Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.16. 17:29:33

bennike123 írta:Ti kit szeretnetek jobban a csapatbal Hummelst vagy Thiago Silvat?
Hummels olcsóbb és hosszabb távon is jobb megoldás lenne.
De nem fogom véresre sírni a párnámat ha Silva jön helyette :wink:
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.05.16. 17:26:37

Ti kit szeretnetek jobban a csapatbal Hummelst vagy Thiago Silvat?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.16. 17:17:36

Chino írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/16 ... arcelonaba

Remélem van igazságtartalma...

Reméljük több mint annak a cikknek ami ma nagy vidámságot okozott nálam ugyan ezen az oldalon. A Neymar-tengerpart=Barcelona cikknél #-o
Meg a holnap eldőlhet, ma eldőlhet, pár órán belül eldőlhet Neymar sorsa cikkek is mind nagyon izgik. Csak 2-3 évig minden cikk így jelent meg Fabregassal kapcsolatba.

Mivel egyre többet olvasok Ter Stegen-ről eszembe jutott, hogy azt hallottam róla elég nehéz természete van. Kicsit nagy az arca ki ha én nem emberke.
HA igaz akkor nem tudom, hogy fog illeni a csapatba.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.16. 15:53:16

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/16 ... arcelonaba

Remélem van igazságtartalma, végre megoldódhatna a legkritikusabb csapatrészünk. Ha pedig tényleg bevállalná a fizetéscsökkentést az már álom lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.16. 14:44:50

Varatrix írta:
BritishKnight írta:Ha jövőre összeállna egy ilyen csapat:
kapus
védelem
Thiago-Busi-Ini
Alexis-Messi-Neymar
Mostakkkor annyi a csapat építés hogy betetted Neymárt? :roll:

Mondjuk észrevettem hogy mindenki készpénznek veszi azt hogy Alexis kezd. Baromira nem szolgált rá ekkora bizalomra. Egyenlőre még az is kérdés hogy marad e a klubnál. A szezon végén volt egy-két jobb mecse. Ismétlem jobb! Sosem tűnt ki legjobbként a csapatból. Tello is jónéhányszor lejátszotta mégha az eredményjelzőn Sánchez neve szerepelt is. Ezenkívül eleve szó van még egy támadó érkezéséről Neymár melett. Potenciálisan Neymáron és Messin kívűl eléggé rotációs lesz a harmadik ember személye.

Az idei év után nem bánnám ha jönne valaki aki betöltené ezt a posztot is, vagy Tello nyáron fejlődne annyit hogy nyugodt szívvel rábízhatnák a dolgot. Azért ha marad szurkolok a chileinek, de sokkal több kell a szinpátián és az ígéreten kívül ami életbetartja ezt a fene nagy bizalmat felé.
Az utóbbi heteket + az első évét figyelembe véve szerintem raszolgált a bizalomra. Az az egy-két meccs volt 7-8 is és ki tudott tűnni a csapatból, mind mezőnyjátékát, mind támadási potenciálját illetően. Nem azt mondom, hogy folyamatosan kimagaslik a mezőnyből és lefocizik mindenkit, de az utóbbi időben Villa-t és pedrot kenterbe verte, Tello pedig támadásban, veszélyességben lehet, hogy KICSIT felette áll (bár ez sem érzem egyértelműnek), de a letámadás, labdaszerzés belőle zsigerből hiányzik, ami ilyen jellegű szélső védőknél elengedhetetlen. Szóval Messi után a legjobb támadónknak érzem, ha pedig a formáját át tudja menteni a következő szezonra, neki kellene a 3. számú csatárnak lennie. De sajnos Pedro az Pedro.
Forca Barca!!!!
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.05.16. 14:37:16

sjd írta: Bizony, főleg ha Kapust és Védelmet is le tudnánk igazolni, elég nagy nevek a posztjukon, csak azt sajnálom, h a vezetőség nem igazán gondolkodik bennük... :?
Ez nagyot ütött :lol: :lol:
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.16. 14:12:38

BritishKnight írta:Ha jövőre összeállna egy ilyen csapat:
kapus
védelem
Thiago-Busi-Ini
Alexis-Messi-Neymar
Mostakkkor annyi a csapat építés hogy betetted Neymárt? :roll:

Mondjuk észrevettem hogy mindenki készpénznek veszi azt hogy Alexis kezd. Baromira nem szolgált rá ekkora bizalomra. Egyenlőre még az is kérdés hogy marad e a klubnál. A szezon végén volt egy-két jobb mecse. Ismétlem jobb! Sosem tűnt ki legjobbként a csapatból. Tello is jónéhányszor lejátszotta mégha az eredményjelzőn Sánchez neve szerepelt is. Ezenkívül eleve szó van még egy támadó érkezéséről Neymár melett. Potenciálisan Neymáron és Messin kívűl eléggé rotációs lesz a harmadik ember személye.

Az idei év után nem bánnám ha jönne valaki aki betöltené ezt a posztot is, vagy Tello nyáron fejlődne annyit hogy nyugodt szívvel rábízhatnák a dolgot. Azért ha marad szurkolok a chileinek, de sokkal több kell a szinpátián és az ígéreten kívül ami életbetartja ezt a fene nagy bizalmat felé.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.16. 13:51:09

BritishKnight írta:Ha jövőre összeállna egy ilyen csapat:
kapus
védelem
Thiago-Busi-Ini
Alexis-Messi-Neymar

akkor ezzel nagyokat lehetne alázni :D
Bizony, főleg ha Kapust és Védelmet is le tudnánk igazolni, elég nagy nevek a posztjukon, csak azt sajnálom, h a vezetőség nem igazán gondolkodik bennük... :?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.16. 13:47:42

gergo9 írta:
BritishKnight írta:Ha jövőre összeállna egy ilyen csapat:
kapus
védelem
Thiago-Busi-Ini
Alexis-Messi-Neymar

akkor ezzel nagyokat lehetne alázni :D
Ez a csapat olyan szinten technikás lenne, hogy mindenkit megetetne meccsenként párszor :)

Aztán lehet, hogy kevesebbet lenne nálunk a labda de a szememnek nagyon jót tenne :wink:
Tényleg jó lenne ha combosabb csapatok ellen az első 20perc után már meccsben sem lennénk.
Szépen mutatna az egy-két szép akció a 4-5 kapott gól mellett.
hagyjuk már. évek óta igy jatszunk, csak a nevek cserélődnek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.05.16. 13:43:47

BritishKnight írta:Ha jövőre összeállna egy ilyen csapat:
kapus
védelem
Thiago-Busi-Ini
Alexis-Messi-Neymar

akkor ezzel nagyokat lehetne alázni :D
Ez a csapat olyan szinten technikás lenne, hogy mindenkit megetetne meccsenként párszor :)

Aztán lehet, hogy kevesebbet lenne nálunk a labda de a szememnek nagyon jót tenne :wink:
Tényleg jó lenne ha combosabb csapatok ellen az első 20perc után már meccsben sem lennénk.
Szépen mutatna az egy-két szép akció a 4-5 kapott gól mellett.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.05.16. 13:38:18

Ha jövőre összeállna egy ilyen csapat:
kapus
védelem
Thiago-Busi-Ini
Alexis-Messi-Neymar

akkor ezzel nagyokat lehetne alázni :D
Ez a csapat olyan szinten technikás lenne, hogy mindenkit megetetne meccsenként párszor :)

Aztán lehet, hogy kevesebbet lenne nálunk a labda de a szememnek nagyon jót tenne :wink:
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.05.16. 13:04:17

Varatrix írta:
Kérdem én milyen főbb tényezők lehetnek még a klub szempontjából? A fizetés már a játékos sara, meg a feltételek.
Hát igen, pont ezen röhögtem én is. Akkor miben egyeztek meg eddig? Hogy tárgyalnak az eladásról..? :D

Amúgy emlékeim szerint Sancheznél is volt ilyen cikk, hogy már CSAK az árról kell megegyeznie a kluboknak, hát utána kb 1 hónappal lett bemutatva.. Szóval attól tartok lesz még jó pár fejezet a Neymar sagában is.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.16. 12:41:30

palesz77 írta:
sörvirsli írta:már csak néhány részletet kell csupán tisztáznia a feleknek ahhoz, hogy még ma bejelenthessék a transzfert hivatalosan is.

Az egyik ilyen tényező az ár lesz, mivel Florentino Péreznek annyit sikerült elintéznie a horribilis ajánlatával, hogy a Santosnál jelezték, nem lenne rossz ha emelne az áron a Barca, mert így úgy érzik túl olcsón adják legnagyobb sztárjukat.

Előbb olvastam én is ezen jót röhögtem.. Már csak egy apróbb, elhanyagolható kérdés van hátra, az ára.. :D Kb 1 hónapig ezen veszekszünk még a Santos vezetőségével szerintem. Na mindegy, lényeg hogy tárgyalások vannak már..
Kérdem én milyen főbb tényezők lehetnek még a klub szempontjából? A fizetés már a játékos sara, meg a feltételek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.05.16. 11:45:37

sörvirsli írta:már csak néhány részletet kell csupán tisztáznia a feleknek ahhoz, hogy még ma bejelenthessék a transzfert hivatalosan is.

Az egyik ilyen tényező az ár lesz, mivel Florentino Péreznek annyit sikerült elintéznie a horribilis ajánlatával, hogy a Santosnál jelezték, nem lenne rossz ha emelne az áron a Barca, mert így úgy érzik túl olcsón adják legnagyobb sztárjukat.

Előbb olvastam én is ezen jót röhögtem.. Már csak egy apróbb, elhanyagolható kérdés van hátra, az ára.. :D Kb 1 hónapig ezen veszekszünk még a Santos vezetőségével szerintem. Na mindegy, lényeg hogy tárgyalások vannak már..

Amúgy sokan attól tartanak, hogy olyan lesz Neymar mint Robinho volt a Realba. Hát én pont örülnék neki, ha mondjuk egy 2007/2008-as Robinho szintjét megütné majd 1-2 éven belül.. Nem tudom ki hogy emlékszik, de akkoriban a Real legjobbja volt - Zambrottát minden Barca-Realon szanaszét szivatta kb -, elég sok gólt is rúgott, élmény volt nézni a játékát. A liga második legjobbja volt Messi után véleményem szerint. Az más kérdés, hogy a City után a Milanban sem talált magára, de a Realos produkciójával szerintem nem lehet kifogás, emlékszem még anno leültem Real meccseket nézni, csak hogy őt játszani lássam. Szóval én kiegyeznék egy olyan teljesítménnyel.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.05.16. 11:40:13

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/16 ... kosa_lehet

Remélem hogy már igaz ez a hír. Tényleg jó lenne már pontot tenni erre, lezárni ezt a Neymaros ügyet.

"a Santosnál jelezték, nem lenne rossz ha emelne az áron a Barca, mert így úgy érzik túl olcsón adják legnagyobb sztárjukat."
Hát azért remélem hogy a Barca nem 100m-ra emelte meg... Remélem hogy azért max 60m. Bár ez is sok érte , reális ára Neymarnak szerintem 35-40m...
De sebaj, csak vegyük már meg! :)
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.16. 11:37:24

A tegnap kezdődött tárgyalások annyira jól haladnak, hogy már csak pár apró részletet kell tisztáznia a Barcelona és a Santos képviselőinek. A következő órákban bármikor megszülethet a végleges megegyezés, olvasható a sport.es-en.

Ha minden jól meg ma véget érhet a Neymar-saga a Barcelonánál, és meg lehet az első igazolása a klubnak a következő idényre. A Sport című katalán sportnapilap internetes oldala szerint nagyon jól haladnak a tárgyalások, már csak néhány részletet kell csupán tisztáznia a feleknek ahhoz, hogy még ma bejelenthessék a transzfert hivatalosan is.

Az egyik ilyen tényező az ár lesz, mivel Florentino Péreznek annyit sikerült elintéznie a horribilis ajánlatával, hogy a Santosnál jelezték, nem lenne rossz ha emelne az áron a Barca, mert így úgy érzik túl olcsón adják legnagyobb sztárjukat.

Kép
Állítólag ezekben az órákban ülésezik a Santos vezetése mindenestől, s ha áldásukat adják a Barcelona ajánlatára, akkor semmi akadálya nem lesz annak, hogy megtörténhessen a bejelentés.


Csak nehogy egy hét legyen belőle. :D

forrás:barcanoticias
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.16. 11:37:01

A legfrissebb hír:

A tegnap kezdődött tárgyalások annyira jól haladnak, hogy már csak pár apró részletet kell tisztáznia a Barcelona és a Santos képviselőinek. A következő órákban bármikor megszülethet a végleges megegyezés, olvasható a sport.es-en.

Ha minden jól meg ma véget érhet a Neymar-saga a Barcelonánál, és meg lehet az első igazolása a klubnak a következő idényre. A Sport című katalán sportnapilap internetes oldala szerint nagyon jól haladnak a tárgyalások, már csak néhány részletet kell csupán tisztáznia a feleknek ahhoz, hogy még ma bejelenthessék a transzfert hivatalosan is.

Az egyik ilyen tényező az ár lesz, mivel Florentino Péreznek annyit sikerült elintéznie a horribilis ajánlatával, hogy a Santosnál jelezték, nem lenne rossz ha emelne az áron a Barca, mert így úgy érzik túl olcsón adják legnagyobb sztárjukat.

Állítólag ezekben az órákban ülésezik a Santos vezetése mindenestől, s ha áldásukat adják a Barcelona ajánlatára, akkor semmi akadálya nem lesz annak, hogy megtörténhessen a bejelentés.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.16. 10:19:12

MQuC írta:Annyi zavaró Neymarban, hogy míg Ronaldinho villantott a PSG ben is előtte, Neymart inkább Robinhohoz hasonlítanám. Robinho is egyből a MAdridba jött, aztán egy öregedő Milanba ment... :oops: Csak, ha meg a MAdrid igazolná le Neymart és sztár lesz belőle, már nem hiszem, hogy megkaparintjuk.
Nekem is, és szerintem sokunknak ez a félelme. Azt azért hozzátenném, h Robinhonak egyáltalán nem ment rosszul Mardidban, sőt, kifejezetten jól focizott. A legnagyobb gond, h nagyon sérülékeny, és kapta is a rúgásokat szépen, a másik, h sokkal alázatosabbnak kellett volna lennie, továbbá szerintem egy koncepció nélküli Realba igazolt, ami szintén nem lendített a karrierjén. Na most, ezek a lehetőségek Neymarban is megvannak, szakmai szempontból szerintem kockázatos a leigazolása, viszont ami mez, reklám, ajándéktárgy elfogyna jövőre Brazíliában, meg mondjuk egy nyári kínai túrán, szerintem belegondolni is félelmetes. Pláne ha jól menne neki itt a foci, mert marketingben láthatóan nagyon erősek vagyunk.

Annak viszont én sem látom értelmét, h Messi alá játszon, egy bizonyos szintig természetes igen, mert van bőven ideje neki a legnagyobb sztárnak lennie a csapatban. Kíváncsian várom a fejleményeket.

Más, kapus: szerintem nagyon jó a német, bár nekem nagy kedvencem Handanovic, iszonyat jó kapus, bár már ő is 29, hosszútávra a német jobb lenne. Egyébként benne van a pakliban, h hibázni fog többet-kevesebbet, de miért ne adnánk meg neki a lehetőséget, amit pl Valdes vastagon megkapott, pedig sírtam a megmozdulásain anno. Továbbá De Gea is megkapta a MU-nál a bizalmat, holott csinált hajmeresztő dolgokat az elején, de mára szerintem ez egyik legjobb kapus lett, és egyre rutinosabb lesz, amit a Real ellen bemutatott, kifejezetten klasszis teljesítmény volt.

Védőben én is Hummelset támogatom.

Attól nem tartok, h fiatal tehetségek eligaznolának, emlékszem anno Xavi vagy Iniesta előtt is ott volt a lehetőség, h elmenjen, mégsem tették vagy a klub nem engedte. Ellenben azt hiszem, h a Celticnek felajánlották Xavit, de nekik Iniesta kellett volna, mondták, h ő nem eladó, így maradt mindkettő. Xavi és a Milan sztoriját ismerjük, ugyan nem sokat, de őt és Puyolt megköszönhetjük Van Gaalnak.

Ha már igazolások: edző igazolásában én is rohadt kiváncsi lennék F. De Boerra, már a pályán is vezető volt, a kispadon pedig szimpatikus, komoly és sikeréhes edző képet mutat, előbb-utóbb lecsapnak rá. De Villanova következő szezonját is támogatom.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.16. 10:01:33

JOseppe írta:
Órák és percek kérdése, és hivatalosan is Neymar a barcáé. :roll: :D
Azért ezt még nem venném biztosra. Fabregasról is hasonló hír volt a Sporton, aztán még pár hetet várni kellett rá. :wink: Már alig várom a palit egyébként.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.16. 09:59:40

Órák és percek kérdése, és hivatalosan is Neymar a barcáé. :roll: :D
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.05.16. 09:35:59

Neymarral kapcsolatban röpködnek itt a százmilliók euróban. Szerintem ez egy hatalmas blődség, mivel ne felejtsük el, hogy csak 1 évig van neki szerződése. Ha igaz az előszerződés a Santossal, valamint Neymar apjával, akkor gondolom, már le van fektetve a vételár is. 1 éves szerződéssel rendelkező játékosért ennyit senki sem fog kifizetni, még perez se, ha csak a nap nem sütötte meg a fejét valakinek. Neymar Európában még labdába sem rugott, nehogy nagyobb legyen a füstje, mint a lángja.

Én 30M-nél többet nem adnék érte(+10M előleg) Ha jó nekik adják, ha nem vigye más, ellenkező esetben jön a bánatpénz nekünk. (ahogy olvastam 40M Santostól) Ebből a pénzből+Neymarra szánt összegből akkor inkább vegyük meg Balet, én őt preferálom.

Alexist én nem adnám el, mivel Leonak nem nagyon akar a szélen játszani, eladása setén ott keletkezne lyuk.

Bale/Neymar Messi Alexis támadó sorra hatékonyabbak lennénk, középső csatárt igazolni teljesen fölösleges ebbe a játékrendszerbe.

Középpályához teljesen fölösleges nyúlni. Rosel, ha eladja Thiagot, inkább menjen melegebb éghajlatra. Őt lassan Xavi helyére be kell építeni, és nem eladni. Sajnos Xavi már 32 éves, fiatalabb nem lesz. Ugyan van még benn pár év, de azért már ne játszon végig 80 meccset egy szezonban. Igaz ez vonatkozik mindenkire.

Védelmet viszont rendbe kell tenni!!! Barca leggyengébb pontja jelenleg.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.16. 08:49:11

Ennek az előszerződéses dolognak mennyi az igazságtartalma Neymarral kapcsolatban?
Repkedhetnek itt a nagyobbnál nagyobb összegek ha abból mi is kapunk nem keveset. Eleve 100millió irreális, amikor az elit fociban nem tett le még semmit az asztalra. Vájuk a fejleményeket vele kapcsolatban.

Ter Stegen- fiatal, tehetséges..egy szóval jó választás
Idegen közeg, és nyelv...nem értem ettől miért félnek sokan, amikor nem ő az első és nem is ő lesz az utolsó aki egy teljesen más bajnokságban méretteti meg magát...

Alexist nem szívesen adnám el, mivel úgy látszik kezdi elkapni a fonalat, még egy szezonnal várnék vele.
Villat sajnálom, de ha vb-n akar szerepelni, akkor menjen egy másik jó csapathoz (mondjuk a Tottenhamben szívesen elnézném)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.16. 08:35:50

Annyi zavaró Neymarban, hogy míg Ronaldinho villantott a PSG ben is előtte, Neymart inkább Robinhohoz hasonlítanám. Robinho is egyből a MAdridba jött, aztán egy öregedő Milanba ment... :oops: Csak, ha meg a MAdrid igazolná le Neymart és sztár lesz belőle, már nem hiszem, hogy megkaparintjuk.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.16. 08:02:44

kanty írta:Muszáj írjak nekem is az egész fórum legszínvonalasabb topicjába.

Neymar:
Nekem egyetlen egy gondom van az egésszel. Ha azért jön, hogy Messi alá játsszon, védekezzen, hajtson, s kb. önállóan semmit se csináljon, akkor hagyjuk, ahol van. Ha ez kell továbbra is, akkor tartsuk meg Pedrót, vagy hozzunk fel bárkit a B-ből.
Ha pedig kell egy olyan játékos, akinek teret engedünk, hagyjuk, hogy játsszon, akkor szóba jöhet a brazil. Nekem viszont még így is lutri. Pont az ilyen videók miatt. Sokszor nem láttam élőben játszani, de az ilyen cselek pl. válogatott meccseken jóval ritkábban jönnek be. Tehát, ha le is igazoljuk, és teret is kap, akkor sem várok tőle ilyen nagy freestyle megmozdulásokat, mert egyszerűen ez nem Brazília lesz. Mondom ezt úgy, hogy különösebb bajom nincs a gyerekkel, vannak szép megoldásai, de kicsit túlértékelt. Ez nem az ő hibája, egyszerűen a braziloknak kell mindig egy olyan játékos, akit istenítenek. Sok esetben teszik ezt abszolút jogosan, sok esetben nem.
ne toljuk az istenítést (csak) a Brazilokra! nekünk magunknak nem szabadna elsősorban irreális elvárásokkal fogadni őt! magamról tudom... láttam játszani és minden megmozdulásától a csodát vártam! sajnos nem jött. az a gyerek ugyanúgy el tud tűnni a pályán mint mondjuk Messi időnként és ugyanúgy tud villanni is - és ez az amit nem lehet elvitatni tőle! az összes többi egy sok tényezős folyamat, amiben annyi vigasz lehet, hogy elkényeztetve nem vagyunk!? (lásd:Ibra, Villa, Csigri, Afellay) amúgy pedig az én véleményem erről is u. az mint mondjuk most Tello-val kapcsolatban: nem az a baj hogy, a gyerek egyéni, netán önző hanem az hogy (sajna itt a Barcánál ez automatizmus) ki "ölik" belőle és fél év alatt (vissza) passz-mukássá szürkítik. Neymarnak talán éppen ez mutathatja meg az erejét, ha nem hagyja magát.
Válasz küldése