Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.10. 21:26:15

Szerintem az Agüero transzfer sokkal jobb lenne , mint a német.
Félreértés ne essék , nekem nincs bajom Reussal és a játékstílusával , de szerintem Messi lelkének jót tenne ha Agüero érkezne , mert amíg Messi itt van addig jól kell itt éreznie magát. Megint 'kivirágozna a pályán és ismét elkezdené élvezni a játékot. Hiába rúgott 41 gólt ha lehajtott fejjel vonult végig a pályán. És egyértelműen mindig is tőle fogják várni a csodát , jöhet ide akárki. Nem elég , hogy nem hosszabbítottak a legjobb barátjával Pintoval , de Puyol , Alves(vszinű), Valdes is elment , elvileg Zubival sem felhőtlen a kapcsolata. Kell neki egy jó barát akivel együtt focizhat. Neymarral akármilyen jóban vannak , szerintem valamilyen vetélytársat biztos talál benne , és még ha jönne a német szerintem nem érezné jól magát MEssi. Ez az én meglátásom , de közben lehet hogy hülyeséget mondok.

Neymar Agüero Messi szerintem nagyot ütne. Reus nem passzolna ide , és ha a kövi szezonban bombaszezonja lenne akkor kinézem , hogy a Dortmund 100 alatt nem adná.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára roby122 2014.06.10. 21:29:57-kor.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.10. 21:09:35

Chino írta:Akiket említettél korábbi légiósok, szerintem nem jó példák. Deco, Gio(jó, ő másik oldal de a lényegen nem változtat), Marquez azért nem Rakitic, Marquinhos, Cuadrado voltak. És akkor a többi húzóemberről ne beszéljünk.
lehet félreértem és másra gondolsz, de ha mégse és a szintjükre, akkor szerintem pontosan ugyanazok a kategóriák ezek a játékosok. mindegyik már a barcába érkezése előtt is nagyon jó játékos volt, erős csapatokban játszottak, de itt teljesedtek ki igazán és lettek sztárok. mint a rakitic, marquinhos, cuadrado hármas lehet majd, a képességek megvannak, reméljük betudnak illeszkedni. mondjuk én alapból sokkal jobban szeretem az ilyen igazolásokat, akik végül nálunk futnak majd be, mintha megvennénk a vidal, hummels, lahm triót.

a jobbhátvéd (vagyis "hátvéd", haha) kérdésben meg örülök, hogy egyre többen vannak cuadrado mellett. ha jön, akkor legalább nem egyedül kell majd harcolnom mellette :D szerintem benne sokkal több lehetőség van, mint a többi jelöltben (kivéve danilot, vagyis őt nem vágom, utoljára szerintem a santosban láttam játszani). van der wielnél, meg piszczeknél (ő szerintem pl marha jó játékos egyébként) tudod, hogy mit kapsz, és ennyi, nem többet, vége. cuadrado viszont egy izgalmas, formálható és emellett körülbelül a középhátvéden és kapuson kívül bárhol bevethető játékos. olyan, akiért várod a mérkőzéseket, akiért megnézed a felkészülési meccseket is, szóval tényleg az "izgalmas" jelzővel tudnám illetni. mint alves volt az érkezésekor, és nekem szükségem van az új alvesre.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.10. 20:48:08

http://www.insidespanishfootball.com/11 ... l-details/

Úgy néz ki szinte már csak annyi hiányzik, h aláírják a papírokat és bejelentsék.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.10. 20:30:35

The agent of Fiorentina player Juan Cuadrado (26) will in the coming days meet with Barcelona to discuss a possible transfer. [sky]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.06.10. 19:33:32

Én a napokban regisztráltam, de elfelejtettem a jelszómat (sokáig nem erősítettem meg a regisztrációmat, vagy hogy mondják), igényeltem egy újabbat, de azzal sem sikerült belépnem.

On:
Én örülnék Reusnak, fiatal, olcsó a sérülése miatt és komoly bajnokságban edződött.
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1603
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.10. 19:11:44

Nemzeti sport Dream Team:
Bravo
Piszczek - Benatia - Marquinhos - Matthieu
Cuadrado - Rakitic - Arda Turan
Aguero - Mandzukic - Reus
94:39 6 - 1
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.10. 18:41:11

S.Agüero írta:Az orvosi vizsgálatot a szerződés után egy hónappal is meg lehet csinálni, nem? :D

Amúgy 35-ért ajándék lenne. 8)
A mai árak mellett az tuti. Csak az a baj, hogy nála létezik klubhűség.:D De van egy olyan érzésem, hogy ha nem most nyáron akkor (ha igazolhatunk) jövőre itt lesz.:) Abban reménykedem, hogy ő is úgy van vele, hogy jövőre nem tud jönni, úgyhogy most kell váltania.:D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.10. 18:37:49

Az orvosi vizsgálatot a szerződés után egy hónappal is meg lehet csinálni, nem? :D

Amúgy 35-ért ajándék lenne. 8)
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.10. 18:33:53

Tobias88 írta:Már hogy ne menne. Orvosi vizsgálat nem az aktuális sérülések megállapítására szolgál, hanem a krónikus betegségek kimutatására, mint például Gabi Milito térd problémája vagy Lassana Diarra vérszegénysége, szívproblémák, stb.
De szakadt bokaszalaggal nehéz megcsinálni egy terheléses ÉKG-t.Én lennék mondjuk alegboldogabb ha jönne. Nagy kedvencem a német.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1603
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.10. 18:31:12

Már hogy ne menne. Orvosi vizsgálat nem az aktuális sérülések megállapítására szolgál, hanem a krónikus betegségek kimutatására, mint például Gabi Milito térd problémája vagy Lassana Diarra vérszegénysége, szívproblémák, stb.
94:39 6 - 1
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.10. 18:23:39

Tobias88 írta:Eddig se jött egy pillanatig se. Amúgy meg egy ilyen sérülés miatt miért ne jönne? A boka szalag sérülés nem feltétlen visszatérő, krónikus dolog, nem lesz neki abból semmi komolyabb baja, nem olyan mint egy ízület vagy izom sérülés ami folyamatosan használva van.
Nem azért írtam, hogy tuti nem jön,mert a Barcának így nem kell, hanem mert az orvosin így nem megy át.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1603
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.10. 18:16:49

Eddig se jött egy pillanatig se. Amúgy meg egy ilyen sérülés miatt miért ne jönne? A boka szalag sérülés nem feltétlen visszatérő, krónikus dolog, nem lesz neki abból semmi komolyabb baja, nem olyan mint egy ízület vagy izom sérülés ami folyamatosan használva van.
94:39 6 - 1
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.10. 17:59:09

Reus 3 hónapra lesérült. Így szerintem már tuti nem jön...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.10. 16:19:38

visca el barca írta:

ha csak be nem ujitanak odafenn vmi spílert aki nem jutott ki a vébére...
Guzmó Lipták duóból egyiket el lehetni hozni. :mrgreen:
Amúgy ezt én sem értem. Kapus posztra elköltve 25m körül. KP: 20m
Védő meg még szóba sem jött komolyabban.
(És akkor még az egyre erősödő Reus vonal 35m) De védőre nincs pénz,stb...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.10. 16:13:35

Fantasztikus lenne, de sajnos sansztalan a dolog, idén nem hozható össze a biznisz. 2015 nyarán már azt gondolom, eljöhet a váltás ideje számára, de idén még marad.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.10. 16:03:27

A csatársort vizsgálva nem sok olyan játékost látok a piacon, akik ezen a poszton jobbak lennének, mint Sánchez vagy Pedro. Olyan nevek lehetnének jobbak, mint Robben, Lucas, Silva és Willian. Az olyanok, mint Nani, Walcott, Joaquin, Callejon, Ménez, Aubemeyang (Dortmund, most nem tudom pontosan, hogy írja a nevét), Robinho, James Rodriguez vagy Gervinho, stb. nem jelentenének előrelépést... sőt. (Real játékosokat direkt nem írok, ők ide biztos nem jönnének.) Láthatjuk, hogy borzasztó szűk az elit ezen a poszton. Márpedig a top csapatokban ők játszanak ezen, vagy ehhez hasonló poszton.
Ellenben középcsatárból jóval több van. Sokkal jobb lenne középcsatárt igazolni és játszatni is, Mesivel a jobb szélen. Nem is beszélve arról, hogy az utánpótlásbázisunkban is van legalább 2 tehetséges center, akik 1-2 év múlva akár a kezdő közelében is lehetnének, nem mint hamis 9-es, hanem, mint klasszikus befejező.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.10. 15:01:04

Chino írta:
LM10 írta:
Ez a Danilo vagy van der Wiel nemtudom mivel lennének biztosabb megoldások. Mindkettő neve jól cseng a Fifában, de azért élőben még nem sokat tettek az asztalra le.
A légiósokat meg azért emeltem ki, hogy kicsit visszább vehetünk ebből a nagy spanyol-saját nevelésű hegemóniából egy kicsit, mert szerintem Guardiola utolsó évére már kicsit túlzás is volt. Nehéz ilyenkor még véleményt formálni 0 meccsel valakiről, én pl tökéletes igazolásnak gondoltam anno Zambrottát,Thuramot,Henryt, és Villát is(csak pár példa), aztán közel sem úgy teljesítettek ahogy kellett volna. Ezért nem szoktam soha senkit ellenezni, itt bőven bizonyíthatnak, ha valaki jól játszik, akkor nem érdekel,m hogy mennyiért vettük meg mennyi a fizuja.
Danilo-t én sokat láttam játszani. Miatta és Mangala miatt kezdtem el Porto meccseket nézni. Vagyis az előbbi miatt, mert nagyon kíváncsi voltam a srácra és így figyeltem fel a brazilra. Korához képest nagy éretten és intelligensen játszik, ami szerintem nagyon ritka az ilyen fiataloknál, főleg ha a származását vesszük alapul. Ráadásul viszonylag rutinosnak is mondható és ami még mellette szól, hogy rendkívül fejlődőképes. Lehet "alakítani", integrálni abba a rendszerbe amit játszani akarunk, amellett a fizikuma is kiváló (180 cm fölött). Nem azt mondom, hogy 100%, hogy beválik akárhol és az új Cafú lesz, de a képességei adottak hozzá, hogy rövid időn belül a szűke elitben legyeen a posztján. Nem egy futóbolond, nem véletlenül tud vkp-t is játszani. (ott még nem láttam, csak olvastam róla)

Van der Wiel más tészta. Őt inkább az Ajaxban és a válogatottban láttam, a PSG-ben inkább csak a nemzetközi kupákban, de a képességei és leginkább a stílusa számomra meggyőző. El tudnám képzelni itt. Őt azért is emeltem inkább ki, mert ha Alves megy, nem biztos, hogy annyira szeretne maradni. Ha egy Barcaban kezdőtagságot ajánlanak fel neki, talán inkább hajlana a váltásra, mint hogy a PSG-ben kevesebbet játsszon pályafutása legjobb éveiben. Legalábbis nem hiszem, hogy Alvest 12 millióért konstansan a padra vennék. Főleg, ha Marquinhos is marad.


Értem amit a légiósokról mondasz, de tőlem szerintem nem hallottad, hogy annyira a spanyolosítás mellett vagyok vagy hogy mindent megoldunk majd az utánpótlásból. Sőt általában ellent mondok ezeknek a dolgoknak. Persze szép és jó ha sok saját nevelés/katalán/spanyol van a csapatban, de én például nem azért vagyok Cuadrado ellen, mert kolumbiai, vagy a Cesc-Rakitic ügyben mert az egyik horvát, a másik meg katalán. Egyszerűen azt nézem, hogy mi lehet jobb a csapatnak. És én speciel úgy látom, hogy Cesc-szel sokkal többet veszítettünk, mint amennyit Rakitic-csel nyertünk. Ezzel nem érzem úgy hogy erősödnénk, sőt inkább attól félek, hogy a horvát nem fogja kiszorítani Xavit a kezdőből vagy kevés lesz ide, amin két évig nem változtathatunk. És sajnos Ini sem lesz már fiatalabb. Egyszerűen nem vagyok nyugodt, hogy abban kell bízzak, hogy Rafinhatól függjön a középpályánk, vagy Rakitic robbanjon be, mert ki kell mondani, hogy Xavi egy jó 12. ember.

Az pedig engem sem érdekel, hogy mennyi a fizuja vagy mennyiért vettük, amíg ez nem megy a többi igazolás kárára. Csak egy példa. Bravoért kiadunk 12 milliót és mondjuk Hummelset megvehetnénk 45-ért. A büdzsébe megszorítva a nadrágszíjat csak 38 fér, akkor a vezetőség nem fog nekiesni mindennek, hogy előteremtse azt a +7 milliót, hanem jön egy B-terv, mondjuk Marquinhos. Persze ez elég bagatell és leegyszerűsített példa, csak próbálom érzékeltetni mit jelenthet egy drága vagy felesleges (esetleg kettő az egyben) igazolás/magas fizetés.
Amiket írtam, azt nem pont neked céloztam, hanem már több embernek is a fórumon :) Az a helyzet, hogy nincs beleszólásunk semmibe, és megadom a bizalmat mindenkinek, aki ide igazol végül :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.10. 14:57:10

LM10 írta:
Ez a Danilo vagy van der Wiel nemtudom mivel lennének biztosabb megoldások. Mindkettő neve jól cseng a Fifában, de azért élőben még nem sokat tettek az asztalra le.
A légiósokat meg azért emeltem ki, hogy kicsit visszább vehetünk ebből a nagy spanyol-saját nevelésű hegemóniából egy kicsit, mert szerintem Guardiola utolsó évére már kicsit túlzás is volt. Nehéz ilyenkor még véleményt formálni 0 meccsel valakiről, én pl tökéletes igazolásnak gondoltam anno Zambrottát,Thuramot,Henryt, és Villát is(csak pár példa), aztán közel sem úgy teljesítettek ahogy kellett volna. Ezért nem szoktam soha senkit ellenezni, itt bőven bizonyíthatnak, ha valaki jól játszik, akkor nem érdekel,m hogy mennyiért vettük meg mennyi a fizuja.
Danilo-t én sokat láttam játszani. Miatta és Mangala miatt kezdtem el Porto meccseket nézni. Vagyis az előbbi miatt, mert nagyon kíváncsi voltam a srácra és így figyeltem fel a brazilra. Korához képest nagy éretten és intelligensen játszik, ami szerintem nagyon ritka az ilyen fiataloknál, főleg ha a származását vesszük alapul. Ráadásul viszonylag rutinosnak is mondható és ami még mellette szól, hogy rendkívül fejlődőképes. Lehet "alakítani", integrálni abba a rendszerbe amit játszani akarunk, amellett a fizikuma is kiváló (180 cm fölött). Nem azt mondom, hogy 100%, hogy beválik akárhol és az új Cafú lesz, de a képességei adottak hozzá, hogy rövid időn belül a szűke elitben legyeen a posztján. Nem egy futóbolond, nem véletlenül tud vkp-t is játszani. (ott még nem láttam, csak olvastam róla)

Van der Wiel más tészta. Őt inkább az Ajaxban és a válogatottban láttam, a PSG-ben inkább csak a nemzetközi kupákban, de a képességei és leginkább a stílusa számomra meggyőző. El tudnám képzelni itt. Őt azért is emeltem inkább ki, mert ha Alves megy, nem biztos, hogy annyira szeretne maradni. Ha egy Barcaban kezdőtagságot ajánlanak fel neki, talán inkább hajlana a váltásra, mint hogy a PSG-ben kevesebbet játsszon pályafutása legjobb éveiben. Legalábbis nem hiszem, hogy Alvest 12 millióért konstansan a padra vennék. Főleg, ha Marquinhos is marad.


Értem amit a légiósokról mondasz, de tőlem szerintem nem hallottad, hogy annyira a spanyolosítás mellett vagyok vagy hogy mindent megoldunk majd az utánpótlásból. Sőt általában ellent mondok ezeknek a dolgoknak. Persze szép és jó ha sok saját nevelés/katalán/spanyol van a csapatban, de én például nem azért vagyok Cuadrado ellen, mert kolumbiai, vagy a Cesc-Rakitic ügyben mert az egyik horvát, a másik meg katalán. Egyszerűen azt nézem, hogy mi lehet jobb a csapatnak. És én speciel úgy látom, hogy Cesc-szel sokkal többet veszítettünk, mint amennyit Rakitic-csel nyertünk. Ezzel nem érzem úgy hogy erősödnénk, sőt inkább attól félek, hogy a horvát nem fogja kiszorítani Xavit a kezdőből vagy kevés lesz ide, amin két évig nem változtathatunk. És sajnos Ini sem lesz már fiatalabb. Egyszerűen nem vagyok nyugodt, hogy abban kell bízzak, hogy Rafinhatól függjön a középpályánk, vagy Rakitic robbanjon be, mert ki kell mondani, hogy Xavi egy jó 12. ember.

Az pedig engem sem érdekel, hogy mennyi a fizuja vagy mennyiért vettük, amíg ez nem megy a többi igazolás kárára. Csak egy példa. Bravoért kiadunk 12 milliót és mondjuk Hummelset megvehetnénk 45-ért. A büdzsébe megszorítva a nadrágszíjat csak 38 fér, akkor a vezetőség nem fog nekiesni mindennek, hogy előteremtse azt a +7 milliót, hanem jön egy B-terv, mondjuk Marquinhos. Persze ez elég bagatell és leegyszerűsített példa, csak próbálom érzékeltetni mit jelenthet egy drága vagy felesleges (esetleg kettő az egyben) igazolás/magas fizetés.
Forca Barca!!!!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.10. 14:55:06

Eddig sem a keret minőségével volt a gond. Gyakorlatilag nem oszt nem szoroz ha elmegy fabregas, vagy sanchez, Mert akik maradnak meg mindig a világ legjobbjai posztjukon. Van egy brutálisan erős gerinc, amihez szükséges nehány kiegészítő, aki a rá kiszabott feladatot maximálisan ellátja. A védelem es a kapus poszt ahova erősíteni kell, minden más bónusz.

Ha ezzel a kerettel egy edző nem nyer semmit, az számomra megbukott. Taktika, fegyelem, alázat, motiváció. Ezekre van szükség es nem nevekre súlyos milliárdokért. Aki akar mehet, senki nem pótolhatatlan. Okosan kell igazolni, es a mostani játékosokat jól használni.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.06.10. 14:46:08

Nagyon azt látom, hogy az Enrique más felállást akar csinálni, pláne ha Reus is jön. Elvileg a Masche-ra komolyan számít, és nem gondolom hogy Busi-t kitenné a csapatból. Egy 4231-be tényleg lenne ráció, és két vkp-val a szélsőhátvédek is felrohangálhatnak, akár.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1603
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.10. 14:37:18

Most nem azért, de Cuadrado, ahogy bárki, tud ugyan olyan jól védekezni mint Alves, de biztos vagyok benne hogy még jobban is. Fejjel ő is borzalom, de előre játékban és kitartásban Alves szintű, szóval simán le lehet váltani vele. Rakitic érkezése középen kicsit több védekezést ígér, akkor a jobb szélre nem kell egy felfutni nem szerető jobbhátvéd szerintem.
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.10. 14:16:44

reménykedtem benne h legalább egy védőt veszünk a vb-ig, de most egy hónapig megint nem fog semmi történni... :roll:

ha csak be nem ujitanak odafenn vmi spílert aki nem jutott ki a vébére...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.10. 13:41:49

Én azt nagyon nem értem, hogy hogy lehetséges az, hogy egy Barcelona nagyságú, nagy klub miért nem tud egyszer egy nagyobb összeget áldozni egy átalakításra. Ha úgy vesszük, akkor 5 kezdő embert kellett volna (kellene) igazolni a nyáron. De nagy valószínűséggel jövő nyáron sem igazolhatunk, így tehát két átigazolási időszakban elkölthető összegről beszélünk. Az 5 kezdőből az egyik a kapus, akit sikerült is előnyös összegért megszerezni. Ezen felül 3 játékos távozik is pénzért a kezdőnkből (közeléből): Cesc, Alves, Sánchez(Pedro). Plussz még minimális összeget jelentenek a "töltelékek". Hogy a fenébe nem tudunk 150 millió körüli összeget két átigazolási időszakra mérten elkölteni? Nem minden nyáron, nem tendencia szerűen, hanem 5-6 évente a megújulás jegyében. Ha nagyon durván akarok számolni, Ter Stegen 12, védő: 40, szélső: 25 középpályás 50, csatár 60 körül. durván 187. Igen, ez sok. Ellenben Cesc: 33, Sánchez: 25, Alves:12, töltelékek(Tello, Dos Santos, Afellay, Cuenca, Oier, Roberto): 15-17. durván 87. Magyarul durván 100 milliót kellene előteremteni "2 nyárra". Ez olyan nagyon sok (klub mértékkel)????????? :roll: És ez csak egy durva számítás, pl.: Piszczek-et 15-20 körül el lehetne hozni és akkor az újabb 5-10 euro mínusz a költségekből. Ki kell még? Mascherano-val hosszabbítottunk, negyedik védő megoldva. Deulofeu és Rafinha érkezésével, a középpálya és a csatársor cseresora megoldva, kiegészítve... (azért egy Rafinha, Xavi cserepad elég jól hangzik).

Ehelyett eltosszuk az időnket felesleges cserekapussal, jobb hátvéd helyett jobb támadóval, és egy tejfölös szájú brazil tehetséggel. akik hárman fájnának durván 70 millióba, ugyanakkor semmivel sem lenne előrébb velük a csapat, sőt... tönkreteszik ezt a csapatot, de teljesen...
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.10. 13:12:26

A mundon korábban volt egy szavazás hogy ki lehetne a legalkalmasabb ember Alvés pótlására.Mondanom sem kell hogy nem a kolumbiai volt a befutó ezen a téren. Az emberek többsége is Pliszcek és Danilo mellett tették le a voksukat, csak az a baj hogy a hírek alapján LE-ék nem így gondolkoznak mint ahogy ők. :? Új fordulat annyi történt az ügyben hogy a fio vezetése mindent meg akar tenni hogy marasztalják Cuadradót.Reméljük a vezetők is hamar észhez kapnak. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Válasz küldése