Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.19. 13:35:49

Nyugi már Shutter, nem fogjuk eladni.
Nem kell minden koholmányt bevenni, ha mindnek hinnénk,akkor már olyan csapatunk lenne,hogy csak na...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2014.05.19. 13:36:27-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.05.19. 13:24:42

LM10 írta: Akiket értékesíthetnek(nem feltétlen mindegyiket)

Cesc

És rájuk számítanak 100%ban a jövő csapatában

Xavi
ha megvalósul az, hogy eladják cesc-et és xavi alapkezdő, akkor bojkottálni fogom a meccseket egy jó ideig.
nem vagyok hajlandó elviselni, hogy ennyire nyíltan pofára megy a dolog.

képesek lennének eladni a jobbat, azt akit alig játszattak a saját posztján, aki nem kapta meg tartósan a karmesteri pálcát, és előtte állnak a legjobb évei.

megtartanák azt, aki már öreg, fék, túl van a zeniten, na de sokat tett a csapatért, ezért maradjon jövőre is a kezdőben.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.05.19. 12:52:36

A sport szerint az alábbiak

biztos távozók:


Valdés
Pinto
Puyol
Song
J. Dos Santos
Afellay
Tello
Cuenca
S. Roberto
Oier

Akiket értékesíthetnek(nem feltétlen mindegyiket)

Cesc
Alves
Adriano
Alexis
Mascherano
Pedro

És rájuk számítanak 100%ban a jövő csapatában

Montoya
Piqué
Xavi
Iniesta
Messi
Neymar
Bartra
Busquets
Alba

Biztos érkezőknek jövőre pedig ter Stegent, illetve a 2 saját nevelést Deulofeut és Rafinhát tartják.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.19. 12:38:25

Afrikában kéne keresni fiatal tehetséges colos gepárd lábú feka gyereket a védelembe, oszt meg lenne oldva a probléma. Igaz rutinhiány, de na...

Csatárposztba tökéletes lenne Adama. Messi vissza kerülne szélre. Messi - Adama - Neymar támadótrióval állnék fel.
KépKép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.05.19. 12:06:15

A tavalyi 7-0 Bayernre a reakcionk az volt hogy elengedtük Villat meg Thiagot és vettünk 1 db Neymart!! Annak tudatában hogy lehet jövőre nem igazolhatunk, bizony idén ki kell nyitni a pénztárcát..
Simán várok 5 érkezőt Rafinha és deulofeun kivül..
Cuadrado teccik tegnap is néztem a fio meccset, annyi baj van vele hogy nem hátvéd ugyhogy sanchez helyett jöjjön ne Alves potlására vegyék mert az baromság..2.emberke egy center, 3. Emberke fabregas ha megy akk potolni kell, és a védelem alves helyett plussz 2 db középső védő.. Ez nálam hat plussz kapusok plussz visszatérők..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.19. 11:54:07

csababarca írta:Tavaly nyáron két nappmta volt hír,hogy ekkor meg ekkor jönnek a nagy bejelentések...aztán hopp,augusztus vége lett,és Neymaron kívül senki nem jött.
Most sem fűzök nagy reményeket,majd akkor elhiszem ha pózol az új ember a címer előtt. Addig ezek a hírek,hogy minden kiderül a sajtótájékoztatón...nem érdekelnek.

Ami ma elhangzik majd: "értékelni kell a csapatot,és a piacot. Ha a piac engedi próbálunk erősíteni,megvizsgálunk minden lehetőséget,és próbáljuk a legjobvat kihozni belőle."kb ennyi lesz a mondandó lényege,meg esetleg egy "lesznek érkezők és távozók" mondat is elhangozhat. Tavaly mondom,ezelet heti késtszer elsütötték.

igen, én is ezen röhögtem. jön majd egy nesze semmi fogd meg jól maszlag.

nagyon maximum ter stegent meg LE-t bejelentik....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2014.05.19. 11:44:42

palesz77 írta:Ma 12:30-kor meg 17:30-kor sajtótájékoztatót tartanak Bartoék, lehet bejelentik majd Luis Enriquet, meg felfednek majd valami a terveikből.

Ma cikk meg: FC Barcelona: Fabregas, Alexis, Alves mehet...Llorente, Laporte jöhet

Erre meg komolyan nem is tudok már mit írni. Adjuk el Cescet, majd Xavi meg Sergi Roberto pótolni fogják, aztán hozzuk ide Llorentét, aki már 100-szor is bizonyította, hogy egy középszerű csatár, Pique mellé meg hozzunk még egy lomha torony középső védőt, úgyse kontráztak még le minket sokszor idén.. =D> Már csak Cuadrado hiányzott a cikkből. #-o

Mindegy, remélem csak kacsa, de sajnos Zubiékból kinézném, hogy nem..

Vezetőségi szinten kéne leginkább nagytakarítást csinálni.Zubi olyan szinten fogalmatlan egy ilyen kaliberű klubhoz,hogy az eszméletlen.Ő a mi Mijatovic-unk.:DTudom hogy a sajtó sok nevet bedob ilyenkor,de meglehet nézni a legutóbbi 3 átigazolási szezont...hát ezek után simán benne van, hogy a volt lepkekirályunk tényleg (az amúgy jobb szélső támadót)Cuadrado-t akarja jobbhátvédnek.Vagy hogy Fabregas-t elbizniszeli egy kis apróért(mert érte maximum 29m eurót kaphatunk,ugyanis az Arsenalnak fix visszavásárlási opciója van rá...ez is jó üzlet volt,nem...?).Tehát nála tökmindegy hogy MU 40-50 milkákkal jön,csak akkor adhatnánk oda nekik,ha az Arsenal nem tart rá igényt.Laporte-val csak annyi a bajom(azonkívül hogy lassú),hogy hasonló stílusú játékos mint Bartra meg Piqué.Vele csak magasságilag lennénk beljebb.Ő vezérnek még "kicsi".Alves lecserélése tényleg időszerű.De csak akkor váltsák le,ha megfelelő kaliberű pótlást tudnak helyette hozni.Pl:Danilo,Piszcsek.
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.19. 11:31:31

Hát ez nagyon jó!Gondoltam,hogy ilyen B megoldásokban gondolkodik a club! #-o
Adják el az Alexis/Pedro +Alves+Song+Tello négyest,értük alsó hangon is kapnánk 40-60 millió eurót. Vegyék meg David Luizt (35-40) meg Suarezt (60-70) és jók vagyunk!Ráadásul ez a világklasszis kettős mind lenyilatkozta,hogy szívesen jönne a Barcába! 8)
Komolyan mondom felmegyek Barcelonába és fejbe rúgom a vezetőket ha megint elszúrják az igazolásokat! :evil:
Főleg,hogy most jövőre a várható tiltás miatt nem is igazolhatunk!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.19. 11:28:24

Tavaly nyáron két nappmta volt hír,hogy ekkor meg ekkor jönnek a nagy bejelentések...aztán hopp,augusztus vége lett,és Neymaron kívül senki nem jött.
Most sem fűzök nagy reményeket,majd akkor elhiszem ha pózol az új ember a címer előtt. Addig ezek a hírek,hogy minden kiderül a sajtótájékoztatón...nem érdekelnek.

Ami ma elhangzik majd: "értékelni kell a csapatot,és a piacot. Ha a piac engedi próbálunk erősíteni,megvizsgálunk minden lehetőséget,és próbáljuk a legjobvat kihozni belőle."kb ennyi lesz a mondandó lényege,meg esetleg egy "lesznek érkezők és távozók" mondat is elhangozhat. Tavaly mondom,ezelet heti késtszer elsütötték.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.05.19. 11:27:36

Egy magas erős középcsatár kéne mindenképp aki bemegy a darálóba és csinálja a helyet Messinek meg Neymarnak, h be tudjanak törni, vagy felívelni rá és ő meg visszadja a szemből jövőnek. Meg így lenne értelme az ívelgetésnek csak ha Alves megy akkor nem biztos, h lesznek mert ő az aki bele van szerelmesedve az ívelésbe, amikor vagy 10 cm alacsonyabb a támadó sor átlagmagassága.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.05.19. 11:18:06

palesz77 írta:Ma 12:30-kor meg 17:30-kor sajtótájékoztatót tartanak Bartoék, lehet bejelentik majd Luis Enriquet, meg felfednek majd valami a terveikből.

Ma cikk meg: FC Barcelona: Fabregas, Alexis, Alves mehet...Llorente, Laporte jöhet
Mangala meg szóba se kerül, pedig nem hiszem, hogy többet kéne fizetni nála 40-nél. :? Kicsit többet kéne bizonyítania Laporténak, hogy kifizessünk érte 36-ot.
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.05.19. 11:14:50

hát ha ezek laporteért kifizetnek 36 millió eurót, akkor asszem tökön szúrom magam.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.19. 11:09:04

szép ez a tervezett 6-8 igazolás, de azért remélem ezek komoly játékosok lesznek, és nem fognak minden világtalan idiótát leigazolni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.19. 10:50:38

Ma 12:30-kor meg 17:30-kor sajtótájékoztatót tartanak Bartoék, lehet bejelentik majd Luis Enriquet, meg felfednek majd valami a terveikből.

Ma cikk meg: FC Barcelona: Fabregas, Alexis, Alves mehet...Llorente, Laporte jöhet

Erre meg komolyan nem is tudok már mit írni. Adjuk el Cescet, majd Xavi meg Sergi Roberto pótolni fogják, aztán hozzuk ide Llorentét, aki már 100-szor is bizonyította, hogy egy középszerű csatár, Pique mellé meg hozzunk még egy lomha torony középső védőt, úgyse kontráztak még le minket sokszor idén.. =D> Már csak Cuadrado hiányzott a cikkből. #-o

Mindegy, remélem csak kacsa, de sajnos Zubiékból kinézném, hogy nem..
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2014.05.19. 10:35:24

Llorente véleményem szerint Larson szerepkörbe kéne hogy érkezzen. Kezdőhöz gyenge, lomha. Arra jó lenne hogy néha beálljon és gólt fejeljen. Egyébként ha ez a lényeg akkor jöjjön Samaras inkább.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.19. 10:15:27

gyuri03 írta: Amíg "csak" 28 gólt lő egy idényben lehet, hogy elfér :) tudsz mondani még egy embert aki ilyen mennyiségben termeli a gólokat Ronaldo-n és a múlt szezonbeli Suárezen kivül mint ez a gyenge Messi?
Nem tudom mióta vagy szurkoló, de 2006/07 után (egy ideihez kísértetiesen hasonló szezon) R10 teljesítményét is sokan azért védték, mert sok gólt szerzett. Miközben aki látta játszani is annak nyilvánvaló volt, hogy már nem olyan jó, nem olyan motivált. Mégis vártunk vele, mindenki tudja, hogy mi lett a vége.
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2014.05.19. 09:49:13

Csak egy név Alves helyére Debuchy. Angliába befér az év csapatába a francia válogatott?
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.19. 09:45:58

Gio anno az Arsenalból igazolt hozzánk, ha minden igaz :) SZép kis összeverbuvált brigád volt. Az biztos, hogy hajtottak egymásért.
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.19. 06:45:39

Alighanem az edző kinevezése és a távozók listája dönti el, hogy kik fognak érjezni. (Hacsak Ter Stegenen kívül nincsenek máris aláírt megállapodások.)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.05.19. 00:56:08

bence-barca írta:Juventus forward Fernando Llorente (29) could be included in a deal on the transfer of Alexis Sanchez to the Italian club.

Na itt lehet a klasszikus 9-es amit szeretnének sokan. :D
Nála nem sok statikusabb, lassabb klasszikus 9-es van perpillanat, de jó csatár, fejjel, meg fizikailag bika erős. Viszont nem tudom hogy illeszkedne ide a gyors passzos-bemozgásos játékba, valahogy nehezen bírom elképzelni ahogy futkározik Pedro meg Messi között. Alves mondjuk neki már lehet tudna ívelgetni. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.19. 00:47:26

bence-barca írta:Juventus forward Fernando Llorente (29) could be included in a deal on the transfer of Alexis Sanchez to the Italian club.

Na itt lehet a klasszikus 9-es amit szeretnének sokan. :D
Na hát az aztán csodálatos lenne.. :roll: Llorentet én nagyon nem szeretném itt látni, igaz, hogy van tapasztalata a ligában, de emlékeim szerint a helyzetkihasználása egyáltalán nem mondható jónak. Remélem csak valami kacsa ez a hír. Én szeretném ha jönne egy 9-es ide, de azért nem mindenáron.

Bob meg amit lejjebb írt azzal részben egyetértek. Habár nagy David Luiz fan vagyok, de ilyen 39 milliót azért én is sajnálnék rá. 30 még talán beleférne, de annál többet nem kéne, van még jó pár esélyes védő a piacon azért. Nekem a lényeg, hogy a magassága mellett relatíve gyors is legyen az a valaki, nem kell még egy Pique középre..

Amúgy arról jutott eszembe amit Bob írt, hogy tudtommal Deco a Portóval Bl döntős volt - és meg is nyerték ha jól rémlik. Most meg az Atletico van döntőben.. Hasonló kaliberű a két csapat "nagyságra". Szóval erről jutott eszembe, hogy Koke most akkora névnek számít, mint anno Deco számított? Akkoriban még Tv-nk se volt, úgyhogy focit nem tudtam követni, ezért kérdem. Bocsi ha kicsit off, remélem azért még nem szegek ezzel szabályt..
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2014.05.19. 00:39:52

crixus írta:Én nagyon sajnálom, hogy Messivel hosszabbítottunk, mert egyértelműen elindult a lejtőn.
Amíg "csak" 28 gólt lő egy idényben lehet, hogy elfér :) tudsz mondani még egy embert aki ilyen mennyiségben termeli a gólokat Ronaldo-n és a múlt szezonbeli Suárezen kivül mint ez a gyenge Messi?
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.19. 00:37:38

Juventus forward Fernando Llorente (29) could be included in a deal on the transfer of Alexis Sanchez to the Italian club.

Na itt lehet a klasszikus 9-es amit szeretnének sokan. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.18. 23:57:24

Subinho írta:! Kik jöttek akkor? Belletti, Marquez, Edmilson, Gio, Deco, Ronaldinho, Eto'o, Giuly és januárban Davids!!! Azért az nem gyenge névsor volt... Most is hasonlóra lenne szükség, nem pedig ilyen Lukaku, Musacchio, Abdennour... Ne már! Ne vicceljünk már! Ez a Barcelona, nem a Valencia, Sevilla, vagy az Inter, Milan, stb...
Belletti ha jól emlékszem a Villareal-ból jött, Marquez Monaco, Edmilson akkor tényleg top játékos volt, Gio nem tudom honnan jött. :D Deco Porto, Ronaldinho PSG, Etoo Mallorca, Giuly is vagy Monaco vagy valamelyik francia csapat. Mind olyan játékos volt, aki sikeréhes de nem egy hú de topcsapatban volt, s nem is gigászi összegekbe kerültek. Okos igazolások voltak. Mussachio rossz játékos??Egyáltalán nem, Lukaku is baromi ígéretes, Abdennour-t én nem ismerem. Arra akarok célozni, hogy nem a neve határozza meg, hogy valaki jól illik be a gépezetbe vagy nem. Spanyol ligában is lehet kincseket találni. Hasonló okos igazolásokkal én is kiegyeznék, de már előre látom, hogy jön valami hú de nagy név (mint anno Ibra is pl, aki nem illett ide) és mindenki elhiszi, hogy na akkor ez aztán hú de jó volt. Vagy elhozzuk Luizt 40 millióért, mikor Verthongen, Mangala, Martinez, Laporte is lehetne nem ennyiért.

Én is kíváncsi vagyok mi lesz, én többször leírtam 3-4 igazolást tartok reálisnak. És nem biztos, hogy Suarezekben meg Agüerokban meg nem tudom ki még a sláger kellene gondolkozni. Suarezt én pl anno nagyon preferáltam nem hoztuk, most már 80 millióért meg már felesleges vagy ki tudja mennyibe kerül.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.18. 21:29:29

visca el barca írta:az biztos h a kezdőbe a kapuson kívül legalább 3-4 ÚJ ember kell. és minőségi. félek attól h majd LE is meghunyászkodó lesz, örül annak h egyáltalán itt van és ha igazoltat is, akkor is beéri a fontas szerű középszerrel...
3-4 azért szerintem nem kell a kezdőbe a kpuson kívül, de összességében mindenképp, és úgy, hogy ebbe nem számolom bele a kölcsönből hazatérőket.
Kapus,Hátvéd, és egy támadó(ha sanchez-pedro egyike megy) kell a kezdőbe szerintem.
(Én Monotya-t kezdőbe tenném.)
kapus-montoya-hátvéd-pique/bartra-alba-busi-fabregas-iniesta-neymar-messi-tamado

Amúgy ami a probléma, hogy hozhatnak akármilyen edzőt, ameddig ez a vezetőség van, sok jóra nem számítok. Ameddig Zubi dönt arról, hogy melyik játékos kell, vagy nem, addig kb. annyira fogunk menni az igazolásokkal, mint anno a Real, amikor az edző nem kérhetett játékost.
Válasz küldése