Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.07. 15:02:41

Vidalt hamarosan bejelentjuk, holnap 1-kor pedig be is mutatjuk -tv3

hogy mennyibe kerult arrol elteroek az infok, sport szerint 10 ugye, masok szerint 17, megint masok szerint 17+opciok, a vege 20 folott, egyeb jatekost nem vontunk be az uzletbe.
tv3 szerint Lucho keresere erkezik, korabbi infok alapjan naluk marad es csak edz januarig.


na, akkor nagyon ugy nez ki megvan az elso igazolasunk, tul sok minden nem tudok rola, azon kivul, hogy baromi gyors :D
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.06.07. 14:47:32

bartomeu, marotta és pogba is megszólt pogba ügyben

számomra elég egyértelműnek tűnik a helyzet. pogba most nyáron még marad torinóban, és a következőn hozni akarjuk. legalábbis a jelenlegi elnökségnek ez a terve, de ahogy laportát ismerem ő se bánna egy ekkora igazolást.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.07. 14:06:50

visca el barca írta:
mess2009 írta:Pogba: hová , ki helyett? nos nálam ez világos mint a nap, Busquets helyett.
eddig a nap hsz-e. bár még gondolom minden fórumozó merev részeg, de ezt nehéz lesz túlszárnyalni.

ez még nálam is kiütötte a biztosítékot, pedig tudvalevő,hogy mennyire utálom Busit.
Azért kis komolyságot őrizzünk már meg, illetve értem az eufóriát, de lassan hétfő, talán a piát félre ehetne tenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.06.07. 13:31:13

palesz77 írta: Mondjuk jövőre inkább Xavit kell pótolni, nem Iniestát, nem tudom feltűnt-e, de még itt van az öreg, és játékra kész. Tény, hogy nincs csúcsformában - bár most javult év végére, jövőre lehet jó lesz megint -, de a helyére még nem kell kezdőember. Xavi beugrós szerepét viszont pótolni kell, egy sérülésből visszatért Gündogan erre tökéletes lehet, 3 különböző stílusú játékosunk lenne - plusz Rafinha és Samper akár - 2 posztra, lehetne variálni, egymással küzdenének a kezdőbe kerülésért.. Szerintem működne. Aztán 1-2 év múlva meg Ini tényleges helyére lehetne igazolni valakit - addigra Halilovic remélhetőleg játékra kész lesz már.
Ebben egyetértek veled.
Egyenlőre nem Iniestat kell pótolni , hanem Xavit.
Oké , hogy ott van Rakitic , de egyedül nem bír végignyomni egy szezont. Xavi 2200 perce kelleni fog. Rakitic ha kipiheni magát a nyáron , végignyomja az őszt , viszont tavaszra úgy járunk vele , mint Modric-al , ezt le merném fogadni.
Bár lehet Lucho előlépteti Rafinhat , és elkezdi játszatni , de erre sok esélyt nem látok egyelőre.
Kell valaki Rakitic helyére , én is Gündogant preferálom.
Iniesta helyére pedig ott van ha szükséges Rafinha , vissza lehet hozni Denis Suárezt is. És jövő nyáron pedig lehetne vásárolni valakit Ini helyére.
Most szerintem nem lenne értelme.

Vidal-os történetre meg annyit , hogy szerintem nem ő kellene nekünk. Nem érzem azt , hogy ő letudna hozni egy olyan teljesítményt amit Alves hozott. Már pedig nekünk jobboldalra klasszis játékos kell. Szerintem Alves maradni fog még egy évet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 13:30:10

palesz77 írta:
visca el barca írta:eddig a nap hsz-e. bár még gondolom minden fórumozó merev részeg, de ezt nehéz lesz túlszárnyalni.
És ha én Bravo helyett hoznám, mert magasabb nála? :D
végül is... és még lábbal is jobb lenne mint a chilei... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.06.07. 13:26:20

palesz77 írta:
mess2009 írta:Pogba: vele kapcsolatban is a nagy kérdések - hová , ki helyett? nos nálam ez világos mint a nap, Busquets helyett!
Nem tudom feltűnt-e, de Pogba nem vkp, így eléggé necces lenne egy ilyen "csere" a poszton. Főleg, hogy amiben Pogba jó, azokat vkp-ként alig kamatoztathatná.. Elég sok sebből vérzik ez az ötlet, maradjunk annyiban.
Végülis a Real is VKP nélkül játszik... mindegyik középpályásuk támadó szellemű Kroos, Isco, James, Modric (bár ő sokat nem játszott idén mert sérült volt, neki is inkább a támadás szervezésben van/volt nagy szerepe), Khedira az egyetlen VKP-jük láttuk mennyit játszott idén... és láttuk, hogy mi lett a Madriddal bajnokságban illetve a kupákban, bár azért így is megoldottak elég sok meccset de én nem merném bevállalni azt, hogy VKP nélkül játszon a Barca.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.06.07. 13:22:28

palesz77 írta: Mondjuk jövőre inkább Xavit kell pótolni, nem Iniestát, nem tudom feltűnt-e, de még itt van az öreg, és játékra kész. Tény, hogy nincs csúcsformában - bár most javult év végére, jövőre lehet jó lesz megint -, de a helyére még nem kell kezdőember. Xavi beugrós szerepét viszont pótolni kell, egy sérülésből visszatért Gündogan erre tökéletes lehet, 3 különböző stílusú játékosunk lenne - plusz Rafinha és Samper akár - 2 posztra, lehetne variálni, egymással küzdenének a kezdőbe kerülésért.. Szerintem működne. Aztán 1-2 év múlva meg Ini tényleges helyére lehetne igazolni valakit - addigra Halilovic remélhetőleg játékra kész lesz már.
Igen csak mire Gündogan játszatna az január lesz, addigra meg bőven túl lesz a sérülésén és ha esetleg a régi topp formájával jön ide, akkor azért csak kezdőnek kéne lenni és nem Xavi beugrós szerepét kéne megkapnia.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.07. 13:18:56

visca el barca írta:eddig a nap hsz-e. bár még gondolom minden fórumozó merev részeg, de ezt nehéz lesz túlszárnyalni.
És ha én Bravo helyett hoznám, mert magasabb nála? :D
mess2009 írta:Pogba: vele kapcsolatban is a nagy kérdések - hová , ki helyett? nos nálam ez világos mint a nap, Busquets helyett!
Nem tudom feltűnt-e, de Pogba nem vkp, így eléggé necces lenne egy ilyen "csere" a poszton. Főleg, hogy amiben Pogba jó, azokat vkp-ként alig kamatoztathatná.. Elég sok sebből vérzik ez az ötlet, maradjunk annyiban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 13:11:07

mess2009 írta:Pogba: hová , ki helyett? nos nálam ez világos mint a nap, Busquets helyett.
eddig a nap hsz-e. bár még gondolom minden fórumozó merev részeg, de ezt nehéz lesz túlszárnyalni.

Február 28. óta Rakitic találata volt a Barca első akciógólja, amelyben nem vett részt (gól és gólpassz) a Messi, Neymar, Suárez hármas.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.06.07. 13:05:09

ami a középpályát illeti, csak meg említeném, hogy tegnap Iniesta volt a meccs embere! aki az ő helyére keres embert ajánlom: várjon még két három évet.
Pogba: vele kapcsolatban is a nagy kérdések - hová , ki helyett? nos nálam ez világos mint a nap, Busquets helyett! elgondolkodtam azon, hogy miközben világhírű és szinte márkanév a Xavi-Iniesta páros hogy hogy hiányzik mellőlük a Busquets név? anélkül, hogy ide hoznám most a vele kapcsolatos értékelési polémiát( aminek úgysincs abszolút megoldása !) akkor lehet majd ütős középpályánk újra, ha az ő érintetlensége megszűnik, és ha kiváltjuk végre Mascheranót a védelemből, de nem csak egy-egy meccsre.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.07. 12:15:55

crixus írta:Más: Pogba-val kapcsolatban írjátok sokan, hogy lassú...
Fordulékonyság, mozgékonyság. Erről van szó, nem a végsebességéről. Nem egy tankhajó azért, ez tegnap kiderült, de egy Ini/Isco/Thiago sokkal fürgébb, mint ő. Nekünk meg a betömörült védelmek ellen kell ez szerintem.

Halilovicban én is bízok, kell neki 1-2 év még, de nagyon sok lehet benne. Reméljük ki is tudja hozni magából, ami benne van, akkor nagy erősítés lehet.
barca0000 írta:Viszont ha nem Pogba akkor ki? Gündogan, Verratti, Ramsey vagy a hozzájuk hasonló játékosok nem tudom hogy lehetnének Ini helyestesei, ők inkább Xavi helyett lehetnének de az ő posztján már ott van Rakitic.
Mondjuk jövőre inkább Xavit kell pótolni, nem Iniestát, nem tudom feltűnt-e, de még itt van az öreg, és játékra kész. Tény, hogy nincs csúcsformában - bár most javult év végére, jövőre lehet jó lesz megint -, de a helyére még nem kell kezdőember. Xavi beugrós szerepét viszont pótolni kell, egy sérülésből visszatért Gündogan erre tökéletes lehet, 3 különböző stílusú játékosunk lenne - plusz Rafinha és Samper akár - 2 posztra, lehetne variálni, egymással küzdenének a kezdőbe kerülésért.. Szerintem működne. Aztán 1-2 év múlva meg Ini tényleges helyére lehetne igazolni valakit - addigra Halilovic remélhetőleg játékra kész lesz már.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.07. 12:02:20

Jelenleg nem tudom ki más lenne a jobbhátvéd posztra, mint Vidal. Montoyát preferálnám, de ő nem fog bizalmat kapni. Szóba jött még pár játékos, de ők sem voltak jobbak Vidalnál. Akkor pedig már inkább jöjjön ő, mert ismeri a bajnokságot, katalán, a Sevilla pedig ,támadó csapat.
A fél év edzéssel pedig nem látok problémát. A Barca edzései mások, mint más csapat edzései. Itt hónapok kellenek, mire egyáltalán megtanulsz edzeni. Vidal ki kéne hagyjon kb 2-3 hónapot, az nem vészes. Abban a 2-3 hónapban amúgy sem lenne kezdő, hanem csak a légkört szokná.

Halilovicot én is hatalmas tehetségnek tartom. Utoljára talán Gio dos Santos volt ennyire tehetséges(persze Messi mellett). Egy kölcsön nagyon jó lenne neki. Celta Vigo, Girona, Rayo Vallecano, ezekben mindben kezdő lehetne és praktikus csapatok is lennének neki: 2 támadó, egy pedig közel van Barcelonához.
A Fifa egy szégyen
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.06.07. 11:47:57

A tegnapi bl döntő is bebizonyította,hogy Pogba egy remek játékos! Nagyon sok csapatnak erősítést jelentene még nekünk is, de nem hiszem hogy a jelenlegi keretbe kell Pogba. Mivel Ini helyén kellene játszania vele nagyon belassulna a középpálya, azért a Busi-Pogba-Rakitic hármas nem lenne a leggyorsabb ami nagy hátrányt jelentene a számunkra, még úgy is hogy a gyorsaságot beáldozva egy fizikailag nagyon erős kp lenne.

Viszont ha nem Pogba akkor ki? Gündogan, Verratti, Ramsey vagy a hozzájuk hasonló játékosok nem tudom hogy lehetnének Ini helyestesei, ők inkább Xavi helyett lehetnének de az ő posztján már ott van Rakitic. Szóval én nem értem miért ilyen játékosokba gondolkodnak a csapatnál, miért nem egy gyors és technikás játékosba gondolkodnak mint amilyen Ini is.

u.i. Vagy lehet hogy LE jövőre egy nagyon kemény mindenkit leütköző Középpályát akar ?
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.06.07. 11:47:22

noname írta: Ritka h éppen ennyire ne értsek egyet valakivel. :lol:
Vidal védőként kezdte. Mostanában játszogat támadót, de pl az EL döntőn egyértelmű volt, hogy védelemben jobb, mint támadásban.
Én sem Vidalt tartom a jó megoldásnak, de lehet, h ő az egyetlen megoldás, így azért rossznak se mondanám).
Vidal-t el tudnám fogadni első számú cserének, de nekünk jelenleg egy kezdőember kellene, mert valószínűleg Alves megy. Vidal amúgy tényleg olyan Adriano-típusú igazolásnak néz ki: nem rossz, képes lehet egyenletes jó teljesítményre, de nem klasszis.
Annak viszont abszolút semmi értelmét nem látom, hogy megvegyük a nyáron és fél évig jegeljük. Adjuk inkább kölcsön ...

Más: Pogba-val kapcsolatban írjátok sokan, hogy lassú...
Egyrészt Iniesta sincs éppen olyan gyors, mint Neymar, Messi, vagy CR, Bale, stb. Nem sok különbség van Ini és Pogba között sebességre. Pláne nem a mostani Iniesta-val összevetve. Egyébként pedig sokan még mindig a Pep-csapatból indultok ki. Nem kellene. Rakitic és Xavi pedig Pogba-nal lassabbak és mégis voltak nem is egyszer együtt a pályán, ahogy Rafinha sem egy sprinter.
Másrészt sokan szeretnétek Veratti-t, Gündogan-t. Mintha ők gyorsabbak lennének :lol:

Akit én is szívesen látnék 2-3 éven belül az Halilovic. Benne minden megvan ehhez a poszthoz, de annyira előre még kár tervezni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.07. 11:01:52

crixus írta:A Vidal-os hírnek annyira nem örülök, mert bár nem rossz a srác, de nem védő, hanem szélső támadó/kp. Pont mint Cuadrado. Ez pedig nem feltétlenül előny, ha helyezkedni kell amikor visszazárunk. Nincs ilyen tapasztalata.

Ami Pogba-t illeti: kell nekünk, de nagyon. Iniesta-nak pihenni kell és Rakitic helyén is jó lenne a srác. Nem érdekel mennyi lenne, ha bejön. :wink:
Ritka h éppen ennyire ne értsek egyet valakivel. :lol:
Vidal védőként kezdte. Mostanában játszogat támadót, de pl az EL döntőn egyértelmű volt, hogy védelemben jobb, mint támadásban.
Én sem Vidalt tartom a jó megoldásnak, de lehet, h ő az egyetlen megoldás, így azért rossznak se mondanám).
Pogbáról többet nem vagyok hajlandó írni, max ha meg kell ünnepelni h leigazolja a Real. :twisted:
A Fifa egy szégyen
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.06.07. 10:32:53

A Vidal-os hírnek annyira nem örülök, mert bár nem rossz a srác, de nem védő, hanem szélső támadó/kp. Pont mint Cuadrado. Ez pedig nem feltétlenül előny, ha helyezkedni kell amikor visszazárunk. Nincs ilyen tapasztalata.

Ami Pogba-t illeti: kell nekünk, de nagyon. Iniesta-nak pihenni kell és Rakitic helyén is jó lenne a srác. Nem érdekel mennyi lenne, ha bejön. :wink:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.07. 10:16:40

palesz77 írta:de azért bőven lenne hova fejlődnie, elég az idei mutatóit megnézni.
Ezért írtam, hogy potenciál. 22 évesen BL döntőben kalapemelést érdemelt a játéka, főleg, hogy a középcsatárok rendszerint később érnek be. Pl Suarez is vagy 3 éve van a csúcson.

Más: már a mundo is lehozott egy Vidal-os hírt, miszerint a játékossal megvan az egyezség, a klubbal még nem. A Sevillával elég zökkenőmentesen szoktak menni az ügyek, továbbá a játékos is ide akar jönni, ráadásul ott van Suarez is, így ha a Sevilla kekeckedik, bőven benne van a pakliban, hogy bosszúból visszahívjuk. De nem hiszem h így lenne. A mundo árat nem említ. A sport ugyebár már írt 10 milliót. Várom mi lesz. Maradjon némi izgalom a Bl döntő utánra is.
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.07. 09:59:57

noname írta:Morata ... Megvan benne a potenciál, hogy a világ egyik legjobbja legyen.
Hát, ha ő lesz a világ egyik legjobb középcsatára, akkor komoly gondok vannak a poszton.. :lol: Amúgy tényleg nem teljesen veszett ügy, de azért bőven lenne hova fejlődnie, elég az idei mutatóit megnézni.
Bob_Marley írta:Hát azért volt neki egy villámgyors ide teszem oda teszem lövése is. Szerintem rengeteget hozzátett a Juve középpályájához és az a fizikális, de egyben észjáték, amit produkál illene ide és szükség is lenne rá.
Volt egy jó megindulása is a balosról még a Juve éledezés kezdetén. Nekem is pozitív csalódás volt a srác tegnap, jobb volt mint amire emlékeztem. Viszont az is rohadtul biztos, hogy 100 millió felét ha éri jelenleg, eszméletlen nagy hülyeség lenne a bankrobbantás érte, közel nem ér még annyit, és az se biztos, hogy valaha is fog.

Én amúgy Ini utódját inkább egy Pogbánál valamivel alacsonyabb de sokkal mozgékonyabb/fordulékonyabb/fürgébb játékosban látnék a csapatnál - Isco, Thiago, Coutinho, (De Bruyne is talán) stílusra gondolok -, viszont az még 1-2 év legalább, amíg őt egy az egyben pótolni kell, addig Halilovic is robbanthat például..

Úgyhogy én a pozitív csalódás ellenére sem igazolnám le a franciát, elsősorban azért, mert habár most már csak 65%-ba mondom, hogy nem nyújtana ilyen jó teljesítményt nálunk, nem 85, az ára még mindig irreálisan magas, és én nem szeretném, ha ez lenne a tendencia mostantól, hogy minden évben leigazolunk valakit 100 millió körüli összegekért.
diagonal írta:a középpálya ugyanis a gyenge pontunk jelenleg ha ugyan szabad ilyet mondani a tegnapi nap és egy ilyen szezon után :)
Ez meg így van, a hibák a siker ellenére is megvannak, és az a jó, ha Lucho is belátja őket. De hál istennek eddig úgy tűnik, hogy nem túl nagyképű ahhoz, hogy ne ismerje fel, ha valami nem megy tökéletesen, szóval én javulást várok itt jövőre - remélem nem kell csalódnom.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.07. 09:51:17

Bob_Marley írta:Hát azért volt neki egy villámgyors ide teszem oda teszem lövése is. Szerintem rengeteget hozzátett a Juve középpályájához és az a fizikális, de egyben észjáték, amit produkál illene ide és szükség is lenne rá.
Na ugye :D 8) Egyébként eszembe jut most Suárez akire anno mikor még szó nem volt róla, hogy ide kerül és a Poolban zseniális meccseket játszott írtam, hogy bárcsak ide jönne egy nap és akkor is sokan kb. hülyének néztek, most meg...
Legyen így Pogbával is.
Tényleg nagyon kellene, a középpálya ugyanis a gyenge pontunk jelenleg ha ugyan szabad ilyet mondani a tegnapi nap és egy ilyen szezon után :)
Ez az ember meg csak 22 éves, a Barcában ki tudna teljesedni és sok évre megoldana jópár gondot. De nagyon magas az ára és nyilván mások is hajtanak rá.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.07. 09:35:39

noname írta: Az egyetlen dolog, ami megmaradt Pogbából az egy fantasztikus passz volt Teveznek, amit utolsó pillanatban blokkolt valaki, meg a fejese szögletből. Azon kívül egyértelmű volt, hogy kb 2 sebességfokozattal van a Barca alatt. És ezt nem a futósebességére értem, hanem az indulósebességére. Messi kb. 5 méterre lehagyná, mire Pogba begyorsít.
Hát azért volt neki egy villámgyors ide teszem oda teszem lövése is. Szerintem rengeteget hozzátett a Juve középpályájához és az a fizikális, de egyben észjáték, amit produkál illene ide és szükség is lenne rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.06.07. 09:58:51-kor.
Kép
Kép
Kép
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2015.06.07. 09:23:23

Tegnap eléggé rácáfolt itt pár emberre!!!hatalmas klasszis lesz belőle!!! Még hogy lassú...nagyon jo kis játékos!!! Juve legjobbja volt Gigi után!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.07. 09:12:03

Pogba nem képes nagy lendülettel elindulni. Ini posztján kéne játsszon. Annak jó vége nem lenne. Semmit se ér azzal, hogy gyors kb. 10 méter után.
Morata tényleg vérbeli középcsatár lett. Meg voltam lepődve rajta: erős, egész technikás, a sebessége is rendben van. Megvan benne a potenciál, hogy a világ egyik legjobbja legyen.
A Fifa egy szégyen
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.06.07. 09:07:16

Pogba nagyon hajtott, tetszett nekem a srác, az pedig nem igaz, hogy 2 fokozattal lassabb, mint mi. Amúgy Morata egy állat, ha így fejlődik, akkor a Madrid visszaigazolja 100 milláért. Amikor Teveznél volt a labda egyáltalán nem paráztam, viszont Moratátánál összeszorult a gyomrom.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.07. 09:01:05

diagonal írta:
Petr írta:Pogba elég jól játszott, jobban, mint vártam, de a véleményem tartom róla, nem a Barcába való.
Szerintem meg óriási erősítés lenne a középpályára, minden hibájával, kiforratlanságával együtt. Nagyon kellene oda egy ilyen ember, fizikálisan is ott van ráadásul.
Tegnap ha nem ilyen fiatal és kissé szeleburdi, túlpörgött akkor majdnem biztos, hogy gólt is lő nekünk.
Az egyetlen dolog, ami megmaradt Pogbából az egy fantasztikus passz volt Teveznek, amit utolsó pillanatban blokkolt valaki, meg a fejese szögletből. Azon kívül egyértelmű volt, hogy kb 2 sebességfokozattal van a Barca alatt. És ezt nem a futósebességére értem, hanem az indulósebességére. Messi kb. 5 méterre lehagyná, mire Pogba begyorsít.
A Fifa egy szégyen
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.07. 08:46:45

Petr írta:Pogba elég jól játszott, jobban, mint vártam, de a véleményem tartom róla, nem a Barcába való.
Szerintem meg óriási erősítés lenne a középpályára, minden hibájával, kiforratlanságával együtt. Nagyon kellene oda egy ilyen ember, fizikálisan is ott van ráadásul.
Tegnap ha nem ilyen fiatal és kissé szeleburdi, túlpörgött akkor majdnem biztos, hogy gólt is lő nekünk.
Válasz küldése