Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.25. 13:38:17

LM10 írta:
MichaaBee írta:A sport szerint lemondtunk Mangaláról, mer 45 milliót kérnek érte. Bezzeg Suárezért repülhet 60-70, de hiányposztra nehogymár kiadjunk nagyobb összeget... :evil:
Én úgy fordítottam, hogy Mangalát nem érdekli a Barca. Inkább a Premier League. Aztán lehet én néztem rosszul :D
Konyítok középszinten spanyolul, úgyhogy biztosan jól olvastam. :D A cikk első mondata az, hogy mivel a Barcát nem érdekli már így Mangala, valószínű, hogy a PL-be fog igazolni.

Én kezdek egyre jobban tartani attól, hogy Mathieu lesz hátra az egyetlen igazolás, aztán össze tehetjük a két kezünket, hogy Bartra klasszissá érjen a francia meg pozitív csalódást okozzon...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.25. 13:13:15

MichaaBee írta:A sport szerint lemondtunk Mangaláról, mer 45 milliót kérnek érte. Bezzeg Suárezért repülhet 60-70, de hiányposztra nehogymár kiadjunk nagyobb összeget... :evil:
Én úgy fordítottam, hogy Mangalát nem érdekli a Barca. Inkább a Premier League. Aztán lehet én néztem rosszul :D

De egy védő igazolás már tényleg elkellene.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1603
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.25. 13:10:45

MichaaBee írta:A sport szerint lemondtunk Mangaláról, mer 45 milliót kérnek érte. Bezzeg Suárezért repülhet 60-70, de hiányposztra nehogymár kiadjunk nagyobb összeget... :evil:
Nagyon helyes. Jöjjön Suarez, Falcao és Aguero és játszunk 3-2-5ben vagy 2-2-6ban. Mangala felesleges. Csak a probléma lenne egy Alba-Pique-Mangala-Pisczek hátvéd négyesből, mert kevesebb gól lenne a meccseken.
94:39 6 - 1
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.25. 13:08:44

MichaaBee írta:A sport szerint lemondtunk Mangaláról, mer 45 milliót kérnek érte. Bezzeg Suárezért repülhet 60-70, de hiányposztra nehogymár kiadjunk nagyobb összeget... :evil:
Szerintem nem fogjuk leigazolni a vérebet.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.25. 12:54:14

A sport szerint lemondtunk Mangaláról, mer 45 milliót kérnek érte. Bezzeg Suárezért repülhet 60-70, de hiányposztra nehogymár kiadjunk nagyobb összeget... :evil:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.06.25. 12:51:45

Na és akkor várjuk a topicot :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.25. 12:40:38

Gareth Tello írta:Bravo érkezése hivatalos.

http://www.fcbarcelona.com/football/fir" target="_blank ... -barcelona
http://instagram.com/p/pqbP86Cos4/" target="_blank
Ha Pinto sem érdemelt topikot, remélem ő sem kap. :twisted:

Persze örülök...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.25. 12:09:08

Bravo érkezése hivatalos.

http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... -barcelona" target="_blank
http://instagram.com/p/pqbP86Cos4/" target="_blank
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.25. 11:47:09

ZBarca írta:http://www.futballista.hu/2014/06/25/ap ... a-suarezt/

"Szerintem Suárez a Real Madriddal jutna igazán sokra"

Ezt Suarez apósa nyilatkozta. Nem ő dönti el, hogy hova igazol, de biztos van súlya a szavának. #-o

Nem értelek... Szerintem igaza van apósnak. Messi vs Benzema nem is tudom kit akarnék riválisomnak :-k
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.25. 11:40:34

palesz77 írta:Nem tudom ez miben lesz másabb mint ez eddigi ajánlatok.. Ajánlunk érte 10-15-öt, ők meg majd visszadobják.. A Valencia megmondta, hogy 20 alatt nem adják, mi meg azt, hogy annyit nem adunk érte, nem is értem minek futja le a vezetőség ugyan azokat a köröket újra meg újra.
Ajánlunk érte 15 milliót és egyéb opciókat, mondjuk Zubit ismerve olyat, hogy amennyiben 1 meccsen pályára lép még 5 milliót fizetünk vagy, ha a csapat az 5. helynél jobban végez szintén ennyit.
Már az is szégyen, hogy szóba kerül ennek a játékosnak a neve Puyol után, nemhogy ez a kuncsorgás utána. :oops:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.25. 11:26:24

Alcantara írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/25 ... a_vedojere

Ezt várom "legizgatottabban" az összes lehetséges igazolás közül. :roll:
Nem tudom ez miben lesz másabb mint ez eddigi ajánlatok.. Ajánlunk érte 10-15-öt, ők meg majd visszadobják.. A Valencia megmondta, hogy 20 alatt nem adják, mi meg azt, hogy annyit nem adunk érte, nem is értem minek futja le a vezetőség ugyan azokat a köröket újra meg újra.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.25. 11:23:31

palesz77 írta:Van egy cikk Kroosról a 'Mundo'-n. De nem értem pontosan, Kroos csak akkor jönne ez szerint, ha nem sikerül leigazolni Koket, vagy pedig Koket "elfelejti" a vezetőség mert megszerezhetetlen, és ezután Kroosra fogunk hajtani?

Mathieuről újabb tárgyalás lesz ma, remélem hasonló sikerrel, mint az előzők..
Illetve az is benne van a cikkben, hogy a Barca még nem tett ajánlatot Kroosért és most nincs napirenden a játékos leigazolása. Nesze semmi, fogd meg jól, kb. ennyi az értelme ennek a cikknek.
Ami pedig Mathieut illeti, nekem az az érzésem, hogy Zubiék mindenképpen le fogják igazolni a franciát. Szerintem ők abból indulnak ki, hogy egyrészt a büdzsé feszessége miatt nem engedhető meg 2 drága opció a khv posztra, másrészt Mathieu ugyan már nem fiatal (31 éves), de magas (190 cm), gyors, nagy küzdő és bár nem egy labdazsonglőr, de ezzel a fizikai adottsággal hasznára lehet a védelemnek.
Én még valahogy le is nyelném ezt a "pofont", amennyiben Barca mezben látnám Mangalát.
Ugyanakkor érthetetlen, hogy Marquinhosért, aki tavaly egész évben padozott, képesek lennének kiadni több, mint 45 milliót (35M+Alves), Mangaláért, aki jobb fizikai paraméterekkel és nagyobb rutinnal is rendelkezik, viszont már nem.
A napokban olyan hírek jelentek meg a katalán sajtóban, hogy Lopetegui a Porto edzője, egykori spanyol U21-es szövetségi kapitány, 3 Barca játékos iránt érdeklődött (Bartra, Sergi Roberto, Tello). Tessék itt a lehetőség. Alibi Robit és Tellot be lehetne vonni az üzletbe és 12-15 millióval csökkenteni lehetne a Porto által kért összeget. Azonban ez szóba sem jöhet, mert nekünk az oldalpasszkirály Sergi Roberto kell. Ez egyszerűen érthetetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gali 2014.06.25. 11:27:20-kor.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.25. 11:23:04

Varatrix írta:Roberto teljesen érthetetlen ezt elismerem, de ezentúl csak ismételni tudom magam. Itt két
gondolkodásmód áll egymással szemben. Én úgy érzem Ranfinha lenne a hosszútávú jó döntés, persze lehet nincs igazam, de a ennyi kp nem fér el a csapatban, így valaki nem lesz boldog szezon a végén.

és itt már olyan kp-t nem tudunk csinálni, akik együtt játszottak.

Nekem ez most olyan Deja vu lenne ha jönne Kroos, és menne utána Rafinha.Persze ezeknek kb annyi értelme van mint a jóslásnak. Lehet a végén ez a duó lenne a kezdő névsorba. :D
Ha ez folytatódik, akkor Roberto lesz az új Bojan. Komolyan nem értem, hogy miért kell erőltetni? Amikor folyamatosan játszott, akkor sem nyújtott semmi olyat amitől hátast dobtam volna.

Azért Kroosnál jegyezzük meg azt, hogy annak a Bayernnek a stabil tagja, aminek a játékfolfogása szinte ugyanaz, mint a miénk, ill. a német válogatottnak is a stabil kezdője és napjaink labdarúgásának egyik legjobb középpályása. Jó a rövidpasszos játékban, a hosszú labdákban és egy igazi átlövő. Nála kisebb kockázatot jelenleg senki sem jelentene... Ellenben Rakiticcsel (akiben minden bizalmam, szeretem a játékát), aki egy teljesen más futballkultúrából jön... Rafinha meg továbbra is talány. Azért egy Celta Vigo nem egy Barcelona.

Meg azért azzal tényleg számoljunk, hogy bármi lehet Iniestával. Azért egy Rakitic-Rafinha középpálya nagyon vékony és akkor megoldásként még Sergi Roberto jöhetne be... Én ez esetben nem számolnék kupákkal. Nem értem, egyébként, hogy Robot miért nem lehet elengedni...?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2014.06.25. 11:23:43-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.25. 11:16:40

lassan leszögezhetjük, hogy nem jön sem Benatia, sem Mangala, sem Marquinhos, viszont jön helyette 20 milkáért Matyi. Nem jön valószínű sem Danilo, sem Cuadrado, de marad Dani. Elment Cesc és elmegy Xavi, jött ugyan Rakitic, de nem jön Koke. Viszont lehet, hogy jön Suarez vagy 80 misiért... akkor viszont elmegy Alexis... Hmmm. Szuper! Egyre jobb... Ja nem... :evil:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.06.25. 11:16:31

http://www.futballista.hu/2014/06/25/ap ... a-suarezt/

"Szerintem Suárez a Real Madriddal jutna igazán sokra"

Ezt Suarez apósa nyilatkozta. Nem ő dönti el, hogy hova igazol, de biztos van súlya a szavának. #-o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZBarca 2014.06.25. 11:17:20-kor.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.25. 11:12:57

Barcaman1993 írta: Azért azt tegyük hozzá, hogy Rakitic 1 percet nem játszott ebben a csapatban, ahogy Rafinha sem. Lehet, hogy 2 bombaigazolás lesz, de az is lehet, hogy 2 bukta.
Kroos is lehet bukta, és ugye úgy pénzügyileg még nagyobb.
Viszont egy Iniesta-Rakitic-Rafinfa-Sergi Roberto kp-val nekiindulni egy szezonnak egyenlő a bukással. Rob felejtős, a másik kettőjüket meg ugye még ki se próbáltuk. Azt meg már meg se merem említeni, hogy mi van akkor, ha Iniesta lesérül, amire azért jópárszor volt már példa. Illetve azt is tegyük hozzá, hogy egy Fabregas-Xavi duót kéne pótolnunk. Azt hiszem 1 világklasszis érkezése 2 távozásának ellenében a minimum elvárás...
Roberto teljesen érthetetlen ezt elismerem, de ezentúl csak ismételni tudom magam. Itt két
gondolkodásmód áll egymással szemben. Én úgy érzem Ranfinha lenne a hosszútávú jó döntés, persze lehet nincs igazam, de a ennyi kp nem fér el a csapatban, így valaki nem lesz boldog szezon a végén.

és itt már olyan kp-t nem tudunk csinálni, akik együtt játszottak.

Nekem ez most olyan Deja vu lenne ha jönne Kroos, és menne utána Rafinha.Persze ezeknek kb annyi értelme van mint a jóslásnak. Lehet a végén ez a duó lenne a kezdő névsorba. :D
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.25. 11:03:53

http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/25 ... a_vedojere" target="_blank

Ezt várom "legizgatottabban" az összes lehetséges igazolás közül. :roll:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.25. 10:54:31

Varatrix írta:Annyiban egyetértek, hogy vagy az egyik vagy a másik. Most vagy áldozunk annyit, hogy hirtelen nem biztos hogy jönnek az eredmények, és játszik sokat Rafinha, vagy jön Kroos, és lehet hogy vele kapásból többre megyünk, de akkor megint elveszíthetünk egy tehetséget.

Szeretem az olyan embereket akiknek minden kell és semmi sem jó, szóval: nehogymár ilyen Rafinhákkal kezdjünk bele a szezonba, ezért jöjjön bárki, de aztán meg sírunk amikor megveszi egy másik nagy csapat.

Én anno sem nagyon örültem, hogy sikerült elhozni Fabregast...

Szerintem ne jöjjön Kroos még ha pillanatnyilag az is tűnne jobbnak. Ne legyünk olyanok mint a Real nem lehet egy nyár alatt csapatot építeni.
Azért azt tegyük hozzá, hogy Rakitic 1 percet nem játszott ebben a csapatban, ahogy Rafinha sem. Lehet, hogy 2 bombaigazolás lesz, de az is lehet, hogy 2 bukta. Viszont egy Iniesta-Rakitic-Rafinfa-Sergi Roberto kp-val nekiindulni egy szezonnak egyenlő a bukással. Rob felejtős, a másik kettőjüket meg ugye még ki se próbáltuk. Azt meg már meg se merem említeni, hogy mi van akkor, ha Iniesta lesérül, amire azért jópárszor volt már példa. Illetve azt is tegyük hozzá, hogy egy Fabregas-Xavi duót kéne pótolnunk. Azt hiszem 1 világklasszis érkezése 2 távozásának ellenében a minimum elvárás...

http://www.sport.es/es/noticias/barca/m ... ca-3328319
Ezek szerint Mangalával már nem kell számolnunk. Kezdünk kifogyni a védőkből... Ha igaz a PSG álláspontja, amit a Mundo leközölt, akkor tényleg kénytelenek leszünk bevonni a Marquinhos bizniszbe Pedrot.... Mondjuk ennek kifejezetten örülnék.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.06.25. 10:54:11

Még a végén Alves itt marad. Eddig ez a legrosszabb hir. A VB.-én is nulla. Jövőre mit fog érni ? Két nullát.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.25. 10:43:30

Suarezről már mikor az Ajaxban volt is sokat "vitáztunk" a cikkek alatt, hogy jöhetne vagy nem, én nagyon szeretem a kis "vámpírt", de ennyiért nem szabad elhozni. Az meg hogy miket csinált a lőtéri kutyát nem érdekli a pályán mutatott teljesítmény a fontos.

Koke-t én is nagyon támogatnám, de hát ő is piszok drága, akkor lehet tényleg Kroos kéne legyen a befutó. De abban is egyetértek, hogy Rafinha bizonyított a Ligában megérdemli a lehetőséget. És személy szerint jobban is örülnék neki mint egy németnek, hogy egy hozzászólásbeli paradoxont hozzak létre. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.25. 10:42:40

MessiCesc írta:Egy bajom van, hogyha hozunk vkit Xavi helyett, akkor Rafinha megint ellesz felejtve, úgy ahogy a bratyó is volt.... Mondjuk ha Kroos lenne, akkor még elfogadnám a helyzetet, nagy zsugás a német, és az egyik kedvencem az olyan játékosok közül, akik nem itt játszanak. :D

Annyiban egyetértek, hogy vagy az egyik vagy a másik. Most vagy áldozunk annyit, hogy hirtelen nem biztos hogy jönnek az eredmények, és játszik sokat Rafinha, vagy jön Kroos, és lehet hogy vele kapásból többre megyünk, de akkor megint elveszíthetünk egy tehetséget.

Szeretem az olyan embereket akiknek minden kell és semmi sem jó, szóval: nehogymár ilyen Rafinhákkal kezdjünk bele a szezonba, ezért jöjjön bárki, de aztán meg sírunk amikor megveszi egy másik nagy csapat.

Én anno sem nagyon örültem, hogy sikerült elhozni Fabregast...

Szerintem ne jöjjön Kroos még ha pillanatnyilag az is tűnne jobbnak. Ne legyünk olyanok mint a Real nem lehet egy nyár alatt csapatot építeni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.06.25. 10:20:32

Egy bajom van, hogyha hozunk vkit Xavi helyett, akkor Rafinha megint ellesz felejtve, úgy ahogy a bratyó is volt.... Mondjuk ha Kroos lenne, akkor még elfogadnám a helyzetet, nagy zsugás a német, és az egyik kedvencem az olyan játékosok közül, akik nem itt játszanak. :D
Quaresma77
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.06.17. 11:44:08
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.06.25. 10:15:39

1:

Suarezrol sokan mondjak itt, hogy nem kell, mert nagyon sokat van eltiltva. Na most nem tudom sok ember itt mennyire tajekozodott a vilag labdarugassal, de suareznek iden csak a tavalyi ivanovic ugy miatt volt eltiltasa, es nem veletlen, hogy gerrard tavolleteben o kapta meg a csapatkapitanyi karszalagot, mivel a liverpoolnal is lattak, hogy megerdemli. Ugyans a sok hulyesege( ertem itt ezalatt a harapas, evra ugy, stb) azert van, mert gyoztes tipus, es a 95. Percben is fog hajtani a gyozelemert. Azt hiszem iden pont ezt hianyolta mindenki, itt a forumon is, meg egyebkent is, hogy nincs lendulet a csapat jatekban, es almosak vagyunk. Na hat suarez pont nem ilyen. Rendkivul agilis. Ha egy chelsea szintu vedok ( terry cahill ivanovic fizikumu) mellet tud fejparbajokat nyerni, akkor valoszinuleg megoldja spanyolhonban is. Es szerintem mrg nem kell aggodni amiatt, ha esetleg jonne, hogy sok eltiltasa van. Megnezzuk pepe pl mit kapott Messi megtaposasaert.... Es igenis kell az az agilitas elore, amit suarez kepvisel, mert egyszeruen nem tudunk pl egy real ellen mit kezdeni( es itt nem azt ertem h ziccer passz a vedelem kozott, illetve penduletbol valo ravezetes a vedelemre). Suarez kell, es a vezetoseg is tudja, es ha mar kolteni akarnak, szazszor inkabb az urugayi mint Higuain.

2: Falcao is jo megoldas lenne szvsz , de mindebki elfeljti, hogy mar kozel fel eve serult. Nem egy jatekos tunt el egy egy ilyen komolyabb serules utan.( persze voltak akik nem es itt eleg a brazil ronaldora gondolni) Illetve Falcao neve nem tudom, hogy felmerult e a vezetosgnel (ebben az ugyben kicsit tajekozatlan vagyok), igy ha nem merult fel, addig kb annyi ertelmr van az o ideigazoladarol beszelni mint a ronaldoerol).
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.25. 09:47:43

Suarez nagy kocsog tud lenni, de tényleg olyan mentalitású játékos akire itt nagy szükség lehet...
Az eddigi pletykák célpontjai (Higuain,Suarez)alapján nekem úgy tűnik, h LE ki akarja hozni Messi-t a fals 9-es pozicióból , és ahhoz bizony kellene igazolni valakit aki valóban 9-es, mert most jelenleg nincs ilyen támadónk...Suarez jó megoldásnak tűnik ilyen szempontból...
ha pedig Messi-t nem meri mozdítani LE , akkor pedig az összes csatárnév csak az újságírók hülyesége...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.25. 09:42:08

Van egy cikk Kroosról a 'Mundo'-n. De nem értem pontosan, Kroos csak akkor jönne ez szerint, ha nem sikerül leigazolni Koket, vagy pedig Koket "elfelejti" a vezetőség mert megszerezhetetlen, és ezután Kroosra fogunk hajtani?

Mathieuről újabb tárgyalás lesz ma, remélem hasonló sikerrel, mint az előzők..
k!nG írta:...
No offense, de visszaolvasva egy oldalt 2-en írtuk, hogy Falcaonak jobban örülnénk, és egyikünk se a harapás miatt.. Én speciel már 1-2 hónapja is őt szerettem volna itt látni, pár hsz-el lejjebb le is írtam miért.

Amúgy üdv a fórumon! :)
Válasz küldése