Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.08.14. 15:49:10

A mai nap hírei kicsit megleptek, és nem tudom hova tenni a dolgokat!
A védelem úgy nézett ki létszámban megvan, csak ugye Alves helyére akarjuk Cuadradot. Igazat megvallva ez az egy igazolás hiányzott volna. Erre ma bedobják Douglast, akiről még soha nem is hallottam - elnézést a tudatlanságomért ! Valaki mesélne róla egy keveset? Összességében nem is zavarna ez, mert lehet jobban védekezik, mint a kolumbiai, az ára is klasszisokkal jobb, de akkor tényleg egy Montoya, Douglas párossal neki mernénk menni az idénynek? Amúgy nem ismerem, tehát lehet az év igazolása lesz, csak eddig szó sem volt róla!
Deu meg lehet megy kölcsönbe? Nem győzte meg Luist? Ok! De akkor mi lesz elől? Messi, Neymar, Pedro fix trió kezd majd elől, majd 3 hónap múlva jön Suarez. 4 klasszikus támadó! Nem kevés ez? Bár Rafinha és Ini is tolhatja itt, de utóbbi garantáltan nem jobb itt, mint középen! Rafinharól nem nyilatkozom! Nem mondom, hogy nagyon jó Deu, de komolyan kölcsönadnánk úgy, hogy garantáltan nem jön a helyére senki?!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.14. 15:46:43

Erxy írta:ezekkel a brazil gyerekekkel nem kell foglalkozni
vagy mi akarunk így nyomást helyezni a Fiora, vagy csak a játékosok ügynökei akarják bedobni a köztudatba a nevüket. :D
mire beírom ezt, di Marzio is megerősíti, hogy akarjuk Douglast. na szépen vagyunk :lol:
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.08.14. 15:33:31

S.Agüero írta:
Nervo írta:Douglas miben jobb mint mondjuk Danilo vagy Walker, ezt a választ csak LE tudhatja. :lol:
Arra nem gondolsz véletlenül sem, hogy nem engedik el őket/nem akarnak eljönni? :o :wink:
De persze hogy gondoltam rá, de ahogy az ember olvassa itt a híreket olyan komolyan még csak pletyka szinten sem tettünk értük egy lépést sem, legalábbis ami itt a hírekben olvasható volt. :) Komoly érdeklődés nem lehetett sztem a részünkről, ezért nem is tudjuk megitélni hogy akartak e jönni vagy sem. :D Egyébként pedig Viscának igaza lehet, miszerint még ma meglehet ez a Douglas gyerek:
http://barcanoticias.blog.hu/2014/08/14 ... rcelonahoz" target="_blank
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.14. 15:26:08

ezekkel a brazil gyerekekkel nem kell foglalkozni
vagy mi akarunk így nyomást helyezni a Fiora, vagy csak a játékosok ügynökei akarják bedobni a köztudatba a nevüket. :D
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.08.14. 15:11:14

Semmivel nem jobb...sőt..Igazából én ezek helyett az igazolások helyett az inkább senkit választanám,mert ezekből még semmi nem lett a Barcelona-nál.Henriqu meg Keirrison és társaik....inkább akkor ne hozzanak senkit mint ilyen légből kapott brazil gyerekeket.Röhej,tényleg a saját magukat nevettetik ki ezek ott fönt.Nekem ez a Luis Enrique féle nagy elán is inkább nagy pofára esést sejtet...Ne legyen igazam,de....
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.14. 14:57:07

Nervo írta:Douglas miben jobb mint mondjuk Danilo vagy Walker, ezt a választ csak LE tudhatja. :lol:
Arra nem gondolsz véletlenül sem, hogy nem engedik el őket/nem akarnak eljönni? :o :wink:
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.14. 14:23:46

Utána néztem ennek a Douglas gyereknek Youtubon, de csak olyan videók vannak fenn róla, hogy hogy fűzték be a csóri gyereket. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.14. 13:35:59

a sport.es szerint 7 milliot ajanlottunk a sao paulo 24 éves jobbhátvédjéért. lehet még ma lezsirozzák az üzletet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
szuszu
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.11.22. 19:26:31

2014.08.14. 13:31:31

Kiváncsi lennék ezekre a brazil srácokra, jo vna vkit ugymond apro pénzért elhozni viszonylag fiatalon, az ismeretlenből mint ahogy a porto csinalja..persze nagy a rizikó meg 1-2 év a tökéletes beilleszkedés, de igazán bizonyítana már a scout szekciónk..de Danilo is jo lenne mer szemtelenül fiatal és már rutinja is van.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.08.14. 13:18:24

csabimo írta:
Initom írta:Ééééén továbbra sem értem igazából,hogy LE melyik posztra szánná Cuadradot.
Nem sokszor láttam focizni ,de ha igen akkor vagy jobb esetleg balszélső volt. Labdával ügyes,jól passzol kitűnően cselez,kapura veszélyes. Ez mind szép és jó,de én valahogy sehol sem látom benne a jobb bekket.

Szinte már pazarlásnak érezném a srácot ott játszatni.

Esetleg úgy lenne helye a csapatban,ha LE felállást is váltana...de az eddig meccsek alapján nem úgy látszik,hogy 3-4-3 vagy 3-5-2 t
Ezt annyian leirták mar hogy nem jobb hátvéd stb.. De ha kicsit belegondolunk hogy jobb hátvéd poszton támadásoknál Alves hányszor takálkozik a labdával mindjárt rájössz h miért lenne jo arra a posztra :) 4-3-3ba!! Ha felállás váltas van amiket irtál akkor még egyértelmübb hogy miért is kell..és hol lenne a helye!

Azért meg ne sirjon már senki hogy több poszton is bevethető lenne a srác! Vagy ez hátrány ?? Akkor elnézést mindenkitől :)) Asszem volt olyan classico hogy Alves jáccot Sanchez poszton ;)
Azért egy szélső hátvédnek illik tudni védekezni is ;) Most egyes sajtóorgánumok arról írnak hogy letettünk a kolumbiairól az ár miatt. Lesz mivel eladni megint az újságokat :roll:
Abi & Tito
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.14. 13:01:14

Erről a srácról mit tudok?

http://barcanoticias.blog.hu/2014/08/14 ... bbhatvedet" target="_blank

Láttam már játszani de nem igazán figyeltem így nem is hagyot mély nyomot.
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.08.14. 12:59:56

Douglas miben jobb mint mondjuk Danilo vagy Walker, ezt a választ csak LE tudhatja. :lol:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2014.08.14. 12:46:49

Véleményem szerint Luis Enrique kicsit saját magát látja benne, hisz ő is jobb hátvéd volt a Madridban, miután idekerült játszott hátvédet, jobb szélsőt, támadó középpályást és csatárt is.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.08.14. 12:20:37

Initom írta:Ééééén továbbra sem értem igazából,hogy LE melyik posztra szánná Cuadradot.
Nem sokszor láttam focizni ,de ha igen akkor vagy jobb esetleg balszélső volt. Labdával ügyes,jól passzol kitűnően cselez,kapura veszélyes. Ez mind szép és jó,de én valahogy sehol sem látom benne a jobb bekket.

Szinte már pazarlásnak érezném a srácot ott játszatni.

Esetleg úgy lenne helye a csapatban,ha LE felállást is váltana...de az eddig meccsek alapján nem úgy látszik,hogy 3-4-3 vagy 3-5-2 t
Ezt annyian leirták mar hogy nem jobb hátvéd stb.. De ha kicsit belegondolunk hogy jobb hátvéd poszton támadásoknál Alves hányszor takálkozik a labdával mindjárt rájössz h miért lenne jo arra a posztra :) 4-3-3ba!! Ha felállás váltas van amiket irtál akkor még egyértelmübb hogy miért is kell..és hol lenne a helye!

Azért meg ne sirjon már senki hogy több poszton is bevethető lenne a srác! Vagy ez hátrány ?? Akkor elnézést mindenkitől :)) Asszem volt olyan classico hogy Alves jáccot Sanchez poszton ;)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.08.14. 12:10:29

Ééééén továbbra sem értem igazából,hogy LE melyik posztra szánná Cuadradot.
Nem sokszor láttam focizni ,de ha igen akkor vagy jobb esetleg balszélső volt. Labdával ügyes,jól passzol kitűnően cselez,kapura veszélyes. Ez mind szép és jó,de én valahogy sehol sem látom benne a jobb bekket.

Szinte már pazarlásnak érezném a srácot ott játszatni.

Esetleg úgy lenne helye a csapatban,ha LE felállást is váltana...de az eddig meccsek alapján nem úgy látszik,hogy 3-4-3 vagy 3-5-2 t játszana majd a csapat.

Örömmel fogadnám,ám kicsit vonakodom. Ha tényleg jobbhátvédre van szükség,akkor szívesebben látnék egy 20 as évei közepén járó,tipikus jobbhátvédet akár a LaLigából is :)
Abi & Tito
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.14. 11:53:20

csabimo írta: akkor ne vegyük meg maradjon Alves..aztán iveljen be 10x a semmibe meccsekként de jo lesz
Nem is ez a legnagyobb baj, hanem, hogy jövőre nem lesz védőnk a jobb oldalra az egy szem Montoyan kívül. Esetleg még Adrianot lehet áthozni, mert Patric nem lesz megoldás az egyszer biztos.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.14. 11:11:40

Közben olyan híreket olvasni a 'Mundo'-n és a 'Sport'-on is, hogy lehet lemondunk Cuadradoról a magas ára miatt. 40 milliót kér a Fio, de mi azt nem akarjuk kifizetni - lehet csak úgy alkuszunk mint a Matyi bizniszben, és végül kifizetjük.. :roll:
defender3 írta:link

Sevilla kölcsönvenné Deulofoleut. Kíváncsi vagyok, h LE mit is fog tenni azok után, h többször is elégedetlen volt vele.
Semmi szerintem, van 5 támadónk - Rafinhával 6 -, 3 posztra.. Ebből ha még elengedünk valakit, akkor igazolni kéne a helyére, azt meg kétlem, hogy akarnánk. Deu amúgy az utolsó meccsén már sokkal jobb volt, nagy eséllyel tud rá hatni LE.
Gali írta:A Sport bedobott két új nevet a jhv posztra:

Talks on the transfer of Sao Paulo right back Douglas (24) are well-advanced. Flamengo right back Leo (22) is the alternative. [sport]

nekem teljesen ismeretlenek.
A források szerint Douglas leigazolása 7M euróba kerül a Barcanak.
Hát ezek meg.:D Gondolom annyi valóságalapja van a dolognak, mint Rodrigo Caionak is volt.

De 'Transfermarkton' azért megnéztem őket, Douglas gyerek a posztjai alapján szuper lenne, de azért na.. Amúgy 2 milliót ér az oldal szerint, ez a 7 millió enyhén túlzó egy ekkora zsákbamacskáért. A másik gyerek meg nem játszott még 35 meccset az első osztályban, kemény 400.000-et ér. :D Persze ez sem jelent semmit, de kétlem, hogy bármelyikük is jobb lenne Montoyánál például..
Na mindegy, legalább arra jók ezek a hírek, hogy megismerünk egy csomó fiatal Brazil játékost.. :D
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.14. 10:10:43

Gali írta:A Sport bedobott két új nevet a jhv posztra:

Talks on the transfer of Sao Paulo right back Douglas (24) are well-advanced. Flamengo right back Leo (22) is the alternative. [sport]
Én tudnék örülni, ha végre fillérekért hoznának egy csiszolatlan gyémántot, aki egy-két itt eltöltött szezon után alapemberré nőné ki magát (az ifik esete másabb). Az említett játékosokat még életemben nem láttam játszani, a nevükről sem hallottam még, de maga az elv tetszene.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.08.14. 10:07:34

http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8

Sevilla kölcsönvenné Deulofoleut. Kíváncsi vagyok, h LE mit is fog tenni azok után, h többször is elégedetlen volt vele.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.08.14. 10:01:04

Ezektől még Janmaat, Lichtsteiner vagy Debuchy is jobb megoldás lett volna. :? A világ számára ismeretlen emberkékkel akarják a jh posztott megoldani az úgy szuper lesz. :cry: Akkor inkább maradjon ami most van, vagyis Alvés és az ő bohóckodásai. :lol:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.14. 09:49:45

Gali írta:A Sport bedobott két új nevet a jhv posztra:

Talks on the transfer of Sao Paulo right back Douglas (24) are well-advanced. Flamengo right back Leo (22) is the alternative. [sport]

Nekem teljesen ismeretlenek.
Ez nem az a Leo, aki tavaly öngólt vétett ellenünk a Gamperen? Habár ő nem igazán 22 évesnek nézett ki...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.14. 09:44:51

A Sport bedobott két új nevet a jhv posztra:

Talks on the transfer of Sao Paulo right back Douglas (24) are well-advanced. Flamengo right back Leo (22) is the alternative. [sport]

Nekem teljesen ismeretlenek.
A források szerint Douglas leigazolása 7M euróba kerül a Barcanak.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.13. 21:01:16

baas11 írta:Nagyon remelem h akkor most mar elhozzuk Cuqdradot...( Alves fizetése meg legyen annak a gondja aki ennyit ajánlott neki :) ... es ezzel tulajdonképpen bezárulna kor,
-erősít ettünk belső védő poszton ,
-szereztünk egy klasszis 9 est így mar nem csak Messi "képes " gólt lőni
-es renovaltuk(?) a komplett jobb oldalt ...Cuadrado - Rakitic- Suarez ?

Mar "csak" LE nek kell bizonyítani h képes menedzselni a csapatot......
( amúgy a Bayerntol miert kaptunk egy hetest ?)
Nem ennyit ajánlottak neki ,ő ennyit keres nálunk,épp ezért majdnem lehetetlen eladni mert ha csak a feléről mond le és miért tenni az is nagyon sok pénz. 22-es csapdája.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.08.13. 20:46:59

Nagyon remelem h akkor most mar elhozzuk Cuqdradot...( Alves fizetése meg legyen annak a gondja aki ennyit ajánlott neki :) ... es ezzel tulajdonképpen bezárulna kor,
-erősít ettünk belső védő poszton ,
-szereztünk egy klasszis 9 est így mar nem csak Messi "képes " gólt lőni
-es renovaltuk(?) a komplett jobb oldalt ...Cuadrado - Rakitic- Suarez ?

Mar "csak" LE nek kell bizonyítani h képes menedzselni a csapatot......
( amúgy a Bayerntol miert kaptunk egy hetest ?)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.13. 20:06:13

ZBarca írta:Ha LE tényleg jsz-ként számolna Cuadrado-val, akkor azonnal tegyük le érte azt a 40 millát és vigyük, mert jelenleg nincs nála jobb a posztján.
Igen,jó lenne lezárni az ügyet,de van nagy akadály Alves,őt el kellene adni mert az ő posztjára igazolnánk.Sajnos nagyon magas fizetése van ezért nem tudjuk eladni senkinek,az meg óriási luxus lenne ha egy 11M kereső játékos a padon ülve,gondolom Cuadrado sem bagóért jönne.
Válasz küldése
cron