Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.05. 14:41:34

Akkor szerintem Courtoisból nemlesz semmi. :x
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.05. 14:35:54

dévid villa írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/05 ... hoz_igazol
Ez vajon igaz? Mert akkor Ter Stegen hivatalos! :D
Elhangzott a szájából persze hogy igaz.

Megszületett a megállapodás, szóval nem tudom miért lepődne meg bárki. Izgalom csak az eltiltásunk miatt volt, mert akkor elment volna máshová, és nem vár egy évet.

Persze ettől nem hivatalos...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.05. 14:34:40

dévid villa írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/05 ... hoz_igazol
Ez vajon igaz? Mert akkor Ter Stegen hivatalos! :D
Topicot neki :!: :!: . 8) :mrgreen:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2014.05.05. 14:27:53

http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/05 ... hoz_igazol" target="_blank
Ez vajon igaz? Mert akkor Ter Stegen hivatalos! :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.04. 23:32:12

Na akkor jövök én is egy kis okoskodással, vagyis inkább FM-ezéssel.

Szerintem kell 1 kapus, 1 jhv, 1 kh (+1) és más nem.

Kapus alap: Ter Stegen

Jhv: foggggalmam sincs

Kh: Thiago Silva + Mangala

Visszatér: Dölöfu + Rafinha

A következő szezont is feláldoznám, kb ilyen felállásban nyomatnám:

Ter Stegen

Jhv - Thiago Silva - Piqué - Alba

Busquets

Fábergas Iniesta

Messi Traoré/Dongou Neymar

Fabregas sose játszatna csatárt, illetve középcsatárral tolnám, Dongou-t vagy Traoré-t. Kell a rutin, de nagyon. Xavi meg Rafinha jöhetne a "könnyebb" meccsekre.

Cserék:

mindegy

Montoya - Bartra - Mangala - Adriano

Mascherano

Rafinha Xavi

Pedro Traoré/Dongou Dölöfu


Mehet: Alves, Song, Tello, Dos Santos, Sergi Roberto, Alexis, Afellay, Valdes + ugye Puyol visszavonul vagy levezet.

Ha eredményeket is szeretnének egyből, akkor egy nívós középcsatárt, de nem elküldeni 1 év után, mert csak 30 gólt lőtt 1 szezonban (Ibra). Például Bony, vagy Lukaku.

Ja és a legfontosabb, hozni egy edzőt, akinek Messi is egy a sok közül és nem az isten, tehát ha nincs kedve futni, lemeri ültetni a padra. Nem hiszem, hogy annyira nagyon megbénítaná a Barcelonát pénzügyileg, ha igen, akkor is oldják meg, ez a Barcelona nem egy kis középcsapat.

Lenne még 1 kérésem, hátha olvassa a vezetőség az eurobarcát :mrgreen: Yaya Touré
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.04. 21:39:44

A legnagyobb igazolás az volna, ha lemondana a vezetőség. De nem fog. Utána az, ha egy szuverén edzőt hozna, akinek nem tud beleszólni a munkájába és a keretet is a kívánságaihoz igazítanák. Ezt sem fogják meglépni. Akkor pedig nem lehet igazolásokkal megállítani a mélyrepülést.
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.04. 21:27:39

hat erre a nyarra kivancsi leszek, kapus stegen es egy rutinos kapus mondjuk Caballero kellene a Malagabol, kh Hummels/luis es egy fiatal tehetseges (nagyon jo lenne inigo) Kp sztem hagyjuk max ha megy Song akkor valakit oda, es Fabregas legyen az 1. szamu karmester jovo evtol, csatar csak akkor ha marad penz, befejezo csatar HA muszaj akkor Pelle szerintem jo lenne, turi a padot is. Reus tenyleg csak ha marad 35-4p milla feleslegbe kulonben nem eletbevago, ja es a JHV Danilo-t mondanam de 100% h nem jon, igy madt nem tudnek mondani, de ha igaz a fios Cuadrado akkor ra nagyon kivancsi leszek. Viszont ha jon Reus akkor a kiegeszito embereken kivul Alexis/Pedronak is kell mennie, en itt inkabb a chileivel szimpatizalok, szoval ha valasztani kell, akkor o maradjon.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.04. 19:48:12

Chino írta: Miért kellene mindenképpen középcsatár? Azzal bővülne a taktikai repertoár, hogy beküldjük a darálóba aztán majd ívelgetünk rá. Mert olyat, aki képes a kombinatív játékra is (ergo nem egy center) nem nagyon találni a piacon. Egy Müllert hozni 35 millióért az lenne aztán az okos dolog.

Ezt a versenyhelyzet közhelyt hagyjuk. Egy normális kezdőt kell előbb építeni, és nem attól nincs versenyhelyzet, mert nincsenek azokra a posztokra amiket említettél megfelelő emberek akik ezt nyújtsák, hanem az edző nem gondolja így. Ha idehozod Özilt Gündogannal és Modric-csal párban, de az edző Xavit favorizálja, akkor akarhatsz te itt akármilyen versenyhelyzetet úgysem lesz.

A másik pedig "felhozni mellé valakit a "B"-ből. Előbb néz szét ki lenne az. Hozzuk fel az alig 19 éves Sampert, hogy ő majd kiszorítja Busquets-et?

És ez miért csak Cesc távozása esetén jöhetne létre. Pont az a gond, hogy Xavit Fabregas elé teszik. Szerinted ha hoznak egy Özilt ez változik? Ha igen, akkor pedig nem Cesc-el volt a baj.
El vagy tévedve barátom, mert nem olvastad el rendesen, amit ítam.
Én Xavi maradása esetén feltételeztem, hogy csere lesz csak. Nem tudhatjuk még azt sem, hogy ki lesz az új edző, azt meg pláne nem, hogy mit akar majd. Így tehát én feltételezem az ésszerűséget.
Arról ki beszélt, hogy ki kellene szorítania Busquetset akárkinek is? Egy fiatal arra a kevés meccsre pont jó lenne, ami jutna neki. Vész esetén, ha még marad, akkor ott van Mascherano is, aki semmivel sem rosszabb, mint Song.

A többiről: középcsatár? Szerinted az célravezető, hogy Messi állandóan a kp-sok nyakán lóg? Inkább legyen kire beívelni a labdákat, minthogy egyfolytában a visszapasszokat kelljen nézni.
A versenyhelyzethez kell a merítési lehetőség is, mert ha Tello-k és Sergi Roberto-k a versenytársak, akkor az edző nem nagyon tud mit tenni. Hiába közhelyezel, mert a versenyhelyzet igeni hiányzik. Emiatt lötyöghet annyit Messi, Fabregás és a többiek is. Egyébként nem tudom mire fel ekkora istenség itt Cesc amikor egyetlen komolyabb meccsen sem tudott jó teljesítménnyel előrukkolni mióta itt van. :roll:
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2014.05.04. 19:24:47

No, részemről így nézne ki az átigazolási időszak

Érkezők (130-135m-val számolva):
Ter Stegen (9m)
Reus (40m)
Cuadrado (30m)
Hummels (30m)
Fiatal középhátvéd (15-20m)
Graziano Pelle (6m)-középcsatár (csere)
Rafinha (kölcsönből vissza)
Deulofeu (kölcsönből vissza)

Távozók:
Valdes, Puyol, Tello, Affelay, Cuenca, Alves, Mascherano, Pedro/Alexis

Egy ilyen keret jó lenne:
Kapus: Stegen, Pinto, Oier
Védő: Cuadrado, Montoya, Piqué, Bartra, Hummels, Alba, Adriano,+Fiatal Középhátvéd
Középpálya: Cesc, Iniesta, Busquets, Xavi, Rafinha, Song, Sergi Roberto
Támadók: Messi, Neymar, Reus, Pedro/Alexis, Deulofeu

És egy ilyen kezdő (zárójelben a csere):
Stegen - Cuadrado (Montoya), Piqué (Bartra), Hummels (fiatal kh.), Alba (Adriano) - Busquets (Song), Cesc (Xavi), Iniesta (Rafinha) - Reus (Alexis), Neymar (Deulofeu), Messi (Pelle)

+hoznék egy normális edzőt

ENNYI, jöhetnek a vélemények!
Deptusac
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.08.25. 11:23:14

2014.05.04. 19:22:46

Jó lenne végre szabadulni ettől a szerencsétlen tiki-takától! Mindenki azt hiszi, hogy az elmúlt évek sikereiben ennek döntő szerepe volt, pedig ez nem igaz! A gyors, kreatív megoldások hozták a gólokat, nem pedig a félpályán folyó oldal és hátrapasszok. A tiki-taka akkor jó, ha 3-4 gólos előnyünk van, és azt tartani akarjuk. Amikor vagy az a célunk, hogy a hátralevő idő eseménytelenül teljen el, vagy pedig az, hogy az ellenfél játékosait arra kényszerítsük, hogy a labda megszerzése érdekében elhagyják a saját tizenhatosuk környékét, és ezzel megnyíljon a lehetőség a kontrázásra. Abban az esetben viszont, ha az ellenfélnek esze ágában sincs feladni a betömörült védekezést - jó neki a döntetlen is - eszement dolog kétszázszor tili-tolizni, hogy annak az egy szem csatáruknak, aki megpróbálja megszerezni a labdát, megmutassuk micsoda furfangosan és " váratlanul" tudunk hátrapasszolni. Ha ez a taktika annyira jó lett volna, akkor mára már egyre többen alkalmaznák, nem sajnálva rá azt a negyed órát amíg megtanulják!
Amit mondani szeretnék a fentiekkel az az, hogy az új edző kiválasztásánál ideje lenne felhagyni annak a szempontnak az erőltetésével, hogy jól alkalmazkodni tudjon a mára már mindenki számára nyilvánvalóan csődöt mondott taktikához. Nem igaz, hogy ezek a játékosok alkalmatlanok más játékstílusra!
Két esetben nincs reménykeltő jövő: - ha újra rosszul választ edzőt a vezetőség, - vagy pedig, ha nem hagyják dolgozni, beleértve az érkező játékosok kiválasztását is, továbbá a minőségi játékosvásárlásra felhasználható keretösszeg nagyságát.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.04. 19:12:23

crixus írta: Az igazolásokkal kapcsolatban szerintem egy középhátvéd és egy kapus kevés lenne. Nem azért, mert botlábúak a játékosaink, hanem azért, mert nem elég sikeréhes a közeg. Márpedig vannak olyan játékosok, akiket már sehogy sem lehetne motiválni. Ezeket kell kiszűrni és kihajítani... Túlsúlyba kell hozni a még kevés sikert elért, motivált labdarúgókat a celebekkel szemben. Egy sikeréhes közeg elengedhetetlen lenne....
Ezért kell minden áron "megszabadulni" az olyanoktól, akik alig kapnának játéklehetőséget, mert egyértelműen nem ide valóak a képességeiket tekintve: Afellay, Cuenca, Dos Santos, Tello, Roberto. Hozzájuk kell venni azokat, akik már nem akarnak maradni: Puyol, Valdes és Oier. 22/23 főnél nem szabadna bővebb keretet létrehozni. Egy kapus és egy középhátvéd biztosan kellene ez oké is eddig, illetve Rafinha is vissza kellene jöjjön. Eddig egyet is értek veled.
Én viszont nem tartanám célravezetőnek azt, hogy csak ennyit változtassunk. Ez kevés. Versenyhelyzet kell szinte minden poszton. Én még elküldeném: Piqué/Mascherano, Sánchez/Pedro, Alves/Song, Xavi/Fabregás párosok egyikét, valamint Tello-t is. Ez lehet soknak tűnik, de nem lenne az. Pinto-t én megtartanám, mert cserének abszolút nem rossz, ha megfelelő erőnléti állapotban van, akkor nem kellene pénzt áldozni még egy kapusra. Márpedig Pinto nem teljesített rosszul az utóbbi meccseken. Nem rajta mentek el a kupák. Tello helyére én visszahoznám Deulofeu-t, elkezdeném beépíteni. A Pedro/Sánchez páros itt maradó tagját simán "megelőzhetné" egy jó teljesítménnyel.
A fentebbi párosokról: Mascherano távozása esetén egy idősebb, padot jobban tűrő védőt kellene venni, mivel normális esetben ez lenne Mascheano szerepe is jövőre. Piqué távozása esetén egy fiatalabb, de már rutinnal rendelkező védő kellene, aki versenyezhet Bartra-val és az új "sztárvédővel" a kezdő tagságért. Akár Sánchez, akár Pedro távozna, egy középcsatár kellene a "helyükre", aki több variációs lehetőséget nyújtana elöl. Song-ot pótolhatná egy fiatal a B-ből, de akár igazolhatnánk helyette egy kevésbé ismertebb, de rutinos, ütközésekre alkalmas "rombológépet". Alves helyett pedig egy olyan ember kellene, aki Montoya-val versenyezhetne a kezdőért. A fiorentinai játékost és nem tartom alkalmasnak, nagyon remélem, hogy nem ő fog érkezni, mert akkor semmivel sem leszünk előrébb. Akár Xavi, akár Cesc távozna, mindenképp egy olyan ember kellene, aki szintén a kezdőért száll harcba.
Miért kellene mindenképpen középcsatár? Azzal bővülne a taktikai repertoár, hogy beküldjük a darálóba aztán majd ívelgetünk rá. Mert olyat, aki képes a kombinatív játékra is (ergo nem egy center) nem nagyon találni a piacon. Egy Müllert hozni 35 millióért az lenne aztán az okos dolog.

Ezt a versenyhelyzet közhelyt hagyjuk. Egy normális kezdőt kell előbb építeni, és nem attól nincs versenyhelyzet, mert nincsenek azokra a posztokra amiket említettél megfelelő emberek akik ezt nyújtsák, hanem az edző nem gondolja így. Ha idehozod Özilt Gündogannal és Modric-csal párban, de az edző Xavit favorizálja, akkor akarhatsz te itt akármilyen versenyhelyzetet úgysem lesz.

A másik pedig "felhozni mellé valakit a "B"-ből. Előbb néz szét ki lenne az. Hozzuk fel az alig 19 éves Sampert, hogy ő majd kiszorítja Busquets-et?


crixus írta:Cesc távozása annyival lenne "kényelmesebb", hogy Xavinak max még egy szezonja lehet itt (érezhet akármennyit) az is inkább már csereként. Így kevésbé lenne versenyhelyzet, viszont financiálisan jobban megérné.
Kíváncsian várom a fejleményeket, nevekbe, találgatásokba nem megyek bele.
És ez miért csak Cesc távozása esetén jöhetne létre. Pont az a gond, hogy Xavit Fabregas elé teszik. Szerinted ha hoznak egy Özilt ez változik? Ha igen, akkor pedig nem Cesc-el volt a baj.
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.04. 17:55:28

Chino írta: Nagyon kíváncsi leszek az első igazolásunkra. Remélem az egy edző lesz vagy megerősítik Tata-t a pozíciójában. Nem tudom melyik lenne jobb, de ezt kellene első lépésben eldönteni.
Ebben az egy dologban nagyon igazad van. Az első egy edző kell, hogy legyen. Az edző az alfa és az omega. Neki kell a saját elképzelését megvalósítania, eldönteni, hogy kire számít, kire nem.

Én már hétfőn lemondatnám Martino-t és elkezdeném a tárgyalásokat az utódjelöltekkel. Martino-t egyértelműen nem veszik komolyan a játékosok, innentől kezdve pedig lehet bármekkora zseni, nem fogja tudni végigvinni az akaratát. Akkor már többet ér egy kevésbé zseniális edző, akinek egy szavára akár kútba is ugranának...
Az igazolásokkal kapcsolatban szerintem egy középhátvéd és egy kapus kevés lenne. Nem azért, mert botlábúak a játékosaink, hanem azért, mert nem elég sikeréhes a közeg. Márpedig vannak olyan játékosok, akiket már sehogy sem lehetne motiválni. Ezeket kell kiszűrni és kihajítani... Túlsúlyba kell hozni a még kevés sikert elért, motivált labdarúgókat a celebekkel szemben. Egy sikeréhes közeg elengedhetetlen lenne...
Ezért kell minden áron "megszabadulni" az olyanoktól, akik alig kapnának játéklehetőséget, mert egyértelműen nem ide valóak a képességeiket tekintve: Afellay, Cuenca, Dos Santos, Tello, Roberto. Hozzájuk kell venni azokat, akik már nem akarnak maradni: Puyol, Valdes és Oier. 22/23 főnél nem szabadna bővebb keretet létrehozni. Egy kapus és egy középhátvéd biztosan kellene ez oké is eddig, illetve Rafinha is vissza kellene jöjjön. Eddig egyet is értek veled.
Én viszont nem tartanám célravezetőnek azt, hogy csak ennyit változtassunk. Ez kevés. Versenyhelyzet kell szinte minden poszton. Én még elküldeném: Piqué/Mascherano, Sánchez/Pedro, Alves/Song, Xavi/Fabregás párosok egyikét, valamint Tello-t is. Ez lehet soknak tűnik, de nem lenne az. Pinto-t én megtartanám, mert cserének abszolút nem rossz, ha megfelelő erőnléti állapotban van, akkor nem kellene pénzt áldozni még egy kapusra. Márpedig Pinto nem teljesített rosszul az utóbbi meccseken. Nem rajta mentek el a kupák. Tello helyére én visszahoznám Deulofeu-t, elkezdeném beépíteni. A Pedro/Sánchez páros itt maradó tagját simán "megelőzhetné" egy jó teljesítménnyel.
A fentebbi párosokról: Mascherano távozása esetén egy idősebb, padot jobban tűrő védőt kellene venni, mivel normális esetben ez lenne Mascheano szerepe is jövőre. Piqué távozása esetén egy fiatalabb, de már rutinnal rendelkező védő kellene, aki versenyezhet Bartra-val és az új "sztárvédővel" a kezdő tagságért. Akár Sánchez, akár Pedro távozna, egy középcsatár kellene a "helyükre", aki több variációs lehetőséget nyújtana elöl. Song-ot pótolhatná egy fiatal a B-ből, de akár igazolhatnánk helyette egy kevésbé ismertebb, de rutinos, ütközésekre alkalmas "rombológépet". Alves helyett pedig egy olyan ember kellene, aki Montoya-val versenyezhetne a kezdőért. A fiorentinai játékost és nem tartom alkalmasnak, nagyon remélem, hogy nem ő fog érkezni, mert akkor semmivel sem leszünk előrébb. Akár Xavi, akár Cesc távozna, mindenképp egy olyan ember kellene, aki szintén a kezdőért száll harcba. Cesc távozása annyival lenne "kényelmesebb", hogy Xavinak max még egy szezonja lehet itt (érezhet akármennyit) az is inkább már csereként. Így kevésbé lenne versenyhelyzet, viszont financiálisan jobban megérné.
Kíváncsian várom a fejleményeket, nevekbe, találgatásokba nem megyek bele.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.04. 16:34:53

visca el barca írta: inkább adjuk el, minthogy jövőre ingyen menjen. szerzodest usem hoszabbítanak vele.
Pontosan. Eddig is nevetségesek voltunk eladás szempontjából, de legalább annyi pénzt csináljunk már Alves-ből, mint amennyit Villáért kaptunk...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.04. 15:53:02

tucsoki írta:
Game90 írta:Lehet, hogy még vissza fogjuk sírni Alves-t...
Ha tényleg lecserélitek Cuadrado-ra, akkor végképp nem tudom hogy fogjátok megoldani a védekezést (apropó, ez most Tata - aki bejelentette hogy a szezon végén távozik -, vagy az elnök igazolása? Esetleg a leendő edzőé?), a srác idén már többet játszott a támadó harmadban mint a védekezőben, nem véletlen...
inkább adjuk el, minthogy jövőre ingyen menjen. szerzodest usem hoszabbítanak vele.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.04. 15:42:25

Akire igazán szükségünk lenne az egyértelműen kh és kapus érkezése. Ezután van még a jobbhátvéd-kérdés ahová én kezdettől fogva Danilot látnám legszívesebben, de sajnos még kacsa szinten sem röppent fel a neve. Ha ez a három poszt rendben lenne nagyot lépnénk előre és egyelőre elég lenne a távozókat pótolni. Hátvédnek elég lehet egy játékos is Mascherano maradása mellett. Igy lenne egy Verthongen/Hummels/Luiz-Piqué-Bartra-Masch négyesünk aminek egyelőre elégnek kell lennie.
Cesc pedig véleményem szerint a jövő Barca-jának egyik alappillére. Hozni egy Gündögant elég nagy zsákbamacska most. Egy ilyen sérüléssel megvenni egy játékost elég kockázatos és nem is két fillér lenne. A középpályát nem nagyon kellene piszkálgatni. Egy jó edzőnek ebből az Iniesta-Cesc-Xavi-Rafinha kvartettből ki kell tudni hozni egy ütőképes csapatrészt. Ennél az alapanyagnál nem sok különbet lehet találni.
Busquets egyértelmű, ha Song távozik oda kell még keresni embert.

Elől nehéz kérdés mi lesz. Bal oldal Neymarral rendben van, Messi megkérdőjelezhetetlen, ha változtatni akarnak azt Pedro/Alexis (no meg Tello) kárára lehetne. Talán ezért gondolkodnak Reuson, de nem tudom neki mennyire feküdne. Természetesen vannak variációs lehetőségek, de kérdés hogy az aktuális edző mennyire gondolkodik ebben.

Nagyon kíváncsi leszek az első igazolásunkra. Remélem az egy edző lesz vagy megerősítik Tata-t a pozíciójában. Nem tudom melyik lenne jobb, de ezt kellene első lépésben eldönteni.
Forca Barca!!!!
tucsoki
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.02.28. 12:27:01

2014.05.04. 15:17:43

Game90 írta:Lehet, hogy még vissza fogjuk sírni Alves-t...
Ha tényleg lecserélitek Cuadrado-ra, akkor végképp nem tudom hogy fogjátok megoldani a védekezést (apropó, ez most Tata - aki bejelentette hogy a szezon végén távozik -, vagy az elnök igazolása? Esetleg a leendő edzőé?), a srác idén már többet játszott a támadó harmadban mint a védekezőben, nem véletlen...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.04. 14:16:06

jo kis csapatunk lesz jövőre: ter stegen, kurtoá, vertonghen, hummels, agger, mangala, luiz, vidal, reus, hazard, cuadrado és a többiek :lol: :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.04. 13:57:02

Nervo írta:A Mundo most Hazardot említi meg a klubbal.
Na ja, Neymar meg mennyen a levesbe.

Várható kacsa volt...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.04. 13:18:17

A Mundo most Hazardot említi meg a klubbal.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.05.04. 12:49:02

BarcafanTomee írta:Sajtóhírek szerint, 55 millió eurót készít a Man UTD. Cesc-ért.
Szerintem hiba lenne eladni. Még mindig hiszem, hogy megtalálják a helyét és Iniesta szinten is képes játszani. Megvárnám mire képes, az esetleges új edző és szisztéma alatt. Egy motiváltabb közeg, rá is jó hatással lehet. És nem mellesleg vezető szerepet kell neki adni.
Majd S.Roberto megoldja, mint látjuk Fabregasnal a szurkolók szerint bárki alkalmasabb rá, hogy átvegye Xavi posztját...szerencsétlen vezetőség,évek óta kellene egy KH, erre igazolnak egy Songot, meg Neymarra van pénz...Dani Alves ugyanez, nem védekezik jól küldjük el, erre azt olvassa az ember, hogy a helyére Cuadrado jönne, aki szintúgy nem egy igazi jobbhátvéd, gratula...
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.05.04. 12:36:41

BarcafanTomee írta:Sajtóhírek szerint, 55 millió eurót készít a Man UTD. Cesc-ért.
Szerintem hiba lenne eladni. Még mindig hiszem, hogy megtalálják a helyét és Iniesta szinten is képes játszani. Megvárnám mire képes, az esetleges új edző és szisztéma alatt. Egy motiváltabb közeg, rá is jó hatással lehet. És nem mellesleg vezető szerepet kell neki adni.
egyetértek veled: hiba lesz eladni. Sokkal több van benne mint sokan gondolják.
Viszont hiba lenne nem eladni. Kikezdték a szurkolók, és mindig is őt fogják a jövőben is megtalálni először. Úgy meg nem lehet jól teljesíteni, hogy az első botlásodkor rögtön kikezdenek.
Szóval igen, hiba lesz eladni, de sajnos a vak szurkolók elindítottak egy folyamatot ami szerintem visszafordíthatatlan
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.05.04. 12:12:13

Sajtóhírek szerint, 55 millió eurót készít a Man UTD. Cesc-ért.
Szerintem hiba lenne eladni. Még mindig hiszem, hogy megtalálják a helyét és Iniesta szinten is képes játszani. Megvárnám mire képes, az esetleges új edző és szisztéma alatt. Egy motiváltabb közeg, rá is jó hatással lehet. És nem mellesleg vezető szerepet kell neki adni.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.05.04. 12:03:21

Uj játékos frissités, ujitás miatt is kell évente 2-3, most több. Az elmult 3 évben évente egy ember jött-kevés. Nem kell a nagyobb nevek eladásától sem félni.
Fecó
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.04. 11:35:33

Game90 írta:Lehet, hogy még vissza fogjuk sírni Alves-t...
, de az is lehet hogy nem.....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.04. 11:10:51

Hamár sokan emlegetik itt Gündogant, a tegnap belenéztem a fio-napoli mecsbe és sztem ez a Insigne nem rossz kis játékos.Róla mi a véleményetek :?: ő szerintettek jó lenne ide :?: , persze esetleg hogyha a vezetőség egyáltalán gondolkodik a középályás poszt megerősitésén. Annyi biztos hogy szerintem olcsóbb is lenne mint a dortmundi. =P~
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Válasz küldése