Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.14. 18:36:02

barca0000 írta:Valaki mondja már meg hogy miért csak sztárokat lehet igazolni?Most ez a Douglas gyerek mert nem a Brazil válogatott csapatkapitánya akkor már nem is jó ide?Lehet azt írni hogy zsákbamacska de rengeteg csapat igazol ilyen zsákbamacskákat pár millióért és vagy beválik vagy nem de egyszer nekünk is beválhat csak nem úgy kellene velük bánni mint azzal a Keirrison gyerekkel . =D> Vagy Ramos annak idején nem volt ugyan akkora kérdőjel mint most bármelyik fiatal? Most csak egy példa ként írom hogy gondolom pl Javier Hernandezről mindenki hallót és elismerte még mielőtt a MU-hoz igazolt és ö talán az első évébe volt a legjobb és ő is a semmiből jött mégis bevált. #-o
Ja, más csapat is igazolt, de nem ilyen helyzetben.

1. Van 4 középső védőnk akik szintén zsákbamacskák.
2. A középpályán sem életbiztosítások az új emberek.
3. A posztjáról jövőre biztosan távozik Alves.
4. Ami a legfontosabb, nem igazolhatunk két évig. Ha nem jön be (ami inkább valószínű) akkor nagyon elreszeltük magunkat.

Ha lenne biztos pont és megengedhető lenne egy ilyen akkor OK. Keirrison azért más tészta, ő nem volt létszükség, jobbhátvéd pedig nagyon kell.
Forca Barca!!!!
krisztiantobias
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.31. 16:41:26

2014.08.14. 17:58:25

roby122 írta:Vagy Montoyat vagy (ha megvesszük Douglast) be kell dobni a 'mély vízbe.
Lehet , hogy nem fognak sok mindent alkotni 1-2 évig , de ha utána beválnak , akkor évekig meg van oldva a JHV kérdése. Példa rá : Carvajal.
És nem lehet minden posztra világklasszist venni. Dani Alves se úgy vettük , és mégis felnőtt a feladathoz. Szerintem meg kell hozni a necces döntéseket , mert kockázat nélkül nincs győzelem.
Lehet , hogy Cuadrado biztos 40 millióért , de ez a brazil fiú lehet , hogy beválik 2 millióért. (vagy nem - benne van.)
Lol. Alves azt hiszem a legdragabb jobbhátvéd a világon és messze a legjobbkent vettük. Carvajal közel sem életbiztosítás meg, majd lehet az lesz. Egy 17est nem nehéz kiszoritani, nah.... Cuadrado meg kb csak jobbhátvédnek kérdéses, 352ben meg tokeletes
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.14. 17:54:34

Valaki mondja már meg hogy miért csak sztárokat lehet igazolni?Most ez a Douglas gyerek mert nem a Brazil válogatott csapatkapitánya akkor már nem is jó ide?Lehet azt írni hogy zsákbamacska de rengeteg csapat igazol ilyen zsákbamacskákat pár millióért és vagy beválik vagy nem de egyszer nekünk is beválhat csak nem úgy kellene velük bánni mint azzal a Keirrison gyerekkel . =D> Vagy Ramos annak idején nem volt ugyan akkora kérdőjel mint most bármelyik fiatal? Most csak egy példa ként írom hogy gondolom pl Javier Hernandezről mindenki hallót és elismerte még mielőtt a MU-hoz igazolt és ö talán az első évébe volt a legjobb és ő is a semmiből jött mégis bevált. #-o
krisztiantobias
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.31. 16:41:26

2014.08.14. 17:49:12

Michael Douglas? :D
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.14. 17:21:32

A mai nap eseményei (CAS döntése valamint Duli lehetséges kölcsönadása) miatt,
szerintem még nagyobb prioritást kell, hogy élvezzen Cuadrado leigazolása.
Egyrészt kevesen, másrészt vékonyak is vagyunk elől, viszont a kolumbiaival a jobbszélső poszton, Suarez visszatéréséig is elég ütős csatártriónk (Ney-Messi-Cuadrado) lenne. A bünti letelte után meg abban a szerepkörben játszik, ahová Lucho eredetileg is szánta.
Most nem vagyunk abban a helyzetben, hogy megvárjuk, az ilyen Douglas-félék beválnak-e vagy sem.
Jönnie kell Cuadradonak!
Remélem Zubiék nem szórakozzák el ezt a lehetőséget!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.14. 17:14:10

S.Agüero írta:Tegyék már le érte azt a 40 milliót... :roll:
Nem kell ő, majd Douglas megoldja.. :lol:
Ezen a srácon komolyan nem tudok továbblépni.. Még ha kacsa is, miért pont ő jutott az újságírók eszébe?? Ha meg komoly, akkor aztán végképp nem értem, hogy Zubiéknak hogyhogy ő ugrott be, mint - Cuadrado után - első számú megoldás?? Ez a hír számomra feldolgozhatatlan.. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.14. 17:08:08

Így, hogy Suárez nem játszhat még, remélem marad Deulofeu, plusz elhozzuk Cuadradot, aki így lehetne az első számú jobbhátvéd mellett a 4-5. támadó. Így ha sokan sérültek elöl, nem kell félni, Cuadrado felmegy előre, Montoya meg pótolja hátul azon az 5-6 meccsen.

Tegyék már le érte azt a 40 milliót... :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.14. 16:42:00

roby122 írta:Vagy Montoyat vagy (ha megvesszük Douglast) be kell dobni a 'mély vízbe.
Lehet , hogy nem fognak sok mindent alkotni 1-2 évig , de ha utána beválnak , akkor évekig meg van oldva a JHV kérdése. Példa rá : Carvajal.
És nem lehet minden posztra világklasszist venni. Dani Alves se úgy vettük , és mégis felnőtt a feladathoz. Szerintem meg kell hozni a necces döntéseket , mert kockázat nélkül nincs győzelem.
Lehet , hogy Cuadrado biztos 40 millióért , de ez a brazil fiú lehet , hogy beválik 2 millióért. (vagy nem - benne van.)
Carvajal nem a legjobb példa. Ő a Bayer-ben azért letette a névjegyét jóval fiatalabban.
Alves pedig a Sevilla alapembere volt, már akkor elitnek számított a posztján.
Elég sok zsákbamacskát hoztunk már, nem hiszem, hogy újabb kell, főleg, hogy két évre kellene biztosítani.
24 évesen azért illett volna szerintem valamit hallani róla, a youtube videok se valami meggyőzőek róla, pedig oda aztán besűrítenek minden szépet-jót. (kapásból az első, hogyan csinál Ronaldinho hülyét belőle egymás után háromszor)
Az biztos, hogy nem lehet minden posztra világklasszis, de az idei átigazolási szezonunkban nem ők voltak túlsúlyban (és akkor nagyon finom voltam), inkább ők mentek el.
Amúgy meg 7 vagy 8 millió az a kettő.
Forca Barca!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.14. 16:38:46

én csak találgatok most, de nem lehet, hogy ezt a brazil gyereket a bébe vesszük egy évig olyan szerződéssel, hogy a következő évben feljön, amikor alves elmegy? csakmert nem hiszem, hogy lényegében a semmiből kezdő szintű lenne a gyerek alves helyett (és alves megy), de azt se hogy 3 jobbhátvéddel megyünk neki a szezonnak (plusz adriano, akkor már 4).
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2014.08.14. 16:30:36

Egyetértek, de azzal nem, hogy Alves nem volt világklasszis amikor vettük.
30 milliót fizettünk érte anno.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.14. 16:21:40

Vagy Montoyat vagy (ha megvesszük Douglast) be kell dobni a 'mély vízbe.
Lehet , hogy nem fognak sok mindent alkotni 1-2 évig , de ha utána beválnak , akkor évekig meg van oldva a JHV kérdése. Példa rá : Carvajal.
És nem lehet minden posztra világklasszist venni. Dani Alves se úgy vettük , és mégis felnőtt a feladathoz. Szerintem meg kell hozni a necces döntéseket , mert kockázat nélkül nincs győzelem.
Lehet , hogy Cuadrado biztos 40 millióért , de ez a brazil fiú lehet , hogy beválik 2 millióért. (vagy nem - benne van.)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.08.14. 16:05:50

Kapusokat tudtunk eliteket igazolni,meg Suárez,ahova égető lett volna,oda csak a zacc marad...
Már egy Fiorentinától sem tudunk igazolni,nonszensz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.14. 15:58:41

Erxy írta:
Erxy írta:ezekkel a brazil gyerekekkel nem kell foglalkozni
vagy mi akarunk így nyomást helyezni a Fiora, vagy csak a játékosok ügynökei akarják bedobni a köztudatba a nevüket. :D
mire beírom ezt, di Marzio is megerősíti, hogy akarjuk Douglast. na szépen vagyunk :lol:

De most komolyan, honnan a rákomból szedték ezt a nevet? Valaki látta már úgy játszani, hogy hagyott benne nyomot?

Meg most nem akarok okoskodóank tünni, de egy 24 éves ember aki még Braziliában van (rádaásul védő és tudjuk milyen híresen jók a brazil védelmek) az kicsit furi. Márcsak azért is mert az igazán jó játékoskat elég hamar elhozzák onnan, ha máshova nem kisebb bajnokságba.
Kép
csabcsi007
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.01.15. 14:58:56

2014.08.14. 15:57:32

Arról csak én maradtam le, hogy Garay a Zenithez igazolt potom 6 millió euróért? Mi meg kerestük a botlábú középső védőket... =D>
A végén tényleg Eto'o-t kell visszahozni decemberig, mert előre nagyon vékonyak vagyunk, a pénz meg korlátozott.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.08.14. 15:49:10

A mai nap hírei kicsit megleptek, és nem tudom hova tenni a dolgokat!
A védelem úgy nézett ki létszámban megvan, csak ugye Alves helyére akarjuk Cuadradot. Igazat megvallva ez az egy igazolás hiányzott volna. Erre ma bedobják Douglast, akiről még soha nem is hallottam - elnézést a tudatlanságomért ! Valaki mesélne róla egy keveset? Összességében nem is zavarna ez, mert lehet jobban védekezik, mint a kolumbiai, az ára is klasszisokkal jobb, de akkor tényleg egy Montoya, Douglas párossal neki mernénk menni az idénynek? Amúgy nem ismerem, tehát lehet az év igazolása lesz, csak eddig szó sem volt róla!
Deu meg lehet megy kölcsönbe? Nem győzte meg Luist? Ok! De akkor mi lesz elől? Messi, Neymar, Pedro fix trió kezd majd elől, majd 3 hónap múlva jön Suarez. 4 klasszikus támadó! Nem kevés ez? Bár Rafinha és Ini is tolhatja itt, de utóbbi garantáltan nem jobb itt, mint középen! Rafinharól nem nyilatkozom! Nem mondom, hogy nagyon jó Deu, de komolyan kölcsönadnánk úgy, hogy garantáltan nem jön a helyére senki?!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.14. 15:46:43

Erxy írta:ezekkel a brazil gyerekekkel nem kell foglalkozni
vagy mi akarunk így nyomást helyezni a Fiora, vagy csak a játékosok ügynökei akarják bedobni a köztudatba a nevüket. :D
mire beírom ezt, di Marzio is megerősíti, hogy akarjuk Douglast. na szépen vagyunk :lol:
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.08.14. 15:33:31

S.Agüero írta:
Nervo írta:Douglas miben jobb mint mondjuk Danilo vagy Walker, ezt a választ csak LE tudhatja. :lol:
Arra nem gondolsz véletlenül sem, hogy nem engedik el őket/nem akarnak eljönni? :o :wink:
De persze hogy gondoltam rá, de ahogy az ember olvassa itt a híreket olyan komolyan még csak pletyka szinten sem tettünk értük egy lépést sem, legalábbis ami itt a hírekben olvasható volt. :) Komoly érdeklődés nem lehetett sztem a részünkről, ezért nem is tudjuk megitélni hogy akartak e jönni vagy sem. :D Egyébként pedig Viscának igaza lehet, miszerint még ma meglehet ez a Douglas gyerek:
http://barcanoticias.blog.hu/2014/08/14 ... rcelonahoz" target="_blank
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.14. 15:26:08

ezekkel a brazil gyerekekkel nem kell foglalkozni
vagy mi akarunk így nyomást helyezni a Fiora, vagy csak a játékosok ügynökei akarják bedobni a köztudatba a nevüket. :D
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.08.14. 15:11:14

Semmivel nem jobb...sőt..Igazából én ezek helyett az igazolások helyett az inkább senkit választanám,mert ezekből még semmi nem lett a Barcelona-nál.Henriqu meg Keirrison és társaik....inkább akkor ne hozzanak senkit mint ilyen légből kapott brazil gyerekeket.Röhej,tényleg a saját magukat nevettetik ki ezek ott fönt.Nekem ez a Luis Enrique féle nagy elán is inkább nagy pofára esést sejtet...Ne legyen igazam,de....
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.14. 14:57:07

Nervo írta:Douglas miben jobb mint mondjuk Danilo vagy Walker, ezt a választ csak LE tudhatja. :lol:
Arra nem gondolsz véletlenül sem, hogy nem engedik el őket/nem akarnak eljönni? :o :wink:
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.14. 14:23:46

Utána néztem ennek a Douglas gyereknek Youtubon, de csak olyan videók vannak fenn róla, hogy hogy fűzték be a csóri gyereket. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.14. 13:35:59

a sport.es szerint 7 milliot ajanlottunk a sao paulo 24 éves jobbhátvédjéért. lehet még ma lezsirozzák az üzletet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
szuszu
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.11.22. 19:26:31

2014.08.14. 13:31:31

Kiváncsi lennék ezekre a brazil srácokra, jo vna vkit ugymond apro pénzért elhozni viszonylag fiatalon, az ismeretlenből mint ahogy a porto csinalja..persze nagy a rizikó meg 1-2 év a tökéletes beilleszkedés, de igazán bizonyítana már a scout szekciónk..de Danilo is jo lenne mer szemtelenül fiatal és már rutinja is van.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.08.14. 13:18:24

csabimo írta:
Initom írta:Ééééén továbbra sem értem igazából,hogy LE melyik posztra szánná Cuadradot.
Nem sokszor láttam focizni ,de ha igen akkor vagy jobb esetleg balszélső volt. Labdával ügyes,jól passzol kitűnően cselez,kapura veszélyes. Ez mind szép és jó,de én valahogy sehol sem látom benne a jobb bekket.

Szinte már pazarlásnak érezném a srácot ott játszatni.

Esetleg úgy lenne helye a csapatban,ha LE felállást is váltana...de az eddig meccsek alapján nem úgy látszik,hogy 3-4-3 vagy 3-5-2 t
Ezt annyian leirták mar hogy nem jobb hátvéd stb.. De ha kicsit belegondolunk hogy jobb hátvéd poszton támadásoknál Alves hányszor takálkozik a labdával mindjárt rájössz h miért lenne jo arra a posztra :) 4-3-3ba!! Ha felállás váltas van amiket irtál akkor még egyértelmübb hogy miért is kell..és hol lenne a helye!

Azért meg ne sirjon már senki hogy több poszton is bevethető lenne a srác! Vagy ez hátrány ?? Akkor elnézést mindenkitől :)) Asszem volt olyan classico hogy Alves jáccot Sanchez poszton ;)
Azért egy szélső hátvédnek illik tudni védekezni is ;) Most egyes sajtóorgánumok arról írnak hogy letettünk a kolumbiairól az ár miatt. Lesz mivel eladni megint az újságokat :roll:
Abi & Tito
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.14. 13:01:14

Erről a srácról mit tudok?

http://barcanoticias.blog.hu/2014/08/14 ... bbhatvedet" target="_blank

Láttam már játszani de nem igazán figyeltem így nem is hagyot mély nyomot.
Kép
Válasz küldése