Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.24. 16:55:34

Amilyen optimista voltam az utóbbi hetekben a közeledő átigazolási szezont illetően, annyira borúsan látom most a dolgokat. Egyszerűen nem hiszem el, hogy komolyan képesek lennénk eladni Alexist (20-25 millióért!) és Fabregast, miközben előbbi eddigi legjobb szezonját futotta itt, és azon kevesek közé tartozott, akik végig hajtottak minden egyes meccsen, utóbbi pedig a hullámvölgyei ellenére a csapaton belül a legcélratörőbb, legeredményesebb, európai szinten pedig az egyik legjobb képességű középpályás jelenleg. Tényleg hihetetlen, hogy itt volt nálunk az a páros, aki az eljövendő évek szinte tökéletes támadó középpályáját alkothatta volna (Thiago és Fabregas), és nem elképzelhetetlen, hogy jövőre már egyikük sem fog nálunk futballozni...

Szóval szépen el lehet cseszni ezt az átigazolási szezont, egyrészt az említett két játékos esetleges eladásával, másrészt a védőkérdés elbaltázásával. Luiz Párizsba igazolása talán az első intő jel volt a vezetőség számára, hogy nem biztos, hogy jó ötlet halogatni ezt a dolgot. Simán lehet, hogy a Chelsea lecsap majd Mangalára, hogy vele pótolják Luizt, Pep csábítgatja Laportét, Benatiát vinné több élcsapat is... Gyorsan kellene cselekedni, nehogy az legyen, hogy nekünk már csak a "selejt" marad, aztán kénytelenek leszünk megelégedni egy Mathieu-Fontás párossal.

Meg ez a cserekapus-ügy is... Caballero konkrétan már nem először jelenti ki, hogy szívesen játszana nálunk, ezzel gyakorlatilag csökkentve is az árát, de nem baj, kit érdekel, hajtsunk inkább Bravóra, úgyis csak 30 millió a kivásárlási ára. :? (Félreértés ne essék, nincs bajom Claudióval sem, és ha normális áron elhozzuk, akkor örülni is fogok neki, de Willy előrébb van nálam a sorban.)

És akkor még ilyenekről cikkezgetnek, hogy Suárez, Kroos, Koke meg Mata... Egyszerűen nem tehetjük meg, hogy ismét hozunk egy méregdrága igazolást a középpályára vagy a támadósorba, aztán meg csodálkozunk, hogy miért nem tudunk a maradék pénzből klasszis bekket hozni. Erősítsük meg a védelmet, könyörgöm, tudjuk le a cserekapus-ügyletet, aztán lehet nézegetni másfelé is (Reus, középcsatár stb).
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.24. 16:05:54

visca el barca írta:
a logika annyi h messi nem center és ha mandzukic játszik ott az sokkal másabb játékot kíván.
Senki se mondta, hogy Messi center de nem ertem azt hogy miert ne tudna valtani a csapat a center jatekrol hamis kilencesre. Hiszen ez te is jonak tartod csak egy idos beugro ember szemelyeben az altalam emlittet kezdo szintu jatekos helyett. Amikor ot bedobnad akkor is full mas lenne a jatek. Erted hogy mit nem ertek? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.24. 15:45:57

Aaron3991 írta:
visca el barca írta: nem. center igazolás csak olyan kell aki már 30+-os és nem kiabál ha nem kezdő. ha ég a ház beáll a 80. percben és ívelgetünk mint állat.

ahhoz h átálljunk a centeres játékra minimum kell kell egy 50 millios sztár meg egy épkézláb alternatíva.
Nem ertem a logikat. Ha megvesszuk mondjuk Mandzukicot es leserul x idore akkor Messi addigra elfelejt kozepen jatszani vagy miert kotelezo az hogy legyen alternativa? Egyszerre akar tobb szisztema szerint is lehet jatszani, akar ellenfeltol fuggoen, kinel centerrel kinel Messivel kozeppen allnank ki.
a logika annyi h messi nem center és ha mandzukic játszik ott az sokkal másabb játékot kíván.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.24. 15:40:42

Alexet láttátok már játszani,vagy csak úgy népszerű lett,mert ingyen van?
Az embernél lassabb védő nincs is, mint egy teherhajó,ami húz egy másik teherhajót,na úgy fordul. Totál felesleges lenne még ingyen is,mert csak a baj lenne vele. Max akkor lehetne játszatni,ha Piqué sem játszik,hanem Alex mellett egy baromi gyors másik védő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.05.24. 15:39:43

Nem is feltétlen gond, ha Luizt buktuk, ott van nálam a legjobb védők között, de nem esek depibe, hogy a psg hasára ütött írt egy összeget és nyomott egy entert, félelmetes így működik a piac, dobálóznak a nullákkal. Ha olyan védő lenne Mou nem engedte volna el, az öregedő Terry mellett. Remélem nem ilyen Fontás és barátaival akarjuk megoldani a védelmet, kupában és bohóc meccseken elmegy bajnokságban, de BL-ben és komolyabb csapatok ellen esélytelen. Reus-ra mennyi a reális esélyünk? Sokkal inkább favorizálnám mint egy "kilencest", lenne elől mozgás bőven és játék is, nagy tehetség a srác. Illetve Benetiára ráhajtottunk, vagy csak szellőztettek egyet az újságírók? Tourénak még inkább örülnék, bár valami azt súgja, ő tényleg már csak egy álom a barca drukkereknek. Kicsit többet vakarjuk a golyókat mostanság mint kellene ebben a melegben.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.05.24. 15:37:52

Tobias88 írta:Ha Facebookon lennénk, erre a tervre biztosan mindenki nyomná a like-ot :D
____________________

In: Ter Stegen jön 12 millióért + valaki másik kapus ingyen

In: Alex, akinek lejár a szerződése érkezik ingyen a PSG-ből még a vb előtt, ahol idén alap emberként kiválóan játszott.
In: Benatia-t Luis Enrique kiváló kapcsolatai miatt sikerül 25 millióért megvennünk MÉG MA. Eredetileg 22őt ajánlott a vezetőség, csak a nyamvadt City állítólag tett egy 30 milliós ajánlatot.
Out: Mascherano-t sikerül eladnunk a Napolinak 15 millióért augusztusban

In: Cuadrado-t sikerül viszonylag olcsón, 25 millióért a vb előtt megvenni
Out: Alves-t lepasszoljuk a PSG-nek 15 millióért a vb előtt, többet úgy se kapnánk érte, mert öreg

In: Reus érkezik Dortmundból 33 millió + 2 bari meccs + 10 millió opció keretében augusztusban
Out: Pedro-tól könnyes búcsút veszünk, aki ugyan sokat tett a csapatért, de már 2-3 éve nem teljesít úgy, ahogy kellene. Vele kapcsolatban probléma, hogy szerintem senkinek nem kellene nagyon, tehát 20 millió felett el se tudnánk adni. Max bevennék a Reus ügybe csökkentve az árat.
___________________

Ez így -55 millió, ami szerintem nem vészes főleg úgy, hogy ez konkrétan Neymarnal kevesebb költekezés.

- Én még egy változtatást végrehajtanék, amivel teljes lenne a megújulás, de azért már sokszor megkaptam a kövezést. Kedvelem Xavit, kiváló játékos volt de most már nem fér be a csapatba szerintem, semmit nem tesz a csapathoz hozzá. Amíg itt van, addig Fabregasnak esélye sincs stabil kezdővé vállni, szegény Rafinha meg a pályát is alig fogja látni / érinteni. Közös megegyezéssel még a nyáron szerződést bontanék vele, így a három nagy együtt mehetne el. Erre kapnám a Dislike-ot ha lenne.

- Helyére viszont jöhetne egy masszív erős középpályás, aki a játékban is képes részt venni. Ez lehetne a torta imádó Yaya Toure 15-20m, vagy a nála sokkal fiatalabb és drágább Vidal (50m), de akár Kroos is, aki nem annyira erős azért, de gyors, fiatal és olcsó, 25 millióért vihető.

És akkor már 80 felett járunk úgy, hogy középcsatárunk még mindig nincs, viszont azt ingyen meg lehetne oldani a Hannover-es Mame Diouf-al, aki magas és erős és 5. ember szerepét simán elvállalná. Még mindig jobb az, hogy ingyen igazolunk egy 12 milliós, 26 éves játékost, mint ha nem igazolunk senkit azzal a kifogással, hogy túl drága lenne (pl Mandzukic) egy jó csatár.
A Xavis részt kivéve maximálisan tetszik! Alex nagyon jó ötlet, főleg hogy 3 ilyen kiváló védő mellett fejlődhetne Bartra is!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.24. 15:34:05

visca el barca írta:
etooka9 írta:Ertem amugy amit mondassz, te szelsot vennel. A lenyeg, hogy szelso vagy center igazolasa kotelezo.
nem. center igazolás csak olyan kell aki már 30+-os és nem kiabál ha nem kezdő. ha ég a ház beáll a 80. percben és ívelgetünk mint állat.

ahhoz h átálljunk a centeres játékra minimum kell kell egy 50 millios sztár meg egy épkézláb alternatíva.
Nem ertem a logikat. Ha megvesszuk mondjuk Mandzukicot es leserul x idore akkor Messi addigra elfelejt kozepen jatszani vagy miert kotelezo az hogy legyen alternativa? Egyszerre akar tobb szisztema szerint is lehet jatszani, akar ellenfeltol fuggoen, kinel centerrel kinel Messivel kozeppen allnank ki.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.24. 15:21:54

etooka9 írta:Ertem amugy amit mondassz, te szelsot vennel. A lenyeg, hogy szelso vagy center igazolasa kotelezo.
nem. center igazolás csak olyan kell aki már 30+-os és nem kiabál ha nem kezdő. ha ég a ház beáll a 80. percben és ívelgetünk mint állat.

ahhoz h átálljunk a centeres játékra minimum kell kell egy 50 millios sztár meg egy épkézláb alternatíva.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.24. 14:26:13

visca el barca írta:ezzel a klasszikus 9essel továbrta is az a probléma, hogy oké, megveszed mandzukic/llorente/tök mind1, ráépíted a taktikát, aztán lesérül és feltolhatjuk a helyére fabregast és uo. leszünk mint idén :lol:

én hagynám a fenébe, vennék még egy kapust, 2-3 védőt, egy kpt/vagy szélsőt, aztán ha jövőre sem meg akkor váltanék.
Akkor ennyi erovel minek veszuk jatekost, ha egyszer ugyis leserul? :mrgreen:

Ertem amugy amit mondassz, te szelsot vennel. A lenyeg, hogy szelso vagy center igazolasa kotelezo.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.24. 14:21:11

visca el barca írta:ezzel a klasszikus 9essel továbrta is az a probléma, hogy oké, megveszed mandzukic/llorente/tök mind1, ráépíted a taktikát, aztán lesérül és feltolhatjuk a helyére fabregast és uo. leszünk mint idén :lol:

én hagynám a fenébe, vennék még egy kapust, 2-3 védőt, egy kpt/vagy szélsőt, aztán ha jövőre sem meg akkor váltanék.
illetve ha jön egy 9-es, akkor messinek kéne védekezni... :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.24. 14:19:04

ezzel a klasszikus 9essel továbrta is az a probléma, hogy oké, megveszed mandzukic/llorente/tök mind1, ráépíted a taktikát, aztán lesérül és feltolhatjuk a helyére fabregast és uo. leszünk mint idén :lol:

én hagynám a fenébe, vennék még egy kapust, 2-3 védőt, egy kpt/vagy szélsőt, aztán ha jövőre sem meg akkor váltanék.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.24. 14:07:29

Ez a "hamis vagy klasszikus 9-es" cikk nagyon jol sikerult. (nem tudom ki az alkotója :mrgreen: )

Tovabbra is merulnek fel nevek 9-es pozicojaban.

Llorente: Mielott a seria a-ba igazolt, mar akkor is szoba hoztak velunk, akkor azt mondtam barcsak ide jonne. Akkor volt az a szezonjuk, mikor az EL-ben meneteltek,mostmar a velemenyem 100 %-os fordulatot vett. Elegge lassu tamado, viszont fejjel baromi eros. 4/10

Mandzukic: Bayernben es a valogattotban is ontja a golokat, tipikus befejezo. Jol tartja meg a labdakat, kitunoen erkezik a kapu ele es meg jol is fejel. Igaz, hogy o csak 186 cm, a spanyollal ellentetben, aki 1,95 m. Viszont sokkal jobban illeszkedne a jatekunkba, el tudnam kepzelni a tamado harmadot vele es a ket szelen a Messi-Neymar duoval. 8/10

Suarez: Gondolom nem kell rola statisztikat irnom, a PL golkiralya lett. Ez mindent elmond rola, de nem hiszem, hogy a vezetoseg ennyi penzt fizetne erte. O inkabb egy "real" fele jatekos. 7/10

Reus: O nem az a 9-es player. Szoval, ha o jonne ide, akkor minden bizonnyal Leo maradna kozepen es maradna a hamis kilencessel valo game. Kivasarlasi ara 35 M, ennyit siman megerne. Azt viszont nem tudom, hogy akkor mikent nezne ki a csapat elol, eljatszana a jobb oldalon es Neymar kerulne be kozepre, Messi pedig ki a bal oldalra. (ez lenne az en elkepzelesem) 9/10

A nevek utan probaltam jelezni, hogy mennyire orulnek az egyes jatekosok erkezesenek. Nem tudom LE mit fog valasztani a hamis vagy a klasszikus 9-est, de az egyikbe Reus mig a masikba Mandzukic illene szerintem a leginkabb. :)
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.24. 14:01:49

Ha Facebookon lennénk, erre a tervre biztosan mindenki nyomná a like-ot :D
____________________

In: Ter Stegen jön 12 millióért + valaki másik kapus ingyen

In: Alex, akinek lejár a szerződése érkezik ingyen a PSG-ből még a vb előtt, ahol idén alap emberként kiválóan játszott.
In: Benatia-t Luis Enrique kiváló kapcsolatai miatt sikerül 25 millióért megvennünk MÉG MA. Eredetileg 22őt ajánlott a vezetőség, csak a nyamvadt City állítólag tett egy 30 milliós ajánlatot.
Out: Mascherano-t sikerül eladnunk a Napolinak 15 millióért augusztusban

In: Cuadrado-t sikerül viszonylag olcsón, 25 millióért a vb előtt megvenni
Out: Alves-t lepasszoljuk a PSG-nek 15 millióért a vb előtt, többet úgy se kapnánk érte, mert öreg

In: Reus érkezik Dortmundból 33 millió + 2 bari meccs + 10 millió opció keretében augusztusban
Out: Pedro-tól könnyes búcsút veszünk, aki ugyan sokat tett a csapatért, de már 2-3 éve nem teljesít úgy, ahogy kellene. Vele kapcsolatban probléma, hogy szerintem senkinek nem kellene nagyon, tehát 20 millió felett el se tudnánk adni. Max bevennék a Reus ügybe csökkentve az árat.
___________________

Ez így -55 millió, ami szerintem nem vészes főleg úgy, hogy ez konkrétan Neymarnal kevesebb költekezés.

- Én még egy változtatást végrehajtanék, amivel teljes lenne a megújulás, de azért már sokszor megkaptam a kövezést. Kedvelem Xavit, kiváló játékos volt de most már nem fér be a csapatba szerintem, semmit nem tesz a csapathoz hozzá. Amíg itt van, addig Fabregasnak esélye sincs stabil kezdővé vállni, szegény Rafinha meg a pályát is alig fogja látni / érinteni. Közös megegyezéssel még a nyáron szerződést bontanék vele, így a három nagy együtt mehetne el. Erre kapnám a Dislike-ot ha lenne.

- Helyére viszont jöhetne egy masszív erős középpályás, aki a játékban is képes részt venni. Ez lehetne a torta imádó Yaya Toure 15-20m, vagy a nála sokkal fiatalabb és drágább Vidal (50m), de akár Kroos is, aki nem annyira erős azért, de gyors, fiatal és olcsó, 25 millióért vihető.

És akkor már 80 felett járunk úgy, hogy középcsatárunk még mindig nincs, viszont azt ingyen meg lehetne oldani a Hannover-es Mame Diouf-al, aki magas és erős és 5. ember szerepét simán elvállalná. Még mindig jobb az, hogy ingyen igazolunk egy 12 milliós, 26 éves játékost, mint ha nem igazolunk senkit azzal a kifogással, hogy túl drága lenne (pl Mandzukic) egy jó csatár.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.05.24. 14:26:43-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.24. 13:34:42

Hát igen,valahogy így.
Én minden reggel úgy jövök fel a netre,hogy hátha azt olvasom valahol,hogy végre igazoltunk egy középső védőt. De minden nappal valószínűbbé válik az,ami már sokadik éve...eljön majd az augusztus,és benyögik,hogy mostmár nem igazolunk.

Nem hiszem el pl,hogy egy Benatia-t annyira győzködni kéne, meg a Roma-t sem hiszem,hogy nem adná el mondjuk 30M körüli összegért. Nekik az óriási pénz,vesznek belőle 2-3 játékost,akikkel vígan ott lesznek a dobogón az olasz bajnokságban.
Vagy a Portoval is simán egyezségre lehetne jutni,sok pénzt kérnek mindenkiért,de mégse marad a nyakukon senki, 30milla plusz valami töltelék a csapatból,aztán viszlát,van egy potenciális top3as védőnk.
60 millióból olyan duót lehetne benyomni középre, hogy csak pislognának az ellen csatárai,hogy labdához nem jutnak.
És több igazolás nem is lenne szükséges, kp nem rossz,csak Cescet kéne erőltetni,elől sem vagyunk rosszak, de oda mondjuk ha Sánchez elmegy abból az összegből lehetne igazolni.
De a lényeg,a két középső védő megléte, minél hamarabb.


(szerk.: amúgy ezt már meg akartam jegyezni,de sokan akkora tévhitben vannak Henkével kapcsolatban,hogy az hihetetlen. Ne írjátok már egy mondatba,hogy kell egy "Henke-típusú csatár, akire lehet ívelgetni ha baj van". Most nem azért,de sose ívelgettünk Henkére,sőt,sokszor nem is középre érkezett,hanem a jobbszélre szállt be a meccsekbe.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.24. 13:24:56

csababarca írta:
Zozzy 5 írta:
Nekem a PSG igazoláspolitikájáról leginkább egy 3 éves gyerek jut eszembe, aki ha tehetné, akkor a világ minden pénzét elköltené nyalókára, nem bajok helyén kezelése. Megvették tavaly csillióért a Marquinhos gyereket, akiért sorba állt Európa, most meg majd szépen leül a padra valszeg, amíg ki nem öregszik TS.
Kell a minőségi ember nekünk is, de ne dőljünk már a kardunkba, mert nem vettük Dávid Lajost 50-ért még májusban...
Szerintem most félreértettél.
Nem baj,hogy nem vettük meg 50ért,sőt...
Csak azt akartam mondani ezzel,hogy nekünk se ártana igyekezni,talán az a top klubbok közül nekünk lenne legégetőbb a védelmet erősíteni. Nekem mindegy ki (jó,ilyen Fontas,Mathieu féle bohócokkal ne idegeljenek),csak minél előbb legyen itt 2db középhátvéd,a többi nem érdekel.
Benatia,Mangala,Hummels,Laporte,Inigo Martinez közül akárki jöhet,erősítés lenne.
Én sem azt mondom, hogy 50-ért kell védőt venni. Nekem a következőkkel van a bajom:
3 éve égető kérdés a védő poszt. 3 év alatt ez a vezetőség képtelen volt igazolni egy értelmes hátvédet.
Ott volt Thiago Silva. Mozdítható volt, de addig kukacoskodtak 3-4-5 millió eurón, mire bejelentkezett a PSG, és letették érte az X milliót, és vitték.
Ott volt David Luiz, aki szintén már tavaly óta a levegőben volt. Tavaly nem tették le érte a 30-35millát. Most, hogy Mourinho nem számít rá, és kellett volna neki a pénz valószínűleg Diego Costára, szintén hatalmas lehetőség lett volna lezsírozni az üzletet, de nem. Ezt is addig húzták, ameddig jött a PSG, és letett egy olyan összeget, amivel nem lehet versenyezni.

Ezalatt meg mi megy a csapat háza táján? Hogy most Fabregas lelép-e vagy sem, hogy most Reus jön-e vagy sem, és hogy Llorente mikor jöhet, Sanchez helyett. Kit érdekel?
Évek óta kb. a középpálya és a csatársor az, ahonnan kölcsönbe kell adni, vagy el kell adni a tehetségeket(lásd. Thiago), védelem meg kb. nulla, de továbbra is a legfontosabb dolog az, hogy vajon jön-e Koke vagy sem. Meg, hogy Alves helyett vesznek-e egy még kevésbé védekező jobb bekket...

A pénzről meg annyit, hogy ha Neymar-ért hajlandóak voltak kifizetni 70-100 milliót, ezt senki se tudja mennyi volt, és csatár poszt egyáltalán nem volt égető kérdés(védő kérdéshez képest legalábbis egyáltalán nem), akkor 3 év alatt egy védőt miért nem képesek igazolni, az kész rejtély. számomra.
Mindeközben a sétálgató, és alig teljesítő Messinek odanyomnak egy olyan szerződést, amely alapján 1,5 év alatt kifizetik neki egy védő árát. De az égető igazolásra nincs pénz, meg spórolni kell. Na mindegy, de ezeket a dolgokat én nagyon nem értem.

UI: Kapus kérdés hirtelen sürgető lett, megoldották. Védőt nem tudnak hozni...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.24. 13:22:34

Zozzy 5 írta:Nekem a PSG igazoláspolitikájáról leginkább egy 3 éves gyerek jut eszembe
nekik legalább van átigazolási politikájuk :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.24. 13:13:01

Leon írta: Kár, hogy csak jövőre vezetik be a Fair Play szabályt a fifánál...
Ezt te honnan szeded? Már rég él a szabály és kapott is büntetést a Psg a Chelseavel együtt, nem is kicsit. Luiz-t idén megvették és ennyi, többet nem tudnak venni játékost, mert kapnak egy újabb büntetést + a felfüggesztett is életbe lép
94:39 6 - 1
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.24. 13:11:05

Akkor csak igazak voltak azok a hírek, hogy egy olyan támadóba gondolkodik Zubi aki csatár de több poszton is bevethető. :) Reus remélhetőleg letudva, azután pedig Pedrótól remélem elbúcsúzunk. Mostmár csak egy csere kapus, egy jobbhátvéd és két középső védő kell. :mrgreen:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.24. 12:48:50

Zozzy 5 írta:
Nekem a PSG igazoláspolitikájáról leginkább egy 3 éves gyerek jut eszembe, aki ha tehetné, akkor a világ minden pénzét elköltené nyalókára, nem bajok helyén kezelése. Megvették tavaly csillióért a Marquinhos gyereket, akiért sorba állt Európa, most meg majd szépen leül a padra valszeg, amíg ki nem öregszik TS.
Kell a minőségi ember nekünk is, de ne dőljünk már a kardunkba, mert nem vettük Dávid Lajost 50-ért még májusban...
Szerintem most félreértettél.
Nem baj,hogy nem vettük meg 50ért,sőt...
Csak azt akartam mondani ezzel,hogy nekünk se ártana igyekezni,talán az a top klubbok közül nekünk lenne legégetőbb a védelmet erősíteni. Nekem mindegy ki (jó,ilyen Fontas,Mathieu féle bohócokkal ne idegeljenek),csak minél előbb legyen itt 2db középhátvéd,a többi nem érdekel.
Benatia,Mangala,Hummels,Laporte,Inigo Martinez közül akárki jöhet,erősítés lenne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.24. 12:37:01

csababarca írta:
Nem.

Amúgy jó lenne mostmár néhány konkrétum,egy PSG előbb erősít hátul egy TS,Marquinhos, védelemmel,mint mi...hát igen,hol mennyire kezelik helyén a bajokat.
Nekem a PSG igazoláspolitikájáról leginkább egy 3 éves gyerek jut eszembe, aki ha tehetné, akkor a világ minden pénzét elköltené nyalókára, nem bajok helyén kezelése. Megvették tavaly csillióért a Marquinhos gyereket, akiért sorba állt Európa, most meg majd szépen leül a padra valszeg, amíg ki nem öregszik TS.
Kell a minőségi ember nekünk is, de ne dőljünk már a kardunkba, mert nem vettük Dávid Lajost 50-ért még májusban...
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.05.24. 12:26:36

csababarca írta:Amúgy jó lenne mostmár néhány konkrétum,egy PSG előbb erősít hátul egy TS,Marquinhos, védelemmel,mint mi...hát igen,hol mennyire kezelik helyén a bajokat.
Úgy néz ki a tranfermakrt már biztosra veszi David Luiz PSG-be igazolását és az ára 49,5 millió euró lesz.

Ezek után nem is tudom mire lehet számítani ettől a vezetőségtől :?
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.24. 12:10:54

kadarzsolt85 írta:http://www.mundodeportivo.com/20140524/ ... 77529.html ha reusot leigazoljak nekem vedo sem kell :D :P
Attol tartok a vezetoseg is igy gondolkodik. #-o Bar remelem LE nem ennyire vak. Egy klasszis khv leigazolasa kotelezo, eloszor hozzuk el Benatia-t, aztan mehetunk Reus-ert.
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.05.24. 12:08:04

Én csak attòl tartok, hogy ha LE csak a vb utàn ül le beszélni Xavival, Cesccel, Masccal, akkor nem lesz kèső már igazolni. Teszem azt hozunk addog egy cserekapust, egy védőt, egy csatárt (remélem), de ha vb után megy mondjuk az emlitett 3ból 2, vagy Masceranoval előrebb számol, nem lesz késő, vagy nagy kapkodás?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.24. 11:53:41

a világért sem szeretnék ellendrukkernek tűnni, Zubi ugye elmegy befejezni a már kész kapus ügyet(!?) de ha már ott van tárgyal Reus ügynökével is....
aztán : van ugye egy Messi, aki tudjuk mit produkált az idén, van egy Neymar aki hatalmas sztár de nálunk még nem igazán "működik", most kapaszkodnak egy Reus-ért aki máshol szintén jó de nálunk???, valójában ezt azért írom, mert van viszont egy érdekes példa előttünk amit a matracosok produkáltak ! ahhoz "csak" jó adottságú, fiatal,a hiányposztokra alkalmas, jól alakítható(nevelhető, irányítható) profikat kellene venni - sztárok helyett! (az már csak a sors fintora, hogy akikről itt ábrándozunk azokat zömében úgysem tudják megvenni)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.24. 11:23:52

Varatrix írta:
Leon írta: Ha jön akkor engem sem érdekel mi van hátul,elöl egy jó formában lévő Neymar-Messi-Reus hármassal mindig több gólt fogunk rúgni mint amennyit kapunk! 8) :mrgreen:
Végülis csak 30 góllal lőttünk többet mint az Atletico.
Ez igaz,de ne feledjük,hogy csupán még egy gólt kellet volna lőni...ellenük és miénk a bajnokság! :mrgreen:
Persze,hogy kell egy top védő hátra de sajnos megint úgy néz ki,hogy nem mozdíthatók a legjobbak (Hummels,Silva,Kompany) meg a vezetőség megint egy bomba igazolással (Reus) akar a helyén maradni! :-s
Egyébként az utolsó 5-6 bajnokit nézve bizony nem ártana a csapatnak ha jönne még egy klasszis előre ugyanis nagyon nem ment a gól lövés... :?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése