Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.06.16. 15:29:56

Erxy írta:Xavi: "It seems that a transfer of Jordi Alba is close. It it there's a deal in the end, it would be a great signing for Barça." [rac1]
nemtudok spanyolul :DDD
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.06.16. 15:18:21

Xavi: "It seems that a transfer of Jordi Alba is close. It it there's a deal in the end, it would be a great signing for Barça." [rac1]
Kép
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.16. 14:59:24

kristop írta: volt, volt. előző nyáron nagyon akarta a madrid, de a santos mindenképpen megakarta tartani a 2014es vébéig. perez kicsit túlságosan nyomult, ezért összevesztek a vezetők, leoltották a sajtóban perezt. majd beugrott rosell, hogy figy, srácok én hagyom még két évig nálatok, aztán 2013ban vinném 15 millióért, mert 2014ben jár le a szerződése. a roselles csak a sajtóban ment nagyon (annyi konkrét volt hogy akkor elutazott braziliába), az előtte lévők az biztos. viszont nagyon feltűnő volt hogy az összeveszéstől kezdve neymar és környéke teljesen környbenyalta a barcát, pepet, messit, szerintem még az utolsó szertáros fiút is. plusz pep is elment, és villa helyzete is nagyon neymar előkészítésének tűnik.

és ha ezeket még nem is néznénk, hanem csak annyit hogy jövőre már csak egy év marad a szerződéséből, akkor is kézenfekvőnek tűnik. nyilván nem lesz aprópénz még így se, de semmiképp nem negyven millió legalább, mert a santos vagy jövőre adja el pénzért, vagy utána ingyen.
A klub vébé után,kerek-perec kijelentette Pepnek,hogy ő ide akar jönni és nem pedig Madridba.Azóta azt olvassa az ember, hogy a Madrid most Lucast szeretné megszerezni.:D A másik véletlen egybeesés pedig az hogy Messi és Pep a példaképjei.Amig madridi részről,én még nevet nem hallotam tőle. :) Ami a pláne az ügyben, az az hogy 1-két hónappal ezelőtt a santosban kijelentették, hogy Mourinho tönkretenné a karrierjét ha oda igazolna, vagyis ebből mi következik................. :roll:
itt a cikk: http://totalsport.hu/hir/mourinho-tonkr ... tehetseget
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.16. 13:54:40

Na, úgy néz ki megoldódik a tello-kérdés. Sztem ez a legjobb megoldás, ha nagy szezont fut, azzal is jól járunk, ha pedig nem dobbant valami nagyot kiderül hogy tényleg hol a helye.

http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/16 ... arca_b-nel

Thiago eladásáról pedig sztem kár is beszélni. Nem szabad elengedni ezt a srácot, szvsz a jövő csapatának egyik legfontosabb alappillére. Barágnék a vezetőségre, ha elvinné a vén piás.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.06.15. 20:08:45

Szerintem igenis robbantott Deulofeu, mert annyit játszott a B-ben amennyit csak lehetett, és az u19-es válogatottba is bekerült több csapattársával együtt.
Csínján kell bánni vele, mert ügyes, de tényleg nagyon fiatal, és szerintem inkább az ő felhozatalával várjunk, mint Neymar leigazolásával.
De ez csak az én véleményem, nem lehet semmit se előre tudni.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.06.15. 19:58:01

nyilván mindenki a saját nevelést választaná, ha hasonló szinten lennének, de dölöfö még neymarnál is két évvel fiatalabb, neki aztán tényleg rengeteg ideje van még bizonyítani, mert egyelőre sajnos még a bé csapatban se dobbantott, hiába a nagy hype. (szvsz nagyon sokat kell fejlődnie, mert akárhányszor láttam nem az új messit, hanem az új gai assulint láttam benne)
Akik ennyire biztosra veszik, hogy jön ez a bohóc azok mire alapoznak?
Volt valami konkrét, vagy csak a borsban írta valaki?
volt, volt. előző nyáron nagyon akarta a madrid, de a santos mindenképpen megakarta tartani a 2014es vébéig. perez kicsit túlságosan nyomult, ezért összevesztek a vezetők, leoltották a sajtóban perezt. majd beugrott rosell, hogy figy, srácok én hagyom még két évig nálatok, aztán 2013ban vinném 15 millióért, mert 2014ben jár le a szerződése. a roselles csak a sajtóban ment nagyon (annyi konkrét volt hogy akkor elutazott braziliába), az előtte lévők az biztos. viszont nagyon feltűnő volt hogy az összeveszéstől kezdve neymar és környéke teljesen környbenyalta a barcát, pepet, messit, szerintem még az utolsó szertáros fiút is. plusz pep is elment, és villa helyzete is nagyon neymar előkészítésének tűnik.

és ha ezeket még nem is néznénk, hanem csak annyit hogy jövőre már csak egy év marad a szerződéséből, akkor is kézenfekvőnek tűnik. nyilván nem lesz aprópénz még így se, de semmiképp nem negyven millió legalább, mert a santos vagy jövőre adja el pénzért, vagy utána ingyen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2012.06.15. 20:11:42-kor.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.06.15. 19:53:44

Akik ennyire biztosra veszik, hogy jön ez a bohóc azok mire alapoznak?
Volt valami konkrét, vagy csak a borsban írta valaki?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.06.15. 19:46:14

Nem lehet biztosra tudni.
Nekem az a véleményem, hogy nem mind1, hogy egy Deulofeu kap lehetőséget, aki 10 éves kora óta focizik a Barcánál, vagy egy Neymar akinek teljesen máshogy folyna le a beilleszkedés, sokkal nehezebb beépíteni a csapat játékába.
Én elhiszem, hogy mennyire nagy tehetség és hogy milyen ügyes, de inkább a suhanc Gerard Deulofeu aki mindig is a Barcánál volt, mint egy túlhypeolt cselgép.
Én abban reménykedem hogy elfelejtjük a Brazilt, és csak kiforrt, tapasztalt játékosokat veszünk, ha pedig fiatalt akarunk akkor a saját neveléseket próbálgatjuk.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.06.15. 19:36:54

Gareth Tello írta:
visca el barca írta:...
mind1 hagyjuk. remélem nem itt köt ki, sem idén, sem jövőre.
Szerintem kezdd el elfogadni, hogy jön, de csak jövőre, eléggé valószínű, hogy ez lesz a vége. :lol:
Én is arra biztatnék mindenkit, hogy próbáljon meg megbarátkozni a gondolattal. Igaz nekem is nehezen megy, de már nem annyira mint pár hónappal ezelőtt.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.15. 17:38:55

visca el barca írta:...
mind1 hagyjuk. remélem nem itt köt ki, sem idén, sem jövőre.
Szerintem kezdd el elfogadni, hogy jön, de csak jövőre, eléggé valószínű, hogy ez lesz a vége. :lol:
Én nem tudom, mit gondoljak róla. Jó játékos, de nem illene ide. Túlságosan, már-már céronaldósan beképzelt(nek tűnik), bár talán meg lehetne nevelni.
Meglátjuk. Lehet, hogy Tito nem szeretné majd soraiban látni. (Tegyük hozzá, hogy elvileg viszonylag olcsón lehetne megszerezni, Rosell állítólagos jó kapcsolatainak köszönhetően... Legalábbis erről olvastam. Kérdés, az a viszonylag olcsó ár pontosan hány millió eurót takar...)

Na jó, elég ebből. Majd jövőre lehet téma, most inkább beszéljünk (illetve írjunk) arról, mikor is jön JORDI.
Az "Akit ma leigazolhatsz, ne halaszd holnapra" elv alapján jó lenne, ha már a hétvégén hivatalos lenne az üzlet.
orsy0516
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.05.03. 19:08:56

2012.06.15. 17:21:55

A Barcelona fiatal tehetségéért 25 milliót is adna a Manchester

Szerintetek távozik vagy marad?

http://sporttoll.blogspot.hu/2012/06/ba ... rt-25.html
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.06.15. 17:06:46

Ezek a nevek itt mind csak fikciók...Pletykák vagy még azok se...Majd kiderül ki érkezik és ki nem.Nem hiszem egyébként hogy túl nagy mozgás lenne.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.15. 17:03:43

visca el barca írta:
mind1 hagyjuk. remélem nem itt köt ki, sem idén, sem jövőre.
Ha azt nézzük hogy a vezetőség hogyan gondolkodik, akkor sztem egyértelműen ő lehet "Villa" utódja.Mert amióta Rossel a főnök, azóta látszik hogy ő inkább a fiatal játékosokat preferálja.Lásd.A.Sánchez 22 éves,Fábregas 25.Most pedig jelenleg a 19-25 éves játékosok közül főleg a támadóknál tudásban,sztem egyértelműen a brazil vezet.Ott van még mondjuk pl.Hazard vagy Balotelli.stb...De a legnagyobb tehetségnek,szerintem most a brazilt tartják.:wink:És teljes joggal.... :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.06.15. 17:13:04-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.15. 16:54:43

K900 írta:
visca el barca írta: Te mit össze nem tudsz itt sírni ezért a bohócért :lol:
De miért bohóc???? :shock: :shock: A válogatottban is lövi a gólokat,a csapatában is!!! akkor meg!!!! :roll: 10 évben ha egyszer születik ilyen képességű támadó. Egyébként pedig Leo apja is dicsérte a "bohócot",és Dani Alvés aki pedig egy fenomének tartja. :wink: De úgyis tudom mit fogol mondani,hogy a "bohóc" bajnokságban könnyű szambázni meg stb.....
:evil: :evil:
mert hallottál már egy brazilt hogy fikázza a honfitársát? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.06.15. 16:51:38

K900 írta:
visca el barca írta: Te mit össze nem tudsz itt sírni ezért a bohócért :lol:
De miért bohóc???? :shock: :shock: A válogatottban is lövi a gólokat,a csapatában is!!! akkor meg!!!! :roll: 10 évben ha egyszer születik ilyen képességű támadó. Egyébként pedig Leo apja is dicsérte a "bohócot",és Dani Alvés aki pedig egy fenomének tartja. :wink:
mind1 hagyjuk. remélem nem itt köt ki, sem idén, sem jövőre.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.15. 16:39:55

visca el barca írta: Te mit össze nem tudsz itt sírni ezért a bohócért :lol:
De miért bohóc???? :shock: :shock: A válogatottban is lövi a gólokat,a csapatában is!!! akkor meg!!!! :roll: 10 évben ha egyszer születik ilyen képességű támadó. Egyébként pedig Leo apja is dicsérte a "bohócot",és Dani Alvés aki pedig egy fenomének tartja. :wink: De úgyis tudom mit fogol mondani,hogy a "bohóc" bajnokságban könnyű szambázni meg stb.....
:evil: :evil:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.06.15. 16:53:31-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.06.15. 16:30:09

K900 írta:Mortmár úgynézki hogy az Alba deal megvan. :) A David Luiz vs Dede duóból kellene valaki, és így készen is lennénk.Jövőre pedig jöhet Neymar!!!!(Bár én nem bánnám,ha most jönne a nyáron.) :roll:
Te mit össze nem tudsz itt sírni ezért a bohócért :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.15. 16:21:21

Mortmár úgynézki hogy az Alba deal megvan. :) A David Luiz vs Dede duóból kellene valaki, és így készen is lennénk.Jövőre pedig jöhet Neymar!!!!(Bár én nem bánnám,ha most jönne a nyáron.) :roll:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.15. 12:36:43

P.U.Y.O.L. írta:
visca el barca írta: haj, biztos... sztd ha a psg-nek nem adták oda 46 millioért, majd nekünk odaadják 20-ért mert silva a pepsifoci szerint itt akar focizni?

ugyanmár, ez kőkemény üzlet, itt senki nem dönt érzelmi alapon.
Nem, szerintem nem adják oda, mondjuk én nem is vágnék eret magamon, ha nem jönne, de amit leírtam, azt inkább általánosságban írtam és nem Silvára.... :roll:
Attika 25 írta:Az sem mindig igaz, hogy a nagy csapatnak "fele annyiért" odaadják
Nem hiszem, hogy írtam olyat, hogy ez mindig igaz. Sőt azt írtam, hogy ez még előfordul, de idővel ez se lesz...
Azért abban P.U.Y.O.L.-nak igaza van, h ha a játékos nagyon menni akar, akkor gyakran emiatt olcsóbban meg lehet szerezni. Fabregast is igy sikerült viszonylag olcsón megszereznünk. Silva is ha nagyon menni akarna, akkor azért meggondolná a Milan is, h nem kell mindenképp ragaszkodni egy olyan játékosét, aki nem náluk akar játszani. Eddig, ha vki nagyon menni akart, de nem engedték, annak nagyon sokszor gyenge szezon lett a következménye. De gyanítom, h Silva ez esetben nem akar mindenképp menni, elvan a Milanban is, emiatt szinte mozdíthatatlan.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.06.15. 12:32:04

P.U.Y.O.L. írta: Nem hiszem, hogy írtam olyat, hogy ez mindig igaz. Sőt azt írtam, hogy ez még előfordul, de idővel ez se lesz...
Szerintem én sem mondtam ezt, csak azt, hogy erre nem lehet mindig alapozni :wink:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.06.15. 12:26:32

visca el barca írta: haj, biztos... sztd ha a psg-nek nem adták oda 46 millioért, majd nekünk odaadják 20-ért mert silva a pepsifoci szerint itt akar focizni?

ugyanmár, ez kőkemény üzlet, itt senki nem dönt érzelmi alapon.
Nem, szerintem nem adják oda, mondjuk én nem is vágnék eret magamon, ha nem jönne, de amit leírtam, azt inkább általánosságban írtam és nem Silvára.... :roll:
Attika 25 írta:Az sem mindig igaz, hogy a nagy csapatnak "fele annyiért" odaadják
Nem hiszem, hogy írtam olyat, hogy ez mindig igaz. Sőt azt írtam, hogy ez még előfordul, de idővel ez se lesz...
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.06.15. 12:14:34

Ez is igaz, de az Udinese-t meg is lehet érteni, ők azért nem top csapat és nem minden évben tudnak 30 millákat "keresni".

Más, végre egy jó hír, Alba még ma Barca játékos lehet. 12 milla lesz az ára és 3 milliot fog keresni, ami bónuszokkal együtt akár 4 is lehet, 5 évre fog aláírni.

http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/15 ... nesben_van
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.06.15. 12:07:50

Attika 25 írta:
Sajnos arra mindig nem lehet várni, hogy majd a játékos kibulizza magának az átigazolást, mert Fabregas ügye is évekig húzódott, Alexis mondjuk lezajlott egy nyáron de ő tényleg keményen odatette magát az ügyért
azért Alexisnél tegyük hozzá, hogy az Udinese inkább csinált belőle pénzt, mint hogy megtartotta volna, ennek megfelelően velük lehetett tárgyalni

A Milant is meg tudom érteni, mert addig világklasszis egy csapat, amíg vannak ilyen játékosai. Lehet, hogy a többi poszt rovására megy, de minden csapat úgy kezdett el lecsúszni, hogy elfogytak a húzóemberei, és nem sikerült megfelelően pótolni őket. Ha most eladnák Silvát, akkor minden az igazolások sikerességén múlna, így meg nagyot nem bukhatnak
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.06.15. 11:58:15

Teljesen igazad van, reális, de ettől még kiröhögnek minket, mert az arabok a dupláját megadják.

Az sem mindig igaz, hogy a nagy csapatnak "fele annyiért" odaadják, mert nekünk mégsem adták oda 20-30 milláért Silva-t, ellenben a PSG ajánlatára rábólintottak (aztán lehet végül Berlu megmakacsolja magát, de akkor is rábólintottak az 50-re).

Sajnos arra mindig nem lehet várni, hogy majd a játékos kibulizza magának az átigazolást, mert Fabregas ügye is évekig húzódott, Alexis mondjuk lezajlott egy nyáron de ő tényleg keményen odatette magát az ügyért, de minden játékos nem fog szembeszállni a csapatával. Én úgy látom, hogy egyre inkább a pénz fog dominálni, magyarán ha minőségi játékost akarunk (mondjuk az egyik legjobbat a posztján) akkor annak komoly ára lesz és nem fog szempont lenni, hogy védő vagy éppen támadó (Silva 50 millájárt a világ összes támadója mozditható lenne CR és Messi kivételével, esetleg még Rooney de benne sem vagyok biztos).
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.06.15. 11:57:06

P.U.Y.O.L. írta:Amúgy annyi előnye még mindig van a klasszikusan nagy csapatoknak, hogy egy adott játékos ha úgy dönt, hogy márpedig ő nem a PSG-t választja, hanem mondjuk a Barcát fele annyi pénzért, akkor nincs mit tenni és el kell engedni kisebb pénzért...
haj, biztos... sztd ha a psg-nek nem adták oda 46 millioért, majd nekünk odaadják 20-ért mert silva a pepsifoci szerint itt akar focizni?

ugyanmár, ez kőkemény üzlet, itt senki nem dönt érzelmi alapon.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése