Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.04. 19:23:48

visca el barca írta:
Capon írta:Suárezről most olvastam hogy még csak nem is edzhet... Ez hogy működik, mert nem értem?
Nyilván a csapat edzésein nem vehet részt, de mégis hogy fogják tudni ezt ellenőrizni a teljesen zárt kapus edzéseken?
Kiküld a FIFA egy kamerával a sötét sarkokban megbúvó ellenőrt, aki 4 hónapig Suárez nyomában jár? :)
pár hozzászólással lentebb írtam, h mehet edzeni, csak meccsen nem léphet pályára
Láttam. Én meg most olvastam NSO-n hogy szólt a FIFA, hogy nem edzhet.
Cikk dátumát nem néztem, de a frissebb VB hírek között volt ezért hoztam fel.
Persze azóta sem találom a cikket.

Továbbra sem értem, ha nem edzhetne azt hogy akarják betartatni? Ráküldenek egy magánnyomozót?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.04. 19:04:53

nagyiibarca írta:
palesz77 írta:]Mathieu árából nem enged a Valencia annak ellenére sem, hogy a játékos kérte őket, hogy engedjék el. Kíváncsi vagyok van-e B terv rajta kívül.
Ha Mathieu tényleg annyira akar jönni akkor előbb vagy utóbb úgyis elengedi kevesebb pénzért a Valencia. Szerintem ők már annak örülhetnének ha valaki megakarja venni 15 millióért, de ők meg nem akarják elengedni...

Egyébként azt mondom, hogy 4. számú khv-nek tökéletes lenne valaki a B-ből. Mondjuk Bagnack, de ha annyira ragaszkodik hozzá a vezetőség akkor jöjjön Mathieu csak ne 20 misiért [-o<

Rojo toronymagasan jobb és olcsóbb is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.04. 18:58:38

Capon írta:Suárezről most olvastam hogy még csak nem is edzhet... Ez hogy működik, mert nem értem?
Nyilván a csapat edzésein nem vehet részt, de mégis hogy fogják tudni ezt ellenőrizni a teljesen zárt kapus edzéseken?
Kiküld a FIFA egy kamerával a sötét sarkokban megbúvó ellenőrt, aki 4 hónapig Suárez nyomában jár? :)
pár hozzászólással lentebb írtam, h mehet edzeni, csak meccsen nem léphet pályára
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.04. 18:54:05

Capon írta:Suárezről most olvastam hogy még csak nem is edzhet... Ez hogy működik, mert nem értem?
Nyilván a csapat edzésein nem vehet részt, de mégis hogy fogják tudni ezt ellenőrizni a teljesen zárt kapus edzéseken?
Kiküld a FIFA egy kamerával a sötét sarkokban megbúvó ellenőrt, aki 4 hónapig Suárez nyomában jár? :)
Tegnap pont azt írták a Spanyol lapok, hogy a FIFA enyhített a büntetésen, és edzéseken részt vehet, és klubot is válthat.. Most akkor melyik lehet vajon igaz? Remélem az, amelyik szerint edzhet..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.07.04. 19:00:24-kor.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.04. 18:40:14

Suárezről most olvastam hogy még csak nem is edzhet... Ez hogy működik, mert nem értem?
Nyilván a csapat edzésein nem vehet részt, de mégis hogy fogják tudni ezt ellenőrizni a teljesen zárt kapus edzéseken?
Kiküld a FIFA egy kamerával a sötét sarkokban megbúvó ellenőrt, aki 4 hónapig Suárez nyomában jár? :)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.07.04. 17:31:23

palesz77 írta:]Mathieu árából nem enged a Valencia annak ellenére sem, hogy a játékos kérte őket, hogy engedjék el. Kíváncsi vagyok van-e B terv rajta kívül.
Ha Mathieu tényleg annyira akar jönni akkor előbb vagy utóbb úgyis elengedi kevesebb pénzért a Valencia. Szerintem ők már annak örülhetnének ha valaki megakarja venni 15 millióért, de ők meg nem akarják elengedni...

Egyébként azt mondom, hogy 4. számú khv-nek tökéletes lenne valaki a B-ből. Mondjuk Bagnack, de ha annyira ragaszkodik hozzá a vezetőség akkor jöjjön Mathieu csak ne 20 misiért [-o<
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.04. 17:08:23

Mathieu árából nem enged a Valencia annak ellenére sem, hogy a játékos kérte őket, hogy engedjék el. Kíváncsi vagyok van-e B terv rajta kívül.

