Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.07. 13:50:36

palesz77 írta:
bence-barca írta:
Reus tényleg erősítés lenne ide? Nem sok Dortmund meccset láttam eddig, azokon is inkább Gündogant figyeltem - na neki én tényleg örülnék :oops: -, szóval kb semmi nem maradt meg nekem a játékából. De a hihetetlenül megbízható forrásomból - youtube :lol: - annyira nem nyűgözött le. Mármint ügyes szélsőnek tűnik, ha van területe az emberét is meg tudja verni - itt nem lenne -, de jelenleg szélsőkből nincs hiány, ráadásul amellett, hogy sokan vannak, még jól is játszanak. Alexis bombaformában van, Pedro ha játszik rendre gól(oka)t lő és azért sem panaszkodik hogy nem kezdő folyton, zek mellé meg még egy Tello-Deulofeu csere várható a nyáron, akkor őt is játszatni kéne ugye. Pluszban szerintem igazán nem is ilyen szélsőt játszik a Dortmundban mint itt kéne, szóval igazán posztja se lenne - ez lehet hülyeség volt, akkor bocsi. Szóval minek kéne Reus? Valaki valami részletes jellemzést írhatna róla, hogy ebbe a Barcába ő miért kéne, mert szerintem nála feleslegesebb igazolást nem tudnánk csinálni jelenleg. Max ha tényleg jön Ter Stegen és Pinto(/Reina) mögé még elhoznánk harmadik számú kapusnak Courtoist.

Én akkor hoznék előre bárkit is,ha Pedroért beesne valami őrült összeg egy PSG-től pl, 35-40M. Annyiért elengedném és akkor hoznám Reust.
De amúgy nem létszükség, kapus+védő(k) kell, a többi extra, a Messi,Neymar,ALexis, Pedro,Tello 5nek elég kell lenni a következő szezonban is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.01.07. 13:44:38

bence-barca írta:
De.
Bendtner 2014-ben több gólt lőtt mint Messi és Neymar összesen, szóval nem lenézni a srácot! :mrgreen:
Amúgy Suarez felesleges lenne már ide, Reus elég. Bár őszintén ő is sok lenne már.
Ezt meg tudom/gondolom, hogy viccből írtátok most, de mivel újra pörög a topic, és régebben is feltettem már a kérdést amikor csomóan őt követeltétek a csapatba, csak senki nem válaszolt, ezért újra megkérdezném.

Reus tényleg erősítés lenne ide? Nem sok Dortmund meccset láttam eddig, azokon is inkább Gündogant figyeltem - na neki én tényleg örülnék :oops: -, szóval kb semmi nem maradt meg nekem a játékából. De a hihetetlenül megbízható forrásomból - youtube :lol: - annyira nem nyűgözött le. Mármint ügyes szélsőnek tűnik, ha van területe az emberét is meg tudja verni - itt nem lenne -, de jelenleg szélsőkből nincs hiány, ráadásul amellett, hogy sokan vannak, még jól is játszanak. Alexis bombaformában van, Pedro ha játszik rendre gól(oka)t lő és azért sem panaszkodik hogy nem kezdő folyton, zek mellé meg még egy Tello-Deulofeu csere várható a nyáron, akkor őt is játszatni kéne ugye. Pluszban szerintem igazán nem is ilyen szélsőt játszik a Dortmundban mint itt kéne, szóval igazán posztja se lenne - ez lehet hülyeség volt, akkor bocsi. Szóval minek kéne Reus? Valaki valami részletes jellemzést írhatna róla, hogy ebbe a Barcába ő miért kéne, mert szerintem nála feleslegesebb igazolást nem tudnánk csinálni jelenleg. Max ha tényleg jön Ter Stegen és Pinto(/Reina) mögé még elhoznánk harmadik számú kapusnak Courtoist.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.01.07. 07:10:27

bence-barca írta:Nem hagytál ki valakit? :-k

De.

Amúgy Suarez felesleges lenne már ide, Reus elég. Bár őszintén ő is sok lenne már.
Mivel Depayt és Masit lefoglaltuk magunknak, ezért idénre több igazolás nem várható.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.06. 21:40:28

Gareth Tello írta:
Akkor már csak Vertonghen, Gündogan, Reus és Suárez kell, és meg is vagyunk. :mrgreen:
Nem hagytál ki valakit? :-k

De.

Amúgy Suarez felesleges lenne már ide, Reus elég. Bár őszintén ő is sok lenne már.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.06. 20:56:16

Varatrix írta:Mintha túl sokat poénkodnál ezzel... (Tudatalatti? :D )

Örülök ha már most pont kerül a ter Stegen "sagára". Így nyáron kevesebb a probléma.

Kíváncsi vagyok a cserekapus biztosan prioritás e. Örülnék ha Pinto maradna. Mindig jókat vigyorgok rajta.
Vagy lehet, hogy nem is viccből írom ezeket? Ki tudja. :-k

Egyébként azt írták, hogy Pintóval majd a szezon végén beszélik meg, hogy hogyan tovább, és elképzelhető, hogy ha abban állapodnak meg, hogy nem folytatja a nagycsapatban José Manuel, akkor kapusedzői állást ajánlanak neki a klubnál. :) Jó lenne, ha valamilyen módon minél tovább a Barça kötelékeiben tudhatnánk Pinto mestert, nekem (is) az egyik kedvencem a jelenlegi csapatból. :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.01.06. 19:42:40

Gareth Tello írta:Akkor már csak Vertonghen, Gündogan, Reus és Suárez kell, és meg is vagyunk. :mrgreen:
Mintha túl sokat poénkodnál ezzel... (Tudatalatti? :D )

Örülök ha már most pont kerül a ter Stegen "sagára". Így nyáron kevesebb a probléma.

Kíváncsi vagyok a cserekapus biztosan prioritás e. Örülnék ha Pinto maradna. Mindig jókat vigyorgok rajta.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.06. 18:03:09

S.Agüero írta:Már majdnem hivatalosnak mondható, hogy hozzánk igazol ter Stegen a nyáron. :) 10 milla körül fogjuk elhozni.

Max Eberl (sports director Borussia Monchengladbach): "Marc informed us that he won't accept our renewal offer."

Eberl (sports director Gladbach): "Marc's decision not to renew doesn't surprise us. I assume he'll join the club he has been linked to."
[@borussia]
Helyes. 8)

Akkor már csak Vertonghen, Gündogan, Reus és Suárez kell, és meg is vagyunk. :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.01.06. 17:48:06

Már majdnem hivatalosnak mondható, hogy hozzánk igazol ter Stegen a nyáron. :) 10 milla körül fogjuk elhozni.

Max Eberl (sports director Borussia Monchengladbach): "Marc informed us that he won't accept our renewal offer."

Eberl (sports director Gladbach): "Marc's decision not to renew doesn't surprise us. I assume he'll join the club he has been linked to."
[@borussia]
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.01.06. 17:29:02

recrea írta:Ha anno a 20 éves Valdest volt töke valakinek (talán Anticnak, nem emlékszem már) a kezdőbe tenni, akkor Ter Stegent sem túl nagy kockázat.
VV úgy rohangált a 16-oson belül, mint impulzus vásárló a tesco sorok között...
Talán inkább Rijkaardnál lett kezdő...
A hírek alapján pedig tényleg egyre biztosabbnak tűnik, hogy Ter Stegen lesz a befutó.
Pintora kíváncsi vagyok mit akar, el akar-e menni vagy sem, de talán meggyőzik maradjon még egy évet, hogy egyszerre ne két új kapussal keljen nekifutni az új szezonnak, bár ha a cserekapus Reina lenne akkor talán nincs szükség egy ilyen biztonsági lépésre.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.01.06. 17:26:51

recrea írta:Ha anno a 20 éves Valdest volt töke valakinek (talán Anticnak, nem emlékszem már) a kezdőbe tenni, akkor Ter Stegent sem túl nagy kockázat.
VV úgy rohangált a 16-oson belül, mint impulzus vásárló a tesco sorok között...
Főleg, hogy Rüstü meg a padon csücsült :D

Ter Stegen-t leigazolni most azonnal, úgy, mint a Bayern Lewát, minél hamarabb elintézni, nem kell ő még a következő fél évben, de a szerződése már legyen meg.
(Torghelle elkelt, így a reményeim is szertefoszlottak, hogy idejön :( )
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2014.01.06. 17:08:48

Ha anno a 20 éves Valdest volt töke valakinek (talán Anticnak, nem emlékszem már) a kezdőbe tenni, akkor Ter Stegent sem túl nagy kockázat.
VV úgy rohangált a 16-oson belül, mint impulzus vásárló a tesco sorok között...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.01.06. 16:10:53

Erxy írta:A Borussia Monchengladbach a twitter fiókjukon keresztül bejelentette, hogy Ter Stegen nem fogadta el a hosszabbítási ajánlatukat, és a nyáron elhagyja a csapatot. Hivatalos.
Eberl sportigazgató nyilatkozott is: "Ter Stegen will leave Borussia. Marc informed us he won't accept our renewal offer."
A hírt a legkevésbé sem felfújva ezzel azt gondolom, már borítékolható, hogy a német érkezik Barcelonába.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.01.06. 16:02:46

A Borussia Monchengladbach a twitter fiókjukon keresztül bejelentette, hogy Ter Stegen nem fogadta el a hosszabbítási ajánlatukat, és a nyáron elhagyja a csapatot. Hivatalos.
Eberl sportigazgató nyilatkozott is: "Ter Stegen will leave Borussia. Marc informed us he won't accept our renewal offer."
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.02. 17:27:46

Második számú kapusnak is jó lenne olyasvalakit találni, aki azért megbízható, ha be kell ugrani. Igaz, hogy alapjáraton csak a spanyol kupa meccseken lehet nagy szerepe, de bármikor készen kell állnia, akár hónapokra is, ha az első számú kolléga lesérül. Én Pintonak még bizalmat szavaznék a jövő évre is. Az öltözőben is nagy szerepe van és eddig amikor kellett, viszonylag jól megoldotta a feladatát. Elég nagy huzavona lesz megtalálni Valdés megfelelő helyettesét is, nem kéne még fölöslegesen Pintoén is gondolkodni. Legalábbis egyelőre nem.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
balintbarca
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.12.22. 16:21:59

2014.01.02. 16:27:18

Nem tudom kapusposztra Oier Olazábal nem lenne-e jó esetleg. 2. számú kapusnak gondoltam. Nem viccnek, hanem ha esetleg lesz egy jó kapusunk (Ter Stegen) akkor lehet célszerű lenne ingyen felhozni a B-ből, spanyol kupa meccsekre sztem jó lehetne, bár sokat nem láttam. Amúgy mi a vezetékneve? Oier vagy Olazábal?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.02. 16:04:44

Luizt én hanyagolnám, technikailag ugyan beférne bőven, de fejben szerintem gyenge, abba meg inkább bele sem gondolok, hogy mit művelne Piqué mellett. Még nagyobb katasztrófa lenne az a páros, mint a Piqué-Mascherano kettős. :lol:

Továbbra is azt mondom, hogy rá kell hajtani nyáron Vertonghenre, le kell tenni egy olyan ajánlatot a Spurs asztalára, amire Levy nem tud nemet mondani. Minden pénzt megér a belga. :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.01.02. 15:34:39

Szörnyű, hogy sok ember mindent elhisz, amit elé tesznek és nem gondolkodik el akár egy pillanatra is azon, hogy van-e valóság alapja a roppant színvonalas helyeken (facebook oldalak, barcanoticias) olvasott "nyilatkozatoknak".
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.01.02. 14:43:44

Amit nyáron leművelt a Barca irányában, meg még ki is jelentette, hogy több kosarat ad nekünk, mint a csajának, felőlem ott meg is zavarodhat, ahol van. Be ne merje tenni ide a lábát, egy ilyen gyökérre nincs szüksége a csapatnak.
Football, bloody hell. /SAF/
socio66

2014.01.02. 13:22:33

Kevés Chelsea meccset nézek, így Luizt is ritkán látom, de ha Mourinho valakivel nem számol, annak szerintem oka van, én nem szívesen hoznám el így.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.01.02. 11:17:15

De még a VB előtt le kell rendezni az üzletet,mert ha előrukkol egy jó játékkal,akkor az felsrófolja az árát.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.02. 11:02:45

luizt tényleg meg lehetne szerezni, mert ahogy nézegetem a cselzi kezdőit, nem nagyon játszik. bár én sohasem tartottam akkora spílernek, de talán erősítés lenne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2014.01.02. 10:57:31

S.Agüero írta:Borussia Mönchengladbach's goalkeeper ter Stegen (21) has a price tag of 12m euros while Pepe Reina (on loan in Napoli from Liverpool) will cost around 5-6m euros. The club can get both for 18m euros. [md]

Nem lenne rossz. 8) :)
Nem volna rossz, egy kicsit sajnálnám Pintót mert remek fickó de sajnos ez van. :) Ha már hírek akkor ez a legújabb:
Barcelona have made a renewed enquiry as to the availability of Chelsea defender David Luiz. Goal.com
Állitólag lehet esélyünk a megszerzésére, mert Mou ezt a Zoumát nézte ki a Chelsea védelmében. :wink: Ha most januárban nem is, de remélem azért a nyáron már meglesz a brazil :wink: .
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.01.02. 01:26:55

Borussia Mönchengladbach's goalkeeper ter Stegen (21) has a price tag of 12m euros while Pepe Reina (on loan in Napoli from Liverpool) will cost around 5-6m euros. The club can get both for 18m euros. [md]

Nem lenne rossz. 8) :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.31. 19:22:32

Én úgy érzem, hogy télen nem fogunk igazolni senkit. Max be lesz jelentve, hogy ezt meg azt megszereztük nyártól... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.31. 12:58:57

djtrack írta:Kameni is jó lenne cserének és asszem ingyen igazolható lesz.
Bírom a tagot, de nem hiszem, h a vezetőség is gondolkodna benne.
De most, h mondtad lehet "reménykedni". :lol:
Válasz küldése