Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.08. 13:54:00

Masi meg Depay ( őket én ajánlottam ) 20-20 évesen fifába majd 25 millát érnek és 88-91 es skillesek :D
Kép
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.08.08. 13:50:49

bence-barca írta:
visca el barca írta: szted mi a megoldás?
Masi. (Ha már Depay nem jön ezen a nyáron.)







:mrgreen:
bocs, hogy levagyok maradva de ki az a Masi és Depay?
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.08.08. 13:49:41

Sajnos a srác sorsa a görénytől függ. :( :( :( :( És ő nem nagyon akarja eladni,főleg nem nekünk.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.08.08. 13:48:20

visca el barca írta:
szarvasember írta:Hivatalos:FC Barcelona 41 milliót ajánlot David Luizért!! EZ hivatalos,transfermarkt oldalán jelent meg!
ha ez igaz, akkor örölük neki. mindazonáltal továbbra is tartom, hogy ennyiért nem fogják eladni. ha pedig nem jön, akkor abbol építkezünk ami van.
Ez jó megoldás?41 millióért?
Fél éve még mindenki nevetett Luizon...
Sokkal inkább Agger 20-ért, hogy ne két "agyilag rokkant" legyen a középhátvédünk...
Remélem annyiért nem hozzuk el...
Forca Barca
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.08. 13:10:06

szarvasember írta:Hivatalos:FC Barcelona 41 milliót ajánlot David Luizért!! EZ hivatalos,transfermarkt oldalán jelent meg!
ha ez igaz, akkor örölük neki. mindazonáltal továbbra is tartom, hogy ennyiért nem fogják eladni. ha pedig nem jön, akkor abbol építkezünk ami van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.08.08. 12:50:28

S.Agüero írta:
szarvasember írta:Hivatalos:FC Barcelona 41 milliót ajánlot David Luizért!! EZ hivatalos,transfermarkt oldalán jelent meg!
Jól hangzik, viszont ezt most meglestem, de csak azt írják benne, hogy a brit médiára hagyatkozva, állítólag hivatalos ajánlatot tettünk. Sántít nekem.
Hátha nem kacsa :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.08. 12:46:47

szarvasember írta:Hivatalos:FC Barcelona 41 milliót ajánlot David Luizért!! EZ hivatalos,transfermarkt oldalán jelent meg!
Jól hangzik, viszont ezt most meglestem, de csak azt írják benne, hogy a brit médiára hagyatkozva, állítólag hivatalos ajánlatot tettünk. Sántít nekem.
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.08.08. 12:41:52

Hivatalos:FC Barcelona 41 milliót ajánlot David Luizért!! EZ hivatalos,transfermarkt oldalán jelent meg!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.08. 12:19:11

visca el barca írta: szted mi a megoldás?
Masi. (Ha már Depay nem jön ezen a nyáron.)






:mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.08. 12:11:01

barca99 írta:Fizessenek David Luizért valami eszement összeget, csak hogy meg tudják szerezni?
miért ne? nem azt hangoztatják mindenhol h meg van rá a lóvé? mit gondolnak? 10 millioért találnak majd valakit? ismerik a piacot, tudják, hogy igazán kevés top védő, olyan aki erősítést is jelent. tudják ők is h a mai viszonyok mellett egy david luiz kalibert nem fognak odaadni 20 millioért, de még 25-ért sem.

vagy oldják meg házon belül, vagy nyissák ki a pénztárcát. 3. megoldás sztem nem létezik, ha csak nem találnak vmi szupertehetséget ubuntuban akit ide adnak 3 barátságos meccsért meg 2 üveg kóláért.

szted mi a megoldás?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.08.08. 12:07:29

Jajj de unalmas már ez a Barca dns, oldjuk meg házon belül. Fabregas, Alba és Piqué se itt tanult meg focizni, nem is értem, hogy miért mondják őket Barca nevelésnek (oké tizenéves korukban itt tolták, de nem akkor tanulták meg a futballt).

Igazolni kell és kész. Ha meg nem, akkor Bartrát erőltetni, nincs más lehetőség.

Az meg milyen gáz lehet szerencsétlen B-s védőknek, hogy inkább eggyel lejjebbről hoznak fel embert. Az életkedvem is elmenne ettől.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.08.08. 12:02:54

shutterisland írta:
Továbbmegyek. Banyekot egyszer nem láttam játszani.
De inkább egy saját nevelés játsszon mint egy olyan aki nem illik ide...
gondolom nem haragszol meg, ha erre most azt írom, hogy ezt így nem lehet komolyan venni.

agger top védő, évek óta alapember a poolban és a dán válogatottban, de valamivel kevésbé technikás, mint amit elvársz.
ezért nyomatnád helyette bagnackot, aki nem hogy semmit nem tett le a nagy csapatban még, de egyelőre a b csapatban is csak egyetlen egyszer lépett pályára, a 18 évet most töltötte, ennek tetejében pedig egy percet sem láttad még játszani ?
mindezt azon az alapon, hogy saját nevelés, így biztos jó, meg barca dns, meg ilyenek ?
Dehogy haragszom :) Erre van a fórum,hogy több fajta álláspont ütközzön és valami közös okosság jöjjön ki belőle.
Aggert sokat láttam játszani,mivel szeretem a Poolt,és rengeteget hibázik,fegyelmezetlen.Ezért mondtam,hogy talán felesleges 20 millió "kidobása",mikor vannak saját tehetségeink. De nem is feltétlen Banyekot,hanem Bartrát helyezem elé.
Úgy gondolom Bartra már most is nagyon jó játékos,sokkal jobb lehet mint a dán riválisa....aki már 28 éves.
De én is örülni fogok ha Agger beválik ,csak nagy kételyeim vannak e téren.
Abi & Tito
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.08.08. 10:09:39

mess2009 írta:én láttam tegnap játszani: az első 15 percben egyetlen kihozása sem sikerült(kivéve ha éppen a mellette álló Pique-hez pöckölt) amit biztosan nem tud: becsúszni, abból lett a 11-es nála Bartra sokkal előrébb jár.ezzel persze csak azt húznám alá én is, hogy egy fiatal beépítése bizony nyűgös dolog, még akkor is ha tehetséges bár ennél a srácnál én semmi ilyesmit nem láttam(eddig).
Pont az ilyen kijelentésekben ütközik vissza a fórum színvonala, nem a helyesíráson való vitákon. Jézusom, egy rossz becsúszás, egyetlen védőt mutass már, akinek még nem volt. Ráadásul kontakt sem volt, és még az sem biztos, hogy belül "történt".

Egyébként elég rossz helyzetben van a vezetés, mivel többször is elhangott, hogy kell védő, érkezni fog még valaki, de a helyzet mégis az, hogy nincs igazán megnyugtató megoldás. Fizessenek David Luizért valami eszement összeget, csak hogy meg tudják szerezni? Vagy hozzák el azt az Aggert, akiben nem bíznak teljesen?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.08.08. 08:23:03

shutterisland írta:
Továbbmegyek. Banyekot egyszer nem láttam játszani.
De inkább egy saját nevelés játsszon mint egy olyan aki nem illik ide...
gondolom nem haragszol meg, ha erre most azt írom, hogy ezt így nem lehet komolyan venni.

agger top védő, évek óta alapember a poolban és a dán válogatottban, de valamivel kevésbé technikás, mint amit elvársz.
ezért nyomatnád helyette bagnackot, aki nem hogy semmit nem tett le a nagy csapatban még, de egyelőre a b csapatban is csak egyetlen egyszer lépett pályára, a 18 évet most töltötte, ennek tetejében pedig egy percet sem láttad még játszani ?
mindezt azon az alapon, hogy saját nevelés, így biztos jó, meg barca dns, meg ilyenek ?
én láttam tegnap játszani: az első 15 percben egyetlen kihozása sem sikerült(kivéve ha éppen a mellette álló Pique-hez pöckölt) amit biztosan nem tud: becsúszni, abból lett a 11-es nála Bartra sokkal előrébb jár.ezzel persze csak azt húznám alá én is, hogy egy fiatal beépítése bizony nyűgös dolog, még akkor is ha tehetséges bár ennél a srácnál én semmi ilyesmit nem láttam(eddig).
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.08. 02:08:03

Továbbmegyek. Banyekot egyszer nem láttam játszani.
De inkább egy saját nevelés játsszon mint egy olyan aki nem illik ide...
gondolom nem haragszol meg, ha erre most azt írom, hogy ezt így nem lehet komolyan venni.

agger top védő, évek óta alapember a poolban és a dán válogatottban, de valamivel kevésbé technikás, mint amit elvársz.
ezért nyomatnád helyette bagnackot, aki nem hogy semmit nem tett le a nagy csapatban még, de egyelőre a b csapatban is csak egyetlen egyszer lépett pályára, a 18 évet most töltötte, ennek tetejében pedig egy percet sem láttad még játszani ?
mindezt azon az alapon, hogy saját nevelés, így biztos jó, meg barca dns, meg ilyenek ?
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.08.08. 01:51:23

shutterisland írta:
A dán traktor nem éppen,egy labdazsönglőrnek tűnik...inkább Banyek,vagyis Bagnack és Bartra
középhátvédnek mióta kell labdazsonglőrnek lennie ?

jön a védő, vegye el tőle a labdát, fejelje ki a beadásokat, fogja az emberét, és állítsa meg az ellenfél támadását.
ha tudja, szabályosan, ha a helyzet megköveteli, csapja fel, rántsa le.
legyen kemény, magabiztos, fegyelmezett, megalkuvást nem tűrő.

azt persze adom, hogy a barcánál a védők esetében is kell a technikai képzettség a labdakihozatalok miatt, de azért nem egy kuttor szint, hogy gondot jelentsen neki.

az meg, hogy bagnackot két-három sörmeccs után elé teszed, erős.

Nálunk igen is annak kell lennie. Ezért is tart ilyen sok ideig míg megtalálják a megfelelő embert a posztra. Nekünk nem olyan kell aki kivagdossa a labdát,hanem aki mindig megpróbálja megjátszani. De ezt te is leírod végülis.
Sokszor láttam Aggert játszani....hát,na mindegy cáfoljon rám.

Továbbmegyek. Banyekot egyszer nem láttam játszani. :)
De inkább egy saját nevelés játsszon mint egy olyan aki nem illik ide...

De mondom,cáfoljon rám. De így,jelenleg ezt gondolom. Idővel a tények rám cáfolhatnak majd. De inkább vagyok szkeptikus,vagyis inkább kritikus.
Abi & Tito
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.08.08. 00:34:52

Igazából tény ami tény,nem egyszerű a szitunk...Nekünk egy fixen beváló center kell,nem nagy ígéret...Aki befér hozzánk az tényleg nagyon kevés van...Olyan kell aki már bizonyított,és rutinos...Csakhogy ezeket nem szeretik elengedni...És hát nem is tudunk könnyen vásárolni,ugyanis a pénzklubbok kb mndenkit akarnak,és ránklicitálnak,az értelemetlen szintig...Tavaly el kellett volna hozni TS-t...Igen,de hogy?A PSG kb 50ért vette,deha mi kifizetjük azt akkor 60at adnak és így tovább...Arról nem is beszélve hogy a fizetéssel meg esélyünk sincs...Idén elvitték Marquinhost...Innetől aki jó az vagy már nagy pénz klubbnál van hatalmas fizetéssel,és nem akar eljönni,vagy licitálnak rá pénzklubbok...És kérdezem én miért is jönne el egy játékos ha sokat keres,pénzklubbnál van szal erős a keret, benne vannak a sikerek,és az edző számít rá...Mert ez lehet a kiskapu hogy a játékos ha menni akar,és hozzánk akar jönni...

Nem véletlen hogy David Luiznál és Aggernél kötöttünk ki...

David Luiz menni akart,úgy nézett ki nem kell Mounak,mostanság azt nyilatkozza kell neki,de Luiz sztem inkább lelépne továbbra is...Legalábbis azt hallani...Itt a pénz nem lesz kérdés,teljesen mind1 mennyit ajánlunk,nem az fog dönteni a Chelseat nem érdekli a pénz,max élvezik ha minél jobban leránthatnak...Amúgy nem tudom mi igaz,a spanyolok 25ról beszélnek eddig,az angolok 40ről...Sztem egy 42-45ig el is mennénk érte...Ha annyiért nem adják többért se fogják...Itt a játékos részéről kell az akarat, a hiszi hogy idejöjjön...

Agger pedig az egyik kivétel...A Poolnak az egyik utolsó erőssége...Évek óta figyelem,nagyon megbízható,és határozott...jó korban is van,tapasztalt is...És hát a pool aligha tudja megtartani...Elképesztő ugrás lenne számára a Barca,minden szempontból...25körl el is lehet hozni,max ha kötik az ebet a karóhoz 30...A kérdés hogy mennyire hűséges a poolhoz...Belőle kinézem hogy marad,mert a pool szív,mint Gerard...De az tuti hogy adott esetben hatalmas a kísértés neki hogy jöjjön...Azért 90%ot adok hogy el tudjuk őt hozni...

Luiz sztem jobb lenne,fürgébb,technikásabb,gyorsabb...Igaz néha hajlamos ostobaságokra,de ez edző függő is,Chelseaben hülyéskedett sokszor,a brazil válogatottban nem...Scolarinál nem lehet...No ebben sztem Tata is jó,nem olyan karakternek nézem akinél benne van a fegyelmezetlenség,hogy úgy fogalmazzak...

Majd meglátjuk,ha jönni akar ide Luiz akkor ő lesz, sztem akkor megoldjuk...Ha nem Agger...Egyik sem rossz megoldás azért...CSak jöhetne vmelyik már minél előbb,hogy ne az első fordulóban lássa először a Camp Nout...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.07. 23:17:22

A dán traktor nem éppen,egy labdazsönglőrnek tűnik...inkább Banyek,vagyis Bagnack és Bartra
középhátvédnek mióta kell labdazsonglőrnek lennie ?

jön a védő, vegye el tőle a labdát, fejelje ki a beadásokat, fogja az emberét, és állítsa meg az ellenfél támadását.
ha tudja, szabályosan, ha a helyzet megköveteli, csapja fel, rántsa le.
legyen kemény, magabiztos, fegyelmezett, megalkuvást nem tűrő.

azt persze adom, hogy a barcánál a védők esetében is kell a technikai képzettség a labdakihozatalok miatt, de azért nem egy kuttor szint, hogy gondot jelentsen neki.

az meg, hogy bagnackot két-három sörmeccs után elé teszed, erős.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.08.07. 23:11:03

Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy idén nyáron már nem fogunk védőt igazolni. A David Luizért tett első, de még szerintem második ajánlatot is vissza fogja utasítani a Chelsea, róla lemondunk, ezalatt Bagnack világklasszis teljesítménnyel rukkol elő az ugandai nemzeti válogatott ellen, és meg is van oldva minden.

Butaságnak tartanám, ha jelen helyzetben senki nem érkezne. Ha Luiz nem kapható, akkor jöjjön Agger, ő már bizonyított (tudom, hogy nem itt, és nem ilyen játékrendszerben, de tegyük fel, hogy képes alkalmazkodni).
Persze én is örülnék, ha meg lehetne oldani fiatalokkal, de ezt nem ilyenkor kell elhatározni, mikor ilyen szedett-vedett csapatok ellen vannak meccsek. Nem szabad úgy nekimenni a szezonnak, hogy nincs megoldva a védelem, mert akkor megint kaotikus lesz, mint tavasszal.

És mindezek mellett persze a legfontosabb számomra is az, mint ahogy a főnöknek is, hogy Puyol felépüljön, és még legalább egy szezont tudjon teljes értékűen futballozni.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.08.07. 22:53:45

Amúgy meg...ha nem jön Luiz ,akkor inkább a fiatalok :)
A dán traktor nem éppen,egy labdazsönglőrnek tűnik...inkább Banyek,vagyis Bagnack és Bartra :roll:
Abi & Tito
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.08.07. 22:50:41

Sanama írta:De Muniesat rogton el kellett kuldeni!
De ha történetesen nem üti meg a szintet, akkor mi van? Csak azért ne ragaszkodjunk valakihez, mert a saját nevelés és a hiányposzt halmazok metszetébe belefér a neve. Végig játszott a B csapatban, pontos képet kaphattak róla, hogy mire képes.
Sanama írta:Még most sem értem, hogy lehet ilyet mondani, amikor se Muniesa, se Bartra, se Fontás nem játszott annyit, hogy ezt ki lehessen jelenteni.
Abidal első operációja előtt hozták fel Fontást, nem győzte meg az edzőket, majd a Mallorcában sem váltotta meg a világot. Nem tudom, meddig kellene őket erőltetni, hogy kimondhassuk, hogy kevesek a felnőtt csapathoz? De tényleg érdekelne a jó megoldás, mert itt mégis csak az van, hogy látják őket napi két edzésen, meg egy pár meccsen, mégsem tartanak rájuk igényt, nyilván mert nem meggyőzőek, ellenben másokkal. Szóval mennyire kellene erőltetni egy meggyőzőbbel szemben, hogy itt mindenkit biztosítsanak róla, hogy nem egy klasszist engedtek el?
connor írta:Lehet Tata nem véletlenül erőlteti Bagnack-ot?
Egyébként nem hiszem, hogy ne lenne védőigazolásunk a nyáron. Már mindenki lenyilatkozta a vezetőségből, és egy jó ideje - egy-egy pletyát leszámítva - csak két név van a kalapban: Agger és Luiz.
Én kettőjük közül számítok valakire. Egyedül attól tartok, hogy "későn" fogják idehozni. Nyilván Ázsiába már nem követné a csapatot az új igazolás, de ha jövő hétfőn csatlakozni tudna a kerethez az jó lenne, mert nem ártana, ha 1-2 edzést lejátszana nálunk mielőtt pályára lép.
A sajtó kicsit túlkapta ez a Bagnack témát, Dongou ugyanannyit játszik, csak nem hiányposzton. Bagnack ráadásul a tavaly előtti szezont sérülés miatt kb. teljesen kihagyta, most került csak fel a Juvenil A-ból, egy-két éve még van a B-ben. Kell négy védő a meccsekre, ezért az utánpótlásból elhozták a legígéretesebbet (megjegyzem Edgar Ié még pihen, mert U20-as vb-n, és U19-es Eb-n is játszott a nyáron, lehet, ha az nincs, most őt emlegetné a sajtó, mint az új nagy tehetségünket).

Egyébként meg van három edzésben lévő védőnk, elég abszurd lenne, ha az új érkező itteni edzések nélkül, a helyéért nem harcolva kerülne kezdőbe. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.07. 22:49:32

Kíváncsian várom ki lesz a mostani meglepetésigazolásunk. Tavaly ott volt Song, az előtt Afellay, Mascherano, Adriano és Maxwell.
Most is várok egy ilyen igazolást.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.07. 22:43:15

hát fontás a kieső mallorcába sem fért be, neki sokkal nagyobb volt a füstje, mint a lángja, ez biztos.

bartra és muniesa esetében meg lehetne (lehetett volna) adni a lehetőséget hosszabb távon is, de muniesa balszerencsés is volt azzal a komoly sérüléssel tavaly.

az a baj, hogy ezen a poszton nem lehet kísérletezgetni.
míg elöl egy tellot, vagy középen egy robertot könnyebben elbír a csapat, addig ha az egyik középhátvédünk besül, azon könnyebben elmehet 1-1 meccs.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.08.07. 22:43:05

ajjjh csapjunk már le az asztalra egy 20 milliós ajánlatot Agger-ért.
Most komolyan a multimilliárdos Abramovicsnál, meg Mourinho-nál kórincsálunk? Szerintem jad Mou jól elnyújta, aztán a végén benyögi, hogy mégse adják el David-ot, aztán véget ér az átigazolás.
Nagyon remélem, hogy észbe kap a vezetőség és már igazolt egy játékost (mint annó Maxwell-t), és pár napon belül be is jelentik.
Eddig leigazoltuk Neymart, akit kb az átigazolás időszak előtt már megszereztünk, azóta meg semmi, csak eladás? Hát ez nagyon gáz...
Ja és pont a védőigazolás marad a védőre :lol: Nem baj, utolsó napon igazolunk valakit, aztán majd a szuperkupa döntőn egyből bedobjuk a mélyvízbe...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.08.07. 22:26:52

shutterisland írta:az a baj, hogy ez a korosztály a védőknél (muniesa, fontás, bartra, stb) nem igazán az a színvonal, ami kellene.
pique volt az utolsó igazán minőségi saját nevelésű középhátvéd.
Még most sem értem, hogy lehet ilyet mondani, amikor se Muniesa, se Bartra, se Fontás nem játszott annyit, hogy ezt ki lehessen jelenteni.

Piqué-re visszatérve. Nem tudom emlékszel-e, de az első fél éve kritikán aluli volt, és mégis folyamatosan kapott lehetőséget. Talán ez a kulcs?
Válasz küldése