Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.09. 13:56:25

Hát ennyi pénzért én elengedném. Majdnem 50m, abból lehetne vásárolni. Akár őt pótolni [mert Thiagoban úgy látszik nem bízik annyira Tito (még?)] vagy a kh-ra lenne több a keret.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.06.09. 13:34:49

Castiel írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/08 ... n=blhshare
a Sport.es a forrás, de abszolút nem hivatalos...
ÉS remélem is hogy nem adjuk el... mégha az árát Ts vételezésére is fordíthatnánk... amúgy sem hinném hogy elengednék "olajék", még ennyi pénzért sem...
Én meg remélem,hogy eladjuk.Lehúzott itt 2 szezont és nem alkotott semmi maradandót.Az meg külön+,hogy nyerhetünk is rajta több mint 10 millió eurót.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.09. 13:19:25

http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/08 ... n=blhshare
a Sport.es a forrás, de abszolút nem hivatalos...
ÉS remélem is hogy nem adjuk el... mégha az árát Ts vételezésére is fordíthatnánk... amúgy sem hinném hogy elengednék "olajék", még ennyi pénzért sem...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2013.06.09. 11:44:24

Visszaolvastam az oldalt, és láttam Mangala nevét, mint lehetséges Barca védő.

Én mint Porto drukker azt mondom hogy ne jöjjön ide...MERT AKKOR ELMEGY A PORTOTÓL! :lol:

Komolyra fordítva a szót, a srác hatalmas nagy jövő előtt áll.Magas, erős fizikumú, akit nem lehet csak úgy felborítani.Egy az egybe egy meg egy pitbull. És a kapu előtt se botlábú(fejű).Főleg a fejjátéka ami kiemelhető.

Elvileg a Porto 20 milláért el is engedné. A vezetőség helyébe ennyiért röhögve perkálnám a pénzt. Szóval vele abszolút meg lehetne oldani a védőproblémát.
Kép
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.08. 18:14:28

Kettőnél többet légyszíves ne idézz! m.
Bestbarca írta:
kova4 írta:
Ha megnézed a 4-gyel lentebb lévő hozzászólásomat, akkor látod, hogy pont ugyanezt linkeltem be, és ugyanezt írtam le egy kicsit bővebben...
Jaja vágom...Láttam...Csak azért posztoltam újra,mert úgy éreztem,hogy sokan kicsit átsiklottak ezen link fölött,pedig a fórum jelentős részének jót tenne ha elolvasná...És énis tőled vettem, amúgy,te hívtad rá fel a figyelmemet,bocs,úgy keleltt volna hogy beidézlek téged... :wink:

Amúgy új hír,Fabregast állítólag 47milláért vinné a MU...No erre ki mit szól...Én nem adnám el...De a fene tudja,ennyiért...Azért annyira nem váltotta meg a világot itt...De persze csakis akkor lehet erről szó ha Thiago marad...Ami meg ugye necces...De amúgy sztem nem akar elmeni Cesc,szal igazából vhol mind1...A Mu-ba pláne erős lenne...
jó, oké... bocsánat :) csak hirtelen ideges lettem.. amúgy igazad van, hogy mindenkinek el kéne ovasnil
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.06.08. 18:08:43

Kettőnél többet légyszíves ne idézz! m.

Én is olvastam az NSOn ezt az elemzést, valóban érdemes elolvasni. Remélem Tito változtat egy két dolgon a következő szezonra. Szerintem a letámadást - amit az elemzésben is olvasni lehetett - újra meg kellene valósítani.

Fabregas témával kapcsolatban nem tudom mi tévő lennék Roselék helyében. Sajnos itt annyira nem váltotta meg a világot, mint amennyire várni lehetett, igaz lenne olyan poszt amin jobban teljesítene talán. Amennyiben Thiago marad -meg kell tartani - én ennyiért Fabregast elengedném.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.08. 14:55:46

kova4 írta:
Bestbarca írta:http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... tekinto_I/

no ezt olvassátok végig...Sok mindent megválaszol...Sok itt forgó tévhitet helyre rak...Ebbe meg belekötni nem a mi tisztünk úgy érzem...

Ez volt a baj a védelmünkkel...Itt a megoldás...Csak egyik szélsőnek szabadna felmennie...És kell egy magas center aki gyors és technikás...Valdesnek mennie kellene...

Előljáróban ennyi...De tényleg érdemes elolvasni...
Ha megnézed a 4-gyel lentebb lévő hozzászólásomat, akkor látod, hogy pont ugyanezt linkeltem be, és ugyanezt írtam le egy kicsit bővebben...
Jaja vágom...Láttam...Csak azért posztoltam újra,mert úgy éreztem,hogy sokan kicsit átsiklottak ezen link fölött,pedig a fórum jelentős részének jót tenne ha elolvasná...És énis tőled vettem, amúgy,te hívtad rá fel a figyelmemet,bocs,úgy keleltt volna hogy beidézlek téged... :wink:

Amúgy új hír,Fabregast állítólag 47milláért vinné a MU...No erre ki mit szól...Én nem adnám el...De a fene tudja,ennyiért...Azért annyira nem váltotta meg a világot itt...De persze csakis akkor lehet erről szó ha Thiago marad...Ami meg ugye necces...De amúgy sztem nem akar elmeni Cesc,szal igazából vhol mind1...A Mu-ba pláne erős lenne...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.08. 05:33:02

Bestbarca írta:http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... tekinto_I/

no ezt olvassátok végig...Sok mindent megválaszol...Sok itt forgó tévhitet helyre rak...Ebbe meg belekötni nem a mi tisztünk úgy érzem...

Ez volt a baj a védelmünkkel...Itt a megoldás...Csak egyik szélsőnek szabadna felmennie...És kell egy magas center aki gyors és technikás...Valdesnek mennie kellene...

Előljáróban ennyi...De tényleg érdemes elolvasni...
Ha megnézed a 4-gyel lentebb lévő hozzászólásomat, akkor látod, hogy pont ugyanezt linkeltem be, és ugyanezt írtam le egy kicsit bővebben...
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.08. 02:41:57

http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... tekinto_I/

no ezt olvassátok végig...Sok mindent megválaszol...Sok itt forgó tévhitet helyre rak...Ebbe meg belekötni nem a mi tisztünk úgy érzem...

Ez volt a baj a védelmünkkel...Itt a megoldás...Csak egyik szélsőnek szabadna felmennie...És kell egy magas center aki gyors és technikás...Valdesnek mennie kellene...

Előljáróban ennyi...De tényleg érdemes elolvasni...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.07. 22:54:18

Rinku írta:
Persze, csak tudod n úgy vagyok vele, hogy inkább +5 millió most, mint jövőre 20. Valdes szerintem megvan 15 millió euró. Egy Monaco, aki nevesincs senkire pazarol el 60 misit, nem pont Valdesen fog szrozni, legalább szvsz ezek után elég nevetséges lenne. Stegen max 20-ba kerülne. Meg lehetne csinálni az üzletet, nincs semmi akadálya, hogy mellé még egy védőt is hozzon a csapat, itt Silvára gondoltam most. Legyen ő 40 millió. Eddig tehát kell 45 misi, mert Silva+Stegen 5 milliója. Villa elmegy kb. szintén 15-ért, nem hiszem, hogy valahonnan 30-t ne tudnának előkeríteni. Neymar ára egy dolog, a srác már jövő év végére vissza fog termelni mindent, ha nem előbb. Biztosan meg lehetne oldani. A kérdés, hogy meg akarják-e oldani, vagy inkább skótoskodnak Adrianoval meg Mascheranoval a kh poszton, azt vagy bejön v. nem. Idén nem jött be, ahogy láttuk, jövőre sem fog. Nem vagyok a nagy pénzköltés híve, de néha mélyen a zsebbe kell nyúlni. Nem hozhatunk Mátyiőt meg Ramit meg ilyen hátha embereket, ha BL-t akar nyerni a csapat, sziklaszilárd pont kell a védelembe, most ismét elő kell venni a malacperselyt, mert néha csak így megy. Ez most nem választás kérdése, most pénzt kell áldozni, akár nagy összeget is.
Ha azt vesszük, hogy Neymar idén "csak" 10 milliót emészt fel úgyhogy elvileg nem lenne gond egy nagyobb befektetés. Nem igazán tudom mi lehet Rosellék fejében, remélem még nem mondtak le Silváról.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.07. 19:16:08

kova4 írta:Itt egy írás, érdemes végigolvasni... http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... tekinto_I/
huh s csávó bő lére eresztette :lol: szerintem egy edző nem szakmazik ennyit

azért az durva, hogy idén 27 különböző védelmi felállásunk volt :? :D

http://barcelona.blog.nepsport.hu/files ... 7_2013.jpg
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.07. 18:24:38

Itt egy írás, érdemes végigolvasni... http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... tekinto_I/
a szélsővédőkhöz lenne hozzáfűznivalóm, mégpedig az, hogy most egyszerre 2 olyan védővel játszunk, akik "ész nélkül" futnak fel a támadásokkal. Amíg Abidal volt a balhátvéd, meglátásom szerint alves ment fel általában, a messi-alves összjáték miatt, és abidal a felezővonalnál maradt, és 3 védő viszonylag hátul volt. de abidal nélkül, alba+alvessel ez nem müködik, és csak 2 védő van hátul.
viszont: montoya egy inkább abidal szerű szélsővédő, ő sem megy annyira előre mint alves, vagy alba. Én nagyon szeretem montoyat, és azt támogatnám, hogy játsszon ő az egyik szélen, és így újra visszállhatna az, hogy kevesebb gólt kapunk a felfutásokból...szerintem
Szóval mindenképp szeretném montoyat jövőre a kezdőben látni, csak hogy kapcsolódjon a témához is...
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.07. 15:37:49

connor írta:Ez teljesen igaz.
Én viszont el tudok képzelni egy olyan forgatókönyvet, hogy idén nyáron Neymar megszerzése után a védőkérdés a prioritás, ha kapussal is KELLENE foglalkozni, az is biztos belekerülne pár plusz millióba, mert Valdes-ért nem feltétlen fizetne ki nagyobb összeget még egy Monaco sem a rosszul felépített kommunikáció miatt (már mindenki tudja, hogy semmiképp sem hosszabbít így jövő nyáron ingyen megy).
A vezetőség pedig úgy van vele, hogy akkor idén nem költünk kapusra, csak védőre (csatárra remélhetőleg csak akkor, ha marad), de abból minőségire, kimerítve az 50 milliós keretet (+ távozók ára). Jövőre pedig igazolunk egy kapust, meg felhozunk egyet a B-ből cserekapusnak.
Nyilván összességében veszteség, de ha el tudjuk osztani a pénzeket, akkor sportszakmailag jobban járunk idén egy jó, de drága védővel és Valdes-szel, mint mondjuk egy középszerű védő-vel és Reina-val.
Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Ter Stegen-ért leteszünk előre 5-6 milliót, ahogy Neymar esetében is tettük.
Persze, csak tudod n úgy vagyok vele, hogy inkább +5 millió most, mint jövőre 20. Valdes szerintem megvan 15 millió euró. Egy Monaco, aki nevesincs senkire pazarol el 60 misit, nem pont Valdesen fog szrozni, legalább szvsz ezek után elég nevetséges lenne. Stegen max 20-ba kerülne. Meg lehetne csinálni az üzletet, nincs semmi akadálya, hogy mellé még egy védőt is hozzon a csapat, itt Silvára gondoltam most. Legyen ő 40 millió. Eddig tehát kell 45 misi, mert Silva+Stegen 5 milliója. Villa elmegy kb. szintén 15-ért, nem hiszem, hogy valahonnan 30-t ne tudnának előkeríteni. Neymar ára egy dolog, a srác már jövő év végére vissza fog termelni mindent, ha nem előbb. Biztosan meg lehetne oldani. A kérdés, hogy meg akarják-e oldani, vagy inkább skótoskodnak Adrianoval meg Mascheranoval a kh poszton, azt vagy bejön v. nem. Idén nem jött be, ahogy láttuk, jövőre sem fog. Nem vagyok a nagy pénzköltés híve, de néha mélyen a zsebbe kell nyúlni. Nem hozhatunk Mátyiőt meg Ramit meg ilyen hátha embereket, ha BL-t akar nyerni a csapat, sziklaszilárd pont kell a védelembe, most ismét elő kell venni a malacperselyt, mert néha csak így megy. Ez most nem választás kérdése, most pénzt kell áldozni, akár nagy összeget is.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.07. 14:17:03

Igen énis vmi hasonlót sejtek,hogy VV marad,és így nem kell idén kapust venni...Előleg meg ment vmiennyi Ter Stegenért,azt jön jövőre...Ez mind szép és jó,de akkor vegyünk egy marha jó védőt...

Mathieu hát nem tudom nem épp rá gondolok a maga lassan 30évével...Meg nem is vérbeli center...

Ts - esélytelen

David Luiz - gyanús most ez nekem...Mert ha nem veszünk kapust kell a pénz,akkor vki drágábbat akarunk...És nagy kedvenc Titonál...

Amúgy ezt se támogatom pl,hogy Valdes lenyilatkozza,hogy már nem bírja,nagy a nyomás,nem hosszabbít...Azt hopp még azért maradok 1 évet...Hát nem tudom eddig is voltak bajok vele,deha tényleg így érzi akkor ezek után mit várhatunk...Mert nyomás az lesz...És akármilyen jó is lesz a csapat teszem azt,egyszer egyszer kell a kapus bravúrja is a sikerekhez...

Arról is mennek hírek,hogy kölcsönbe akarják adni Barthrat is...Remélem ez csak újságírói agyszülemény...Hát remek lenne...Jól telejesített,nem kicsit dobták be a mélyvízbe,mert muszáj volt...Megállta azért a helyét...Középen kevesen vagyunk,alig van center bekkünk,ez a középpályások majd centerbekket játszanak meg baromság,erre kölcsönözzük ki...Minek...Majd Pique-Mascherano-új védő-meg gondolom Song megoldja...Frenetikus...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.07. 12:12:07

Ezen vitázhatnánk eleget. Volt, amikor én is védtem Valdest egy-egy nagy hiba után. De pl a Rijkaard éra alatt ő volt kb a legjobb kapus a világon 1 vs 1-ben. Azóta ez kiveszett belőle, de ugyanolyan bizonytalan maradt minden szempontból. Lásd tavaly a Cselzi ellen. Ramires góljánál: ha jobban kijön, lehet blokkolja a lövést. Ha kevésbé, akkor nem lehet átemelni. Nem. Ő pont addig jött ki, hogy simán átemeljék, de elrúgni mellette se lett volna bonyolult. Valdes egy elkényeztetett sztárocska, aki már rég eljátszotta mindenki bizalmát és évek óta nem volt komolyabb része egy kupában se. Pinto is sokkal jobb kapus, érződik rajta a magabiztosság, míg Valdes esetében minden beívelés veszélyt rejt.
Azt ne felejtsük el hogy 1 kapusnak, védőnek nehezebb a dolga, mint 1 csatárnak/támadónak. Ha már felhoztad példának a "Cselzi" elleni meccset, akkor én erre azt mondom, hogy a támadóink(igen Leo is) "ha jobban kihasználják a helyzeteiket" akkor az általad említett Ramires találat nem oszt nem szoroz... igaz... De nem így látjuk a dolgokat... 1 csatárnál ha kimarad egy helyzet nincs para, jön a következő ziccer, helyzet, be lehet lőni, de a kapusnak nincs második esélye, ha rosszul helyezkedik az gól... Abszolút nem kéne VV-t ennyire lehúzni. Ne hogy visszasírjuk még... Ter Stegen meg még nem mutatott annyit hogy ő már most elismertebb legyen mint Victor!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.06.07. 11:54:16

Rivaldo11 írta:
noname írta:Annak örülnék legjobban, ha Valdes idén lelépne. Felőlem mehet ingyen is, csak váltsuk már le. Mióta ennyire domináns a játékunk(tehát Pep óta) évről évre gyengébb. Tavaly is és idén is benne volt szinte minden kiesésben. Nagyon remélem h már idén leváltjuk és Ter Stegen a favoritom. Egyértelműen!
Miért a nyert kupákba nem volt benne, a Bl győzelmekben? Vagy az nem számít ilyenkor? Hogy van ez?
SIMÁN megérdemli, hogy jövőre mehessen, és ingyen. Tett már annyit az asztalra le bőven, becsülettel szolgálta a Barcát.
Ezen vitázhatnánk eleget. Volt, amikor én is védtem Valdest egy-egy nagy hiba után. De pl a Rijkaard éra alatt ő volt kb a legjobb kapus a világon 1 vs 1-ben. Azóta ez kiveszett belőle, de ugyanolyan bizonytalan maradt minden szempontból. Lásd tavaly a Cselzi ellen. Ramires góljánál: ha jobban kijön, lehet blokkolja a lövést. Ha kevésbé, akkor nem lehet átemelni. Nem. Ő pont addig jött ki, hogy simán átemeljék, de elrúgni mellette se lett volna bonyolult. Valdes egy elkényeztetett sztárocska, aki már rég eljátszotta mindenki bizalmát és évek óta nem volt komolyabb része egy kupában se. Pinto is sokkal jobb kapus, érződik rajta a magabiztosság, míg Valdes esetében minden beívelés veszélyt rejt.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.07. 11:53:18

barca99 írta:Szóval, kinek miért fáj, ha Valdés ingyen megy?

SIMÁN megérdemli, hogy jövőre mehessen, és ingyen. Tett már annyit az asztalra le bőven, becsülettel szolgálta a Barcát.
Amikor a színes nyomtatópatronokon spórolunk, akkor elég nagy luxus csak azért ingyen elengedni valakit mert ő azt akarja.

A szolgálataiért úgy gondolom bőségesen megfizették, egy rossz szava nem lehet. Az egyik legjobban ha nem a legjobban kereső kapus a világon.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.07. 11:52:57

Rivaldo11 írta:
noname írta:Annak örülnék legjobban, ha Valdes idén lelépne. Felőlem mehet ingyen is, csak váltsuk már le. Mióta ennyire domináns a játékunk(tehát Pep óta) évről évre gyengébb. Tavaly is és idén is benne volt szinte minden kiesésben. Nagyon remélem h már idén leváltjuk és Ter Stegen a favoritom. Egyértelműen!
Miért a nyert kupákba nem volt benne, a Bl győzelmekben? Vagy az nem számít ilyenkor? Hogy van ez?
SIMÁN megérdemli, hogy jövőre mehessen, és ingyen. Tett már annyit az asztalra le bőven, becsülettel szolgálta a Barcát.
Már bocs,de ez nem erről szól,hogy megérdemli vagy sem. ha így működne a klub, akkor nem lenne bevétele, meg semmilyen eladásokból származó pénze. Így sincs sok, de miért ne csináljunk pénzt belőle?
Ha úgy lenne,hogy mi akarjuk mindenképp eladni, és Ő maradni szeretne, szerződéshosszabbítással, akkor megértem, akkor a klub a hibás, meg a rossz.
De itt Valdes akar sumákolni, mert tudja,hogy kicsi az esélye,hogy ezek után valaki pénzt ad érte, ha jövőre ingyen is elviheti bárki.
Ez a klub töketlensége,hogy hagyta,hogy ezek a nyilatkozatok elhangozzanak, mert így minimális esélye van annak,hogy valaki fizet érte. Amúgy se lett volna sok, de így tényleg nulla.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.06.07. 11:41:47

Rinku írta: Nekem azért, mert felesleges pénzköltés jövőre venni egy kapust az idei nyár helyett, mivel mindenképpen el fog menni Valdes a klubtól. Legalábbis remélem, hogy nem gondolja meg magát Mr. Rinyagép. Ezért ha jövőre megy ingyen és igazolunke gy kapust 15-20 millióért, akkor már ennyi mínusszal kezdődik a következő évi átigazolási szezon. Na már most Rosellnél nagyobb skótokat én csak az Arsenalnál láttam/látok, Neymar is elsősorban azért jött, mert rengeteg pénzt fog hozni a konyhára, nem azért mert valós szakmai érdek. Vagyis éppen az, de ez másodrangú a pénz mögött, ebben biztos vagyok. Ha nem lenne ekkora névértéke, 23 millión is úgy fintogorna az egész vezetőség, hogy nem igaz... Sanchezen meg Albán is mit levergődtek már 1 meg 1,5 milliókon, Neymart is biztos csak azért hozták ide ennyiért, mert egy jó játékos... Igen, biztos...

Szóval röviden: tök felesleges itt tartani valakit, aki menni akar és úgyis le lesz cserélve. Akkor inkább addig lásson pénzt belőle a klub, ameddig lehet. Mivel ez is csak a klub gazdagodását szolgálja, és a Barca akármennyire népszerű, 20 milliókat feleslegesen ne dobálgassunk már a levegőbe ilyen szrságok miatt, ha nem muszáj... Thiago Silva kaliberű játékost pont azért nem tud igazolni a klub, mert nincs keret rá. Majd pont itt Valdesnél kéne töketlenkedni, amikor még egy jobb kis összeget keríthet a klub magának belőle. Nekem speciel fáj ez az egész, fáj a hülyeség.
Ez teljesen igaz.
Én viszont el tudok képzelni egy olyan forgatókönyvet, hogy idén nyáron Neymar megszerzése után a védőkérdés a prioritás, ha kapussal is KELLENE foglalkozni, az is biztos belekerülne pár plusz millióba, mert Valdes-ért nem feltétlen fizetne ki nagyobb összeget még egy Monaco sem a rosszul felépített kommunikáció miatt (már mindenki tudja, hogy semmiképp sem hosszabbít így jövő nyáron ingyen megy).
A vezetőség pedig úgy van vele, hogy akkor idén nem költünk kapusra, csak védőre (csatárra remélhetőleg csak akkor, ha marad), de abból minőségire, kimerítve az 50 milliós keretet (+ távozók ára). Jövőre pedig igazolunk egy kapust, meg felhozunk egyet a B-ből cserekapusnak.
Nyilván összességében veszteség, de ha el tudjuk osztani a pénzeket, akkor sportszakmailag jobban járunk idén egy jó, de drága védővel és Valdes-szel, mint mondjuk egy középszerű védő-vel és Reina-val.
Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Ter Stegen-ért leteszünk előre 5-6 milliót, ahogy Neymar esetében is tettük.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.07. 11:20:24

noname írta:Annak örülnék legjobban, ha Valdes idén lelépne. Felőlem mehet ingyen is, csak váltsuk már le. Mióta ennyire domináns a játékunk(tehát Pep óta) évről évre gyengébb. Tavaly is és idén is benne volt szinte minden kiesésben. Nagyon remélem h már idén leváltjuk és Ter Stegen a favoritom. Egyértelműen!
Miért a nyert kupákba nem volt benne, a Bl győzelmekben? Vagy az nem számít ilyenkor? Hogy van ez?
SIMÁN megérdemli, hogy jövőre mehessen, és ingyen. Tett már annyit az asztalra le bőven, becsülettel szolgálta a Barcát.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.07. 10:48:58

barca99 írta:Szóval, kinek miért fáj, ha Valdés ingyen megy?
Nekem azért, mert felesleges pénzköltés jövőre venni egy kapust az idei nyár helyett, mivel mindenképpen el fog menni Valdes a klubtól. Legalábbis remélem, hogy nem gondolja meg magát Mr. Rinyagép. Ezért ha jövőre megy ingyen és igazolunke gy kapust 15-20 millióért, akkor már ennyi mínusszal kezdődik a következő évi átigazolási szezon. Na már most Rosellnél nagyobb skótokat én csak az Arsenalnál láttam/látok, Neymar is elsősorban azért jött, mert rengeteg pénzt fog hozni a konyhára, nem azért mert valós szakmai érdek. Vagyis éppen az, de ez másodrangú a pénz mögött, ebben biztos vagyok. Ha nem lenne ekkora névértéke, 23 millión is úgy fintogorna az egész vezetőség, hogy nem igaz... Sanchezen meg Albán is mit levergődtek már 1 meg 1,5 milliókon, Neymart is biztos csak azért hozták ide ennyiért, mert egy jó játékos... Igen, biztos...

Szóval röviden: tök felesleges itt tartani valakit, aki menni akar és úgyis le lesz cserélve. Akkor inkább addig lásson pénzt belőle a klub, ameddig lehet. Mivel ez is csak a klub gazdagodását szolgálja, és a Barca akármennyire népszerű, 20 milliókat feleslegesen ne dobálgassunk már a levegőbe ilyen szrságok miatt, ha nem muszáj... Thiago Silva kaliberű játékost pont azért nem tud igazolni a klub, mert nincs keret rá. Majd pont itt Valdesnél kéne töketlenkedni, amikor még egy jobb kis összeget keríthet a klub magának belőle. Nekem speciel fáj ez az egész, fáj a hülyeség.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.06.07. 10:26:10

Melyikőtök kapott már csekkett a klubtól, hogy támogatni kellene a költségvetést? Csak mert az utóbbi hónapokban többen annyira felháborodtak a pénzügyi dolgokon, mintha legalábbis az ő pénzükből gazdálkodna a csapat.

Szóval, kinek miért fáj, ha Valdés ingyen megy?
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.07. 10:13:35

Tim írta:
Capon írta: VV-t meg adják el, nehogy már vöröskereszteset játszunk vele..
Na az kéne csak! Ki hallott már olyan klubról,amelyik ingyen engedi el a játékosait,vagy jelképes összegekért?!
Hát mi! Márquez, Henry, Milito ha jól emlékszem mind így távoztak. Illetve Ibrahimovic egy év után jelentősen kevesebb összegért távozott, mint amennyiért vettük, aztán emlékezhetünk arra is, hogy Csigrinszkij 25 millióért jött, egy év múlva 15 millióért ment, a Shaktharnál meg röhögtek a markukba... Igazi pénzügyi zsenik dolgoznak a Barcelonánál, ez nem vitás... :roll: Képesek elfogadni Valdés akaratát és egy évig még játszatni, hogy aztán ingyen mehessen el innen, miközben a klub kasszája nem gyarapszik. Szánalom!!!
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.07. 08:28:46

noname írta:Annak örülnék legjobban, ha Valdes idén lelépne. Felőlem mehet ingyen is, csak váltsuk már le. Mióta ennyire domináns a játékunk(tehát Pep óta) évről évre gyengébb. Tavaly is és idén is benne volt szinte minden kiesésben. Nagyon remélem h már idén leváltjuk és Ter Stegen a favoritom. Egyértelműen!
egyetértek, maximálisan, mert hogyan is van ez most? bejelenti, hogy elmegy mert.....(nem ismétlem) azután egy kis megtorpanás....talán mégis maradok egy évet.....(kitöltöm a szerződésem) azután azt látjuk, hogy egyelőre a kutyának sem kell......, és mégis megy a csűrés -csavarás....
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.06.07. 07:08:38

Annak örülnék legjobban, ha Valdes idén lelépne. Felőlem mehet ingyen is, csak váltsuk már le. Mióta ennyire domináns a játékunk(tehát Pep óta) évről évre gyengébb. Tavaly is és idén is benne volt szinte minden kiesésben. Nagyon remélem h már idén leváltjuk és Ter Stegen a favoritom. Egyértelműen!
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése