Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.28. 15:29:55

Kluivert92 írta:
2022.07.28. 15:07:04

Netot a fulhammel is osszeboronaltak , de ok inkabb adtak 10 millat lenoert, erdekes..csak nekunk nem akar senki fizetni
Nagyon sokáig úgy volt, hogy a Celta lesz a végállomás 8 millióért, amiben kezdetben benne volt, de aztán dobta őket.

A ter Stegenes hír meg kacsa volt, egy madridi lap hozta le, a vezetőség és Xavi is azt mondta, mindenképp számolnak MAtS-al, szó sincs arról, hogy eladják.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.28. 15:12:41

Kluivert92 írta:
2022.07.28. 15:07:04
Netot a fulhammel is osszeboronaltak , de ok inkabb adtak 10 millat lenoert, erdekes..csak nekunk nem akar senki fizetni
Mondjuk Leno nagyon jó kis kapus, ott egyszerűen csak jött egy még jobb, ezért szorult ki. Ráadásul nincs évek óta jegelve, mint Nero.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.07.28. 15:07:04

Chino írta:
2022.07.28. 10:14:51
Kluivert92 írta:
2022.07.28. 07:30:19
Kicsit bő most a keret, nincs konkretabb hir depay eladasarol? Dejongrol letett a manu azt olvastam. Colladot vagy abdet vlki nem akarja elvinni par millaert?
Abde kölcscönbe megy, azt hiszem ez volt a legutóbbi hír, de ő hivatalosan még amúgy is az Atletic játékosa. Az idei szezonra felnőtt szerződést akartak neki adni, de így hogy jött Raphinha, "marad" Dembélé, felépült Fati sok értelme nincs.
Puigot a Valenciaval boronálták össze, ahogy Braith-et is.
Mingu ment volna a Serie A-ba, de Laportáék kevesellték az árat.
Depayra 20 millás címke van ragasztva, 17-ért vitte volna a Spurs, de húsz alatt nem engedték el. Mostanában a Juveról hallani.
Neto ment volna a Celtaba, már elég tiszta volt minden, de aztán a játékos visszatáncolt, úgyhogy kezdődik a huzavona.

De Jong ha megy, akkor a Chelsea lehet a végállomás. Az ügynöke szerint a MU-ba sosem akart menni, ő a Bl-ben szeretne játszani. Ha ez megtörténne talán Azpi is végre normálisan hozható lenne. Már kb. 3-4:0-ra verjük ezen a nyáron a Chelseat.
Azért elég nagy szemétség, hogy tekintettel arra mennyi ideig, mit tett a klubért megígérik Azpilicuetanak, hogy ingyen mehet, aztán jön ez az amcsi barom és röghöz köti azzal az opciós évvel közel 33 évesen. Neki ezzel kb. lefő a kávé, max. haknizni mehet el Ázsiába vagy az USA-ba, a másik sansz, hogy elmegy valami kiscsapatba bohóckodni. 34 évesen már nagy valószínűséggel egy komoly csapatot sem fog érdekelni.

Remélem Koundét hamarosan sikerül lezárni. A Sport-on azt írják, hogy a fizetés formáján egyezkednek még. Én nagyon remélem, hogy Araujoval fognak belül játszani. Az atom kettős lenne. A Sevillanak szerintem a legjobbja volt, nem véletlenül legértékesebb játékosuk. Már alig 20 évesen is 25 milliót fizettek érte a Bordeux-nak.
De ahogy megérkezik egyből Albaval kellene eltársalognia, nem tudom mennyire szívlelik még egymást. :D
Netot a fulhammel is osszeboronaltak , de ok inkabb adtak 10 millat lenoert, erdekes..csak nekunk nem akar senki fizetni
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.28. 15:05:55

Peter írta:
2022.07.28. 13:50:54
Elvileg a rendrakás is szerves része egy klub működésének, szóval indulhat a piszkosabb meló, de már csak a létszám miatt is intézni kell, no meg a fizetések miatt. Ugyan a létszám csak azokat érinti akiknek a vb is fontos lehet.

Lesz-e még vajon valami meglepetés?
Nagyon kíváncsi vagyok Xavi döntéseire.
Javítsatok ki, de szinte mindegyik igazolással beszélt folyamatosan, tartotta bennük a tüzet és valamennyien kitartottak Xavi mellett. Ezek a srácok ellenálltak komolyabb fizetéseknek és játszani szeretnének. Tuchel Ch és ki tudja még milyen ajánlatokat kukáztak a srácok. Azt sem gondolom, hogy kevesebb fizetésért a padra invitálta őket Xavi....
Így van, most újra van mit megmutatni Laportának. Szerintem eddig az igazolásokkal foglalkoztak, arra koncentráltak végig, mert ezeket minél gyorsabban le kellett bonyolítani, míg elérhetőek voltak. Könnyen lehet, hogy azóta Koundé és Raphinha már a Chelsea-ben játszanának.
Nem lepne meg, ha szerződésbontások is lennének. Gazdaságilag nyilván nem a legkedvezőbb, de ha másklépp nem lehet megszabadulni mondjuk Braithtől vagy Netótól muszáj lesz megtenni. A töbieket legrosszabb esetben is kölcsön lehet adni, mint Mingut vagy Puigot.
Umtiti meg... Amilyen fizikai állapotban van, még a Rennes-nek sem kellett. Hatalmas teljesítmény lesz ha tőle sikerül megszabadulni, akár egy kölcsönnel is.

Nem akarom újra Bartot előhozni, de nagyrészt az ő sara, hogy nem tudunk megszabadulni a játékosoktól. Telepumpálták őket pénzzel, nyilván nem akarnak feleannyiért elmenni máshova. Umtitinek meg Netonak már úgyis mindegy a válogatottság, Braith még cserének így is odafér.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2022.07.28. 14:35:01

Chino írta:
2022.07.28. 13:15:24
Ha bejelentkezik komolyan egy nívósabb klub szerintem Depay lépni fog, Laportáék ssem tartóztatják, csak 20 milliót kérnek érte, ezt eddig senki nem adta meg, talán a Juve. Az neki is jó lehetne, nívós csapat és balszélsőként rengeteg játéklehetősége lenne.
Nem tartom valószínűnek, hogy ilyen csatárigazolások +Fati mellett még hosszabbítanának vele, ahogy azt sem, hogy egy évig fizetik aztán mehet ingyen. Én arra tippelek az esetében, hogy Laportáék egyelőre várnak, hogy valaki megadja azt a 20 milliót, ha nem akkor egy ilyen 17 milliós Spurs ajánlatot is elfogadnak érte.
Amúgy a mai árak mellett egy vicc Depayért ez a 17-20 millió. Bőven megéri, a paliban jelenleg simán benne van szezononként 15-20 pont a kanadai táblázaton ha kulcsszerepet kap. Én baromira sajnálom, de nyilván el kell adni mert kell a lóvé, és így már helye sincs, de meglep az hogy ilyen 17 vagy 20 milliókon szüttyög egy Tottenham, amikor abban a ligában a legkisebb csapatok is simán kidobálják a 20-30 milliókat teljesen noname játékosokra.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.07.28. 13:50:54

Elvileg a rendrakás is szerves része egy klub működésének, szóval indulhat a piszkosabb meló, de már csak a létszám miatt is intézni kell, no meg a fizetések miatt. Ugyan a létszám csak azokat érinti akiknek a vb is fontos lehet.

Lesz-e még vajon valami meglepetés?
Nagyon kíváncsi vagyok Xavi döntéseire.
Javítsatok ki, de szinte mindegyik igazolással beszélt folyamatosan, tartotta bennük a tüzet és valamennyien kitartottak Xavi mellett. Ezek a srácok ellenálltak komolyabb fizetéseknek és játszani szeretnének. Tuchel Ch és ki tudja még milyen ajánlatokat kukáztak a srácok. Azt sem gondolom, hogy kevesebb fizetésért a padra invitálta őket Xavi....
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.07.28. 13:19:50

ocsike83 írta:
2022.07.28. 12:46:40
Arra lennék kíváncsi, hogy a lelátóra, kispadra (annak is a végére) szorult játékosok akarnak e még bármit elérni a focipályán?
- Eric Garcia - 5. védőként katari vb?
- Depay - 6-7. csatárként katari vb?
- Bré - Dániával katari vb?
- Umtiti - nem akar francia válogatott lenni? Tudása meglenne hozzá, esze már nem biztos...
- Puig - elücsörög a lelátón még évekig?
- Mingueza - annál azért többre hivatott, mint amennyit játszani fog.
- Neto...
Vagy a pénz mindenek felett?
Szerintem azért ez elég jól körvonalazódik. Garcia most lesz létszámfeletti, ha nem játszik, nyilván eladjuk vagy marad fix cserének. Ő amúgy nem vészes, ha nem kell védekezni, labdával ügyes előrefelé, gyenge csapatok ellen belefér, mert gólt már fogunk tudni lőni végre.

Szerencsétlen Depay is most kerül nehéz szituba, nyilván ő nem fog a lelátón ücsörögni, lehet, hogy már el lesz ugye adva.

Neto és Umtiti eddig sem játszott, rájuk felesleges a szót vesztegetni.

Mingut tényleg kölcsönbe kéne elsózni, ha Piqué kikopik (jövőre?), benne is látok fantáziát cserének. Ha játszani akar, nyilván eligazol, még fiatal.

Bré sötét ló, nem tudom, miért nem húz el szerencsétlen egy középcsapatba.

Puig-dzsot meg ki érti már :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.28. 13:15:24

ocsike83 írta:
2022.07.28. 12:46:40
Arra lennék kíváncsi, hogy a lelátóra, kispadra (annak is a végére) szorult játékosok akarnak e még bármit elérni a focipályán?
- Eric Garcia - 5. védőként katari vb?
- Depay - 6-7. csatárként katari vb?
- Bré - Dániával katari vb?
- Umtiti - nem akar francia válogatott lenni? Tudása meglenne hozzá, esze már nem biztos...
- Puig - elücsörög a lelátón még évekig?
- Mingueza - annál azért többre hivatott, mint amennyit játszani fog.
- Neto...
Vagy a pénz mindenek felett?
Umtiti, Braith és Neto esetében igen a válasz. Mingunak szándékában áll elhagyni a csapatot, de egyelőre még keresik neki a legmegfelelőbb ajánlatot. EG esetét meg lehet érteni. Jövőre Piqué jó eséllyel elmegy levezetni/visszavonul. Nem nagyon hiszem, hogy sokáig elviselné a 3.-4. védő szerepét. Negyedik számú védőként szerintem Eg-nek rendben lesz.
Puig az nagy talán. Szerintem idén már belátja, hogy nincs értelme maradnia egy Betisben, Celtaban jó lehetne és sok játéklehetőséggel ki tudja... Azt hiszem a Valenciaval tárgyaltak róla.
Ha bejelentkezik komolyan egy nívósabb klub szerintem Depay lépni fog, Laportáék ssem tartóztatják, csak 20 milliót kérnek érte, ezt eddig senki nem adta meg, talán a Juve. Az neki is jó lehetne, nívós csapat és balszélsőként rengeteg játéklehetősége lenne.
Nem tartom valószínűnek, hogy ilyen csatárigazolások +Fati mellett még hosszabbítanának vele, ahogy azt sem, hogy egy évig fizetik aztán mehet ingyen. Én arra tippelek az esetében, hogy Laportáék egyelőre várnak, hogy valaki megadja azt a 20 milliót, ha nem akkor egy ilyen 17 milliós Spurs ajánlatot is elfogadnak érte.

Várom már a Koundé bejelentést, még most se vagyok teljesen nyugodt. A Chelsea is eljutott majdhogy eddig, aztán semmi sem lett. Mondjuk hatalmas különbség, hogy a játékos nem akart odamenni. A Sevillanak azért ez eléggé fájhat, hogy az angoloktól kaptak volna kézbe 65-öt, tőlünk legjobb esetben is 60-at, de azt se most. Plusz Badiashilét nem akarja engedni a Monaco 50 alatt, úgyhogy lehet, hogy szinte egy az egyben kicserélik Koundét a monacoira.
Viszont ez hatalmas plusz a franciától, hogy itt (netto) 6 milliót keres a Chelsea a duplájját ajánlotta és megis a Barcát és Xavit választotta.
Két pofátlanul fiatal top védőnk lehet, nagyon régen lehetett ilyet mondani.
Mondjuk bencének abban igaza volt, hogy a szélen se kell izgulni érte, alapból jh volt, aztán később Poyet tette be középre. Persze ne legyen így és Araujoval alkossanak egy beton duót.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2022.07.28. 13:21:34-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.07.28. 12:46:40

Arra lennék kíváncsi, hogy a lelátóra, kispadra (annak is a végére) szorult játékosok akarnak e még bármit elérni a focipályán?
- Eric Garcia - 5. védőként katari vb?
- Depay - 6-7. csatárként katari vb?
- Bré - Dániával katari vb?
- Umtiti - nem akar francia válogatott lenni? Tudása meglenne hozzá, esze már nem biztos...
- Puig - elücsörög a lelátón még évekig?
- Mingueza - annál azért többre hivatott, mint amennyit játszani fog.
- Neto...
Vagy a pénz mindenek felett?
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.07.28. 12:35:02

Teljesen jó ez a védő darabszám közepén mennyiségre és minőségre is. Minguval és Umtitivel nem számolva. Bár Koundet még mindig nem jelentették be.
Minguezat amúgy kölcsön adnám, aztán jövőre visszajöhetne Pique helyére 4.-5. Számú védőnek. Ő középen nem volt rossz azért. Eric Garcia meg, bár nem lesz klasszis valószínű, rotációban nem lesz rossz. El fér egy Araujo Kounde Christensen trió mellett. Kisebb csapatok ellen jó lehet ő is.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.07.28. 12:31:20

Barcaforever írta:
2022.07.28. 12:10:58
Most így, hogy jön Koundé, bár én még felfogni se tudom ezt az egészet… középhátvéd poszton eléggé megleszünk. Mi lesz így Garcia és Piqué sorsa? Biztos vagyok benne, hogy a rangsor az Araujó, Koundé, Cristensen, Piqué, Garcia lesz. De ennyi embert nincs értelme a padon tartani.
Középpályára is rengetegen vagyunk, bár a játékosok is azt nyilatkozták, hogy jó a versenyhelyzet. Amúgy szerintem nem jön több játékos és jobbszélen fog játszani Koundé, bár ahogy mások is írták meglátjuk mi lesz. Garcia járhat rosszul, Pique még az is kérdéses fog-e játszani a sérüléseivel. Szóval én nagyon várom már a rajtot.
Lehet, elfogadom. Én bizalmatlansági szavazásra gondoltam,lehet túlélte. Lényegen nem változtat,ugyanaz az elnöki székbe került szurkoló,aki nem feltétlenül a klub anyagi érdekeit tartja szem előtt,ami elsődleges lenne egy ilyen vezetonel
Barto ellen volt bizalmatlansági szavazás és végül le is váltották ott, csak ugye előtte lemondott. Eddig magasan Laporta a legjobb elnök, korábban is komoly anyagi gondokból hozta helyre a klubot, és odafigyelt az igazolásokra. Pl Davids-ot egy remek tavasz után, azért nem vette meg mert sokba került. Pedig vele jöttünk fel egészen a második helyig. De neki is volt rengeteg rossz drága igazolása. Lewa például egy 10 -sel többe került, mint kellett volna és valószínűleg ingyen is fog menni, szóval nagyon sok gólt kell rúgnia, hogy megérje az árát. A többiekkel nem hiszem, hogy gond lenne, ők még piacképesek. Bár keresni talán egyedül Neymaron sikerült eddig.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.28. 12:23:54

Barcaforever írta:
2022.07.28. 12:10:58
Most így, hogy jön Koundé, bár én még felfogni se tudom ezt az egészet… középhátvéd poszton eléggé megleszünk. Mi lesz így Garcia és Piqué sorsa? Biztos vagyok benne, hogy a rangsor az Araujó, Koundé, Cristensen, Piqué, Garcia lesz. De ennyi embert nincs értelme a padon tartani.
Ennyien előző szezonban is voltunk, sőt, 6-an... Araujo, Piqué, Garcia, Lenglet, Mingueza, Umtiti. Persze Mingu és Umtiti közül egy jó eséllyel marad is. De hát ilyen időkben, ki tudja, lesz-e covid, akár 1 akár 2 hullám, VB, minden, szerintem ez nem túl sok. Garcia meg minél kevesebbszer jusson szóhoz, ritkán mondok ilyet egy játékosról, de ő szerintem teljesen veszett ügy, a képességei nem elegek, nem látom, hogy javulna jelentőset plusz tapasztalattal, meg önbizalommal. 5. számú védőnek tán egy fokkal jobb, mint az utolsó két szezonos Lenglet, de még ez se biztos.

A lényeg, hogy lesz 3 minőségi, villámgyors védőnk, ami elképesztő fegyvertény. :) Biztos kapunk így is gólokat kontrából, de legalább mindig lesz esély, és nem azt nézzük, ahogy exponenciálisan nő a távolság a támadó és Garcia-Lenglet-Piqué között.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.07.28. 12:10:58

Most így, hogy jön Koundé, bár én még felfogni se tudom ezt az egészet… középhátvéd poszton eléggé megleszünk. Mi lesz így Garcia és Piqué sorsa? Biztos vagyok benne, hogy a rangsor az Araujó, Koundé, Cristensen, Piqué, Garcia lesz. De ennyi embert nincs értelme a padon tartani.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.28. 10:28:44

Chino írta:
2022.07.28. 10:14:51

Abde kölcscönbe megy, azt hiszem ez volt a legutóbbi hír, de ő hivatalosan még amúgy is az Atletic játékosa. Az idei szezonra felnőtt szerződést akartak neki adni, de így hogy jött Raphinha, "marad" Dembélé, felépült Fati sok értelme nincs.
Puigot a Valenciaval boronálták össze, ahogy Braith-et is.
Mingu ment volna a Serie A-ba, de Laportáék kevesellték az árat.
Depayra 20 millás címke van ragasztva, 17-ért vitte volna a Spurs, de húsz alatt nem engedték el. Mostanában a Juveról hallani.
Neto ment volna a Celtaba, már elég tiszta volt minden, de aztán a játékos visszatáncolt, úgyhogy kezdődik a huzavona.

De Jong ha megy, akkor a Chelsea lehet a végállomás. Az ügynöke szerint a MU-ba sosem akart menni, ő a Bl-ben szeretne játszani. Ha ez megtörténne talán Azpi is végre normálisan hozható lenne. Már kb. 3-4:0-ra verjük ezen a nyáron a Chelseat.
Azért elég nagy szemétség, hogy tekintettel arra mennyi ideig, mit tett a klubért megígérik Azpilicuetanak, hogy ingyen mehet, aztán jön ez az amcsi barom és röghöz köti azzal az opciós évvel közel 33 évesen. Neki ezzel kb. lefő a kávé, max. haknizni mehet el Ázsiába vagy az USA-ba, a másik sansz, hogy elmegy valami kiscsapatba bohóckodni. 34 évesen már nagy valószínűséggel egy komoly csapatot sem fog érdekelni.

Remélem Koundét hamarosan sikerül lezárni. A Sport-on azt írják, hogy a fizetés formáján egyezkednek még. Én nagyon remélem, hogy Araujoval fognak belül játszani. Az atom kettős lenne. A Sevillanak szerintem a legjobbja volt, nem véletlenül legértékesebb játékosuk. Már alig 20 évesen is 25 milliót fizettek érte a Bordeux-nak.
De ahogy megérkezik egyből Albaval kellene eltársalognia, nem tudom mennyire szívlelik még egymást. :D
Igazából azért jön ide, mert ha itt üti meg Albát akkor nem állítják ki :mrgreen:

Amúgy Tuchel is rendesen berágott ránk, konkrétan kimondta hogy frusztrált tőlünk és nem biztos hogy meg akarja adni Azpinak azt amit szeretne(eljönni ide).

Ha úgy nézzük és jön Koundé is akkor kb 5-0-ra verjük a Chelseat :D Christensen, Dömbdödöm, Raphinha, Lewa, Koundé

Koundé szerintem 99% hogy Araujo párja lesz, de azért jó hogy JHV-ként is lesz lehetőség és nem Robi-Mingut kell egy Vinicius-Mbappéra engedni ha Dest sérült/formán kívül van.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.28. 10:14:51

Kluivert92 írta:
2022.07.28. 07:30:19
Kicsit bő most a keret, nincs konkretabb hir depay eladasarol? Dejongrol letett a manu azt olvastam. Colladot vagy abdet vlki nem akarja elvinni par millaert?
Abde kölcscönbe megy, azt hiszem ez volt a legutóbbi hír, de ő hivatalosan még amúgy is az Atletic játékosa. Az idei szezonra felnőtt szerződést akartak neki adni, de így hogy jött Raphinha, "marad" Dembélé, felépült Fati sok értelme nincs.
Puigot a Valenciaval boronálták össze, ahogy Braith-et is.
Mingu ment volna a Serie A-ba, de Laportáék kevesellték az árat.
Depayra 20 millás címke van ragasztva, 17-ért vitte volna a Spurs, de húsz alatt nem engedték el. Mostanában a Juveról hallani.
Neto ment volna a Celtaba, már elég tiszta volt minden, de aztán a játékos visszatáncolt, úgyhogy kezdődik a huzavona.

De Jong ha megy, akkor a Chelsea lehet a végállomás. Az ügynöke szerint a MU-ba sosem akart menni, ő a Bl-ben szeretne játszani. Ha ez megtörténne talán Azpi is végre normálisan hozható lenne. Már kb. 3-4:0-ra verjük ezen a nyáron a Chelseat.
Azért elég nagy szemétség, hogy tekintettel arra mennyi ideig, mit tett a klubért megígérik Azpilicuetanak, hogy ingyen mehet, aztán jön ez az amcsi barom és röghöz köti azzal az opciós évvel közel 33 évesen. Neki ezzel kb. lefő a kávé, max. haknizni mehet el Ázsiába vagy az USA-ba, a másik sansz, hogy elmegy valami kiscsapatba bohóckodni. 34 évesen már nagy valószínűséggel egy komoly csapatot sem fog érdekelni.

Remélem Koundét hamarosan sikerül lezárni. A Sport-on azt írják, hogy a fizetés formáján egyezkednek még. Én nagyon remélem, hogy Araujoval fognak belül játszani. Az atom kettős lenne. A Sevillanak szerintem a legjobbja volt, nem véletlenül legértékesebb játékosuk. Már alig 20 évesen is 25 milliót fizettek érte a Bordeux-nak.
De ahogy megérkezik egyből Albaval kellene eltársalognia, nem tudom mennyire szívlelik még egymást. :D
Forca Barca!!!!
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.07.28. 07:30:19

Kicsit bő most a keret, nincs konkretabb hir depay eladasarol? Dejongrol letett a manu azt olvastam. Colladot vagy abdet vlki nem akarja elvinni par millaert?
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.28. 06:53:45

Bob_Marley írta:
2022.07.27. 22:34:02
Lehet, elfogadom. Én bizalmatlansági szavazásra gondoltam,lehet túlélte. Lényegen nem változtat,ugyanaz az elnöki székbe került szurkoló,aki nem feltétlenül a klub anyagi érdekeit tartja szem előtt,ami elsődleges lenne egy ilyen vezetonel. Sansz szépen összefoglalta,hogy ez bizony nagyon is káros lehet. Ne így legyen,de az éremnek mindig két oldala van. S imádom koundet,ahogy lewa is erősítés szerintem,raphina stílusa nagyon nem begyere,de jó lehet. Kessie,Christensen ingyen volt, az parádé. De nem tudom ér e ennyit az hogy lepaktaltunk az ördöggel s a lelkünket is kiarusitjuk lassan.
Egy elnöknek nem a pénzügyekkel kell foglalkoznia!

Képviselne kell a klubot, irányt meghatároznia és (remélhetőleg) tartania is azt, a klub "arc"-ának lenni!
Maga köré gyűjteni olyan szakembereket, akik ebben a munkában segítik...

Majd ezek a szakemberek foglalkoznak a pénzügyekkel (marketinggel, sportszakmai elvekkel, stb)... Az elnök meg dönt (választ az elé tett lehetőségekből)... Hogy ez egyszemélyes döntés, vagy egy team megbeszélés eredménye, na ezt elnöke válogatja...

Az Amerikában "bohóckodás" = üzleti kapcsolattartás (szponzorok, befektetők, valamilyen formában a rajongók)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.07.27. 22:34:02

Lehet, elfogadom. Én bizalmatlansági szavazásra gondoltam,lehet túlélte. Lényegen nem változtat,ugyanaz az elnöki székbe került szurkoló,aki nem feltétlenül a klub anyagi érdekeit tartja szem előtt,ami elsődleges lenne egy ilyen vezetonel. Sansz szépen összefoglalta,hogy ez bizony nagyon is káros lehet. Ne így legyen,de az éremnek mindig két oldala van. S imádom koundet,ahogy lewa is erősítés szerintem,raphina stílusa nagyon nem begyere,de jó lehet. Kessie,Christensen ingyen volt, az parádé. De nem tudom ér e ennyit az hogy lepaktaltunk az ördöggel s a lelkünket is kiarusitjuk lassan.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2022.07.27. 22:21:40

Kovbal88 írta:
2022.07.27. 22:10:18
Bob_Marley írta:
2022.07.27. 21:51:39
Koundenak én is örülök,de sanszot abszolút értem,s egyetértek vele. Mindenki lelkesul,de rengeteg arnyoldala van a dolgoknak és Laporta ismét száguld afelé amiért leváltották. Bohockodik Amerikában, miközben egy elnöknek a pénzekkel kellene foglalkoznia,s két kézzel szórjuk.
Laportát senki se váltotta le, lejárt a megbízatása és szabály szerint nem lehetett újra választani. Másrészt lassan tíz éve közünk nincs a BL-hez, miközben a Real ezen idő alatt talán most nyerte meg ötödjére. Ami engem illet még a saját pénzből is utalnék, csak kerüljünk vissza végre a térképre.
Azt hittem én vagyok amnéziás, nekem is az rémlett, hogy 2 ciklus után nem engedi a klub szabályzata a harmadikat megkezdeni, ezért nem is kandidált a 2010-es választásokon, amit Rosell agyonnyert aztán.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2022.07.27. 22:15:48

Sziasztok!
Régen írtam ide, de xavi+laporta és a mostani igazolások nagyon emlékeztetnek egy bizonyos időszakra. ;)

Nyilván eddig is követtem a csapatot, de most talán megint érdemes lesz róla komolyabban írni is. BL kutyanehéz lesz a city/liverpool kettős miatt, de madridot nagyon meg fogjuk nyomogatni, ebben biztos vagyok. VISCA!!!
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.07.27. 22:10:18

Bob_Marley írta:
2022.07.27. 21:51:39
Koundenak én is örülök,de sanszot abszolút értem,s egyetértek vele. Mindenki lelkesul,de rengeteg arnyoldala van a dolgoknak és Laporta ismét száguld afelé amiért leváltották. Bohockodik Amerikában, miközben egy elnöknek a pénzekkel kellene foglalkoznia,s két kézzel szórjuk.
Laportát senki se váltotta le, lejárt a megbízatása és szabály szerint nem lehetett újra választani. Másrészt lassan tíz éve közünk nincs a BL-hez, miközben a Real ezen idő alatt talán most nyerte meg ötödjére. Ami engem illet még a saját pénzből is utalnék, csak kerüljünk vissza végre a térképre.
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2022.07.27. 22:07:21

Nagyon örülök az erősítéseknek. Sajnálom azokat a játékosokat akik nem szeretnének elmenni,pedig látszik,hogy a mester már nem számol velük. Depay, DeJong, nem sok lehetőséghez fognak jutni. Ők jobb játékosok annál, minthogy koptassák a padot. Télen vb, ezt minden érintett játékosnak mérlegelni kellene. Sajnálom őket, de nem fognak játszani. Értékesítésükkel pedig rendben lenne a klubb, ha bejönne 100 misi.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.07.27. 21:51:39

Koundenak én is örülök,de sanszot abszolút értem,s egyetértek vele. Mindenki lelkesul,de rengeteg arnyoldala van a dolgoknak és Laporta ismét száguld afelé amiért leváltották. Bohockodik Amerikában, miközben egy elnöknek a pénzekkel kellene foglalkoznia,s két kézzel szórjuk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.27. 21:14:01

visca el barca írta:
2022.07.27. 21:07:47
De a mi a francnak akarnánk egy 60 millioert megvett, top belső védőt olyan poszton játszatni amihez fogalma sincs? :D
Akarja a fene. De néha muszáj odatenni valakit, ha az ottaniak nem bevethetőek (covid, sérülés), akkor bárkit teszel oda, posztidegen lesz, de mint ilyen Kondé szerintem baromi jó. Vagy olyan szitu áll elő, amit Dest és SR nem tudnak kezelni, Vini, Mbappé. Araujo olcsóbban meg vett, de szerintem védekezésben még inkább top belső védő. Akarja a fene őt is kitenni oda, de nézd meg, mennyire bejött, 5-0 két meccsen, mikor ő volt a jobbszélső, és Vinicius sajgó mindennel, helyzetek nélkül fejezte be a meccseket, amikor meg le akarta futni az urut, akkor a nyúl akarta vinni a vadászpuskát.

Na erre lehet nagyon jó pl. Koundé, ha kényszer van. Szerintem kár kiforgatni a szavaim, nem ér ennyit a dolog.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2022.07.27. 21:10:38

Én 2-3 éve kinéztem Koundet, hogy szerintem a legjobb fiatal kh jelenleg. Akkor volt nagy hype De Ligt körül, de nekem Kounde játéka jobban tetszett. Mióta ott van kb a Sevilla kapja a legkevesebb gólt nem is az Atletico. Voltak pletykák talán tavaly, hogy a Reálba megy. Na mondtam is, hogy nem hiszem el, hogy megint lesz egy világklasszis védőjük 10 évre Ramos után. Szerintem hihetetlen nagy fogás lenne, a legfontosabb igazolás ezen a nyáron. Soha nem tűnt fel egyébként, hogy alacsony lenne, mivel ennek ellenére jó a levegőben. Atletikus és gyors.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arthur8 2022.07.27. 21:18:49-kor.
Válasz küldése