Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.07. 17:08:49

barcafacan írta:
Varatrix írta:
Feast4 írta:Továbbra sem értem mit akarunk vele.
Továbbra sem értem mi a baj vele, pont ugyanannyira védő mint Alves (semennyire) tehát illik a játékunkba.

És ha 1-3-5-1-2-t akarunk játszani?
És pők mind mezőnyben vagy kapussal együtt? :D
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.07.07. 15:39:31

barcafacan írta:
Varatrix írta:
Feast4 írta:Továbbra sem értem mit akarunk vele.
Továbbra sem értem mi a baj vele, pont ugyanannyira védő mint Alves (semennyire) tehát illik a játékunkba.

És ha 1-3-5-1-2-t akarunk játszani?
Nem hiszem hogy belemenne az UEFA !
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.07. 14:45:09

Songra és SR-ra semmi szükség nincs. Cuadrado, Rakitic,Mascherano,Messi, Busquets, Iniesta és Alba bőven elég. Csak kell 2 jó belső védő - és készen vagyunk.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.07.07. 13:35:29

Songgal amúgy mi lesz? csak mert ugye lenyilatkozta a vezetőség, hogy több középpályás nem jön, de a kamerumiról semmi konkrét hír! Megy vagy marad?! Engem a vb-n meggyőzött Masc a vkp. poszton. Eddig is tudtam, hogy az az igazi posztja, de nálunk a játékrendszerünkből adódóan nem jutott ott igazán szóhoz. Viszont L.E. harcosabb középpályát akar, erre utal Cesc és Xavi(?) távozása is. Az én véleményem is az, hogy főleg középpályán kell váltanunk, mert szerintem ott szürkültünk be leginkább. Na most nálam Masc a kezdő, előtte Ini és Rakitic. Busi előnye szerintem, hogy tud akár vkp-t, akár Ini és Rakitic helyén is játszatható. Rafinha szintén utóbbi posztokon bevethető. Szóval kérdés Song helye és maradása. Max Masc cseréje lehetne.

Elől Suarez - Snchez váltás, valamint Tello - Deu cserével újítunk, ami összességében sok aggályt vet fel. Pláne hogy Pedro nulla teljesítménnyel is mozdíthatatlan.

No de mit akarunk Cuadradoval? Alves helyére? Max annyi változna, hogy gyorsabban zárna vissza. Már ha nem változik a játékrendszer...

Bár én azt is el tudnám képzelni, és lehet LE is valami ilyesmin agyal, hogy ha feláll a Cuadrado, Piqué, Maquintos, Alba négyes, akkor meg tudják oldani. Támadában meg a két szélső felfuthat, míg a két középső védő közé visszazárna Masc. Így támadásban tényleg mehetne a Piqué, Masc, Marquintos - Cuadrado,Rakitic, Iniesta, Alba - Messi, Suarez, Neymar.
Ez mondjuk nem tűnik rossznak, mert 2 gyors szélsőnk lenne, valamint Rakitic is dinamuikusabb, mint xavi vagy Cesc. 2 kérdés merül fel bennem: Egyrészt, hogy szerintem Neymar, Messi, de Aguero is lendületből lehet a leghasznosabb. Erre itt mindkét oldalt lenne egy futóbolondunk. Nem vennék el egymás elől a területet? Másrészt a mi lenne a cseresorunk? Mert ha pl Busi játszana Masc helyén eléggé lelassulnánk. De ugyanez igaz ol Montoyára is...
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.07.07. 13:34:16

Feast4 írta:
palesz77 írta:Cuadrado hozzánk szeretne igazolni a 'Sport' szerint. A Fio 35-öt kér érte, és rajtunk kívül sok kérője van a srácnak. Kíváncsi vagyok lesz-e belőle valami...
Továbbra sem értem mit akarunk vele.
Cuadrado ?__kiváló csere..mert valaki már írta de ha védelmet befoltozzuk , egy elég ütős kezdő 11 ünk lesz(végre), viszont utána valóban nem túl acélos a pad (ha AS és Xavi megy)egy két fiatalt leszámítva.....
Sajnos úgy tűnik Kroos ról lecsúszunk, ez esetben viszont remélem Xavi marad, jó az öreg a háznál....
Én inkább azt nem értem h Benathiaért miért sajnáljuk kb. ugyanezt az összeget(35-38 mill) amennyiért úgy néz ki a City elvsziszi Rómából ??!!!!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.07. 12:55:14

Varatrix írta:
Feast4 írta:Továbbra sem értem mit akarunk vele.
Továbbra sem értem mi a baj vele, pont ugyanannyira védő mint Alves (semennyire) tehát illik a játékunkba.

Az hogy egy visszazáró ben felfutkosó széslő védő kénne, ilyen támadósorhoz. Mert Itt se messi, se Neymar Se Suarez nem fog visszazárni, és ha elől ragad akkor ami Alvesnek is szokása akkor nézhetünk.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.07. 12:51:00

barcafacan írta:És ha 1-3-5-1-2-t akarunk játszani?
Az úgy kicsit sok ember lenne. :) 3-5-2 meg szerintem azért nem lesz, mert ha leigazoljuk az uruguayit, akkor itt lesz egy Neymar-Suárez-Messi csatársor, tuti mindhárman kezdőbe kerülnek..
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.07. 12:40:30

Varatrix írta:
Feast4 írta:Továbbra sem értem mit akarunk vele.
Továbbra sem értem mi a baj vele, pont ugyanannyira védő mint Alves (semennyire) tehát illik a játékunkba.

És ha 1-3-5-1-2-t akarunk játszani?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.07. 12:31:04

Feast4 írta:Továbbra sem értem mit akarunk vele.
Továbbra sem értem mi a baj vele, pont ugyanannyira védő mint Alves (semennyire) tehát illik a játékunkba.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.07. 12:25:30

palesz77 írta:Cuadrado hozzánk szeretne igazolni a 'Sport' szerint. A Fio 35-öt kér érte, és rajtunk kívül sok kérője van a srácnak. Kíváncsi vagyok lesz-e belőle valami...
Továbbra sem értem mit akarunk vele.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.07. 12:19:54

palesz77 írta: Őszintén nem tudom elképzelni, hogy jobbszélsőnek hoznánk. Emlékszem 1-2 hónapja pont volt valami nyilatkozata Suáreznek, hogy szimpatikus neki a Barca, de nem tudja, hogy kellene-e nekünk '9'-es - ebből már sejthettük volna a dolgokat :D -, úgyhogy gondolom vele is beszélt LE a jövőbeni elképzeléseiről, és megmondta, hogy nem szélsőként számít rá, azért minket választ.
Csatárnak hozta, tuti nem szélre. Szerintem felállást is váltun, kogy érvényesülni tudjon. Rakitic kifejezetten a hosszú indítások embere szóval ez is erre mutat szerintem. A keret elvben megvan hozzá. De ez az amitől félek, mert nem mondhatni, hogy kér dolgos szélsőnk lenne!
Vakmacska írta:Suarez-ügy:
minek nekünk egy ilyen elmebetek 70 milláért, amikor van egy Adamánk ingyen?
Tudom, hogy ő még fiatal, tapasztalatlan, de ugyanakkor sikeréhes, és könnyen beépíthető a csapatba. És ugyanakkor nem hiszem, hogy zavarná az, hogy kezdetben sokat padozna.
Dongoura gondolsz nem? Én is így jártam. :) Amúgy szerintem is fel kéne hozni cserének. Előbb utóbb be kell építeni az ilyen játékosokat. Sose lesz tapasztalata ha nem használjuk. (Hangsúlyozom csere!) Emiatt zavarnám el Pedrot is és hoznám fel Tarorét. Ha már fiatalitunk akkot azt tegyük meg rendesen. Lehet lesz egy szezon mire összeáll az egész csereped és kisül ki mire jó, de akkor már adjuk meg az esélyt, nekik is. Ne járjunk úgy velük, mint Cuenca generációjával...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.07. 12:19:17

Vakmacska írta:Suarez-ügy:
minek nekünk egy ilyen elmebetek 70 milláért, amikor van egy Adamánk ingyen?
Tudom, hogy ő még fiatal, tapasztalatlan, de ugyanakkor sikeréhes, és könnyen beépíthető a csapatba. És ugyanakkor nem hiszem, hogy zavarná az, hogy kezdetben sokat padozna.
Erxy írta:Mi köze van Adamának Suárezhez?
Egyetértek Erxyvel. Semmi köze sincs Suárezhez,meg valószinűleg sosem fogják egy napon emlegetni őket,annyival jobb jelenleg az uruguayi. De remélem rámcáfol Adama, és mondjuk 5 év múlva stabil kezdő lesz,miután Pedro rájön,hogy nem engedik el,és visszavonul :D :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.07. 12:10:44

Cuadrado hozzánk szeretne igazolni a 'Sport' szerint. A Fio 35-öt kér érte, és rajtunk kívül sok kérője van a srácnak. Kíváncsi vagyok lesz-e belőle valami..

