Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.10. 09:55:13

vagy csak ancelotti tudja h carvajal jó indulattal is csak egy jó jobb bekk és soha nem lesz klasszis.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.10. 09:30:31

..Vagy Real drukker. :roll:
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.03.09. 23:30:55

Chino írta:Nincs megerősítve, de Rexach szerint Danilo már megegyezett a Madriddal. Mondjuk nem igazán értem az ürgét. Elmegy egy olyan csapatba, ahol van egy stabil, kezdő fiatal hátvéd, akit ki kellene szorítania, ami nem kis feladat, mert nem kutyaütő ráadásul még saját nevelésük is. Ha ez nem fog tökéletesen menni akkor még a válogatott tagságnak is lőhetnek. Itt, egy hasonlóan nívós klubban pedig betonbiztos helye lenne hosszútávon.
Olyan összeget ígérhetett a Real? Más nem jut eszembe, mert nem indokolná. Azért kíváncsi leszek, hogy tényleg igaz-e. Az pedig röhej lesz, ha ott padozza végig a szezont Carvajal mögött.
Brazil, nem kell sokat várni tőle. Inkább a pénz érdekli mint az, hogy játszon. Vagy az lehet, hogy Perez előlünk akarja elvenni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.09. 23:26:47

Nincs megerősítve, de Rexach szerint Danilo már megegyezett a Madriddal. Mondjuk nem igazán értem az ürgét. Elmegy egy olyan csapatba, ahol van egy stabil, kezdő fiatal hátvéd, akit ki kellene szorítania, ami nem kis feladat, mert nem kutyaütő ráadásul még saját nevelésük is. Ha ez nem fog tökéletesen menni akkor még a válogatott tagságnak is lőhetnek. Itt, egy hasonlóan nívós klubban pedig betonbiztos helye lenne hosszútávon.
Olyan összeget ígérhetett a Real? Más nem jut eszembe, mert nem indokolná. Azért kíváncsi leszek, hogy tényleg igaz-e. Az pedig röhej lesz, ha ott padozza végig a szezont Carvajal mögött.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.06. 12:52:13

visca el barca írta:carvajal meg a szűk elit? :lol: azért komoly h már péntek délelőtt elkezdted szürcsölni a 7végi adagodat :lol:
Mert miért ne? :D Megmondom őszintén nem sok fiatal jobbhátvédet ismerek - Danilo, Aurier meg Carvajal azok akik beugranak nagyobb klubokban -, de amilyen szűkös a piac ezen a poszton Carvajal szerintem még valamennyi fejlődéssel simán lehet top5-ben jobbhátvédek között pár év múlva.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.06. 12:44:21

palesz77 írta:Ezt a hírt én se venném készpénznek, egybehangzó sajtóértesülések szerint 3 hónapja Reus megegyezett a Reallal, azóta meg hosszabbított már.. Mondjuk benne van, hogy igaz, de közel sem biztos.

Viszont ha tényleg az, akkor Danilonak külön gratulálok, van kb 3 top klub, ahol van olyan fiatal jobbhátvéd, aki sanszos, hogy a szűk elitbe fog tartozni a posztján - vagy már most is annak mondható -, erre pont ilyenbe menne? Nem túl logikus..
carvajal meg a szűk elit? :lol: azért komoly h már péntek délelőtt elkezdted szürcsölni a 7végi adagodat :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.06. 12:35:09

Ezt a hírt én se venném készpénznek, egybehangzó sajtóértesülések szerint 3 hónapja Reus megegyezett a Reallal, azóta meg hosszabbított már.. Mondjuk benne van, hogy igaz, de közel sem biztos.

Viszont ha tényleg az, akkor Danilonak külön gratulálok, van kb 3 top klub, ahol van olyan fiatal jobbhátvéd, aki sanszos, hogy a szűk elitbe fog tartozni a posztján - vagy már most is annak mondható -, erre pont ilyenbe menne? Nem túl logikus..
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2015.03.06. 12:34:04

Balinho írta:
Fabinhot nem ismerem (őt amúgy végleg vette meg a Monaco, vagy csak kölcsönben van a Realtól, mert akkor felejtős), lehet, hogy tök jó, meg stb... D.
Most néztem,hogy a Rio Ave tulajdonában van, és ő adogatta kölcsönbe a Castillának is, meg 2. éve a Monaconak. Opciós joga van a Monaconak a srácra, ha jól értelmezem,akkor 4 millió font az ára. Gondolom a Monaco megvenné ennyiért, nekünk(vagy akik viszik, annak) meg többszöröséért.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.03.06. 12:25:55

visca el barca írta:Egybehangzó spanyol sajtóértesülések szerint Danilo, a portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Porto brazil bekkje döntött a jövőjéről, és a nyáron a Real Madridhoz szerződik.

fabinhonak én amugy örülnék. igaz nem világsztár, de egy-két monaco meccs alapján amit láttam, olyan mint habony, egy jómunkásember. talán egy próbát megérne.
Sajnálnám, ha igaznak bizonyulna, mert a Realnak igazán nincs szüksége rá, és ha Arbeloa megy is, Carvajallal olyanok lesznek, mint Coentrao meg Marci a balon. Valaki ki fog szorulni és meg fogja szívni. De ezzel is eléri a Real, hogy a jövő évi legnagyobb hiányposztunkra ne tudjuk az elérhetők közül az egyik legjobbat elhozni, úgyhogy nekik már ezért is megéri.

Fabinhot nem ismerem (őt amúgy végleg vette meg a Monaco, vagy csak kölcsönben van a Realtól, mert akkor felejtős), lehet, hogy tök jó, meg stb... De szeretném, ha a jobbhátvéd posztjára ne olyan játékost hoznánk, aki egy próbát megér, hanem olyat aki a lehetőségekhez képest a legbiztosabb megoldás. Verma is megért egy próbát, meg Matyi is (aki azért 4. khv-nek megteszi), csak istenigazából nem kerültünk ki velük a vízből.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1798
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2015.03.06. 12:23:03

Amennyiben igaz,hogy Danilo a habcsókosokhoz igazol,akkor én nem fogok utána könnyeket hullajtani.(Nem fog többet játszani,mintha nálunk kivárta volna a tiltás végét:)) A listából is látszik,-már,ha fele is igaz-,hogy a Milan-nál edződött Breida jó igazolás lehet,Ő biztos,hogy nem fog olyan "rentábilis" üzleteket kötni,mint Zubi (lsd. Matyi esete 10 milla sok, majd 1 év múlva elhozza 20-t:) bár, lehet,hogy egy év alatt megduplázta a tudását és ezzel az árát is:))
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2015.03.06. 12:20:21

visca el barca írta:Egybehangzó spanyol sajtóértesülések szerint Danilo, a portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Porto brazil bekkje döntött a jövőjéről, és a nyáron a Real Madridhoz szerződik.

fabinhonak én amugy örülnék. igaz nem világsztár, de egy-két monaco meccs alapján amit láttam, olyan mint habony, egy jómunkásember. talán egy próbát megérne.
Utánanéztem, 2013-ban a Castillaban játszott kölcsönben :mrgreen: Nem láttam még játszani, de a francia bajnokságban elég jó védők vannak. Szerintem ilyesmi munkás védő kellene, ha tudna olyan szintet hozni jobbosan, mint Abidal a balon tudott,akkor már deal lenne. De egyébként ezzel a Danilos hírrel még várnak. Szerintem hápogós. Ha van topcsapat,ahol egy jó képességű jobb bekk fix kezdő lehet, az pont mi vagyunk.

Szerk:

Egyébként 2 jobb védő is kellene, mert szerintem Montoya meg Alves is koccol. Vagy talán Alvessel egy 1 éves szerződést kiharcolunk, és akkor januárban jönne Fabinho, az lenne neki a tanuló éve. Adrianorol os pletykálják,hogy távozna. Szóval Alba az egyedüli szélső védő aki fix,hogy marad jövőre is. Ha jól tudom Grimaldorol írtátok már páran,hogy elég penge a gyerek, lehet ő kapna esélyt. Én azt mondom,hogy a jövő szezonra még, mind Adrianot, mind Alves meg kéne tartani, mert amíg nem jön a helyükre senki,addig leves a helyzet. A középpálya ugyan ez, bár amit Xavi idén nyújt, azt lehet,hogy Halilovic vagy Denis Suárez is hozni tudná, talán Xavi az akitől már a nyáron meg lehetne válni nagyobb visszaesés nélkül. Ugyan ez Pedro, 2016ig van szerződése, nyáron 20 körül valamelyik idióta angol fizet, mehet is. Az MSN mögött Sandroban sokkal nagyobb volt a gólhelyzet, mint Pedroban, aki beleszürkült ebbe a körbe már.

Az biztos, hogy nem lesz egyszerű ez a nyár, de nem szabad egyből mindenkit elengedni a nyáron, aki kicsit is panaszkodik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LM10 2015.03.06. 12:27:22-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.06. 12:09:14

Egybehangzó spanyol sajtóértesülések szerint Danilo, a portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Porto brazil bekkje döntött a jövőjéről, és a nyáron a Real Madridhoz szerződik.

fabinhonak én amugy örülnék. igaz nem világsztár, de egy-két monaco meccs alapján amit láttam, olyan mint habony, egy jómunkásember. talán egy próbát megérne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.06. 09:46:24

Ezen a héten ezek voltak a slágerek a sajtóban:

-Braida középhátvédet, jobbhátvédet és középpályást akar szerződtetni. A sportigazgatóság jövő héten ülésezik a City elleni meccs után. -Mundo

-A Record ír arról, hogy ha Tellot vissza akarja hozni a Barca, abban az esetben 5 millió eurót kellene fizetnie a Portonak, a kétéves kölcsönadási megállapodás miatt. A Weloba ezzel ellentétben a Porto vételi szándékáról cikkezik.

-A Mundo ismét egy brazil tiniről áhítozik, ezúttal nem kisebb név, mint Kenedy :D , a Fluminense támadója. Őt is Braida személyes ajánlásának tartja a lap.

-Sok sajtóorgánum véli úgy, hogy a Barcelona kiszáll a Danilo iránt folytatott licitből. 25-30 milliós összegeket említenek, és a Manchester United és a Real is érdeklődést mutat. Más opció lehet a brazil válogatottba is behívott Fabinho (AS Monaco).

-Az A Bola portugál lap másként látja a helyzetet: egy barcelonai megfigyelőt véltek felfedezni a tegnapi Porto - Braga meccsen.

-Xavi ismét cáfolta az MLS-csapatok érdeklődését. -Sport

-Suarez iránt a Manchester City érdeklődik újfent. -Mundo

-A Barca Munir kölcsönadását fontolgatja, végleges döntés az előszezon során fog születni. -Sport

-Halkan Calhanoglu ismét szóba került, mint Braida kedvence. Ezúttal állítólag Montoyát is belevennék az üzletbe. -Sport

-Az Everton tervezi Sergi Roberto szerződtetését. [-o< (Mirror -UK)

-A Sport szerint a Barca is csatlakozott az európai élklubok sorába, akik figyelemmel követik Luciano Vietto (Villareal) teljesítményét.
"And my heart will leave you never."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.03.05. 04:52:15

Montoya tegnapi csapatba tevése azt súgja, hogy Alves megy, ő meg marad.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.05. 01:30:44

Vietto remélem egyelőre nem fog eligazolni a Villarrealból, nagy játékos lehet, viszont ha most elviszi egy nagycsapat minden bizonnyal megtöri a fejlődését.
Ráadásul nekünk a kapus után a csatárposzt a leglényegtelenebb. Két igazolás kellene a kezdőbe, és a következő évig bőven el lennénk látva, cserékkel sem állnánk olyan rosszul. Ha a középpályára és szélső védőnek sikerülne kifogni egy párost nem hiszem hogy gond lenne, csak hát a transferban a BL-t és az őszi szezonunkat eléggé megnehezíti, főleg, ha lesznek távozók.
Pogba-ban lehet fantázia, még ha nem is olyan spíler, mint amilyennek beállítják van ideje fejlődni, piszok fiatal. Nekem Verratti volt nagy vágyam, de ebben a rendszerben én Rakitic helyén látom a pozícióját.
Mindezek ellenére én tartom, hogy Rafinha-ra is lehetne építeni, elég játéklehetőséggel lehet helye a csapatban. Visszakanyarodva Pogba-ra ebben a kontextusban, a válogatottban nem láttam tőle olyan hatalmas teljesítményt és ebben a Juveban szerintem a kis brazil is húzóember lehetne, de ez csak személyes vélemény.

JH-nak egyértelműen Danilo lenne a legjobb, mást nem is tudok aki elérhető lenne, talán De Scigliot említettem, aki beválhatna (és a Bl-ben is játszhat). A brazilnak viszont nagyon meg fogja kérni az árát a Portot. Azt nem igazán értem, hogy a Real miért érdeklődik iránta ennyire és neki sem tetszene szerintem a konkurencia.

Ezt a listát el sem olvastam, de szerintem az járt jobban, aki szintén így tett.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.04. 22:18:53

Bob_Marley írta:Ezek a listák, meg átigazolási "pletykák" számomra mind arra utalnak, hogy Olaszország felé nézelődünk , de ha csak a múltat veszem, akkor Coco vagy Zambrotta sem váltotta meg a világot. Spanyolországban érdemesebb lenne nézelődni, itt van ez a Vieto gyerek de középpályára ez a Cherysev is remek játékos. Nem azt mondom ők kellenének, de választék lenne a Ligában, s nem csilliárdokat kellene elkölteni.
Utóbbi teljesen középszer, megy, mint a gép, de semmi extra.
Vieto-ból még talán lehet valaki.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.04. 22:00:06

Ezek a listák, meg átigazolási "pletykák" számomra mind arra utalnak, hogy Olaszország felé nézelődünk , de ha csak a múltat veszem, akkor Coco vagy Zambrotta sem váltotta meg a világot. Spanyolországban érdemesebb lenne nézelődni, itt van ez a Vieto gyerek de középpályára ez a Cherysev is remek játékos. Nem azt mondom ők kellenének, de választék lenne a Ligában, s nem csilliárdokat kellene elkölteni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.04. 17:05:58

Jérome Boateng, a Bayern München labdarúgócsapatának német védője elárulta, 2014 nyarán az FC Barcelona vezetősége megpróbálta átigazolni, ám ő nemet mondott a transzferre.

hát kár érte, nagyszerű védőnek tartom, hátul mindenhol tud játszani, aránylag gyors, agilis, jó korban van... de hát lett nekünk egy matyiőőőőőő úgyhogy nem panaszkodom :D mondjuk bájern use engedte volna el :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.04. 15:13:53

Majd lesz egy Rakitic-Rafinha-Denis-Halilovic négyesünk. :)
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2015.03.04. 14:19:04

Ini helyére valóban kell hozni valakit, úgyis meg lesz adva a lehetőség Denisnek is ha visszatér és Rafinhának is ha megérdemlik, legfeljebb kiszorítják és eladjuk. ( Kár hogy ez nem a fifa 15 :( )
Nem egyszerű az biztos, de a választások miatt 100%-ig biztos vagyok benne hogy hoznak egy nagy nevet a középpályára, tényleg Koke lenne talán a legjobb megoldás, de nekem Pastore is tetszik.

félig-meddig off:
Reust végleg elfelejthetjük, akár Ini helyére akár valamelyik támadó mellé / mögé, tegnap is lesérült, igaz hogy megrúgták, de akkor is havonta lesérül valahogy szerencsétlen pali...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.04. 13:56:41

kristop írta:van jó megoldás? vagy csak kevésbé rossz?
van. iniestával el kell fogadtatni ua. mint xavival, hogy jövőre egyre kevesebbet játszik. ő láthatóan előbb elfáradt mint xavi. mig utobbi azért 32 évesen bőven toppon volt, ini már közel sincs.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.04. 13:45:50

najó, kicsit fordítsuk komolyra a szót a trollkodás helyett. iniesta helyett kell majd valaki, de ha most nyáron hozunk egy nagyobb nevet, akkor ilyen névsor fog a rendelkezésünkre állni a középpályán. iniesta, rakitic, rafinha, újigazolás (igaz csak januártól) két posztra. ugyanabba a szituációba esünk, mint amikor iniesta, xavi, thiago, fabregas volt, és abból az lett, hogy végül az utóbbi kettő lelépett.

ha hozunk mondjuk egy kokét, nyilvánvalóan nem a padra, úgy, hogy rakiticet nem nagyon akarjuk kivenni a kezdőből, iniesta még nyilvánvalóan jövőre is játszana sokat és rafinha már meghatározó játékosunk szeretne lenni, abból ismét probléma lesz. vagy olyan probléma, mint amikor fabregast hamiskilencesként erőltettük, és iniestát a szélen, vagy olyan probléma, hogy hiszti lesz a kevés játékperc miatt.

ha viszont nem hozunk az egyre gyengülő iniesta pótlására senkit, és marad az iniesta, rakitic, rafinha, sergi roberto középpálya, az akár kicsit gyengének is tűnhet a későbbiekben. ezzel rábíznánk magunkat arra, hogy rafinha mindenképpen befut, amiben szintén van kockázat.

van jó megoldás? vagy csak kevésbé rossz?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.04. 13:24:24

ausitin? most komolyan előkaptok valami félszezonos, felfújt, noname gyereket a PL-ből?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.03.04. 13:18:16

visca el barca írta:
Balinho írta:Erről a listáról remélem sikerül elhozni a Clyne-Großkreutz-Henderson-Austin négyest és akkor meg is vagyunk évekre.
olyant trollinvázió van itt mostanában, hogy nehezen tudok szelektálni ki.
Simán meglennénk, legalábbis nem kéne izgulni, hogy nyerünk-e valami trófeát vagy ilyesmi.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.04. 13:09:02

Balinho írta:Erről a listáról remélem sikerül elhozni a Clyne-Großkreutz-Henderson-Austin négyest és akkor meg is vagyunk évekre.
olyant trollinvázió van itt mostanában, hogy nehezen tudok szelektálni ki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése