Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
The10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.06.03. 09:40:30
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.02. 08:10:30

Tegnap este vészmegoldásnak azt találtam ki, ha mégse sikerülne két megbízható középső védőt igazolnunk, esetleg megpróbálhatnánk Busit és Masceranot "megcserélni".
Busquets magassága és hosszú lábai jól jönnének középhátvédben, Mascerano pedig visszahozhatná a középpályára a régóta hiányzó határozottságot és agresszivitást. :lol:
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.02. 05:29:31

Bob_Marley írta:Én biztos vagyok benne, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb lesz Rakitic mint elődje Fabregas, s már ezzel sokat nyerhetünk.
Teljesen komolytalan Zubi nyilatkozata, hogy örülnének, ha Xavi maradna, de ha megy, akkor se kell senki középpályára. Ha lenne szerepe, akkor pótolni kell, ha meg nem, akkor maradása csak zavaró tényező lehetne.

Teljesen érthetetlen, hogy nem hozzák a kitűnő Rojot, aki olcsó, akarna is jönni, a védelemben 4 poszton is bevethető - és vannak argentin társai a csapatban.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.02. 02:43:18

Egy ilyen felállást kipróbálhatnánk.

------Busi------Rakitic------
Messi------Ini------Neymar
-----------Suárez-----------

:?:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.01. 23:46:45

hajnesz írta: OFF:Nem haragszom, én a sportban mindig is a szentimentálisabb fajta voltam/vagyok,mindenkinek vannak hibái. Pl. ezért is nem járok már egy ideje fogadni,mert mindig arra a csapatra tettem,aki a szebb focit játsza kb. :D :D :D

Rakitic: Igen, egy ideje már itt van spanyol honban, de eleinte csak védekezőbb szerep jutott rá, tavaly adták neki úgymond oda a karmesteri pálcát,ilyen visszavont irányitószerűt,aki tud védekezni is (nem Pirlo).
Lehet,hogy sokak nem értenek egyet velem,de nekem már nagyon régóta hiányzik a kezdőből egy olyan játékos,aki ugyan nem tudja 16szor átlépni a labdát, de minden párharcot megnyer,lefut meccsenként 12km, és oda tudja passzolni az elsőnek. Persze az nem hátrány ha technikás is,de ez legyen a Primary skillje :D Szerettem én a Xavi,Busi,Ini középpályát, fénykorukban szinte istenitettem őket,de látható,ha nincsenek csúcsformában,akkor bizony kell egy hajtós középpályás is. Ezért bízom nagyon a horvát ürgében, nagyon nagy reményeket támasztok feléje, ha felét is beváltja, akkor mindenki elégedett lesz itt a fórumon.
Labdazsonglőrből meg ígyis marad elég,ha idevesszük,hogy Messi marad, Ini marad, Busi marad, szóval a labdajáratással sem lesz problémánk.
Ennyire én nem követtem a pályafutását, én támadó középpályásként emlékszem rá még a Schalke-ból is.
Abban igazad van, hogy kellene egy ütköző ember, aki megnyeri a párharcokat. Nálam mondjuk Touré pont ez a kategória. Meglepődtem rajta, hogy nálad negatív figura - vagy nem pozitív - én arra emlékszem, amikor sérülten tolta le a szezon végét 2008-ban, pedig akkor sehol sem voltunk szinte. Rakitic viszont nekem pont az a játékos, a Vb alapján, aki valahol az irányító és a vkp. között van. Én pl. el tudnám képzelni Busquets-et, mint irányítót, aki kap maga mellé egy olyan ütközőt, akiről Te is beszélsz. Előttük pedig Iniesta játszana a kp-án. Mert hát Busi sem éppen az a kimondott pitbull, ami meg is látszott mind a Barca, mind a válogatott középpályás védekezésén.

OFF: én is kicsit szentimentális vagyok abból a szempontból, hogy nagyon meg tudok utálni játékosokat. Pepe pl. lehet akármilyen jó védő, soha nem tudnék annak a csapatnak szurkolni, ahol játszik, de ilyen volt például Raúl is, akire a 2000-es EB óta haragudtam a franciák ellen kihagyott 11-es miatt (mondjuk a real-nak amúgy sem szurkolnék). Nem baj, az, ha ilyen az ember. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.01. 23:41:49

Én biztos vagyok benne, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb lesz Rakitic mint elődje Fabregas, s már ezzel sokat nyerhetünk.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.01. 23:38:26

Ezért bízom nagyon a horvát ürgében, nagyon nagy reményeket támasztok feléje, ha felét is beváltja, akkor mindenki elégedett lesz itt a fórumon.
Ezt én is így látom. Sokan kikiáltották őt középszerűnek, de szerintem az idei szezonja jobb volt jó néhány felkapott középpályásénál. Hogy előre játékban mennyire hasznos? A 12 gól, 12 gólpassz csak a ligában szerintem korrekt teljesítmény. :D Emellett védekezni is tud, nagyon hasznos játékosunk lehet.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.01. 23:27:12

crixus írta:OFF:Mindig örülök, ha egy nő is követi a futball-t (vagy más sportot), ne haragudj a kiemelt rész miatt, emellett nem tudok elmenni, mert annyira női hozzáállásnak érzem. :D Ezt nem negatívumként vagy degradálásként írom, és személyeskedni sem akarok, egyszerűen csak más megközelítés, ami lehet jó is.

Viszont a futball nem csak érzelmi alapú dolog. Touré nem azért ment el, mert ki akart szúrni a csapattal, vagy Pep-pel, stb. Egyszerűen nem akart a meccsek felén padozni, ami egy ereje teljében lévő játékosnál érthető is. Én örülnék ha visszajönne, mert remek játékos, nem csak sima ütköző, hanem technikás is. Thiago esetében is hajlanék erre a lehetőségre, bár ez jelenleg elképzelhetetlen.
Egyébként a dolgok többségében egyetértünk. A motiváció borzasztó fontos, Febregás nem volt elég motivált, nála Rakitic hasznosabb lesz. Én viszont mindennek ellenére nem látom elég jónak. Nem a nevekből indulok ki, de a VB-n is pl.: Kroos sokkal jobb volt eddig - egyénileg is.
Nem láttam sokat játszani, de sok ilyen játékos van még - akit nem láttam :) A látott meccseken igazolta, hogy jól védekezik és abban is jó, amiket lentebb leírtam. Az viszont, hogy már 4 éve a spanyol bajnokságban játszik és "nem figyelt fel rá senki" az jelzés értékű. Idén nem volt rossz az EL-ben, de hol volt eddig? A mai futballban az igazán jó játékosokra már 20-21 évesen (legkésőbb) próbálnak lecsapni. Abban pedig továbbra sem vagyok biztos, hogy egy rövid- lapos passzos játékban ő jó lenne, sőt...
A hátvéd és a középcsatár is rendben van, kell mindkettő. Hátvédből pedig még csak kacsák sem jönnek megfelelő jelöltekről, ahogy Alves pótlása sem igazán megoldott...
Azt viszont kétlem, hogy annyira stílust váltanánk, hogy ne állnának be ellenünk. Itt pedig újra visszaköszön Rakitic problémája. A horvátot én cserének, rotációs szempontból ideálisnak tartom, de a kezdőhöz kevés. Mindenesetre majd kiderül.
OFF:Nem haragszom, én a sportban mindig is a szentimentálisabb fajta voltam/vagyok,mindenkinek vannak hibái. Pl. ezért is nem járok már egy ideje fogadni,mert mindig arra a csapatra tettem,aki a szebb focit játsza kb. :D :D :D

Rakitic: Igen, egy ideje már itt van spanyol honban, de eleinte csak védekezőbb szerep jutott rá, tavaly adták neki úgymond oda a karmesteri pálcát,ilyen visszavont irányitószerűt,aki tud védekezni is (nem Pirlo).
Lehet,hogy sokak nem értenek egyet velem,de nekem már nagyon régóta hiányzik a kezdőből egy olyan játékos,aki ugyan nem tudja 16szor átlépni a labdát, de minden párharcot megnyer,lefut meccsenként 12km, és oda tudja passzolni az elsőnek. Persze az nem hátrány ha technikás is,de ez legyen a Primary skillje :D Szerettem én a Xavi,Busi,Ini középpályát, fénykorukban szinte istenitettem őket,de látható,ha nincsenek csúcsformában,akkor bizony kell egy hajtós középpályás is. Ezért bízom nagyon a horvát ürgében, nagyon nagy reményeket támasztok feléje, ha felét is beváltja, akkor mindenki elégedett lesz itt a fórumon.
Labdazsonglőrből meg ígyis marad elég,ha idevesszük,hogy Messi marad, Ini marad, Busi marad, szóval a labdajáratással sem lesz problémánk.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.01. 23:12:36

Hajnesz, nem tudom, nekem touréról mindig az ugrik be, h a térfelünk közepén megszerzi a zsugát, előremegy vele, aztán harmincról bök egy akkorát, h a kapussal együtt megy be a labda a hálóba, busquetsről meg az, amikor felnéz a földről, h befújta-e a bíró a szabadot. nyilván ez erősen sarkos vélemény és nem is kell mindenkinek ugyanazzal szimpatizálni, de sztem azért nem veszne el a sorok között a yaya gyerek, HA netalán visszatalálna jönni. de ismerve a vezérkarunk képességeit, sztem szóba sem kerül az ilyesmi...
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.01. 23:11:42

De pl. azóta is nagyon korrektül nyilatkozik a Barcáról, nekem abszolút az jön át, hogy szereti a klubot, jobban mint a jelenlegi munkaadóját.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.01. 23:09:23

hajnesz írta: Úgy szeretem az ilyen hozzászólásokat olvasni,hogy legszivesebben a kardomba dőlnék. Rakitic nem elég jó? Honnan tudod? Láttad minden meccsét,vagy legalább az EL döntőn kivül nézel Sevilla meccset? Attól,hogy egy játékos nincs túlhypolva,még simán lehet jó játékos. Ha nézted a brazilok elleni meccsüket, akkor láthattad,hogy mindene megvan,ami egy középpályásnak kell: elég gyors,agresszív,tud védekezni, és a labdával sem ügyetlen.
Elég nagy baj lenne,ha beleesnénk a galaktikusok hibájába,hogy nálunk is csak aranylabdások játszhatnak. Mondjuk Fabregas mivel jobb ezen adotságokból? És még idevenném a motiváltságot is.

Ugyanez a véleményem Yayaról is. Aki egyszer elment,annak 'ágyő. Lehetett akármekkora kedvencem is, nemkell. Aki egyszer itthagy minket az max a vendégöltözőben vetkőzhet,meccsek után meg nyilatkozzon,hogy mennyire szereti még mindig a Barcát.

Vegyenek még egy normális hátvédet,egy középcsatárt,és én maximálisan meg leszek elégedve. Ha marad pénz akkor esetleg nem ártana egy jobb oldali védő sem,mert Alves megmutatta a vbn,hogy az ő ideje is lejárt...

Ha vennénk egy normális középcsatárt,amit én embernagyságúnak nevezek (185+),akkor megnézem majd,hogy hogy fognak ellenünk tömörülni a tizenhatosban . Igy könnyü,mert Messi az életben nem fog gólt fejelni...
OFF:Mindig örülök, ha egy nő is követi a futball-t (vagy más sportot), ne haragudj a kiemelt rész miatt, emellett nem tudok elmenni, mert annyira női hozzáállásnak érzem. :D Ezt nem negatívumként vagy degradálásként írom, és személyeskedni sem akarok, egyszerűen csak más megközelítés, ami lehet jó is.

Viszont a futball nem csak érzelmi alapú dolog. Touré nem azért ment el, mert ki akart szúrni a csapattal, vagy Pep-pel, stb. Egyszerűen nem akart a meccsek felén padozni, ami egy ereje teljében lévő játékosnál érthető is. Én örülnék ha visszajönne, mert remek játékos, nem csak sima ütköző, hanem technikás is. Thiago esetében is hajlanék erre a lehetőségre, bár ez jelenleg elképzelhetetlen.
Egyébként a dolgok többségében egyetértünk. A motiváció borzasztó fontos, Febregás nem volt elég motivált, nála Rakitic hasznosabb lesz. Én viszont mindennek ellenére nem látom elég jónak. Nem a nevekből indulok ki, de a VB-n is pl.: Kroos sokkal jobb volt eddig - egyénileg is.
Nem láttam sokat játszani, de sok ilyen játékos van még - akit nem láttam :) A látott meccseken igazolta, hogy jól védekezik és abban is jó, amiket lentebb leírtam. Az viszont, hogy már 4 éve a spanyol bajnokságban játszik és "nem figyelt fel rá senki" az jelzés értékű. Idén nem volt rossz az EL-ben, de hol volt eddig? A mai futballban az igazán jó játékosokra már 20-21 évesen (legkésőbb) próbálnak lecsapni. Abban pedig továbbra sem vagyok biztos, hogy egy rövid- lapos passzos játékban ő jó lenne, sőt...
A hátvéd és a középcsatár is rendben van, kell mindkettő. Hátvédből pedig még csak kacsák sem jönnek megfelelő jelöltekről, ahogy Alves pótlása sem igazán megoldott...
Azt viszont kétlem, hogy annyira stílust váltanánk, hogy ne állnának be ellenünk. Itt pedig újra visszaköszön Rakitic problémája. A horvátot én cserének, rotációs szempontból ideálisnak tartom, de a kezdőhöz kevés. Mindenesetre majd kiderül.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.01. 23:02:36

Boixos írta:

azért ne hamarkodd el a véleményalkotást touréval kapcsolatban. ő azért ment el, mert kitúrta a kezdőből carles busquets fia. gondolom, nem akart a padon megrohadni.
Igazából azért írtam őt,mert a fórumon nagyon sokan szeretnék viszont látni. Ő talán az egyedüli akiről nem tudok teljes mértékben véleményt alkotni,mert sok kétes hír látott akkoriban napvilágot,és nem tudom mai napig sem,hogy mi igaz,s mi nem.
Emlékszem,mikor a MU ellen játszottunk a BL döntőben,akkor az egyik újság lehozta,hogy ő pedig nem akar khv-t szátszani mert az nem az ő posztja. Könyörgöm, BL döntő,ha én lennék a helyében, és az edző azt mondja,hogy a az a dolgom,hogy véresre tapsoljam a kezem a padon,közben pedig nyomjam ki Ferguson mindkét szemét,akkor megteszem,mert nyerni akarok.
A másik hír,ami hirtelen beugrik,az pedig mikor lenyilatkozta,hogy Busquets az apja miatt játszik. Namármost,az elhiszem,ha a falunk csapatában ez a válogatási kritérium,de ha annyira kutyaütő lenne,akkor úgysem lett volna kezdő. De ezt hagyom is,mert emlékszem annak idején mennyi vita ment erről,hogy melyik a jobb. :D
Minden egybevetve jó játékosnak tartom Tourét,de nem vagyok biztos benne,hogy az lenne nekünk is,és neki is a legjobb,ha visszajönne. Cityben fővezér, itt csak egy lenne ismét a sok közül.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.01. 22:53:16

hajnesz írta:
Ugyanez a véleményem Yayaról is. Aki egyszer elment,annak 'ágyő. Lehetett akármekkora kedvencem is, nemkell. Aki egyszer itthagy minket az max a vendégöltözőben vetkőzhet,meccsek után meg nyilatkozzon,hogy mennyire szereti még mindig a Barcát.
...

azért ne hamarkodd el a véleményalkotást touréval kapcsolatban. ő azért ment el, mert kitúrta a kezdőből carles busquets fia. gondolom, nem akart a padon megrohadni.
"picit" tudna lendíteni a védekezésünkön (is), ha esetleg visszajönne.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.01. 22:43:29

crixus írta:Én azért óvatosan kezelném Zubizarreta szavait attól függetlenül, hogy nagy marha tud lenni.
A középpályát nézve nekem úgy tűnik, hogy Xavi-t maradásra próbálják bírni és akkor - létszámban - megvagyunk: Iniesta, Rafinha, Xavi, Rakitic, Busquets, Song (+ esetleg Roberto). Más kérdés, hogy Xavi már nem tud olyan színvonalon játszani, amire egy top Barca-nak szüksége lenne, Rakitic pedig soha nem is fog tudni (nem az ő hibája, nem olyan jó, ennyi az egész).
Ha viszont Xavi távozik, akkor rögtön változhat a helyzet. Remélhetőleg van erre az esetre is egy terv (egy jó) és ez meg is fog valósulni.

A Pedro-ügy is tiszta - ő a kevésbé jó játékos Sánchez-hez képest, viszont a padot jobban elfogadja, így Sánchez lesz a vezéráldozat, ha változást akarunk a szerkezetben. Más kérdés, hogy én előbb tettem volna ki Messi-t, de ez más téma.

A védő-kérdés vicces lesz, ha ilyen Mathieu-Marquinhos félékkel képzelik el... Piqué is... adják neki azt a ... kapitányi karszalagot, hátha jobbat alszik tőle - a pályán. :roll:
Úgy szeretem az ilyen hozzászólásokat olvasni,hogy legszivesebben a kardomba dőlnék. Rakitic nem elég jó? Honnan tudod? Láttad minden meccsét,vagy legalább az EL döntőn kivül nézel Sevilla meccset? Attól,hogy egy játékos nincs túlhypolva,még simán lehet jó játékos. Ha nézted a brazilok elleni meccsüket, akkor láthattad,hogy mindene megvan,ami egy középpályásnak kell: elég gyors,agresszív,tud védekezni, és a labdával sem ügyetlen.
Elég nagy baj lenne,ha beleesnénk a galaktikusok hibájába,hogy nálunk is csak aranylabdások játszhatnak. Mondjuk Fabregas mivel jobb ezen adotságokból? És még idevenném a motiváltságot is.

Ugyanez a véleményem Yayaról is. Aki egyszer elment,annak 'ágyő. Lehetett akármekkora kedvencem is, nemkell. Aki egyszer itthagy minket az max a vendégöltözőben vetkőzhet,meccsek után meg nyilatkozzon,hogy mennyire szereti még mindig a Barcát.

Vegyenek még egy normális hátvédet,egy középcsatárt,és én maximálisan meg leszek elégedve. Ha marad pénz akkor esetleg nem ártana egy jobb oldali védő sem,mert Alves megmutatta a vbn,hogy az ő ideje is lejárt...
crixus írta:Beívelni meg indítani jól tud, jók a hosszú labdái. Itt viszont ez kevés lesz, mert az ellenfelek nagy része két sorban fog szokás szerint védekezni, bunkert fog játszani. Abban pedig nem vagyok biztos, hogy egy gyors, rövid passzos játék neki menni fog...
Ha vennénk egy normális középcsatárt,amit én embernagyságúnak nevezek (185+),akkor megnézem majd,hogy hogy fognak ellenünk tömörülni a tizenhatosban . Igy könnyü,mert Messi az életben nem fog gólt fejelni...
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.01. 22:41:54

Feast4 írta: Ezzel vitatkoznék. Nagyon ügyes, gyors és erős. Talán nem annyira technikás mint Fabregas, de ezen felül szerintem mindenben jobb nála. De majd kiderül, mire jut.
Beívelni meg indítani jól tud, jók a hosszú labdái. Itt viszont ez kevés lesz, mert az ellenfelek nagy része két sorban fog szokás szerint védekezni, bunkert fog játszani. Abban pedig nem vagyok biztos, hogy egy gyors, rövid passzos játék neki menni fog...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.01. 22:36:54

crixus írta:Rakitic pedig soha nem is fog tudni (nem az ő hibája, nem olyan jó, ennyi az egész).
Ezzel vitatkoznék. Nagyon ügyes, gyors és erős. Talán nem annyira technikás mint Fabregas, de ezen felül szerintem mindenben jobb nála. De majd kiderül, mire jut.
crixus írta: A védő-kérdés vicces lesz, ha ilyen Mathieu-Marquinhos félékkel képzelik el... Piqué is... adják neki azt a ... kapitányi karszalagot, hátha jobbat alszik tőle - a pályán. :roll:
Egyet értem Marquinhos nagyon zsákbamacska, Mathieu meg minek. Pique meg... áhhh! Szerintem baj lesz. :(
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.01. 22:19:41

Én azért óvatosan kezelném Zubizarreta szavait attól függetlenül, hogy nagy marha tud lenni.
A középpályát nézve nekem úgy tűnik, hogy Xavi-t maradásra próbálják bírni és akkor - létszámban - megvagyunk: Iniesta, Rafinha, Xavi, Rakitic, Busquets, Song (+ esetleg Roberto). Más kérdés, hogy Xavi már nem tud olyan színvonalon játszani, amire egy top Barca-nak szüksége lenne, Rakitic pedig soha nem is fog tudni (nem az ő hibája, nem olyan jó, ennyi az egész).
Ha viszont Xavi távozik, akkor rögtön változhat a helyzet. Remélhetőleg van erre az esetre is egy terv (egy jó) és ez meg is fog valósulni.

A Pedro-ügy is tiszta - ő a kevésbé jó játékos Sánchez-hez képest, viszont a padot jobban elfogadja, így Sánchez lesz a vezéráldozat, ha változást akarunk a szerkezetben. Más kérdés, hogy én előbb tettem volna ki Messi-t, de ez más téma.

A védő-kérdés vicces lesz, ha ilyen Mathieu-Marquinhos félékkel képzelik el... Piqué is... adják neki azt a ... kapitányi karszalagot, hátha jobbat alszik tőle - a pályán. :roll:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.01. 21:56:10

Gali írta: "Egyértelmű leszek: Pedro mozdíthatatlan...nincs szükségünk további játékosokat igazolni a középpályára"
Én is kérek abból az anyagból! :lol:
Ez nem játék, sürgősen el kell távolítani azt a kretént, fogalma nincs mit csinál. Ott tartunk, hogy lassan tényleg a fiatalokban lesz az egyetlen remény-no meg Luchoban, hátha kompatibilissé teszi Neyt és Leot...(ebben az esetben viszont alázunk! :)

"
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.07.01. 21:52:48

Bob_Marley írta:Én nagyon szeretem Suarezt, de ennyi pénzért, annyira felesleges igazolás lenne.

Én nagyon bízom benne, hogy a Vb azért ad merítési lehetőséget, s fogunk igazolni valakit "fű alatt". Mondom én ebbe a Rojo gyerekbe szerelmes vagyok. Rohadt jó fizikai adottságai vannak, több posztos ember, olcsón meglehetne szerezni, ilyenekre mindig nagy szükség van.
Dettó én is őt preferálnám leginkább. 10-15 millióért lazán el lehetne hozni szerintem, abszolút megállná a helyét középen és mint látjuk szélen is és hát beilleszkedéssel se lenne sok problémája.

Suarezes témában is egyetértek. Kiváló labdarúgó, de nem érzem úgy, hogy rá van szükségünk.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.01. 21:41:08

Gali írta: "Egyértelmű leszek: Pedro mozdíthatatlan...nincs szükségünk további játékosokat igazolni a középpályára."
Erre mit lehet mondani. Komolyan mondom Stevie Wonder jobb lenne sportigazgatónak.
Én iszonyatosan reménykedek Rafinhaban, pont ezért. Rakitic jó-jó, de hogy ő legyen a Barca fazonszabásza annak nem örülök. Mellette meg van egy Sergi Robertonk. Szóval bízzunk abban, hogy a kis Alcantara ki tud majd bontakozni és felér a bátyja szintjéhez, ami a képességei alapján közel sem lehetetlen. Illetve ott van Halilovic még akit jó lesz követni, mert a 15/16-os idényben már bőven fel-fel kacsingathat a nagyokhoz.

Pedro pedig, pfff... Így úgy néz ki Deulofeu-nak is reszeltek, bár ne legyen igazam. Ha jön Suarez akkor a 3 kezdő támadó mozdíthatatlan és nem hiszem, hogy Pedrot 5. számú támadónak szánják. Nem akarom előre leírni a srácot, de így még annyi játékpercet sem fog kapni mint idén Tello, pedig Alexis nem volt annyira mozdíthatatlan, mint az uruguayi ha érkezik.

Azt azért remélem, hogy a vezetőség ragaszkodni fog ehhez a 60 millióhoz és nem köt majd kompromisszumot 75-ért. A Pool-nak is legyen már pofája, egy olyan játékost akar ránksózni 80 millió euroért, aki 4 hónapig még nem is edzhet a csapattal.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.01. 21:32:29

Én nagyon szeretem Suarezt, de ennyi pénzért, annyira felesleges igazolás lenne.

Én nagyon bízom benne, hogy a Vb azért ad merítési lehetőséget, s fogunk igazolni valakit "fű alatt". Mondom én ebbe a Rojo gyerekbe szerelmes vagyok. Rohadt jó fizikai adottságai vannak, több posztos ember, olcsón meglehetne szerezni, ilyenekre mindig nagy szükség van.
Kép
Kép
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.01. 21:16:16

S.Agüero írta: Remélem Rafinha be fog válni, különben télen hozhatunk egy középpályást.
Nagy valószínűséggel, az csak 2016 tele lesz.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.01. 21:05:40

Nos, úgy néz ki sajnos, hogy Alexis megy, Suárez jön. Alves kérdőjel, remélhetőleg elhozzuk a Mangala-Marquinhos kettősből az egyiket. Középpályán már nem lesz mozgás sajnos, tehát Ini-Rakitic-Rafinha marad Sergi Roberto mellett.

MAtS - Montoya(?) ; Piqué ; Mangala/Marq ; Alba - Busi ; Ini ; Rakitic - Suárez ; Messi ; Neymar.
Bravo, Masip, Alves, Adriano, Bartra, Mascherano, Rafinha, Sergi Roberto, Pedro, Deulofeu.
Ez így 21 ember.
Remélem Rafinha be fog válni, különben télen hozhatunk egy középpályást.

Egyébként Suárez hogy játszik a jobb szélen? Vagy csak középen szokott a 'Poolban?

Én egyébként Suárezt és Neymart behúznám picit középre, Messi mögöttük, már, ha jön Suárez, de nagyon úgy néz ki... Remélem 60-nál nem adunk érte többet, bár én inkább megtartanám Alexist, kell a fenének Suárez.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.01. 21:04:37

Gali írta: "Egyértelmű leszek: Pedro mozdíthatatlan...nincs szükségünk további játékosokat igazolni a középpályára."
Erre mit lehet mondani. Komolyan mondom Stevie Wonder jobb lenne sportigazgatónak.
Ő a sportigazgatónk! :)
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.01. 20:44:26

kristop írta:
Feast4 írta:40-nél járunk Marquinhos-nál és nem adják de Mangala 45-ért szóba sem került még
öt millió euró nem aprópénz amúgy, főleg úgy hogy a brazil jobb és fiatalabb :P
Két év van köztük kb. Mangala folyamatosan játékban van, fejjel szinte verhetetlen és már a kora ellenére elképesztő tapasztalata van.Marquinhos nagyon jó, de még mindig csak ígéret, fele annyit sem játszik, másrészt 5 millió? TS-nél is úgyanez volt. És Ő Most a PSG védője nekünk meg egy épkézláb védőnk sincs. Így múlik el a világ dicsősége.
fanbarca írta:
Bob_Marley írta:Ez a Rojo gyerek nagyon ügyes kis játékos, univerzális nagyon sokat fut jó megoldásai vannak. Anno felmerült a neve, 5-10 millióért ajándék lenne. Vége a VB-nek úgyis beindul a tárgyalássorozat, akkor majd remélem szóba kerül az argentin srác. Egyedüli játékosuk, aki konstans jó teljesítményt hoz.
Én is ezen gondolkodtam, nagyon tetszik a srác játéka, de nem érzek reális esélyt az érkezésére. :)
Nem lenne ő rossz játékos. De nem hiszem, hogy témán lenne.
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.07.01. 20:14:40

Bob_Marley írta:Ez a Rojo gyerek nagyon ügyes kis játékos, univerzális nagyon sokat fut jó megoldásai vannak. Anno felmerült a neve, 5-10 millióért ajándék lenne. Vége a VB-nek úgyis beindul a tárgyalássorozat, akkor majd remélem szóba kerül az argentin srác. Egyedüli játékosuk, aki konstans jó teljesítményt hoz.
Én is ezen gondolkodtam, nagyon tetszik a srác játéka, de nem érzek reális esélyt az érkezésére. :)
més que un club
Válasz küldése