Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.04.22. 21:27:39

mes írta:Ma mentunk meccsre a csapatommal, a buszon dumalgattunk a focirol a tobbiekkel.
Tobbek kozt olyanok hangzottak el, miszerint nyartol RVP nalunk folytatja( ezert talalkozott a csapattal Londonban).
Valami hir errol ?
Nem ellenezném, de ha jönne akkor középre kell rakni és Messi szélre. Ha Messi a világ legeslegjobbja, akkor a szélen is annak kell lennie! Hiába ő a leghatékonyabb emberünk középen, de ha már lenne valaki aki beveri a beérkező labdákat, akkor valamilyen szinten pótolva lenne Messi csatárszerepe, és a Bolha játszhatna szabadon(nem mintha most máshogy játszana, de úgy ténylegesen szabadon), és húzogathatná a váratlanokat.
Neymar bennem hatalmas kérdőjel, ennek pontot tennék a végére. Szívesen látnám Geretbélt és Thiago Silvát + RvP, de mivel kétlem, hogy 2 védőt hozunk, ezért Silva és RvP. És szerintem ha nem is véglegesen, de sok meccsre feljön Dölöfü és még a nagyobb tehetségek.
Vamos!
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2012.04.22. 21:21:03

Ma mentunk meccsre a csapatommal, a buszon dumalgattunk a focirol a tobbiekkel.
Tobbek kozt olyanok hangzottak el, miszerint nyartol RVP nalunk folytatja( ezert talalkozott a csapattal Londonban).
Valami hir errol ?
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.22. 18:57:28

S.Agüero írta:Nem kell ide semmiféle keretújítás meg hasonló baromságok!
Jöjjön nyáron Alba, Thiago Silva és esetleg egy támadó! :wink:
Szerintem ezt keretújításnak hívják :D
Albáról én is hasonló véleménnyel vagyok, TS is jól cseng, de szerintem ellennénk nélküle. Persze ha kiderül végre, hogy Piqué hogy is áll.
Az általad is említett támadó, na az lenne nagyon jó. Vagy esetleg kipróbálni Villát az eredeti posztján végre már. Lehet, hogy az is felérne egy igazolással.
Alexis Sanchez7
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.02.17. 18:37:07

2012.04.22. 18:42:01

Neymar nagyon kellene..
szerintem jobb mint a Cuenca,Tello,Pedro hármas bármelyike..
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.22. 18:29:34

fcbarca0827 :

a lényeg nem az, hogy mit nyertünk az elmult években, mert az káprázat volt, de elmult. Elismerés, gratuláció, de már emlék. Mi jön -ez a kérdés. Villa kevés golt rugott- irod, hisz sérült. Akkor sem rugott eleget amikor nem volt az, és Affelay sem. Akiket felsoroltam azokat nem tényszerüen véded , hogy márpedig szuperek, hanem csak ugy álltaában. Nem lehet megcáfolni amit irtam, mármint tényszerüen - nincsen aki golt rugjon. Csak Messi. Majd egy év mulva irok neked, hogy kinek lett igaza. De örülnék,ha nem nekem. És végül nem a Reál elleni meccs miatt irtam a véleményem. Sajnos a 10 pont hátrány zömében lötyögésből jött össze, abszolut verhető ellenfelekkel szemben. Sokan kifogásolták - esetenként a kellő elszántságot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2012.04.22. 18:43:22-kor.
Fecó
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.22. 17:42:58

Nem kell ide semmiféle keretújítás meg hasonló baromságok!
Jöjjön nyáron Alba, Thiago Silva és esetleg egy támadó! :wink:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.04.22. 17:25:53

Azért én ezt a Jordi Albát sem érezném feltétlen nagy fogásnak. Nem tudom kik nézegettek mostanában Valencia meccset, de engem nem győzött meg. Atletico ellen El-ben katasztrofális volt. Bajnokikon inkább meg fel sem tűnik. Bár kétségtelen, hogy az alapjai jók.

Szerintem Adriano hozza szintjét. Jelenleg!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2012.04.22. 17:24:04

Én nyáron hoznám Neymar-t!
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.04.22. 17:17:10

Tényleg érdekes, hogy milyenek az emberek! egyszer kikapunk, és már elzavarnák a fél csapatot, akit tegnap este 10 óráig még istenítettek! Vicc!
Azokkal értek egyet, akik hátvédet/hátvédeket igazolnának! Én mindenképpen hoznék egy bal oldali védőt (Alba)! Akkor a védelem így nézhetne ki: Alves/Montoya, Piqué/Puyol, Masc/Abidal, Alba/Adriano! Ha lesz távóző hátvéd, vagy középpályáról eligazol Keita, és ezáltal Masc egy sorral feljebb kerülne, akkor vennék középhátvédet is! Középpályán megvagyunk, hiszen a Xavi, Ini, Busi hármas marad, és itt van még Cesc, Tiago és Keita (ha megy Masc) is. A csatártriónkból Messi és Alexis alap, melléjük remélem visszatér egy gólerős Villa, és remélem Pedro is visszanyeri a formáját. Plusz ide vehető még egy Cuenca, Tello és Affelay!
Jó keret ez, nagy játékosokkal, akik tegnap tényleg gyengék voltak, de azt nem szabad elfelejteni, hogy idén mennyi sérülés és egyéb baj ért minket!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.22. 16:42:02

Ugye volt róla szó hogy Bale is a listán van aki elvileg bal oldali játékos szellő, v védő mindegy... Rvp. szerintem sem kell bár elég jó képességü játékosnak tartom... viszont akit védőposztra akar mindenáron a klub, az Javi Martínez, viszont 40 milka sok érte szerintem... Alba nagyszerű döntés lenne, mivel a masía nevelte ki lojális megoldás lehet hosszútávra.. minden függ ugye a távozóinktól is! Keita, Abidal(?) Montoya már megmutatta hogy mindenképp alkalmas lesz a csapat és Pep számára! (megelőlegezem h szerződést hosszabbít)
mert ugye ettől is függenek az átigazolások!!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.22. 16:40:15

sjd írta:
Tocy írta:Viszont érdekes felvetés, hogy egy gólvágó csatár kellene Messi elé. Messi egyre hátrébb játszik, és bizony akár Villa is életképes lehet azon a poszton.
Ezt aláírom, de ehhez nem kell RvP, csapaton belül is meg tudjuk oldani. Sanchez is játszott már ilyen poszton és szerintem Villa vagy Pedro is tudna (sőt, én még Tello-t is meg merném kockáztatni, középen ezzel a tempóelőnnyel könnyebben kerülne ziccerbe)
Tello egyrészt buta, másrészt ( és ez a lényegesebb ) nem elég technikás ahhoz a poszthoz. Nincs hely ott futni semerre, ott érkezni kell ( ösztönből, rutinból, észből... ), valamint érezni, hogy hol és mikor lehet beindulni a lyukakba, valamint beverni a ziccert. Erre egy tapasztaltabb "sztárcsatár" alkalmasabb sokkal. Valóban Alex játszott már ott, feküdt is neki az a poszt, de rá a szélen is szükség lenne.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.22. 16:37:13

Tocy írta:Viszont érdekes felvetés, hogy egy gólvágó csatár kellene Messi elé. Messi egyre hátrébb játszik, és bizony akár Villa is életképes lehet azon a poszton.
Ezt aláírom, de ehhez nem kell RvP, csapaton belül is meg tudjuk oldani. Sanchez is játszott már ilyen poszton és szerintem Villa vagy Pedro is tudna (sőt, én még Tello-t is meg merném kockáztatni, középen ezzel a tempóelőnnyel könnyebben kerülne ziccerbe)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.22. 16:28:41

Egyébként nyilván nem osztom azt a véleményt, hogy változtatni kell, meg 20 új játékos, mert persze butaság. Viszont érdekes felvetés, hogy egy gólvágó csatár kellene Messi elé. Messi egyre hátrébb játszik, és bizony akár Villa is életképes lehet azon a poszton. Ez a 3-4-3 továbbfejlesztett változata, ahol viszont Cescnek nincs helye. Az ő helyén lehetne Messi ( csak többet kellene futnia... ), elöl Villa, széleken Alexis és Pedro. Kp-n még Xavi és Iniesta, hátul Busquets, Mascherano, Puyol és egy balhátvéd. Illetve Alvessel is meg lehet persze oldani, akkor Pedro vagy Alex a padon van. Ez egy kifinomultabb rendszere lehetne az utóbbi meccseken már fel-fel villantott 3-3-4-nek, amely gyorsan váltogatható, mivel Alves elég univerzális, Alexis is átmehet a jobb oldalra, ahogy Villa is játszott már mindkét szélen, stb. Ehhez kérdés, hogy elég lenne-e Villa, vagy kellene a sokak által emlegetett RvP. Szerintem nem kell a holland, főleg mert az árát a védelemre kellene költeni.

Kell egy balhátvéd szerintem, mert Adriano nem az igazi, Abidallal meg ki tudja mi lesz, de ha játszik is, rá középen is szükség lehet. Úgy tudom jövőre Montoya és Muniesa is a felnőtt keret tagja lesz, ezzel így nézne ki a védelmünk:
JHV: Alves, Montoya
KHV: Piqué, Puyol, Mascherano, Fontás, Muniesa
BHV: Adriano, Abidal (?).
Persze tud Puyol is itt-ott játszani, Muniesa és Fontás is volt már bhv. Mindenesetre láttuk, hogy Pep mennyire nem bízik Fontásban, tehát lehet hogy középen csak 3 emberünk van, plusz két vészmegoldás.

Tehát Alba kell, tökéletes megoldás minden szempontból, és bízni kell a két fiatalban ha úgy adódik. A többi csapatrész sztem rendben van, csak akkor kell vmit csinálni ha távozik pl Keita.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.22. 16:19:50

Deus írta:
Game90 írta:OFF: új szavazást nem lehetne összedobni? :)
Sztem nem is ártana :) Vmi Neymar -os szavazás legyen, mert tényleg kíváncsi vagyok a többség véleményére is.

Elnézve a fiataljaink teljesitményét én 100%-ig kitartok amellett, hogy Neymar-t leigazoljuk, anak ellenére, hogy kb 5-6 hónapja még elleneztem.
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.04.22. 16:19:49

Léfe írta:..
Atyaúristen. Ideges lettem.

Kikaptunk 4 év után először (rendes játékidőben) a világ egyik legjobb csapatától, a Real Madridtól és van aki a fél keretet lecserélné. :lol: Még jó, hogy nem várod el Villatól, vagy Afellaytól, hogy rugdossák a gólokat, miközben az egyik az egész szezonban a másik meg fél éve nem léphetett pályára. :lol:

Túl vagyunk a zeniten és, már nem vagyunk a világ legjobb csapata, mert bejutottunk a Copa döntőbe (többek között a Realon át), a BL elődöntőjébe, ahol még mindig jó esélyünk van továbbjutni és, 2. helyezést értünk el a bajnokságban, úgy, hogy az elmúlt 3 évben Mi nyertük azt. Ejj a nem jóját, tényleg hatalmas változtatásokra van szükség. Rúgjanak ki mindenkit a 'csába, mert szánalmas a csapatunk.

Mi az, hogy "még roszabbak leszünk"? Miért, most azok vagyunk? Vááááá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2012.04.22. 16:20:52-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.22. 16:06:18

Neveket soha nem irok, de két igazán gólvágó kellene, egy kp. és minimum 3 védő. Elküldeni meg azt küldenek akit akarnak. Itt -most- csak Messi tud golt rugni. A többi mind inpotens a golt illetően. Bezzeg Messi-Etoo-Roni hármas ugye, de mégHenry is rugott párat. Villa-Pedro-Affelay-Tello-Cuenca nem ide valók, max. tartaléknak. Ekkora frissités amugy is kell, mert jövőre még rosszabbak lesszünk. Tul jollakot a csapat. Régi jelenség ez, nem kell a válltozásoktól félni. Tul vagyunk a zeniten -persze ezzel együtt nem vészes a helyzet, de a világ elsőségnek vége. Sokan irták, hogy "akkor is jobbak vagyunk, mint a Reál". Hát utálni lehet őket, ha valakinek ez jól esik, de ha a BL-t is megnyerik, akkor vitathatatlan tény ez.
Fecó
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.22. 15:53:33

Game90 írta:OFF: új szavazást nem lehetne összedobni? :)
Sztem nem is ártana :) Vmi Neymar -os szavazás legyen, mert tényleg kíváncsi vagyok a többség véleményére is.
KépKép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.22. 15:39:33

barca0417 írta:Szóval ha ebben a felállásban maradunk ahogy tegnap is játszottunk, akkor Messi elé kéne egy olyan mozgékony csatár, aki érkezik Alves (jelen formában felesleges) beadásaira, és a mélységből érkező Messinek teret tud nyitni, képes a szélre is kihúzódni Messi elől, mellől, ha az argentin a 16-oson belülre ér...
Alexis nem igazán erre való, de talán neki menne, de őt meg nem érzem elég gólveszélyesnek, neki kéne ott játszani ahol Tello tegnap. Messi elé kéne egy jó csatár, ha Villa erre megfelel akkor talán nem, de amúgy mindenképpen kéne igazolni egy ilyet. Neveket nem tudom írjak e, egy két ötletem lenne... de nem nagy a választék sajnos.
Igazából csak 3 ember jutott eszembe, van Persie, Rooney és Agüero. De talán még Villa sem lenne annyira rossz egy ilyen felállásban, bár neki nem lesz könnyű visszatérni egy ilyen hosszú sérülés után (+ amúgy sem volt élete formájában).

OFF: új szavazást nem lehetne összedobni? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.04.22. 15:54:04-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2012.04.22. 09:41:51

Egy ilyen vereség után gondoltam, hogy megélénkül ez a topik. De nincs is ezzel gond, amíg nem visszük túlzásba. Én is szeretnék ide való gondolatot leírni.
Messi tegnap, meg a Chelsea ellen is támadó középpályást játszott. Nincs is ezzel gond önmagában, ha van előtte egy gól érzékeny csatár. Mert ha azt a passzt, Xavi helyett egy igazi csatár kapja... gól. persze Xavinak is illene berúgnia, de nem neki kéne ott érkezni. Szóval ha ebben a felállásban maradunk ahogy tegnap is játszottunk, akkor Messi elé kéne egy olyan mozgékony csatár, aki érkezik Alves (jelen formában felesleges) beadásaira, és a mélységből érkező Messinek teret tud nyitni, képes a szélre is kihúzódni Messi elől, mellől, ha az argentin a 16-oson belülre ér...
Alexis nem igazán erre való, de talán neki menne, de őt meg nem érzem elég gólveszélyesnek, neki kéne ott játszani ahol Tello tegnap. Messi elé kéne egy jó csatár, ha Villa erre megfelel akkor talán nem, de amúgy mindenképpen kéne igazolni egy ilyet. Neveket nem tudom írjak e, egy két ötletem lenne... de nem nagy a választék sajnos.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 09:25:46

szerintem az igazolásoknál azt kell figyelembe venni, hogy lassan egy korszak véget ér... anno a '90-es évek mindenkit verő barcája rivaldoval, kluirettel, majd 2003-ban korszakváltás, jött a rijkard, ronaldinho, eto'o, deco féle barca, amit váltott 2007-ben a guardiola féle siker csapat! azonban ezek a játékosok sajnos nem örökké fiatalok. azt gondolom a következő szezonban még ezeket a srácokat láthatjuk a pályán, de az után egy újabb nagyobb korszakváltás következhet. miért gondolom??? addigra puyol 36 éves lesz, xavi is ha jól tudom 33-34 körül, abidal 1+1 szerződése lejár és ő is 35 körül lesz, villa is 33, a pedro-tello-cuenca tiróról meg kiderül, hogy megérnek, vagy megmaradnak nagy tehetségnek, mint bojan... ezért úgy gondolom, most nyáron nem lesz nagy mozgás, de utána jelentős, akár korszakváltó. megválhatunk villától, abidaltól, de akár a tello-cuenca-pedro hármastól is lehetséges és puyol akár úgy dönthet, hogy visszavonul, xavi meg lassacskán addigra átadja a helyét a kezdőben a cesc-thiago kettősnek. ez kb. a fél csapatot érintené, vagyis ez a 2003-as és a 2007-es nagy korszakváltást hozhatja... akár pep nélkül, mert pep biztosan marad sztem jövőre, de utána, ha egy ilyen korszakváltás lezajlana, nem biztos, hogy ő maradna..... mert ez az ő csapata, a pep féle világverő barca!!!!! úgyhogy csodáljuk jövőre ezeket a srácokat, mert utána már nem biztos a jelenlegi csapat.....
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.20. 15:54:20

Barcaman1993 írta:Tegnap, mikor EL meccset néztem beugrott vmi. Csak szóljatok, ha hülyeségnek tartjátok. Arra gondoltam, hogy a Valenciából meg kéne szerezni Mathieut, Albát és a Bilbaoból Javi Martinezt. Úgy számoltam, hogy erre nagyjából 70 milla kéne és ha hozzávesszük Keita, Afellay távozását, már meg is van a 45-50 milliós költekezési plafonunk. Előfordulhat, hogy nem túlzok, ha azt mondom, hogy a 2 Valencia játékos a világ egyik legjobb baloldalát alkotják. Az áruk nem is hiszem, hogy olyan magas lenne, de arra nem mernék tenni, hogy mindkét játékosától megválna a Vale. Mathieu baloson hátul és kp-n, míg Alba a balon mindent tud játszani. Adriano meg átmenne jobbra. Javi Martinez meg Sergioval válthatnák egymást kp-n, ráadásul hátul középen is rendkívül jól ellátja a feladatát. Elég őrült ötletnek tartom, de nem hinném, hogy olyan nagy hülyeségeket írtam volna. Természetesen ennek semmi alapja sincs, de nem hinném, hogy rosszul járnánk ilyen átigazolási transzferekkel.
martínez és alba érkezésére van esély, mathieu-ére szerintem nincs, ahogy szükség sem. viszont keita-tól nem szívesen válnék meg, az erényein túl már csak azért sem, mert busquets nem fog padozni, erre martínez nem hiszem, hogy vevő lenne, másrészt ő szerintem a védelembe érkezne, főleg, hogy mostanában ott játszik a bilbaoban is. adrianot viszont eladnám, mert szvsz nem szint, jobbra mehet montoya, balon meg abidal és alba tökéletesen elég lesz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.20. 15:50:04

Barcaman1993 írta:Tegnap, mikor EL meccset néztem beugrott vmi. Csak szóljatok, ha hülyeségnek tartjátok. Arra gondoltam, hogy a Valenciából meg kéne szerezni Mathieut, Albát és a Bilbaoból Javi Martinezt. Úgy számoltam, hogy erre nagyjából 70 milla kéne és ha hozzávesszük Keita, Afellay távozását, már meg is van a 45-50 milliós költekezési plafonunk. Előfordulhat, hogy nem túlzok, ha azt mondom, hogy a 2 Valencia játékos a világ egyik legjobb baloldalát alkotják. Az áruk nem is hiszem, hogy olyan magas lenne, de arra nem mernék tenni, hogy mindkét játékosától megválna a Vale. Mathieu baloson hátul és kp-n, míg Alba a balon mindent tud játszani. Adriano meg átmenne jobbra. Javi Martinez meg Sergioval válthatnák egymást kp-n, ráadásul hátul középen is rendkívül jól ellátja a feladatát. Elég őrült ötletnek tartom, de nem hinném, hogy olyan nagy hülyeségeket írtam volna. Természetesen ennek semmi alapja sincs, de nem hinném, hogy rosszul járnánk ilyen átigazolási transzferekkel.
javi martinez lassú és elsősorban középhátvédként lett "nagy név". elég nagy bukta lenne. mathieu-ra nincs szükségetek. alba jó döntés lenne
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.20. 15:48:18

Tegnap, mikor EL meccset néztem beugrott vmi. Csak szóljatok, ha hülyeségnek tartjátok. Arra gondoltam, hogy a Valenciából meg kéne szerezni Mathieut, Albát és a Bilbaoból Javi Martinezt. Úgy számoltam, hogy erre nagyjából 70 milla kéne és ha hozzávesszük Keita, Afellay távozását, már meg is van a 45-50 milliós költekezési plafonunk. Előfordulhat, hogy nem túlzok, ha azt mondom, hogy a 2 Valencia játékos a világ egyik legjobb baloldalát alkotják. Az áruk nem is hiszem, hogy olyan magas lenne, de arra nem mernék tenni, hogy mindkét játékosától megválna a Vale. Mathieu baloson hátul és kp-n, míg Alba a balon mindent tud játszani. Adriano meg átmenne jobbra. Javi Martinez meg Sergioval válthatnák egymást kp-n, ráadásul hátul középen is rendkívül jól ellátja a feladatát. Elég őrült ötletnek tartom, de nem hinném, hogy olyan nagy hülyeségeket írtam volna. Természetesen ennek semmi alapja sincs, de nem hinném, hogy rosszul járnánk ilyen átigazolási transzferekkel.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.19. 18:02:04

Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.18. 14:00:43

Rinku írta:Nem a tehetségével van a baj... Az a baj, hogy egy hülye gyerek. Nem a ruha teszi az embert, ez bölcs mondás, igen, de te választod meg, hogy mit veszel fel és hogy nézel ki. Ez a tökkelütött kakastaréj fülbevalóval, gyönyörű... Meg 19 évesen gyereke született, ha a kinézete nem is, de ez mindent elárul róla...

És nem árt megjegyezni, hogy egy dél-amerikai játékos mindig lutri. Függetlenül attól, hogy paraguayi vagy ecuadori, vagy brazil, vagy chilei, mindig azok maradnak. Nagyon nagy különbség van a két kontinens futballja és kvalitása között - szakmai kvalitás - és nem dobálgatnék 40 milliót arra, hogy vagy bejön, vagy nem. Másrészt meg sehol nem ér 40 milliót. Ez egy óriási összeg, egy serdülő kölyök sehol nem ér annyit, még ha ilyeneket is cselez... Neymar nem kell ide és soha, vagy legalábbis egy jó ideig nem is fog. Ő nem.
Pedig itt fog kikötni, hidd el nekem. Én se örülnék neki, de Rosell nagy brazil párti, tuti le fogja szerződtetni a gyereket
Válasz küldése