Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.07.08. 07:10:13

Nem ismerem? Ki ő? :-k
"And my heart will leave you never."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.08. 07:06:50

Úgy érzem Dartrát is sikerül majd elbénáznunk. Miért nem bízik benne Tito?
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.08. 00:20:02

http://www.youtube.com/watch?v=a7dM37YZ0dI

Na ez a nem semmi... Azok a cselek, passzok és gólok. Véleményem szerint nem is drága, de hatalmas spíler. Ő kell!!!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.07.08. 00:05:53

lamasia2867 írta:Miért akar mindenki egy méregdrága és pályafutása végéhez közeledő védőt venni? Inkább igazolnánk le egy fiatal és rutintalanabb védőt, és még fiatalon hamarabb is beilleszkedne. Egyébként sem győzött meg engem ez a "brazil fal" , hogy mindenképpen őt kéne ide hozni, a konföderációs kupán egy nagy nulla volt amit nyújtott, ahány gólt kaptak majdnem mindegyikben benne volt...
Ezek tudatában én inkább elhoznám Mangalát a portóból. Gyors, erős fizikumú, fiatal, technikailag is megfelelő képességű. (Hasonló stílusú játékos mint Varane)
Bár a vezetőség dönt, de szerintem ez lenne az ésszerű megoldás /ha már Hummels nem jön/.
Valakinek valami véleménye ezzel kapcsolatban? De lehet, hogy csak én látom ferdén a dolgokat. :roll:
Nos, hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, elég sok mindenki mondta már el a véleményét ebben a kérdésben.

Thiago Silva nem öreg. És három év múlva sem lesz öreg szerintem. Túlzásnak tartom azt a kijelentést, hogy közelít a pályafutásának végéhez. Rendkívül rutinos, már két bajnokságban megállta a helyét, mi kell még? Ja, a brazil válogatott kapitánya ráadásul, elég jó ajánlólevél. Én például nem láttam, hogy nagyon benne lett volna a gólokban a konföderációs kupán.

Mangala emlékeim szerint szóba sem került hivatalosan (megmondom őszintén, kb. nem is tudom pontosan, hogy ki ő, ha mégis volt róla szó, elnézést, nem emlékszem). Látom, hogy még új vagy itt, javaslom, hogy olyan neveket, akiket mondjuk az újságok sem hoztak le, ne nagyon dobj be, mert a fórumerek nem igazán csípik. :) (Masi és Depay is kerültek már be ide, legendák lettek a facebook-csoportban. :D )

Meggyőződésem egyébként, hogy Silvát nem sikerül majd leigazolni, ha egyszer a PSG nem engedi. Én David Luizt preferálom a lehetséges jelöltek közül, a küzdeni tudása mindenképpen kimagasló. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége.


A másik vonalon meg a Rooney-üzlet... Én ezzel úgy vagyok, hogy ettől nagyobb meglepetést valószínűleg csak CR átigazolása okozna. Abszolút úgy találom, hogy ő nem passzol bele ebbe a játékrendszerbe sehova. Középen Messi van, szélen Rooney nem kóser, és ennyi. Padra meg Rooney-t azért nemár... Menjen Villa, játsszon, de az angolt idehozni szerintem pazarlás. Neki is, meg a csapatnak is.
Avatar
lamasia2867
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013.07.06. 10:56:22

2013.07.07. 22:11:42

Miért akar mindenki egy méregdrága és pályafutása végéhez közeledő védőt venni? Inkább igazolnánk le egy fiatal és rutintalanabb védőt, és még fiatalon hamarabb is beilleszkedne. Egyébként sem győzött meg engem ez a "brazil fal" , hogy mindenképpen őt kéne ide hozni, a konföderációs kupán egy nagy nulla volt amit nyújtott, ahány gólt kaptak majdnem mindegyikben benne volt...
Ezek tudatában én inkább elhoznám Mangalát a portóból. Gyors, erős fizikumú, fiatal, technikailag is megfelelő képességű. (Hasonló stílusú játékos mint Varane)
Bár a vezetőség dönt, de szerintem ez lenne az ésszerű megoldás /ha már Hummels nem jön/.
Valakinek valami véleménye ezzel kapcsolatban? De lehet, hogy csak én látom ferdén a dolgokat. :roll:
„A futball nem az a játék, amelyben ha a tréner azt mondja, csináljátok ezt, megcsinálják tökéletesen. Nem, a labdarúgás sokkal komplikáltabb. Véleményem szerint a foci egy belsőséges kapcsolat a csapat tagjai között.”
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.07. 12:36:49

Mikaos írta: Hogy tényleg ezt gondolja valójában Thiago Silva, az már egy másik kérdés.
És az a nagyobb baj, hogy teljesen irreleváns. Mert ha csak gondolja, és egy lépést nem hajlandó tenni érte (sőt, még le is nyilatkozza minden egyes alkalommal, h boldog Párizsban és csak a PSGre koncentrál), akkor továbbra sem fogunk semmire jutni. Emlékezzetek, Cesc milyen hadjáratot folytatott, hogy ide jöhessen, és még így is csak egy évvel később engedték el, mint szerettük volna. (Pedig az Arsenal még nem is olajklub, akiknek ne lehetne kiszúrni a szemét egy 30 milliós összeggel)

Szóval első körben azért jó lenne, ha Thiago Silva megpróbálna legalább nyomást gyakorolni a klubjára (már ha nem a marca szülte ezt az egész cikket, ami azért elég valószínű), és akkor esetleg lehet beszélni a többiről.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.07. 12:36:25

Castiel írta:
szarvasember írta:Thiago Silva: "I want to go to Barça"
http://www.marca.com/2013/07/07/en/foot ... 83085.html


Erről mi a véleményetek? :OO
Amit ebből ki tudtam hámozni, az az, hogy Ha D.Luizt meg tudják szerezni akkor nekünk van esélyünk Ts-re... vagyis most már rugalmasabbak a tárgyalásit készségüket illetően. Persze ez még csak sajtóhír.
a kettőnek semmi köze egymáshoz, silva mellé akarják megvenni, nem a helyére. sakho megy a monacohoz, a helyére vinnék.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.07.07. 11:47:10

Mikaos írta:
szarvasember írta:Thiago Silva: "I want to go to Barça"
http://www.marca.com/2013/07/07/en/foot ... 83085.html
Erről mi a véleményetek? :OO
Hogy ő ilyet publikusan nem nyilatkozott, mégis idézőjelbe van téve. (Persze, ne zárjuk ki annak a lehetőségét, hogy Thiago Silva a Marca újságíróját felhívta ma reggel, és ezt így mondta el neki :) )
Hogy tényleg ezt gondolja valójában Thiago Silva, az már egy másik kérdés. Szerintem a futballisták nagy többsége pontosan ezt a mondatot mormolja magában. Szóval a cikk igazságtartalma helytálló lehet (elméleti síkon), de sajnos továbbra sem látni konkrétumot.

Mindenesetre Thiago Silva (és ügynöke) elkezdte viszonozni a Barca udvarlását, gondolok itt az utóbbi napok nyilatkozataira.
Amúgy Rosell-ék tárgyalási technikáját bírom, többnyire ezt a módszert alkalmazták az eddigi igazolásoknál is. Mármint, hogy nyomást helyeznek a játékosra, hogy az kérje a klubjánál a transzfert.
És ilyenkor mi van ha a klub nem "szeretné" eladni de a játékos szeretni klubbot váltani? :O
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.07.07. 11:31:13

szarvasember írta:Thiago Silva: "I want to go to Barça"
http://www.marca.com/2013/07/07/en/foot ... 83085.html
Erről mi a véleményetek? :OO
Hogy ő ilyet publikusan nem nyilatkozott, mégis idézőjelbe van téve. (Persze, ne zárjuk ki annak a lehetőségét, hogy Thiago Silva a Marca újságíróját felhívta ma reggel, és ezt így mondta el neki :) )
Hogy tényleg ezt gondolja valójában Thiago Silva, az már egy másik kérdés. Szerintem a futballisták nagy többsége pontosan ezt a mondatot mormolja magában. Szóval a cikk igazságtartalma helytálló lehet (elméleti síkon), de sajnos továbbra sem látni konkrétumot.

Mindenesetre Thiago Silva (és ügynöke) elkezdte viszonozni a Barca udvarlását, gondolok itt az utóbbi napok nyilatkozataira.
Amúgy Rosell-ék tárgyalási technikáját bírom, többnyire ezt a módszert alkalmazták az eddigi igazolásoknál is. Mármint, hogy nyomást helyeznek a játékosra, hogy az kérje a klubjánál a transzfert.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.07. 11:27:38

szarvasember írta:Thiago Silva: "I want to go to Barça"
http://www.marca.com/2013/07/07/en/foot ... 83085.html


Erről mi a véleményetek? :OO
Amit ebből ki tudtam hámozni, az az, hogy Ha D.Luizt meg tudják szerezni akkor nekünk van esélyünk Ts-re... vagyis most már rugalmasabbak a tárgyalásit készségüket illetően. Persze ez még csak sajtóhír.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.07.07. 11:14:18

Thiago Silva: "I want to go to Barça"
http://www.marca.com/2013/07/07/en/foot ... 83085.html


Erről mi a véleményetek? :OO
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.07.06. 19:35:00

A Barcelona emelte a tétet, és 32 millió eurót ajánlott Marquinhosért a Sky Sport Italia értesülése szerint. A katalánok türelmetlenül várják a Roma válaszát.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.06. 13:48:15

Laza írta:Hozzuk vissza Cacerest meg vegyük meg i.martinezt.
A kettő nincs 30milla és minőségi játékosok.
Fiatalok..
Kell a bajnak Caceres... Ő is sajnos okkal nincs itt, mint többek között pl. Bojan.

Viszont hihetetlennek tartom, hogy Silva helyett semmi alternatívát nem talált még ki Tito. Nem kell szerintem félni.
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.06. 12:08:46

Hozzuk vissza Cacerest meg vegyük meg i.martinezt.
A kettő nincs 30milla és minőségi játékosok.
Fiatalok..
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.07.06. 11:49:38

Vakmacska írta:Az igazság az, hogy nekünk már az is jó lenne, ha egy jó iparos, és maradéktalanul ellátja a hátvéd feladatokat. Nem kell semmi flik-flak, csak szerelés, és labdakivágás, ha más nem megy.
Ez pont nem a mi játékunk, hogy csak kivágjuk, és kész. A védőktől is elvárás, hogy okos, gyors, lapos passzokkal hozzák ki a labdát, szóval ide a favágó, brusztolós, rúgom amerre állok védő esélytelen.

Vakmacska írta: Az az érzésem, hogy a védelmünk jövőre sem lesz erősebb.
Ha Bartrát beépítik, számomra az nagyobb erősítés, mint TS alternatívái.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.06. 11:19:26

Én nem értem meg Titot, miért ragaszkodik ennyire Silvához.

Mondjuk én is ragaszkodom ahhoz, hogy elutazzak a Seychelle-szigetekre,
de arra meg nekem nincs pénzem, hogy kifizessek egy iccakáért fél millát.
Itt is ez van: eszük ágában sincs eladni.
Úgyhogy tényleg az van, amire gondoltam: brutális erősítés elöl, hogy hátul ne kelljen védekezni.
Hihetetlen, hogy Tito képtelen csak egy emberben gondolkodni. Nem hiszem el, hogy ne lenne más védő, akit meg is tudnánk venni, és jó is a maga posztján. Az igazság az, hogy nekünk már az is jó lenne, ha egy jó iparos, és maradéktalanul ellátja a hátvéd feladatokat. Nem kell semmi flik-flak, csak szerelés, és labdakivágás, ha más nem megy.

Az az érzésem, hogy a védelmünk jövőre sem lesz erősebb.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.07.06. 10:56:08

A Thiago Silva ügyhöz, hátha ezzel sikerül lezárni egyeseknek az ügyet:

Silva a Konf kupa után: A futballban sosem tudhatod, mi fog történni holnap, de boldog vagyok Párizsban, naponta beszélek az elnökkel és nagyon nehéz lenne innen távoznom. Teljesen más a jelenlegi helyzet, mint az elmúlt évben, amikor is a Milan el akart adni. A PSG ugyanis nem akar megválni tőlem, ragaszkodik hozzám, és ezért teljesen különböző a két szituáció.

Nasser Al-Khelaifi elnök kizárta a brazil védő távozását. "Thiago Silva egyike a PSG legnagyszerűbb labdarúgóinak, a következő szezonban is nálunk folytatja. Az együttesünk egyik alappillére, aki nagyon sokat tesz hozzá a játékunkhoz. Silvának nincs ára, nem eladó, és várjuk vissza július végén, hogy csatlakozzon a csapat felkészüléséhez"

Blanc szerint Silva marad Párizsban : "Kedden beszéltem Thiagóval telefonon, aki a következő évben is a PSG-ben folytatja a pályafutását. Egyéni edzésterv miatt konzultáltam vele, és úgy érzem, továbbra is magáénak érzi a párizsi projektet és célokat".

Mi 32 millió eurót ajánlottunk érte, de biztos vagyok benne, annak ellenére, hogy tömve vannak pénzzel, nem akarják veszteségesen eladni, ha egyáltalán eladják bármikor is. Egész Európa rajtuk röhögne, ha 1 év után, a világ egyik legjobb védőjét olcsóbban adnák el, mint ahogy vették. És ezt gyanítom, ők is tudják.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.07.06. 10:42:27

Én már régóta nem hiszek ennek a blognak. Addig reménykedem, amíg a hivatalos oldalak nem közlik. Sajnos az újságírók is sokszor szórakoznak már a hivatalos fogalommal (itt gondolok főleg félamatőr, szenzációhajhászokra, bloggerekre stb).

Szóval, bízzunk. De miért nem mondja meg kerek perec, hogy ez van és az van. Az I love Barcelona képből sincs amiért kiindulni, szerintem az a városra vonatkozik, nem feltétlenül a csapatra...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.06. 10:22:42

http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/06 ... n=blhshare
Ezek szuerint eldöntetett! Thiago a unitedet választotta! :evil: :(
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.06. 09:50:17

salas9 írta:Bojan Krkic az Ajaxhoz igazol kölcsönben. Ez már hivatalos :!:
Elég sok pénzt tennék rá, hogy nem sokára ingyen elengedjük. Máltai Szeretetszolgálat...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.06. 09:47:09

marhára unalmas már ez a thiago silvás cucc. megpróbáltuk, papírforma szerint nem jött össze, kész. remélem lepattannak most már titoék erről az egy névről. valamint azt is nagyon remélem, hogy tito-nak már megvan az ötlete arra, hogyan rakja össze újra a guardiolai csapatszintű védekezést, mert ha ez sikerülne, akkor kisebb nevekkel is sokkal kevesebb gólt kapnánk. agger, luiz, inigo martínez, akármelyik jó lenne a fent említett esetben és mindegyik kijön max. 30ból.
bevallom, nálam az, hogy ennyire csak a világ legjobbjában tud gondolkodni valahol azt jelzi, hogy nem igazán van ötlete arra, hogyan és mit kéne máshogy csinálni tavalyhoz képest, hanem majd a klasszis név úgy is megoldja. ne így legyen és nyilván nem a tökét lógatja ő se egész nyáron, de silváról most már akadjunk le, mert nagyon idegesítő, hogy sejkek oktatják ki a Barcelonát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2013.07.06. 09:51:32-kor.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.06. 01:13:45

Bojan Krkic az Ajaxhoz igazol kölcsönben. Ez már hivatalos :!:
Kép
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2013.07.06. 00:32:27

A Thiago-ügyben olvastam valahol, hogy úgy akar a MU-ba szerződni, hogy mindössze 20M legyen a kivásárlási ára. Ha ez igaz, akkor nagyon örülök, mert lehet hogy olcsóért megy el, de ha bármikor lesz kedve visszatérni, akkor olcsón is jöhet vissza, ellentétben Fabregas-szal. ha így lesz, akkor megemelem a kalapom Mazinho előtt, mert nagyon okosan menedzseli a csemetéjét, ráadássul ez nekünk sem kedvezőtlen. A MU? Na, nekik most nem lennék a helyükben :lol: .
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2013.07.06. 00:24:46

Thiago Silva-t gyakorlatilag lehetetlen megszerezni, hacsak nem akarjuk például a fiatalabb, jobb és értékesebb Messit cserébe odaadni. :evil:
Ha már mindenképpen kell khv, akkor én jobban örülnék Abidal megtartásának, vagy Marquinhosnak. Abidal eddig bevált, azt meg nehogy már ne tudják az edzésmunkája alapján megítélni, hogy fizikailag rendben van-e. Ettől a "professzionális döntés volt" indoklástól falra mászok :!: .
A feneketlen pénztárcájú csapatok érvényes szerződésű játékosait gyakorlatilag lehetetlen megszerezni. Nem szorulnak rá pénzre, többet is fizetnek a játékosnak.
Csak első nagycsapatként van reális esély világklasszis védőt venni, de annak megvan a kockázata, hiszen legmagasabb szinten nem bizonyított játékosról van szó. Tudtommal annak idején a szurkolók számára még ismeretlen Thiago Silva helyett igazoltuk Henrique-t. Na akkor kellett volna jól dönteni, pl. jövőbelátással.
Marquinhos most hasonló kategória. A PG persze könnyebben kockáztathat egy rakás pénzt, nekik abból sokkal több van. Marquinhos egyébként nekem nagyon tetszik. Gyors, mozgékony, ügyes, motivált, nagyszerű térlátása van, 18 évesen beverekedte magát a Roma-ba, egyetlen kamu piros lappal lehozta a szezont, több lapot nem is kapott. Erre azért már érdemes lenne jópár misit megkockáztatni. Ha meg nem megy, maradhatna Abidal.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.05. 17:46:56

Zolleee94 írta:Azt olvastam hogy a PSG vezérigazgatója Romában van jelenleg és ajánlatot akar tenni Marquinhos - ért. Reméljük Thiago Silva helyére igazolják!!
Ha meg végképp nem jön össze a TS átigazolása én csak Giorgio Chiellini-t tartom jelenleg hasonló szintű védőnek.
Valóban ott van a hírek szerint és ajánlatot készül tenni többek között Marquinhos játékjogáért.

Ellenben nem TS helyére, hanem a Monacóba igazoló Mamadou Sakho helyére igazolnák!
Válasz küldése