Ez volt a legértelmesebb cikk amit láttam ma, van még Marquinhosról is, hogy lassan halad a dolog, meg ott van már az edzőtáborban, meg Suárez árát tippelgeti minden újság. Kb ennyi.
Vakmacska írta:Suarez-ügy:
minek nekünk egy ilyen elmebetek 70 milláért, amikor van egy Adamánk ingyen?
Szerintem középső védőt se vegyünk, ott van Bagnack és Ié a 'B'-ben, tehetségesek ők is, a pad se zavarná őket.. A jobbhátvéd posztra meg van az ifiben egy játékos ha jól tudom, Dani helyére jöhetne.. 8)
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.07. 12:06:40

Mi köze van Adamának Suárezhez?
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.07.07. 11:48:13

Suarez-ügy:
minek nekünk egy ilyen elmebetek 70 milláért, amikor van egy Adamánk ingyen?
Tudom, hogy ő még fiatal, tapasztalatlan, de ugyanakkor sikeréhes, és könnyen beépíthető a csapatba. És ugyanakkor nem hiszem, hogy zavarná az, hogy kezdetben sokat padozna.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.06. 20:31:22

With no progress regarding Mathieu and Marquinhos, Barcelona could look at alternatives. Tottenham's Jan Vertonghen possible option. [md]

Nincs előrelépés a fent említett urak ügyében, ezért most Vertonghen kerülhet képbe.
Lehet, hogy ez csak kacsa, de mintha egy kicsit kapkodnának odafent.
Mindenesetre GT-nek most hízhat a mája. :D
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.07.06. 18:53:55

Tello - Porto
JDS - Sociedad vagy Villareal ?
Cuenca - Deportivo (?)
Affelay - úgy tudom , hogy még semmi.
Song - ?
Bojan - Málaga (?)


Alexis - Arsenal (jobb lenne ha maradna)

Ez mind oké , eladtuk a töltelékeket nagyjából , jön Suarez + 2 védő.
Padon kik fognak ülni ? Roberto , Pedro , Deulo , Traoré (?) , Mathieu , Bartra , Adriano , Alves (Montoya) , Mascherano ( de lehet hogy Busi :mrgreen: ) , Bravo ( Stegen ) Rafinha

Szerintetek ez a kispad ütősebb mint a tavalyi ?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.06. 18:28:47

Capon a Sánchez topicban írta:Ha Alexis helyére hozzák és ott akarják játszatni, akkor sajnos nagyon komolya szakmai problémák vannak a klubnál!
Azért remélem, hogy nem ennyire vak a vezetőség.
Őszintén nem tudom elképzelni, hogy jobbszélsőnek hoznánk. Emlékszem 1-2 hónapja pont volt valami nyilatkozata Suáreznek, hogy szimpatikus neki a Barca, de nem tudja, hogy kellene-e nekünk '9'-es - ebből már sejthettük volna a dolgokat :D -, úgyhogy gondolom vele is beszélt LE a jövőbeni elképzeléseiről, és megmondta, hogy nem szélsőként számít rá, azért minket választ.

Alexisért meg a 40 millió az már egy egész jó ár lenne. Örülnék ha z Arsenalba menne, szimpatikus csapat, és a Pl-ben nagy király lenne szerintem a srác. Bár igazából mindenhol, ahol hagyják érvényesülni..

A Depor közben szóban megegyezett Cuencával.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.07.06. 11:56:28

Thiago Silva jó lett volna 2 éve, esetleg tavaly, idén már messze késő. Én értem, hogy az egyik legjobb a posztján meg minden, de 50 millióért? 20 max. Max 2 jó éve lehet, nekünk meg nem erre van szükségünk. A magas és erős Piqué mellé egy alacsonyabb, és iszonyat gyors játékosra van szükségünk, ez lenne Marquinhos. Fiatalokra építsünk, nem kell ki(el)forrott játékosokat venni feltétlenül. Habár a 40 Marquinhosért is sok. Sajnos manapság az árak megkétszereződtek...

Nem tudom hova tenni Suárez érkezését, és PEDRO MOZDÍTHATATLANSÁGÁT. Inkább az utóbbival van bajom.. bízom benne, hogy nem csak Zubi, hanem LE véleménye is sokat számít, Bravo leigazolása erre enged következtetni. Mathieu meg oké, 3 millióért, max 5..
més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.06. 11:52:16

silva istenem... egyre fantáziátlanabbak ezek az újságírók. amugy meg egy pénzéhes kis hurka, ingyen sem kellene, nem hogy 50 millióért.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.06. 11:48:39

A 'Mundo' szerint mégsem akarjuk megvenni Thiago Silvát. A 'Sport' szerint meg igen.. Lehet választani.. :D

Még írják azt is, hogy most, hogy vége a VB-jének, rárepülünk majd Cuadradora. A Manchester a hírek szerint 50-et ajánlana érte.. :lol:

És az AgenciaNews szerint Suárez eltiltását enyhítették 5 válogatott meccsre, és 1 hónapra.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.07.06. 09:32:39

A Silva .., D. Luiz párosban minden meg van ami kell..... Ész , rutin, technika , erő es gyorsaság is !
Hat nálunk Pique mellet a védelemből szerintem leginkabb az ész es gyorsaság hiányzik a komplett védelemből pedig egyértelműen a főnök ,vagyis az igazi Puyol ....
-
Ezt nem tudom h a takonyos Marqinhos vagy Managala vagy Matyiő mennyire tudna megadni.....T Silva igen,de ennyiért ilyen idősen ?! Nemáá.....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.06. 00:03:07

crixus írta: Értem én, hogy sokba fájna, de a csapat érdeke most ezt kívánná meg. Sokkal kevesebbért úgysem tudnánk klasszist igazolni hátra sem.
Ha garantált lenne, hogy még 3 évig ilyen szintet hoz, és utána 2-3-at kicsit gyengébben, de úgy, hogy nem sérült a fél szezonban, akkor én is kifizetném érte. De így túl nagy lenne a kockázat szerintem ennyi pénzért..

De amúgy se hinném, hogy pont ő jönne, amikor most hozták el mellé David Luizt..
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.05. 23:47:32

palesz77 írta:[
Nekem nem a személyével van bajom, hanem az árával.. Na meg a fizetési igényei is magasak lennének egész biztosan, elvégre etetni kell a családot.. :lol:
Értem én, hogy sokba fájna, de a csapat érdeke most ezt kívánná meg. Sokkal kevesebbért úgysem tudnánk klasszist igazolni hátra sem.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.05. 23:39:55

Csbal írta: Alexis már bizonyított nálunk, erre visszahoznák Deulo-t és helyette játszatnák??? Ez elég ratyi hozzáállás. Nem beszélve arról, hogy egy kiba fegyelmezett játékosról van szó Suarez személyében [-o< [-o< #-o
Fogom a fejem ezeken a döntéseken... Impotens vezetőségünk van pár éve.
Azért nagyon sokan felejtenek. Tavaly a fórum nagy része ingyen is odaadta volna bárkinek Alexist. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a 3 itt töltött szezonjából volt egy jó közepes tanulóéve, egy kritikán aluli, illetve a tavalyi ami kiválóan sikerült, erre már megy a sírás, hogy 35-40 millióért eladjuk és jön helyette egy gólvágó. Mondom ezt úgy, hogy nagyon kedvelem a chileit és tavaly is mellette álltam, de azért azt se felejtsük, hogy nem biztos hogy egy hasonló szezont tud még futni itt.

Silvanak én nagyon örülnék, habár nem ennyiért, még a mai elszállt árak mellett sem. 3 jó éve még simán lehetne és még utána is egy-két évig tökéletes lehet bármikor beszállni. Addigra reméljük már Bartra vagy egy hasonló fiatal is könnyen beérhet. Nyilván nem ő lenne a tökéletes, elsősorban a kora miatt, de inkább ő, mint Marquinhos.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése