Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.24. 17:41:13

MessiFan írta:
Tocy írta:Neymar a technikai tudásáról győzött meg, igen. Nem pedig arról, hogy a rendkívül bonyolult taktikánkat meg tudná valósítani, fegyelmezetten be tudna épülni, képes lenne Messi alá játszani, esetleg a padot, rotációt tűrni...nálam ezerszer inkább Cuenca, mint Neymar.
És ebben 100%-kig biztos vagy? Mert én nem. Kitudja, lehet hogy ezeket mind elviselné és megcsinálná. Ne menjünk biztosra csak mert fiatal és felzselézi a haját.
100%-ig. Mivel a hírek szerint pl azért nem ment Madridba, mert José fegyelmet tart...a válogatottban sem képes rendszer szerint játszani, csak a trükk megy. Nem bírom az ilyen kis mitugrászokat elviselni..
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.24. 17:32:24

Barcaman14 írta:Látom jó pár név felmerült itt az utóbbi időben! Szerintem télen nincs szükségünk új igazolásra, max ha valakit tényleg nagyon jó áron tudunk elhozni, mint ahogy Afellayt pl.
Középpályán bőven megvagyunk, elől is és azért hátul is meg tudjuk oldani a problémákat. Szerintem teljesen fölösleges bárkit is igazolni télen!
Ezzel én is így vagyok, viszont jövőre én feltétlenül vennék egy játékost valahova. KP-ra biztosan nem, csatárposztra vagy védőre megérné szvsz.
De egyenlőre verjük meg a madridot és a bajnokságot :twisted:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.24. 17:22:53

Látom jó pár név felmerült itt az utóbbi időben! Szerintem télen nincs szükségünk új igazolásra, max ha valakit tényleg nagyon jó áron tudunk elhozni, mint ahogy Afellayt pl.
Középpályán bőven megvagyunk, elől is és azért hátul is meg tudjuk oldani a problémákat. Szerintem teljesen fölösleges bárkit is igazolni télen!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.11.24. 17:22:16

MessiFan írta:Jordi Alba egy stabil játékos a spanyol bajnokságban. Mindent tud amire szüksége lenne ennek a Barcának. És ha ingyen jönne, az nagy öröm lenne a tulajdonosoknak.
170 centi a srác. Így is alig van magas emberünk, főleg, hogy Mascherano is lassan stabil ember a védelemben. Busquets hiába magas, fejpárbajoknál eddig nem sok haszna volt. Látva a Leverkusen tegnapi játékát, még ellenük is veszélyes lenne ennyire átengedni nekik a magas labdákat.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.24. 17:21:43

Tocy írta:Neymar a technikai tudásáról győzött meg, igen. Nem pedig arról, hogy a rendkívül bonyolult taktikánkat meg tudná valósítani, fegyelmezetten be tudna épülni, képes lenne Messi alá játszani, esetleg a padot, rotációt tűrni...nálam ezerszer inkább Cuenca, mint Neymar.
És ebben 100%-kig biztos vagy? Mert én nem. Kitudja, lehet hogy ezeket mind elviselné és megcsinálná. Ne menjünk biztosra csak mert fiatal és felzselézi a haját.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.24. 17:06:40

MessiFan írta:Jordi Alba egy stabil játékos a spanyol bajnokságban. Mindent tud amire szüksége lenne ennek a Barcának. És ha ingyen jönne, az nagy öröm lenne a tulajdonosoknak.

Silva.. Láttam Milan meccseket. Nagyon jó fizikumú (mint az összes brazil védő) és masszív. De szerintem Mascherano hiába nem védő, remekül megoldja és így lehetőséget kap. Szóval nem vagyok benne biztos hogy érdemes lenne-e megvásárolni.

Neymart eddig csak válogatott meccseken láttam, meg összefoglalókon, de engem meggyőzött tehetségéről és technikai tudásáról. Én szívesen elnézném Barcelonában a srácot.

Kapus meg mi a frásznak?! Nem azért nem játszik Pinto mert béna, hanem mert Valdés jó. Szóval ha jön egy másik kapus akkor semmivel nincs beljebb a Barca csak kidobott pénz. Hülyeség.
Tocy írta:Neymar személyisége a lehető legtávolabb áll a Barcától és Peptől, tehát kihúzva.
Erre azért nem fogadnék. Ilyeneket nem tudom honnan szedtek.
Neymar a technikai tudásáról győzött meg, igen. Nem pedig arról, hogy a rendkívül bonyolult taktikánkat meg tudná valósítani, fegyelmezetten be tudna épülni, képes lenne Messi alá játszani, esetleg a padot, rotációt tűrni...nálam ezerszer inkább Cuenca, mint Neymar.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.24. 16:37:38

Senyera írta:Ha 15-tér el lehet hozni Neymart miért ne? Ne legyünk már bolondok ,annyit simán megér.
Azon se csodálkoznék, ha elhoznánk, de Pep visszaküldené a B csapatba :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.11.24. 16:25:40

Pl. Ibra... Pep nem igazán szereti a nagyszájú, nagydumás játékosokat tudtom szerint. Neymar meg... egyszerűen kiráz a hideg az aktuális Pelé-utódtól...
"And my heart will leave you never."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.24. 16:09:48

Jordi Alba egy stabil játékos a spanyol bajnokságban. Mindent tud amire szüksége lenne ennek a Barcának. És ha ingyen jönne, az nagy öröm lenne a tulajdonosoknak.

Silva.. Láttam Milan meccseket. Nagyon jó fizikumú (mint az összes brazil védő) és masszív. De szerintem Mascherano hiába nem védő, remekül megoldja és így lehetőséget kap. Szóval nem vagyok benne biztos hogy érdemes lenne-e megvásárolni.

Neymart eddig csak válogatott meccseken láttam, meg összefoglalókon, de engem meggyőzött tehetségéről és technikai tudásáról. Én szívesen elnézném Barcelonában a srácot.

Kapus meg mi a frásznak?! Nem azért nem játszik Pinto mert béna, hanem mert Valdés jó. Szóval ha jön egy másik kapus akkor semmivel nincs beljebb a Barca csak kidobott pénz. Hülyeség.
Tocy írta:Neymar személyisége a lehető legtávolabb áll a Barcától és Peptől, tehát kihúzva.
Erre azért nem fogadnék. Ilyeneket nem tudom honnan szedtek.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.24. 16:01:02

Magyarázd már el nekem, hogy hova akarod hozni Suárezt? A fenébe is már, miért nem lehet felfogni, hogy nálunk Messi a középcsatár, és nekünk szélső kell? Suárez szélső? NEM! Villa2 nem kell...Neymar személyisége a lehető legtávolabb áll a Barcától és Peptől, tehát kihúzva. Thiago Silva jöhetne viszont...
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.11.24. 15:23:19

elbandi írta:
Firefox írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/11/24 ... walcottert

Cserének? Túl jő ő ahhoz, hogy a padot koptassa. érkezni fog egy gólzsák csatár, egy védő, és igazolunk egy cselgépet, aki nagy valószínűséggel sejthetitek ki lesz ... Csatárnak én Suárezt akarom. Jelenleg nálam TOP 3-as csatár, és ő is akar jönni. Védő Silva lesz, a cselgép pedig a tarajossün ..

Így összegezve, jövőre lehet egy újabb jó évünk ilyen igazolásokkal. Ja és tényleg. Télen egy Villa-Suárez csere maga lenne az áldás.
Felesleges igazolás lenne.
Te mi az istenről beszélsz?Sőt még hozzunk ide 3-4 embert és akkor már elég jó évünk lesz biztos...Ennyi felesleges nevet bedobni.Hihetetlen.
Ha csak T.Silva-t mondanám azt mondom okés,de ennyi baromságot :roll:
Értelmezd újra az írásom, utána lehet támadni :wink:
Ember!! 3 nevet vetettem föl, ebből 2 érkezhet a nyáron (vagy télen). Nem azt mondtam, hogy hozzunk ide egy tucat játékost és majd válogatunk ...
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.11.24. 15:15:14

Neymar nem most jönne, csak 2 év múlva :wink: Hát Bojan .. Bízom benne,hogy megembereli magát, vagy mehet ő is az "átlagcsatár" pozícióba. Mert hát ugye szupersztárnak indult, és lehetett is volna, ha él azzal a kevéske lehetőséggel amit kapott a csapattól. Én várom vissza így is úgy is.
Taiwo egyébként nekem nagy kedvencem, szeretem a játékát, és hát vannak érdekes góljai :shock: Thiago Silva szerintem, hát adok neki 70 %-ot, hogy nyáron megszerezzük.

De Walcottról még nem hallottam véleményt ... :?
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2011.11.24. 15:13:59

Firefox írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/11/24 ... walcottert

Cserének? Túl jő ő ahhoz, hogy a padot koptassa. érkezni fog egy gólzsák csatár, egy védő, és igazolunk egy cselgépet, aki nagy valószínűséggel sejthetitek ki lesz ... Csatárnak én Suárezt akarom. Jelenleg nálam TOP 3-as csatár, és ő is akar jönni. Védő Silva lesz, a cselgép pedig a tarajossün ..

Így összegezve, jövőre lehet egy újabb jó évünk ilyen igazolásokkal. Ja és tényleg. Télen egy Villa-Suárez csere maga lenne az áldás.
Felesleges igazolás lenne.
Te mi az istenről beszélsz?Sőt még hozzunk ide 3-4 embert és akkor már elég jó évünk lesz biztos...Ennyi felesleges nevet bedobni.Hihetetlen.
Ha csak T.Silva-t mondanám azt mondom okés,de ennyi baromságot :roll:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2011.11.24. 15:11:23

Hát Suarez nagyon jó lenne,mert Villat már maga a borzalom nézni...hihetetlen mennyire nem képes lendíteni a csapaton, sőt képtelen bárkit egy az egyben lecselezni
Nézzétek meg Ibrát, iszonyat nagy tahó,de tegnap amíg volt kedve focizni mindenkit lecselezett aki szembe jött vele..
Ja, és kérlek Bojant ne említsd már megint, aki látta a legutolsó Róma meccsét az tudja miről beszélek, aki meg nem az nézze meg érdemes...
tipikus középszerű csatár lett belőle, de nem szidom,mert a Bojan fan adminok ,megint kitiltanak...
Egyébként Bale lenne a legjobb, végre lenne olyan emberünk a bal oldalon is minta Alves a jobbon...el lenne intézva a bal hátvéd posztunk egy 5-6 évre az tuti.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.24. 15:11:00

Viszont ha egy ilyen játékosért ennyit fizetnek, akkor mennyit kérhetnek Suárezért? 50 milliót?
Elismerem, remek csatár, de egyenlőre elég ennyi játékos előre.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.11.24. 14:28:20

Capon írta:10 játékos akit leigazolhat a Barca.
http://barcanoticias.blog.hu/2011/11/16 ... a_2012_ben
THIAGO SILVA
GARETH BALE
JORDI ALBA
EDEN HAZARD
ESTEBAN ANDRADA
TOÑO RODRÍGUEZ
VÍCTOR RUIZ
OSCAR DE LOS SANTOS
RICARDO RODRÍGUEZ
GUILHERME SIQUEIRA
Ezek közül Thiago Silva tényleg fantasztikus igazolás lenne...
Viszont amennyiben Maxwell távozik (igaz végül nyáron is maradt, pedig volt szó az ellenkezőjéről), úgy a Victor Ruiz-Jordi Alba kettős valamelyike jöhetne (Ruizt viszonylag keveset láttam játszani, Alba viszont elég jó).
Viszont vannak olyan hírek (najó, pletykák) is, hogy Taiwo nem találta meg a számítását Milánóban és a Milan Maxwellre cserélné őt. Ebben az esteben elég zsír lenne egy Maxwell-Taiwo csere, mert bár szemét dolog lenne a nigériait padoztatni, én nagyon bírom a fazont (meg imádok spekulálni ilyen dolgokon)...
Pinto szerintem hosszabbít és egyébként se kell más egyelőre, vonuljon vissza innen; előre pedig sokkal inkább Suarez, mint Neymar (bár az ő neve nincs sajnos ezen a listán), bár én még mindig bízom benne, hogy Bojan visszatér :oops:

Ahogy Firefox is írta, egy Villa-Suarez csere a szezon végén elég menő lenne; de egyrészt a Barça sem fog ennyit igazolni, másrészt a Liverpool sem hülye...

szerk.: eszembe jutott, hogy tévedtem: a Liverpool igenis hülye! Többet fizettek Carrollért, mint mi Villáért, vagy éppen Cescért vagy Sánchezért; ráadásul egy jó esteben közepes képességű játékosról van szó, akit a kifizetett összeg töredékéért megkaptak volna...
Tehát a Liverpool hülye, részükről minden lehetséges; de ez sajnos akkor is csak álmodozás...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.24. 14:12:19

Höhö ugye te sem gondoltad komolyan? Thiago Silva, Luis Suarez, Neymar egyszerre? És majd a Liverpool belemegy egy ilyen cserébe? Max akkor ha adunk mellé egy zsák pénzt.
Szerintem elég Neymar, és egy univerzális játékos aki a védelem bármely pontják magabiztosan játszik.
Szerintem.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.11.24. 13:50:17

http://barcanoticias.blog.hu/2011/11/24 ... walcottert

Cserének? Túl jő ő ahhoz, hogy a padot koptassa. érkezni fog egy gólzsák csatár, egy védő, és igazolunk egy cselgépet, aki nagy valószínűséggel sejthetitek ki lesz ... Csatárnak én Suárezt akarom. Jelenleg nálam TOP 3-as csatár, és ő is akar jönni. Védő Silva lesz, a cselgép pedig a tarajossün ..

Így összegezve, jövőre lehet egy újabb jó évünk ilyen igazolásokkal. Ja és tényleg. Télen egy Villa-Suárez csere maga lenne az áldás.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
mes_que_un_club_
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2008.06.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.11.23. 20:13:12

Neymar picit túllőtt a célon azt hiszem:
http://www.colombia.com/futbol/noticias ... del-santos

Nagy vonalakban arról van szó, hogy nyáron Ronaldo (nem Cé, hanem a "Fenomén") támogatta leginkább hogy a tarajos a Realba menjen, a Santos elnöke szerint "a pénz motiválta" Ronaldot. De ennél sokkal érdekesebb, hogy az elnök szerint Neymar azért nem ment Madridba, mert nem szimpatikus neki Mou vezetési stílusa és az, hogy a portugál trénernél szabályok vannak, például rövidre kellene nyírni a haját, vagy hogy védekezni kell és ott kell játszania ahol a mester mondja, nem pedig ahol ő szeretne.

Két megjegyzésem van:
1. Mourinho stílusát én se szeretem, de el kell ismerni hogy nagy edző. Viszont azért nehogymár egy 19 éves kis senkinek ekkora arca legyen, hogy csak úgy pusztán szimpátia miatt visszautasítsa a RM ajánlatát...

2. Nagyon remélem, hogy ezt a nyilatkozatot Barcelonaban is olvassák és végre elállunk attól, hogy megpróbáljuk leigazolni. Mert ha valahol fontos a szabályok követése, meg az edző döntései iránti feltétlen tisztelet, akkor ez a hely Pep és a Barcelona öltözője. Elképzelésem sincs, hogy ekkora arccal mi lenne vele nálunk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.11.16. 16:36:10

Capon írta:10 játékos akit leigazolhat a Barca.
http://barcanoticias.blog.hu/2011/11/16 ... a_2012_ben
THIAGO SILVA
GARETH BALE
JORDI ALBA
EDEN HAZARD
ESTEBAN ANDRADA
TOÑO RODRÍGUEZ
VÍCTOR RUIZ
OSCAR DE LOS SANTOS
RICARDO RODRÍGUEZ
GUILHERME SIQUEIRA
thiago silva - álom kategoria lenne, puyol egyre közelgő, végleges kiválása után méltó pérja lehetne piquenek

bale - mér leirtam egy parszor, brit jatekos nem valo ide.

jordi alba - van 3 balvédőnk, egyiknél sem tudna sokkal többet nyujtani

eden hazard - mivel a barca mellett a marseille a masik nagy kedvenc, elég sok ligue 1 meccset néézek, igaz lille-t nem olyant sokat, de 3-4 forduloként odakukkantok. szerintem egy kicst tuleértékelt jatekos. kicsit xavi-ini-fabre stilusu, de gyengebb kiadasban. és ne felejtsuk el, h azert a francia bajnokság nem olyan eros. neki jo lenne egy valencia mondjuk, max.

andrada és tono - cserekapusnak jok lehetnek, egyiket sem láttam tul sokat..

victor ruiz - emléxem, mikor nyaron a napolival jatszottunk és ott tolta annyira gyenge volt, h vmi elképesztő. igaz még csak 22 éves, de sokan jo vedonek tartjak

de los santos, rodriguez - passz

siquiera - én nem tudom, de guardiola vmi beteges vonalmat érezhet a baloldali védők iránt...

thiago silva az egyetlen aki komolyan tudna vmit dobni ezen a csapaton...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.16. 16:22:16

Capon írta:10 játékos akit leigazolhat a Barca.
http://barcanoticias.blog.hu/2011/11/16 ... a_2012_ben
THIAGO SILVA
GARETH BALE
JORDI ALBA
EDEN HAZARD
ESTEBAN ANDRADA
TOÑO RODRÍGUEZ
VÍCTOR RUIZ
OSCAR DE LOS SANTOS
RICARDO RODRÍGUEZ
GUILHERME SIQUEIRA
Több játékost nem ismerek, de Silva-t és Alba-t nagyon szívesen elnézegetném itt. A belső védő páros jó időre meg lenne oldva, a legmagasabb szinten, balosra, pedig egy fiatal nagyon tehetséges spanyol érkezhetne. Ha nem lesz olyan távozó, akit sürgős pótolni, ezt a két embert lehetne hozni a nyáron. De ez még nagyon távol van.
Erről a cordobai Javier Hervás-ról tud valaki valami közelebbit? Őt a B-be szánnák, vagy ez első csapathoz? Azért 22 éves tehetségekért a második vonalból nem nagyon hajigálunk még kisebb összegeket se.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.11.16. 16:04:13

Subinho írta:Neymar??? ide?? menjen csak a Realba... nagyképű, beképzelt, CR-el pont jól ellesznek!!! ráadásul fiatal, még fejlődnie kell, sokat kell játszania. Messi mögöt ez mennyi lenne??? néha beállna kupameccseken??? vagy faragjunk belől szélsőt és akkor adjuk el pl. Alexist, vagy Pedrot, vagy épp Villát??? nem értem..... komolyan..... hol és mikor játszana és egyáltalán hogy illene ebbe a csapatba??? akart már a vezetés beilleszteni a csapatba egy ilyen öncélú, egoista embert... "bejött"....
Jaj... Előre leszögezem, hogy én se díjaznám Neymar leigazolását, de!!!
"Cr-el pont jól ellesznek" Ilyen szinten Messivel is, nem sok különbséget látok a 2 játékos egoizmusa között, sőt...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.11.16. 15:58:05

10 játékos akit leigazolhat a Barca.
http://barcanoticias.blog.hu/2011/11/16 ... a_2012_ben
THIAGO SILVA
GARETH BALE
JORDI ALBA
EDEN HAZARD
ESTEBAN ANDRADA
TOÑO RODRÍGUEZ
VÍCTOR RUIZ
OSCAR DE LOS SANTOS
RICARDO RODRÍGUEZ
GUILHERME SIQUEIRA
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.15. 20:17:53

Neymar??? ide?? menjen csak a Realba... nagyképű, beképzelt, CR-el pont jól ellesznek!!! ráadásul fiatal, még fejlődnie kell, sokat kell játszania. Messi mögöt ez mennyi lenne??? néha beállna kupameccseken??? vagy faragjunk belől szélsőt és akkor adjuk el pl. Alexist, vagy Pedrot, vagy épp Villát??? nem értem..... komolyan..... hol és mikor játszana és egyáltalán hogy illene ebbe a csapatba??? akart már a vezetés beilleszteni a csapatba egy ilyen öncélú, egoista embert... "bejött"....
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.11.15. 19:29:59

Senyera írta:Ha 15-tér el lehet hozni Neymart miért ne? Ne legyünk már bolondok ,annyit simán megér.
Így van, Keirrisonért simán kiadtunk 14 milliót és hát lássuk be nem egy szint a kettő.
Válasz küldése