Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.01. 18:14:59

Tobias88 írta:
S.Agüero írta:Oda kell adni neki a karmesterpálcát, aztán hadd szóljon. :)
Akkor te hülye vagy Cruyff szerint, ahogy én is mert azt mondod, hogy Xavi már nem fér be a kezdőbe (ami teljesen igaz is)
az öreg azt hülyézte le aki elküldené. el küldeni valóban nem kell, de pad már bőven kijár neki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.01. 17:44:53

S.Agüero írta:Oda kell adni neki a karmesterpálcát, aztán hadd szóljon. :)
Akkor te hülye vagy Cruyff szerint, ahogy én is mert azt mondod, hogy Xavi már nem fér be a kezdőbe (ami teljesen igaz is)
94:39 6 - 1
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.01. 16:06:50

KP-n Xavi helyett Fabregast kell játszatni és beépíteni (persze fokozatosan)
Évek óta ezt mondogatjuk, hogy majd fokozatosan beépítjük. 4. éve lesz itt, azt hiszem, és még mindig csak beépítjük. Ezt mondtuk Thiagonál is, aztán eladtuk.
Oda kell adni neki a karmesterpálcát, aztán hadd szóljon. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.01. 16:06:35

Barcaman1993 írta:
Ezt megint nem értem. Ez megint a szokásos sallangos közhelyek egyike, ami vkinek egyszer kipattant a fejéből, hogy Piqué mellé egy vezér kell. Vb,- Eb-, BL és még ki tudja, hogy milyen további címeket nyerő játékosról beszélünk. Aligha hiszem, hogy őt nagyon irányítgatni kéne. Kell mellé egy normális védő, ennyi a kulcs. Ha ez Marquinhos lesz, akkor ő, ha más, akkor más. Mondjuk azt nem tudom, hogy honnan veszed, hogy Marquinhos 3 év múlva jó lenne...? Leírsz vmit, de annak semmi köze nincs a valósághoz.

Kell még 1 kapus, 1-2 védő (Alvestől függően), meg 1 középcsatár (Madzukic, Dzeko csak, hogy értsük, nem Agüero gondolok) és meg is vagyunk. 1-gyel több védőt mondanék alapesetben, de 99%, hogy Mascherano marad, így fölösleges igazolni még egy embert.
Nem azt mondtam, hogy kell mellé egy Puyol vagy anélkül kanyarba sincs, de egy védelmet, ha hatékony akar lenni valakinek igenis össze kell fogni. És nem Piquét kell itt irányítgatni, de mellé inkább egy kiforrott játékos kell. Mert egy 20 éves Marquinhos vagy egy 22 éves Bartra nem az, és kell melléjük valaki egyelőre.

Azt írtam, hogy a brazilnak kell még idő, 2-3 év mindenképp hogy az elitben legyen. És ehhez tartom is magam. Egy 20 éves játékosnak azon a poszton sok rutint kell még összekaparnia. Nem véletlen, hogy még Henrique is előtte van a válogatottban. Viszont a képességei megvannak ahhoz, hogy huzamosabb ideig top 3-as középső védő legyen.

Danilo szerintem már van olyan szinten mint a jelenlegi Alves. Sok Porto meccset nézek ő, illetve Mangala miatt és az a gyerek már nemcsak egy tehetség. Jól felismeri az egyensúlyt támadás és védekezés között, gyors és fizikálisan is kiváló. Amellett nemcsak félmeccseket játszik, korához képest tapasztalt is. Rendben a portugál liga nem a legveretesebb, de ott is teljesíteni kell.
Viszont a megszerzésével biztos vagyok benne, hogy jó időre be tudnánk biztosítani magunkat azon a poszton, mert még fiatal, fejlődőképes. Ráadásul ő még nincs a pályája csúcsán, nem lefelé fog tartani.
Viszont pontosan ezért nem fogja elengedni a Porto. Vagy ha igen akkor is horribilis áron. Ennek ellenére inkább fizessünk érte plusz 5-6 milliót, minthogy idehozzuk szintén egy vagyonért Cuadradot.
Forca Barca!!!!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.01. 15:24:43

Danilo nem lenne rossz választás, de jelenleg ő is csak tehetség és nem sztár, gyengébb mint Alves abban biztos vagyok. Ennyi erővel már Montoya is lehetne ott, de azt szerintem egyikőnk se szeretné, szerintem nem Barca szint. Ráadásul a Porto 13 millióért vette, 25 alatt nem adnák el és annyit meg nem ér.

Egyszerűen nincs jelenleg kiváló jobbhátvéd a világon, akiért érdemes lenne pénzt kiadni.
94:39 6 - 1
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.06.01. 14:45:03

Véleményem szerint KH posztra Benatia lenne a legjobb választás Pique mellé, 27 éves most van legjobb formájában erős,jól passzol,fejeléssel és emberfogással semmi probléma egyszóval beleillene a csapatba! Nem mellesleg nyilatkozatából is sejteni lehet h hajlik a Barca felé.
(A SPORT most hozta le h a Roma 61 milliot kér érte hát annyit biztos nem ér) Valamint Mathieu-t érdemes lenne leigazolni Bartra mellé a padra ha tavaszra ugyanúgy elfogynánk de ne legyen így.

Jobbhátvéd poszton mindenképpen menni kell Dani Alves-nek bármennyire is bírom a csávót és tudom nagy "spanok" Messivel. A régi sebessége már a múlté 10ből 5öt jobbszél miatt kapjuk pontosabban amiatt h felmegy támadni ami még el is megy ( bár beadásai 1% jó csupán) de védekezni nagyon nem ér vissza és ha még vissza is ér úgy átmennek rajta mint a kés a vajon.
Legjobb választás Danilo lenne szvsz a Porto-ból.Csereként pedig Montoyat megtartanám.

KP-n Xavi helyett Fabregast kell játszatni és beépíteni (persze fokozatosan), Iniesta és Busquets pedig jó lesz mellette! Csereként a kölcsönből visszajövő Rafinha és Sergi Roberto illetve Busquets helyére Mascherano megfelelne ha vállalná ezt a szerepkört

Elől nem tudom mi legyen/lesz. SZVSZ kellene egy erőcsatár pl Mario Mandžukić. Aki rögzített helyzeteknél be tudná fejelni a labdát a hálóba illetve támadásnál nem tudnák csupán testtel kiszorítani mint NJR-t. Balszélen egyértelműen Neymar jobbon pedig Messi-t kezdetném.

Cserejátékosok közül Songot,Tellot,Pedrot adnám el. Mivel érkezik Gerard Deulofeu előre és KP-ra Rafinha.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.01. 14:15:14

Chino írta: Hát nem valószínű, hogy sokkal előrébb lennénk. Még annyit se védekezik, mint Alves. Így is a góljaink zömét arról az oldalról kaptuk, úgy, hogy egy Alexis volt Dani előtt. Most mi lenne egy Cuadrado-Aguero széllel.

Max a beadásokban fejlődhetnénk, de azt megint minek.

A védelem problémájára megint születne egy félmegoldás. Koke pedig tehetséges srác, de egyelőre nem sokkal több. 2 év múlva talán már előrébb lennénk vele. Ezt a Kun helyett Pedro, Neymar helyett Gerard dolgot sem nagyon értem.
Ez az átalakítás benne lenne alsóhangon 200 millióba és olyan sokat nem lépnénk vele előre. Még ha elmegy Alves, Song, Tello, Cesc, Alexis, akkor se lenne esélyünk ezt megjátszani.

Ter Stegen: 12
Bravo: 12
Cuadrado: 30-32
Marquinhos: 30-35
Mathieu: 15
Koke: 50
Aguero: 50
Llorrente: 15

Ez így kb. 220 millió és akkor még finom voltam, mert valószínűleg sokkal jobban kiszipolyoznának minket.

Nekünk meg ha nagyon nagy szerencsénk lesz:

Alexis: 32
Cesc: 45
Tello 12
Song: 15
Alves: 15

Ez pedig olyan 130 millió, ami csodaszámba menne, mert ha reálisan a mi igazoláspolitikánkat vesszük figyelembe akkor lenne belőle 100-110. (ha mákunk lenne a felesleg még elmenne 8-10-ért)
Akkor az eladásokon felül kellene még olyan 100-110 millió, ami lehetetlen, és nem is erősödtünk túl sokat. Ez az ami elkeserítő.
A védelmet is megoldjuk Mathieu-vel meg Marquinhos-al és vagyunk alsóhangon mínusz 50 millióba. Félreértés ne essék nagyon jó játékosnak tartom a brazilt és kb. 3 év múlva már az elit tagja lehet, de ő kell nekünk Bartra és Piqué mellé? Úgy hogy VV is elment és van helyette Ter Stegen. Na ott aztán lenne káosz. Ha nem volt Puyol, legalább Vitya irányítgatott, most viszont Piquére hárulna ez a feladat. Neki kéne az egész védelmet összefogni. Ez az öngyilkosság.

Szóval remélem a Sport csak a hasára csapott.
Kicsit túlmisztifikálod (nemcsak te) a dolgokat. Egyrészt ezeknek a nagy része csak a Sport kitalációja. Most őszintén, mi szükségünk van nekünk Agüerora, vagy Kokera? Nem látom benne a logikát, mellette elképesztően sok pénzünk menne el rá. Cuadradoról már vagy 1 hónapja nem is cikkeznek, most hirtelen bedobták, mint a joly jokert. Ahogy írod teljesen fölösleges, ha te látod, én látom, akkor a vezetőség is minden bizonnyal látja. Azt meg nem merem mondani, hogy alternatívaként a Mundo bedobta Reus és Gündogan nevét... Reus lenyilatkozta, hogy marad, Gündogant meg aligha fogjuk leigazolni, mivel már lassan 1 éve sérült. Na ennyi valóságalapja van ezeknek a pletykáknak.

A távozókhoz meg hozzátenném, hogy Bartomeu nem rég nyilatkozta le, hogy Alexis és Fabregas is marad.

Ezt megint nem értem. Ez megint a szokásos sallangos közhelyek egyike, ami vkinek egyszer kipattant a fejéből, hogy Piqué mellé egy vezér kell. Vb,- Eb-, BL és még ki tudja, hogy milyen további címeket nyerő játékosról beszélünk. Aligha hiszem, hogy őt nagyon irányítgatni kéne. Kell mellé egy normális védő, ennyi a kulcs. Ha ez Marquinhos lesz, akkor ő, ha más, akkor más. Mondjuk azt nem tudom, hogy honnan veszed, hogy Marquinhos 3 év múlva jó lenne...? Leírsz vmit, de annak semmi köze nincs a valósághoz.

Kell még 1 kapus, 1-2 védő (Alvestől függően), meg 1 középcsatár (Madzukic, Dzeko csak, hogy értsük, nem Agüero gondolok) és meg is vagyunk. 1-gyel több védőt mondanék alapesetben, de 99%, hogy Mascherano marad, így fölösleges igazolni még egy embert.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.01. 14:11:09

igazatok van, maradjon minden a régiben :D vegyünk egy középső védőt és kész is az új csapat. :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.01. 13:59:06

Az eszem megáll ezektől az átigazolási pletykáktól. Ha igaz ez az "álom (rémálom) 11", akkor nagyon sötét jövő elé néz a csapat. Főleg a védelem miatt. Elöl ígéretes a Koke-Cesc, Sánchez-Agüero "csere", bár én Sánchez helyett Pedro-t küldeném, ha van érdeklődő, de mivel alapvetően kiegészítő emberről lenne szó, így Pedro is jó lehet, főleg, ha Deulofeu beváltja a hozzá fűzött reményeket, mert akkor Petike hamar csak 4. számú opció lesz a szélső támadók között. Llorente a padra jó lenne, de nem biztos, hogy annyi pénzért megérné, mint amennyiért a Juve eladná. Tehát ez rendben is van, ahogy az is, hogy Mascherano-ra a továbbiakban Busquets cseréjeként számítunk. Ha az utóbbi évekből indulunk ki, úgysem fogjuk sokat látni itt az argentin-t...A kapusok is rendben vannak, amennyiben Stegen-t nem akarják kifúrni...

Ami nálam viszont kiveri a biztosítékot az a védelem. Hozunk egy szélső támadót szélső védőnek és igazolunk egy szélső védőt középső védőnek... Ez semmi előrelépést nem jelent, inkább visszalépést. Ne csináljuk már azt, amit a galaktikus reál akart...Cuadrado helyett inkább adjuk meg Montoya-nak a bizalmat és rakjuk mellé Adriano-t, akkor pedig Mathieu mehet Alba cseréjének balhátvédnek. Középre meg egyértelműen kevés lesz Marquinhos. Piqué mellé továbbra is egy vezér kell, mert Piqué képtelen összefogni, irányítani a védelmet. Nem éppen egy Puyol vagy Maldini... mérföldekre van ettől, de még Thiago Silva-tól is. Ezekkel az igazolásokkal gallyra megy a jövő évi csapat is... :roll:
Az anyagi része annyira nem izgat.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.01. 13:53:31

visca el barca írta:
alvesnél sztem csak jobb lehet. amugy a puding próbája az evés, majd kiderül.
Hát nem valószínű, hogy sokkal előrébb lennénk. Még annyit se védekezik, mint Alves. Így is a góljaink zömét arról az oldalról kaptuk, úgy, hogy egy Alexis volt Dani előtt. Most mi lenne egy Cuadrado-Aguero széllel.

Max a beadásokban fejlődhetnénk, de azt megint minek.

A védelem problémájára megint születne egy félmegoldás. Koke pedig tehetséges srác, de egyelőre nem sokkal több. 2 év múlva talán már előrébb lennénk vele. Ezt a Kun helyett Pedro, Neymar helyett Gerard dolgot sem nagyon értem.
Ez az átalakítás benne lenne alsóhangon 200 millióba és olyan sokat nem lépnénk vele előre. Még ha elmegy Alves, Song, Tello, Cesc, Alexis, akkor se lenne esélyünk ezt megjátszani.

Ter Stegen: 12
Bravo: 12
Cuadrado: 30-32
Marquinhos: 30-35
Mathieu: 15
Koke: 50
Aguero: 50
Llorrente: 15

Ez így kb. 220 millió és akkor még finom voltam, mert valószínűleg sokkal jobban kiszipolyoznának minket.

Nekünk meg ha nagyon nagy szerencsénk lesz:

Alexis: 32
Cesc: 45
Tello 12
Song: 15
Alves: 15

Ez pedig olyan 130 millió, ami csodaszámba menne, mert ha reálisan a mi igazoláspolitikánkat vesszük figyelembe akkor lenne belőle 100-110. (ha mákunk lenne a felesleg még elmenne 8-10-ért)
Akkor az eladásokon felül kellene még olyan 100-110 millió, ami lehetetlen, és nem is erősödtünk túl sokat. Ez az ami elkeserítő.
A védelmet is megoldjuk Mathieu-vel meg Marquinhos-al és vagyunk alsóhangon mínusz 50 millióba. Félreértés ne essék nagyon jó játékosnak tartom a brazilt és kb. 3 év múlva már az elit tagja lehet, de ő kell nekünk Bartra és Piqué mellé? Úgy hogy VV is elment és van helyette Ter Stegen. Na ott aztán lenne káosz. Ha nem volt Puyol, legalább Vitya irányítgatott, most viszont Piquére hárulna ez a feladat. Neki kéne az egész védelmet összefogni. Ez az öngyilkosság.

Szóval remélem a Sport csak a hasára csapott.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.01. 12:58:36

visca el barca írta:
MichaaBee írta:Azért ne gondold, hogy ha Mathieu jön, akkor 35-ért fog jönni. Garayért és Mathieu-ért is reális ár nagyjából a 15, azért ne állítsd be úgy, hogy a Bayern most de olcsón fogott sztárjátékost... :D
de azért ha választani kellene a kettő közül te is garayt vennéd meg inkább. mint 100ból 100 másik szurker... :D
Teljesen őszintén mondom, hogy hagynám mind a kettőt a fenébe. :D Bartra elöl szívnák el csak a játékperceket, 4. számú hátvédnek meg itt van Mascherano.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.01. 12:54:43

MichaaBee írta:
visca el barca írta:A Bayern a távozó Daniel van Buyten helyére igazolna középső védőt. Garayért – akinek 2015-ig érvényes szerződése van a portugáloknál – 15 millió eurót fizetnének a müncheniek.

érdekes, ők tudnak jó áron jó játékost fizetni. nálunk majd egy matyiő lesz 35...
Azért ne gondold, hogy ha Mathieu jön, akkor 35-ért fog jönni. Garayért és Mathieu-ért is reális ár nagyjából a 15, azért ne állítsd be úgy, hogy a Bayern most de olcsón fogott sztárjátékost... :D
de azért ha választani kellene a kettő közül te is garayt vennéd meg inkább. mint 100ból 100 másik szurker... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.01. 12:46:52

visca el barca írta:A Bayern a távozó Daniel van Buyten helyére igazolna középső védőt. Garayért – akinek 2015-ig érvényes szerződése van a portugáloknál – 15 millió eurót fizetnének a müncheniek.

érdekes, ők tudnak jó áron jó játékost fizetni. nálunk majd egy matyiő lesz 35...
Azért ne gondold, hogy ha Mathieu jön, akkor 35-ért fog jönni. Garayért és Mathieu-ért is reális ár nagyjából a 15, azért ne állítsd be úgy, hogy a Bayern most de olcsón fogott sztárjátékost... :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 12:32:13

visca el barca írta:A Bayern a távozó Daniel van Buyten helyére igazolna középső védőt. Garayért – akinek 2015-ig érvényes szerződése van a portugáloknál – 15 millió eurót fizetnének a müncheniek.

érdekes, ők tudnak jó áron jó játékost fizetni. nálunk majd egy matyiő lesz 35...
Azért amit korábban mondtam. Elodázott igazolások, kizárásveszély, látványos igazolási kényszer. Minden adja magát, mindenki tudja, hogy... ban vagyunk.A Bayernél nincs ilyen gond. Ott az edző kért valamit mindig megkapta így ez a helyzet náluk elő se állhatott.

Engem inkább az dühit, hogy a Real 12 évig nem nyert BL-t mi nyertünk hármat. Vita nélkül 6-7 évig Európa legerősebb csapata voltunk, mindig minket kellet legyőzni a csúcsra éréshez. Dőlt a lé! Ezzel szemben a Madrid kinéz valakit 35 milláért simán kipengeti mi 2-3 milliókon meditálunk. Itt valami nagyon nincs jól!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.01. 12:21:06

A Bayern a távozó Daniel van Buyten helyére igazolna középső védőt. Garayért – akinek 2015-ig érvényes szerződése van a portugáloknál – 15 millió eurót fizetnének a müncheniek.

érdekes, ők tudnak jó áron jó játékost fizetni. nálunk majd egy matyiő lesz 35...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 12:08:26

csababarca írta:
Feast4 írta:Amúgy megmondom azért nem tudunk külsős sztárezőt sem hozni, mert egy a nevére is valamit adó szakember ehhez az igazoláspolitikához nem aszisztál.
Főleg hogy nekünk semmilyen átigazoláspolitikánk nincsen,szóval a semmihez asszisztálni sem lehetne.
Igaz. :shock: :(
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 12:06:48

palesz77 írta:
Nervo írta: A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
Ha 2-3 hete írták volna a cikket, akkor a cserekapus Willy lett volna, védelembe David Luiz, Pique mögött Laporte, a középpályán Yaya Touré, a csatársorban meg a jobboson Reus, Messi mögött pedig mondjuk Mandzukic neve állna.. A 'Sport' mostanában kb 30 kacsát és 2 valóságtartalmú cikket hoz le naponta, 99,9%-ig biztos vagyok benne, hogy nem így fog kinézni jövőre a csapat.
A támadósor még nem is lenne gáz. De az a védelem... Meg meglepne ha 2-3 30 milliós igazolást két 60 millióst meg csinálnák. Ebből a névsorbol már a transfermarkt adatai alapján is a gatyánkat elköltenénk. Főleg, hogy mindenki tudja a Barcát lehet most pumpolni, kitárás veszély az átigazolási piacról, igazolási kényszer, elöregedett csapatrészek...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.01. 11:53:48

Nervo írta:
visca el barca írta:
Nervo írta:Visca, egy cuadrado a barcába :?
alvesnél sztem csak jobb lehet. amugy a puding próbája az evés, majd kiderül.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.01. 11:52:13

visca el barca írta:
Nervo írta:A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
csont nélkül aláírnám ezt a kezdőt, nem tudom mi a problémád vele.
Visca, egy cuadrado a barcába :?: :lol: Chinónak van igaza sztem ebben a témában, sztem is ide a Van der wiel, Daniló, Azpilikúéta 3-asból lehetne a nyerőember erre a posztra. Agüero ára pedig egymaga kiteszi akár 3 játékos összértékét, ő helyette sztem is akkor már inkább a német jöjjön. :D
Egyébként Visca, Jordan Ayewról mi a véleményed ő szted barca szint?Mondjuk Pedró vagy Telló helyett szerinted?Ahhoz mit szólnál mint Marseille szurkoló is egyben,hogyha esetleg az ő neve is felmerülne a csapatnál? :mrgreen: Csak azért kérdezem mert egyszer-kétszer már láttam játszani és elég ügyesnek tűnik a srác. :wink:
A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.06.01. 12:10:18-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.01. 11:39:22

Nervo írta:A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
csont nélkül aláírnám ezt a kezdőt, nem tudom mi a problémád vele.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.01. 10:20:05

Alexis Sanchezre a Manchester United, a PSG és a Liverpool is tettek ajánlatot, de mindegyikre nemet mondtunk. Remélem akkor már itt is marad, mert szerintem a PSG nem egy fiáker összeget ajánlott, hogy kapásból elutasítsuk.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.01. 09:06:45

Nervo írta: A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
Ha 2-3 hete írták volna a cikket, akkor a cserekapus Willy lett volna, védelembe David Luiz, Pique mögött Laporte, a középpályán Yaya Touré, a csatársorban meg a jobboson Reus, Messi mögött pedig mondjuk Mandzukic neve állna.. A 'Sport' mostanában kb 30 kacsát és 2 valóságtartalmú cikket hoz le naponta, 99,9%-ig biztos vagyok benne, hogy nem így fog kinézni jövőre a csapat.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.06.01. 09:00:16

Nervo írta: A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
Kizárt, hogy Agüerot meg Koket egyszerre vegyük meg még akkor is ha Fabregast meg Sánchezt eladnánk. Csak Agüero meg Koke kerülne kb 120 millióba
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.06.01. 08:39:24

Ez 22 játékos, ami azt jelentené, hogy Montoya, Bartra, Deulofeu, Rafinha és még egyik még a padra sem fog leférni... Helyüket étveszik Macsiöék. Fantasztikusan rossz.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.01. 08:26:26

Nervo írta: A sport így látja a jövőbeli kezdő tizenegyűnket, remélem hogy rosszul és hogy nem ez lesz. Mert hogyha tényleg ez lesz akkor gatta finish lesz ismét. #-o
Én is, mert ezzel simán tönkretennék a csapatot. Alves-Fabregas-Alexis out lenne ezek szerint, ami a legnagyobb hibája lenne az egésznek. Cuadrado, Mathieu, Koke, Agüero, Llorente... A fele teljesen felesleges, a másik felével meg nem, hogy erősebbek lennénk, hanem pont hogy gyengülnénk velük.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése