Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.30. 18:17:36

bence-barca írta:„Nem akarjuk értékesíteni a játékosainkat – mondta Bartomeu. – A Barca nem akarja eladni Fabregast, vagy bárki mást, aki a piacon van. Mascherano kulcsjátékos, így marad a Barcánál. Xavi szerződése 2016-ig szól, még két éve van a klubnál. Az edzők bíznak a tapasztalatban, ráadásul ő már tizenhat éve a csapatnál van.” -nso

https://www.youtube.com/watch?v=ypzlRZS-TAk" target="_blank

Remélem, csak valami idióta hátsó szándéka van az ilyen nyilatkozatokkal, mert nem az a "nagy változás", ha jövőre Tello, és Cuenca helyett Ranfinha és Dofu ül a padon.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.30. 18:01:59

barcafacan írta:
Feast4 írta:
S.Agüero írta:Agüero nagy álmom, hogy a Barcában játsszon, nagyon örülnék neki. Ha megy Pedro és Tello, érdemes lenne megvenni. Viszont 50-nél nem adnék érte többet.
Már csak az a kérdés, hogy megérné-e elhozni, egy csatárra van leginkább szükségünk ilyen drágán?

Amúgy úgyis kacsa. :mrgreen:

Szerintem annyira irreális, hogy még aki kitalálta se gondolja komolyan. :roll:
Imitáljuk, hogy van pénzünk igazolásra, meg hogy mindenkit megtartunk. Nem jött be a nyílt kártyás akciózás: irreális árakat kérnek tőlünk és nevetségeseket kínálnak a mieinkért.
Ha belegondolsz logikus. Én is ezt tenném a többi klub helyében. Itt vagyok én másik klub jó átigazolási politikával olcsón veszek játékost és marha drágán továbbadom egy-két éven belül. Nevelő klub vagyok igazából aki lassan de biztosan szedi a tőkét sose vesz drágán és egyszer sanszosan nagyot robbanthat majd.
És itt vagy mondjuk te a Barcelona. Az utóbbi 10 év sikerklubja elöregedett játékosállománnyal, kapus nélkül, védő nélkül, egy végletekig kiismert taktikával erőtlen középpályával, szinte 0-ra csökkent támadóerővel, megindulva egy lejtőn lefelé.
Kinézel tőlem gy játékost, aki kulcsjátékos nálam, megpróbálom pótolni majd de benne van a rizikó, hogy olcsó játékossal mellé nyúlok, de nagy pénzt nem akarok költeni. Hogy kompenzálok? Olyan árat odavágok ami irreális. Megtehetem, mert ha marad jól járok ha kifizeted jól járok és neked nagyon kell hiszen a játékoskereted gallyra ment. Vagy megveszed vagy nem nekem így is úgy is jó!

Másik szempont. Melyik saját nevelésű játékosod vált be az utóbbi években bárhol. ( Fabregas és Alba nem számít mert igazából tacskó koruk óta elkerültek, máshol acélozódtak ki) Egyik se. Van játékosod amiben egy klub láthat fantáziát, de marha nagy rizikó van benne. Tuti nem fogok olyan pénzt kifizetni érte, mint te fizetsz az én játékosomért hiszen az enyém esélyesen univerzálisabb mint a tied aki csak a sok passzos játékrendszerhez szokott.

Harmadik szempont. Én vagyok a City. nem vagyok játékoskereskedő klub. Csak veszek, azt adom el aki nem kell semmire, de neked kell Agüero, a köztudottan leszálló ágban lévő csapatodba. De annyi pénzem van mint a baj, nekem nem kell egy vas sem tőled. De teszem azt ha a játékos el akar menni mondhatok nyugodtan egy irreális árat. Ha nem fizeted ki nekem nem gáz, a játékos száját befogom egy magasabb fizuval, ha kifizeted egy toronnyal több pénz áll a fészerben, nem oszt nem szoroz.

Negyedik szempont el akarsz adni egy Pedrot. Láttam milyen, nem érdekel. Heptikus egyre erőtlenebb játékkal. De van egy Alexised ügyes, gyors erős, akaratos. Ő kell. Pedrot löcsölheted rám ha a másikat akarom. Neki van értéke,de még vele is megjátszhatom azt, hogy áron alul próbálom meg megvenni, hiszem a játékosaid értéke leesett a klub az utóbbi két évben többször is éget mint a Reistag. Ő is pályán volt, leértékelődött. És elég esélyes, hogy pénzhiányban vagy hiszen a sürgető igazolásaid késnek. És neked pénz kell. Kivárok. Ha tényleg pénz kell akkor olcsóbban is megveszem, ha nem kell akkor legrosszabb esetben is a reális piaci árat kell kifizetnem. Pedro pedig rajtad marad mert kell a kutyának.

És az ötödik szempont. Van egy Alvesed 30 elmúlt jövőre lejár a szerződése. Pénzé akarod tenni, de aki megveszi az tudhatóan nyugdíjba küldi. Annyira nekem nem hiányzik, de a csapatomba épp elfér. De nem fogok sok pénz ajánlani, vagy ha kell egy játékosom bevonatom veled az üzletbe és ezek mellett még jól le is húzlak pénzel!

Mindezt összevetve nagyon nagyon nagyon nagyon nagy baj, hogy a csapat kulcsigazolásokat halogatott évekig, megvárta míg meghatározott posztokon teljesen elkopunk elöregszünk, több edző és végignézte, hogy a tiki-taka egy döcögős erőtlen kiszámítható játékká válik, azt hogy a játékosaink elkényelmesednek az agyonnyertségükben, és az egész azzá alakult ami ma. Tehetünk, úgy hogy van pénzünk, de ha tényleg van akkor elő kell venni, vagy pedig sajna értékes játékosokat kell eladni, mert a jelenlegi helyzetet két védő igazolása nem oldja meg és valószínűleg az utánpótlás sem. Azt hiszem, hogy itt először tűzoltás lesz... Utána lehet itt arról beszélni, hogy merre tovább.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.30. 18:01:48

„Nem akarjuk értékesíteni a játékosainkat – mondta Bartomeu. – A Barca nem akarja eladni Fabregast, vagy bárki mást, aki a piacon van. Mascherano kulcsjátékos, így marad a Barcánál. Xavi szerződése 2016-ig szól, még két éve van a klubnál. Az edzők bíznak a tapasztalatban, ráadásul ő már tizenhat éve a csapatnál van.” -nso
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.30. 17:20:36

Feast4 írta:
S.Agüero írta:Agüero nagy álmom, hogy a Barcában játsszon, nagyon örülnék neki. Ha megy Pedro és Tello, érdemes lenne megvenni. Viszont 50-nél nem adnék érte többet.
Már csak az a kérdés, hogy megérné-e elhozni, egy csatárra van leginkább szükségünk ilyen drágán?

Amúgy úgyis kacsa. :mrgreen:

Szerintem annyira irreális, hogy még aki kitalálta se gondolja komolyan. :roll:
Imitáljuk, hogy van pénzünk igazolásra, meg hogy mindenkit megtartunk. Nem jött be a nyílt kártyás akciózás: irreális árakat kérnek tőlünk és nevetségeseket kínálnak a mieinkért.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.30. 16:39:37

S.Agüero írta:Agüero nagy álmom, hogy a Barcában játsszon, nagyon örülnék neki. Ha megy Pedro és Tello, érdemes lenne megvenni. Viszont 50-nél nem adnék érte többet.
Már csak az a kérdés, hogy megérné-e elhozni, egy csatárra van leginkább szükségünk ilyen drágán?

Amúgy úgyis kacsa. :mrgreen:

Szerintem annyira irreális, hogy még aki kitalálta se gondolja komolyan. :roll:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.30. 16:30:12

Agüero nagy álmom, hogy a Barcában játsszon, nagyon örülnék neki. Ha megy Pedro és Tello, érdemes lenne megvenni. Viszont 50-nél nem adnék érte többet.
Már csak az a kérdés, hogy megérné-e elhozni, egy csatárra van leginkább szükségünk ilyen drágán?

Amúgy úgyis kacsa. :mrgreen:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.30. 15:34:29

Puyol Zubi mellett? Hátha eltanulja a hülyeséget! Tényleg ezt olvastátok? http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/21 ... ore6189864" target="_blank
Kép
Quaresma77
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.06.17. 11:44:08
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.05.30. 15:31:57

palesz77 írta: Amúgy se nagyon támogatom az igazolást. Egy az, hogy Kunnál alacsonyabb csatárt keresve se találnánk, és eddig is az volt a bajunk, hogy fizikálisan nulla a csapat.. Aztán az is, hogy szélen ő se tud olyan jól játszani, középen meg ott lesz Messi, úgyhogy David Villa 2.0 lenne. Plusz ebben nem vagyok biztos, de általában ő úgy szokott játszani, hogy van egy másik csatár is még előtte nem? Torres/Forlán az Atleticoban, Dzeko/Negredo a Cityben. Az Argentin válogatottban nem tudom hogy van, de nem tudom, hogy mi lenne vele, ha egyedül ő lenen a darálóban.
Így van, szokott úgy is játszani Kun, hogy kicsit hátrébb van tolva. DE elsődlegesen nem ott szokott. Számára a center az első számú poszt. Hiába alacsony Sergio, óriási arányban nyeri meg a fejpárbajokat A PL-ben, és eszméletlen jól fedezi a labdát. Számtalan fejes gólt is szerzett. Emellett remekül fedezi a labdát.
A Messi kérdés. Nem tudom mennyire igazak a hírek h Agüerö leigazolása feltétele volt a szerződés hosszabbításának. DE, ha belegondolunk abba, hogy Messi a keresztapja Benjaminnak ( Kun fia), akkor kiderül h a kettejük viszonya az több mint megfelelő a csapat számára, így az Ibra féle eset kizárva.

Személy szerint én Reusnak jobban örülnék mint Kunnak, de az argentín is az egyik legjobb választás lenne, és ami szerintem a legfontosabb: az előbb említett játékosok még "éhesek" a sikerre. Alig nyertek valamit, amit viszont Barca meg tudna adni =D> =D>
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.30. 15:20:02

visca el barca írta:mondjuk furcsa ez a cserélgessük a kapusokat dolog, LE se a celtánál se a rómánál nem csinálta ezt, tudtommal. remélem itt sem lesz ez mert továbbra is a világ legnagyobb baromságának tatom.

Nem lesz itt cserélgetés. Az első 5-6 meccs után eldől a sorrend ha nem eldöntetik vele.
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.30. 15:14:26

az nb1-en olvastam hogy Benaita-t vinné a Chelsea...nem kis pénzt raknának le 22millió+ Lukaku...
akkor ha ez igaz,akkor mi el is felejthetjük ezt a lehetőséget.....
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.30. 14:46:45

mondjuk furcsa ez a cserélgessük a kapusokat dolog, LE se a celtánál se a rómánál nem csinálta ezt, tudtommal. remélem itt sem lesz ez mert továbbra is a világ legnagyobb baromságának tatom.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.30. 14:34:31

Szépen alakul ez az kapusügy.
A vezetőség vett magának egy kapust és most úgy néz ki az edző is vesz magának egyet =D>
Csak kapusokra elköltünk 20-25 milliót mert olyan sok pénzünk van, úgy látszik a színes nyomatópatronokon meggazdagodott a klub, azért fene sem gondolta, hogy ekkora üzlet ez.
Marc kíváncsi lennék mennyire érzi most becsapva magát, mert biztos végig azt suttogták a fülébe, hogy első számú kapus leszel, kétség sem fér hozzá.
Brvaoért nem sok a 12 millió, ha tényleg annyit lesz, de cserekapusért sok, így nekem is van egy olyan érzésem, hogy nem cserekapusnak érkezik. Meg hülye lenne 31 évesen padozni, annál azért sokkal jobb hálóőr ő.
Csak ne legyen nagy sértődés itt egy év múlva.
Ezek után már csak azt merem remélni, hogy a védő poszton is ilyen választék lesz a kezdő szintű játékosok között :!:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.30. 14:18:09

Rumig írta:
mess2009 írta:az árakról: közhely, hogy a piac szabja meg, de ha egy klub hosszú távon úgy elszúrja mint a Zubi-banda, hogy összegyűlik 6-8 kolonc akiket EL KELL ADNI, és kialakul egy nyilvánvaló, sürgető hiányállapot, hogy VENNI KELL, nos akkor a pozícióid a béka se... alatt!
Pont ezért vagyok biztos benne, h eltúlzott áron fog érkezni a védő. :wink:

Feast4 írta:
palesz77 írta:Napi ifihírek.
Akkor fogok pezsgőt bontani ha mindegyiktől megszabadulunk. Értsd itt Bojan, Cuenva, Afellay, Sergi Roberto, dos Santos.
Bár úgysem fog maradni, én Cuencát megtartanám, főleg ha érkezik egy center is. A keret legjobban beadó játékosa, így egy eddigiektől eltérő típusú játékhoz igen hasznos lenne.

Az a baj, hogy annyira elodáztuk a vételeket, hogy most eljutottunk oda, mindenki tudja, hogy vennünk kell. Látványos a szükség. Főleg a védelem a kapsuposzt terén. Ergó mindenki meg akar minket pumpolni. szerintem értelmes támadót jobban árában tudunk majd venni mint védőt.

Cuanca meg... Van benne némi igazságod, de az se biztos, hogy veszünk centert. Igazából csak a hátsó alakzatnál tudjuk, hogy mi a terv. Elől semmi nem hangzott még el. Azon se lepődnék meg ha úgy maradna ahogy van. (ami nagy hiba lenne mert tök olvasható és kiszámítható a támadójátékunk)
Kép
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.05.30. 13:56:51

mess2009 írta:az árakról: közhely, hogy a piac szabja meg, de ha egy klub hosszú távon úgy elszúrja mint a Zubi-banda, hogy összegyűlik 6-8 kolonc akiket EL KELL ADNI, és kialakul egy nyilvánvaló, sürgető hiányállapot, hogy VENNI KELL, nos akkor a pozícióid a béka se... alatt!
Pont ezért vagyok biztos benne, h eltúlzott áron fog érkezni a védő. :wink:

Feast4 írta:
palesz77 írta:Napi ifihírek.
Akkor fogok pezsgőt bontani ha mindegyiktől megszabadulunk. Értsd itt Bojan, Cuenva, Afellay, Sergi Roberto, dos Santos.
Bár úgysem fog maradni, én Cuencát megtartanám, főleg ha érkezik egy center is. A keret legjobban beadó játékosa, így egy eddigiektől eltérő típusú játékhoz igen hasznos lenne.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.30. 13:34:02

visca el barca írta:igen, valószinuleg a poolnál olyan dilettánsok h egy noname lamberttel fogják pótolni az évi 50 góljukat :D
Andy Carroll név mond neked valamit? :D

Aguero-ról és az 50 millióról meg ennyi a véleményem:
Kép
94:39 6 - 1
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.30. 13:03:13

palesz77 írta:Napi ifihírek.

Nem örülök, Sergi Roberto csak értékes játékperceket fog elvenni Rafinha elől. Sergifiút kölcsön kéne adnunk inkább, jobb lenne neki is a folyamatos játéklehetőség, akkor talán kicsit feloldódna, és merne előre is passzolni. Itt meg azalatt Rafinha kaphatná folyamatosan a lehetőséget, és fejlődhetne normálisan. De így, hogy Roberto marad, osztozhatnak a játékperceken, amivel mindketten rosszabbul járnak. Na mindegy, a vezetőség jobban tudja.. Abba bele se merek gondolni, hogy mi van, ha eladjuk Cescet a pénzért, és a Xavi-Ini-Rafinha-Sergi Roberto középpályával megyünk neki a következő évnek, de ennyire csak nem eszement a vezetőség..

Fontas meg nem jön, pár ember bonthatja a pezsgőjét.. :D
Feast4 írta:Igazából nekem úgy tűnik ez a második számú kapus kérdése eldöntetett! Arra volnék kíváncsi, hogy védő szinten hogy állunk a Marquinhos ügy a héten eléggé leült, holott azt mondták, hogy megegyezés várható. A másik középhátvéd... Miranda még oké is de Jérémy Mathieu... Nagyon nem Bánnám, ha csak a Benatia transfer előtt vetítenének, hogy lentebb menyjen az ára azt mutatva tűzön vízen keresztül nem kell!
Marquinhos épp egy válogatott tornán van, elsején végeznek, majd utána ülnek össze a PSG vezetőségével és döntenek a sorsáról. Azt mondta amúgy, hogy hízelgő a Barca ajánlata, úgyhogy akár még ki is köthet itt tényleg.. Meglátjuk, de gondolom csak másodikán fognak leülni tárgyalni, addig ne is várjatok semmi előrelépést az ügyben.

Benatiáról meg tényleg nagyon elcsendesedett minden, olyasmi ez mint a David Luiz ügy volt, szerintem máshol fog kikötni végül.
Akkor fogok pezsgőt bontani ha mindegyiktől megszabadulunk. Értsd itt Bojan, Cuenva, Afellay, Sergi Roberto, dos Santos. Ilyen mennyiségű töltelékjátékost felhalmozni Ez valami elképesztő. Főleg, hogy van olyan benne akit vettünk, nem is saját!

Ezt a torna dolgot nem is tudta, de hátha akkor utána eldől. Ezt a Benatia féle igazolást, meg nagyon nem feszegetjük... Csak ebből nehogy bajunk legyen még...

A következő pezsgőm meg akkor lesz ha Pedro repül Alexis marad, Marquinhos egy Benatia kaliberű védő, egy harapósabb középpályás és egy Agüero/Reus szintű támadó a csapatba érkezik. (ha csatárt veszünk nem bánnám ha Adama is felkerülne, mert sosem lesz így tapasztalata nem sokszor láttam játszani de nekem totál Etora hajaz) Telloból és Alvesből pénzt csinálunk vagy játékosra cseréljük, kerítünk egy jobb hátvéd jobb hátvédet. Így már azt mondanám kezdődhet a szezon.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.30. 12:57:19

Barca_10 írta:Nem azt kellene nezni egy jatekos leigazolasanal h Messi elfogadja-e vagy sem.ez meg mindig az FC Barcelona nem FC Messi.amilyen teljesitmennyel iden "kirukkolt" /gondolok itt a lezengesre a palyan folyamatosan/ pont nem az O erdeket kellene nezni hanem a csapatet.jojjon kh-nak demichelis,ugyis argentin,Messi biztos konnyen elfogadna.
van ebben valami amit írsz.... egy lézengő helyett kapunk kettőt, ráadásul még sérülékeny is.
a "baj" csak az, hogy valóban piszok jó játékos.éppen annyiban különbözik mondjuk Sancheztől, hogy jobban érzi a kaput, erőszakosabb, gólratörőbb a játéka. (mellékes, hogy ki hány gólt lőtt az idén, annyira mások a körülményeik)
a Messsi kapcsolatról csak annyit, hogy ha valóban igaz, hogy szólt az érdekében, akkor az hogy Ő már beleegyezett, nem hír ! akkor ezt gondolom lezsírozták előre - ketten. szóval a leigazolása cca.: 19-re lapot húzni, de azt is mondhatnám, hogy V.Pérez csinált ilyet Bale-el tavaly, ezért nem lehetetlen, hogy beszáll majd a buliba, akkor pedig nekünk annyi....
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.30. 12:44:29

Tobias88 írta:Közben kezdhetünk aggódni, a Liverpool vett egy csatárt a korához képest drágán, valószínű hogy nem a kispadra megy. Viszont Sturridge és Suarez ott van, az egyik így távozik.

Szóval kezdhetünk aggódni Suarez Madridba igazolása miatt :(
Nem hiszem, hogy egy olyan kaliberű emberrel akarnák pótolni Suárezt, mint Lambert. Szerintem szimplán kiegészítő embernek ment/menne Liverpoolba a tapasztalt southamptoni. Jövőre több fronton is helyt kell majd állniuk Rodgerséknek, így kell az erősítés a csatársorba is. Ettől függetlenül Suárez persze simán igazolhat Madridba (bár most éppen Agüeróról cikkezget a madridi sajtó), de nem gondolom, hogy Lambert érkezéséből rögtön ezt a következtetést kell levonni.

Rob... Nem kellene maradnia. A Fabregas-Rafinha-Iniesta-Xavi négyes tökéletesen elég arra a két posztra szerintem. Ahogy a kolléga is írta lejjebb, Rob csak Rafinha elől venné el a játékperceket. Én két opcióban gondolkodnék Sergi kapcsán: vagy kölcsönadjuk (akár a Celtának, hogy kárpótoljuk őket Rafinha "elvesztése" miatt) vagy végleg eladjuk, visszavásárlási opcióval, hátha hirtelen ugrásszerű fejlődésnek indul.

Kokét én nagyon bírom, de nem kell ide, legfeljebb Cesc távozása esetén, de remélhetőleg ezt nem fogjuk meglépni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.30. 12:41:45

igen, valószinuleg a poolnál olyan dilettánsok h egy noname lamberttel fogják pótolni az évi 50 góljukat :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.30. 12:36:42

Közben kezdhetünk aggódni, a Liverpool vett egy csatárt a korához képest drágán, valószínű hogy nem a kispadra megy. Viszont Sturridge és Suarez ott van, az egyik így távozik.

Szóval kezdhetünk aggódni Suarez Madridba igazolása miatt :(

Bojan meg így sajnos nem megy Liverpool-ba, pedig jó lenne már továbbadni az ilyen játékosokon, csak a pénzt viszik (ahogy Affelay is)
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.30. 12:34:48

Napi ifihírek.

Nem örülök, Sergi Roberto csak értékes játékperceket fog elvenni Rafinha elől. Sergifiút kölcsön kéne adnunk inkább, jobb lenne neki is a folyamatos játéklehetőség, akkor talán kicsit feloldódna, és merne előre is passzolni. Itt meg azalatt Rafinha kaphatná folyamatosan a lehetőséget, és fejlődhetne normálisan. De így, hogy Roberto marad, osztozhatnak a játékperceken, amivel mindketten rosszabbul járnak. Na mindegy, a vezetőség jobban tudja.. Abba bele se merek gondolni, hogy mi van, ha eladjuk Cescet a pénzért, és a Xavi-Ini-Rafinha-Sergi Roberto középpályával megyünk neki a következő évnek, de ennyire csak nem eszement a vezetőség..

Fontas meg nem jön, pár ember bonthatja a pezsgőjét.. :D
Feast4 írta:Igazából nekem úgy tűnik ez a második számú kapus kérdése eldöntetett! Arra volnék kíváncsi, hogy védő szinten hogy állunk a Marquinhos ügy a héten eléggé leült, holott azt mondták, hogy megegyezés várható. A másik középhátvéd... Miranda még oké is de Jérémy Mathieu... Nagyon nem Bánnám, ha csak a Benatia transfer előtt vetítenének, hogy lentebb menyjen az ára azt mutatva tűzön vízen keresztül nem kell!
Marquinhos épp egy válogatott tornán van, elsején végeznek, majd utána ülnek össze a PSG vezetőségével és döntenek a sorsáról. Azt mondta amúgy, hogy hízelgő a Barca ajánlata, úgyhogy akár még ki is köthet itt tényleg.. Meglátjuk, de gondolom csak másodikán fognak leülni tárgyalni, addig ne is várjatok semmi előrelépést az ügyben.

Benatiáról meg tényleg nagyon elcsendesedett minden, olyasmi ez mint a David Luiz ügy volt, szerintem máshol fog kikötni végül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.30. 12:44:15-kor.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2014.05.30. 12:19:20

Nem azt kellene nezni egy jatekos leigazolasanal h Messi elfogadja-e vagy sem.ez meg mindig az FC Barcelona nem FC Messi.amilyen teljesitmennyel iden "kirukkolt" /gondolok itt a lezengesre a palyan folyamatosan/ pont nem az O erdeket kellene nezni hanem a csapatet.jojjon kh-nak demichelis,ugyis argentin,Messi biztos konnyen elfogadna.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.30. 12:04:00

Igazából nekem úgy tűnik ez a második számú kapus kérdése eldöntetett! Arra volnék kíváncsi, hogy védő szinten hogy állunk a Marquinhos ügy a héten eléggé leült, holott azt mondták, hogy megegyezés várható. A másik középhátvéd... Miranda még oké is de Jérémy Mathieu... Nagyon nem Bánnám, ha csak a Benatia transfer előtt vetítenének, hogy lentebb menyjen az ára azt mutatva tűzön vízen keresztül nem kell!
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.05.30. 11:58:48

La Pulga írta:Ahhoz képest, hogy tegnap 6-kor órákra voltak Bravo leigazolásától, ma még mindig semmi. Agüero előtt inkább egy normális vedőt kéne leigazolni és csak aztán gondolkodni támadókban
Mondjuk ezt nem is bánom,szerintem a 2.számú kapus keresése az utolsó dolgok közt kellene hogy legyen. Először a védelmet kellene erősíteni de azt nagyon,de azért ha Kun nálunk kötne ki az nem bánnám. :)
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.05.30. 11:46:49

Ahhoz képest, hogy tegnap 6-kor órákra voltak Bravo leigazolásától, ma még mindig semmi. Agüero előtt inkább egy normális vedőt kéne leigazolni és csak aztán gondolkodni támadókban
Válasz küldése