Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.22. 17:23:50

Chino írta:
2023.06.22. 16:08:45
Aki ilyen szerepet töltött be, ilyen teljesítményt nyújtott nem hiszem, hogy annak a City bruttó 10-et ajánlana.
Nem feltétlen a jelenleg aktuális barcelonai szurkolói gondolatok, vágyak mentén működik a City....és ez nem hit kérdés, hanem teljesen más világ, más szempontok, más szemlélet....ahogy Andris írta, főleg a mondat azon része, hogy értenek ahhoz, amit csinálnak.
Andris írta:
2023.06.22. 15:05:32
mert megtehetik, és mert értenek is ahhoz, amit csinálnak.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.22. 16:43:53

Fofana írta:
2023.06.22. 12:03:54
Gündogannak én is nagyon örülök. Ingyen volt, a Dortmundban védekező középpályás volt, talán duplaszűrős rendszerben, a City-ben hasonló stílusú csapatban Pedrihez hasonló szerepe volt és rutinos. Szóval anyagilag, tudásban is nagyon kellett és Busi és Pedri szerepére is viszonylag alkalmas lehet, bár nem lehet két játékos közé profiljukban egyenlőségjelet tenni. Arda Güler nekem is nagyon tetszik. Szerintem bence0330 lehet, hogy téved, a Transfermarkt jobbszél mellett inkább támadó középpályásnak, a Whoscored pedig MC, MR, AMC pozíciókra írja, bár a csereként ellátott posztok ebben nem szerepelnek. A támadó megmozdulások mellett a posztján egész jó védekező statjai is vannak a Whoscorednél. A szerződése 2025-ig tart és lehet, hogy jó a kapcsolatunk a Fener-rel, a klubjával, mert ingyen adtuk nekik tovább Emre Demirt. A török bajnokságból ennél sokkal jobban kiemelkedni nem lehet és ha sportszakmailag valamivel alattunk, anyagilag pedig felettünk álló klub megveszi, akkor öt évig esélytelenek lennénk rá. Ha anyagi gigász venné meg, akkor kapásból adná kölcsön egyel lejjebb lévő polcra.
Igen, ezért is írtam, hogy ha meg nyolcas poszt, akkor meg sokan vannak előtte, Pedri, Gündogan, és ha jön valaki hátrébb és nem döplaszűrőzünk, DJ, és szinte tuti, hogy Gavi is előtte marad. És ha ehhez hozzáteszem azt a kereken 0 fiatalt, aki elnyerte Xavi bizalmát az ittléte alatt (oké, Baldé háromnegyed év után, de azt vesszük, aki nála mutatkozott be/az ő ideje alatt érkezett, akkor 0), akkor nem tudom, mennyire lenne ez neki vonzó cél, hacsak nem valami atombarcás drukker. Plusz jelenleg szerintem amúgy sem feltétlenül lehet már sokkal több fiatalt beépíteni, nemzetközi szintre így is túl sokan vannak már.
Bár gondolom a B-be érkezne, de ott is eléggé meg lesz pecsételve a sorsa a jelenlegi helyzetben, plusz oda meg drága lenne. Szerintem ő a Milanban, eetleg Napoliban fog kikötni, valami olyan csapatban, ahol jó eséllyel legalább rotációs ember lehet. Szóval sem az ő, sem a mi részünkről nem látom egyelőre azt, miért érné meg 20 millióért idehozni, pedig tényleg nagyon ügyesnek tűnik.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.22. 16:08:45

Andris írta:
2023.06.22. 15:05:32

32 éves emberről beszélünk, akinek lejárt a szerződése. Egyáltalán nem biztos, hogy a citynél csak az ajánlott évek száma volt a gond, sőt. Simán lehet, hogy ugyanaz volt, mint elvileg nálunk Busival, hogy megtartották volna, de nem garantált kezdőként, és nem a korábbi magas fizetéssel. Hiába volt extra szezonja, a city bővelkedik játékosokban is (nem csak pénzben), és a menedzsmentet Txiki meg Guardiola csinálják (és ez nem akármilyen kombó). Nem adnak sztárfizetést egy számukra pótolható 32 évesnek, mert megtehetik, és mert értenek is ahhoz, amit csinálnak.

A bruttó 10 alacsonynak tűnik, ha tippelnem kéne, akkor valszeg ugyanaz van mint Kessié meg pl Christensen esetében, hogy a relatív alacsony fix mellé nem párszázezres meg kizárólag kupanyertes flex részek azaz bónuszok kerülnek, hanem játékperc, meccsszám, általánosságban minimál kritériumokhoz kötött (nem bónusz típusú) függő részek, több milliós értékben / év.
Gündogannak az volt a baja a Cityvel, hogy csak egy éves szerződést kínáltak neki, ez tőle és Peptől származó információ. Erre tettek végül még rá egyet és "került veszélybe" az ide igazolása. Szerintem teljesen érthető. Abban a korban van, amikor az utolsó szerződését írja alá (kivéve ha aztán levezet valahol). 34 évesen már senkitől nem fog egy komolyabb ajánlatot kapni. Aki ilyen szerepet töltött be, ilyen teljesítményt nyújtott nem hiszem, hogy annak a City bruttó 10-et ajánlana.

Kessié prémiumáról nem hallottam, de neki a fix rendkívül magas. Pedri szintjére kapott bért. (azt hiszem netto 6,5) Nem hiszem, hogy emellé még könnyű bónuszai lennének, max amit az egész csapat kap.
De lehet, hogy csak nekem kerülte el a figyelmem.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.22. 15:05:32

Chino írta:
2023.06.22. 12:36:46
Úgy néz ki az eladások terén is elkezdődött egy komoly mozgolódás.
A Sport szerint a Spurs mindenképp szeretné, ha Lenglet maradna. A Barcanak 16 milliót foglal el a bértömegében, aminek eddig a felét fizették a kölcsönadás során. A Spurs belemenne abba, hogy még egy évre kölcsönveszik és a teljes bérét állják, de Laportáék inkább végleg szabadulnának tőle, viszont a magas fizetését és az átigazolási összeget egyszerre nem tudják állni az angolok. Most Lenglet-vel kell beszélni egy alacsonyabb fizetésről és akkor adnának egy 5 éves szerződést neki, de csak öt milliót tudnak érte fizetni, mindenesetre a klub 30-ig mindenképp le akarja zárni az ügyet.

Azt is megerősítették, hogy Umtiti a Lyonba tart és akár ingyen is hajlandó a klub átengedni nekik. Jelenleg a franciák és a játékos között a fizetéssel kapcsolatos tárgyalások folynak, de előbb le akarják zárni Lukeba eladását, akit 30 millióért visz a Lipcse.

Ha csak ez a két transzfer összejönne már komolyat lehetne előrelépni az új játékosok regisztrációjával kapcsolatban.

Az AS már tényként közölte, hogy Alemany elrepült Münchenbe és Gündogan aláírt a klubhoz három szezonra. Évi bruttó 10 milliós fizetésért és 500 milliós kivásárlási záradékkal. Ha igaz, én egy kicsit meglepődtem a béren, azt hittem legalább nettó 7 lesz előle. Nem tudom a Cityben mennyit keresett, de ennek biztosan a többszörösét. (bár nyilván kapott egy szép kis aláírási pénzt)
32 éves emberről beszélünk, akinek lejárt a szerződése. Egyáltalán nem biztos, hogy a citynél csak az ajánlott évek száma volt a gond, sőt. Simán lehet, hogy ugyanaz volt, mint elvileg nálunk Busival, hogy megtartották volna, de nem garantált kezdőként, és nem a korábbi magas fizetéssel. Hiába volt extra szezonja, a city bővelkedik játékosokban is (nem csak pénzben), és a menedzsmentet Txiki meg Guardiola csinálják (és ez nem akármilyen kombó). Nem adnak sztárfizetést egy számukra pótolható 32 évesnek, mert megtehetik, és mert értenek is ahhoz, amit csinálnak.

A bruttó 10 alacsonynak tűnik, ha tippelnem kéne, akkor valszeg ugyanaz van mint Kessié meg pl Christensen esetében, hogy a relatív alacsony fix mellé nem párszázezres meg kizárólag kupanyertes flex részek azaz bónuszok kerülnek, hanem játékperc, meccsszám, általánosságban minimál kritériumokhoz kötött (nem bónusz típusú) függő részek, több milliós értékben / év.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.22. 12:36:46

Úgy néz ki az eladások terén is elkezdődött egy komoly mozgolódás.
A Sport szerint a Spurs mindenképp szeretné, ha Lenglet maradna. A Barcanak 16 milliót foglal el a bértömegében, aminek eddig a felét fizették a kölcsönadás során. A Spurs belemenne abba, hogy még egy évre kölcsönveszik és a teljes bérét állják, de Laportáék inkább végleg szabadulnának tőle, viszont a magas fizetését és az átigazolási összeget egyszerre nem tudják állni az angolok. Most Lenglet-vel kell beszélni egy alacsonyabb fizetésről és akkor adnának egy 5 éves szerződést neki, de csak öt milliót tudnak érte fizetni, mindenesetre a klub 30-ig mindenképp le akarja zárni az ügyet.

Azt is megerősítették, hogy Umtiti a Lyonba tart és akár ingyen is hajlandó a klub átengedni nekik. Jelenleg a franciák és a játékos között a fizetéssel kapcsolatos tárgyalások folynak, de előbb le akarják zárni Lukeba eladását, akit 30 millióért visz a Lipcse.

Ha csak ez a két transzfer összejönne már komolyat lehetne előrelépni az új játékosok regisztrációjával kapcsolatban.

Az AS már tényként közölte, hogy Alemany elrepült Münchenbe és Gündogan aláírt a klubhoz három szezonra. Évi bruttó 10 milliós fizetésért és 500 milliós kivásárlási záradékkal. Ha igaz, én egy kicsit meglepődtem a béren, azt hittem legalább nettó 7 lesz előle. Nem tudom a Cityben mennyit keresett, de ennek biztosan a többszörösét. (bár nyilván kapott egy szép kis aláírási pénzt)
Forca Barca!!!!
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2023.06.22. 12:03:54

Gündogannak én is nagyon örülök. Ingyen volt, a Dortmundban védekező középpályás volt, talán duplaszűrős rendszerben, a City-ben hasonló stílusú csapatban Pedrihez hasonló szerepe volt és rutinos. Szóval anyagilag, tudásban is nagyon kellett és Busi és Pedri szerepére is viszonylag alkalmas lehet, bár nem lehet két játékos közé profiljukban egyenlőségjelet tenni. Arda Güler nekem is nagyon tetszik. Szerintem bence0330 lehet, hogy téved, a Transfermarkt jobbszél mellett inkább támadó középpályásnak, a Whoscored pedig MC, MR, AMC pozíciókra írja, bár a csereként ellátott posztok ebben nem szerepelnek. A támadó megmozdulások mellett a posztján egész jó védekező statjai is vannak a Whoscorednél. A szerződése 2025-ig tart és lehet, hogy jó a kapcsolatunk a Fener-rel, a klubjával, mert ingyen adtuk nekik tovább Emre Demirt. A török bajnokságból ennél sokkal jobban kiemelkedni nem lehet és ha sportszakmailag valamivel alattunk, anyagilag pedig felettünk álló klub megveszi, akkor öt évig esélytelenek lennénk rá. Ha anyagi gigász venné meg, akkor kapásból adná kölcsön egyel lejjebb lévő polcra.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.22. 11:11:15

Bob_Marley írta:
2023.06.21. 22:46:24
Arda Guler neve ismerősen csenghet sokaknak, sokat szerepelt mostanában a sajtóban, felroppent érdeklődünk utána,nem lenne rossz.
Most is nagyon szép gólt lőtt a török nagyválogatottban. Óriási tehetség, de a verseny is óriási érte, a hírek szerint a PSG, Dortmund, Benfica, Napoli, illetve legerősebben a Milan érdeklődik, jó eséllyel ott köt ki. Szűk 20 misi körül lesz, de szerintem nálunk ő kicsit felesleges lenne, ő amolyan 10-es vagy jobbszélső, előbbi posztunk nincs, vagy ha a nyolcas posztot vesszük annak, akkor Pedrivel és Gündogannal megvagyunk annyira, hogy legalábbis pénzt ne adjunk már ki erre jelen helyzetben, utóbbi meg túl van töltve már most 4 eredetileg jobbszélső játékossal, köztük ráadásul fiatal tehetséggel is (Raphinha, Dembélé, Torres, Yamal).

Úgyhogy legalábbis nálam az ő igazolása most pénzért felesleges lenne. De lehet, hogy csak addig érdeklődtünk, míg nem volt biztos a Gündogan transzfer.

Culinho: én épp ezért nem követtem egyáltalán ezeket a pletykákat, mindenki mond mindent, tavaly is mindenki mondott mindent, és senkinek fogalma sincs a valós pénzügyi/ffp helyzetről még megközelítőleg sem, nemhogy azon tanakodni, hogy mndjuk 150 vagy 175 misivel kéne csökkenteni a bérkeretet... Vagyis x %-nak lehet, hogy pontosak a hírei, de azt meg honnan tudod, hogy pont az az igaz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.22. 10:42:37

Nagyon nagy fogásnak tartom Gündit, ingyen világklasszis játékost bezsákolni mindig nagy dolog.
A Citys karriert kimaxolta, de ha nem jön közbe sérülés, 2 év tuti van benne top szinten.
Rivaldo-A Legnagyobb.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2023.06.22. 07:55:34

Én is nagyon örülök Gündogannak és remélem nem lesz több igazolás a középpályára, játszon szűrőt FDJ és kapjon esélyt Torre, de van egy kérdésem: mi az hogy a Liga jóváhagyta a német-török regisztrációját? Én nem tudok egyetlen távozóról sem, volt annyi szabad bértömeg? Nem tudom milyen fizuért jön, biztos alacsonyabb, mint amit Messinek akartunk volna adni, de az argentínhoz nem volt elég motgástér távozók nélkül.
Azért kérdem mert hetekig Gündogan kapcsán is arról volt szó a spanyol sajtóban, hogy először a távozók. Van valakinek erről infója?
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.21. 22:55:59

Mindenképp előrelépés Gündogan érkezése, akkor is, ha kiugró szezonja volt és idén betölti már a 33. évét
Az oly sokszor hiányzó kreativitáshoz bízzunk benne, hogy csak hozzátehet, ezáltal az eddig halovány középpálya előre játékban szintet léphet.
Azért nem bírom megállni, hogy ne tegyem szóvá, hogy lassan az "örökös tűzóltók" díjra esélyesként pályázhatnánk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.06.21. 22:46:24

Gundogan jó igazolás ingyen. Nem szeretem a németeket,de tud segíteni,okos futballból jön,nem lesz gondja itt sem.

Zubimendi 60ert sok,akkor Amrabat egyáltalán nem téves opció. Vb-n is kiemelkedő volt. Nagyon magas hatékonyságú a kp-n ami elengedhetetlen,jól passzol. Zubimendi jobb megoldás lenne,mert spanyol és azok mindig könnyebben illeszkednek be, de ár értéket tekintve a marokkói jó megoldas nálam. Nevesnek örülök nem jön és remélem Cancelot se igazoljuk le. Második csapat dobja ki, borzasztó haszontalan a játéka.

Arda Guler neve ismerősen csenghet sokaknak, sokat szerepelt mostanában a sajtóban, felroppent érdeklődünk utána,nem lenne rossz.
Kép
Kép
Kép
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.06.21. 22:04:49

Azért ne felejtsük el, hogy még el sem kezdődött a hivatalos átigazolási szezon. Az előszezon után a csapat is meg akarhat válni azoktól, akik nem illeszkednek be az új felállásba, de az is lehet, hogy egyes játékosoknak lesz mehetnékje, mert nem tetszik a nekik szánt szerep.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.21. 22:00:43

bence0330 írta:
2023.06.21. 21:35:41
Chino írta:
2023.06.21. 21:21:14
Én Torrét azért nem felejteném ki. Remélem ő is az egyik "új igazolás" lesz.
Van potenciál a srácban, szívesen nézném többet a pályán. Lewandowski mellé/mögé már megvan Roqué.
Én sem felejteném, de nem látom, hogy Xavinál ő jelentős szerepet kapna. Így, hogy megjött Gündogan, szerintem neki végleg annyi. Szerintem ő menni fog kölcsönbe vagy rögtön el is adjuk.

Roque még nincs meg azért. :) Még ha elvileg van is megegyezés. De ha tényleg csak az eladásoktól függ, akkor azért alighanem rendben leszünk.

Egyébként egyetértünk, egy vkp még, és teljesen rendben vagyunk, a jh csak bónusz, de azzal eleve megvárnám a júliusi túrát Araujo miatt. Nico még jó lenne, ha itt kötne ki cserének, de nem érzem azt, hogy neki az megfelelő szerep lenne.
Roquénél úgy tudom a kérdés csak az, hogy júli 19-én már csatlakozhat-e vagy csak később.
Én Torret nem írnám le, de majd meglátjuk. Főleg, hogy kérdés Kessié marad-e vagy sem.
Közben Coutinho úgy néz ki lécel, az átigazolási díjának az 50 %-át kapjuk. Jutgla is jó eséllyel megy Gonçalo Ramos helyére a Benficába (10 %). Emellett Malcom és Moriba távozására is van esély (7,t%, 10 %) úgyhogy Todibo mellett máshonnan is csurranhatna -cseppenhetne valami. Nyilván nem nagy pénzek, de a jelenlegi helyzetben ezek is jól jöhetnek.
Nem rossz ötlet, hogy ilyen feltételeket teszünk a távozók mellé.
Forca Barca!!!!
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.21. 21:44:32

Alakul egy olyan keret, ami majdhogynem tökéletes balanszban van. Vannak már befutott, legjobb korban lévők, ifjú, tehetséges titánok és pályájuk csúcsán lévő, sokat látott klasszisok. Ebből az alapanyagból főzve a bajnoki cím+BL 8 reális cél lehetne.
Már csak edző kellene hozzá.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.21. 21:35:41

Chino írta:
2023.06.21. 21:21:14
Én Torrét azért nem felejteném ki. Remélem ő is az egyik "új igazolás" lesz.
Van potenciál a srácban, szívesen nézném többet a pályán. Lewandowski mellé/mögé már megvan Roqué.
Én sem felejteném, de nem látom, hogy Xavinál ő jelentős szerepet kapna. Így, hogy megjött Gündogan, szerintem neki végleg annyi. Szerintem ő menni fog kölcsönbe vagy rögtön el is adjuk.

Roque még nincs meg azért. :) Még ha elvileg van is megegyezés. De ha tényleg csak az eladásoktól függ, akkor azért alighanem rendben leszünk.

Egyébként egyetértünk, egy vkp még, és teljesen rendben vagyunk, a jh csak bónusz, de azzal eleve megvárnám a júliusi túrát Araujo miatt. Nico még jó lenne, ha itt kötne ki cserének, de nem érzem azt, hogy neki az megfelelő szerep lenne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.06.21. 21:25:14

Leon írta:
2023.06.21. 20:51:52
Mondjuk csak azt nem értem mér jön el jóval kevesebbet zsetonért egy sokkal gyengébb a csapatba. :-k
Ez itt a lényeges észrevétel, és sajnos a válasz sejthető; ő nem a szaúdiakhoz megy levezetni...
Persze, ne zárjuk ki a "gyerekkori álom beteljesülését".
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.21. 21:21:14

Leon írta:
2023.06.21. 20:51:52
Én is örülök a német töröknek, már a Dortmundban is bírtam.
Mondjuk csak azt nem értem mér jön el jóval kevesebbet zsetonért egy sokkal gyengébb a csapatba. :-k
Angliából el akart jönni, többek között ezért is utasította vissza az Arsenalt. Másrészt a City max. egy kétéves szerződést adott volna neki, ő pedig ennyi idősen, a pályája végén egy hosszabb távú konktraktust szeretne.
visca el barca írta:
2023.06.21. 19:48:57
ha tényleg jön, akkor még 2-3 évig biztosan jó lesz. pedri-fdj-gundogan kp alap, gavi, kessie, sr meg jó lesz cserének. lewa mögé kellene még vmi padot elfogado csatárt kukázni, meg egy cancelo elférne és elég is lenne a nyárra ennyi.
Én Torrét azért nem felejteném ki. Remélem ő is az egyik "új igazolás" lesz.
Van potenciál a srácban, szívesen nézném többet a pályán. Lewandowski mellé/mögé már megvan Roqué.
Ha igazolunk még egy vkp-t, szerintem már egy teljesen jó átigazolási szezont zárhatunk. Inigo-Gündogan-Roque-XY.
Egy jh már csak hab lenne a tortán, anélkül is egy jó nyarat zárhatunk. De Araujot sem kellene azért kizárni. Ha nem is klasszis, de egy megbízható jh lehet belőle, még nem tudjuk mire képes.
Most az eladásokkal kell majd komolyan foglalkozni. Egy Lenglet, Todibo, Trincao, Umtiti, Griezmann, Blanco pakkból 50 millió simán összejöhet és a bérkeret is alacsonyabb lehet, ezután pedig lehet gondolkodni a Torres, Fati, Kessié, EG, Raphinha vonalon. Már ha rá tudunk venni valakit, hogy tiplizzen.
Forca Barca!!!!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.21. 21:12:44

Dortmund reunion team.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.06.21. 20:51:52

Én is örülök a német töröknek, már a Dortmundban is bírtam.
Mondjuk csak azt nem értem mér jön el jóval kevesebbet zsetonért egy sokkal gyengébb a csapatba. :-k
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.06.21. 20:15:39

baas11 írta:
2023.06.21. 19:44:44
Nagyszerű !!!
Ingyen, egy ilyen top klasszis minőségű es ráadásul csúcs formában levő támadó 8 as kozeppalyas óriási erősítés lesz szerintem !
( Modrich 33 évesen lett aranylabdás es az is 5 éve volt es meg mindig … amugy )

Reméljük azert nem focizta ki magát idén es ami Arda Turanba benne ragadt az most duplán megtéritjuk .. :-)

Alakul .:
- Kounde ; Araujo ; Christensen ; Balde
-……………….X……………....De Jong…………….
- Dembele……….Pedri………..Gundogan
………………….Lewandowski………………..
-
- Kounde ; Araujo ; Christensen ; Balde
-…………………....De Jong…………….
- ……….Pedri……………………..Gundogan
- Dembele……….Lewandowski……… X …


Ki az a Modrich? 😀 Szép és jók ezek a formációk amiket leírtál (kis írónia), de hogy Gündogan sose lesz bal futó az tuti.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.06.21. 19:48:57

ha tényleg jön, akkor még 2-3 évig biztosan jó lesz. pedri-fdj-gundogan kp alap, gavi, kessie, sr meg jó lesz cserének. lewa mögé kellene még vmi padot elfogado csatárt kukázni, meg egy cancelo elférne és elég is lenne a nyárra ennyi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.06.21. 19:44:44

Nagyszerű !!!
Ingyen, egy ilyen top klasszis minőségű es ráadásul csúcs formában levő támadó 8 as kozeppalyas óriási erősítés lesz szerintem !
( Modrich 33 évesen lett aranylabdás es az is 5 éve volt es meg mindig … amugy )

Reméljük azert nem focizta ki magát idén es ami Arda Turanba benne ragadt az most duplán megtéritjuk .. :-)

Alakul .:
- Kounde ; Araujo ; Christensen ; Balde
-……………….X……………....De Jong…………….
- Dembele……….Pedri………..Gundogan
………………….Lewandowski………………..
-
- Kounde ; Araujo ; Christensen ; Balde
-…………………....De Jong…………….
- ……….Pedri……………………..Gundogan
- Dembele……….Lewandowski……… X …
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2023.06.21. 19:28:48

Na Gündogan nagy fogás lesz. Végre lesz egy értelmes kp Frenkie mellé, nem kell majd nézni a két gyerek szenvedését, ahogy egy közepesen komoly csapat is szétgyalulja őket.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.21. 19:15:43

Na Ő egy nagy fogás, ingyen meg pláne. Hiába 32 éves, talán élete legjobb szezonján van most túl, és nagyon kellett a rutin a kp-ra. Van merítés a kp-ra bőven, fel van adva a lecke Xavi-nak.
Nálam FDJ - Pedri - Gündogan lenne a gálakezdő, reméljük normális rotációval Pedri is ki tudja húzni a szezont sérülés nélkül.

Jobbosra még elférne valaki, és én egyre inkább azt gyanítom, hogy nem lesz itt új vkp.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.06.21. 19:14:53

Messithebest írta:
2023.06.21. 18:44:50
Fabrizio here we go-zta Gündogant, szerintem már biztosra vehető az érkezése! :D
Nagyon jó a profilképed! 😅
Szuper hír amúgy, a világ legjobb formában levő középpályása érkezik.
més que un club
Válasz küldése