Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.07. 18:16:23

https://www.facebook.com/VivaFCBarcelon ... =1&theater" target="_blank

Vidal már Barcelonában ! [-X

Ti örültök az érkezésének?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.07. 18:12:40

Barcelona are in advanced talks to sign Sporting Lisbon player Cedric Soares (23) for in case Alves leaves. Latter didn't yet decide. [ara]

Ez alapján az jön le, hogy elsősorban azt akarjuk, hogy Alves és Vidal oldják meg jövőre a jobbhátvéd posztot. Szinte biztos vagyok benne, hogy Dani végül mard. Viszont ez a srác számomra rejtély, pedig sokadszor dobják már be a nevét. De gondolom ezzel nem vagyok egyedül.. :D

Montoya és Douglas meg már a nyáron mennek szerintem, a hírek alapján egyáltalán nem oszt semmilyen szerepet nekik Lucho.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.07. 17:37:27

Messithebest írta: Komolyan szerinted Alba a legképzetlenebb? :D nem az hogy bejátsza az egész baloldalt, tényleg ... :lol:
Figyi nem azt mondtam, hogy a csapat legrosszabb, leghaszontalanabb tagja, hanem a keret egyik legképzetlenebb játékosa.
A Kettő között elég nagy különbség van.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.07. 17:11:13

visca el barca írta:
diagonal írta:Szóval Pogba, ok mondjuk 70-80 millió, ne jöjjön mert drága. Ki jöjjön aki 20-30 millió és megoldja Barca által elvárt szinten a dolgokat?
Suárez ugyanez a téma volt egy az egyben anno, én még jól emlékszem rá.
azért ne vegyük már egy kalap alá a két játékost. az egyik, mikor kiadtunk érte egy rahedli pénzt, már hosszú évek óta világklasszis játékos volt, a másik egyelőre egy egy-két szezonos, aránylag jó játékos.
Persze, de nem véletlenül kérnek érte annyit amennyit, csodák nincsenek, a Juve is tudja ki van kezében, mindenki pontosan tudja hogy potenciálisan a következő 10 év egyik legjobb középpályása lehet.
Hogy az lesz-e nem tudom, tőle is függ, meg sok mindentől, sérülések, hova kerül stb., de hogy az lehet belőle az nem is kérdés.
Nem mondom, hogy szaladjunk leigazolni holnap ( bár nem bánnám :D ), csak annyit hogy ő az egyik aki szóba jöhet, túl sok név amúgy nincs a kalapban a világon aki a Barcában kezdőbe állítható azonnal.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.07. 16:32:50

Messithebest írta:Komolyan szerinted Alba a legképzetlenebb? :D nem az hogy bejátsza az egész baloldalt, tényleg ... :lol:
Mondjuk nem tudom láttál-e valaha is olyan kombinációkat Alba és bárki között, mint amiket Dani hétről hétre lenyom.. Ügyes gyerek Alba, egy szélvész a baloldalon, Messi jobbról betett labdáira tökéletes is ez a berobbanós stílusa, de a komibnatív játékból ő nemigen tudja kivenni a részét. A passzjátéka talán neki a leggyengébb a gála 11-ből, ezen nincs mit szépíteni szerintem.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.07. 16:28:30

Capon írta:
whitecule írta: Többek között emiatt is nagyon örülök neki. Játéka alapján egy jobb oldali Alba, kb.
Jesszusom, akkor szúrom tökön magamat.
Az egyik legképzetlenebb játékosunk az egész keretben.
Én eddig örültem a Vidalos híreknek ne rontsátok el a kedvemet ilyenekkel. :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

Komolyan szerinted Alba a legképzetlenebb? :D nem az hogy bejátsza az egész baloldalt, tényleg ... :lol:

Maximum talán azért nem lehet Vidalnak örülni, mert így nem biztos h a szélsők közül visszaér vki védekezni..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.07. 16:28:21

Erxy írta:Alba az egyik legkepzetlenebb a keretben? :shock:
lehet korai volt a nap hsz-e dijat kiosztani :lol:
:)
Tartom továbbra is!
A gyorsaságán kívül milyen jó kvalitásai vannak?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 16:27:54

diagonal írta:Szóval Pogba, ok mondjuk 70-80 millió, ne jöjjön mert drága. Ki jöjjön aki 20-30 millió és megoldja Barca által elvárt szinten a dolgokat?
Suárez ugyanez a téma volt egy az egyben anno, én még jól emlékszem rá.
azért ne vegyük már egy kalap alá a két játékost. az egyik, mikor kiadtunk érte egy rahedli pénzt, már hosszú évek óta világklasszis játékos volt, a másik egyelőre egy egy-két szezonos, aránylag jó játékos.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.07. 16:23:17

Alba az egyik legkepzetlenebb a keretben? :shock:
lehet korai volt a nap hsz-e dijat kiosztani :lol:

Vidal ararol amugy megy a huzavona a forrasok kozott, az mindenesetre biztosnak latszik, hogy 20m korul fizetunk erte.
holnap lesz hivatalos, ezt megerositette a tv3, az ara meg a rac1 is, szoval biztosra lehet venni. :D
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.07. 16:22:36

roby122 írta:
palesz77 írta: Már pedig nekünk jobboldalra klasszis játékos kell.
A gond az, hogy nekünk mindenhova klasszis kell sajnos, nem csak jobb oldalra. Legalábbis az élet nagyjából ezt bizonyítja folyamatosan. Szóval Pogbára is lehet mondani, hogy nem kell meg azt is, hogy majd mással megoldjuk csak meg kell mondani kivel. És Rafinha szintű játékossal biztos nem, legalábbis úgy nem hogy abból bajnoki cím meg BL győzelem legyen.
Ez is tipikusan az az eset, mármint Rafinha, mikor adott egy tehetséges, szimpatikus játékos aki nagyon sok helyen kezdő, sőt húzóember lehetne csak nem a Barcában mert itt peremember tud lenni.
Szóval Pogba, ok mondjuk 70-80 millió, ne jöjjön mert drága. Ki jöjjön aki 20-30 millió és megoldja Barca által elvárt szinten a dolgokat?
Suárez ugyanez a téma volt egy az egyben anno, én még jól emlékszem rá.
Halilovicsot meg nem tudom, én anno örültem neki mikor jött mert megvan benne ami kell, de azt mondtam évek telhetnek el mire felhozzák fizikálisan is a megfelelő szintre, kíváncsi leszek sikerül-e. A tehetsége nem is vitatható mert az megvan. A legjobb nyilván az lenne ha ő, mármint Halilovics oldaná meg 1-2 év múlva Iniesta és/vagy Xavi posztját.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.07. 16:17:49

whitecule írta: Többek között emiatt is nagyon örülök neki. Játéka alapján egy jobb oldali Alba, kb.
Jesszusom, akkor szúrom tökön magamat.
Az egyik legképzetlenebb játékosunk az egész keretben.
Én eddig örültem a Vidalos híreknek ne rontsátok el a kedvemet ilyenekkel. :D
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.06.07. 16:13:30

visca el barca írta:
whitecule írta:Nem tudom tudtátok-e, de Vidal három évet lehúzott a La Masiában is, Albával voltak egy csapatban.
:D

Kép
Többek között emiatt is nagyon örülök neki. Játéka alapján egy jobb oldali Alba, kb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 16:04:43

whitecule írta:Nem tudom tudtátok-e, de Vidal három évet lehúzott a La Masiában is, Albával voltak egy csapatban.
:D

Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.06.07. 15:55:08

Nem tudom tudtátok-e, de Vidal három évet lehúzott a La Masiában is, Albával voltak egy csapatban.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.06.07. 15:36:14

Úgy néz ki, hogy Vidal ára 20M-25M között lesz:

First bid for Aleix Vidal (25) was 10M, second was close to 20M, but Sevilla was yesterday holding out for fee closer to 25M buyout. [abc]

Transfer fee of Sevilla player Aleix Vidal (25) will be 18M plus 4M incentives (2M based on performance player, 2M on team performance) [ed]
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.07. 15:24:39

kristop írta: pogba most nyáron még marad torinóban, és a következőn hozni akarjuk.
Talán így lenne a legjobb. Következő idényre, vagy pontosabban januárban Gündogannal pótolni Xavit, majd jövő ilyenkorra már aktuálissá válhat, hogy Iniesta helyére is kell ember. Oda pedig Pogba tökéletes lenne, ha nagyjából maradna a mostani a középpályás szerepkör.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 15:12:40

b+... kajak moratát olvastam :lol:

sztem csak megy az etetés, hogy elhozzuk, aztán perec berezel és letesz érte gyorsan 120-at :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.07. 15:07:42

Őszre helyet kellene csinálni a kertben - részben a fiataloknak őszre, részben az újaknak tavaszra. Lapátra tenném Masipot, Douglast, Montyát és Sergi Robertot.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.07. 15:02:41

Vidalt hamarosan bejelentjuk, holnap 1-kor pedig be is mutatjuk -tv3

hogy mennyibe kerult arrol elteroek az infok, sport szerint 10 ugye, masok szerint 17, megint masok szerint 17+opciok, a vege 20 folott, egyeb jatekost nem vontunk be az uzletbe.
tv3 szerint Lucho keresere erkezik, korabbi infok alapjan naluk marad es csak edz januarig.


na, akkor nagyon ugy nez ki megvan az elso igazolasunk, tul sok minden nem tudok rola, azon kivul, hogy baromi gyors :D
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.06.07. 14:47:32

bartomeu, marotta és pogba is megszólt pogba ügyben

számomra elég egyértelműnek tűnik a helyzet. pogba most nyáron még marad torinóban, és a következőn hozni akarjuk. legalábbis a jelenlegi elnökségnek ez a terve, de ahogy laportát ismerem ő se bánna egy ekkora igazolást.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.07. 14:06:50

visca el barca írta:
mess2009 írta:Pogba: hová , ki helyett? nos nálam ez világos mint a nap, Busquets helyett.
eddig a nap hsz-e. bár még gondolom minden fórumozó merev részeg, de ezt nehéz lesz túlszárnyalni.

ez még nálam is kiütötte a biztosítékot, pedig tudvalevő,hogy mennyire utálom Busit.
Azért kis komolyságot őrizzünk már meg, illetve értem az eufóriát, de lassan hétfő, talán a piát félre ehetne tenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.06.07. 13:31:13

palesz77 írta: Mondjuk jövőre inkább Xavit kell pótolni, nem Iniestát, nem tudom feltűnt-e, de még itt van az öreg, és játékra kész. Tény, hogy nincs csúcsformában - bár most javult év végére, jövőre lehet jó lesz megint -, de a helyére még nem kell kezdőember. Xavi beugrós szerepét viszont pótolni kell, egy sérülésből visszatért Gündogan erre tökéletes lehet, 3 különböző stílusú játékosunk lenne - plusz Rafinha és Samper akár - 2 posztra, lehetne variálni, egymással küzdenének a kezdőbe kerülésért.. Szerintem működne. Aztán 1-2 év múlva meg Ini tényleges helyére lehetne igazolni valakit - addigra Halilovic remélhetőleg játékra kész lesz már.
Ebben egyetértek veled.
Egyenlőre nem Iniestat kell pótolni , hanem Xavit.
Oké , hogy ott van Rakitic , de egyedül nem bír végignyomni egy szezont. Xavi 2200 perce kelleni fog. Rakitic ha kipiheni magát a nyáron , végignyomja az őszt , viszont tavaszra úgy járunk vele , mint Modric-al , ezt le merném fogadni.
Bár lehet Lucho előlépteti Rafinhat , és elkezdi játszatni , de erre sok esélyt nem látok egyelőre.
Kell valaki Rakitic helyére , én is Gündogant preferálom.
Iniesta helyére pedig ott van ha szükséges Rafinha , vissza lehet hozni Denis Suárezt is. És jövő nyáron pedig lehetne vásárolni valakit Ini helyére.
Most szerintem nem lenne értelme.

Vidal-os történetre meg annyit , hogy szerintem nem ő kellene nekünk. Nem érzem azt , hogy ő letudna hozni egy olyan teljesítményt amit Alves hozott. Már pedig nekünk jobboldalra klasszis játékos kell. Szerintem Alves maradni fog még egy évet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 13:30:10

palesz77 írta:
visca el barca írta:eddig a nap hsz-e. bár még gondolom minden fórumozó merev részeg, de ezt nehéz lesz túlszárnyalni.
És ha én Bravo helyett hoznám, mert magasabb nála? :D
végül is... és még lábbal is jobb lenne mint a chilei... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.06.07. 13:26:20

palesz77 írta:
mess2009 írta:Pogba: vele kapcsolatban is a nagy kérdések - hová , ki helyett? nos nálam ez világos mint a nap, Busquets helyett!
Nem tudom feltűnt-e, de Pogba nem vkp, így eléggé necces lenne egy ilyen "csere" a poszton. Főleg, hogy amiben Pogba jó, azokat vkp-ként alig kamatoztathatná.. Elég sok sebből vérzik ez az ötlet, maradjunk annyiban.
Végülis a Real is VKP nélkül játszik... mindegyik középpályásuk támadó szellemű Kroos, Isco, James, Modric (bár ő sokat nem játszott idén mert sérült volt, neki is inkább a támadás szervezésben van/volt nagy szerepe), Khedira az egyetlen VKP-jük láttuk mennyit játszott idén... és láttuk, hogy mi lett a Madriddal bajnokságban illetve a kupákban, bár azért így is megoldottak elég sok meccset de én nem merném bevállalni azt, hogy VKP nélkül játszon a Barca.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.06.07. 13:22:28

palesz77 írta: Mondjuk jövőre inkább Xavit kell pótolni, nem Iniestát, nem tudom feltűnt-e, de még itt van az öreg, és játékra kész. Tény, hogy nincs csúcsformában - bár most javult év végére, jövőre lehet jó lesz megint -, de a helyére még nem kell kezdőember. Xavi beugrós szerepét viszont pótolni kell, egy sérülésből visszatért Gündogan erre tökéletes lehet, 3 különböző stílusú játékosunk lenne - plusz Rafinha és Samper akár - 2 posztra, lehetne variálni, egymással küzdenének a kezdőbe kerülésért.. Szerintem működne. Aztán 1-2 év múlva meg Ini tényleges helyére lehetne igazolni valakit - addigra Halilovic remélhetőleg játékra kész lesz már.
Igen csak mire Gündogan játszatna az január lesz, addigra meg bőven túl lesz a sérülésén és ha esetleg a régi topp formájával jön ide, akkor azért csak kezdőnek kéne lenni és nem Xavi beugrós szerepét kéne megkapnia.
Válasz küldése