Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.14. 16:43:35

Varatrix írta:
Initom írta:Aki legtöbbet tett ezért a mezért,azt elküldtük. :)
Puyol elment?
Abidal ment el. :wink:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.14. 15:53:56

Initom írta:Aki legtöbbet tett ezért a mezért,azt elküldtük. :)
Puyol elment?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.14. 15:53:12

kristop írta: nem értem ebben mi a probléma. nekik nem egy twitter csatornájuk van, hogy lehozzák két sorban mit mondott xy ügynöke, hanem egy online és nyomtatott lapjuk, ahova cikkeket kell írni. aki írta úgy döntött megvizsgálja mi lehet a mögött, hogy érdeklődtünk valbuena iránt, ennyi. vagy a másik esetben pedig megírja hosszabban xy ügynöke miért tartózkodhat barcelonában.
Sajnos kénytelenek valamit írni, de ez még nem igazolja, hogy légből kapott és hazug dolgokkal töltik meg ezeket az oldalakat. A Blikknek is van egy újságja, amit valahogy meg kell tölteni, de ettől még nem tetszik jobban, amit művelnek.
Az első dolog, amit meg kéne vizsgálniuk, az nem az, hogy mi lehet a dolgok mögött, hanem hogy mennyire hiteles az infó, illetve, hogy mennyire biztosan következnek belőlük bizonyos dolgok. Az szerintem nem az újságíró dolga, hogy fantáziáljon.
kristop írta:egyébként pont ugyanez lenne itt, akkor is ha csak a tényekre szorítkoznának. kijönne egy egysoros hír, hogy thiago silva ügynöke barcelonában ebédel zubival és semmi más. akkor nem egyből az menne itt, hogy IDEFOGIGAZOLNI ÚRISTEN? de. vagy ha lenyilatkozza valaki a klubtól mennyire érdekes juan antonia alvarez játéka és mennyire szeretik a futballistát, akkor nem egyből potenciális érkezőnek gondolnánk? de.
Ez pontosan így van, de senki nem fogja rád vagy rám azt mondani, hogy "hivatalos forrás", viszont ha a sport.es újságírója vonja le ugyanezt a következtetést, ő máris hivatalos forrás és hivatkozási alap.

Amúgy Sammer letagadta, hogy bármilyen tárgyalások is folynának Thiago kapcsán. :lol: :lol: :lol:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.14. 15:40:13

gergo9 írta:Ez is rendszeresen visszatérő hülyeség, nagyon megnézném arányosan levetítve mennyi lasztit szerzett és Xavi,Cesc duó mennyit.
a "laza" stílusa miatt gondolja ezt mindenki, meg hogy túl nagy az arca, meg ilyenek, miközben a középső négyesünkben ő dolgozik a legtöbbet és neki van a legtöbb szerzett labdája is mindig.
sjd írta:Pedig szerintem pont ez a lényeg, hogy Tito lenyilatkozza valakiről, hogy mennyire jó játékos, meg mindig vele szokta nyomni a FIFA 13-ban, és akkor erre a sport.es lehozza, hogy ő akarja leigazolni a klub Thiago helyére.
De még tipikus esete ennek, amikor a játékos/ügynök az adott országban vagy városban jár, és akkor jön, hogy tuti mert le akarják igazolni...
nem értem ebben mi a probléma. nekik nem egy twitter csatornájuk van, hogy lehozzák két sorban mit mondott xy ügynöke, hanem egy online és nyomtatott lapjuk, ahova cikkeket kell írni. aki írta úgy döntött megvizsgálja mi lehet a mögött, hogy érdeklődtünk valbuena iránt, ennyi. vagy a másik esetben pedig megírja hosszabban xy ügynöke miért tartózkodhat barcelonában.

egyébként pont ugyanez lenne itt, akkor is ha csak a tényekre szorítkoznának. kijönne egy egysoros hír, hogy thiago silva ügynöke barcelonában ebédel zubival és semmi más. akkor nem egyből az menne itt, hogy IDEFOGIGAZOLNI ÚRISTEN? de. vagy ha lenyilatkozza valaki a klubtól mennyire érdekes juan antonio alvarez játéka és mennyire szeretik a futballistát, akkor nem egyből potenciális érkezőnek gondolnánk? de.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.14. 15:28:58

Aki legtöbbet tett ezért a mezért,azt elküldtük. :)
Abi & Tito
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.14. 15:09:24

gergo9 írta:
Én ezt a srácot láttam már jól és kevésbé jól is játszani, de megfeszülni a mezért még nem nagyon
Ez is rendszeresen visszatérő hülyeség, nagyon megnézném arányosan levetítve mennyi lasztit szerzett és Xavi,Cesc duó mennyit.
Abba meg inkább bele se kezdjünk, hogy idén ki mennyire feszült meg a mezért, kezdve Piquétól az alibikirály Cescen át a sétálgatós Messiig. Thiago szerintem még egészen jól állna ebben a versenyben.
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.07.14. 14:46:34

gergo9 írta:
Én ezt a srácot láttam már jól és kevésbé jól is játszani, de megfeszülni a mezért még nem nagyon
Ez is rendszeresen visszatérő hülyeség, nagyon megnézném arányosan levetítve mennyi lasztit szerzett és Xavi,Cesc duó mennyit.
Mindegy, én így gondolom. Kicsit nagy az arc, és nekem túl sok a hajmeresztő hiba egy ilyen korú játékostól...
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.07.14. 14:23:16

Én ezt a srácot láttam már jól és kevésbé jól is játszani, de megfeszülni a mezért még nem nagyon
Ez is rendszeresen visszatérő hülyeség, nagyon megnézném arányosan levetítve mennyi lasztit szerzett és Xavi,Cesc duó mennyit.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.07.14. 14:21:07

sjd írta:
Varatrix írta: Szelektálni kell. Általában feltünteik, hogy kitől származik a hír.
90%-ban "klubhoz közeli forrásoktól". Na ezt nyomozd le, ellenőrizd vissza. Lehet, hogy a takarító hallott fél füllel valamit, amit félreértett, és másnap már nem is úgy van.
Egyből ez ugrott be:
Kép
Ez NBA, de a lényeg ugyanaz ("közeli forrásból...."), valaki lejjebb írta, kb csak a hivatalos oldal, aminek van "értelme".
Felesleges szerintem is rugózni a különböző dolgokon, elég egyértelmű még kit akarunk, alternatív nevek eléggé a sajtó képzelgései.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.14. 14:11:56

kristop írta: az, hogy a sport ezt hogy kommunikálja le az tökmindegy (ők a thiago dologba vonták bele), de attól még nem kacsa, meg pletyka minden egyes hír, ami nem a hivatalos oldalon jelenik meg.
Pedig szerintem pont ez a lényeg, hogy Tito lenyilatkozza valakiről, hogy mennyire jó játékos, meg mindig vele szokta nyomni a FIFA 13-ban, és akkor erre a sport.es lehozza, hogy ő akarja leigazolni a klub Thiago helyére.
De még tipikus esete ennek, amikor a játékos/ügynök az adott országban vagy városban jár, és akkor jön, hogy tuti mert le akarják igazolni...
Varatrix írta: Szelektálni kell. Általában feltünteik, hogy kitől származik a hír.
90%-ban "klubhoz közeli forrásoktól". Na ezt nyomozd le, ellenőrizd vissza. Lehet, hogy a takarító hallott fél füllel valamit, amit félreértett, és másnap már nem is úgy van.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.14. 14:04:27

barca99 írta:
Sanama írta:Nekem bőven elég volt még amit egy hónapja nyilatkozott, hogy a Real Madridor sem zárja ki. Illetve hogy nem mondott egy normális indokot sem , csak hogy ott akar lenni a vb-n, blabla, ami a bayernből is esélytelen, legalábbis hogy játszon
Ezt a Realos nyilatkozatot esetleg elő tudnád keríteni? Én csak egy megszólalására emlékszek, az Eb arany után mondta, hogy most már végigjárta a ranglétrát, innen a válogatottba kerülésért küzd. Szerintem sosem nyilatkozta le még azt sem, hogy ő kint akar lenni az Eb-n, vagy hogy el akarna menni emiatt bárhová. Az u21-es kötelezettségek óta szabadságon van, nekem gyanús, hogy ilyenkor interjúkat adna.

Egyébként a Sport/Mundo szerint kétszer keresték meg a nyáron Thiagot Madridból, mindkétszer elutasította őket kapásból. Persze az is lehet, hogy annyiszor keresték meg, mint mi Varane-t.
"a játékos nem zárja ki azt sem, hogy Madrid legyen a következő állomás, ha távozik a nyáron Barcelonából. "
Forrás: Eurobarca.hu
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.14. 13:54:03

fanbarca írta:Őszintén szólva egy hiteles oldal van: www.fcbarcelona.com Bármilyen más oldalra keresünk rá, csak pletykákkal találkozhatunk, ami arra jó, hogy szórakoztasson bennünket és fórumokon legyen miről tárgyalni.
Nem Csak!
Szelektálni kell. Általában feltünteik, hogy kitől származik a hír. Ez olyan, hogy a mundo nem hozott le Hummelsről szóló cikkeket mert Tito lenyilatkozta, hogy nem célpont. Persze utána fél Magyarországnak magyarázhatod, hogy nem fog idejönni, de ő olvasta az nso-n, vagy bánomisén melyik magyar oldalt tartják hitelesnek.

Ettől függetlenül igaz, hogy végsősoron csak a fent említett oldalban bízhatunk 100%-ig. Viszont jócskán kevesebb témáról tudnánk beszélgetni, ha csak rájuk hagyatkoznánk. Itt tér vissza az általam említett szelektálás, mert néha tényleg bődületes baromságokat kezelünk szinte tényként.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.14. 13:42:05

nem kell megint ezeket a hiteles, nem hiteles köröket lefutni. egyszerűen annyi történt, hogy valbuena ügynöke lenyilatkozta, hogy zubi beszélt vele még anno (some time ago, ez innentől kezdve kábé bármikor lehetett) és jó játékosnak tartja a franciát, meg elismeri, satöbbi, de ezen kívül semmi se történt.

az, hogy a sport ezt hogy kommunikálja le az tökmindegy (ők a thiago dologba vonták bele), de attól még nem kacsa, meg pletyka minden egyes hír, ami nem a hivatalos oldalon jelenik meg.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.07.14. 13:23:30

sjd írta:
Barcaman14 írta:
JOseppe írta: Hogyha szerinted a katalán sport.es sem hiteles, akkor vajon mi lehet az, talán a hatharom és társai. :( :?:
Igaz, valamiért elkerülte a figyelmemet a sport.es az írásodban. :oops:
Mondjuk ha végiggondolom, hogy az elmúlt 1 hónapban miket hoztak le, és abból mi volt igaz, nagyon távol áll a sport.es a hiteles oldaltól.
Őszintén szólva egy hiteles oldal van: www.fcbarcelona.com
Bármilyen más oldalra keresünk rá, csak pletykákkal találkozhatunk, ami arra jó, hogy szórakoztasson bennünket és fórumokon legyen miről tárgyalni.

Nem tudom mi lesz, elhangzott, hogy Bartrával kéne megpróbálni + Piqué és Masch, mert Puyol már alig lesz képes játszani. Hát nem tudom, láthattuk, hogy nagy hiba lenne 4 védővel nekivágni egy szezonnak, de hogy 3-al :shock: . Legalább 5 ember kéne oda. Ha megvesszük Silvát/Luizt/Marquinhost + Bartra, Piqué, Masch és Puyol már talán elég lesz. És még Song is ott van.

Szerk.: Remélem Adrianot nem fogjuk középen játszatni.. Akkor már inkább Pinto legyen középső védő :roll:
més que un club
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.14. 13:19:20

Barcaman14 írta:
JOseppe írta: Hogyha szerinted a katalán sport.es sem hiteles, akkor vajon mi lehet az, talán a hatharom és társai. :( :?:
Igaz, valamiért elkerülte a figyelmemet a sport.es az írásodban. :oops:
Mondjuk ha végiggondolom, hogy az elmúlt 1 hónapban miket hoztak le, és abból mi volt igaz, nagyon távol áll a sport.es a hiteles oldaltól. Ha hiteles oldal lennének, akkor ter Stegen már Barca játékos lenne, Rooney Thiagoért és Villáért cserébe érkezett volna, valamint ironikus módon Thiago eligazol Manchesterbe, de egyben hosszabbít és marad. Ja meg ugye Valdes is aláír a Monacohoz stb. stb.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.14. 12:17:03

Sanama írta:Nekem bőven elég volt még amit egy hónapja nyilatkozott, hogy a Real Madridor sem zárja ki. Illetve hogy nem mondott egy normális indokot sem , csak hogy ott akar lenni a vb-n, blabla, ami a bayernből is esélytelen, legalábbis hogy játszon
Ezt a Realos nyilatkozatot esetleg elő tudnád keríteni? Én csak egy megszólalására emlékszek, az Eb arany után mondta, hogy most már végigjárta a ranglétrát, innen a válogatottba kerülésért küzd. Szerintem sosem nyilatkozta le még azt sem, hogy ő kint akar lenni az Eb-n, vagy hogy el akarna menni emiatt bárhová. Az u21-es kötelezettségek óta szabadságon van, nekem gyanús, hogy ilyenkor interjúkat adna.

Egyébként a Sport/Mundo szerint kétszer keresték meg a nyáron Thiagot Madridból, mindkétszer elutasította őket kapásból. Persze az is lehet, hogy annyiszor keresték meg, mint mi Varane-t.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.14. 12:04:56

végre olyan játékosról is szó van, akit látok minden héten játszani. valbuena óriási spíler de ő nem való ide. tipikusan az a jatekos aki egy "kisebb" csapatban sztár kaliber, de a top klubok nem az ő fajsúlya :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.14. 11:20:44

JOseppe írta:
Barcaman14 írta:
Valószínűleg egy rendkívül hiteles honlapon láthattad ezt. :roll:
Hogyha szerinted a katalán sport.es sem hiteles, akkor vajon mi lehet az, talán a hatharom és társai. :( :?:
Igaz, valamiért elkerülte a figyelmemet a sport.es az írásodban. :oops:

Ettől függetlenül sem hinném, hogy Valbuena neve komolyan felmerülhetett.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.14. 11:15:51

Barcaman14 írta:
JOseppe írta:Most olvastam a sport.esen, hogyha Thiago nem tudna megegyezni a klubbal és távozna, akkor majd a marseilleban játszó Valbuenával szeretnék pótolni Villanováék. :roll:
Valószínűleg egy rendkívül hiteles honlapon láthattad ezt. :roll:

Ha Thiago távozik én senkit nem hoznék a helyére. Sergi Robertonak megadnám az esélyt a bizonyításra minimum erre az 1 évre. Idén még azért Xavi meghatározó lesz továbbra is a középpályán, tanulóévnek pedig tökéletes lenne Sergi Robertonak. Aztán ha nem válik be, következő nyáron majd gondolkodhatunk Xavi pótlásán szerintem.
A baj az hogy ez így sem jó... S.R. nem is az a poszt... csak mert van más tehetség az akadémián, vagy a b csapatban, nem kéne átnevelni más szerepkörre...
Ott buktuk ezt a folyamatot hogy T.A. lelép... hogy mennyiért az már csak "hab a tortán"... Aztán Valbuena, meg ilyenek = pénzkidobás, és majd T.A. 30 milláért jön vissza pár év múlva... a vezetőség igazolási tervei eddig blama finoman fogalmazva is, és ezen még Neymar "páva" Jr. érkezése sem változtat.
fejetlenség kezd kialakulni a székházban, ami Laportának egy ösvény... hm...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.07.14. 10:35:05

Sanama írta:
barca99 írta:Azért érdekes, hogy Thiago még véletlenül sem mondott/csinált semmit, ami unalmas, az a végeláthatatlan pletykaáradat, amit a média zúdít ránk, mert abból ők sem élnek meg, hogy három napig úgy jön ki az újság, hogy bocs, nincs semmi érdekes. :D Én legalábbis ebből a kishercegezésből úgy érzem, mintha ő lenne a hibás, vagy ő csinálna valamit, közben az egészből semmit nem tudunk, legfeljebb hiszünk az újságíróknak, akiket meg nem azért fizetnek, mert a színtiszta igazat írják. Persze nyilván nem zörög a haraszt, ha, és egyrészt kár egy tehetségért, másrészt kár, hogy ő jobb esetben is alig lesz húsz millió fölött, amikor egy Illaramendi közel a duplája, de nem hiszem, hogy nekünk feltétlenül ellenséget, negatív szereplőt kellene belőle csinálni, csak mert az ő álmai nem egyeznek a miénkkel.

Közben Marquinhos ügynöke a Sky szerint Spanyolországban van, persze lehet másik ügyfele miatt is.
Nekem bőven elég volt még amit egy hónapja nyilatkozott, hogy a Real Madridor sem zárja ki. Illetve hogy nem mondott egy normális indokot sem , csak hogy ott akar lenni a vb-n, blabla, ami a bayernből is esélytelen, legalábbis hogy játszon
Kb, 2 hete olvastam egy 2011-es Thiago nyilatkozatot:"Hazudnék ha azt mondanám, h kizárólag a Barcával akarok a csúcsra jutni. Nagy játékos akarok lenni..." Az még lehet is akár, de az nem lehet Xavi utódja, Barcelona ikon, aki nem elkötelezett a klub iránt. Én ezt a srácot láttam már jól és kevésbé jól is játszani, de megfeszülni a mezért még nem nagyon. Nem vagyok biztos benne, h a kevésbé ajnározott, számomra sokkal alázatosabbnak tűnő S. Robertoval nem járunk majd jobban.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.14. 10:21:07

Barcaman14 írta:
Valószínűleg egy rendkívül hiteles honlapon láthattad ezt. :roll:
Hogyha szerinted a katalán sport.es sem hiteles, akkor vajon mi lehet az, talán a hatharom és társai. :( :?: Ettől függetlenül mint mondtam, sztem is hülyeség lenne ez a transzfer a vezetők részéről. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.14. 09:17:31

JOseppe írta:Most olvastam a sport.esen, hogyha Thiago nem tudna megegyezni a klubbal és távozna, akkor majd a marseilleban játszó Valbuenával szeretnék pótolni Villanováék. :roll:
Valószínűleg egy rendkívül hiteles honlapon láthattad ezt. :roll:

Ha Thiago távozik én senkit nem hoznék a helyére. Sergi Robertonak megadnám az esélyt a bizonyításra minimum erre az 1 évre. Idén még azért Xavi meghatározó lesz továbbra is a középpályán, tanulóévnek pedig tökéletes lenne Sergi Robertonak. Aztán ha nem válik be, következő nyáron majd gondolkodhatunk Xavi pótlásán szerintem.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.14. 08:35:40

Most olvastam a sport.esen, hogyha Thiago nem tudna megegyezni a klubbal és távozna, akkor majd a marseilleban játszó Valbuenával szeretnék pótolni Villanováék. :roll: Nem tudom hogy ez jó ötlet-e a vezetők részéről, de szerintem Thiagónak maradnia kellene. :? Mondjuk az már valami hogyha az esetleges távozás során hoznának valakit a helyére, én mondjuk egy fiatalabb játékosnak jobban örülnék, mint mondjuk egy Julian Draxlernak (aki nem Depay és Masi klónja).:lol: De tényleg az lenne a legjobb hogyha Alcántara maradna.8) És persze a következő szezonban pedig Sergi Robertóval karöltve megkapnák a lehetőségeket.:)
http://sport.es/es/noticias/barca/conta ... na-2504829
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.14. 08:22:39

mivel úgysincs érdemi történés, írok én is Thiagoról: kifejezetten az a játékos, akit el is lehet adni de ha maradna akkor sem okoz gondot.a nyilvánvaló erényei mellett ugyanis elég sok és ismétlődő hiba , hiányosság is látható volt n
ála. a balfogás vele kapcsolatban, inkább az ára! a Bajorok röhögve kicsengetik érte, mert: megússzák ennyivel az új edző óhaját, üzletileg biztos nyereség(fiatal,a Barca miatt neve is van, olcsó, alacsony fizetéssel jár) tehát részükről tiszta ügy. hogy Guardiola miért akarja (a felsoroltakon túl)? relytély. szerintem egy ütőkártya a nagymellényű német sztárokkal szemben, ha fegyelmezésre kerülne a sor. amúgy a Bajor együttes az ahol szó szerint telített az állomány, akár hová nyúl rizikós lesz - persze csak akkor, ha nem jönnek az eredmények. ami Xavit illeti nálunk: tény, hogy lassul kicsit, de szerintem az előttünk álló szezont simán lehozza magas szinten, nem miatta buknánk! így pedig van idő a helyére szoktatni egy fiatalt(pl. Sergi R.)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.14. 01:23:17

kicsit szentimentális lesz, de engem rosszabbul érintene a távozása, mint yayaé. ott egy kiváló és emellett szerethető játékos távozott, de a helyettesítése egyből megoldott volt, egy fiatalabb és jobb megoldással. most meg egy szintén kiváló játékos, aki jó sok évre előre megoldaná a posztot távozik, és helyette van egy világklasszisunk, aki lassan abbahagyja és már nem az igazi (xavi) és sergi roberto, aki király persze, de nem arra a posztra és nem tudjuk elég lesz-e. pont ezért reménykedek még mindig egy picit, hátha marad. így is hatvan meccseket tol xavi egy évben, ami meg is látszik a teljesítményén, de thiago nélkül maximum busquetset tudom elképzelni a helyén (és songot vkpbe), cesc nem győzött meg ott, iniesta mégannyira se. fogalmam sincs, hogy hogy tud játéklehetőséget ígérni pep olyan keret mellett, de annyit amennyit ott szánnak neki ide is beígérném. mondjuk, ha idén átvenné a kezdőszerepet xavi elől, akkor del bosque is elég nehéz helyzetbe kerülne.

a másik, eléggé tartja magát a hír, hogy marquinhosért megy a psg nagyon. blanc is megerősítette, érdekli őket, csak sok más csapatot is. namármost, ha odamenne ő, akkor is érinthetetlen lenne thiago silva? mert ha nem, akkor tök jó, érte becserélném. viszont, ha mindkettő oda kerülne, és david luiz is megszerezhetetlen, akkor körülbelül buktuk is a védőkérdést. jön majd a negyedik, ötödik opció és heló.

a legszomorúbb végkifejlet az lenne, ha thiago is elmenne, és egyik védőt se szerezzük meg. a legjobb meg, ha thiago is marad és valamelyik jön. (neymar alapból a pozitív felé billenti a dolgokat) az mondjuk vicces, hogy az egész átigazolási szezonunk a brazilok körül forog. neymar, thiago brazil gyökerei, és a védők. azt kell mondjam nem bánom.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Válasz küldése