Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.07.05. 10:33:46

Úgy néz ki EG kérdés megoldásra kerül, még az edzőtábor előtt.

Eric García is close to joining Real Betis on loan. @sport
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.05. 10:15:44

bence0330 írta:
2023.07.05. 09:27:20
Torrét nem is értem. Azt még lehete mondani, hogy olyan, mint Puig, vagány, ügyes, de nem lehetne kezdőbe tenni a fizikuma miatt, de mindig üde fuvallat volt szinte a pályán, életveszély volt folyamatosan az ellen kapujára, nagyon jól lő is, amit a kp-nk nem mondhat el magáról amúgy. De ha ez az egész csak irónia volt, akkor pardon. :D Írásban nem 100%-ban vehető le mindig.
Na jó ez megint egy kisebb túlzás, szezon vége felé egész rendben volt, meg a Vissel Kobe ellen egy sörmeccsen villantott, de azért kupameccseken Ő sem brillírozott.

De amúgy egyetértek, ennyit nem ért a török srác, nem dőlt össze a világ.

Közben Inigo-t elkezdték teaselni a hivatalos oldalon, gondolom ma hivatalos lesz.

@Faramuci69 nyugodj meg, és inkább olvasd el mégegyszer a hsz-eidet mielőtt elküldöd őket.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.05. 10:11:34

Fernando írta:
2023.07.05. 09:49:22
Faramuci69 írta:
2023.07.05. 09:39:56
bence0330 írta:
2023.07.05. 09:27:20
Én is látok Xaviban és a rendszerben hibát, 1-2-vel egyetértek a rengeteg pont közül, de azért örülök, hogy ennyire nem mérgesít fel a dolog. :D
Igen, fel.@$.tt - de nem a srác elvesztése, mert abban persze van rizikó, hanem az egész story. Odamegyünk, majd simán elhozzák előlünk. Az a margit, aki lehet idén viszi még Bellinghamet és a papnét. Ezt meg tudjátok magyarázni?
Igen. Nem úsznak úgy az adossagban, mint mi. Jobb kondiciokkal tudnak játékosokat venni. Nem nagy matek, plusz bármilyen hihetetlen nem mindenkinek az az álma, hogy nálunk játsszon.

(Bellingham pedig mar jó ideje be is lett mutatva Madridban)

Szerk: Lehet hogy páran túl sokat látunk Torreban, Igen. De mi az a túl sok? Az, hogy tehetséges az látszik, az hogy itt van kéznél az pedig tény. Minden lehetőség adott a bizonyitasra, ha jatszatnank. Ennyi erővel vagy ilyen logika mentén ez igaz lehet a törökre is.
itt feltűnt már valakinek, hogy kiért mentünk ölre eddig a margittal? Trincaoért? Ferran Torresért? Ja nem. Neymarért, Vini JR-ért és Rodrigoért. Lehet ez a török srác is tudhat focizni? Sebaj, majd a B-ből megoldjuk, nem?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.07.05. 09:49:22

Faramuci69 írta:
2023.07.05. 09:39:56
bence0330 írta:
2023.07.05. 09:27:20
Én is látok Xaviban és a rendszerben hibát, 1-2-vel egyetértek a rengeteg pont közül, de azért örülök, hogy ennyire nem mérgesít fel a dolog. :D
Igen, fel.@$.tt - de nem a srác elvesztése, mert abban persze van rizikó, hanem az egész story. Odamegyünk, majd simán elhozzák előlünk. Az a margit, aki lehet idén viszi még Bellinghamet és a papnét. Ezt meg tudjátok magyarázni?
Igen. Nem úsznak úgy az adossagban, mint mi. Jobb kondiciokkal tudnak játékosokat venni. Nem nagy matek, plusz bármilyen hihetetlen nem mindenkinek az az álma, hogy nálunk játsszon.

(Bellingham pedig mar jó ideje be is lett mutatva Madridban)

Szerk: Lehet hogy páran túl sokat látunk Torreban, Igen. De mi az a túl sok? Az, hogy tehetséges az látszik, az hogy itt van kéznél az pedig tény. Minden lehetőség adott a bizonyitasra, ha jatszatnank. Ennyi erővel vagy ilyen logika mentén ez igaz lehet a törökre is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.05. 09:39:56

bence0330 írta:
2023.07.05. 09:27:20
Én is látok Xaviban és a rendszerben hibát, 1-2-vel egyetértek a rengeteg pont közül, de azért örülök, hogy ennyire nem mérgesít fel a dolog. :D
Igen, fel.@$.tt - de nem a srác elvesztése, mert abban persze van rizikó, hanem az egész story. Odamegyünk, majd simán elhozzák előlünk. Az a margit, aki lehet idén viszi még Bellinghamet és a papnét. Ezt meg tudjátok magyarázni?
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.05. 09:37:09

bence0330 írta:
2023.07.05. 09:27:20
Én is látok Xaviban és a rendszerben hibát, 1-2-vel egyetértek a rengeteg pont közül, de azért örülök, hogy ennyire nem mérgesít fel a dolog. :D

Tele van a csapat tehetséges/ügyes fiatallal. Güler lett volna vagy 30 misi ilyen korban, mégis JELEN HELYZETBEN mi szükség lett volna erre a pénzverésre egy olyan posztra, ahol ott van Pedri, DJ, Gündogan(!), és egy végre nem kifullasztott Gavi? És ki tudja, beválik-e. Felesleges kockázat lett volna jelenleg. Nem mondom, hogy nem lehetne még erősebb ez a kp, csak azt, hogy több poszton van ennél nagyobb probléma, pont az egyik pontod a lyukra igazolás hiányát szidja, meg a felesleges igazolásokét. És itt jön képbe Romeu (semmit nem tudok róla, amúgy az a tippem, hogy az őt szidók 90%-a nem emlékszik egy labdába rúgására kb), kiről azt sem tudjuk, valós pletyka-e, vagy jelenleg csak minden vkp-t szóba hoznak velünk és kész. Én is örülnék, ha nem ő jönne, hanem beépítenénk valakit a Masiából, pl Primet, de nem lehet összevetni Gülerrel, más poszt, fontosabb, lyukasabb.
Ráadásul Roque-val szeritem kimarítettük a "rizikókvótánkat" az idei nyárra. Az ő posztjára meg mindenképp kellett valaki, fiatalítottunk is.

Torrét nem is értem. Azt még lehete mondani, hogy olyan, mint Puig, vagány, ügyes, de nem lehetne kezdőbe tenni a fizikuma miatt, de mindig üde fuvallat volt szinte a pályán, életveszély volt folyamatosan az ellen kapujára, nagyon jól lő is, amit a kp-nk nem mondhat el magáról amúgy. De ha ez az egész csak irónia volt, akkor pardon. :D Írásban nem 100%-ban vehető le mindig.

Dembélét sem értem. Fejben kicsit fejlődött - sosem lesz egy lángész, és sosem fogja BL-negyeddöntőben 1-1-nél cipelni a csapatot mentálisan -, jobban dönt kicsit a kapu előtt, meg kicsit céltudatosabban játszik, jobbak is lettek a statjai.
Dembelenek nem tudom megbocsátani az árát, a sérüléseit, a pool elleni kihagyott helyzeteket. Igen fejlődött. Alacsony volt a léc. Fejben rém gyenge a srác. Túl gyenge.

Torre tényleg lehet ügyes. Pedri - Gavi miért ragadt a csapatban? Torre miért nem. (Vagy Xavi dilettáns, vagy olyan dolgokat akarunk belelátni a srácba, ami nincs ott). Puig is megváltó lett volna sokak szemében. Persze Torre még fiatal, de ébredj fel, ha ott lenne benne az igazi átütőerő akkor már pályán lenne, vagy jönnének érte az ajánlatok.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.05. 09:27:20

Én is látok Xaviban és a rendszerben hibát, 1-2-vel egyetértek a rengeteg pont közül, de azért örülök, hogy ennyire nem mérgesít fel a dolog. :D

Tele van a csapat tehetséges/ügyes fiatallal. Güler lett volna vagy 30 misi ilyen korban, mégis JELEN HELYZETBEN mi szükség lett volna erre a pénzverésre egy olyan posztra, ahol ott van Pedri, DJ, Gündogan(!), és egy végre nem kifullasztott Gavi? És ki tudja, beválik-e. Felesleges kockázat lett volna jelenleg. Nem mondom, hogy nem lehetne még erősebb ez a kp, csak azt, hogy több poszton van ennél nagyobb probléma, pont az egyik pontod a lyukra igazolás hiányát szidja, meg a felesleges igazolásokét. És itt jön képbe Romeu (semmit nem tudok róla, amúgy az a tippem, hogy az őt szidók 90%-a nem emlékszik egy labdába rúgására kb), kiről azt sem tudjuk, valós pletyka-e, vagy jelenleg csak minden vkp-t szóba hoznak velünk és kész. Én is örülnék, ha nem ő jönne, hanem beépítenénk valakit a Masiából, pl Primet, de nem lehet összevetni Gülerrel, más poszt, fontosabb, lyukasabb.
Ráadásul Roque-val szeritem kimarítettük a "rizikókvótánkat" az idei nyárra. Az ő posztjára meg mindenképp kellett valaki, fiatalítottunk is.

Torrét nem is értem. Azt még lehete mondani, hogy olyan, mint Puig, vagány, ügyes, de nem lehetne kezdőbe tenni a fizikuma miatt, de mindig üde fuvallat volt szinte a pályán, életveszély volt folyamatosan az ellen kapujára, nagyon jól lő is, amit a kp-nk nem mondhat el magáról amúgy. De ha ez az egész csak irónia volt, akkor pardon. :D Írásban nem 100%-ban vehető le mindig.

Dembélét sem értem. Fejben kicsit fejlődött - sosem lesz egy lángész, és sosem fogja BL-negyeddöntőben 1-1-nél cipelni a csapatot mentálisan -, jobban dönt kicsit a kapu előtt, meg kicsit céltudatosabban játszik, jobbak is lettek a statjai.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.05. 09:17:10

Fernando írta:
2023.07.05. 09:05:18
Torre nem tudott egy értelmeset a labdába rúgni? Akkor mi nem egy jatekosrol beszélünk. Nagyon keveset játszott, de amikor igen szinte kivétel nélkül nagyon jó volt, minden megmozdulasaban érződött a tehetség. Talán egy BL meccsre emlékszem amikor nem volt az igazi.
Biztosan. Csak lehet, kicsit lassabb, pontatlanabb, gyengébb, izgulósabb, kevésbé katalán, mint ami ide kellene.

Igen, zavar, hogy megint megsziv@tták a barcát, és lehet ez a török gyerek nem elég jó. A ViniJR és a Rodrigo sem volt elég jó. Persze, hiszen itt vann Torre és Torres!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.07.05. 09:05:18

Torre nem tudott egy értelmeset a labdába rúgni? Akkor mi nem egy jatekosrol beszélünk. Nagyon keveset játszott, de amikor igen szinte kivétel nélkül nagyon jó volt, minden megmozdulasaban érződött a tehetség. Talán egy BL meccsre emlékszem amikor nem volt az igazi.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.05. 09:04:33

Amennyire beváltak nálunk a törökök,nem ver földhöz,hogy ha nem jön a srác. Elég drága is lett volna,ahhoz képest,hogy la masia szinte csak ilyen profilú játékosokat tud kinevelni.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.05. 08:59:44

Chino írta:
2023.07.04. 23:19:11
Fernando írta:
2023.07.04. 22:30:01
Hatha igy Torre maradhat. Becsuljuk meg amink van es hozzuk ki belole a legtobbet. Felesleges penz nelkul es a fizetesi szavalyok betartasa nelkul targyalgatni. A torok gondolom mar most valtana, mi meg mindenkit akarunk MAJD. Ezt igy nem lehet.
Szerintem teljesen normális dolog lett volna. Főleg, hogy a Fenerben is igazából csak a tavaszi szezonban jutott inkább szóhoz, de ott is benne volt szerintem, hogy meglegyen a játékperc ahhoz, hogy felmenjen a kivásárlási ára. Rendszeresen játszott volna egy Bl induló csapatban egy szezont, aztán csatlakozott volna. Azért nem egy Messi, hogy 18 évesen egy fél török felnőtt szezon után ne elégedjen meg egyéves kölcsönnel.
Itt szerintem a pénz volt a meghatározóbb, mikor a célegyenesben voltunk a kivásárlási árán, a Real ráemelt egy 20+ os ajánlatot jövőbeni opciókat téve még rá, illetve az eladási ár 20 %-ával. Nekünk ez alapból sok lett volna. Idehoztunk volna a kp-ra egy újabb tizenéves játékost nem biztos hogy jó ötlet lett volna egyáltalán. Aztán majd meglátjuk mennyi lehetőséget kap a Realban.
Torre? Ez valami vicc? A csávó a teljes szezon alatt nem tudott egy értelmeset a labdába rúgni. Szánalmas egy klub lettünk. Ferran Torres? Dembele? Nézni is rossz őket. Tiki-taka ostoba labda-ügyetlen játékosokkal? A margit ott sz.p@t minket ahol csak lehet, de nekünk még mindig megvan a HUNGAROKATALANELETERZES!!!
Jajj de jó! Korábban volt Romario/Stoichkov/Ronadinho/Neymar és persze Messi. MESSI mindent vitt. Sajnos be kell látni utólag, csak mázlink volt vele. Óriási mázlink. Meg is adtuk a módját, hogy búcsúzzunk el tőle.
A sok töketlen korrupt katalán vezető egyedül Neymart tudta elhozni a margit elől, azt is több törvénytelen, letöltendőt érő börtönbüntetéssel csak. Azóta nem hoztunk egy labdaügyes játékost sem. Sebaj, nekünk itt van a tika-taka. Kessievel, Robertoval, Eric Garciaval, Ferran Torressel, Dembelevel és persze a nagy ANSU FATI! Vagy mondhatnám akár Gavit is. Sz@rból nem lehet várat építeni. Persze Cruyff megmondta (az öreg), hogy legyen nálunk a labda! És kérdezném én, hogy hova dugjuk azt? A válasz moderált lenne.
Planesnek jó észrevételei voltak, a Cruyff-Alemany páros is működni látszott. Erre jött Deco, akit már játékosként is utáltam (ügyes volt, de mérgező mentalitású, különösen a pályán kívüli tevékenységét illetően), és hozta nekünk Raphinhát (mint ügynök még), majd Roquet aztán Ardát. Ja őt nem. Hiszen Vinicius, Rodrigo után harmadszor is megsz.p@tnak minket. Persze csak egy egyszerű török srác, akiből úgy sem biztos, hogy sztár lesz. Nálunk tuti nem. Több okból sem:
1, Perez senkit nem enged ide, aki kettőt egymás után cselezni tudna.
2, Nulla az imázsunk. ja nem, van HUNGAROKATALANELETERZES, bocs KATALAN ÖNTUDATUNK!
3, Van Barto-i örökségünk. BTW - hallott valaki bírósági ítéletről?
4, Itt úgy is csak a katalánok osztják az észt. Ha kívülről jössz, akkor már egy sz@...zi senki vagy.
5, A tiki-taka túl szigorú csapatjátékot követel, ez nem mindenkinek jön be.
6, Nincs egy kunyi vasunk sem
7, A csapatba kerülés gyakran kihalás útján történik

Sebaj, Xavi megoldja?:
1, Hozza Oriol Romeut (A csávó konkrétan még passzolni sem tud)
2, (A személyes kedvencem) Megtanítja Dembelet focizni! (Tudom, hogy a futball IQ az nem rendes IQ, de könyörgöm (igen, volt hogy azért könyörögtem: amikor a Pool ellen itthon 2x is az utolsó 5 percben...), azért csak kell valahol egy minimumnak lenni.
3, Megtalálja Eric Garcia tökéletes helyét a csapatban.
4, Ha gond van, akkor bárki helyett be tudja rakni Sergi Robertot a csapatba.
5, Pedrit már az előszezonban csere nélkül tolja 100 perceket végigjátszva.
6, Kessiét megtanítja passzolni (futni is), persze Dembelevel együtt.
7, Edzésen gyakoroltatja, hogy lőjék hátba Lewat, hiszen neki a hátáról is bepattan.
8, Esetleg körbenéz egy katalán idősek otthonában, hátha talál egy méltatlanul elfelejtett tehetséget, aki edzésen tudott passzolni a rondoban.

Igen, bajnokságot nyertünk. Egy generációváltáson áteső margit ellen, ahol sok sztár már teljesen motiválatlan volt. Mi megéreztük a vérszagot! Visszatértek a szurkolóink! Mostantól lesz teltház is. A Montjuicban. Sebaj, legalább dübörög a stadion projekt. Azt már tudjuk, hogy ez milyen jó dolog. (Nem kell haszontalan kórházakra és iskolákra elpazarolni a pénzünket, bocsánat balszélsőre és jobbhátvédre).

Nem, nem Xavit ekézem, az egész rendszert. "Mes que un club"! Zseniális kamu duma. Ja, csak a kiszemelt játékos a szerződése bontásának érdekében sztrájkolni kezd a csapatánál, hogy hozzánk jöhessen. Aztán innen soha többet senki sehova. Ez itt az igazi habzsi-dőzsi. Sok pénzért nulla teljesítmény. Ja igen, a nyomás, az sz@r, azt nehéz elviselni. Mindegy. Bajnokok vagyunk, hozzuk a fiatalokat, a még fiatalabbakat, a még Busquetsebbeket (öregebb, lassab, bénább: Oriol, Pajero, stb ...) Hozhátnánk már egyből a Galaschek Petit! Lewa cseréjének meg a Dzurják Csöpit (nekin tényleg bepattan a hátáról), esetleg ha nemzetközi szintben gondolkodunk, akkor Pippot.

Nem, nem hozunk senkit, akit élvezet lenne nézni. Az nem elég katalános (Pedrit imádom, de vele, megint csak ordas nagy mázlink volt. Persze a margit meg anno Valverdet hozta és Camavingát, akik szintén nagyon-nagyon jók. Kicsit több pénzért, de már kockázatmentesen)

Sebaj, épülünk, teltház lesz. Talán első kalaposként megéljük a BL tavaszt, talán elhozzuk a spanyol kupát, ha valaki kiveri helyettünk a realt és nem megyünk Bilbaoba. Majd méltó módon elbúcsúztatjuk Sergi Robertot, szervezünk neki egy dupla búcsú idényt!

Igen, újabb tizenéves játékos nem jó ötlet lett volna, főleg olyan, aki labdaügyes. Inkább Oriol Romeu. Ő tud védekezni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.04. 23:19:11

Fernando írta:
2023.07.04. 22:30:01
Hatha igy Torre maradhat. Becsuljuk meg amink van es hozzuk ki belole a legtobbet. Felesleges penz nelkul es a fizetesi szavalyok betartasa nelkul targyalgatni. A torok gondolom mar most valtana, mi meg mindenkit akarunk MAJD. Ezt igy nem lehet.
Szerintem teljesen normális dolog lett volna. Főleg, hogy a Fenerben is igazából csak a tavaszi szezonban jutott inkább szóhoz, de ott is benne volt szerintem, hogy meglegyen a játékperc ahhoz, hogy felmenjen a kivásárlási ára. Rendszeresen játszott volna egy Bl induló csapatban egy szezont, aztán csatlakozott volna. Azért nem egy Messi, hogy 18 évesen egy fél török felnőtt szezon után ne elégedjen meg egyéves kölcsönnel.
Itt szerintem a pénz volt a meghatározóbb, mikor a célegyenesben voltunk a kivásárlási árán, a Real ráemelt egy 20+ os ajánlatot jövőbeni opciókat téve még rá, illetve az eladási ár 20 %-ával. Nekünk ez alapból sok lett volna. Idehoztunk volna a kp-ra egy újabb tizenéves játékost nem biztos hogy jó ötlet lett volna egyáltalán. Aztán majd meglátjuk mennyi lehetőséget kap a Realban.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.04. 22:53:16

Én őt poszt szempontjából nem tartottam most létfontosságúnak. Jó-jó, ügyes-ügyes, de van elég fiatalunk középen, olyanok is, akiket nem használunk, és olyanok is, akik stabil kezdők/stabil rotáció részei. Nem lett volna rossz, de többedik a prioritási sorrendben. Főleg, hogy a jobbszél, ahol szintén sokat játszik, a legtúltöltöttebb posztunk Dembélével, Raphonhával, Ferránnal, és remélhetőleg Yamallal. Nem tudtunk volna sok percet adni neki. A Reálnál meg lyukas a jobbszél (Rodrygo sem az szerintem, csak Vini miatt oda került, de mögötte mindenképp van hely csereként).

Plusz ő azért nem ilyen 5-6 millióért érkezik és vagy beválik vagy nem rizikómentes húzás lett volna. Elég sokat kellett volna perkálni érte, plusz állítólag az apja valami brutál aláírási pénzt akart, de annyira nem követtem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.07.04. 22:30:01

Hatha igy Torre maradhat. Becsuljuk meg amink van es hozzuk ki belole a legtobbet. Felesleges penz nelkul es a fizetesi szavalyok betartasa nelkul targyalgatni. A torok gondolom mar most valtana, mi meg mindenkit akarunk MAJD. Ezt igy nem lehet.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2023.07.04. 22:18:26

Güler közben Madridot vonzóbbnak találta.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.07.04. 22:17:29

Közben a Real az utsó pillanatban ráígért a mi ajánlatunkra, Arda Güler pedig őket választja. Holnap lehet hivatalos.
més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.04. 21:35:07

Fernando írta:
2023.07.04. 18:07:19
Neymarrol mar nyilatkozott Xavi, hogy nem szerepel a tervek kozott, innentol minden mas clickbait amit irnak. Halkan jegyzem itt meg, hogy Xavi nem egy Klopp, nem regulazott meg eddig sem az egvilagon senkit, inkabb elkuldi ha neki nem tetszik valaki.
Azt elképzelni sem tudom, hogy minimális komolyságú lenne ez a felvetés. Ha ingyen lenne is kb. megvalósíthatatlan a jelnelegi körülmények között. Legalábbis baromi sok dolognak össze kellene állni, arról pedig nem beszélve, hogy a PSG mit kérne érte. A mentális dolgok pedig még csak ezután jönnének.

Itt van Roque is akit lehet, hogy csak januárban tudnánk hozni, pedig "csak" 35 millió lenne és a fizetése is töredéke Neymarhoz képest.
De legalább a bónusza felejtős. Vagyis ha fizetni kellene mi járnánk a legjobban. 7 millió lenne, ha az aranylabda első három jelöltje közé kerülne, plusz 3, ha meg is nyerné. Nem tudom, hogy erre mennyi sansz van.

Gülernek nagyon személy szerint. Egy évig maradna egy BL induló csapatban és szerintem nem véletlenül keresi ennyi klub ilyen komolyan. Lehet, hogy egy Halilovic, de lehet, hogy egy Pedri lesz belőle.

Én amiatt annyira nem aggódok, mint egyesek, hogy csak egy Romeu jönne a kp-ra. Ezzel valamennyire tudnánk foltozni, aztán jövőre, ha majd nagyobb mozgásterünk lesz, tudunk egy komolyabb embert venni. Ha hoznánk egy közepes játékos annyi pénzért amit nagy nehezen ki tudunk köhögni és akár csak egy három éves szerződést kapna, jövőre még nehezebb lenne. Úgyis akár Parejo, akár Roemu jön a padra megy.

EG meg úgy néz ki a Betisbe tart. Mindkét klub és maga a játékos is jól járna.

Inigonak én személy szerint örülök.
Én simán el tudok vele képzelni egy Araujo-Crishtensen-IM védőtriót, előtte DeJong-Gündogan-Balde-Pedri kp. sorral vagy Koundé-Araujo-IM, (sérültektől függően) amit 4-3-3-ra is azonnal lehet váltani. Ha nem érkezne egy komolyabb ember a kp-ra.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.04. 21:32:21

csababarca írta:
2023.07.04. 16:31:00
Xavit nem igazán tudom megfejteni.
Nem vagy egyedül. Amúgy a megfejthetetlenség hatalmas előny is lehetne.

Ezt a helyzetet ugyanakkor pikánssá teszi, hogy az ellenfeleink számára a pályán és tárgyaló partnereink felé az asztalnál viszont szinte minden tekintetben (legyen az játék a pályán vagy bármilyen átigazolás, adásvétel) könnyen megfejthetők, azaz kiismerhetők vagyunk, ezzel tovább nehezítve a helyzetünket.... :oops:
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.04. 21:27:46

davi10 írta:
2023.07.04. 20:29:40
Nem nagyképűségből, de szerintem ha csak nem jön MBappe, akkor a bajnoki címvédés nem lehet olyan nagy akadály,
Azért az AtMa lesz a nagy kérdés.
Galant megvették, Azpi, Söyüncü érkezhet ingyen, hoznak egy 21 éves Uru középhátvédet, visszatér Felix és elkezdik eladogatni a nem kellő játékosokat (Saul, Morata). És még valamit próbálkoznak Verrattinál és Vlahovicnál is.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2023.07.04. 21:08:58

Fernando írta:
2023.07.04. 18:07:19
Halkan jegyzem itt meg, hogy Xavi nem egy Klopp, nem regulazott meg eddig sem az egvilagon senkit, inkabb elkuldi ha neki nem tetszik valaki.
Halkan mondom én is, az volt az érzésem, hogy Guardiola is azért ment el, mert nem akart megnevelni senkit.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.04. 21:02:49

Eddig úgy tűnik a legjobb igazolás Deco.
Talán kimozgatja a gondolkodásmódot más irányba is. Lehet Güler nem jön össze, nekem mégis a fiatalok hozása tűnik előremutató iránynak.
Arra pénzünk úgy sincs, hogy 22-28 éves kész klasszisokat hozzunk, 30+ játékos meg így is van bőven elég.
Egyedül ez a Romeu ügy nem illik nálam a képbe, a pali szerintem a teljesen felesleges kategória, még Mathieu is komolyabb kaliber volt nála. Mondjuk nem tudom ez tőle jövő ötlet, vagy Xavi elképzelése.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.04. 20:29:40

Januárra mondja Fabrizio Roque-t, és azt írja, higy Deco-nak nagy szerepe volt a bizniszben.

Deco eddig eléggé fiatal-központú, Arda Güler-t, Fresneda-t, meg elvileg az uruguayi kp srácot is Ő forszírozza. Mindhármat nagy tehetségnek mondják, és egyik se kerülne túl sokba, ha csak az egyikük beválik, már jók leszünk.

Én alá is írnék most egy olyan átigazolási szezont, ahol már csak ők jönnek. Nem nagyképűségből, de szerintem ha csak nem jön MBappe, akkor a bajnoki címvédés nem lehet olyan nagy akadály, a BL-ben meg első kalapból még akkor is illene továbbmenni, ha Araujo, Kounde és Christensen megint egyszerre sérül le.

Előre januárig azért kéne valaki, remélem Abde egy alacsony költségű, de jó megoldás lehet a balosra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.04. 20:06:25

Én hiszek Laportáék produktivitásában. Még az a szerencse, hogy ha nem tud most érkezni, akkor a tavalyi évet alapul véve nem lesz akkora gáz, lehet, hogy Lewy még ilyen idősen is le tud tolni egy őszt túlhasználva. A bajok utána kezdődtek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.07.04. 19:43:31

Megjött a ‘HERE WE GO’ Vitor Roque-ra. Jelen állás szerint januárban csatlakozik. Ha sikerül játékosokat eladni, akkor már most.
més que un club
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.04. 18:43:00

Fernando írta:
2023.07.04. 18:07:19
Neymarrol mar nyilatkozott Xavi, hogy nem szerepel a tervek kozott, innentol minden mas clickbait amit irnak. Halkan jegyzem itt meg, hogy Xavi nem egy Klopp, nem regulazott meg eddig sem az egvilagon senkit, inkabb elkuldi ha neki nem tetszik valaki.
Neymarnak 2025-ig van szerződèse a PSG-vel, 30 milliós nettó fizetèssel. Ez eddig a legnagyobb kacsa. PSG gondolom 80-100 millió alatt nem adja. Kölcsönbe is nehèz lenne mennie, mert nem sok csapat tudja megfizetni, mèg kevesebbnek èrnè meg. Az pedig lehetetlen, hogy a PSG állja a fizetèse egy rèszèt, főleg nem a Barcának, a kèt klub kapcsolatát ismerve. Ezèrt szeretem a Tribunat, ahol èrtèkelik a pletykákat, ès ismerik a hírek forrását, akkor is, ha az szemèlyektől származik.
https://www.google.com/amp/s/tribuna.co ... ity-2-sta/
Ez a kacsa kapott is egy 2 csillagot a hihetősègère.

Here we go. Romano szerint Roque a Barca játèkosa
https://tribuna.com/en/news/fcbarcelona ... arca-move/
Válasz küldése