Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.22. 22:46:30

Nem értem mit vacilálnak azon a 3 millión. A Valenciának sürgősen pénz kell, nem adják 15 milliónál kevesebbért. Nem tudom mit kell itt szórakozni ennyit.
socio66

2012.06.22. 22:33:10

socio66 írta:..és most nehogy beírja valaki hogy láttam-e már annyi pénzt egyben..:)..
:arrow:
MichaaBee írta: 900 millió forint, nagyban fogadnék rá, hogy ennyi pénzt egész életedben nem fogsz látni, nem hogy egyben. :wink: ..
:lol: :lol:
tudtam. :)
ezt sosem lehet kihagyni, valakinek mindig be kell lökni, mert ez aztán mekkora igazság.
ezeknek az üzleteknek közük nincs a mi mércénkhez, a csapatok úgy tologatják az euromilliókat, mintha játékzseton lenne, és mi sem vagyunk kivételek.
persze, hogy miután olyan emberekre dobtunk már ki pénzt, mint a fókatáncoltató brazil, vagy az ukrán csodahátvéd, hát finoman szólva is vicces amikor ilyen transzfereknél aprópénzeken szenvedünk.
persze ha kézben tartjuk az ügyet, és le van zsírozva a dolog, csak a pénzen van még egy kis ki enged előbb vita akkor rendben, ez a vezetőség dolga.
csak nem lenne jó ha ránk licitálnának.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.06.22. 22:18:08

sura írta:Kell, vagy nem kell - ez szakmai döntés kérdése. De ha kell, ekkora árkülönbségen leakadni péppégás. Nem vet jó fényt a klubra.
900 millió forint, nagyban fogadnék rá, hogy ennyi pénzt egész életedben nem fogsz látni, nem hogy egyben. :wink: Úgyhogy az a nem olyan nagy összeg kifejezéssel óvatosan kellene bánni. :) Az évvégi mérleg, ha egyáltalán pozitív, akkor sem szokott 10 millió fölé menni, tehát 3 millió ott is igen nagy pénz. Másrészt nem értem, hogy miért vet "rossz fényt" egy klubra... Valami rossz van abban, hogy valaki minél olcsóbban akar valamihez hozzájutni? :roll: Ez itt üzlet, és itt minden eurócent számít, szerencsére ezt tudják Zubiék is. Nem azokat az időket éljük, hogy 66 milliókat kicsengessünk egy játékosért.... Türelem rózsát terem, hosszú még a nyár és a Valencia van eladási kényszerben, úgyhogy fognak ők előbb vagy utóbb engedni abból az árból, csak nem fejetlenül kell vagdalkozni még 3 millió euróval sem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.22. 22:15:53

Chino írta: Rengetegszer –főleg a szezon második felében– középpályást játszott és inkább Mathieu volt a bal bekk, így nyílván Alba-nak kisebb részt kellett vállalnia a védekezésben
a miérten nem gondolkodtál?(ezt ne vedd tiszteletlenségnek,csak nem tudom máshogy megfogalmazni) én csak az eb-n látom,de köszönőviszonyban nincs a védekezése abidaléval. néha felelőtlen és néha fent ragad. nem a zaragoza ellen kell majd nagyot nyújtania,de jó erőpróba lesz neki majd a francia-portugál kettős. ha ott megállja a helyét,akkor belátom,hogy jogos a leigazolása
de a jövőt inkább Alba-val tudnám elképzelni és nem is bukhatunk vele nagyot.
pénzügyileg nem
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.22. 22:10:00

Ez a „nemtudvédekeznicsaktámadni" dolgot nem érzem egészen helytállónak. Nem tudom ki mennyi Vale meccset nézett, az én véleményem, hogy sokan kicsit látatlanban mondják. Rengetegszer –főleg a szezon második felében– középpályást játszott és inkább Mathieu volt a bal bekk, így nyílván Alba-nak kisebb részt kellett vállalnia a védekezésben, ellenben gyors és nagyon pontosak a labdái. nem utolsó sorban ár/érték arányban a legjobb játékos a piacon és hosszú időre megoldhatja azt a posztot. Még fiatal, sokat is fejlődhet nálunk, és egy újabb Barca nevelést üdvözölhetnénk a csapatban.

Mondom mindezt úgy, hogy kedvelem Adriano-t és az egész szezont tekintve nem nyújtott rossz teljesítményt, de a jövőt inkább Alba-val tudnám elképzelni és nem is bukhatunk vele nagyot.
Forca Barca!!!!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.06.22. 21:18:47

Kell, vagy nem kell - ez szakmai döntés kérdése. De ha kell, ekkora árkülönbségen leakadni szarrágás. Nem vet jó fényt a klubra.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2012.06.22. 21:16:58

Úúúúristen ez az Alba ügy.. kibeb.szott 3-4 millán megy a vita.. te jó ég.. jó dolgukban már ők sem tudják mit csináljanak.. :roll:
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.22. 21:08:51

Ha Albát nem sikerülne megszerezni, akkor Zubiéknak fel van adva a lecke.Én helyette akkor Santonban gondolkodnék.Fiatal,gyors,jól védekezik. :roll:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.06.22. 20:57:46

Messidona10 írta:
Tocy írta:Amúgy mitől olyan remek? Semmi extrát nem látok benne. Támad, oké, érzi a rövid passzokat oké, védekezni nem tud, nem oké...Adriano is hozza ezt ha rendszeresen játszik. Mögé meg be lehetne építeni Planast. Annyira nem jó ez az Alba-gyerek, hogy mindenki oda-vissza csöpögjön tőle.
Azért azt így kijelenteni, hogy védekezni nem tud, szerintem kicsit erős, ha meg nem sértelek. Mondjuk most az EB-n nem azt mutatja, hogy tud, de gyakorlatilag nemigen volt dolga. Én jó játékosnak tartom, előnyeit felsoroltad, ezek alapján tituláltam remeknek. A Valenciában nem a védekezés volt az elsődleges feladata, de azért ha a spanyol válogatottban ezt kapja, nem véletlen. Persze ez csak az én személyes véleményem, nem éreztem csöpögősnek, de ha te igen, akkor ne haragudj.
Márpedig szerintem nem tud védekezni, a Valenciában Mathieu védekezett helyette, a válogatottban ahogy mondod dolga sincs, ami van, azt sem oldja meg semmivel sem jobban, mint Adriano. Aki egyébként kétlábas, belefé húzva tud akár jobbal is lőni, szükség esetén a másik oldalon is játszhat, stb. Spanyoloknál meg azért kezdő, mert nincs senki más balhátvéd. Nálam Capdevila pl jobb, hasznosabb volt fénykorában. Amúgy meg azért írtam a csöpögést, mert mindenki aki betéved a fórumra, azzal kezdi, hogy kell Alba. Mé?
socio66

2012.06.22. 20:45:35

a piac lehetőségeihez, és az árához mérten remek, azt én is leírtam az első meccs után, hogy nem elég agresszív, és ha egy klasszis szélsővel kerül szembe, akkor izzadni fog ő is, mi is.
de valahogy nem érzem hogy arra a posztra nekünk több tízmilliós lutri játékos kellene, mint egy bale például, aki szinte biztosan flop lenne a mi játékunkban.
alba egy ide jól illeszkedő, megbízható, hasznos kiegészítő ember, aki le tud hozni egy megfelelő szintet, mindezt olcsón, ennél jobb megoldás jelenleg nincs a piacon.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.06.22. 20:45:32

Alba könnyen beépülne (valószínűleg), érzi a rövid passzos játékot, viszonylag olcsó és jelen pillanatban a legjobb balhátvéd a piacon. Adrianonál egyértelműen hiányoznak a rövid passzos játék alapjai (hozzáteszem, hogy nagyszerűen alkalmazkodott, de gyakran nem érzi, de ez is csak saját vélemény). Védekezés gyanánt pedig egyáltalán nem jobb Adriano (igaz lehet nem is rosszabb). Összességében pedig elmondhatjuk, hogy nálunk Adriano a kiegészítő ember, nekünk pedig egy állandó kell...bár remélem a legjobbakat Abinak. Ezt az állandó szerepet pedig inkább Albánál látom (látnám szívesen).

A tárgyalásoknál pedig egyértelmű, hogy a Valencia abban reménykedik (és én is :) ), hogy a spanyolok eljutnak a csúcsra és akkor megkaphatják a 15 milkát egyben és nem eredményekhez kötve.
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.06.22. 20:33:42

Most jön a főpróba Albának, kap egy pár gyors szélsőt, majd meglátjuk mire megy vele. Ribéry/Menez/Ben Arfa (vagy pont üresen marad az a szél, mint az angolok ellen :D) , ha ez megvan, akkor jöhet pár portugál.
Eddig engem sem nyűgözött le. Eddig.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.22. 20:32:46

Tocy írta:
Amúgy mitől olyan remek? Semmi extrát nem látok benne. Támad, oké, érzi a rövid passzokat oké, védekezni nem tud, nem oké...Adriano is hozza ezt ha rendszeresen játszik. Mögé meg be lehetne építeni Planast. Annyira nem jó ez az Alba-gyerek, hogy mindenki oda-vissza csöpögjön tőle.
Ugyan ezen az állásponton vagyok. Pár napja be akartam írni, hogy "egyébként csak én nem látok semmit ebben a gyerekben, vagy más sem?" De féltem hogy egyedül vagyok a véleményemmel, és megkapom a magamét :D Direkt figyeltem őt eddig az EB-n, mert úgy igazából nem ismerem a srácot, kíváncsi voltam, hogy miért akarjuk leigazolni, de a 3 meccs alatt semmi olyat nem láttam, ami miatt azt mondanám, hogy igen, neki a Barcában a helye, méghozzá a kezdőcsapatban. Tényleg, ezt a szintet Adriano is lehozza, ráadásul még sokkal gyorsabb is mint Alba és a lövőkéje is elég jó. Nem látom a srácban azt, hogy miért kell nekünk. Azt viszont igen, hogy annak idején miért nem kellett...
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.06.22. 20:19:51

Tocy írta:Amúgy mitől olyan remek? Semmi extrát nem látok benne. Támad, oké, érzi a rövid passzokat oké, védekezni nem tud, nem oké...Adriano is hozza ezt ha rendszeresen játszik. Mögé meg be lehetne építeni Planast. Annyira nem jó ez az Alba-gyerek, hogy mindenki oda-vissza csöpögjön tőle.
Azért azt így kijelenteni, hogy védekezni nem tud, szerintem kicsit erős, ha meg nem sértelek. Mondjuk most az EB-n nem azt mutatja, hogy tud, de gyakorlatilag nemigen volt dolga. Én jó játékosnak tartom, előnyeit felsoroltad, ezek alapján tituláltam remeknek. A Valenciában nem a védekezés volt az elsődleges feladata, de azért ha a spanyol válogatottban ezt kapja, nem véletlen. Persze ez csak az én személyes véleményem, nem éreztem csöpögősnek, de ha te igen, akkor ne haragudj.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.06.22. 20:12:57

Dolgos, alázatos és gyors játékos Alba, ezért jó. Saját nevelés.
Nem hiszem, hogy probléma lenne a két klub között, hamarosan nyélbe ütik a transzfert. Kicsit most várnak, amíg csitulnak a kedélyek, aztán a végén küldünk egy 13+2 milliós ajánlatot, s Alba szállhat is fel a Barcelonába tartó gépre. Sima ügy lesz ez.
més que un club
socio66

2012.06.22. 20:12:05

az tényleg vicces, ha három millión megy a kötélhúzás, és most nehogy beírja valaki hogy láttam-e már annyi pénzt egyben..:)
nyilván nem, de ilyen szinten ez nem pénz, tizenötből megvan évekre az a poszt, és nem kell félnótásokkal próbálkozni, meg saját nevelést erőltetni kényszerből.
nagyon remélem hogy nem cseszik el, mert eddig tetszik amit játszik a srác az ebén.

[quote="Tocy"][/quote]
csöpögni nem kell, de jó kis képzett játékos, egy jól működő csapatba, mint a miénk, tökéletes puzzle darab, és pontosan annyi az ára, amennyit ér.
fiatal, spanyol, válogatottban is érzi a bugit, itt a helye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára socio66 2012.06.22. 20:15:14-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.06.22. 20:11:17

Messidona10 írta:Mondjuk ha innen elbukna az Alba transzfer, akkor vélhetően nagyon csúnyákat mondanék. Nem igaz, hogy nincs rá pár millió még, ekkora összegeknél ez már nem lehet téma. Pláne, hogy alig akarnak igazolni mást rajta kívül. Nem szabad elszalasztani a lehetőséget, remek játékos.
Amúgy mitől olyan remek? Semmi extrát nem látok benne. Támad, oké, érzi a rövid passzokat oké, védekezni nem tud, nem oké...Adriano is hozza ezt ha rendszeresen játszik. Mögé meg be lehetne építeni Planast. Annyira nem jó ez az Alba-gyerek, hogy mindenki oda-vissza csöpögjön tőle.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.06.22. 20:07:52

Mondjuk ha innen elbukna az Alba transzfer, akkor vélhetően nagyon csúnyákat mondanék. Nem igaz, hogy nincs rá pár millió még, ekkora összegeknél ez már nem lehet téma. Pláne, hogy alig akarnak igazolni mást rajta kívül. Nem szabad elszalasztani a lehetőséget, remek játékos.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.22. 18:39:45

Firefox írta:
K900 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/22 ... canoticias

Ezek meg kik a.........???? :shock: :D
Cé a Barcába igazol, semmi más :lol:
Mondjuk én ennek örülnék a legjobban,csak kár hogy egyelőre nem valóság. :cry: :lol: http://www.youtube.com/watch?v=5It31dDn ... ure=fvwrel
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.06.22. 18:08:13

K900 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/22 ... canoticias

Ezek meg kik a.........???? :shock: :D
Cé a Barcába igazol, semmi más :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.22. 17:59:08

Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.06.22. 15:42:10

kristop írta:
sura írta:A jó játékosfigyelő azt is nézi, hogy ki olcsó és hasznos a Barcanak.
EZ MI? :lol:
:lol: :lol: :lol: benéztem a topicba,azthittem van vmi új fejlemény igazolások terén,dehát csalódnom kellett :D bár annyira nem sajnálom,ezért már megérte,mert ez a hozzászólás így egymagában egész vicces :D :lol:
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.06.22. 15:32:03

sura írta:A jó játékosfigyelő azt is nézi, hogy ki olcsó és hasznos a Barcanak.
EZ MI? :lol:
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.06.21. 08:21:47

A jó játékosfigyelő azt is nézi, hogy ki olcsó és hasznos a Barcanak.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.06.20. 13:52:46

Bob_Marley írta:
De nagyon egyszerű, valaki kérem linkeljen róla egy olyan videót (mert a fókaugrásairól már ezret láttunk köszönöm arra nem vagyok kíváncsi :D) amiben egy mai modern csatár ismérveit mutatja be.Visszatámad labdát szerez, segít a labda kihozatalban, EGYÉRINTŐBEN játszik olyan elvárásaim nincsenek, hogy jól fejel stb. mert arra fizikailag alkalmatlan, de majd mikor nem csak azt látom a srácból (és igen láttam már teljes meccsen :D) hogy megkapja elkezdi cipelni lecselez valakit szuper, de nem erről szól, ha meg elveszti elkezd flegmázni s védekezni meg aztán pláne ritkán szeret.....
múltkor pedig volt egy zsírkirály megmozdulása :) http://www.youtube.com/watch?v=hHu5mFBH ... watch-vrec
Válasz küldése