Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 13:38:08

Tobias88 írta:
blaugrana99 írta:És vele állítólag már szóban meg is egyeztünk ha a hírek igazak. Akkor minél előbb üssük nyélbe az üzletet.
Hagyjátok már abba a Reus-ozást amúgy:
"It's safe to say I will be playing for Borussia Dortmund also in the 2014-15 season," he said. "Basically I do not need to stress all the time that I am feeling great being with the club. As far as leaving [Borussia Dortmund] that is no issue for me, and I am not affected by the transfer release clause."

És ez nem pletyka, a szájából hangzott el.
Én azért azt mondom várjuk ki az ügy végét.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.09. 13:34:42

blaugrana99 írta:És vele állítólag már szóban meg is egyeztünk ha a hírek igazak. Akkor minél előbb üssük nyélbe az üzletet.
Hagyjátok már abba a Reus-ozást amúgy:
"It's safe to say I will be playing for Borussia Dortmund also in the 2014-15 season," he said. "Basically I do not need to stress all the time that I am feeling great being with the club. As far as leaving [Borussia Dortmund] that is no issue for me, and I am not affected by the transfer release clause."

És ez nem pletyka, a szájából hangzott el.
94:39 6 - 1
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 13:24:59

A sport.es azt írja hogy Rakitic már ma aláírhatja a szerződését.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 13:18:38

És vele állítólag már szóban meg is egyeztünk ha a hírek igazak. Akkor minél előbb üssük nyélbe az üzletet.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.09. 13:11:45

blaugrana99 írta:Reus gyerekért még sérülten is 35 milliót ajánlunk? Nagyon akarhatjuk ő ha így is megér nekünk a annyit.
Egyértelmű!
Részleges bokaszalag-szakadás, ami 1,5-2 hónap alatt rendbe jön, így július végén-augusztus elején csatlakozhat a kerethez.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.06.09. 13:09:32

35 millió ide-oda, töketlen vezetőséggel is, de hoznám azonnal. A vb csak felstórolta volna az árát, remélem tényleg tárgyalunk a dormunddal, ennyiért ilyen tehetség, aprópénz.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.06.09. 13:07:39

blaugrana99 írta:Reus gyerekért még sérülten is 35 milliót ajánlunk? Nagyon akarhatjuk ő ha így is megér nekünk a annyit.
Mai árak mellett, szerintem nem pénz érte, akár sérült akár nem.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 12:57:51

Reus gyerekért még sérülten is 35 milliót ajánlunk? Nagyon akarhatjuk ő ha így is megér nekünk a annyit.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.09. 12:49:26

Tobias88 írta:
Zozzy 5 írta:Ezt eddig így most aláírnám, de szerintem mindenki.
Esélytelen. Én egy csatárral többet megtartanék Sanchez személyében + Fabregas-t is, Reus meg sajnos nem jön, tegyél le róla. Plusz annyit módosítanák, hogy akkor írnám alá ha ez lenne a csapatsorrend:

Ter Stegen, Bravo
Piszczek, Marquinhos, Pique, Adriano, cserék: Bartra, Alba, Montoya,
Busquets, Iniesta, Fabregas, cserék: Mascherano, Rakitic, Rafinha (Xavi - > Katar)
Messi, Neymar, Reus, cserék: Sanchez, Deulofeu
a jelenlegi helyzet alakulásának megfelelően írtam ezeket a neveket.
Sanchezt én is megtartnám, de ha jön valaki a kezdőbe, akkor el fog menni, mert mindenhol kulcsjátékos lenne.
Fabregas fél lábbal Londonban, úgyhogy tökmind1, hogy szívünk szerint megtartanánk.
Xavit ostobaság lenne elengedni, őt szépen folyamatosan kell "kiépíteni" a gépezetből, jövőre még minőségi csere. Rakiticet meg be kell dobni kezdőnek.
Reus-sal nem tudom mi van, de ha elhozható, akkor hozni kell.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.06.09. 12:39:20

Klasszis védőnek én továbbra sem Marquinhost képzelem el, de ha tényleg jönne Koke és Reus akkor azért mégiscsak jár a pacsi a vezetőségnek. Egyenlőre egész jól csinálnak mindent (kivéve Cesc eladása) igazolások terén, de nehogy elkiabáljam.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.09. 12:36:28

Zozzy 5 írta:Ezt eddig így most aláírnám, de szerintem mindenki.
Esélytelen. Én egy csatárral többet megtartanék Sanchez személyében + Fabregas-t is, Reus meg sajnos nem jön, tegyél le róla. Plusz annyit módosítanák, hogy akkor írnám alá ha ez lenne a csapatsorrend:

Ter Stegen, Bravo
Piszczek, Marquinhos, Pique, Adriano, cserék: Bartra, Alba, Montoya,
Busquets, Iniesta, Fabregas, cserék: Mascherano, Rakitic, Rafinha (Xavi - > Katar)
Messi, Neymar, Reus, cserék: Sanchez, Deulofeu
94:39 6 - 1
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.09. 12:33:07

Ter Stegen, Bravo

Piszczek, Montoya, Marquinhos, Pique, Bartra, Alba, Adriano

Busquets, Mascherano, Rakitic, Iniesta, Rafinha, Xavi

Messi, Neymar, Reus, Deulofeu

Ezt eddig így most aláírnám, de szerintem mindenki. A Pedro-Sanchez párosból utóbbit szívesen megtartanám, de a kezdőtagsága így erősen kérdéses, úgyhogy valószínűleg elmenne. Ha Pedro ezt vállalja, akkor maradhat, de őt nem szeretném jövőre a kezdőben látni, semmi szín alatt. Ha mindketten mennek, akkor elől szűkös, azt valahogy még meg kéne oldani. Meg ha akar, akkor felőlem jöhet Mathieau is 4. KV-nek. Songról meglepően kevés hír van...

szerk: ja, meg Robertoval is egyel többen vagyunk végül is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2014.06.09. 12:41:23-kor.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.06.09. 12:30:07

davebarca írta:Javítson ki valaki ha tévedek, de én azt olvastam 1-2 hete (talán a sporton?), hogy ez a 35 milliós kivásárlási ár csak 2015-ben lép érvénybe.
A Dortmund részéről Watzke anno elismerte, hogy van fix kivásárlási ár, a 35M nagyságrendileg helyes kell legyen. Azt gondolom, hogy ha ez csak jövő nyártól lenne így, akkor Watzke nem erősítette volna meg, hogy vihető. Ha ezt veszem, akkor 35 aprópénz Reusért, ha azt veszem, hogy a jelenlegi szisztémába (most azon nem kezdenék el spekulálni, hogy LE változtat-e a felálláson) jobb szélsőként hogy illeszkedne, akkor fölöslegesen elvert eurómilliók.

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ca-2294597" target="_blank
Sylvinho
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.05.08. 13:07:14

2014.06.09. 12:01:38

31 éves kora ellenére miénk lett a világ egyik legdrágább kapusa(a kispadra), a kölcsönből visszatérő játékosokon kívül nincs spanyol igazolás, sem kiszemelt.. "Més que un Club"

Rakitic pedig csókoltat minden Barca szurkolót!

[video]https://www.youtube.com/watch?v=KHozlHhsTWc[/video]
:D
davebarca
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2006.03.05. 22:28:21

2014.06.09. 12:00:24

Javítson ki valaki ha tévedek, de én azt olvastam 1-2 hete (talán a sporton?), hogy ez a 35 milliós kivásárlási ár csak 2015-ben lép érvénybe.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.09. 11:57:18

35 millió.
Akkor vagy kacsa a hír, bár ekkora bakit nem hiszem, hogy csinálna a sport.
Lehet Zubi még így is tárgyalni akar, tapasztalatot akar szerezni. :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.09. 11:53:31

Sanama írta:
visca el barca írta:a sport szerint mindenben megegyeztunk reussal, már csak a dortmunddal kell. de minek? meg van neki a kivásárlási ára, letesszük és kész. vagy nem? :lol:
35millios ajanlatrol irnak. Mennyi a kivasarlasi ara?
35 millió.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.09. 11:52:07

visca el barca írta:a sport szerint mindenben megegyeztunk reussal, már csak a dortmunddal kell. de minek? meg van neki a kivásárlási ára, letesszük és kész. vagy nem? :lol:
35millios ajanlatrol irnak. Mennyi a kivasarlasi ara?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.09. 11:37:51

crixus írta:...
Na, a nagy Faregasos eszmecserék után úgy látszik egyet is tudunk érteni.. :D Jó, azért nem teljesen, de a felét legalább adom.

Napi hírek.:

A Cuadrados kép története.
Volt az a kép, amikor Barca mezzel fotózkodott, a 'Sport' címlapján. Na annak hál istennek semmi köze ahhoz, hogy idejönne, több hónapos kép, valami jótékonysági árverezésen készült csak. Úgyhogy nem kell pánikolni, nem azért készült, mert ilyen jól állnak a tárgyalások.

Reus és Koke még a célpontok.
Reusért 35 milliót akarunk fizetni, de a tárgyalások több hétig is elhúzódhatnának, amit nem értek miért, ha ennyi a kivásárlási ára.. :roll: Talán mert kacsa..?
Koke meg idén szerintük akár távozhat, mivel Diego Costa, Filipre Luis és Villa biztosan távoznak az Atleticoból, de lehet megy Arda Turan, Godin, Miranda, Courtois is. Így lenne esélyünk megszerezni, mivel Koke továbbra is nagy csapatban szeretne játszani, az Atletico meg így széthullana.. Tellot is belevonnánk a bizniszbe.
Mellettük még írja a cikk, hogy meg akarjuk szerezni az eddigiek mellett Piszczeket, Mathieut, Marquinhosért pedig már tárgyalunk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.09. 11:27:35

a sport szerint mindenben megegyeztunk reussal, már csak a dortmunddal kell. de minek? meg van neki a kivásárlási ára, letesszük és kész. vagy nem? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.09. 11:10:16

A Mundo azt írja, hogy a héten lezárják Rakitic és Bravo ügyét. A Sociedad még vár egy Igent Dos Santostól.

A bemutatásuk ügye csak a VB után, de már előtte hivatalosan beszeretnék jelenteni.

Utána már a védelem van a középpontban. Elvileg már folyamatban vannak a tárgyalások Marquinhos ügyében, de nagyon lassan haladnak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.09. 10:52:24

Jelen pillanatban úgy látom, hogy a cél az, hogy Cesc, Alves és a Sánchez/Pedro duó egyik tagja menjen csak a csapatból a már elköszöntek (Puyol,Valdes, Pinto) és a töltelék (Dos Santos, Afellay, Cuenca, Oier, Bojan) mellett. Kérdéses a jövője még Tello-nak és Sergi Roberto-nak, az érkező Rafinha és Deulofeu miatt. Szerintem esetükben is a távozás lenne a legjobb, de nem igazán szólnak róluk a hírek, pedig állítólag Tello-ért többet is adnának többen.
A távozók helyére Ter Stegen, Bravo, Marquinhos, Rakitic, Cuadrado/Pisczek, Reus(Agüero) érkezik majd/érkezett.
Jelen pillanatban ez tűnik a célnak. Ebbe beleszólhat ha Song távozni akar, mert akkor vagy egy védőt vagy egy védekező kp-t igazolni kell majd. Én a védő mellett tenném le a voksomat, Mascherano végre mehet a középpályára.

Én abszolút nem vagyok elégedett ha a távozókat az érkezőkkel összehasonlítjuk.
A kapusok rendben vannak, Ter Stegen nagy tehetség, remélem ő lesz a No.1. Bravo elég megbízhatónak tűnik, csereként biztosan megállja a helyét, ha kezdő lesz, az sem lesz gond a teljesítményt illetően, Ter Stegennel szemben viszont már más kérdés...
A töltelékek távozása is rendbe, ahogy a Deu-Rafihna páros érkezése is Tello és Robberto helyére.

Innentől jönnek a problémák. A védelmünkbe egyértelműen nem Marquinhos-ra lenne szükség, legyen akármekkora tehetség is. Nekünk is van egy tehetségünk, Bartra személyében, de ha ő még rutintalan a kezdőhöz, akkor a brazil is az... egyedül akkor jöhetünk ki jól, ha Song távozik, Mascherano felmegy vkp cserének és hozunk egy védőt a kezdőbe. Más kérdés viszont, hogy nem Mathieu-féle kényszermegoldás kellene, aki ráadásul messze elmarad a megkívánt színvonaltól. Mondom már sokadjára: ha Piqé-nek kell majd összefognia a védelmet/védekezést, akkor jövőre még több gólt fogunk kapni, még tragikusabb lesz a védekezés. :roll:
Egy Alves-Pisczek váltás jó lenne, nyerne vele a csapat, Cuadrado-val ellenben, aki a védekezésben még annyit sem tudna hozzáenni, mint Alves. A beadásai talán jobbak, de megette a fene, ha hátul megint ugyanonnan ugyanabból a hibából kapjuk majd a gólokat, mint eddig.
A középpályán a Rakitic-Cesc csere tulajdonképpen azt jelenti, hogy jövőre is Xavi mester lesz a kezdő, amivel ugyancsak ugyanott tartunk, ahol idén jártunk. Messze (Messi) a kupáktól. Cesc helyére igenis egy sztár kellett volna, szinte a legfontosabb poszt az irányító...
Elöl pedig nagyon úgy tűnik, hogy Sánchez megy és nem Pedro, ami alapjában véve már hiba, de az, hogy Reus-t hozzuk az tulajdonképpen még két hiba. Egyik az, hogy a Kiskirályunk marad azon a poszton, ahol bár eredményes, de zavarja a középpályásokat és esélyt ad az ellenfél védelmének a rendeződésre (ugyanis a két középhátvéd "munkanélküli" Messi visszajövetelei miatt). Nem is beszélve a sétálgatásról. Ugyanakkor vagy Neymar-nak vagy Reus-nak jobb oldalon kellene játszania, ami egyiküknek sem a legideálisabb pozíciója (ellenben Sánchezzel). Másik hiba: feleslegesen adunk ki pénzt, amiért cserébe vélhetően hasonlóan gólerős támadó érkezik, mint távozik. Minek? Ennyi erővel maradhatna Sánchez, akármennyire is jó játékos Reus. Bár drágább és nehezebb lenne, de jobb lenne Agüero, mivel a csatársorban szükséges az átalakítás, főleg ha már a 2. legjobb gólvágónkat (akaratban az elsőt) elküldjük.

Ennek fényében ha nem történik ezekhez képest pár váratlan fordulat, akkor jövőre sem fogunk nyerni semmit. Legalábbis komoly meglepetés lenne az ellenkezője. Gratulálhatunk a jól átgondolt megújulásnak. :roll:
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2014.06.09. 09:25:37

Azt olvastam ma hogy a sérült Marco Reus-t állítólag a Barca orvosi stábja kezeli...
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2014.06.09. 05:31:08

Na, a Turan - Messi - Neymar triót azért én is megnézném elől. Elég agresszív támadósor lenne. :)

A Scout Nation elemzése Ivan Rakitićről: link
Força Barça!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.08. 23:24:59

Én sem tartom valószínűnek , hogy az Atletiből valaki idejönni.
De ha ennyire szétbombázzák az Atleticot akkor jövőre megint 2 esélyes lehet a bajnokság. Elviszi Costát a Chelsea , Villa Ausztráliába megy majd Amerikába , Courtois a Chelseaba , Diego ( bár mondjuk ő sokat nem tett hozzá ) a Fenerbahce ben folytatja , és gondolom Sosa sem fogja az Atletinél folytatni. Védelmük megmarad , ami a legjobb , de ha nem tudják pótolni Costat akkor szerintem nem lesznek ott a toppon.
Reallal jövőre még jobban kell számolni mint bármikor , mert egyre erősebbek lesznek. Remélem LE gatyába rázza a csapatot. ( Tudom , hogy nem ide illő téma , csak gondoltam megosztom.)

Torres az Atleticoba mehet ? Mit tudtok róla ?
Válasz küldése