Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.07.08. 20:40:51

blaugrana99 írta:Nagyon egyszerű a megoldás,nem kell elolvasnod a hozzászólásaimat és kész. Ezek az én véleményeim.Lehet hogy neked nem,de nekem és nagyon sok drukkernek hiányozni fog a chilei.És se b....k mert jónak találod hogy eladjuk a pasast.Te se kóstolgass ha kérhetnélek.
Nincs mit olvasni rajtuk, mert 3/2-nél egy betű sincs, csak egy rakat sárga fej. Ha csak ennyit bírsz kiadni magadból, hogy napi szinten ~3x siratod, akkor ne is írj ide. Sok ember nem kíváncsi rá, annyi különböztet meg másoktól engem, hogy én fel is hívom a figyelmedet rá. Nem azért írok neked, mert véleménykülönbségen vagyunk, hanem mert szükségtelen és jellegtelen hozzászólásokat írsz. Off vége.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2014.07.08. 20:26:01

Üdv,Régóta követem ezt az oldalt,most jött el az idő hogy regisztráljak mindenkit Üdvözlök.
Számomra a Barcelona a 2000-es évektől lett szimpatikus majd fanatizmusig fajult:D
Nálam óriási tett volt a 15.helyről az UEFA kupás helyre érni annó és hát jött Ronaldinho :roll: ,De hogy ne legyen teljesen off én "szeretettel" várom Suarezt(ha jön) Brutális gólvágó aki az angolba hozni tudja egész évben a formát akkor itt nálunk még jobb lesz,jöjjön csak majd LE gatyába rázza ha úgy alakul,és nem értek egyet azokkal akik elítélik azért mert harapott..
Ilyen alapon ne is játsszon soha többet sehol...Zseni a pali nálunk a helye!Védőről meg annyit hogy nem kell izgulni attól még h nincs semmi pletyka biztos megy a mocorgás a vezetőségben és jönni fog egy komoly védő,ebben az évben különösen aktívak vagyunk átigazolás témában...
Ja majdnem elfelejtettem valaki esetleg tudja hogy pontosan hol,mikor lesznek edzőtáborba? ha jól értesültem Ausztria vagy Svájc? van már dátum,konkrét hely?Azonnal indulok ha a "szomszédban" lesznek:) Viscaaa!
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.08. 19:31:35

Rinku írta:
Egészen zavaró már, amit leművelsz itt a fájdalmasabbnál fájdalmasabb smiley özönnel, egyfolytában...

Elmegy és? Akkor mi van? Több, mint 2 évig nem volt sehol, hozott egy viszonylag elfogadható évet és mindenki azt csinálja, mintha Iniesta menne el. Álljon már meg a menet... 38 millió euró a legjobb dolog, amit el tudok képzelni Sanchezzel kapcsolatban. Utóbbi időben fele annyit esik el a lábában, mint amúgy és mindenki odáig van meg vissza. Szerintetek ez egy konstans, állandó teljesítmény, amit az utóbbi fél évben produkál? Erősen kétlem. Mellékesen jegyezném meg, hogy nem egy olyan meccs volt tavasszal is - a csapat teljesítményétől függetlenül - amikor a pályán nem lehetett látni. 38 millió euró korrekt ár. Nem bánnám, ha 40 fölé nőne, de tökéletes így is.

Az meg, hogy Pedronak kb. a k...a anyját 0-24-ben, az nekem már sok. Tény, Sanchez jobb nála, csak Pedroért senki nem kínál 38 milliót. Tény az is, hogy nem ér annyit, de most miért kéne kivágni? Nem rinyál, nem bomlasztja a rendet, örül ha játszik, nem bánkódik ha mégsem, elfogadja a szerepkörét. A semminél bőven több, ha itt van. Ne akarjuk már foggal-körömmel kivágni, nincs értelme. Tény, nem egy spíler a kölyök. De még mindig többet ér, mintha egy törött lábú játékos ülne a lelátón. Maradjon, szükségünk van rá. Túl sokat ne akarjunk markolni egy nyár alatt, keveset fogunk fogni...
Nagyon egyszerű a megoldás,nem kell elolvasnod a hozzászólásaimat és kész. Ezek az én véleményeim.Lehet hogy neked nem,de nekem és nagyon sok drukkernek hiányozni fog a chilei.És se b....k mert jónak találod hogy eladjuk a pasast.Te se kóstolgass ha kérhetnélek.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2014.07.08. 19:21:06

Amég szórta a gólokat Liverpoolban mindenkinek tetszett. Csinált egy hülyeséget, máris akasztófára vele.
Ugyanez a szöveg volt Ibra, meg Mascherano idehozatalakor. Melyikük is balhézott itt többet??
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.07.08. 19:16:54

Nagyon elszomorít a vezetőség munkája. Idén volt az első elfogadható szezonja Alexisnek, a vb-n is villogott. Az eddigi barcelonai szezonjait figyelve az idei volt az, ami miatt a legkevésbé lehet őt elmarasztalni, mégis most adják el. Ráadásul egy olyan emberért áldozzák fel, aki rossz hírnevet szerzett magának állatias viselkedésével. Eddig a példamutató játékosok otthona volt a Camp Nou, ahol egység volt, ám Suárez megvételével ez megváltozik. Egy, a fél világ által gyűlölt és megvetett embert hoz ide a vezetőség rengeteg pénzért, holott a védelem megerősítésére kellene elsősorban figyelni. Minden bizonnyal a védő(k) is meglesz(nek), de nem hiszem, hogy pont egy olyan embert kell hozni, aki sokaknál kiveri a biztosítékot cselekedeteivel. Az, hogy támadót hoz a vezetőség, még elfogadható lenne, de csakis akkor, ha már a védelem meglenne, ám erről eddig nincs szó. Neymar leigazolása óta a jelenlegi vezetőség (még Rosellt is ideveszem) kudarcot vallott, ám ezt képtelenek beismerni. Inkább bedobják Suárezt majdnem 80 millió euróért és eladnak egy olyan játékost, akin érezni a fejlődést. Szerintem így próbálnak valamit javítani a megítélésükön Bartomeu-ék, ám ezzel csak ellenszenvet váltanak ki sok Barcelona-szimpatizánsból.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.07.08. 19:14:04

Egészen zavaró már, amit leművelsz itt a fájdalmasabbnál fájdalmasabb smiley özönnel, egyfolytában...

Elmegy és? Akkor mi van? Több, mint 2 évig nem volt sehol, hozott egy viszonylag elfogadható évet és mindenki azt csinálja, mintha Iniesta menne el. Álljon már meg a menet... 38 millió euró a legjobb dolog, amit el tudok képzelni Sanchezzel kapcsolatban. Utóbbi időben fele annyit esik el a lábában, mint amúgy és mindenki odáig van meg vissza. Szerintetek ez egy konstans, állandó teljesítmény, amit az utóbbi fél évben produkál? Erősen kétlem. Mellékesen jegyezném meg, hogy nem egy olyan meccs volt tavasszal is - a csapat teljesítményétől függetlenül - amikor a pályán nem lehetett látni. 38 millió euró korrekt ár. Nem bánnám, ha 40 fölé nőne, de tökéletes így is.

Az meg, hogy Pedronak kb. a k...a anyját 0-24-ben, az nekem már sok. Tény, Sanchez jobb nála, csak Pedroért senki nem kínál 38 milliót. Tény az is, hogy nem ér annyit, de most miért kéne kivágni? Nem rinyál, nem bomlasztja a rendet, örül ha játszik, nem bánkódik ha mégsem, elfogadja a szerepkörét. A semminél bőven több, ha itt van. Ne akarjuk már foggal-körömmel kivágni, nincs értelme. Tény, nem egy spíler a kölyök. De még mindig többet ér, mintha egy törött lábú játékos ülne a lelátón. Maradjon, szükségünk van rá. Túl sokat ne akarjunk markolni egy nyár alatt, keveset fogunk fogni...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.08. 18:43:10

Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.08. 17:45:53

Kicsit azt érzem, hogy az utóbbi 2 évben igencsak költekezik, erőlködik a Barca az átigazolások terén. A Real talán annyival tette ezt jobban anno, hogy olyan embereket hozott, akik a magas áruk, esetlegesen gyengébb teljesítményük (bár Ronaldo, Figo, Zidane, C. Ronaldo játékban is kimagaslóak voltak, Bale még kérdéses) ellenére is pénzt hoztak a konyhára (Beckhammel meg még a sz**t is eladtuk Kínában). Remélem Suarez legalább a játékban odateszi majd magát, hiszen annyi mezt nem hiszem, hogy el lehet a nevével adni, globálisan nézve nem egy szimpatikus játékos (pl.: Neymar ebből a szempontból jó vétel volt).
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.08. 17:43:14

Miközben mi nagyba hüledezünk a Suárez ügyön, Yaya esélyes, hogy a PSG-hez kerül. Ha megkeresnék Zubiék amúgy szerintem simán visszajönne, az interjú vége is erre enged következtetni. De hát úgy tűnik Robertoval fogjuk stabilizálni a középpályát.. :roll:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.08. 17:31:00

Feast4 írta: Engem az egészben az zavar, hogy Pedro bezzeg marad! Bem is értem... Oké bírja a padot tök jó. Csak beszállni nem tud majd, ha kell de amúőgy tök jó! ](*,)
Pedro-ért nem kapnánk annyit, mint Alexisért, illetve jobban is tűri a padot (gondolom).
Suárez-nek örülök, nagyon jó kis játékos, viszont ennyi lóvé, na ne már, de nem baj, jöjjön még Mangala 120 + Hummels 250 millióért és akkor jók is leszünk.

Amúgy ezek a klubbok ki is fizetik ezt a sok pénzt, vagy csak minket szívatnak? :lol:
Ha energiaitalt iszok inkább megveszem a 100 Ft-osat, mint a 180asat, ezek meg milliókat szórakoznak el :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.07.08. 17:22:10

Sajnálom, hogy Alexist eladják.
Főleg úgy, hogy Suarez jön helyette-miatta.
Nem tudom miért pont őt, miért pont ennyiért.
Alexis nekem nagyon szimpatikus srác, nagyon odatette magát minden meccsen.
Sajnos a taktika ölte meg leginkább az ő játékát. Ki volt szorítva a szélre, és Alves meg állandóan feljött mögötte, és elszívta előle sokszor a levegőt.
Ugyanez a helyzet Neymarral is, csak bal oldalt. Ő is ki lett oda szorítva. Akkor tudott igazán teljesíteni, mikor Messi helyett játszott.

Vajon miért van az, hogy Neymar és Alexis a válogatottban ennyire brillírozott?
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2581
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.07.08. 17:17:22

40 millió Alexisért mesébe illő ár,tekintve a Barca eladás politikáját! 8)
Pláne,hogy korábban mi is eladtuk volna már képzeletben 25 millióért, a Vb előtt meg a Barca is csak 20-25 körül kapott volna érte és Suarez mindenképp jön,szóval nem jár így rosszul a klub.
Pedrot én is sokkal szívesebben látnám lelépni, de a 2 doboz sör meg egy zsacskó ropi amit érte kapnánk nem segítené ki a klubot.
Már csak Hummels jöjjön össze és akkor az sem érdekel ha Pedro meg Alves marad! [-o<
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.08. 16:58:33

visca el barca írta:ha valóban bejelentik 1-2 napon belül akkor suarez tényleg jönni fog. sosem voltam egy nagy sancho fanatikus, de azért az az 50+sanchez=suarez kicsit sok nekem...
Alexist - ha hinni lehet a híreknek - 40 körül fogjuk eladni. Még próbálják kicsit feljebb tornászni az árát, de az egyszerűség kedvéért legyen kerek 40.
Suárezt 70 és 80 között hozzuk el. Ha pesszimista vagyok (vagy realista, ismerve Zubit) akkor legyen a végösszeg 80. Sánchez+40=Suárez. Szerintem ennyiért rendben van, pláne hogy Lucho kérése volt Suárez, tehát minden bizonnyal tudja mit akar.
Feast4 írta:Engem az egészben az zavar, hogy Pedro bezzeg marad! Bem is értem... Oké bírja a padot tök jó. Csak beszállni nem tud majd, ha kell de amúőgy tök jó!
Egyszerű: kell valaki a padra is. Alexis ezt biztos nem vállalná. Kell a pénz is. Pedrot mennyiért lehetne értékesíteni? 20-25 millióért? Nem lennénk azzal kisegítve..

Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3539
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.08. 16:26:13


Engem az egészben az zavar, hogy Pedro bezzeg marad! Bem is értem... Oké bírja a padot tök jó. Csak beszállni nem tud majd, ha kell de amúőgy tök jó! ](*,)
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.08. 16:13:19

visca el barca írta:ha valóban bejelentik 1-2 napon belül akkor suarez tényleg jönni fog. sosem voltam egy nagy sanco fanatikus, de azért az az 50+sanchez=suarez kicsit sok nekem...
Bízzunk benne, hogy csak kb 30+Sanchez lesz a végén.. Bár még az is nagyon sok lenne érte, de egy fél fokkal jobban hangzik.

blaugrana99 te amúgy Spanyolul is tudsz, vagy csak úgy belinkeled mindig a Spanyol cikkeket? Nem kötekedésből, csak kérdezem.. :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.08. 16:07:24

ha valóban bejelentik 1-2 napon belül akkor suarez tényleg jönni fog. sosem voltam egy nagy sancho fanatikus, de azért az az 50+sanchez=suarez kicsit sok nekem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2014.07.08. 16:14:20-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.08. 15:13:38

Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.08. 13:44:40

LM10 írta:Nem láttam ma palesz77 a szokásos napi híreket tőled, ezért írom le(bocsi ha volt :D ), hogy Sergi Robertoval hosszabbítani akarunk 2019ig. A cikk azzal foglalkozik, hogy LE jól ismeri őt, és már az ifi csapatokban együtt dolgoztak.
Ő az akit itt még sokan nem szeretnek, de nem azért mert rosszul játszott, hanem mert lófüttyöt se :D De úgy gondolom Enriquével megkapja a kellő bizalmat. Utána pedig rajta áll, hogy mit képes nyújtani.
Ja, már belinkelte valaki a Cuadradoról és Hummelsről szóló híreket mielőtt felkeltem, gondoltam ennél fontosabbak úgysincsenek ma úgyhogy nem olvastam el őket.. :mrgreen:

De ez a hír.. Hát. Jobb is, hogy eddig nem láttam.. :D Sergi Roberto tavaly az előszezonban egy erősen biztató teljesítményt nyújtott - barátságos meccseken a B kategóriás csapatok ellen -, de aztán.. Ha nem saját nevelés lenne, már másik mezben pózolt volna Június elsején, ebbe szinte biztos vagyok. De ha még nem is eladnánk, akkor legalább menne kölcsönbe.. Áh, nem értem én ezt. Remélem LE tudja mit csinál.. Még a végén a középpályán leszünk a leggyengébbek, amikor az tűnt a legerősebbnek a nyári keretújítás előtt.. :roll:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.07.08. 13:28:27

Nem láttam ma palesz77 a szokásos napi híreket tőled, ezért írom le(bocsi ha volt :D ), hogy Sergi Robertoval hosszabbítani akarunk 2019ig. A cikk azzal foglalkozik, hogy LE jól ismeri őt, és már az ifi csapatokban együtt dolgoztak.
Ő az akit itt még sokan nem szeretnek, de nem azért mert rosszul játszott, hanem mert lófüttyöt se :D De úgy gondolom Enriquével megkapja a kellő bizalmat. Utána pedig rajta áll, hogy mit képes nyújtani.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.08. 13:23:17

LG írta:
djtrack írta:akkor ez most marketing fogás?
http://www.hatharom.com/2014/07/08/mar- ... -meze-foto
Pfff, undorító, meg sem várják, hogy Alexis távozzon (akié ugye jelenleg a 9-es) , lecsapnak, mint a hiénák. :evil:

Tényleg, egyébként lehet, hogy Alexist azért kell mindenáron eladni, mert övé a 9-es? A klubot vezető két lábon járó szarkupacokból simán kinézném.
Persze, Thiago is azért ment el, mert Neymarnak kellett a 11-es mez, aztán így volt a legegyszerűbb rendezni az ügyet.. :lol:

Nem tudom amúgy, hogy egy random Árusnak, aki a nagyobb haszon érdekében csináltatott ilyen mezeket is mi köze van a klubvezetéshez és az Alexis ügy alakulásához.. :roll: Ugyanis ez nem a hivatalos boltban van. Meg Suárez a Poolban a 7-est viseli emlékeim szerint, akkor Pedrot kéne inkább eladni nem..? :-k

Amúgy FB csoportban valaki linkelte ezt a nagyon jó képet. Kb ennyire komoly ez a mez is. Sanszos, hogy tényleg jönni fog az uruguayi, és hogy a 9-est fogja hordani, de azért ebből a hírből nem kéne semmi következtetést levonni.
Bár ezek után lehet rányomtatom a nevem a Barcamez hátuljára, aztán elkezdem árulni, hátha leigazolnak majd.. :lol:
Ha ironikus volt akkor sorry, de nekem nem jött át..
Varatrix írta:
Persze van egy pedro,meg egy fáradt messink meg játszik valaki jobb oldalt az addig mondjuk oké...és csere?
Így Suarez nélkül: Messi, Neymar, Pedro, Deolufeo, (akár Iniesta)
+Rafinha is, LE-nél többször játszott szélső támadót is a szezon folyamán.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.07.08. 13:21:51

Lehet itt szidni a vezetőséget, de ha megnézzük a kapusokat szépen megoldották.
Leigazoljuk Suarezt, nemtudom hol lesz a posztja, de hátha lesz megint egy gólerős középcsatárunk. Alexist bírtam, de rossz volt nézni, hogy esett össze.vissza a pályán. Más csapatban, pl Arsenalban atom jó lesz.
Középpályán az atom motiválatlan Fabregas helyett hoztunk, egy mindig szívvel játszó Rakiticet, aki még technikai tudásban is elég erős.
A védelem még ami rendezetlen, de július eleje van, még van idő, és úgy vélem ,ami késik, nem múlik.

Ha vége az igazolási szezonnak, és látjuk a kész keretet majd akkor érdemes okoskodni, hogy miért ez+az van.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.08. 13:13:25

Laza írta:Ha jön suarez,megy alexis...
Neymar sérült kitudja meddig suarez nem is edzhet egy honapig...
6 hét, szóval szeptemberbe lehet számolni JR-al.
Persze van egy pedro,meg egy fáradt messink meg játszik valaki jobb oldalt az addig mondjuk oké...és csere?
Így Suarez nélkül: Messi, Neymar, Pedro, Deolufeo, (akár Iniesta)
Tényleg, egyébként lehet, hogy Alexist azért kell mindenáron eladni, mert övé a 9-es?
igen ez valószínűleg így van...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.08. 13:10:07

djtrack írta:akkor ez most marketing fogás?
http://www.hatharom.com/2014/07/08/mar- ... -meze-foto" target="_blank
Pfff, undorító, meg sem várják, hogy Alexis távozzon (akié ugye jelenleg a 9-es) , lecsapnak, mint a hiénák. :evil:

Tényleg, egyébként lehet, hogy Alexist azért kell mindenáron eladni, mert övé a 9-es? A klubot vezető két lábon járó szarkupacokból simán kinézném.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.07.08. 13:01:25

akkor ez most marketing fogás?
http://www.hatharom.com/2014/07/08/mar- ... -meze-foto" target="_blank
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.08. 12:56:47

Ha jön suarez,megy alexis...
Neymar sérült kitudja meddig suarez nem is edzhet egy honapig...

Persze van egy pedro,meg egy fáradt messink meg játszik valaki jobb oldalt az addig mondjuk oké...és csere?
Válasz küldése