Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.05.28. 16:35:30

Semmi baj nem lenne a sztárigazolásainkkal ha nem 100 milliók repkednének értük. Egy normális világban Dembele, Coutinho, Lautaro és Gríz maximum 200 tokkal-vonóval. A teljesítményük sosem szolgált rá a 120 milliós vételárra.

Persze a piac is elszállt 2009-10 óta. Ebben pedig benne volt a Real, az arabok, a United és mi is bőven.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.05.28. 15:46:17

Varatrix írta:
2020.05.28. 09:19:08
Csak bennem merül fel rendszeresen a kérdés, hogy ezeket a bizonyos "cserének" szánt játékosokat Mi nem kezeljük jól?

Nem tudom elfogadni, hogy ennyi ember megbukik nálunk, miközben azt látom, hogy nem játszik. Nálam legalábbis, ilyen tyúk vagy tojás kérdéssé vált, hogy azért nem játszik mert nem jó, vagy azért nem jó, mert nem játszik? Nálam az utóbbi kezd gyanússá válni. Egyszerűen nehéz felidézni, hogy mikor volt utoljára megbízható csere emberünk..


Ilyen szintű csapatnál azért van az utánpótlás hogy ne kelljen milliókért csere játékost igazolni, mégis jobban ismerik a rendszert. Ma már nem úgy megy mint régen. Rendszer termékek vannak akik ott abban a stílusban jók amiben felnőttek. Ezért bukik meg nagyon sok fiatal többek között, de rutinos játékosok is besülnek.. Vagy jóval több idő kell neki hogy belerázódjon. Masia játékosok legalább nem fogalmatlanul állnának hogy na most akkor mit is kell csinálni(Henry nyilatkozata). Neki is kellett 1 év mire felfogta mit kell csinálni. És akkor erre rájön hogy jelenleg egyáltalán nincs elképzelés mit is akar valójában az elnök, edző játszatni a csapattal. Bármi is legyen az nincs meg hozzá a keret. A legelfogadhatóbb a keret erősségehez talán ez a felállás lenne:
Stegen
Semedo - Piqué - Lenglet - Alba
De Jong - Busquets
Messi - Griezmann - Fati
Suarez
Így ki lehetne aknázni Griezmann erősségeit is hosszabb távon.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.05.28. 15:02:41

Sok csodálkozni való abban sincs, ha esetleg Arthur maradni akar, ugyan minek menne el fele annyi fizuért egy Juvéba? :)

Mennyit keres itt nettó 8-10 millió?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.05.28. 12:57:28

Bacsa írta:
2020.05.28. 12:35:32
Vidalt nem passzoltuk el, és nem is szeretném őt elpasszolni, mert a kevés jó igazolások egyike. Ugyanakkor Douglas, Vermaelen, Matthieu, Arda, stb. évekig a nyakunkon voltak, mert ingyen se nagyon kellettek senkinek.

Lautaró kapcsán a 80 millió pár hónapja állandó hír volt, utána lehet nézni. Egyébként annyiért sem lenne szerintem érdemes megvenni. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik elsőre, de inkább ingyen elhoznám Cavanit, 2 jó éve még lehet neki, és addig a másik öreggel megoldanák a befejező csatár posztot. Jövőre eldőlhet, hogy vagy a fiatalok (Fati, Trincao) beválnak, és nem kell senkit venni, vagy ha nem, akkor normális áron nem sürgetőleg hozni valakit, aki majd 2 év múlva felváltja Cavanit és Suárezt.
Aleix Vidal-ra gondoltam ott.

Cavani leigazolásában nem látok sok rációt, szerintem ő megy levezetni Kínába vagy az USA-ba. Emellett, ha megint egy öreget hozunk, az megint félmegoldás, egyszerre fognak "kimenni" Suarez-zel.
Se Fati, se Trincao nem középső támadó, Lautaro viszont az. Papíron nem kéne, hogy egymás alternatívái legyenek.

Azt meg, hogy leírták a 80 milliót én nem venném komolyan, tegnap azt hiszem azt írta valami okos, hogy 40 millióért bárki viheti Dembele-t.
Ronaldinho&Barca írta:
2020.05.28. 12:45:51
Arthur? Valamiről lemaradtam? A csoda tehetség akit évekig mindenki várt, most pedig szélnek eresztené. Mi a fészkes fene folyik itt?
Mindenki, csak a szurkolók 90%-a nem.
Az Arthur-os híreket nem is érdemes szerintem komolyan venni. Setien úgy nézett ki, hogy bízik benne, és szerintem van Ő olyan makacs, hogy ha a vezetőség tényleg el akarná küldeni, akkor is maradni fog.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Atax
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2019.08.09. 15:36:51

2020.05.28. 12:49:47

Aleix Vidal
"Do not rush. Do not come and look for the ball. Take the space and we will take the ball to you" - Xavi
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2020.05.28. 12:45:51

Arthur? Valamiről lemaradtam? A csoda tehetség akit évekig mindenki várt, most pedig szélnek eresztené. Mi a fészkes fene folyik itt?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.05.28. 12:35:32

Vidalt nem passzoltuk el, és nem is szeretném őt elpasszolni, mert a kevés jó igazolások egyike. Ugyanakkor Douglas, Vermaelen, Matthieu, Arda, stb. évekig a nyakunkon voltak, mert ingyen se nagyon kellettek senkinek.

Lautaró kapcsán a 80 millió pár hónapja állandó hír volt, utána lehet nézni. Egyébként annyiért sem lenne szerintem érdemes megvenni. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik elsőre, de inkább ingyen elhoznám Cavanit, 2 jó éve még lehet neki, és addig a másik öreggel megoldanák a befejező csatár posztot. Jövőre eldőlhet, hogy vagy a fiatalok (Fati, Trincao) beválnak, és nem kell senkit venni, vagy ha nem, akkor normális áron nem sürgetőleg hozni valakit, aki majd 2 év múlva felváltja Cavanit és Suárezt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.05.28. 12:18:14

Bacsa írta:
2020.05.28. 11:46:09

Pár hónapja az volt a hír, hogy az Inter 80 millió körüli összegért eladná Lautarót.
A Barca elkezdett érdeklődni iránta, és a legfrissebb hír szerint már ragaszkodik az Inter a 111 milliós kivásárlási árhoz.
Mi az istenért adta volna el az Inter a legértékesebb és egyik legjobb játékosát 30 millióval a kivásárlási ár alatt?

Azzal egyetértek, hogy a hosszútávú probléma a Rosell-Barto kettős ajándéka, de azért elég sok helyen vitatkoznék azzal amit írsz.

Még mindig annyira eltorzítja a képet a Dembele és a Coutinho biznisz, hogy szerintem még 5 év múlva is az lesz a téma, hogy mi mennyire drágán veszünk játékosokat.
Rajtuk kívül kit volt olyan nehéz megszerezni? Semedo, Vidal, Lenglet, Arthur, De Jong (Todibo) inkább jó igazolások, mint rosszak Mina-n meg Malcom-on pedig még kerestünk is.
És emellett sikerült elpasszolni a Denis-Gomes-Vidal triót, ami nem kis teljesítmény.
Griezmann-t nem tudom hova tenni, azt se tudom, hogy miért van itt. De az nem lehúzás, senkinek nem adta volna oda az Atleti 120 millió alatt.

Nem csak minket szivatnak, a többi csapatot is lehúzzák, Hazard-t is azért tudta a Real "csak" 100 millióért elhozni, mert már csak 1 év volt a szerződéséből, és volt annyi esze, hogy nem hosszabbított egy kis aláírási bónuszért. Megjegyzem, ha Coutinho nem abban az évben hosszabbít a Liverpool-lal, akkor szinte biztos, hogy olcsóbban hozzuk el.

Persze azért vannak érthetetlen dolgok, pl. a KH poszt. Balosra hozták Firpo-t, előre Griezmann-t (olyanok amilyenek, de legalább hiányposztra jöttek), de nem értem hogy mehettünk neki 4 középhátvéddel a szezonnak úgy, hogy abból 1 mindig sérült, 1 pedig szó szerint semmit nem játszik, és már el is passzolták kölcsönbe, ráadásul azélőtt, hogy az új edző megnézhette volna.
Azt se tudom felfogni, hogy miután szezon elején megsérült a fél támadószekció, még télen elpasszoljuk Perez-t, és még Abel Ruiz-t is, aztán megy a kapkodás.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.05.28. 11:46:09

Valamit nagyon elrontott a Barca pár éve az átigazolások területén.
Koncepció nélkül vettek noname brazil és akármilyen játékosokat, akiket kölcsönadtak ingyen, hogy fejlődjenek, aztán nem lett belőlük semmi, már ingyen sem vitte el őket más klub, és a Barca nyögte a fizetésüket a szerződés lejártáig.

Rengeteg ilyen játékos volt, és a klubok rájöttek, hogy a Barcatól ingyen, vagy fillérekért tudnak 1-2 évre kockázat nélkül játékost kölcsönözni, így az átadó listára tett játékosokat sem vette meg senki, max. ingyen elvitték kölcsönbe.
Ezért van az, hogy míg a többi klub a befuccsolt játékosokért is komoly pénzt kap, amiből tud költeni, addig a Barca csak egyre nagyobb nehézség árán tud valakit megvenni. Az más kérdés, hogy a drágán, értéken felül vett játékos az esetek többségében ugyancsak befuccsolt, és megint csak nem lehet belőle pénzt csinálni.

A klubok ráadásul ki is használják azt, hogy pár éve a Barca "kerül amibe kerül" elv alapján vásárolt, és most ha érdeklődik valaki iránt, akkor azonnal megemelkedik az ára.
Pár hónapja az volt a hír, hogy az Inter 80 millió körüli összegért eladná Lautarót.
A Barca elkezdett érdeklődni iránta, és a legfrissebb hír szerint már ragaszkodik az Inter a 111 milliós kivásárlási árhoz.

Az a legnagyobb probléma, hogy ezt a folyamatot nem lehet visszafordítani, vagy csak úgy, ha azt mondja a Barca, hogy rendben, akkor nem veszem meg a kiszemelt játékost, vagyis senkit, de ezzel meg marad a kiöregedő, motiválatlan és megelégedett játékosokból álló csapat, amely évekig nem fog komoly eredményt elérni.

Nagy hiba volt annak idején Roselltől a brazil játékosok felé nyitás, mert bár előtte is voltak kudarcos vásárlások, de onnantól vált ez tömegessé.

Lehet, hogy Laporta túlköltekezett, de az biztos,. hogy a hosszútávú problémát a Rosell- Barto kettős okozta. Nem látom a kiutat, ahhoz egy Cruyff szintű ember kellene, aki annak idején korlátlan hatalommal fillérekért szupercsapatot hozott össze 1-2 valódi és drágább klasszis megvásárlása mellett. Bár Zidane-t már nem tudta fillérekért elhozni, mert Gaspart kirúgta, szóval akkor is voltak már bajok, de utána Van Gaalt követően legalább szaktanácsadóként visszavették.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.05.28. 09:19:08

Csak bennem merül fel rendszeresen a kérdés, hogy ezeket a bizonyos "cserének" szánt játékosokat Mi nem kezeljük jól?

Nem tudom elfogadni, hogy ennyi ember megbukik nálunk, miközben azt látom, hogy nem játszik. Nálam legalábbis, ilyen tyúk vagy tojás kérdéssé vált, hogy azért nem játszik mert nem jó, vagy azért nem jó, mert nem játszik? Nálam az utóbbi kezd gyanússá válni. Egyszerűen nehéz felidézni, hogy mikor volt utoljára megbízható csere emberünk, akit rendszeresen úgy használtunk, hogy második félidőben beáll, és megdobja a teljesítményt. Jelen pillanatban talán Vidal, aki ebbe tartozik, de sok kritikus poszton, valahogy nem tudom elfogadni, hogy milyen jó képességű játékosok buknak meg sorban.

Például bal bunkóban, Alba üszkös lábbal, is előbb játszik mint bárki más, pedig sem Digne, sem Firpo nem egy kutyaütő alapvetően. A középpályán Busquetsenk gyakorlatilag Keita volt utoljára mérvadó alternatíva, a többi, azóta alkalmazott megoldás, vagy szerkezeti különbséggel járt, vagy egyáltalán nem hasonló profilú játékos játszott a helyén. A támadósor gyakorlatilag csak akkor ütőképes, h Messi pályán van, de sajnos ott sincs alternatív megoldás arra, hogy ki cipelje mellette a zongorát. Mindig megvolt a működő tridente, és a többiek csak kallódtak mellette. Tehát a 4-ik, 5-ik embernek, sosem volt túl sok értelme. (Fati bíztató jelen esetben.)

Én úgy érzem, hogy a cserébe érkező emberek esetében, egy játékos temető vagyunk! Számomra sosem túl izgalmas kérdés, hogy Ki érkezik cserébe. Nem hat meg, hogy a Juventus üzleten keresztül De Sciglio, vagy akár Joao Cancelo fog a padon ülni....Így vagy úgy, de ugyanaz a 11-12 ember viszi majd a csapatot!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.05.26. 14:04:00

Teljesen igazad van. A Setien megjegyzésre már írtam egyszer hogy oké sztárokat kell venni hogy versenyképesek legyünk, nincs idő fiatalokkal kísérletezni, de cserének teljesen jók lennének a sok 30-40 milliós csere igazolások helyett.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2020.05.25. 22:22:32

Rinku írta:
2020.05.24. 19:11:53

Pedig állítólag, aki krva drága, az jó is. Nem is értem, hogy miért vagyunk fennakadva ilyen apróságokon, most floppoltunk rá a klubtörténet 3 legdrágább emberére, de a 4. tuti jó lesz. Tuti. A La Masía is mindegy, ha bezár, nem vele értük el a legnagyobb siekreinket. Nova, szerintem feleslegesen aggósz, kiváló kezekben a klub.
Én lennék a legboldogabb a világon, ha Puig rendszeres játéklehetőséget kapna a jövőben, majd később alapemberré válna. De azt hiszem jogosan feltételezem azt, hogy Havertz előrébb tart a karrierjében, mint ő vagy bármelyik 28 éves kor alatti középpályás, aki La Masián nevelkedik vagy nevelkedett. Nem segít az akadémisták helyzetén a másfél hónapos Setién nyilatkozat sem, ami ezen az oldalon is olvasható volt: “Az emberek mit szeretnének: utánpótlást vagy hogy folytassuk és lépjünk előre? Nem mondom, hogy ez utóbbit nem lehet megtenni az utánpótlással, de amikor azt látod, hogy ezekből a futballistákból, még hiányoznak dolgok, amire szükséged lenne, hogy fejlődniük kell, versenyképesebbek kell legyenek… azt teszed, hogy minél többet vársz el tőlük a fejlődésük érdekében, hogy végül bekerüljenek a csapatba.” - Ennek ellenére is bizakodok benne, hogy az öt cserelehetőség miatt is fog esélyt kapni idén Riqui, és most nem arra gondolok, hogy beáll 3-0-nál 20 percre. Azt már többször is leírtam, hogy én magam abban látom a klub jövőjét, hogy topbajnokságokon kívüli 19-22 évesek kerülnek leigazolásra, mint Arthur de akár kölcsönbe is kerülhetnek bizonyos időre, jó példa Emerson vagy Trincao. Ezen kívül, az olyan kölcsönadásokban/eladásokban visszavásárlási opciókkal is jó számolni, mint amilyet kötött a klub Cucurellával is. Ha minden igaz, a Betis meghosszabbítaná Alena kölcsönszerződését, illetve érdeklődnek ugyanígy Trincao, Fati, Puig és Pedri iránt is - utóbbit egyébként szívesen odaadnám nekik, viszont az első hármat csak a jövőbeli keret összetételétől függően.

Azonban vannak olyan posztok, szerepkörök, ahol nem érdemes nagyon spórolni. (Havertz és Lautaro kapcsán is pénz+játékosról van szó) Ha van egy srác, aki 20 évesen a német bajnokság legjobbjai közé tartozik, annak szerintem van keresnivalója a csapatnál. Főleg, hogy mivel 3 éve játszik hétről-hétre azon a szinten, illetve rendelkezik BL és EL tapasztalattal is valószínűleg kevesebb olyan hiányossággal rendelkezik, amit QS hiányol a klub ifijeiből. Pedig emlékeim szerint az Ő és Valverde érkezésénél is ki lehet emelve, hogy mennyire szívesen szoktak nyúlni a klubjuk korosztályos csapataihoz. Valószínűleg egyébként az előbb leírtak okán is lett inkább leigazolva Frenkie De Jong és nem inkább Oriol Busquetset építgetik be az első csapatba.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.05.25. 15:14:24

Rinku írta:
2020.05.24. 19:11:53
Pedig állítólag, aki krva drága, az jó is. Nem is értem, hogy miért vagyunk fennakadva ilyen apróságokon, most floppoltunk rá a klubtörténet 3 legdrágább emberére, de a 4. tuti jó lesz. Tuti. A La Masía is mindegy, ha bezár, nem vele értük el a legnagyobb siekreinket. Nova, szerintem feleslegesen aggósz, kiváló kezekben a klub.
hát igen, mindig pont az én kedvenc méregdrága játékosom lesz az, aki mostmár viszont tuti beválik :mrgreen:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.05.25. 12:14:20

MatyiG írta:
2020.05.25. 11:45:36
Szerintem adjuk el De Jongot is, és hozzuk el Kantet vagy Pogbat.
Abszolút támogatom.
Én még Ter Stegen-nel se hosszabbítanék, hoznám helyette Buffon-t.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.05.25. 12:02:06

MatyiG írta:
2020.05.25. 11:45:36
Szerintem adjuk el De Jongot is, és hozzuk el Kantet vagy Pogbat.
De Jongé a jövő. Pogba no comment... Világ legtúlértékeltebbek játékosának top3as részt vevője..
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.05.25. 11:47:22

szbsz írta:
2020.05.25. 10:16:33
Olasz lapok szerint, úgy néz ki Arthurt sikerült jobb belátásra bírni
A spanyol lapok szerint meg nem :D
Úgyis maradni fog...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.05.25. 11:45:36

Szerintem adjuk el De Jongot is, és hozzuk el Kantet vagy Pogbat.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.05.25. 11:05:01

Komolyan vicc, ami itt folyik.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.05.25. 10:16:33

Olasz lapok szerint, úgy néz ki Arthurt sikerült jobb belátásra bírni és már nem köti annyira az ebet a karóhoz... Valószínű így nemsokára meg is lesz az egyezség a klubok között is. Már csak az a kérdés mikor fog létrejönni a csere, már júliusban vagy csak ha véget ér a szezon?
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.05.25. 09:35:43

MatyiG írta:
2020.05.25. 08:23:56
Tehát Pjanic kutyaütő, Havertz nem. A bosnyák kicsit többet tett le az asztalra. Hozzáteszem, nem láttam még játszani a németet, de Pjanicot kutyaütőnek nevezni elég erős.
Mivel a nagy többség szabadulni akar a 30asoktól plusz de Sciglioval párban nyugodt szívvel nevezem kutyaütőnek. De hogy megadjam neki a tiszteletet is valóban nem egy rossz játékos de nem az a szint amire nekünk szükség van. Nem lennék előrébb vele.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2020.05.25. 09:07:50

Ha elhozzuk Martinezt az Interből, vagy bármely más csatárt, akkor szerintetek elől kiket érdemes hagyni?
Messi, Suarez, Grizeman és Martinez tuti marad. Braithwaitet és Coutinhot feltétlenül el kell adni szerintem. Dembi kérdéses, hogy eladható-e, ha igen, akkor mennyiért. De ha őt is eladnánk, akkor szerintetek elég lenne előre: Griezman/Fati - Suarez/Martinez - Messi/Trincao???
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.05.25. 08:23:56

Tehát Pjanic kutyaütő, Havertz nem. A bosnyák kicsit többet tett le az asztalra. Hozzáteszem, nem láttam még játszani a németet, de Pjanicot kutyaütőnek nevezni elég erős.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.05.25. 01:46:51

NovaProspekt írta:
2020.05.24. 12:27:12
jó, csak Havertzért megint regombolnak majd rólunk 100 milliót alsóhangon, és az ég adta világon semmi nem garantálja, h be is fog válni csak azért, mert sokat fizettünk érte. pénze meg nincs a klubnak most erre.
Ha mindenképp szabadulni akarunk Semedotól akkor egy az egyben adjuk el 50-60 millióért és adunk egy játékost a Leverkusennek és majdnem megis van az ára, inkább ez mint hozzunk két felesleges kutyaütőt Torinóból.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.05.24. 19:57:09

Rinku írta:
2020.05.24. 19:11:53
NovaProspekt írta:
2020.05.24. 12:27:12
jó, csak Havertzért megint regombolnak majd rólunk 100 milliót alsóhangon, és az ég adta világon semmi nem garantálja, h be is fog válni csak azért, mert sokat fizettünk érte. pénze meg nincs a klubnak most erre.
Pedig állítólag, aki krva drága, az jó is. Nem is értem, hogy miért vagyunk fennakadva ilyen apróságokon, most floppoltunk rá a klubtörténet 3 legdrágább emberére, de a 4. tuti jó lesz. Tuti. A La Masía is mindegy, ha bezár, nem vele értük el a legnagyobb siekreinket. Nova, szerintem feleslegesen aggósz, kiváló kezekben a klub.
Havertz-el kapcsolatban mindenhol cserés ügyletet írnak, biztos, hogy nem fizetünk ki megint 100+ milliót. Eléggé kéne egy kp, aki a kapura is veszélyes. Sokat nem tudok a gyerekről, de az már jó jel, hogy nem az instagram-követői miatt becsülik 100 millióra.
Lautaro-ért se fogjuk letenni a 111 misit, ezért megy a huzavona lassan fél éve.

Így, hogy mindenki más is sz.rban van, nem tartom kizártnak, hogy okosan keverik majd a lapokat nyáron, nem olyan rég lehoztunk egy nyarat pluszban, most is el lehet adni egy csomó játékost. Nem akarok túl optimista lenni, de simán kinézem Abidal-éból, hogy papíron erősítünk és nem megyünk csődbe. Coutinho, Dembele, Umtiti hiába nem váltak be, azért van nevük, egy 150-et minimum illene összeszedni értük, de cserealapnak is lehetne használni őket. És akkor a "maradékokról" nem is beszéltünk (Rakitic, Firpo, Rafinha, Alena, Wague),

Aztán hogy az új játékosok beválnak-e az más kérdés.
Coutinho-nál senki nem tudta, hogy ennyire leépül, Griezmann-t meg nem nevezném flopnak.

A La Masia-ra építeni max akkor lehet, ha tényezők lesznek a másodosztályban, amúgy meg még mindig tartom, hogy okosan kölcsönadni kéne megtanulnunk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.05.24. 19:11:53

NovaProspekt írta:
2020.05.24. 12:27:12
jó, csak Havertzért megint regombolnak majd rólunk 100 milliót alsóhangon, és az ég adta világon semmi nem garantálja, h be is fog válni csak azért, mert sokat fizettünk érte. pénze meg nincs a klubnak most erre.
Pedig állítólag, aki krva drága, az jó is. Nem is értem, hogy miért vagyunk fennakadva ilyen apróságokon, most floppoltunk rá a klubtörténet 3 legdrágább emberére, de a 4. tuti jó lesz. Tuti. A La Masía is mindegy, ha bezár, nem vele értük el a legnagyobb siekreinket. Nova, szerintem feleslegesen aggósz, kiváló kezekben a klub.
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése