Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.24. 19:39:13

Azért egy csöppet türelmetlenek vagytok nem? :) Mondjuk minden évben ez szokott menni.
Nem hiszem, hogy olyan könnyű lenne lezárni az igazolásokat a VB kezdetéig, biztos szinte minden klub kivárja, vagy elhúzza addig az "eladásit", a játékosokról nem is beszélve, ők is inkább arra koncentrálnak majd. Szerintem akár fejre is állhatunk, addig úgy se nagyon jutunk egyről a kettőre.
Én speciel egy nagy nevet sem várok VB előtt, bár ne legyen igazam!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.24. 19:26:46

Ronaldinho&Barca írta:Nem is feltétlen gond, ha Luizt buktuk, ott van nálam a legjobb védők között, de nem esek depibe, hogy a psg hasára ütött írt egy összeget és nyomott egy entert, félelmetes így működik a piac, dobálóznak a nullákkal. Ha olyan védő lenne Mou nem engedte volna el, az öregedő Terry mellett. Remélem nem ilyen Fontás és barátaival akarjuk megoldani a védelmet, kupában és bohóc meccseken elmegy bajnokságban, de BL-ben és komolyabb csapatok ellen esélytelen. Reus-ra mennyi a reális esélyünk?
Az a baj, hogy szerintem nem lehet, hogy elolcsózzuk a védő problémát vagy veszünk valamit amit nem kéne negy pénzért. Reus... Bízom benne jön, de szerintem nem sok.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.24. 19:22:05

Amúgy nem arról volt szó, hogy a vb-ig lerendezik az igazolásokat? Mennyi idő van még addig? 3 hét? És még sehol semmi. Ter Stegen, jó oké, de ezt már lezsírozták ezer éve.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.24. 19:06:11

Liverpoolban köthet ki Bojan Krkic?

Na Pedro, Tello és Affelay után már Bojan is a Liverpoolban köthet ki az Angol források szerint. :lol: Alexisbe nem vagyok biztos, hogy szóba hozták már a Poollal, de nem csodálkoznék. A 'Daily Mirror'-nál kitalálhatnának már valami új klubot is a pletykáikhoz, mert kezd unalmas lenni, hogy minden csatárunkat ők akarják megvenni..

A Napoli elnöke szerint drágán adná a Barcelona Mascheranot.

Amíg nem beszélt LE-vel arról, hogy elfogadja-e majd a jövő évben neki szánt szerepet kétlem, hogy eladnánk. Remélem Cescre is igaz ez.. :roll: Meg azt is, hogy utána se fogjuk. Én Javiert megtartanám amúgy 4. védőnek, nála jobbat oda úgyse találnánk. Annak ellenére, hogy néha hülyeséget csinál, hatalmas szerelései is vannak, kiegészítő embernek jó lenne, csak kezdőnek kevés.

Amúgy ezt se értem, hogy miért nem tudjuk megbeszélni vb előtt a kérdéses játékosokkal, hogy jó-e az a szerep amit LE szán nekik? Nem hinném, hogy több napos tárgyalások lesznek ezek, 20 perc alatt vázolja a terveit, aztán a játékos mérlegel max 1 napig és kész. David Luizt konkrétan az edzőtáborból igazolta le a PSG, nehogymár mi szimplán beszélgetni ne tudjunk a saját játékosainkkal amíg ott vannak.. Nem, mi kivárjuk a vb-t, meg még remélem a szabadságukat se zavarjuk meg ilyennel, hogy addig minden értelmes opció elkeljen a piacon. Benatiánál is attól tartok, hogy addig tökölődik majd a vezetőség, amíg lecsap rá más. Na mindegy, nem rimánkodok tovább inkább, lehet, hogy titkos tárgyalások folynak folyamatosan, és a vb előtt tényleg leigazolunk mindenkit - ahogy ígérték.. :roll: -, de sajnos őszintén kétlem.
Taibi írta:Ha már 9-es akta...
Didier Drogba neve miért nem merül fel még pletyka szinten sem?
Nem rég jelentette be, hogy elhagyja a Galatát a nyáron, ráadásul ingyen igazolható.
Szerintem tökéletes megoldás volna számunkra. A képességeit és az adottságait nem kell bemutatnom senkinek. Hiába hogy 36 éves, az ő fizikumával még 2 szezont simán lehozna ezen a szinten is cserecsatárként.
(De persze majd elviszi a Juventus, mi meg elhozzuk onnan Llorentét 20 millióért.)
Emlékszem a fórumon már téma volt több nyáron is, hogy ő jöhetne ide csercsatárnak. Én is kíváncsi lennék, hogy mit tudna hozzátenni a csapat játékához - természetesen csak cserecsatárként. Lenne benne fantázia szerintem, de van egy olyan megérzésem, hogy még csak szóba se fog kerülni a vezetőségnél. Mindenesetre ha választani kéne közte és Llorente közt, akkor inkább Didierre voksolnék. Még a Bl elődöntő utáni hisztije ellenére is.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.05.24. 18:04:02

Ha már 9-es akta...
Didier Drogba neve miért nem merül fel még pletyka szinten sem?
Nem rég jelentette be, hogy elhagyja a Galatát a nyáron, ráadásul ingyen igazolható.
Szerintem tökéletes megoldás volna számunkra. A képességeit és az adottságait nem kell bemutatnom senkinek. Hiába hogy 36 éves, az ő fizikumával még 2 szezont simán lehozna ezen a szinten is cserecsatárként.
(De persze majd elviszi a Juventus, mi meg elhozzuk onnan Llorentét 20 millióért.)
Kép
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.05.24. 17:58:03

Alex.... Ezt most komoly? Miben jobb ő mint Masche? Oké, fejjáték, na de azon kívül.... Bárki is nyugodt szívvel kiállna egy Alex-Piqué párossal, miközben például a Realban 4 futóbolod van.... Továbbra is tartom hogy egy Mangala - Laporte páros tökéletes lenne + ugye Bartra és akkor hajrá a másik kh posztért. Ha nagyon tetszik akkor jöjjön Fontás is 5. számúnak hátha.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.24. 17:53:06

zola8787 írta:
Leon írta:Igaz,hogy a vezetőség már megint tököl de mi van akkor ha pl tettünk volna egy 35-40 millió körüli ajánlatot Luizért amiről szó volt?A PSG ugyanúgy lazán kicsengette volna akkor is az 50 milliós árat!Annyit meg nem hogy ő,de egy védő sem ér a világon.Még a szerintem top3 sem:Hummels,Kompany,Silva. 40milliót vagy max 45öt esetleg de az tényleg a plafon.
Jajj hagyjuk már ezt, hogy ki mennyit ér. Szépen fű alatt már RÉGEN meg kellett volna egyezniük és kész. Ha folyamatosan azt nézzük, hogy valaki nem ér ennyit, akkor senkit sem fogunk megvenni. Le kell tenni egy valag pénzt játékosokért, ez van.
Igaz,de mi van ha mi megpróbáltuk erre Murinnyó dobott egy smst a PSG-nek,hogy :
-Kő kóla?Vagy a David Luiz?50 milkáért vihetitek csak most csak ma,csak nektek!A Barca 60at ajánlott ám érte a Real meg 100at,szóval használjátok ki,hogy ti ilyen olcsón megvehetitek!
Én simán kinézem belőle! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.24. 17:47:13

Leon írta:Igaz,hogy a vezetőség már megint tököl de mi van akkor ha pl tettünk volna egy 35-40 millió körüli ajánlatot Luizért amiről szó volt?A PSG ugyanúgy lazán kicsengette volna akkor is az 50 milliós árat!Annyit meg nem hogy ő,de egy védő sem ér a világon.Még a szerintem top3 sem:Hummels,Kompany,Silva. 40milliót vagy max 45öt esetleg de az tényleg a plafon.
Jajj hagyjuk már ezt, hogy ki mennyit ér. Szépen fű alatt már RÉGEN meg kellett volna egyezniük és kész. Ha folyamatosan azt nézzük, hogy valaki nem ér ennyit, akkor senkit sem fogunk megvenni. Le kell tenni egy valag pénzt játékosokért, ez van.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.24. 17:43:46

Igaz,hogy a vezetőség már megint tököl de mi van akkor ha pl tettünk volna egy 35-40 millió körüli ajánlatot Luizért amiről szó volt?A PSG ugyanúgy lazán kicsengette volna akkor is az 50 milliós árat!Annyit meg nem hogy ő,de egy védő sem ér a világon.Még a szerintem top3 sem:Hummels,Kompany,Silva. 40milliót vagy max 45öt esetleg de az tényleg a plafon.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.24. 17:35:29

Mangala-Alex
jönnek a fiatalok kölcsönből meg az ifiből és készen is vagyunk..
már csak fel kell emelni a kupát!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.24. 17:31:53

Varatrix írta:
Különben sem esnék pánikba 2 nap után, Luizon kívül minden említett név mozdítható.

Ki tudja lehet hogy ez teret nyit annak hogy Marquinhos ide igazoljon. (Bár lehet ez csak a zabolátlan fantáziám diktálja.) Mindenesetre semmi gond nincs egyenlőre.

Én örülök hogy nem megyünk bele 60 millés Luizokba, ennyit nem ér meg.
Szerintem GT is úgy van vele,mint amiket én is írtam lentebb,hogy ha ennyit nem is, de el kell fogadni,hogy 40ért lehet ma klasszis védőt venni, legalábbis 30-40 között. Ez az áruk, és kész.
És nem két nap telt el,hanem már régóta lehetett volna cselekedni,konkrétan mióta Puyol bemondta,hogy vége, ha másnak nem,ennek kellett volna az utolsónak lenni,hogy akkor rááll az ügyre a vezetőség,és igazol. Egyébként 3 éve kellett volna már védőt hozni,azóta odázzák el az egészet, nem 2 napja.

És tényleg,az a bosszantó,hogy ilyen felesleges nevek keringenek a piacon, Mata,tejóisten,Kroos....nincs is nálunk posztja ezeketnek, LE-nél sem lesz.
Alexis eladásán nem háborodnék fel, de nem is hatna meg, ha megy menjen,normális összegért, Reussal pótolva.
Cesct viszont nem adnám el,csak ha valami őrólt nagy összeget (60+) adnának érte. Ha Thiago itt lenne, akkor kevesebbért is mehetne,de így nem engedhetjük meg magunknak.

Azt most mondom,hogy ha a VBig nem igazolunk,vagy max a VB utolsó napjáig,akkor onnantól nem is fogunk...megy majd a szokásos időhúzó duma, "keressük a piac adta lehetőségeket,stb...". nagy francokat. Ki kell tölteni 3 darab csekket, egyet vinni Romába,egyet Portona, meg egyet Párizsba. 2t meg elhozni belőlük,és megvagyunk 5 évre minimum középen. Ennyit kéne tenni,nem Matakat nézegetni,meg elzavart Fontasokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.24. 17:29:57

tudom, ez nem FM, de egy ilyen kerettel kiegyeznék jövőre :D

ter stegen, cabalero, masip, piqué, benatia, marquinhos, bartra, jordi alba, adriano, van der wiel, montoya, busquets, mascherano, xavi, iniesta, cesc, rafinha, neymar, alexis, messi, deulefou, tello

ebből következően valdesen, pinton és puyolon kívül nem számolnánk:
afellay, cuenca, alves, song, pedro, sergi roberto, dos santos-al...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Subinho 2014.05.24. 17:33:35-kor.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.24. 17:18:09

csababarca írta:Alexet láttátok már játszani,vagy csak úgy népszerű lett,mert ingyen van?
Az embernél lassabb védő nincs is, mint egy teherhajó,ami húz egy másik teherhajót,na úgy fordul.
Egy teherhajó ami húz egy másikat és mindezt a szárazdokkban :)
Nekem is ez a problémám vele. Piqué mellé csakis egy gyorsabb játékos jöhet szóba, mert Bartra sem egy puskagolyó...

Fontásra meg már nem is emlékszem, ahogy felvetődött a neve én pl. kapásból Muniesaval kevertem össze, csak ma tisztázódott, hogy nem is róla van szó.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.24. 17:10:22

Gareth Tello írta:kit érdekel, hajtsunk inkább Bravóra, úgyis csak 30 millió a kivásárlási ára. :? (Félreértés ne essék, nincs bajom Claudióval sem, és ha normális áron elhozzuk, akkor örülni is fogok neki, de Willy előrébb van nálam a sorban.)
Komolyan szerinted jelent bármit az a kivásárlási ár?

Különben sem esnék pánikba 2 nap után, Luizon kívül minden említett név mozdítható.

Ki tudja lehet hogy ez teret nyit annak hogy Marquinhos ide igazoljon. (Bár lehet ez csak a zabolátlan fantáziám diktálja.) Mindenesetre semmi gond nincs egyenlőre.

Én örülök hogy nem megyünk bele 60 millés Luizokba, ennyit nem ér meg.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.24. 16:55:34

Amilyen optimista voltam az utóbbi hetekben a közeledő átigazolási szezont illetően, annyira borúsan látom most a dolgokat. Egyszerűen nem hiszem el, hogy komolyan képesek lennénk eladni Alexist (20-25 millióért!) és Fabregast, miközben előbbi eddigi legjobb szezonját futotta itt, és azon kevesek közé tartozott, akik végig hajtottak minden egyes meccsen, utóbbi pedig a hullámvölgyei ellenére a csapaton belül a legcélratörőbb, legeredményesebb, európai szinten pedig az egyik legjobb képességű középpályás jelenleg. Tényleg hihetetlen, hogy itt volt nálunk az a páros, aki az eljövendő évek szinte tökéletes támadó középpályáját alkothatta volna (Thiago és Fabregas), és nem elképzelhetetlen, hogy jövőre már egyikük sem fog nálunk futballozni...

Szóval szépen el lehet cseszni ezt az átigazolási szezont, egyrészt az említett két játékos esetleges eladásával, másrészt a védőkérdés elbaltázásával. Luiz Párizsba igazolása talán az első intő jel volt a vezetőség számára, hogy nem biztos, hogy jó ötlet halogatni ezt a dolgot. Simán lehet, hogy a Chelsea lecsap majd Mangalára, hogy vele pótolják Luizt, Pep csábítgatja Laportét, Benatiát vinné több élcsapat is... Gyorsan kellene cselekedni, nehogy az legyen, hogy nekünk már csak a "selejt" marad, aztán kénytelenek leszünk megelégedni egy Mathieu-Fontás párossal.

Meg ez a cserekapus-ügy is... Caballero konkrétan már nem először jelenti ki, hogy szívesen játszana nálunk, ezzel gyakorlatilag csökkentve is az árát, de nem baj, kit érdekel, hajtsunk inkább Bravóra, úgyis csak 30 millió a kivásárlási ára. :? (Félreértés ne essék, nincs bajom Claudióval sem, és ha normális áron elhozzuk, akkor örülni is fogok neki, de Willy előrébb van nálam a sorban.)

És akkor még ilyenekről cikkezgetnek, hogy Suárez, Kroos, Koke meg Mata... Egyszerűen nem tehetjük meg, hogy ismét hozunk egy méregdrága igazolást a középpályára vagy a támadósorba, aztán meg csodálkozunk, hogy miért nem tudunk a maradék pénzből klasszis bekket hozni. Erősítsük meg a védelmet, könyörgöm, tudjuk le a cserekapus-ügyletet, aztán lehet nézegetni másfelé is (Reus, középcsatár stb).
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.24. 16:05:54

visca el barca írta:
a logika annyi h messi nem center és ha mandzukic játszik ott az sokkal másabb játékot kíván.
Senki se mondta, hogy Messi center de nem ertem azt hogy miert ne tudna valtani a csapat a center jatekrol hamis kilencesre. Hiszen ez te is jonak tartod csak egy idos beugro ember szemelyeben az altalam emlittet kezdo szintu jatekos helyett. Amikor ot bedobnad akkor is full mas lenne a jatek. Erted hogy mit nem ertek? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.24. 15:45:57

Aaron3991 írta:
visca el barca írta: nem. center igazolás csak olyan kell aki már 30+-os és nem kiabál ha nem kezdő. ha ég a ház beáll a 80. percben és ívelgetünk mint állat.

ahhoz h átálljunk a centeres játékra minimum kell kell egy 50 millios sztár meg egy épkézláb alternatíva.
Nem ertem a logikat. Ha megvesszuk mondjuk Mandzukicot es leserul x idore akkor Messi addigra elfelejt kozepen jatszani vagy miert kotelezo az hogy legyen alternativa? Egyszerre akar tobb szisztema szerint is lehet jatszani, akar ellenfeltol fuggoen, kinel centerrel kinel Messivel kozeppen allnank ki.
a logika annyi h messi nem center és ha mandzukic játszik ott az sokkal másabb játékot kíván.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.24. 15:40:42

Alexet láttátok már játszani,vagy csak úgy népszerű lett,mert ingyen van?
Az embernél lassabb védő nincs is, mint egy teherhajó,ami húz egy másik teherhajót,na úgy fordul. Totál felesleges lenne még ingyen is,mert csak a baj lenne vele. Max akkor lehetne játszatni,ha Piqué sem játszik,hanem Alex mellett egy baromi gyors másik védő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.05.24. 15:39:43

Nem is feltétlen gond, ha Luizt buktuk, ott van nálam a legjobb védők között, de nem esek depibe, hogy a psg hasára ütött írt egy összeget és nyomott egy entert, félelmetes így működik a piac, dobálóznak a nullákkal. Ha olyan védő lenne Mou nem engedte volna el, az öregedő Terry mellett. Remélem nem ilyen Fontás és barátaival akarjuk megoldani a védelmet, kupában és bohóc meccseken elmegy bajnokságban, de BL-ben és komolyabb csapatok ellen esélytelen. Reus-ra mennyi a reális esélyünk? Sokkal inkább favorizálnám mint egy "kilencest", lenne elől mozgás bőven és játék is, nagy tehetség a srác. Illetve Benetiára ráhajtottunk, vagy csak szellőztettek egyet az újságírók? Tourénak még inkább örülnék, bár valami azt súgja, ő tényleg már csak egy álom a barca drukkereknek. Kicsit többet vakarjuk a golyókat mostanság mint kellene ebben a melegben.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.05.24. 15:37:52

Tobias88 írta:Ha Facebookon lennénk, erre a tervre biztosan mindenki nyomná a like-ot :D
____________________

In: Ter Stegen jön 12 millióért + valaki másik kapus ingyen

In: Alex, akinek lejár a szerződése érkezik ingyen a PSG-ből még a vb előtt, ahol idén alap emberként kiválóan játszott.
In: Benatia-t Luis Enrique kiváló kapcsolatai miatt sikerül 25 millióért megvennünk MÉG MA. Eredetileg 22őt ajánlott a vezetőség, csak a nyamvadt City állítólag tett egy 30 milliós ajánlatot.
Out: Mascherano-t sikerül eladnunk a Napolinak 15 millióért augusztusban

In: Cuadrado-t sikerül viszonylag olcsón, 25 millióért a vb előtt megvenni
Out: Alves-t lepasszoljuk a PSG-nek 15 millióért a vb előtt, többet úgy se kapnánk érte, mert öreg

In: Reus érkezik Dortmundból 33 millió + 2 bari meccs + 10 millió opció keretében augusztusban
Out: Pedro-tól könnyes búcsút veszünk, aki ugyan sokat tett a csapatért, de már 2-3 éve nem teljesít úgy, ahogy kellene. Vele kapcsolatban probléma, hogy szerintem senkinek nem kellene nagyon, tehát 20 millió felett el se tudnánk adni. Max bevennék a Reus ügybe csökkentve az árat.
___________________

Ez így -55 millió, ami szerintem nem vészes főleg úgy, hogy ez konkrétan Neymarnal kevesebb költekezés.

- Én még egy változtatást végrehajtanék, amivel teljes lenne a megújulás, de azért már sokszor megkaptam a kövezést. Kedvelem Xavit, kiváló játékos volt de most már nem fér be a csapatba szerintem, semmit nem tesz a csapathoz hozzá. Amíg itt van, addig Fabregasnak esélye sincs stabil kezdővé vállni, szegény Rafinha meg a pályát is alig fogja látni / érinteni. Közös megegyezéssel még a nyáron szerződést bontanék vele, így a három nagy együtt mehetne el. Erre kapnám a Dislike-ot ha lenne.

- Helyére viszont jöhetne egy masszív erős középpályás, aki a játékban is képes részt venni. Ez lehetne a torta imádó Yaya Toure 15-20m, vagy a nála sokkal fiatalabb és drágább Vidal (50m), de akár Kroos is, aki nem annyira erős azért, de gyors, fiatal és olcsó, 25 millióért vihető.

És akkor már 80 felett járunk úgy, hogy középcsatárunk még mindig nincs, viszont azt ingyen meg lehetne oldani a Hannover-es Mame Diouf-al, aki magas és erős és 5. ember szerepét simán elvállalná. Még mindig jobb az, hogy ingyen igazolunk egy 12 milliós, 26 éves játékost, mint ha nem igazolunk senkit azzal a kifogással, hogy túl drága lenne (pl Mandzukic) egy jó csatár.
A Xavis részt kivéve maximálisan tetszik! Alex nagyon jó ötlet, főleg hogy 3 ilyen kiváló védő mellett fejlődhetne Bartra is!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.24. 15:34:05

visca el barca írta:
etooka9 írta:Ertem amugy amit mondassz, te szelsot vennel. A lenyeg, hogy szelso vagy center igazolasa kotelezo.
nem. center igazolás csak olyan kell aki már 30+-os és nem kiabál ha nem kezdő. ha ég a ház beáll a 80. percben és ívelgetünk mint állat.

ahhoz h átálljunk a centeres játékra minimum kell kell egy 50 millios sztár meg egy épkézláb alternatíva.
Nem ertem a logikat. Ha megvesszuk mondjuk Mandzukicot es leserul x idore akkor Messi addigra elfelejt kozepen jatszani vagy miert kotelezo az hogy legyen alternativa? Egyszerre akar tobb szisztema szerint is lehet jatszani, akar ellenfeltol fuggoen, kinel centerrel kinel Messivel kozeppen allnank ki.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.24. 15:21:54

etooka9 írta:Ertem amugy amit mondassz, te szelsot vennel. A lenyeg, hogy szelso vagy center igazolasa kotelezo.
nem. center igazolás csak olyan kell aki már 30+-os és nem kiabál ha nem kezdő. ha ég a ház beáll a 80. percben és ívelgetünk mint állat.

ahhoz h átálljunk a centeres játékra minimum kell kell egy 50 millios sztár meg egy épkézláb alternatíva.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.24. 14:26:13

visca el barca írta:ezzel a klasszikus 9essel továbrta is az a probléma, hogy oké, megveszed mandzukic/llorente/tök mind1, ráépíted a taktikát, aztán lesérül és feltolhatjuk a helyére fabregast és uo. leszünk mint idén :lol:

én hagynám a fenébe, vennék még egy kapust, 2-3 védőt, egy kpt/vagy szélsőt, aztán ha jövőre sem meg akkor váltanék.
Akkor ennyi erovel minek veszuk jatekost, ha egyszer ugyis leserul? :mrgreen:

Ertem amugy amit mondassz, te szelsot vennel. A lenyeg, hogy szelso vagy center igazolasa kotelezo.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.24. 14:21:11

visca el barca írta:ezzel a klasszikus 9essel továbrta is az a probléma, hogy oké, megveszed mandzukic/llorente/tök mind1, ráépíted a taktikát, aztán lesérül és feltolhatjuk a helyére fabregast és uo. leszünk mint idén :lol:

én hagynám a fenébe, vennék még egy kapust, 2-3 védőt, egy kpt/vagy szélsőt, aztán ha jövőre sem meg akkor váltanék.
illetve ha jön egy 9-es, akkor messinek kéne védekezni... :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.24. 14:19:04

ezzel a klasszikus 9essel továbrta is az a probléma, hogy oké, megveszed mandzukic/llorente/tök mind1, ráépíted a taktikát, aztán lesérül és feltolhatjuk a helyére fabregast és uo. leszünk mint idén :lol:

én hagynám a fenébe, vennék még egy kapust, 2-3 védőt, egy kpt/vagy szélsőt, aztán ha jövőre sem meg akkor váltanék.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése