Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2014.05.26. 10:12:45

barca-miki94 írta:Fgyeljetek ide!! én szerintem itt már Messinek vége van..ugyan ez volt annó R10-el is, emlékezetek vissza. Neymar? hát...ez már nem a bazil bajnokság ugy hogy Neymarnak változtattni kell a játékán, egy szóval azt akrom mondani hogy az egész Barca kivan égve! Iniesta és Xavi? 1. Lassúak 2. Nincs újításuk, tehát már nem csak a szélsőkel hanem a középpályásokal is bajba vagyunk. A védőkröl meg nem is beszélek! tehát egy új generáció kell, az én kezdő 11-em a 2014/15-ős szezonra:
KAPUS: Ter Stegen VÉDŐK: (jsz) Filipi Luis (kh) Gerard Piqué (kh) Marquinhos (bsz) Jordi Alba KÖZÉPPÁLYÁSOK: (kvk) Sergi Busquets (bk) Paul Pogba (jk) Ander Herrera CSATÁROK: (bcs) Neymar (kcs) Luis Suarez (jcs) Leo Messi. Én szerintem ennyi tehát a Barcának kb 6 vagy 7 játékost kellene igazolnia. A többiek: Alves, Pedro, Xavi, Iniesta és stb...azok meg a kispadon lennének, ennyi szerintem.
A legjobb, hogy mennyire tisztában vannak pl a FIFA és az UEFA előírásokkal.
Mind a BL-ben, mind egyéb nemzetközi ligában meg van adva, hogy egy adott csapat, adott nemzetiségű játékosátlagának meg kell lenni. Mivel olyan nemzet mint a fifában, hogy Rest Of World nincs még, így a Barcát spanyolnak kell nevezni. Nem tudom most h mi a megadott százalék mennyiség haza/nemzetközi játékosarányban, de szívesen megkeresem, de az általad megadott 'keret' kb 3% os spanyol volt :)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.26. 10:04:16

Én ezt tenném: kedves Juve, Liverpool, stb. Alexis fontos tagja a csapatnak, jó szezont futott, hozta a gólokat, így ha kell, min. 35 az ára, mehet a licit, ki fizet többet, vagy ha ez sok, akkor 20-ért oda tudjuk adni Pedrot... ez az ár természetesen alkuképes... :lol:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.26. 09:57:02

La Pulga írta:Csak én érzem nagyon gáznak ezt az Alexis átigazolási ügyet? Semmiképpen nem szabadna 30 alatt adni főleg, hogy milyen szezont futott. Ahogy ismerem a vezetőinket simán eladják őt 21-ért.
Más csapat egy ilyen szezon után minimum 35-40 milliót kérne érte. Ha jól emlékszem mi 7 gólos szezon után kb. 37 milláért vettük... Amilyen idióta a vezetőség, akkor képesek az általad említett összegért eladni... Nem tudom, hogy miért képtelenek normális árat kérni érte? Mindenki csillagászati áron adja a játékosait, mi meg fityingekért adjuk tovább őket. Azt meg továbbra sem értem, hogy miért akarnak Alexistől megszabadulni, mikor Pedro sokkal nagyobb fékje a csapatnak? HA hozzák helyettük a Reus-Madzukic duót, akkor egy szót sem fogok szólni, de kétlem, hogy ez megtörténne...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.05.26. 09:53:02

Csak én érzem nagyon gáznak ezt az Alexis átigazolási ügyet? Semmiképpen nem szabadna 30 alatt adni főleg, hogy milyen szezont futott. Ahogy ismerem a vezetőinket simán eladják őt 21-ért.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.26. 09:44:36

Hát, ehhez csak gratulálni tudok!!! Komolyan, Filipe Luis és a jobb oldal? Herrera, Pogba Iniesta és Cesc helyett??? Xavi padon, az még OK, de a többi... Na meg Suarez! Minek? Hova? Legyen megint egy 60 millás Ibra projektünk, aki a padon ül és 1 év múlva 15-ért adjuk el???

Sokkal inkább kéne azzal foglalkozni ebben a topikban, hogy miért akarják eladni Alexist, aki idén, amíg megkapta a bizalmat, termelte szépen a gólokat, aztán a szezon második felére valahogy mégis kimaradt a csapatból... nem is értem miért??? Erre őt eladjuk, Pedrot meg nézhetjük jövőre is, ahogy itt szerencsétlenkedig, meg hátra passzolgat!!!

Marquinhos szép fogás lenne, DE ő egyedül nem elegendő hátra!!! Kell még valaki. Mivel David Luisról lemaradtunk, meg kell venni még Benatia-t IS! Így már jó lenne a hátsó alakzat és Alvestől függ, hogy jobbosra kell-e még valaki. Ha igen, akkor nem Cuadradot kéne oda, aki nem védő, hanem egy jobb oldali védőt, mint pl. Van Der Wiel! Nem is értem, ő miért nem opció???

A középpálya sztem megvan, nem azzal van a baj, hanem a szerepekkel. Gondolok itt a Cesc vs. Xavi dologra. 4. kp-nak meg S.Roberto helyett jön Rafinha, így ott sztem megvagyunk.
Vkp dolog meg vagy Song, vagy Masch (hátul nem lesz helye!), az egyiknek mennie kell!

Támadósorba meg nem Suarez kell, hanem olyan, aki illik ebbe a csapatba, olyan, aki ha kell kimegy szélre, mert Messike nem fog, ebben biztosak lehettek, ha meg LE kiteszi oda, besértődik és még ennyit sem fog futni. 20 millás fizetéssel meg nem fog padozni, abban mindenki biztos lehet! Elsősorban Alexist kéne megtartani és Pedro helyett venni szélső támadót, aki akár mindkét oldalon bevethető... Messi ugyebár Agüerot szeretné. Nos őt én is szeretném, csak a kérdés, tudna-e ő a jobb szélen játszani??? Ha nem, akkor ő sem a megfelelő nekünk!

Ha már FM-ezünk, ez lenne reális jövő szezonra:

ter stegen, cabalero, masip, - piqué, benatia, marquinhos, bartra - jordi alba, adriano, van der wiel, montoya - busquets, mascherano, xavi, iniesta, cesc, rafinha - neymar, alexis, messi, deulefou, tello
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.05.26. 09:24:15

barca-miki94 írta:, az én kezdő 11-em a 2014/15-ős szezonra:
KAPUS: Ter Stegen VÉDŐK: (jsz) Filipi Luis (kh) Gerard Piqué (kh) Marquinhos (bsz) Jordi Alba KÖZÉPPÁLYÁSOK: (kvk) Sergi Busquets (bk) Paul Pogba (jk) Ander Herrera CSATÁROK: (bcs) Neymar (kcs) Luis Suarez (jcs) Leo Messi. Én szerintem ennyi tehát a Barcának kb 6 vagy 7 játékost kellene igazolnia. A többiek: Alves, Pedro, Xavi, Iniesta és stb...azok meg a kispadon lennének, ennyi szerintem.
Támogatom az ötletet! Nekem is ugyanez a csapatom a Fifa nevű játékban és rendre megnyerem vele a bajnokságot, sőt BL-t is nyertem már!!! ... :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.26. 08:07:22

"A PSG valóban megerősített hogy tárgyalnak a Barcával, Marquinhos leszerződtetéséről, de egyenlőre mérvadó különbség van a kért, és az ajánlott összeg között. "

Mundo
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.26. 03:39:27

barca-miki94 írta:Fgyeljetek ide!! én szerintem itt már Messinek vége van..ugyan ez volt annó R10-el is, emlékezetek vissza. Neymar? hát...ez már nem a bazil bajnokság ugy hogy Neymarnak változtattni kell a játékán, egy szóval azt akrom mondani hogy az egész Barca kivan égve! Iniesta és Xavi? 1. Lassúak 2. Nincs újításuk, tehát már nem csak a szélsőkel hanem a középpályásokal is bajba vagyunk. A védőkröl meg nem is beszélek! tehát egy új generáció kell, az én kezdő 11-em a 2014/15-ős szezonra:
KAPUS: Ter Stegen VÉDŐK: (jsz) Filipi Luis (kh) Gerard Piqué (kh) Marquinhos (bsz) Jordi Alba KÖZÉPPÁLYÁSOK: (kvk) Sergi Busquets (bk) Paul Pogba (jk) Ander Herrera CSATÁROK: (bcs) Neymar (kcs) Luis Suarez (jcs) Leo Messi. Én szerintem ennyi tehát a Barcának kb 6 vagy 7 játékost kellene igazolnia. A többiek: Alves, Pedro, Xavi, Iniesta és stb...azok meg a kispadon lennének, ennyi szerintem.
1. Ronaldinho helyzete köszönőviszonyban sincs Messiével. Neymar pedig azért a válogatottban is bizonyított már, amikor pedig egészséges volt itt sem lehetett panasz rá. Főleg annak tekintetében, hogy miken ment át és ez volt az első éve nemhogy a Barcaban, de Európában.

2.Iniesta ki van égve?!!?! #-o WTF Cseréljük le egy Ander Herrerara? Ez aztán a vaslogika. Lehet, hogy betöltötte a harmincat, de még most is a világ legjobbja a posztján.
Cesc pedig szintén a szűk elitbe tartozik a SAJÁT POZÍCIÓJÁban.
Egy Iniesta-Cesc páros mitől lenne rosszabb, mint egy Pgba-Herrera. Ez az utóbbi nem is tudom honnan jött.

3. Filipe Luis-t hozzuk Alves helyére a jobb oldalra?!! Az lenne még a szép. =P~


Abból hogy Marquinhos nem kezdő még nem vonnék le túl sok következtetést. Minden edzőnek vannak berögződései. Nálunk is folyamatosan Xavit erőltették, vagy a Realnál Khedirát stb. Blanc valamiért Alexet erőlteti pedig ami a kvalitásokat tekinti ég és föld a két védő. Talán a rutin miatt, ki tudja.
Viszont 40 millióért elhozni egy játékost aki egy PSG-be sem (nem lenézve a franciákat) enyhe túlzás. Főleg, hogy úgy tűnik nem is nagyon van rá szükségük. Legalábbis Luiz leigazolása ezt tükrözi.
Forca Barca!!!!
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2014.05.26. 03:14:50

Nem tudom, hogy csak én vagyok-e így vele de ide akarjuk hozni ezt a Marquinhos gyereket aki nem fér be a PSG védelmébe. Tehát nekem ez olyan furán jön le, hogy a világ legjobb klubja elméletileg egy ütőképes védelmet szeretne létrehozni, erre egy PSG-be cserepados védőt igazolnánk? Nem lehet, hogy a PSG tud valamit amit mi még nem? :D De ne legyen igazam, de nekem ez nagyon így jön le, de tény nem láttam a srácot még, szóval nem akarok ítélkezni.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.05.26. 00:50:08

barca-miki94 írta:Fgyeljetek ide!! én szerintem itt már Messinek vége van..ugyan ez volt annó R10-el is, emlékezetek vissza. Neymar? hát...ez már nem a bazil bajnokság ugy hogy Neymarnak változtattni kell a játékán, egy szóval azt akrom mondani hogy az egész Barca kivan égve! Iniesta és Xavi? 1. Lassúak 2. Nincs újításuk, tehát már nem csak a szélsőkel hanem a középpályásokal is bajba vagyunk. A védőkröl meg nem is beszélek! tehát egy új generáció kell, az én kezdő 11-em a 2014/15-ős szezonra:
KAPUS: Ter Stegen VÉDŐK: (jsz) Filipi Luis (kh) Gerard Piqué (kh) Marquinhos (bsz) Jordi Alba KÖZÉPPÁLYÁSOK: (kvk) Sergi Busquets (bk) Paul Pogba (jk) Ander Herrera CSATÁROK: (bcs) Neymar (kcs) Luis Suarez (jcs) Leo Messi. Én szerintem ennyi tehát a Barcának kb 6 vagy 7 játékost kellene igazolnia. A többiek: Alves, Pedro, Xavi, Iniesta és stb...azok meg a kispadon lennének, ennyi szerintem.

Most komolyan mit szívtál? :shock: :shock: :shock:

Iniesta még mindig a világ legjobbja a posztján. Felipe Luist nem fogjuk elhozni, ez a középpálya amit írtál korántsem olyan erős mint egy Fabre-Iniesta páros.A másik pedig az h legalább 60 milla lenne, amennyit nem is érnek ezek a játékosok. Luis Suarez jobb csatár a Barcában na ez az év poénja, ha érkezik valaki a támadó szekcióba az nem 60-70 milliós játékos lesz hanem egy jóval szerényebb összegért fog érkezni egy Reus szintű játékos.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
barca-miki94
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.05.25. 13:33:43

2014.05.26. 00:13:51

Fgyeljetek ide!! én szerintem itt már Messinek vége van..ugyan ez volt annó R10-el is, emlékezetek vissza. Neymar? hát...ez már nem a bazil bajnokság ugy hogy Neymarnak változtattni kell a játékán, egy szóval azt akrom mondani hogy az egész Barca kivan égve! Iniesta és Xavi? 1. Lassúak 2. Nincs újításuk, tehát már nem csak a szélsőkel hanem a középpályásokal is bajba vagyunk. A védőkröl meg nem is beszélek! tehát egy új generáció kell, az én kezdő 11-em a 2014/15-ős szezonra:
KAPUS: Ter Stegen VÉDŐK: (jsz) Filipi Luis (kh) Gerard Piqué (kh) Marquinhos (bsz) Jordi Alba KÖZÉPPÁLYÁSOK: (kvk) Sergi Busquets (bk) Paul Pogba (jk) Ander Herrera CSATÁROK: (bcs) Neymar (kcs) Luis Suarez (jcs) Leo Messi. Én szerintem ennyi tehát a Barcának kb 6 vagy 7 játékost kellene igazolnia. A többiek: Alves, Pedro, Xavi, Iniesta és stb...azok meg a kispadon lennének, ennyi szerintem.
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.25. 23:35:30

Mathekahh írta:
Thiagot magával vitte Pep Münchenbe és alapkezdő lett egy olyan csapatban, ahol előtte 1 percet sem játszott.
Nem akarok beleszólni, de az hogy alapkezdő lett nem igaz.
Miert ne lenne igaz? Mikor egeszseges volt kezdoben kapott szerepet rendszeresen.
Avatar
Mathekahh
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.08.25. 23:00:53

2014.05.25. 22:44:38

Thiagot magával vitte Pep Münchenbe és alapkezdő lett egy olyan csapatban, ahol előtte 1 percet sem játszott.
Nem akarok beleszólni, de az hogy alapkezdő lett nem igaz.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2014.05.25. 22:28:00

Barcaman1993 írta:
Tivornya írta:Már megbocsáss, de veled megosztott valamit a vezetőség, amiről mi még nem tudunk? Megsúgta neked LE a taktikai elképzeléseit? :roll:
Nem, csak szerinted egy fiatal játékos, aki 1 percet nem játszott a felnőtt csapatban (tétmeccsen), az azonos szinten tudná pótolni a világ egyik legjobb középpályását. #-o

Na erre gondoltam. :wink:


Thiagot magával vitte Pep Münchenbe és alapkezdő lett egy olyan csapatban, ahol előtte 1 percet sem játszott. LE magával visszahozta Rafinhát egy olyan csapatba, ahol még egy percet sem játszott...nem is tudom, mit akarsz bizonygatni, de nagyon hasonló a szitu, lehet kombinálni :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.25. 20:57:01

palesz77 írta:
MichaaBee írta: Az, hogy nem kötik a nyilvánosság orrára, hogy mik a tervek, nem jelenti azt, hogy nincsenek tisztázva. Ha leigazoltunk már egy középhátvédet és mindenki tudja, hogy mindenáron akarunk mégegyet igazolni, akkor jelentősen rosszabb alkupozícióból indulunk.

Egyébként, mint az előbb is írtam, szerintem bőven elég lenne 1 minőségi kh + vagy Fontás vagy Mascherano 4. számú opciónak. Két drága igazolás a sírba küldené Bartrát.
Az első résszel egyetértek, a másodikkal csak félig. Pár napja én is írtam ezt, hogy 4 top védő sok már arra a 2 szabad helyre, de ha úgy jönnének, hogy Marquinhos néha kh, néha meg jobbhátvéd, akkor az úgy még pont beleférhetne ha az edző okosan cserélgeti őket ott hátul. Csak akkor tényleg normálisan kéne ezt megoldani, nem úgy mint ahogy Tata tette idén..
Tatából ne idulj ki, mert szerintem ő a rotációs elvvével magyarázta, hogy halvány dunsztja nincs mit csinál. :) Amiatt is várom nagyon az első mezőnyigazolást, mert ki fog derülni szerintem, hogy mennyite van L.E.nek beleszólása, vagy ismét Zubi az okos.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.25. 20:53:55

MichaaBee írta: Az, hogy nem kötik a nyilvánosság orrára, hogy mik a tervek, nem jelenti azt, hogy nincsenek tisztázva. Ha leigazoltunk már egy középhátvédet és mindenki tudja, hogy mindenáron akarunk mégegyet igazolni, akkor jelentősen rosszabb alkupozícióból indulunk.

Egyébként, mint az előbb is írtam, szerintem bőven elég lenne 1 minőségi kh + vagy Fontás vagy Mascherano 4. számú opciónak. Két drága igazolás a sírba küldené Bartrát.
Az első résszel egyetértek, a másodikkal csak félig. Pár napja én is írtam ezt, hogy 4 top védő sok már arra a 2 szabad helyre, de ha úgy jönnének, hogy Marquinhos néha kh, néha meg jobbhátvéd, akkor az úgy még pont beleférhetne ha az edző okosan cserélgeti őket ott hátul. Csak akkor tényleg normálisan kéne ezt megoldani, nem úgy mint ahogy Tata tette idén..
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.25. 20:52:51

MichaaBee írta:
Feast4 írta:Az a baj, hogy kiénzem, hogy vagy egy kh lesz és hozzák mellé Fontast vagy csak simán egy Kh és osszad szorozzad.

Legalább valaki kiállhatott volna és elmondhatta volna, hogy most hasraütés szerűen veszünk két középső egy szélső védőt, egy csatárt egy szélsőt egy középpályást és teszem azt megy 12 játékos 3 játékos vissza kölcsönből és 3-at meg felhozunk az ifiből. Vagy valami ilyesmi. Tudjátok a szurkolókat megnyugtatni vagy egy képet adni mire is számítsunk, csak elképzelés szinten ezt megosztani. De az, hogy semmi ilyen nem történt nekem kicsit arra utal, hogy nem is tudják kit kéne venni... :|

Ne legyen igazam...
Az, hogy nem kötik a nyilvánosság orrára, hogy mik a tervek, nem jelenti azt, hogy nincsenek tisztázva. Ha leigazoltunk már egy középhátvédet és mindenki tudja, hogy mindenáron akarunk mégegyet igazolni, akkor jelentősen rosszabb alkupozícióból indulunk.

Egyébként, mint az előbb is írtam, szerintem bőven elég lenne 1 minőségi kh + vagy Fontás vagy Mascherano 4. számú opciónak. Két drága igazolás a sírba küldené Bartrát.
Igazából mindenki tudja, hogy kh-t akarunk venni, úgyhogy ez pont nem jó példa, mert mindenki tudja, hogy legalább kettő kéne. Én amúgy a vezetőségtől magától félek. Nagyon nem uralják a zónát játékosigazolás téren sajna már többször láttuk.

De igazad van teljesen nem kell kitenni a lapokat.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.25. 20:49:59

MichaaBee írta:
Feast4 írta:Az a baj, hogy kiénzem, hogy vagy egy kh lesz és hozzák mellé Fontast vagy csak simán egy Kh és osszad szorozzad.

Legalább valaki kiállhatott volna és elmondhatta volna, hogy most hasraütés szerűen veszünk két középső egy szélső védőt, egy csatárt egy szélsőt egy középpályást és teszem azt megy 12 játékos 3 játékos vissza kölcsönből és 3-at meg felhozunk az ifiből. Vagy valami ilyesmi. Tudjátok a szurkolókat megnyugtatni vagy egy képet adni mire is számítsunk, csak elképzelés szinten ezt megosztani. De az, hogy semmi ilyen nem történt nekem kicsit arra utal, hogy nem is tudják kit kéne venni... :|

Ne legyen igazam...
Az, hogy nem kötik a nyilvánosság orrára, hogy mik a tervek, nem jelenti azt, hogy nincsenek tisztázva. Ha leigazoltunk már egy középhátvédet és mindenki tudja, hogy mindenáron akarunk mégegyet igazolni, akkor jelentősen rosszabb alkupozícióból indulunk.

Egyébként, mint az előbb is írtam, szerintem bőven elég lenne 1 minőségi kh + vagy Fontás vagy Mascherano 4. számú opciónak. Két drága igazolás a sírba küldené Bartrát.
Fontás meg engem vinne sírba :mrgreen:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.25. 20:31:41

Feast4 írta:Az a baj, hogy kiénzem, hogy vagy egy kh lesz és hozzák mellé Fontast vagy csak simán egy Kh és osszad szorozzad.

Legalább valaki kiállhatott volna és elmondhatta volna, hogy most hasraütés szerűen veszünk két középső egy szélső védőt, egy csatárt egy szélsőt egy középpályást és teszem azt megy 12 játékos 3 játékos vissza kölcsönből és 3-at meg felhozunk az ifiből. Vagy valami ilyesmi. Tudjátok a szurkolókat megnyugtatni vagy egy képet adni mire is számítsunk, csak elképzelés szinten ezt megosztani. De az, hogy semmi ilyen nem történt nekem kicsit arra utal, hogy nem is tudják kit kéne venni... :|

Ne legyen igazam...
Az, hogy nem kötik a nyilvánosság orrára, hogy mik a tervek, nem jelenti azt, hogy nincsenek tisztázva. Ha leigazoltunk már egy középhátvédet és mindenki tudja, hogy mindenáron akarunk mégegyet igazolni, akkor jelentősen rosszabb alkupozícióból indulunk.

Egyébként, mint az előbb is írtam, szerintem bőven elég lenne 1 minőségi kh + vagy Fontás vagy Mascherano 4. számú opciónak. Két drága igazolás a sírba küldené Bartrát.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.25. 20:29:37

Tobias88 írta:Koke-t felejtsétek el, az az ember Madridban született és 5 éves kora óta törzs Atletico-s, ő ott is fogja befejezni.

Torresre is ezt mondták. Nem azért a világ egyik legjobban barterező csapata mert ilyenekre figyelnek.

De meglátjuk. Egyenlőre nincs hely középpályán szóval még nem kell ilyenekbe gondolkodni. Lehet nem is lesz.

Ekőször oldódjon meg a kh. probléma. Minden másra ezután kell gondolni.
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.25. 20:27:25

Tobias88 írta:Koke-t felejtsétek el, az az ember Madridban született és 5 éves kora óta törzs Atletico-s, ő ott is fogja befejezni.
Torres is "törzs-atletis" volt, mégis átigazolt máshová is. Nem hiszem, hogy Koke ott húzná le az egész pályafutását. Azt sem állítom, hogy idén el kéne hozni, viszont amikor Xavi végleg befejezi, szerintem a legjobb megoldás lenne a pótlására.

Marquinhos és Benatia együtt álomkategória lenne, viszont Bartra miatt nem támogatom a dolgot. Így egyérelműen 4. számú hátvéd lenne, annyi szerep sem jutna neki, mint idén, amikor 3. számú kh volt. Inkább benne bíznék és vagy csak Marquinhos, vagy csak Benatiát hoznám. A védelmünk elsődleges problémája továbbra sem a középhátvédek minősége, hanem hogy nulla szűrés van középpályán, Busquets egymaga kevés mióta nem működik a letámadás és Xavi sem bír már brusztolni. Del Bosque-t az utóbbi években folyamatosan szidtuk, hogy 2 szűrővel állt fel és folyamatosan gól nélkül hozták a spanyolok a meccseket 1-et vagy max 2-t pöttyintve, de lehet az öreg tudta, hogy ha nincs két szűrő, akkor letámadás hiányában lerohanják a csapatot. Itt most nem oda akarok kilyukadni, hogy legyen két szűrőnk, viszont javítani kell a középpályás védekezést és a letámadást, a védelemnek is jót fog tenni. 1 sztárigazolás elég a védelembe az emberhiányt pótolandó, viszont a probléma gyökere a csapat szerkezetében keresendő. (Középpályás védekezés, támadó szélsőhátvédek, stb.)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.25. 20:19:30

Az a baj, hogy kiénzem, hogy vagy egy kh lesz és hozzák mellé Fontast vagy csak simán egy Kh és osszad szorozzad.

Legalább valaki kiállhatott volna és elmondhatta volna, hogy most hasraütés szerűen veszünk két középső egy szélső védőt, egy csatárt egy szélsőt egy középpályást és teszem azt megy 12 játékos 3 játékos vissza kölcsönből és 3-at meg felhozunk az ifiből. Vagy valami ilyesmi. Tudjátok a szurkolókat megnyugtatni vagy egy képet adni mire is számítsunk, csak elképzelés szinten ezt megosztani. De az, hogy semmi ilyen nem történt nekem kicsit arra utal, hogy nem is tudják kit kéne venni... :|

Ne legyen igazam...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.25. 20:02:42

Chino írta:Marquinhos távozását én könnyen el tudom képzelni. Középen újabb komoly konkurenciája lett Luiz érkezésével. Ott van Silva, Alex, Luiz. Eddig sem volt túl egyszerű a kezdőbe kerülnie, most aztán pláne. A jobbosra pedig, ha érkezik Alves és ott van van der Wiel is szintén nem garantálható a kezdőtagság.
Bár 40 millió egyszerűen nevetséges. A legnagyobb majmok vagyunk, ha annyiért elhozzuk.
Amugy van der Wiel-t nem akarjuk elhozni jobbosra? Meg az ajaxban lattam jatszani, ott eleg jol tolta, psgben pedig egyaltalan nem fix kezdo.
zola8787 írta:
Tobias88 írta:
60 milliót ha én sokallok 2 középhátvédre, akkor a nálam fukarabb vezetőségnél szóba se jöhet. Marquinhos 25m, Benatia 20m max
3 éve nem igazoltunk védőt, szóval így belegondolva 4 igazolási év alatt nem sok az a 60.
Nekunk negy ev alatt lenne meg a 60m vedore, a psgnek meg ebben a honapban. :mrgreen:
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.05.25. 20:01:32

Az igazolásoknál mindenesetre nem árt számba venni, hogy valószínűleg el leszünk meszelve a jövő nyárra. Épp emiatt nem bánnám, ha érkezne Marquinhos meg még egy elit khv (pl: Benatia).

Marquinhos azért is duplán szimpi, mert játszhat a védelem jobb oldalán, és akkor esetleg lehet kísérletezni a Pep-féle 3-4-3-mal is, amiben Abidal volt a hátulmaradó balhátvéd, aki adott esetben khv-t is eljátszik, és így a másik szél valamivel szabadabban tud mozogni (ezúttal a bal oldalon Alba).

Éppen az utóbbi megfontolásból lehet érdekes, hogy veszünk-e valakit előre, mert valószínű. hogy jövő nyáron nem tudunk újítani, akkor meg vékonyak lehetünk, ha csak Dongou-ban vagy Adamaban tudunk gondolkodni. Érdekes nyár lesz, és lehet, hogy két évet kell előre letudni benne.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.25. 20:01:17

Tivornya írta:Már megbocsáss, de veled megosztott valamit a vezetőség, amiről mi még nem tudunk? Megsúgta neked LE a taktikai elképzeléseit? :roll:
Nem, csak szerinted egy fiatal játékos, aki 1 percet nem játszott a felnőtt csapatban (tétmeccsen), az azonos szinten tudná pótolni a világ egyik legjobb középpályását. #-o

Na erre gondoltam. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése