Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.25. 20:27:25

Tobias88 írta:Koke-t felejtsétek el, az az ember Madridban született és 5 éves kora óta törzs Atletico-s, ő ott is fogja befejezni.
Torres is "törzs-atletis" volt, mégis átigazolt máshová is. Nem hiszem, hogy Koke ott húzná le az egész pályafutását. Azt sem állítom, hogy idén el kéne hozni, viszont amikor Xavi végleg befejezi, szerintem a legjobb megoldás lenne a pótlására.

Marquinhos és Benatia együtt álomkategória lenne, viszont Bartra miatt nem támogatom a dolgot. Így egyérelműen 4. számú hátvéd lenne, annyi szerep sem jutna neki, mint idén, amikor 3. számú kh volt. Inkább benne bíznék és vagy csak Marquinhos, vagy csak Benatiát hoznám. A védelmünk elsődleges problémája továbbra sem a középhátvédek minősége, hanem hogy nulla szűrés van középpályán, Busquets egymaga kevés mióta nem működik a letámadás és Xavi sem bír már brusztolni. Del Bosque-t az utóbbi években folyamatosan szidtuk, hogy 2 szűrővel állt fel és folyamatosan gól nélkül hozták a spanyolok a meccseket 1-et vagy max 2-t pöttyintve, de lehet az öreg tudta, hogy ha nincs két szűrő, akkor letámadás hiányában lerohanják a csapatot. Itt most nem oda akarok kilyukadni, hogy legyen két szűrőnk, viszont javítani kell a középpályás védekezést és a letámadást, a védelemnek is jót fog tenni. 1 sztárigazolás elég a védelembe az emberhiányt pótolandó, viszont a probléma gyökere a csapat szerkezetében keresendő. (Középpályás védekezés, támadó szélsőhátvédek, stb.)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.25. 20:19:30

Az a baj, hogy kiénzem, hogy vagy egy kh lesz és hozzák mellé Fontast vagy csak simán egy Kh és osszad szorozzad.

Legalább valaki kiállhatott volna és elmondhatta volna, hogy most hasraütés szerűen veszünk két középső egy szélső védőt, egy csatárt egy szélsőt egy középpályást és teszem azt megy 12 játékos 3 játékos vissza kölcsönből és 3-at meg felhozunk az ifiből. Vagy valami ilyesmi. Tudjátok a szurkolókat megnyugtatni vagy egy képet adni mire is számítsunk, csak elképzelés szinten ezt megosztani. De az, hogy semmi ilyen nem történt nekem kicsit arra utal, hogy nem is tudják kit kéne venni... :|

Ne legyen igazam...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.25. 20:02:42

Chino írta:Marquinhos távozását én könnyen el tudom képzelni. Középen újabb komoly konkurenciája lett Luiz érkezésével. Ott van Silva, Alex, Luiz. Eddig sem volt túl egyszerű a kezdőbe kerülnie, most aztán pláne. A jobbosra pedig, ha érkezik Alves és ott van van der Wiel is szintén nem garantálható a kezdőtagság.
Bár 40 millió egyszerűen nevetséges. A legnagyobb majmok vagyunk, ha annyiért elhozzuk.
Amugy van der Wiel-t nem akarjuk elhozni jobbosra? Meg az ajaxban lattam jatszani, ott eleg jol tolta, psgben pedig egyaltalan nem fix kezdo.
zola8787 írta:
Tobias88 írta:
60 milliót ha én sokallok 2 középhátvédre, akkor a nálam fukarabb vezetőségnél szóba se jöhet. Marquinhos 25m, Benatia 20m max
3 éve nem igazoltunk védőt, szóval így belegondolva 4 igazolási év alatt nem sok az a 60.
Nekunk negy ev alatt lenne meg a 60m vedore, a psgnek meg ebben a honapban. :mrgreen:
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.05.25. 20:01:32

Az igazolásoknál mindenesetre nem árt számba venni, hogy valószínűleg el leszünk meszelve a jövő nyárra. Épp emiatt nem bánnám, ha érkezne Marquinhos meg még egy elit khv (pl: Benatia).

Marquinhos azért is duplán szimpi, mert játszhat a védelem jobb oldalán, és akkor esetleg lehet kísérletezni a Pep-féle 3-4-3-mal is, amiben Abidal volt a hátulmaradó balhátvéd, aki adott esetben khv-t is eljátszik, és így a másik szél valamivel szabadabban tud mozogni (ezúttal a bal oldalon Alba).

Éppen az utóbbi megfontolásból lehet érdekes, hogy veszünk-e valakit előre, mert valószínű. hogy jövő nyáron nem tudunk újítani, akkor meg vékonyak lehetünk, ha csak Dongou-ban vagy Adamaban tudunk gondolkodni. Érdekes nyár lesz, és lehet, hogy két évet kell előre letudni benne.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.25. 20:01:17

Tivornya írta:Már megbocsáss, de veled megosztott valamit a vezetőség, amiről mi még nem tudunk? Megsúgta neked LE a taktikai elképzeléseit? :roll:
Nem, csak szerinted egy fiatal játékos, aki 1 percet nem játszott a felnőtt csapatban (tétmeccsen), az azonos szinten tudná pótolni a világ egyik legjobb középpályását. #-o

Na erre gondoltam. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.25. 19:59:40

Marquinhos távozását én könnyen el tudom képzelni. Középen újabb komoly konkurenciája lett Luiz érkezésével. Ott van Silva, Alex, Luiz. Eddig sem volt túl egyszerű a kezdőbe kerülnie, most aztán pláne. A jobbosra pedig, ha érkezik Alves és ott van van der Wiel is szintén nem garantálható a kezdőtagság.
Bár 40 millió egyszerűen nevetséges. A legnagyobb majmok vagyunk, ha annyiért elhozzuk.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.05.25. 19:59:27

Szóba sem került itt, engem viszont 1 hete is meggyőzött (sőt az összes közös meccsünkön szinte)
valamint tegnap este is.

Speciel Godinra gondoltam. Az, hogy fejelni és helyezkedni jól tud, abból kaptunk ízelítőt.
28 éves, nem rossz korban van. 2018-ig van szerződése, 17,6 millió a beárazása.
Ettől lehet többet kérnének érte.
Nálam Musacchio is befutó lenne, tetszik a játéka.
Ezek a palik nem olyan árban vannak, mint D. Luiz és nem is rossz játékosok.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.05.25. 19:58:27

Marquinos = Alves + vmennyi pénz és mindenki jól jár, már ha úgy dönt a vezetőség.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2014.05.25. 19:23:03

Védelemre sokat kell költeni idén és esélyes, hogy ez vezéráldozat nélkül nem fog menni. "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" lesz megválni valakitől( hasraütésre Fabre, Alexis), akiért értékelhető összeget lehet elkérni. A töltelékemberekből nem tudunk bevásárolni. Egyébként én egyik fent nevezett uriembert sem adnám el.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.05.25. 19:18:56

Nem kellene fukarkodni a pénzzel középhátvéd témában, a legutolsó kh igazolásunk még az ukrán volt, azóta csak Song érkezett a probléma megoldására... Ideje kiadni komoly összeget védőért is, már nem tűr halasztást a dolog.
Marquinhost pedig 30-ért gondolkodás nélkül hoznám
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.25. 19:18:10

zola8787 írta:
Tobias88 írta:
60 milliót ha én sokallok 2 középhátvédre, akkor a nálam fukarabb vezetőségnél szóba se jöhet. Marquinhos 25m, Benatia 20m max
3 éve nem igazoltunk védőt, szóval így belegondolva 4 igazolási év alatt nem sok az a 60.
Plusz ha Alves is megy, akkor egyben egy cserejobbhátvéd is érkezne Marquinhos személyében, szóval ha úgy vesszük az már 3 védő 60 millióért, meg ami Alvesből még bejön, az már nem olyan rossz.. Legalábbis remélem ez az ő tervük is ha így alakul, és ezzel leszállunk Cuadradoról.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.25. 19:10:21

Tobias88 írta:
60 milliót ha én sokallok 2 középhátvédre, akkor a nálam fukarabb vezetőségnél szóba se jöhet. Marquinhos 25m, Benatia 20m max
3 éve nem igazoltunk védőt, szóval így belegondolva 4 igazolási év alatt nem sok az a 60.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.25. 19:09:53

Feast4 írta: Reus jön vagy nem jön. Ezt is a lehető leghamarabb le kéne tisztázni, mert szerintem marhára megugrik az ára a VB után.
Már le lett írva százezerszer: FIX kivásárlási ára van. 35 milla. Ezt kéne leperkálni, megegyezni vele, és elhozni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.25. 19:07:49

Koke-t felejtsétek el, az az ember Madridban született és 5 éves kora óta törzs Atletico-s, ő ott is fogja befejezni.

Fabregas kizárt hogy menjen és Songot is csak akkor lenne érdemes eladni, ha valaki nála jobb érkezne, miközben ő is nagyon jó játékos ám, csak nálunk nem tudott kibontakozni.

60 milliót ha én sokallok 2 középhátvédre, akkor a nálam fukarabb vezetőségnél szóba se jöhet. Marquinhos 25m, Benatia 20m max
94:39 6 - 1
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2014.05.25. 19:03:45

Barcaman1993 írta:
Tivornya írta:Épp az jutott eszembe, hogy Fabre elpasszolásával csak Rafinhának akarnak helyet szorítani a kezdő közelében. Ez a terv nagyon tetszene, mert kerülne bőven 1,5 védőnyi potyajuró a kasszába és nem is menne a középpálya rovására :)
Ekkora baromságot ritkán olvas az ember...

Már megbocsáss, de veled megosztott valamit a vezetőség, amiről mi még nem tudunk? Megsúgta neked LE a taktikai elképzeléseit? :roll:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.25. 18:58:01

Tivornya írta:Épp az jutott eszembe, hogy Fabre elpasszolásával csak Rafinhának akarnak helyet szorítani a kezdő közelében. Ez a terv nagyon tetszene, mert kerülne bőven 1,5 védőnyi potyajuró a kasszába és nem is menne a középpálya rovására :)
Ekkora baromságot ritkán olvas az ember...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.25. 18:49:41

Gazsy79 írta:
Akik jöhetnének Godin, Koke, Javi Martinez, Hummels szerintem de nem én döntök. :D
Abban viszont reménykedem az új edzőnk valamivel sikeresebb lesz mint az elődje.
És meg találja a hogyan kell Messit és Neymart jól együtt játszani.
És a VB előtt sikerül a kiszemelteket leigazolni. Kíváncsian várom kik lesznek azok. :D
Impozáns lenne, csak Godin szerintem nem férne be, Koke csak akkor jön ha Fabregas megy. Xavi Koke Fabregas egy csapatban azért kicsit sok lenne. Javi martinez padozni tuti nem jön. Hummels meg... nem értem miért nem próbáljuk jobban! Sokkal Jobban! :lol: Ő az akinek a legjobban örülnék a védelemben. Nem is értem mit vacakolunk? egyáltalán tényleg szóba jött? vagy ez is pletyka? Na mindegy. Sajna még várnunk kell a tényleges névsorra.

Messi Neymar összehangolása meg egy igen komoly feladat lesz L.E.-nek.

Erre kíváncsi leszek:
http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/25 ... se_irantam" target="_blank
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2014.05.25. 18:45:53

Épp az jutott eszembe, hogy Fabre elpasszolásával csak Rafinhának akarnak helyet szorítani a kezdő közelében. Ez a terv nagyon tetszene, mert kerülne bőven 1,5 védőnyi potyajuró a kasszába és nem is menne a középpálya rovására :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Gazsy79
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.05.22. 14:30:18

2014.05.25. 18:37:42

Sziasztok.
Olvastam a hozzászólásokat. Csak 1 dolgot nem vettetek figyelembe a FIFA szankciót meg úsztuk. Mert ha érvénybe marad akkor most nem igazolhatnánk. De szerencsére most lehet igazolni.
Az idei mérkőzések alapján fel kell frissíteni a keretet és erősíteni kell.
Szerintem a védelem és a középpályás védekezést kell meg erősíteni.
Ebben a szezonban nagyon rosszak voltunk mind kettőben. Sok gólt kaptunk szögletekből oldalszabadrúgásokból és nem is beszélve a visszazárásoknál szinte át szaladtak rajtunk. És nem csak a nagyok hanem a kis csapatok is.
Végre ki kell nyitni a pénztárcát és igazolni kell a legfontosabb a középső védő poszt. Oda minimum 2 ember kéne, jobb oldali védő se árt mert szerintem Dani Alves elmegy. Védekező középpályás muszáj mert Busi nem muzsikált valami fényesen.
Akiket viszont el kéne adni Mascerano, Alves, Tello, Affelay, Sergi Roberto, Song, Alexis. Puyol és Valdes már el megy.
Akik jöhetnének Godin, Koke, Javi Martinez, Hummels szerintem de nem én döntök. :D
Abban viszont reménykedem az új edzőnk valamivel sikeresebb lesz mint az elődje.
És meg találja a hogyan kell Messit és Neymart jól együtt játszani.
És a VB előtt sikerül a kiszemelteket leigazolni. Kíváncsian várom kik lesznek azok. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.25. 18:05:52

S.Agüero írta:Nyugi, azért még a VB után is lesz több, mint másfél hónapunk igazolni. :)
Nem is az idő a bajom, hanem az egekbe menő árak itt a VB nagyon megpezsdítheti a piacot. Amúgy ha Masc marad akkor tuti visszakerül középpályára, mivel Songot ( az előző felsorolásból ki is felejtettem) sanszosan lepasszoljuk. Ha mindkettő megy venni egy védekező középpályást. De ez újabb kérdést vet fel. Kit? Egy Vidal nem fog jönni padozni.

És ott van még a Fabregas kérdés. Ha elmegy (remélem jó drágán megy akkor) akkor kell még egy középpályás és nem sok szóba jöhető van. nem sok mindenki jöhet szóba. Gündogan, Koke, Pogba vagy a fene se tudja.

Reus jön vagy nem jön. Ezt is a lehető leghamarabb le kéne tisztázni, mert szerintem marhára megugrik az ára a VB után.

Ha csatárt hoznak akkor szintén el kellene kezdeni mozgolódni. Egy Madzsukis pl. kifejezetten jó lenne.

De igazából feleslegesen játszunk foci menedzser játékot, mert nem mi fogunk dönteni.De az tény túl sok itt a nyitott kérdés el kéne kezdeni valamit csinálni.
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.25. 17:58:30

S.Agüero írta: Esetleg Drogba ingyé'.
Kivancsi lennek mit tudna mutatni meg ekkora szinten. Kar, hogy a neve meg pletyka szinten sem merult fel, pedig szerintem meg padot is viselne. :mrgreen: (hidegen hagy a csapat elleni viselkedese 2009-bol :oops: )
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.25. 17:35:09

Nyugi, azért még a VB után is lesz több, mint másfél hónapunk igazolni. :)

Amúgy én is hoznám Marquinhost a kezdőbe 30-ért. Kitenném a szélre simán, Montoyával megküzdhetnek a helyért. :D
Meg hoznék még egy középső védőt, aztán letudva a védelem. Mondjuk Vertonghen vagy Benatia. 60-ból megoldhatnánk a védelmet.
Mascheranot meg meghagynám 5. számú védőnek, meg, ha megy Song, csere vkp-nak. Plusz még ugye középre jó Marquinhos is. :)
Középpályára el kéne egy robotolós játékos, pl. Yaya nem lenne rossz. :D Szerintem 25 körül el lehetne hozni. Viszont akkor mennie kell Xavinak. Vagy max. hozunk egy Keita-féle középpályást, ha marad Xavi.
Előre meg nem lenne rossz egy Reus, ha megy Pedro és Tello is. :D
Ha viszont csatárt akarunk hozni, én Dzekonak vagy Mandzukicnak örülnék. Esetleg Drogba ingyé'. :D
Ja, cserekapusnak meg hoznám Willyt vagy Reinát.

120-150-et elköltenénk, viszont eladásból is bejöhetne 50-60 körül. Alves, Song/Mascherano, Pedro, töltelékek. -80-90 körül megúszhatnánk. :D

FM OFF. :mrgreen:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.25. 17:22:23

Rinku írta: Rögtön utalnám a 30 milliót, jövő hétvégén már be is mutatnám, ha igaz. Egy percig nem gondolkoznék az egészen. Utóbbi időben a legnagyobb gond az, ha gondolkozunk. Végre tehetnénk is már valamit. És Benatia-ért is leraknék szintén 30-t. Nem érdekelne, hogy 60 millió euró, hidegen hagyna, végre lennének védőink, majd megspórolják a 4 rétegű wc papíron vagy nem tudom min, de hozzák el mindkettőt. Nagyon korrekt ár mindkettőért és helyre állhatna a vérnyomásunk.
Egy ilyen csapatnak mint mi tudomásul kell venni, hogyha éveken keresztül ugyanazon a szinten akar teljesíteni akkor pénzt kell költeni, mert mint látjuk sajna nem old meg mindent az utánpótlás és nem lehet a végletekig ugyanazt a játékost játszatni, mert úgy járunk mint Puyollal szegényt végelgyengülés után is be akarták még fogni játszani.

Ezen túl kell lépni, nem mondom, hogy dobáljuk ki a pénzt mint a hülye, de elérkezett az idő, hogy belássák az utóbbi évek átigazolási politikája csőd. Szerintem is mindkettő kell. Ha 60 milla 60 milla. A védelmünk átjáróház nincs gatya! (vicces, hogy a tavalyi Róma komplett középső védelme képbe került, de ha ez kell ám legyen) Ha nem fogják ezt meglépni minél hamarabb, vagy legalább az egyik megvételét, azt hiszem, hogy borítékolhatjuk, hogy megint lesz egy olyan nyár ahol csak magunkkal csesztünk ki.

És ha ezt megtennénk is igen komoly kérdések maradnak. Szélső védő? Középpálya? Csatár? Nem csatár? Szélső? Ki a fenére lőcsöljük rá dos Santost, Cuencat, Tellot, Oiert, Segri Robertot? Mikor jár le végre Bojan szerződése? :D Na jó ez csak vicc volt, de eleve úgye van egy raklap tök felesleges értelmetlen játékosunk. Azoktól szabadulni kell! Pedro Alexis, Fabregas, Alves sorsa is teljes homály. Nagyon neki kéne kezdeni itt haladni, mert mindjárt vb utána az a hónap kb. ki is fog esni. Aztán kapkodhatunk a VB után 40-50 milliós árakkal.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.25. 17:19:06

zola8787 írta:Ezeket a köröket már lejátszottuk régebben. Nyilvánvaló, hogy Messinek van beleszólása és azt azért en mond, hogy Ibra nem illett ide, első szezonjában huszon gólt termelt.
ha volt valaki az elmúlt években, aki egyáltalán(!) nem illet bele a csapatba az ibra volt. afellay mellett. de ezt mindenkinek tudnia kéne, aki nézte az évet, szóval csak így spoilerbe írom le.

ez nem azt jelenti, hogy nem tudja merre keresse a kaput, és nem tudja bepasszolni a labdát a hálóba, ha odakerül, hát mégiscsak egy top ötös játékosról beszélünk. hanem, hogy olyan fogalmatlanul helyezkedett, annyira nem érezte a játékunkat, hogy az hihetetlen. rossz volt nézni, mint egy idegen test. végig azt mondogattuk, hogy nem baj, nem baj, hogy rosszul játszik, amíg betalál meg egész szép dolgokat csinál néha. aztán jött a törés, amikor bement messi a helyére és máris nem volt szenvedés a játékunk. onnantól már nem ízlett neki, már tényleg csak terhünkre volt. de azért még megadtuk az esélyt neki, hogy betömörülő védelem ellen milyen jó lesz az ilyen stílusú csatár (inter), ennek meg az lett a vége, hogy még bojan is veszélyesebb volt nála.

(és akkor még az emberi oldalát elegánsan ki is hagytam, hogy az mennyire nem illet ide)
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.05.25. 17:02:52

Barcaman1993 írta:A párizsi fiúnak lenne mit javulnia még a támadásban.
Szerintem meg pont hogy nem kéne támadnia és csak valameddig a középpályáig kísérnie a rohamot. Tököm tele van, hogy lyukas az egész széljáték, mert Alves sosincs hátul. A szélsővédő védekezzen, felezőhöz közel pedig segítsen a középpályának, a többit oldja meg az a 6 ember, aki a kapuhoz a legközelebb áll. Ha azok nem tudják, akkor nincs is miről beszélni. (Persze középre kellene, de ha ki tudnánk rakni szélre, akkor ez a véleményem.)

Rögtön utalnám a 30 milliót, jövő hétvégén már be is mutatnám, ha igaz. Egy percig nem gondolkoznék az egészen. Utóbbi időben a legnagyobb gond az, ha gondolkozunk. Végre tehetnénk is már valamit. És Benatia-ért is leraknék szintén 30-t. Nem érdekelne, hogy 60 millió euró, hidegen hagyna, végre lennének védőink, majd megspórolják a 4 rétegű wc papíron vagy nem tudom min, de hozzák el mindkettőt. Nagyon korrekt ár mindkettőért és helyre állhatna a vérnyomásunk.
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése