Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.14. 13:39:01

palesz77 írta:Mondjuk Koke is inkább Xavi stílusú játékos, mint Iniesta. Csak fele annyira kreatív, cserébe kétszer annyit gürizik és hajt.
egyébként ja, ezért is írtam, hogy rakitic szerű játékos. és az ilyen játékosok szerintem mindkét szerepkörben jók, mert akkor sincsenek zavarban, ha egy kulcspasszt kell kiosztani vagy kényszerítőzni, de a védekezésből is rendesen kiveszik a részüket. például pont ezért játszott rakitic a középpálya összes posztján már nálunk, és lehet ma például busi posztján fog, ha nem meri bevállalni mascheranót lucho.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.14. 13:34:04

zola8787 írta:Alba is feszt csinálja a hülyeségeit, viszont ő legalább hozza a magas szintet.
Nem szeretnék belefolyni, mindenki szeret akit szeret, ez már túl lett tárgyalva.
Azt viszont nem értem, hogy az egyik játékosnál miért alacsony a szint, a másiknál pedig a hibák miért szimplán a ,,hülyeség" kategóriába tartoznak? Mindkét játékos hibázik olykor, a szerepüket/feladatukat/kötelességüket viszont teljesítik.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2015.03.14. 13:43:33-kor.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.03.14. 13:26:47

visca el barca írta:
zola8787 írta:Bárkit szívesebben látnék Busi helyén, csak ne őt kelljen.
látod milyen szerencse h nem Te vagy az edző? :mrgreen:
Még szerencse, mert most Yayát kellene nézni, ahogyan szerencsétlenkedik :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.14. 13:12:34

zola8787 írta:Bárkit szívesebben látnék Busi helyén, csak ne őt kelljen.
látod milyen szerencse h nem Te vagy az edző? :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.03.14. 12:23:37

Bob_Marley írta:
Mond ki azt, hogy te bárkit szívesebben látnál Busi helyén, csak ne őt kelljen.
Bárkit szívesebben látnék Busi helyén, csak ne őt kelljen. Egyáltalán nem hoz le Barcelona szintet, mellett folyamatosan színészkedik még ha mostanában kevesebbet is. Alba is feszt csinálja a hülyeségeit, viszont ő legalább hozza a magas szintet.
Viseld el, hogy vannak a Busquets hívek, meg aki nem szeretik. Nekem is kegyetlen unszimpatikus, ez van. Én például Messit sem szeretem, gyakran szidom is, viszont idén elismerem, hogy ismét a csapat vezére lett, Busi meg csak van a pályán. Ha ő lenne olyan idős, mint Xavi, most mindenki nyomatná, hogy ezzel a játékával már inkább menne nyugdíjba.

Jöjjön vissza Oleguer és kész amúgy :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.14. 12:01:58

Jó, hagyjuk. Ilyen miatt összeveszni vagy idegeskedni balgaság. Ha te felhúztad magad, akkor elnézést, nyilván nem ez volt a célom. Te idéztél meg engem azzal, az egy sorral, fellengzős pökhendi stílusban. Én ezt így észleletem, neked meg val. túloldalt nem ez volt a célod, úgyhogy maradjunk is ennyiben, hogy fátylat rá. Én megbántatni soha senkit nem szeretnék.

Megy állandóan a gúnyos megjegyzés, azokra reagálni fogok a jövőben is, mert sem ő sem más nem céltábla. Lehet jót is meg rosszat is írni valakiről, de gúnyolódni?

PSG és más meg olyan példák, hogy rendben csak nekünk nincsenek meg hozzá a kellő emberek. Etalonról beszélni? Remekül működik a csapat, mi a francot kellene rajta megbuherálni, főleg hogy a csapat 2/3-a ugyanazt játssza, gyakorolja, tanulja x éve.
mess2009 írta:ha illetéktelenül lépek be a vitába, elnézést!
ismert a Busi felfogásom. a vitának két momentuma érdekel:
1./ Busi illik a játékrendszerünkbe.... ez ok. de mi van a változással? nagyjából látunk olyasmit, hogy direktebb játék, hogy kontrajáték, hogy keményebb középpályás védekezés... na ebbe hogyan is illik Busi? ha így nézzük miért is kimozdíthatatlan ?
2./ Masc gyengébb lenne a helyén?! meg hogy lassú a felfogása?! ez önmagában sem igaz, de: vedd észre, hogy az argentín itt csak beugróként, alkalmilag látható!! ha pedig össze akarod vetni vedd alapul mondjuk a VB. szereplését....
még ráadásként: Verratti? ahogy közhelyesen mondják: egy klasszissal jobb (lenne) itt is és jobb bárhol a világon...
1; Védekezés komplex dolog. Csapatvédekezésben vagyunk erősek, mert alapvetően kevés a fizikailag kiemelkedő emberke, ezen próbálunk javítani, de nem lesz nálunk 10 vasember. Busquets meg pont hogy ennek a csapatvédekezésnek az egyik fő eleme a passzsávok olvasásával.
2; Nem azt írtam lassú, hanem lassabb. Argentin válogatott megint más tészta, ők egy 4-4-2 szerű játékot játszanak, ahol Mascherano mellett Gago is volt és Maschenak nem az volt a feladata, hogy összekösse a csapatrészeket, hanem hogy ütközzön. Busquetsnek támadásban folyamat be kell segítenie, hogy kialakítsa a háromszögeket és passzlehetőséget biztosítson, védekezésben meg támadástól függően kell helyezkedjen fellépve a középpálya közepe felé, vagy vissza a védelem közepe felé, illetve oldalra kiszorítani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.14. 11:21:12

Bob,nem is tudom érdemes e reagálnom rád, megint megláttad,hogy Busi a téma, ment le a szemellenző,és daráltad a sablon közhelyeket.
Hagyjál engem békén, ugorj át a hsz-m felett, megint nem akartad megérteni a lényegét, ráadásul totál mást szűrtél le az irományomból,mint amit kellett volna.
Nekem ez a véleményem Busiról,neked más, nincs ebben több. Főleg,hogy Palesz rakta ki a csapatból, de megint én vagyok betámadva, vicc vagy ember, ne haragudj de nem tudok mit mondani már.
Az most teljesen mellékes,hogy sose írtam olyanokat,amiket te nekem tulajdonítasz,hogy nem illik ide, stb...sose írtam ilyet, de még olyat se hogy eladnám. De Te tudod,ha neked ez jól esik,akkor csináld, és bárki bármit ír Busiról, idézz be engem,aztán mehet a dara.


Amúgy meg azt szeretsz akit akarsz,nem tudom, sose írtam olyat,hogy Bob ne szeresd xy-t, nem én akartalak sose titeket megtéríteni,ez pont fordítva működött.

(Azt még halkan jegyzem meg,hogy a tavaszi-őszi real kp etalon volt és SZERINTEM remekül működött,példaként, PSG kp-ja ugyanez a szisztéma,ha nem Motta játszik, hanem Matuidi-Verratti. De ebbe is köss bele,hogy írhass valamit )
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.14. 10:48:19

Nem értek egyet azzal, hogy Verrati Busi helyén lenne csak jó...elég mozgékony és kreatív ahhoz, hogy előrejátékban is megoldja a dolgokat. Kifejezetten ütős lenne, ha mindketten egyszerre lennének a pályán, kettősük lehetne az alap.
Azt sem gondolnám, hogy -legyen bármennyire gazdag és sikeres a PSG-ne jelentene szintlépést ide igazolnia...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.14. 10:10:38

visca el barca írta:miota igazolunk mi hype-ra? ki volt az utolso ilyen?
Hogy mióta megy ez Barcelonában azt nem tudom, én 2003 óta követem a csapatot, s azóta minden új vezetőség hozott/akart hozni legalább egy komoly nevet. Egy sztárt. Laportáék ugye Beckhamet akarták, az angol ment a Realba, jött helyette Ronaldinho. Rosszul nem jártunk. 2006-ban a BL-serleg már önmagában megnyerte a culékat. 2010-ben a kor egyik legjobb, és legjobb nevű csatárát hozták, Villát (bár azt hiszem ő már Rosell beiktatása előtt megegyezett a klubbal). Bartomeuék is hoztak nagy nevet, szép summáért...

Pogbát sem kell bemutatni egyik culénak sem, könnyen eladható wonderkid. Szakmailag nem tudom, hogy a legjobb megoldás lenne-e, de ha én lennék elnökjelölt vele kampányolnék. Az összeg sem hiszem, hogy döntő tényező, mivel a növekvő eredménykényszerrel eddig tartotta a lépést a klub a transzferek terén (Ibra, Neymar, Suárez - átigazolási klubrekordok).

Rövidebben, de erre akartam kilyukadni az előző hozzászólással, ha nem ez olvasható ki belőle, akkor rosszul fogalmaztam meg.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.03.14. 09:59:52

ha illetéktelenül lépek be a vitába, elnézést!
ismert a Busi felfogásom. a vitának két momentuma érdekel:
1./ Busi illik a játékrendszerünkbe.... ez ok. de mi van a változással? nagyjából látunk olyasmit, hogy direktebb játék, hogy kontrajáték, hogy keményebb középpályás védekezés... na ebbe hogyan is illik Busi? ha így nézzük miért is kimozdíthatatlan ?
2./ Masc gyengébb lenne a helyén?! meg hogy lassú a felfogása?! ez önmagában sem igaz, de: vedd észre, hogy az argentín itt csak beugróként, alkalmilag látható!! ha pedig össze akarod vetni vedd alapul mondjuk a VB. szereplését....
még ráadásként: Verratti? ahogy közhelyesen mondják: egy klasszissal jobb (lenne) itt is és jobb bárhol a világon...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.14. 07:27:23

Megint ugyanaz a fáma...
Kettő dolgot kérdeznék?
Miért kap kevesebb gólt idén a csapat? Stabilitás miatt kérdezem. (és igen tudom hogy nem egy-egy emberen múlik, mielőtt ezt sikerülne felhozni)
Müller nem lenne jó előre? Német válogatottban és a Bayernben is remekül illik a játékukba.

Verrattinak biztos, hogy lehetne helyet szorítani, ha úgy alakul. Viszont felhozni, hogy játszik a Real? Összeakarod hasonlítani a túrós palacsintát a lekváros buktával? Verratti tudna nálunk játszani, nem ezen van a hangsúly, hanem hogy felhozni hogy a Realnal ez és ez....Teljesen más játékot játszanak mint mi. Én nem állítom, hogy pl a Kroos-Modric páros nem tudná nálunk jól játszani, vagy hogy Verratti ne tudna. Egyszerűen azt, hogy a Realnál hogy alakul a taktikai hadrend totál irreleváns. Azt meg nagyon halkan megjegyezném, hogy eddig az idényben mintha a miénk jobban működne. Végül is legtöbb rúgott gól, legkevesebb kapott gól. Pedig mint tudjuk nincs stabilitás se. Csak a szerencsén múlik a dolog, másra már nem tudok gondolni....you know what i mean. Nincs azzal gond, hogy ha azt mondod Verratti jobban működne nálunk ugyanabban a szerepkörben mint Busi. Elfogadom ha valaki így látja, pechjére Busi 10 évig itt lesz, de tegyük fel így lenne. Az gondolom lényegtelen, hogy a csapat játéka mit követel meg, s az a szerepkör amiben játszik mit követel meg. Ha ebből megint az sikerül kihozni, hogy na jó megint Busi.....


Nem Verratti képességeivel lenne a gond, vagy máséval. Egyszerűen akkor továbbra is azt tudom mondani, hogy vagy nem érted Busi szerepkörét, vagy nem akarod megérteni harmadik opciónak meg én látom rosszul Tőlem betehetjük xy-t is, ha jobban illene a rendszerbe, de egyelőre kiakarsz venni a játékból egy embert, aki odaillik és tökéletesen ellátja a feladatát. Múltkor már ilyenekbe sikerült belekötni (nem neked), hogy hát oké ezt meg ezt csinálja, de ez a feladata.

Ott van Mascherano meg tegyük be Busi helyére. Remek játékos, iszonyat fontos tagja a csapatnak, de nézzük meg mit alkot középpályán és mit alkot hátul. Labdakihozatalnál sokszor gondban vagyunk miatta. Nem azért mert hát persze Busi az Isten Masche meg a pórnép. Egyiknek ez az előnye másiknak meg más, csak Mascherano pont 1 lépéssel lassabb fejben mint Busi, s nincs ott ahol lennie kéne.

Mond ki azt, hogy te bárkit szívesebben látnál Busi helyén, csak ne őt kelljen. Ne haragudj, de kb ilyen szinten mozgunk az utóbbi pár hétben. Eddig az volt, hogy ismerjük el, de többet nem kell beleképzelni. Aztán ez csak a feladata, most legyen az hogy csináljunk ilyen és ilyen középpályát, miközben azok elhanyagolható tények, hogy 25 éve ugyanaz a játékunk. T/e magad ismered el többször, hogy mennyire utálod Busquetset, mert Toure meg idegesít a feje stb. Akkor hogyan tudnánk erről valóban érdemben vitázni, ha folyamat ezt teszed a serpenyő egyik felébe, hogy Busquets a másikba meg mindent beleakarunk már erőltetni. Kedvencem az volt, hogy Iniestával nem lehet összehasonlítani, mert ha ő elad egy labdát az más, mert többet letett az asztalra. Ezen én nem fogok vitatkozni, nekem mindegyik játékosunk egyenlő és minden ember is az. Azt nem értem, te vagy más nem nézi Busquetset mert hát kit érdekel az ő játéka meg a mozgása, de bezzeg ha elad egy labdát, vagy ha reklamál vagy ha lefekszik, akkor azt rögtön sikerül kiszúrni. Ha ezt más tenné, akkor nincs játékban, nem egy szint, ott belefér stb. Ne haragudj, de hogy beszélgessünk valamiről, ha minden adódó alkalommal (már-már keresve a lehetőséget) Busit keresed meg. Az hogy gyűlölöd a palit, meg hogy Toure eladását megtudnád bocsátani Verrattinak, hogy vegyem ezek után úgy hogy hideg fejjel, relevánsan tudunk erről beszélgetni?

Írna a franc ezzel kapcsolatban állandóan, én elfogadom ha Busi téged vagy mást nem érdekel, de könyörgöm engedtessék már meg nekem meg másnak, hogy szeressünk egy játékost. Ne a csomót keressük azon a bizonyos kákán..
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.14. 02:46:47

palesz77 írta: Busi helyett, és valahogy úgy, hogy:
------------védelem--------------
-------Verratti---Rakitic--------
-------------Rafinha-------------

Mindjárt kapsz a szádra a Busi-védelmi rendszer két alakjától...if uknow,what I mean 8)

Amúgy jah, én is így képzelném el, itt meglenne a kellő kreativitás, de a védekezés is rendbe lenne, ebben látom a jövőt, oda-vissza 3 jó kp...pár évig ez lesz a trend, ez fog sikerre vezetni.
Real is mikor ment jól? Amikor a Kroos-Modric volt ott,ahova írtad a Verratti-Rakitic kettőst. Pedig Kroos-Modric se nem tipikus vkp, se nem tkp, kettő között,mindkettőhöz értenek, ezáltal brutális egyensúlyt adva a kp-ra. Az,hogy előttük 3.nak Isco játszik vagy James az nagyjából mindegy, oda is kell alázat, plusz munka, ezt megadták...azóta szétesett,de itt lehet a kulcsa a dolognak.
Tavalyi real is Modric-Alonso-DM. Alonso se az a tipikus vkp, de egyensúlyt adott DM azzal,hogy ő meg inkább támadó. De rengeteget zárt vissza-> Bale azt csinált amit akart a jobboldalon,védekezni nem kellett...idénre ez is borult.


Nah de a lényeg, hogy Busi nem lesz kirakva a csapatból, túl mélyen van benyaldosva, majd ha esetleg egy teljes vezérkari váltás lesz, edzőstül mindenestül (nem lesz ilyen), akkor megvalósulhatna ez.
De addig nem, úgyhogy Busit fixen kell kezelni ott valahol,mindegy hol,de a pályára teszik, másik két kp szerepe-személye a kérdéses. Most,hogy ez hogy tevődik össze, az mindegy, de egy Rafinha/Rakitic már eleve jó alap, és akkor az érkező Verratti/Koke/Pogba adhatja a pluszt, játékban és variációs lehetőségben egyaránt.

Kicsit hosszúra sikerült, aki elolvassa annak grat, de nálam a kp a kulcsfontosságú, a stabilitás alapja,és nálam ez áll idén a legingatagabb lábakon. Úgyhogy én ezen javítanék, illetve korszerűsíteném ezt a vonalat ha lehetne.


na béke.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.14. 00:57:23

Chino írta:Verrattit amúgy hova akarná itt mindenki?
Busi helyett, és valahogy úgy, hogy:
------------védelem--------------
-------Verratti---Rakitic--------
-------------Rafinha-------------

De persze ez baromi nagy FM huszárkodás, szóval felesleges is ilyenekről beszélni, de szerintem ez tök jó lehetne.. :D
kristop írta:verratti tényleg jó, de (sajnos) nem rá van szükségünk. először iniesta helyére kellene valaki, ő meg inkább xabi alonso, pirlo szerű játékos.

nálam koke > pogba > verratti a sorrend, ha ez a hármas a téma
Mondjuk Koke is inkább Xavi stílusú játékos, mint Iniesta. Csak fele annyira kreatív, cserébe kétszer annyit gürizik és hajt.
Rivaldo11 írta:Nem is olyan rég még kételkedtem, de amióta ráfókuszáltam, azt kell mondanom, igazad lehet vele kapcsolatban. A srácban kegyetlen potenciál van, az elkövetklező évek egyik legjobb középpályása lehet. Labdakihozatalban, passzjátékban elsőrangú.
Nagy fogás lenne.
Örülök, hogy felnyithattam a szemed! :mrgreen: Na de viccet félretéve, egyetértek, tényleg nagy potenciál van a srácban, főleg olyan csapatban, mint a mienk, ahol a passzjáték ilyen szinten folyik. Nemigen tudom elképzelni, hogy vele mellé tudnánk nyúlni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.13. 23:51:11

Nekem ő kellene:
https://www.youtube.com/watch?v=rsVnSMTph9g" target="_blank
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.13. 23:09:36

verratti tényleg jó, de (sajnos) nem rá van szükségünk. először iniesta helyére kellene valaki, ő meg inkább xabi alonso, pirlo szerű játékos.

nálam koke > pogba > verratti a sorrend, ha ez a hármas a téma

pogba az a fajta játékos, akiért az emberek leülnek megnézni egy olyat meccset is, ami egyébként nem érdekli őket. neymar szindróma, nagy a hype, de sokat is kap vele a csapat. viszont két dolog zavar vele kapcsolatban. egy, az ő ára 60+ millióról indul, ennél olcsóbb nem lesz, csak több, és ekkora összeget bárkiért hatalmas kockázat letenni. kettő, már úgy is baromi idegesítő a labdacipelése, hogy nem nálunk játszik, valószínűleg kétszer ennyire zavarna, ha nálunk csinálná ezeket. túl sokat forgolódik, cselezget vele, jobb helyzetben lévő társhoz passzolás helyett bevállal egy cselt, ami persze általában bejön, de ezáltal az előző lehetőség meg elúszik. ha viszont egy iniestához hasonlót akarunk ebből a szempontból is hozni, akkor ő a megoldás, mert a spanyol is sokszor ugyanezt csinálja, rátekeredik :D

koke számomra egy rakitic+, ugyanolyan erősségei vannak, csak majdnem mindenben egy kicsit jobb és fiatalabb. utóbbi a távoli lövésekben nő fölé, és azzal, hogy olcsó volt. szerintem tökéletes puzzle darab lenne a középpályára, megadná a stabilitást védekezésben és támadásban, hogy az MSN varázsolhasson.

számomra pogba mellett a hatalmas egyénisége, és tehetsége szól, koke mellett meg a stabilabb csapat és a biztosabb választás.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.13. 20:28:15

danianevem írta:Verrattit én csak Busquets helyén tudnám elképzelni. Rengeteget gürizik, jó kapocs lenne a védőnégyes és a támadószekció között, na meg a gyors labdakihozatalait talán ott tudná a legjobban érvényesíteni. Ezért nem is elsősorban az ő érkezését várnám, de a Coutinho/Isco/ Pogba/de Bruyne/Gündogan/Koke/Verratti vonalból gyakorlatilag bárki jó döntés lehetne. Igaz, más-más erősségeket kamatoztathatna a kp.

Pogbát ma két helyre is "eladták". Gallardo szerint már biztos a Realba szerződése, a mundo szerint pedig a Juve elnöke az olasz szövetségnek említette meg, hogy a Barcában folytatja a francia. Amúgy hol lehet sportújságírói papírt szerezni? Bármit, bárkiről és bármikor leírhatnak következmények nélkül... :lol:
Verrattit amúgy hova akarná itt mindenki? Én nagyon kedvelem, de ő rendre feljebb lép támadáskor, ez az ami igazán az erőssége, itt viszont Busi helyén nem tudom mennyire lenne jó lépés. Én inkább egy 4-4-2 ben tudnám elképzelni Rakitic/Rafinha-Verratti-Busi-Ini középpályán, a jelenlegi játékosainkkal, de ez az MSN miatt elképzelhetetlen. Talán Rakitic helyén, de az sem az igazi. Lehet, hogy tévedek, de az olaszra szerintem nincs szükségünk. Az pedig, hogy megszerezhetetlen csak a másik dolog.
De Bruyne amúgy tényleg ennyire jó játékos vagy ő is csak egy ígéret? Azt tudom, hogy elvitte a Chelsae, ott semmit nem játszott, most már a Vfl-ben kezdő. Coutinho-ban sem teljesen vagyok biztos. Ő is kicsit zsákbamacska. Nekünk inkább kész játékos kell. Halilovic például simán lehet bőven jobb játékos. Az utóbbi meccseken igaz, hogy elkezdték hanyagolni, de a vak is látja, hogy hatalmas tehetség, aki 2-3 éven belül kezdő szintre is juthat és még csak 18 éves. Egy Coutinho vagy de Bruyne majdnem ugyanilyen lutri szerintem, fiatalnak pedig itt van Rafinha.

Ami a híreket illeti a Mundo-ról nem tudok nyilatkozni, mennyire lehet adni a szavára, Gallardo viszont már 2x hivatalosan is "leszerződtette" Reus-t a Realba, Messit is "eladta" a PSG-nek, meg volt még néhány hasonló transzfere. Nem tudom, hogy szivárogtatott-e ki egyáltalán olyan infot, ami meg is történt.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.13. 20:23:27

Akkor nekem mis,még Yayat is megbocsájtanám a klubnak.
Fenéket,nem bocsájtanám meg, de azért boldog lennék. :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.03.13. 20:20:34

Ha leigazolnánk Verrattit két hétig folyamatosan orgazmusom lenne.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.13. 20:17:39

Repkednek itt a nevek, azért Pogba tényleg egy jó képességű játékos viszont amennyit kér valószínűleg a Juve annyit nem szabad kifizetni, illetve szerintem továbbra is neki fejben azért még fel kell nőnie. Koke sem lenne hú de olcsó, de én őt nagyon-nagyon szívesen látnám. Szerintem ő pont ebbe a játékba illik bele, ráadásul egy csendes, dolgos fiúnak tűnik, ha lehetne választani 2016-ra a Jézuskától én Kokét kérném. :D Mondjuk 50+-t érte is hülyeség lenne kifizetni, de talán meglehet fűzni az Atleticot. Costa is 40 körül volt a Chelseanek, akörül szerintem mi is eltudnánk hozni Kokét.

És ha az a hír tényleg igaz, hogy kinek ki a "kedvence", nagyon érdekes szitut teremthet. Azért remélem a józan ész dönt, s legfőképpen az edző szava a fontos nem az hogy teszem azt egy elnöknek ki szimpatikus.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.03.13. 23:24:07-kor.
Kép
Kép
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2015.03.13. 19:59:02

Perez megalomániájával úgysem tudunk harcba szállni.Képes kifizetni érte irreálisan magas összeget (akár 100+) annyira pedig nem jó a srác. Ügyes de sztem van benne egy kis Balotellis beütés,fejben nem az igazi. Akkor már sokkal inkább Verratti.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.03.13. 19:50:58

Neymart szerintem oda lehet sorolni, a felkapottak közé :twisted:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.13. 19:13:11

danianevem írta:
visca el barca írta:nem hinném h idejönne. a reáltól simán letudnak gombolni egy irreális árat (80), mi nem fogunk érte ennyit fizetni.
Elképzelhető, de szerintem vele lenne a legésszerűbb kampányolnia a vezetőségnek. A (talán) mozdítható középpályások közül az övé a legnagyobb hype, meg egy győztes licitháború a Reallal szemben sem lenne rossz reklám.
miota igazolunk mi hypre-ra? ki volt az utolso ilyen?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.13. 18:48:02

visca el barca írta: nem hinném h idejönne. a reáltól simán letudnak gombolni egy irreális árat (80), mi nem fogunk érte ennyit fizetni.
Nem. Mi fizetünk 31+11,5+19+8,8+3 játékos elővásárlási joga+támogatjuk a Juve akadémiáját.
De! hivatalosan csak 31ért vettük legalább. :lol:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.13. 18:36:10

visca el barca írta:nem hinném h idejönne. a reáltól simán letudnak gombolni egy irreális árat (80), mi nem fogunk érte ennyit fizetni.
Elképzelhető, de szerintem vele lenne a legésszerűbb kampányolnia a vezetőségnek. A (talán) mozdítható középpályások közül az övé a legnagyobb hype, meg egy győztes licitháború a Reallal szemben sem lenne rossz reklám.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.13. 18:31:19

danianevem írta:Pogbát ma két helyre is "eladták". Gallardo szerint már biztos a Realba szerződése, a mundo szerint pedig a Juve elnöke az olasz szövetségnek említette meg, hogy a Barcában folytatja a francia. Amúgy hol lehet sportújságírói papírt szerezni? Bármit, bárkiről és bármikor leírhatnak következmények nélkül... :lol:
nem hinném h idejönne. a reáltól simán letudnak gombolni egy irreális árat (80), mi nem fogunk érte ennyit fizetni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése