Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7408
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.03. 16:40:31

Fabregast elküldeni!? Jelenleg a legjobb középpályásunk(!) a csapatban, már amikor ott játszik. A Busi-Ini-Cesc kp igenis működik, ráadásul gólerős is.

Én szezon elején azt mondtam Tellonak el kellett volna igazolni. Egy angol középcsapatban akár kezdő is lehetne, míg itt csak 4. 5. emberként szenved. Ha igaz és Pedroval együtt váltani akar, mindkettőjük számára előnyös lenne. Pedro távol került a kezdőtől és gondolom a válogatottból sem szeretne kikerülni, amit csak játékkal tehet. Amúgy Tata-nak részemről piros pont jár, mert Pep és Tito regnálása alatt is biztos volt a kezdőtagsága, akárhogy játszott, leginkább azért mert saját nevelés. Tatanak volt töke letenni a padra. Nem kellene ilyen Reusokban gondolkodni. Egy olyan ember kell aki tűri a padot és pihentetésképp/sérülés esetén be tud szállni, és visszahozni Deut, akit elkezdeni beépíteni. És akkor még ott van Adama is. A kettőből egyik talán beválik és megragadhat.

Koke tényleg nagyon tehetséges, de ott van Rafinha, aki a Celta egyik húzóembere. Őt én inkább Ini posztjára tudnám elképzelni, sajnos ő sem lesz már fiatalabb, kevesebb meccset bír. Persze szó sincs arról, hogy már le kell cserélni egy fiatalabbra, de Rafinha tökéletesen tudná tehermentesíteni. Xavi helyére akkor már ott lenne Cesc és Rob is. A bajnokságban lehetne forgatni. Nyilván nem lehet csak a Masia-ból feltölteni a keretet, de a legtehetségesebb játékosokat ki lehet próbálni, aztán vagy megragadnak vagy nem. Ha igazolunk, akkor pedig ne félmegoldásokat. Viszont én a mostani felhozatalból Gündögant látom igazi megoldásnak Xavi helyére.

A védelembe nyilvánvalóan kell valaki. Ezt nem lehet házon belül megoldani. Ha igazak a pletykák a vezetőség is komolyan gondolja. Viszont én félek, hogy egy középszerű védő fog érkezni, Rosell úgy érzem nem fog zsebbe nyúlni.

Azt viszont nem értem, hogy miért nem próbálunk más taktikát is ha szükség van rá. A hülye is látja, hogy Cesc elől impotens. Egy 4-1-3-2-ben Neymarral és Alexissel elől talán többet érnénk vagy Busi mellé még egy vkp. Kicsit lehetne kísérletezgetni, de úgy veszem észre, hogy valahogy ki akarjuk húzni Messi visszatéréséig, aztán ott folytatni ahol abbahagytuk.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.12.03. 14:26:59

hé mester, a fantasy foci nem itt van :lol:
A 3 pont a végén jelentette azt, hogy szarkazmus az írásom. Annyi mindenki leírta a véleményét, hogy kit is szeretne, olyan nevekkel amik még fel sem merültek a vezetőségnél, aztán gondoltam leírom már én is hogyan lenne a legjobb :D
Sosem értettem ezt a fórumot, hogy egyáltalán minek is. Nem láthatunk bele a főnökök fejébe, lehet épp most figyelik Dzsudzsákot edzésen, vagy Cr mobilját.

Subinho: Alba pedig nem eladó! Először, mert tök jó a neve, másodsorban pedig kell 1 olyan játékosunk aki dobálja magát és a Realosok okoskodhatnak, hogy így könnyű nekünk nyerni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.03. 14:19:33

Subinho írta:Sztem kell 1 minőségi középpályás Thiago helyett:?
igen. csak ki az a minosegi kp, aki még legalább 1-2 évig elviseli a kispadot? ILYEN NEM LÉTEZIK. idejön gündogan, majd szted megvárja még valakinek veszi a bátorságot és kiteszi xavit a kezdőből? középcsatárral is az a baj, hogy nem tudsz minoséget venni, mert a minosegnek nem elég az évi 3 kupameccs, meg 3x10 perc bajnokin...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.12.03. 13:49:42

Gareth Tello írta: Hát ha Ter Stegen mellett Reinát is el akarjuk vinni, az már két ember, és akkor még nem is volt szó a középhátvédről (szerintem fog jönni egy), a középpályásról (ezt már kevésbé tartom valószínűnek, de Gündogan vagy Koke jöhetne), illetve Reus komáról. :D

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ez a Reus gyerek tényleg ekkora király? Bevallom nem sok Dortmund meccset láttam eddig életem során, és akkor is általában Gündogan játékát figyeltem igazából - ebből ki is derül hogy idén pl mennyi meccsüket láttam.. De Reusból nem sok minden maradt meg nekem. Viszont annyian várják, hogy már érdekelne, hogy miben lenne ő jobb ITT mint az idei Alexis? Ahogy a statjait elnéztem ő sem egy eszeveszett gólvágó, bár azért szélső létére egész jól termel. De jútyúb videók alapján - a leghitelesebb forrás.. :lol: - nem tudtam eldönteni, hogy miért kéne ő nekünk, szóval valaki leírhatná, tényleg érdekel. Nem lenne ő fölösleges ide? Főleg úgy hogy Gerard fiú is jön majd vissza elvileg az Evertonból..

A Gündoganos résszel egyetértek, játékstílusa alapján jelenleg őt tudnám leginkább "Xavi utódként" elképzelni, de reális esélyt nem látok rá hogy idejöjjön. Kokét meg szintén nem figyeltem még annyira, hogy nyilatkozni tudjak róla, akár róla is írhatnátok egy rövid jellemzést.. :oops:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.03. 13:16:54

visca el barca írta:nem lesz itt nagy bótolás a nyáron, max 2 ember. reust apróért lehetne hozni, ő mindenképpen kellene.
Hát ha Ter Stegen mellett Reinát is el akarjuk vinni, az már két ember, és akkor még nem is volt szó a középhátvédről (szerintem fog jönni egy), a középpályásról (ezt már kevésbé tartom valószínűnek, de Gündogan vagy Koke jöhetne), illetve Reus komáról. :D
zola8787 írta:VV maradjon
Pique out
Pedro out
Masch out
Afellay out
Bojan out
Tello out
Cuenca out

Na lassuk a masik oldalt:
Neuer in
Alaba in
Pepe in
Ribery in
Robben in
Cr in
Van Persie in
Cavanit, Suárezt, Vidalt, Pogbát és Varane-t kihagytad, egyébként egyetértek.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.03. 13:02:31

visca el barca írta:
zola8787 írta:VV maradjon
Pique out
Pedro out
Masch out
Afellay out
Bojan out
Tello out
Cuenca out

Na lassuk a masik oldalt:
Neuer in
Alaba in
Pepe in
Ribery in
Robben in
Cr in
Van Persie in

...
hé mester, a fantasy foci nem itt van :lol:

nem lesz itt nagy bótolás a nyáron, max 2 ember. reust apróért lehetne hozni, ő mindenképpen kellene.
zola8787! Jordi Albát kihagytad!!! Ő úgyis sérült, adjuk el, úgysem játszik... 8)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.03. 12:59:36

Sztem kell 1 minőségi középpályás Thiago helyett. Miért ő helyette? Mert ő lett volna a Xavi utód és bizony Xavit lassan pótolni kell, Thiago elment és Cesc sajna nem pótolja Xavit... Cesc inkább Ini cseréje lehetne. Ezen kívül kell 1 minőségi védő, nem fiatal, mert az van Bartra személyében és Masch visszamehetne vkp-nak, így tulajdonképp Songra nem lenne szükség. Masch tökéletes ember lenne, mert 2 poszton bevethető és lehetve rotánli vele Busit.
A támadó sorban Pedronak mennie kell, mert vele csak eggyel többen vannak a keretben, Tello meg... sajnos azt kell mondjam neki is, mert bár szeretem, de Neymar mellett sajna nem fog játszani... Emiatt kell helyettük 1 támadó. Ha a kapus posztot is számoljuk, akkor ez 4 ember, mellette pedig 3 el... akikért nem kapunk sok pénzt... ismerve az utóbbi évek igazolási politikáját, jó ha hármukért kapnánk annyit, amiből 1 játékost lehet venni... Arról nem is beszélve, hogy röpködhetnek itt a nevek, ha ezeket a játékosokat úgysem tudjuk megvenni.... :?
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.12.03. 12:26:52

Koke jöjjön, övé a jövő. Sajnos Xavi a múlt lassan-lassan. Nem véletlen mondta Pep, nincs szíve kispadra ültetni. Puyollal kapcsolatban, ha igazak a hírek, valóban az lenne méltó és elegáns hozzá, hogy visszavonuljon, kapva a klubnál egy lehetőséget más beosztásban.

A Montoya, Tello, Pedro hármashoz csak annyit, ha tényleg elvágyódnak, mehetnek, de ne aprópénzért, üveggolyóért. Kivéve akinek lejár lassan a szerződése, hiszen azzal sokat nem lehet csinálni. A Madridnál is rendesen megkérték Albiol, Callejon árát, pedig perememberek voltak. Ki is fizették értük. Nekünk sem kell jótékonysági intézményt játszani.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.03. 11:03:43

zola8787 írta:VV maradjon
Pique out
Pedro out
Masch out
Afellay out
Bojan out
Tello out
Cuenca out

Na lassuk a masik oldalt:
Neuer in
Alaba in
Pepe in
Ribery in
Robben in
Cr in
Van Persie in

...
hé mester, a fantasy foci nem itt van :lol:

nem lesz itt nagy bótolás a nyáron, max 2 ember. reust apróért lehetne hozni, ő mindenképpen kellene.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.12.03. 10:53:41

Mezner2 írta:
Gareth Tello írta:A Mundónál már megint Vidalról, Ramiresről és a Koke gyerekről cikkeznek... Elvileg Tata nagyon szereti mindhármuk játékát és szívesen megerősíteni egyikükkel a középpályánkat. :-k

Ha Vidal jönne lazán át lehetne állni 2 vkp-ra, azt a betyár mindenit [-o< [-o< [-o< [-o< Az nagyon bitangos középpálya lenne !!!! Persze a chilei érkezésére nyilván nincs reális esély, de Gündoganon kívül ő az egyetlen ember aki erősítene a középpályánkon!
Attól függ hogy kezdőbe szeretnének e igazolni, mert kiegészítő embernek "rotációban" Koke okos dönrés lenne. Nagyon univerzális, harcias középpályás.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.12.03. 10:09:52

VV maradjon
Pique out
Pedro out
Masch out
Afellay out
Bojan out
Tello out
Cuenca out

Na lassuk a masik oldalt:
Neuer in
Alaba in
Pepe in
Ribery in
Robben in
Cr in
Van Persie in

...
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.03. 01:54:07

Song el.
miért küldenéd el ? szerintem kell egy minőségi, védekezőbb középpályás busquets mögé, hosszú a szezon.
ráadásul szimpatikus figura is.

ha már egy kis football manager, akkor én is leírom az elsődleges "álmom".
jelenleg, 1 hónap múlva lehet máshogy látnám valamelyest :

kapus : valdes el, ter stegen ide.
védelem : agger ide.
kp : jds el, rafinha vissza.
támadók : cucu, afellay, tello és pedro el, deu vissza, hazard ide.

keret :
ter stegen,pinto
alba,adriano,alves,montoya,pique,mascherano,bartra,agger
busquets,song,xavi,iniesta,cesc,rob,rafinha
messi,neymar,hazard,alexis,deulofeu

22-es keret.

kapusoknál egyértelmű.

védelemben alap négyes (alba,pique,agger,alves) mellé 1-1 csereember a szélekre, mascherano és bartra személyében két sokat használandó khv, és puyol tarcsinak, csak az iránta érzett tisztelet miatt, mert szerintem már kevés.

középpályán busquets-cesc-iniesta alap, songgal és xavival rotálgatva, kisebb meccseken és csereként mehetnek a fiatalok.

elöl neymar-messi-hazard-alexis négyes gyönyörűen rotálva, deulofeu pedig sokat játszó kiegészítőember.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.12.02. 23:09:59

csababarca írta:Vágyálmok 2014 nyarára, hogy jobbak legyünk.
Nekem meg a vágyálmom, hogy nem csak Pedro húzza el a csíkot, hanem Piqué és Fabregas is. Már tavaly is ezt kívántam. Két fegyelmezetlen hülyegyerek. Tipikus aranyifjak, jó dolgukban azt sem tudják, hogy mekkora királyok legyenek már. Fabregas sem csinál semmit, csak a pofáját jártatja és minden meccsen sárgát kap. Mellette meg egy sunyi majom, állandóan dobálgatja magát. Piquének jó két éve alig van értelmes megmozdulása. Teljesen belesz.rik az egészbe. Az lenne a legjobb, ha mindkettőt le tudná cserélni a csapat két tehetséges feltörekvő srácra. De ez úgysem fog megtörténni, én meg csak hümmöghetek továbbra is.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.12.02. 22:48:26

KépKép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.02. 17:26:18

Vágyálmok 2014 nyarára, hogy jobbak legyünk.

Kapus: Valdes el,Pintoval nem tudom mi van. Ter Stegen or Courtois IN.
Védelem: Masch el, Verthongen/Hummels, vagy akár mindkettő IN.
KP: Koké/Gündogan IN, Sergi Roberto több lehetőség, Song el.
Elől: Agüero/Reus IN, Pedro el.

Vágyálmok,kevés realitással. Mindenesetre a támadósort piszkálnám legkevésbé, ha valami félőrült bejelentkezik Pedroért egy szabad szemmel is jól látható összeggel,akkor mehet.
Reális egy kapus, plusz egy védő érkezése, aki bárki lehet,kivéve olyan,aki valós erősítést jelent. Lehetőleg hozzanak megint egy védekező középpályást,majd ő megoldja.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.30. 14:51:12

Barcelona have pre-deals with Ter Stegen and Reina, who would cost 10M and 5M. The club can execute the options until March. [sport] :)
miihii írta:Vidal leigazolása semmiség ahhoz képest, amennyi esélye van a 2 vkp-s rendszernek nálunk ;)
Na igen, ebbe már nem akartam belemenni. :D Böszmeség lenne Busquets mellé még berakni valakit. Az az ember akkora korszakos zseni, hogy semmi szükség arra, hogy még egy védekező szellemű ember zavarja, miközben szűr, meg osztogat. :D

Szóval a chileit elfelejthetjük, Ramiresnek én nem örülnék, meg nem is igazán tudom, hogy hol játszana nálunk. Remélem, kacsa.

Koke ellenben a legnagyobb király. Csak hát van nekünk is egy Sergi Robertónk meg egy Rafinhánk. :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.30. 14:44:45

Mezner2 írta:
Gareth Tello írta:A Mundónál már megint Vidalról, Ramiresről és a Koke gyerekről cikkeznek... Elvileg Tata nagyon szereti mindhármuk játékát és szívesen megerősíteni egyikükkel a középpályánkat. :-k

Ha Vidal jönne lazán át lehetne állni 2 vkp-ra, azt a betyár mindenit [-o< [-o< [-o< [-o< Az nagyon bitangos középpálya lenne !!!! Persze a chilei érkezésére nyilván nincs reális esély, de Gündoganon kívül ő az egyetlen ember aki erősítene a középpályánkon!
Vidal leigazolása semmiség ahhoz képest, amennyi esélye van a 2 vkp-s rendszernek nálunk ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.30. 11:53:08

Mezner2 írta:Ha Vidal jönne lazán át lehetne állni 2 vkp-ra, azt a betyár mindenit [-o< [-o< [-o< [-o< Az nagyon bitangos középpálya lenne !!!! Persze a chilei érkezésére nyilván nincs reális esély, de Gündoganon kívül ő az egyetlen ember aki erősítene a középpályánkon!
Hát nem tudom, én nehezen tudnám elképzelni itt Vidalt, jobban illene a Madridba szerintem, sajnos vagy nem sajnos.

Meg amúgy is full esélytelen nagyjából, úgyhogy felesleges is álmodozni róla. :D

Viszont Kokét imádom, jöhetne.
#footballmanager :mrgreen:
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.11.30. 11:47:07

Gareth Tello írta:A Mundónál már megint Vidalról, Ramiresről és a Koke gyerekről cikkeznek... Elvileg Tata nagyon szereti mindhármuk játékát és szívesen megerősíteni egyikükkel a középpályánkat. :-k

Ha Vidal jönne lazán át lehetne állni 2 vkp-ra, azt a betyár mindenit [-o< [-o< [-o< [-o< Az nagyon bitangos középpálya lenne !!!! Persze a chilei érkezésére nyilván nincs reális esély, de Gündoganon kívül ő az egyetlen ember aki erősítene a középpályánkon!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.30. 11:39:42

A Mundónál már megint Vidalról, Ramiresről és a Koke gyerekről cikkeznek... Elvileg Tata nagyon szereti mindhármuk játékát és szívesen megerősítené egyikükkel a középpályánkat. :-k
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2013.11.30. 13:46:48-kor.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.11.30. 09:22:29

Ha minden posztra ahol pótlás kell saját fiatalt tervezünk az bukás. Évente egy beépitése is pazar dolog, kettő maga a csoda. Tul sok gyerek, ha tehetséges is egyben bukta. Ha fut a csapat akkor egy-egy srácot lehet probálgatni, mert nem neki kell meghatározónak lenni. Ha Song elmegy -miattam mehet- ott van Mascheránó, hosszutávon Ini és Fabre, de Robertót is lehet probálgatni, de akkor is kell még egy támadó kp.-s. És kell egy meghatározó középhátvéd akárki mellé. Meg kapus persze. Jó lenne egy gólerős jobboldali támadó is, látjuk Messi hiánya mit okoz. Sem Pedro sem Telló nem az igazi, gyengébb ellenfelek ellen persze elég lehet. Kár volt, hogy Iscó vagy Illaramendi nem idejött, nem is próbálkoztunk velük. Sajnos Xavi, de főleg Puyol nem a régi - ez természetes is. talán Alvesen is lehet gondolkodni, csak kicsi a választék.
Fecó
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.30. 08:29:45

Én egy dolgot nem értek az igazolásokkal kapcsolatban. Sokáig sehol sem volt Reina neve, aztán hirtelen felbukkant. De ki gondolja, hogy Reina szeretne újr második számú kapusunk lenni? Nem véletlen igazolt Nápolyba, ahol kihívás várt rá.
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2013.11.29. 12:52:58

http://www.sport.es/es/noticias/real-ma ... ca-2882394" target="_blank Ramos Pique belso vedo parose a jovo hahhahhahah :D
Barca Barca Baaarca
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.29. 08:46:06

csababarca írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/v ... ro-2880829

Vertonghen mint opció,túl szép ahhoz hogy igaz legyen.
Első gondolatom: nem merjük már elvinni! Végre van egy normális, sokoldalú hátvédünk a White Hart Lane-en! :D
Második gondolatom: mekkora lenne már. 8) Hatalmas spíler.

Az egyetlen gond az, hogy Levy rendesen megkérné az árát. A cikkben 25 millióról írnak, ez szerintem nevetséges. :D Levy-t ismerve a végső összeg inkább a 40 millióhoz közelítene, mint a 30-hoz.

Barcelona plan to sign 4 players ahead of next season: two goalkeepers (possibly Ter Stegen and Reina), a defender and a midfielder. [md]

Two goalkeepers, oké. Ter Stegen jöhet, Reina jöhet második számúnak.

A defender, hát... Nem is tudom. Igazság szerint én nagyon bízom Bagnackban a B-ből, és azon gondolkodtam múltkor, hogy Puyol visszavonulásáig szép lassan őt kellene beépíteni a nagycsapatba Bartráék mellé talán... De nem valószínű, hogy a klub ezt a megoldást fogja választani, és végül is valahol lehet, hogy jobb, ha igazolunk egy tapasztaltabb, de Mascheranóéknál azért fiatalabb bekket, a fent említett belga tökéletes lenne.

A midfielder, hmm... Mondjuk itt kérdés, hogy milyen középpályásra gondolnak, egy védekezőre, aki Song helyére jöhet, ha a kameruni mégis úgy dönt, hogy távozik, vagy egy támadóra, aki Xavi pótlására lesz hivatott. Utóbbi esetben egyszerűen nem tudnám hova tenni az álláspontomat. :D Mert egyrészt örülnék, ha jönne például Gündogan, másrészt talán még szívesebben adnám meg az esélyt Robnak vagy Rafinhának egy új igazolás helyett... Érdekes saga lesz ez is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.11.29. 00:18:46

http://www.sport.es/es/noticias/barca/v ... ro-2880829" target="_blank

Vertonghen mint opció,túl szép ahhoz hogy igaz legyen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése