért... Ezt így nem lehet egyértelműen megmondani, mindenki egyutt tette naggyá a csapatot:)
Mezért, nem a csapatért, nem mindegy.
Egyébként sem ez volt most hsznek a lényege...
A lényeg az volt, hogy Thiagot azért akarjuk elküldeni, mert úgysem akar maradni, ehhez képest meg Abidal mindent megtett, hogy játszhasson itt, erre elküldtük. :) :roll:
Az előzőhöz csak annyit: irónia. :roll:

Amúgy fogadják már el az emberek, hogy igenis vannk ilyen játékosok akik hajlandóak tovább álni, gondolkoznak a jövőjükről. Elismerem hogy ha tényleg létezik ez a Realos húzása akkor az kicsit az sok, de olyan alapon, hogy nem itt képzeli el az egész pályafutását, küldjük el a fél csapatot mert úgysem maradnának örökre. :roll: Nem kell haragudni Thiagora, és főleg nem kell párhuzamot keresni Abidallal.

Vagy csapjunk fel Bilbao szurkolónak.

ui:
Szerintem is sokat tett Abidal a klubbért, de az igazi culék még mindig Xavi, Puyol...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.14. 17:03:36

Smiley855 írta:Abidalt tisztelem meg minden, de nem ő tett a legtöbbet ezért a csapatért... Ezt így nem lehet egyértelműen megmondani, mindenki egyutt tette naggyá a csapatot:)
Mezért, nem a csapatért, nem mindegy.
Egyébként sem ez volt most hsznek a lényege...
A lényeg az volt, hogy Thiagot azért akarjuk elküldeni, mert úgysem akar maradni, ehhez képest meg Abidal mindent megtett, hogy játszhasson itt, erre elküldtük. :) :roll:
Smiley855
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.04.20. 16:19:26

2013.07.14. 16:56:33

Abidalt tisztelem meg minden, de nem ő tett a legtöbbet ezért a csapatért... Ezt így nem lehet egyértelműen megmondani, mindenki egyutt tette naggyá a csapatot:)
Ter Stegen- Jordi Alba-Piqué- Thiago Silva-Dani Alves- Fabregas-Xavi-Iniesta-Messi-Rooney-Neymar Jr.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.14. 16:43:35

Varatrix írta:
Initom írta:Aki legtöbbet tett ezért a mezért,azt elküldtük. :)
Puyol elment?
Abidal ment el. :wink:
Válasz küldése