Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.01. 12:46:52

visca el barca írta:A Bayern a távozó Daniel van Buyten helyére igazolna középső védőt. Garayért – akinek 2015-ig érvényes szerződése van a portugáloknál – 15 millió eurót fizetnének a müncheniek.

érdekes, ők tudnak jó áron jó játékost fizetni. nálunk majd egy matyiő lesz 35...
Azért ne gondold, hogy ha Mathieu jön, akkor 35-ért fog jönni. Garayért és Mathieu-ért is reális ár nagyjából a 15, azért ne állítsd be úgy, hogy a Bayern most de olcsón fogott sztárjátékost... :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 12:32:13

visca el barca írta:A Bayern a távozó Daniel van Buyten helyére igazolna középső védőt. Garayért – akinek 2015-ig érvényes szerződése van a portugáloknál – 15 millió eurót fizetnének a müncheniek.

érdekes, ők tudnak jó áron jó játékost fizetni. nálunk majd egy matyiő lesz 35...
Azért amit korábban mondtam. Elodázott igazolások, kizárásveszély, látványos igazolási kényszer. Minden adja magát, mindenki tudja, hogy... ban vagyunk.A Bayernél nincs ilyen gond. Ott az edző kért valamit mindig megkapta így ez a helyzet náluk elő se állhatott.

Engem inkább az dühit, hogy a Real 12 évig nem nyert BL-t mi nyertünk hármat. Vita nélkül 6-7 évig Európa legerősebb csapata voltunk, mindig minket kellet legyőzni a csúcsra éréshez. Dőlt a lé! Ezzel szemben a Madrid kinéz valakit 35 milláért simán kipengeti mi 2-3 milliókon meditálunk. Itt valami nagyon nincs jól!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.01. 12:21:06

A Bayern a távozó Daniel van Buyten helyére igazolna középső védőt. Garayért – akinek 2015-ig érvényes szerződése van a portugáloknál – 15 millió eurót fizetnének a müncheniek.

érdekes, ők tudnak jó áron jó játékost fizetni. nálunk majd egy matyiő lesz 35...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 12:08:26

csababarca írta:
Feast4 írta:Amúgy megmondom azért nem tudunk külsős sztárezőt sem hozni, mert egy a nevére is valamit adó szakember ehhez az igazoláspolitikához nem aszisztál.
Főleg hogy nekünk semmilyen átigazoláspolitikánk nincsen,szóval a semmihez asszisztálni sem lehetne.
Igaz. :shock: :(
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 12:06:48

palesz77 írta:
Nervo írta: A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
Ha 2-3 hete írták volna a cikket, akkor a cserekapus Willy lett volna, védelembe David Luiz, Pique mögött Laporte, a középpályán Yaya Touré, a csatársorban meg a jobboson Reus, Messi mögött pedig mondjuk Mandzukic neve állna.. A 'Sport' mostanában kb 30 kacsát és 2 valóságtartalmú cikket hoz le naponta, 99,9%-ig biztos vagyok benne, hogy nem így fog kinézni jövőre a csapat.
A támadósor még nem is lenne gáz. De az a védelem... Meg meglepne ha 2-3 30 milliós igazolást két 60 millióst meg csinálnák. Ebből a névsorbol már a transfermarkt adatai alapján is a gatyánkat elköltenénk. Főleg, hogy mindenki tudja a Barcát lehet most pumpolni, kitárás veszély az átigazolási piacról, igazolási kényszer, elöregedett csapatrészek...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.01. 11:53:48

Nervo írta:
visca el barca írta:
Nervo írta:Visca, egy cuadrado a barcába :?
alvesnél sztem csak jobb lehet. amugy a puding próbája az evés, majd kiderül.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.01. 11:52:13

visca el barca írta:
Nervo írta:A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
csont nélkül aláírnám ezt a kezdőt, nem tudom mi a problémád vele.
Visca, egy cuadrado a barcába :?: :lol: Chinónak van igaza sztem ebben a témában, sztem is ide a Van der wiel, Daniló, Azpilikúéta 3-asból lehetne a nyerőember erre a posztra. Agüero ára pedig egymaga kiteszi akár 3 játékos összértékét, ő helyette sztem is akkor már inkább a német jöjjön. :D
Egyébként Visca, Jordan Ayewról mi a véleményed ő szted barca szint?Mondjuk Pedró vagy Telló helyett szerinted?Ahhoz mit szólnál mint Marseille szurkoló is egyben,hogyha esetleg az ő neve is felmerülne a csapatnál? :mrgreen: Csak azért kérdezem mert egyszer-kétszer már láttam játszani és elég ügyesnek tűnik a srác. :wink:
A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.06.01. 12:10:18-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.01. 11:39:22

Nervo írta:A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
csont nélkül aláírnám ezt a kezdőt, nem tudom mi a problémád vele.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.01. 10:20:05

Alexis Sanchezre a Manchester United, a PSG és a Liverpool is tettek ajánlatot, de mindegyikre nemet mondtunk. Remélem akkor már itt is marad, mert szerintem a PSG nem egy fiáker összeget ajánlott, hogy kapásból elutasítsuk.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.01. 09:06:45

Nervo írta: A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
Ha 2-3 hete írták volna a cikket, akkor a cserekapus Willy lett volna, védelembe David Luiz, Pique mögött Laporte, a középpályán Yaya Touré, a csatársorban meg a jobboson Reus, Messi mögött pedig mondjuk Mandzukic neve állna.. A 'Sport' mostanában kb 30 kacsát és 2 valóságtartalmú cikket hoz le naponta, 99,9%-ig biztos vagyok benne, hogy nem így fog kinézni jövőre a csapat.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.06.01. 09:00:16

Nervo írta: A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
Kizárt, hogy Agüerot meg Koket egyszerre vegyük meg még akkor is ha Fabregast meg Sánchezt eladnánk. Csak Agüero meg Koke kerülne kb 120 millióba
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.06.01. 08:39:24

Ez 22 játékos, ami azt jelentené, hogy Montoya, Bartra, Deulofeu, Rafinha és még egyik még a padra sem fog leférni... Helyüket étveszik Macsiöék. Fantasztikusan rossz.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.01. 08:26:26

Nervo írta: A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
Én is, mert ezzel simán tönkretennék a csapatot. Alves-Fabregas-Alexis out lenne ezek szerint, ami a legnagyobb hibája lenne az egésznek. Cuadrado, Mathieu, Koke, Agüero, Llorente... A fele teljesen felesleges, a másik felével meg nem, hogy erősebbek lennénk, hanem pont hogy gyengülnénk velük.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.01. 07:41:05

Kép
A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.01. 00:25:40

ha nem akarunk úgy járni, mint idén, akkor kell egy jó második számú kapus. MatSnak is jó, ha van versenytársa. Végre egy értelmes húzás a vezetőség részéről.

ami cescet illeti szerintem marad a seggén és ez így van jól. nem értem azokat a hangokat akik bírálják a hozzáállása miatt, mert ő és Xavi azok a középpályáról, akik mindig teljes szívvel játszanak. az, hogy úgy tűnik alibizik, csupán azért lehet, mert sokszor nem találja a helyét a pályán és légüres térben fel le rohangál.

Sergio, Iniesta és Messi azok akiknél idén komoly motivációs problémákat lehetett felfedezni. Kijár nekik egy alapos fejmosás. A többiek legalább güriznek. lehet cseszegetni Piquét, ALvest, Cescet, sanchezt, pedrot, de legalább az akarás megvan bennük.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.05.31. 22:46:26

Capon írta:
Barcaman1993 írta:
Feast4 írta:Ezt a Bojan féle üzlettel sikerült felülmúlni! :D
David Villa, Keita, Ibrahimovics, Caceres... És ezek csak az utóbbi évek termése. De Thiagot is idevehetném, de ő érte végül "reális körüli" árat kaptunk.

Holnap beindul a június, vele párhuzamosan Marquinhos ügye is. Jó lenne hamar lezárni. Közben Benatia lenyilatkozta, hogy valószínűleg marad Romában.
Jaj ne is mond ezeket az eladásokat :evil: hihetetlen mit művelünk.
Átfutott az agyamon, hogy vajon kit adtunk el utoljára jó áron és talán Yaya volt az, más nem is nagyon ugrik be.

Thiagot is ahhoz képest jó áron adtuk el fiatal nagyon. Portonak van a legjobb átigazolási politikája. Elég csak pár nevet megemlíteni Hulk 5 millió euróért vették és 55 millióért adták el. Jackson Matinezt vették 8 millióért ő is kb. érhet 40 et. Mangalaról nem is beszélek , de mindhiába ha egy EL-t sem tudnak megnyerni.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.31. 22:33:47

Chino írta:Egyetlen egy pozitívumot vélek felfedezni ebben a Bravo-ügyben. Úgy látszik most figyelembe veszik az edző szempontját is a vásárlásoknál. Legalábbis én biztos vagyok benne, hogy Bravo Lucho kérése volt és Mats is csak azért érkezett, mert rég le volt zsírozva.
Legalábbis remélem, hogy így van és akkor látok valami halvány reménysugarat az igazolások terén.
Azért én előbb bíznám Zubira (mint a klub történetének talán legjobb kapusára) a kapus poszt megoldását, mint Luchora, ha ő az edző ha nem. Teljesen más műfaj, akármilyen jó szakember az új edző, ebben az egy kérdés Zubi mindenképpen előrébb való. Nyilván a többi posztnál ne legyen így, mert az már az edző hatásköre.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.31. 22:16:10

Feast4 írta:Azt nem tudom, ha tényleg ennyi pénz van akkor David Luis miért is került a PSGbe?
Mert 50 millió irreális ár érte, 30-35 körül találunk legalább olyan jó megoldást Benatia, Marquinhos vagy Vertonghen személyében. Én legalábbis egyáltalán nem bánom, hog Luizt elvitte a sejk, maximum azért támogattam volna az idehozatalát, mert klasszis védő, de ilyen áron jobbat is találunk, aki alkalmasabb arra a szerepkörre, ami nekünk szükségeltetik.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.31. 21:43:03

Egyetlen egy pozitívumot vélek felfedezni ebben a Bravo-ügyben. Úgy látszik most figyelembe veszik az edző szempontját is a vásárlásoknál. Legalábbis én biztos vagyok benne, hogy Bravo Lucho kérése volt és Mats is csak azért érkezett, mert rég le volt zsírozva.
Legalábbis remélem, hogy így van és akkor látok valami halvány reménysugarat az igazolások terén. Mondjuk ehhez az is kell, hogy LE ne ilyen emberekkel álljon elő a legégetőbb posztokra mint Mathieu meg Cuadrado. Utóbbira mondjuk a Danilo, Azpilicueta, van der Wiel trióból bármelyiket elfogadnám. Mondjuk reálisan csak az utóbbira lenne esély. A spanyolt kizárt, hogy elenedje hozzánk a Chelsae, legalábbis nem horribilis összegért, Danilotól sem válik meg 2 fillérért a Porto az biztos. A kivásárlási ára pedig 50 millió, szóval az az út is bukó. Van der Wiel pedig akkor fuccsolhat be, ha Marquinhos jön.
Forca Barca!!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.31. 21:34:02

Barcaman1993 írta:
Feast4 írta:Ezt a Bojan féle üzlettel sikerült felülmúlni! :D
David Villa, Keita, Ibrahimovics, Caceres... És ezek csak az utóbbi évek termése. De Thiagot is idevehetném, de ő érte végül "reális körüli" árat kaptunk.

Holnap beindul a június, vele párhuzamosan Marquinhos ügye is. Jó lenne hamar lezárni. Közben Benatia lenyilatkozta, hogy valószínűleg marad Romában.
Jaj ne is mond ezeket az eladásokat :evil: hihetetlen mit művelünk.
Átfutott az agyamon, hogy vajon kit adtunk el utoljára jó áron és talán Yaya volt az, más nem is nagyon ugrik be.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.31. 21:31:47

Feast4 írta:Amúgy megmondom azért nem tudunk külsős sztárezőt sem hozni, mert egy a nevére is valamit adó szakember ehhez az igazoláspolitikához nem aszisztál.
Főleg hogy nekünk semmilyen átigazoláspolitikánk nincsen,szóval a semmihez asszisztálni sem lehetne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.31. 21:24:07

Amúgy megmondom azért nem tudunk külsős sztárezőt sem hozni, mert egy a nevére is valamit adó szakember ehhez az igazoláspolitikához nem aszisztál.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.31. 21:20:58

Barcaman14 írta:Úgy látom tényleg komolyan gondolják, hogy leraknak egy rakat pénzt a chilei kapusért. Hihetetlen... :roll: Ha ilyen jól áll a klub anyagilag, akkor remélhetőleg a második számú kapusnál(?) fontosabb pozíciók betöltésekor sem fognak garasoskodni.
Azt nem tudom, ha tényleg ennyi pénz van akkor David Luis miért is került a PSGbe?
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.31. 21:10:06

Úgy látom tényleg komolyan gondolják, hogy leraknak egy rakat pénzt a chilei kapusért. Hihetetlen... :roll: Ha ilyen jól áll a klub anyagilag, akkor remélhetőleg a második számú kapusnál(?) fontosabb pozíciók betöltésekor sem fognak garasoskodni.

Minden poszton szükség van versenyhelyzetre ez igaz, viszont a kapuban jobb az állandóság. Kíváncsi leszek azért erre. Az nyilvánvalóan óriási baromság, hogy szezon közben folyamatosan cserélgetik majd egymást.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.31. 20:57:45

Barcaman1993 írta:
Feast4 írta:Ezt a Bojan féle üzlettel sikerült felülmúlni! :D
David Villa, Keita, Ibrahimovics, Caceres... És ezek csak az utóbbi évek termése. De Thiagot is idevehetném, de ő érte végül "reális körüli" árat kaptunk.

Holnap beindul a június, vele párhuzamosan Marquinhos ügye is. Jó lenne hamar lezárni. Közben Benatia lenyilatkozta, hogy valószínűleg marad Romában.
Volt egy pár ilyen csoda business az évek alatt. Nem is értem a játékspolitikánk meg a szerződéseinket. Ezt most tényleg, hogy vagy mint gondolják?
Kép
Válasz küldése