Jonathan GIO-val szeretne együtt játszani a Villarrealban. Örülnék neki, már csak a 2 dos Santos tesó miatt megnéznék pár meccsüket.. :)

Az Alexisért folyó versenybe pedig angol lapértesülések szerint a City is beszáll. Az Arsenal pedig 40 milliót készül ajánlani érte. Az már elég jó ár lenne érzésem szerint, főleg a kezdeti 18-akhoz képest..
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.04. 17:00:10

S.Agüero írta:Sokan szidják itt Mathieut. Kit hoznátok el akkor 4. számú védőnek? Mivel Song valószínűleg megy, Masch lesz Busi helyettese, ezért kell 2 védő. A kérdés az, hogy miért nem felel meg nektek 4. számúként Mathieu?
magasan a legszrabb része a csapatnak a védelem, erre - legalábbis az előzetes hírek szerint - kergetnek egy húszéves, rutintalan kölyköt, meg egy brutálisan semmi extra gyereket. ne negyedik hátvédekért adjanak ki pénzt, hanem olyan gyerekekért, akiket ha betesznek a csapatba, akkor nem szaladgálják őket körbe az ellenfél játékosai, vagy nem csinálnak hülyét belőlük másképpen! kiegészítő embereknek sztem tökéletesen megfelelnének a fakóból felhozogatott fiatalok.
mindezekhez képest nagyon aránytalannak érzem azt a valag pénzt, amit suarezért akarnak kiadni ELŐRE, a hátsó fronton meg spúroskodnak és a hozzáférhető infók alapján 5 misiken szórakoznak.
nagyon kiváncsi vagyok, h mi fog ebből az egészből kijönni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.04. 16:55:31

LG írta:
zolcsy írta:emberek , én ezt már elmondtam többször is , szerintem aki azt mondja h Suarez ne jöjjön a barcába , az nem ért a focihoz... :)
Miért is? Vmivel alá is kéne támasztanod a véleményed, nemcsak beböfögni egy ilyet. :roll:
Szerintem arról böfögött,hogy nincs normális csatárunk, és a kis hamissal már nem fogunk elérni semmit,ha ő sétál a közepén.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.04. 16:25:32

zolcsy írta:emberek , én ezt már elmondtam többször is , szerintem aki azt mondja h Suarez ne jöjjön a barcába , az nem ért a focihoz... :)

Szerintem barátom te nem értesz a focihoz! Nem elég ha vannak jó csatáraid ha a védelem meg közbe egy nagy 0 .De persze legyük olyan mint a madrid és hozzunk el minden top játékost és még az utánpótlásból is neveljünk ki 1-2 aranylabdást =D> #-o
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.04. 16:09:35

zolcsy írta:emberek , én ezt már elmondtam többször is , szerintem aki azt mondja h Suarez ne jöjjön a barcába , az nem ért a focihoz... :)
Miért is? Vmivel alá is kéne támasztanod a véleményed, nemcsak beböfögni egy ilyet. :roll:
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.07.04. 16:08:05

zolcsy írta:emberek , én ezt már elmondtam többször is , szerintem aki azt mondja h Suarez ne jöjjön a barcába , az nem ért a focihoz... :)
Koszonjuk, Megmondo Kapitany. Kar, hogy nem kerdeztelek meg elore a csirke szavatossagarol, 3 napomat szebbe varazsolhattad volna.
zolcsy
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.05.22. 17:56:15

2014.07.04. 16:04:05

emberek , én ezt már elmondtam többször is , szerintem aki azt mondja h Suarez ne jöjjön a barcába , az nem ért a focihoz... :)
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.07.04. 15:58:16

barca0000 írta:.Én inkább igazolnák 2minöségi védőt mint 1 Suarezt
2 minőségi védő teljesen felesleges mivel ott van Bartra. Pár hsz-el korábban már írtam, hogy maradni fog pénz 1 top védőre és Mathieura.

Egyébként a jelenlegi Barcának a védőkön kívül Suarez nagyon-nagyon kell. Messi és Neymar mellett lenne még egy olyan támadónk akiben bármikor benne van a gól. Képes váratlan húzásokra és a legfontosabb, hogy a GÓL mindig benne van. Kell nekünk Ő is mint egy falat kenyér.

Számomra meglepő, hogy ilyen simán mennek a tárgyalások. Persze ha a Poolnak kell a pénz akkor nem fognak nagy akadályokat gördíteni a transzfer elé.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.04. 15:55:51

Viszont 2 világklasszis középhátvédet meg felesleges venni. Szegény Bartra nem sok szerephez jutna...
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.07.04. 15:54:31

Ha csak a 9 válogatott meccses eltiltása lenne Suareznek akkor még érthető lenne, h ennyit emelkedik neki az ára hiszen majd 2 évig nem kell attól tartani, h válogatott meccsen megsérül és nem kell beutazni a fél világot hanem edzhet a csapattal illetve pihenhet. De így nem, h van 4 hónap minden nemű focitól való eltiltása így nem.

Aminek nagyon örülnék ha Alves végre elmenne meg jönne 2 középső védő, illetve azok akik nem játszottak semmit meg kölcsönbe voltak azok elmennek.

http://www.insidespanishfootball.com/11 ... -at-barca/

Cuenca nagyon próbál maradni de nem hinném, h össze jön neki főleg ha jön Suarez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára defender3 2014.07.04. 16:39:03-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.04. 15:51:25

S.Agüero írta:Sokan szidják itt Mathieut. Kit hoznátok el akkor 4. számú védőnek? Mivel Song valószínűleg megy, Masch lesz Busi helyettese, ezért kell 2 védő. A kérdés az, hogy miért nem felel meg nektek 4. számúként Mathieu?
Igazából én is ellenzem/elleneztem, de komoly okom csak annyi van, hogy én csak szélső védőként láttam játszani, ezért nem tudom, hogy középen mit tudna nyújtani. De ha már 1-2 éve ott tolja, és ennyire kell LE-nek, akkor kiegészítő embernek csak nem lenne rossz..
Amiatt meg jó is lenne, hogy nem akkora név, hogy Bartra - és Marquinhos? - csak epizódszerephez jussanak mellette. Ha csak 10-12 lenne, akkor el is fogadnám.

Annyit tudok még amúgy elképzelni, hogy azért "közutálat tárgya", mert ha jön ő, és Marquinhos, akkor sanszos, hogy Piquet szánja a vezetőség/LE a védelem vezérének. Az meg korántsem biztos, hogy ő képes lesz felnőni ehhez a feladathoz.. Úgyhogy igazából szerintem nem a személye ellen szól ez, hanem az átigazolási terveknek. Persze ez csak az én véleményem.. :)
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.04. 15:35:54

nagyiibarca írta:
barca0000 írta:Azért ez a 90 millió nagyon durva a jelenlegi helyzetbe 1 csatárért.
Szerintem a pénz miatt nem kell aggódni. Ugye lenyilatkozták, hogy 120 millió van igazolásokra.
Most ha kifizetjük a 90 milliót (ami szerintem is sok, de a minőség pénz ;) akkor is marad 30 illetve Alexis,Song és Tello eladásából szvsz 50-60 milliót össze tudunk szedni.

Tehát marad pénz egy minőségi hátvédre és Mathieura.
Az hogy a minőség pénz az ok de nem lehet elfelejteni Ibrát meg Villát ök se voltak olcsók és lásd mégse váltották meg a világot.Nem szabad biztosra venni hogyha jön Suárez az bármiféle változtatást jelent a támadó szekcióba nem vagyok biztos abba hogy nem öt is a lélen akarják erőltetni.Én inkább igazolnák 2minöségi védőt mint 1 Suarezt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.04. 15:35:10

Sokan szidják itt Mathieut. Kit hoznátok el akkor 4. számú védőnek? Mivel Song valószínűleg megy, Masch lesz Busi helyettese, ezért kell 2 védő. A kérdés az, hogy miért nem felel meg nektek 4. számúként Mathieu?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2014.07.04. 15:38:12-kor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.04. 15:32:54

Tobias88 írta:
S.Agüero írta:
Deulofeu oké, hogy kiegészítőember, de, ha beáll, visz egy kis színt a játékba. Ha szépen fejlődik, 2-3 éven belül a kezdő közelébe kerülhet.
Tello ugyan ez volt és lásd mi lett belőle...
Én a két védő érkezikre csak annyit tudok mondani, hogy már látnám.

Tello helyzete közel sem ez volt. Benne már akkor sem volt sok. Inkább Cuenca volt preferálva kettőjük közül. Deu azért megmutatta a B-csapatban mire is képes és az Evertonban sem vallott szégyent, csak a legrosszabbkor jött egy komoly sérülés. Ennek ellenére nem hiszem, hogy túl sok percet kapna, mert hiába 5. számú csatár (ha Suarez jön, Alexis szinte biztos hogy távozik) a kezdő hármas kirobbanthatatlan és akkor még ott van Pedro. Max. a kupában vagy ha legalább ketten lesérülnek előle.

Refinha ellenben szerintem sokat fog játszani. A Celtaban is szinte kirobbanthatatlan volt Lucho alatt, nem hiszem, hogy itt epizódszerepet szánna neki. Én nagyon bízok benne, ha nem sikerül a következő 2 évben bevrekednie magát a csapatba az meglepne, ráadásul ő az egyetlen igazi esélyünk. Ini sem mai gyerek sajnos, ha pedig Rakitic lesz nálunk a kp vezére már régen rossz. Nem akarom bántani, mert jó játékos, de ilyen szerepre nem érzem elégnek.

Az is eszembe jutott, hogy ha ennyire nem akarunk középpályást hozni, egy klasszis csatár pedig jön, lehetséges, hogy Messit akarja visszább vonni LE, akár támadó középpályás pozícióba.

Suarezzel sokakkal ellentétben nekem nem az a legnagyobb problémám, hogy mennyibe kerül, hány éves meg mennyire megosztó személyiség, hanem, hogy még hónapokig nem léphet pályára. Ennél nagyobb hátrány nem hiszem hogy van. És így akarják a kivásárlási árán lepasszolni nekünk? Nem hiszem el, hogy Zubiék ennek fényében nem tudnák lejjebb alkudni az árát.
Amikor arról volt szó, hogy kitartunk a 60 millió mellett nagyon örültem és reménykedtem hogy végre tökösen, határozottan tárgyalunk, de úgy néz ki ez merő fikció volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.04. 15:23:15

Nem tudom mit gondoljak...egyrészről nagyon kell egy igazi gólvágó a csapatba, de pont Suarez...nem mondom, a jelenkor egyik legveszedelmesebb támadója-lassan minden értelemben-de én sem érzem azt, hogy nekünk pont ő kell. Az ára egy vicc, illetve ha azt nézzük, hogy a madrid egy focizni nem tudó emberkéért pengetett ki közel ennyit, akkor az uru is megér 90 millányi ajrót. De ez más kérdés, kissé pénzszórásnak érzem... Ha nem megy a védőkérdés rovására, és valóban érkezik mondjuk Marquinhos (Mangala [-o< ) meg még akárki (csak ne matyiő [-o< ), akkor azt mondom, ok, de ha emiatt most megint nem nyúlunk a hátsó alakzathoz, akkor hűtlen kezelésért feljelentem zubiékat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.07.04. 15:20:36

djtrack írta:Drogba h ingyen igazolható azért a Larsson féle szerepet szerintem be is vállalná 1 nagy csapatban.
https://www.youtube.com/watch?v=AMyAh-8XtR8

Ez után nem hiszem, hogy lenne itt olyan, aki szívesen látná a csapatban :?
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.07.04. 15:16:26

barca0000 írta:Azért ez a 90 millió nagyon durva a jelenlegi helyzetbe 1 csatárért.
Szerintem a pénz miatt nem kell aggódni. Ugye lenyilatkozták, hogy 120 millió van igazolásokra.
Most ha kifizetjük a 90 milliót (ami szerintem is sok, de a minőség pénz ;) akkor is marad 30 illetve Alexis,Song és Tello eladásából szvsz 50-60 milliót össze tudunk szedni.

Tehát marad pénz egy minőségi hátvédre és Mathieura.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.04. 15:07:27

Azért ez a 90 millió nagyon durva a jelenlegi helyzetbe 1 csatárért.A védelembe meg még senki nem jött ok tudom hogy majd a vb után de ez akkor is aggasztó mivel egyre közelebb van a felkészülési időszak és legalább addigra 1 védő kellene.Én már annak is örülnék ha legalább Bagnack jönne föl és próbálnák meg beépíteni ugyanis sajnos azt kell mondanom hogy vele se lenne rosszba a helyzet a védelembe mint most.Mert pl elment Sergi Gómez biztos fog játszani a celtába tétmeccsen is akkor nem mondja senki hogy a bajnokságba kisebb csapatok ellen ne játszhatna akár kezdő ként úgyse egy emberen menne el a meccs.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.04. 14:43:27

állítólag enyhítették suarez büntetését. edzeni edzhet, de a meccsek száma maradt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése