Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.23. 19:54:00

MessiFan írta:Csak én reménykedek titokban abban, hogy addig "zsugoriskodunk" a Neymar ügynél, hogy egy másik elviszi csillagászati összegekért?
Ezzel csak az lenne a bajom, hogy kit hoznánk helyette? Reuson kívül sok alternatívát nem látok, őt meg eddig szinte egyáltalán nem hozták szóba velünk, meg amúgy is azt nyilatkozta, hogy marad Dortmundban.
Attól félek, hogy ha lecsúszunk Neymarról, akkor
1. Igazolunk helyette valami noname embert olcsón, aki nagy flop lesz
2. Nem igazolunk senkit előre, hanem Pedro lesz betonbiztos kezdő.
Jöjjön csak a brazil, de ésszerű keretek között. 50 fölé azért nem kellene menni.
visca el barca írta:aki meg nem tudja h ki az a masi meg depay és transfermarktoznia kell hozzá az szégyelje el magát...

99-es ratinges játkosokat nem ismerni... :roll:
Komolyan mondom, kitiltást követelek ezeknek a futballanalfabétáknak. :roll:
BREAKING NEWS: a FIFA és az EA Sports angol médiaértesülések szerint azzal szeretné elismerni Masi és Depay évtizedek óta nem látott mértékű tehetségét, hogy a FIFA14-ben mindkettejüket 100-asra csinálják meg, ilyenre még nem volt példa a FIFA történetében. :)
Ennek fényében pláne ráhajtanék a két szupertehetségre, ketten összesen talán ki is jönnének 150 millió euróból.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.23. 19:34:47

visca el barca írta:
palesz77 írta:Más téma:
aki meg nem tudja h ki az a masi meg depay és transfermarktoznia kell hozzá az szégyelje el magát...

99-es ratinges játkosokat nem ismerni... :roll:
Mert miért kellene mindenkinek tudnia, hogy kik ők? Szerintem ha akkora ászok lennének ők minden hülye ismerné őket.... Fifával meg nem játszom... :)
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.23. 19:33:46

visca el barca írta:
palesz77 írta:Más téma:
sztem a legtöbbunk csak google translatezik, vagy chromeban fordíttatja az oldalt... legalabbis én igy szoktam :lol:

aki meg nem tudja h ki az a masi meg depay és transfermarktoznia kell hozzá az szégyelje el magát...

99-es ratinges játkosokat nem ismerni... :roll:

Úristen, egyszer elsütöttem ezt a dolgot.. ti meg ezzel dobálóztok ! Tök jó, hagytam vmi maradandót :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.23. 19:23:52

palesz77 írta:Más téma:
sztem a legtöbbunk csak google translatezik, vagy chromeban fordíttatja az oldalt... legalabbis én igy szoktam :lol:

aki meg nem tudja h ki az a masi meg depay és transfermarktoznia kell hozzá az szégyelje el magát...

99-es ratinges játkosokat nem ismerni... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.05.23. 19:21:20

Csak én reménykedek titokban abban, hogy addig "zsugoriskodunk" a Neymar ügynél, hogy egy másik elviszi csillagászati összegekért? 50 milliót szerintem nem ér, még akkor sem ha nem az én pénzemről van szó és pont nem érdekel mennyit szeretnének Rosellék költeni, de ennyi pénzért inkább vegyünk 1 jó belső védőt a kezdőbe, Neymar helyett valaki mást a támadó szekcióba és ez úgy gondolom még mindig olcsóbb, tehát nem kell emiatt eladni Thiagot sem.
Nincs bajom Neymarral, egyszerűen azt gondolom, hogy egy ilyen szezon után én inkább a védelemre koncentrálnék + Valdés pótlására, aztán néznék valakit/valakiket Messi mellé olyanokat akiknek van rutinjuk nemzetközi szinten és beleillenek a Barca filozófiájába.
Bár mondjuk akárhonnan nézzük, a végén úgy is akkor leszünk elégedettek ha nem fordul elő olyan még1x hogy ennyire megvernek minket a BL-ben, hanem újra mi leszünk az abszolút favoritok.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.05.23. 18:45:34

franklin írta:Ha így megy már Dos Santossal sem kell számolni

http://www.sport.es/es/noticias/mercado ... os-2398397
Ő az idősebb Dos Santos, nem Jonathan. Ettől függetlenül valószínű tényleg hogy eligazol, csak ez a cikk pont nem róla szól. Amúgy még a végén a sok év kallódás után focista lesz Giovaniból, elnézegetném, hogy a Valenciában mit tud, a Spanyol foci fekszik neki legjobban úgy tűnik - a válogatott után, mert ott rendre jól játszott amikor láttam.

Más téma:

Ez nem neked szól kifejezetten, mivel te az előbb is kis összegzőt írtál a spanyol nyelvű cikked mellé, de sokan csak bedobálják a linkeket spanyolul, és lehet csak én vagyok ilyen szerény képességekkel megáldva, hogy Spanyol tudásom kimerül a Por que-ban, de nem lehetne róla szó, hogy aki belinkel egy cikket az valami kis összegzőt ír róla? Sokan csinálják amúgy - hál istennek -, csak most a Neymarosoknál szokott lenni, hogy annyi a szöveg, vagy annyi se, hogy "egy újabb hír a Brazilról", és mellé egy link. Vagy akkor legalább Angolul linkeljétek, azt szerintem lényegesen többen megértik. Nem kötözködésnek szánom, csak szerintem sokak dolgát könnyítenétek meg vele. Na nem picsogok tovább, csak ennyit akartam.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2013.05.23. 18:42:00

Neymarnak 3 tulaja van. 55%-45%- 5%
Kernek erte 50 millat.
Kaptak tavaly 10-et
Marad idenre 40 milla.
A Santosnak 18-20 korul igertek ez a 40 millanak kb 55%-a.
Most akkor csak a Santosnak kene 50 es meg x mila a tobbi tulajnak ?
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.23. 18:35:20

lui1698 írta:
Alexis9Sánchez írta:Meg ha ő akkor mi benne olyan jó? :D Depay meg gondolom a Psv-s... rá könyebben lehetett rákeresni! :D
FIFA-ban mindkettő felmegy 99-re, 2018-ra...
:lol: :lol: és akkor ezért megis kell már venni őket? :lol: :lol: :lol:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.23. 18:29:12

Alexis9Sánchez írta:Meg ha ő akkor mi benne olyan jó? :D Depay meg gondolom a Psv-s... rá könyebben lehetett rákeresni! :D
FIFA-ban mindkettő felmegy 99-re, 2018-ra...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.23. 18:24:19

bence-barca írta:Ez mekkora hülyeség... :roll:

Alba meg Alves tudod mikor fog szélsővédőt játszani, ha hozzuk Masit és Depayt is... :roll:

:lol:
Komolyan mostmár megkérdem, mert többször látom itt az ő nevüket, de ki az a Masi meg Depay? :D mert máshol még soha nem halottam a nevüket még futólag se, csak itt a fórumon :D

ez a masi lenne az?? ---> http://www.transfermarkt.co.uk/en/alber ... 67890.html

Meg ha ő akkor mi benne olyan jó? :D Depay meg gondolom a Psv-s... rá könyebben lehetett rákeresni! :D
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.05.23. 17:56:31

Barcaman1993 írta:
franklin írta:Érdekes cikket hozott le sport.es.
Az én értelmezésem szerint a védelem megerősítésére az egyedüli priorítás
Thiago Silva lenne. Amennyiben őt nem tudnánk leigazolni, úgy ezt a szerepkört Adranó töltené be, aki most hosszabbított 2017-ig.
Tito ezt azzal indokolja, hogy Adriano megállná a helyét középen is mert jól
helyezkedik és elég gyors.
Érdekes...

http://www.sport.es/es/noticias/barca/t ... va-2397834
Azt hiszem idén is így álltunk fel. Sima bajnoki cím, az esély még él a 100 pontra. Azt mondom, hogy ne jöjjön senki, Fabregas és Adriano minden posztot be tud tölteni.

Ezek a Thiagos hírek meg egyszerűen csodálatosak... Én nem tudom, hogy kik azok a zsenik, akik ilyen záradékokat tesznek bele a szerződésekbe. Persze Keitánál ugyanez bejött tavaly is. Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy érthetetlenül keveset játszott Thiago idén, főként Xavi kárára. Adjuk el, aztán marad dos Santos és Sergi Roberto...

Katasztrófa.

Ha így megy már Dos Santossal sem kell számolni

http://www.sport.es/es/noticias/mercado ... os-2398397
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.23. 17:55:34

visca el barca írta: alba-neymar-sanchez-alves, ütős védősor lenne...
Ez mekkora hülyeség... :roll:

Alba meg Alves tudod mikor fog szélsővédőt játszani, ha hozzuk Masit és Depayt is... :roll:

:lol:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.23. 17:47:09

Gareth Tello írta:
lui1698 írta:És, ha azt mondom, hogy még senki nem nyilatkozott arról, hogy ha sikerül leigazolni Neymar-t, akkor hol fog játszani?
Gyors, technikás, jól helyezkedik... tökéletes bekk.
Ez eddig hogy nem jutott eszembe... :)
Hummelsre viszont nagyon ráhajtanék, erős, jól fejel, tökéletes középcsatár lehetne itt.
csak nyugi!! először összezárják Pedroval , hogy megtanulja a tökéletes hátrapasszt!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.23. 17:28:54

Mivel Alba túl sok meccset játszott az idén is,úgy gondolom jövőre megvan a cseréje:

"- Messi a legjobb védő is - fogalmazott Guardiola. - Ha el akarja venni tőled a labdát, megteszi. Biztos vagyok benne, hogy balhátvédként is zseniális lenne."


http://www.goal.com/en-us/news/88/spain ... -the-world
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.23. 16:29:04

Gareth Tello írta:Hummelsre viszont nagyon ráhajtanék, erős, jól fejel, tökéletes középcsatár lehetne itt.
És tudná hozni az évenkénti 4-5 gólos átlagot, ami azért a minimum egy Barca csatártól.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.05.23. 16:28:05

lui1698 írta:
visca el barca írta:nem értem én ezt az embert... mi a flszkes francért nem lehet középső védőt venni? minek kell adrianot ott eroltetni? meg songot? meg bárkit aki nem középső védő?
És, ha azt mondom, hogy még senki nem nyilatkozott arról, hogy ha sikerül leigazolni Neymar-t, akkor hol fog játszani?
Gyors, technikás, jól helyezkedik... tökéletes bekk.
Adrianót mindenki univerzális, több poszton is bevethető játékosnak tartja
( a vezetőségben), én már azon sem lepődném meg, ha ő lenne Valdes utódja. Emlékeim szerint játszottak már Piqué-vel belső védőt" kényszerből" és nem alkottak maradandót, szerintem ezt nem kellene erőltetni, mert ez nem az ő posztja. Van még a piacon belső védő aki mozdítható lenne,fiatal és szívesen jönne. Neveket szándékosan nem mondok.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.23. 16:20:08

lui1698 írta:És, ha azt mondom, hogy még senki nem nyilatkozott arról, hogy ha sikerül leigazolni Neymar-t, akkor hol fog játszani?
Gyors, technikás, jól helyezkedik... tökéletes bekk.
Ez eddig hogy nem jutott eszembe... :)
Hummelsre viszont nagyon ráhajtanék, erős, jól fejel, tökéletes középcsatár lehetne itt.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.23. 16:19:08

mi miért nem találunk egy olyan védőt mint ahogyan a real Verane-t?:D

most a fejem se fájna:D

de egyébkéént Casarest eladtuk és milyen jól játsik a juventusba AZÉRT mert hagyák játszani...
ez lehetett volna igy Keirrsonnal anno...vagy Henriqe-vel
most meg kapkodhatunk meg tárgyalhatunk TS-ért 40milláért aki minden második meccsen eltiltott vagy sérült! zsíííííííírrrr ::::))
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.23. 16:15:28

lui1698 írta:És, ha azt mondom, hogy még senki nem nyilatkozott arról, hogy ha sikerül leigazolni Neymar-t, akkor hol fog játszani?
Gyors, technikás, jól helyezkedik... tökéletes bekk.
A jól cselez és a gólerőst kihagytad. :wink: Jó lesz oda hátra. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.23. 16:06:04

:lol:

labdakihozatallal nem lenne gond... akkor már betenném sanchezt is hátra, mert tudjuk h jol védekezik

alba-neymar-sanchez-alves, ütős védősor lenne...

:lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.23. 16:00:20

visca el barca írta:nem értem én ezt az embert... mi a flszkes francért nem lehet középső védőt venni? minek kell adrianot ott eroltetni? meg songot? meg bárkit aki nem középső védő?
És, ha azt mondom, hogy még senki nem nyilatkozott arról, hogy ha sikerül leigazolni Neymar-t, akkor hol fog játszani?
Gyors, technikás, jól helyezkedik... tökéletes bekk.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.23. 15:55:22

nem értem én ezt az embert... mi a flszkes francért nem lehet középső védőt venni? minek kell adrianot ott eroltetni? meg songot? meg bárkit aki nem középső védő?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.23. 15:32:47

KH terén hagyjuk már az ilyen fiatal, egykétévenbelülklasszislehet játékosokat. Nekünk erre a posztra egy olyan ember kell, aki már kiforrott védő. Lehet itt példálózni Dantékkal, de nincs időnk kivárni. Hummels jó megoldás lehet és sokáig megoldhatja azt a posztot, de egyelőre ő sincs a szűk elitben, ennek ellenére erősítés lenne. A Dortmund viszont nem válna meg egykönnyen tőle, így is szét akarják kapni a csapatot (Götzével elkezdődött) és a jelek szerint neki sem akaródzik elmenni. David Luizzal kapcsolatban kétségeim vannak. Szeretem mert jó kis játékos és lehet rá a klasszis jelzőt használni, viszont hasonlít kicsit Piquére. Nem a legstabilabb védő, nála is bene vannak azok a hibák amik Piquét jellemzik. Kompanyt viszont egyáltalán nem szeretném itt látni. Főleg húsz milláért. Egy lépéssel sem lennénk előrébb a belgával. Akárhogy is nézzük TS a legjobb megoldás. Az hogy 29 éves egy középső vvédőnel nem olyan nagy gond. 3-4 év simán benne van a legmagasabb szinten. Szerintem Hummels se maradn a tovább. Lehet hogy nem a legolcsóbb, de ha mopst veszünk egy Kompanyt egy-két éven belül nézhetünk új után, nem kellenek már félmegoldások, Csigák. Személy szerint örülök hogy Titonak határozott elképzelése van. Az új francia adózási rendszernek köszönhetően könnyebb is lenne elcsábítani.

Abidal "elküldése" szerintem teljesen logikus és nem rovom fel a vezetőségnek. A helyén van két fiatal játékos, ő pedig nem mai gyerek, ráadásul egy komoly betegségen van túl. Köszönünk neki mindent, mert sokat adott a csapatnak, de ezt logikus döntésnek érzem.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.23. 15:27:11

franklin írta:Érdekes cikket hozott le sport.es.
Az én értelmezésem szerint a védelem megerősítésére az egyedüli priorítás
Thiago Silva lenne. Amennyiben őt nem tudnánk leigazolni, úgy ezt a szerepkört Adranó töltené be, aki most hosszabbított 2017-ig.
Tito ezt azzal indokolja, hogy Adriano megállná a helyét középen is mert jól
helyezkedik és elég gyors.
Érdekes...

http://www.sport.es/es/noticias/barca/t ... va-2397834
Azt hiszem idén is így álltunk fel. Sima bajnoki cím, az esély még él a 100 pontra. Azt mondom, hogy ne jöjjön senki, Fabregas és Adriano minden posztot be tud tölteni.

Ezek a Thiagos hírek meg egyszerűen csodálatosak... Én nem tudom, hogy kik azok a zsenik, akik ilyen záradékokat tesznek bele a szerződésekbe. Persze Keitánál ugyanez bejött tavaly is. Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy érthetetlenül keveset játszott Thiago idén, főként Xavi kárára. Adjuk el, aztán marad dos Santos és Sergi Roberto...

Katasztrófa.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.23. 15:08:56

franklin írta:Érdekes cikket hozott le sport.es.
Az én értelmezésem szerint a védelem megerősítésére az egyedüli priorítás
Thiago Silva lenne. Amennyiben őt nem tudnánk leigazolni, úgy ezt a szerepkört Adranó töltené be, aki most hosszabbított 2017-ig.
Tito ezt azzal indokolja, hogy Adriano megállná a helyét középen is mert jól
helyezkedik és elég gyors.
Érdekes...

http://www.sport.es/es/noticias/barca/t ... va-2397834
nem létezik, hogy ez bekövetkezzen, ezzel a világ bohócaivá lépnénk elő, tito-val az élen. valszeg ebből azért nem lesz semmi, mindenesetre engem kicsit bosszant, hogy tito kezd beszűkülni és kiveri TS-ra minden nap hatszor. oké, klasszis védő, de lévén tavaly bal herék voltunk, most már nagyon nehezen mozdítható. főleg olyan vicc összegekkel, amiket a vezetőségünk mostanában elsüt kezdésként. simán jó lenne más is.
Válasz küldése