Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.03. 01:07:48

Félre ne értsetek én nem Fabregas nyakába akarom varrni a *kodásunkat. De azt láthatjuk annyi jelenleg a játékunk a védelem gyenge a középpálya járatja a labdát a támadósor meg várja, hogy egyszer talán hozzá kerül. Ezzel nem megyünk sokra. Néha már egy egyszerű spanyol középcsapat átszalad az egészen. Kell valaki aki hátul összefogja azt a hulladék védelmet, mert tényleg kell! És kell valaki aki visz egy kis erőt átütő lendületet az egészbe, ami jó ideje eltűnt. A sült halat se érdekli ha 5-öt verünk a Getafének ha az Atletico meg a Real ellen nem tudunk még egy értelmes megmozdulást se tenni. (A BL-ről itt nem beszélnék) Szerintem előre és hátulra is két-két minőségi igazolás kell. De hátra kettő előre egy mindenképp. (kapus nem beleszámítva)

De továbbra is azt mondom nevekkel meg kéne várni lesz e új edző és, hogy megy le a VB.
Kép
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.05.03. 01:01:16

S.Agüero írta:A spanyol sajtó szerint a klub 121,9 millió eurót jelölt meg, mint nyári átigazolási összeget, amely legfeljebb 133 millióra emelhető. Pillanatnyilag 7 érkező játékost tervez a vezetőség, amelyből 3-4 lenne kezdő.

Summer is coming... :mrgreen:

Ne legyünk elégedetlenek, tudom, tudom.... de a real meg nagyjából ennyiért veszi majd meg Suarezt :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.03. 00:25:17

csabimo írta:Hagyjuk már ezt hogy rakd be Iniestat vagy Xavit hamis 9 es posztba és nezzuk meg mit csinálna..
Ez pedig pont jó példa, mivel itt sokan szidja Cescet, pedig a meccsek felén olyan poszton játszik ahol nem tud, csoda ha nem klasszist nyújt egész szezonban? Amikor irányító volt, 85%-ban jó teljesítményt nyújtott. És összességében jobb szezonja van mint Ininek meg Xavinak is - nem csak statisztikailag -, csak itt a fórum fele elfelejti év végére az őszi szezont úgylátszik..
Feast4 írta:Védhetjük és támadhatjuk itt Fabregast, de 3 szezonja volt. És több [auto_cenzúra] pillanatát tudom idézni mint jót. És a mai hírek szerint a vezetőség is ezt látja. Szerintem pénzé kell tenni amíg el nem értéktelenedik.
Erre szintén nem tudok mit mondani, több gólt lőtt kb ez alatt a 3 év alatt mint a másik kettő együtt, rengeteg gólpasszt ad, pedig a meccsei legalább felét nem is a posztján játszotta.. Nem mondom, hogy mezőnyben veri őket, meg tény, hogy tavaszra nincs bombaformában, de ne csináljunk már úgy, mintha Sergi Roberto szint lenne.. Nagy ökrök leszünk ha eladjuk - pláne, hogy ilyen Özileket emlegetnek. :roll:
S.Agüero írta:A spanyol sajtó szerint a klub 121,9 millió eurót jelölt meg, mint nyári átigazolási összeget, amely legfeljebb 133 millióra emelhető. Pillanatnyilag 7 érkező játékost tervez a vezetőség, amelyből 3-4 lenne kezdő.

Summer is coming... :mrgreen:
A 122 már túl sok lett volna? :mrgreen:

Kíváncsi lennék, hogy milyen posztokra jönne az a 7 játékos. Kapus, 2 kh, jobbhátvéd, középpályás - csere vkp vajon, vagy valami csere irányító? -, jobbszélső, meg egy középcsatár? Gondolom.. De ebbe benne lehetnek a kölcsönből visszatérő játékosok is? Mert 7 ember + Deu és Rafinha enyhén sok lenne, azzal már átesnénk a ló túloldalára.. Meg ha Reus is jön, és egy David Luiz/Verthongen/Mangala féle sztárvédő, plusz ugye Ter Stegen, az már alapból 35+40+12(?) misi kb. Marad max 50 millió 4 játékosra. Ezek alapján lehet tényleg a napokban említett Pellé lesz a középcsatárunk, ő csak 7 misibe fájna.. :mrgreen:

Na mindegy, FM mode off, inkább hátradőlök és várom a kacsaáradatot ami jönni fog az elkövetkező hónapokban.. :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.03. 01:12:04-kor.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.03. 00:02:54

S.Agüero írta:A spanyol sajtó szerint a klub 121,9 millió eurót jelölt meg, mint nyári átigazolási összeget, amely legfeljebb 133 millióra emelhető. Pillanatnyilag 7 érkező játékost tervez a vezetőség, amelyből 3-4 lenne kezdő.

Summer is coming... :mrgreen:
Merem remélni, hogy ez nem félrebeszélés 8)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.02. 23:43:46

A spanyol sajtó szerint a klub 121,9 millió eurót jelölt meg, mint nyári átigazolási összeget, amely legfeljebb 133 millióra emelhető. Pillanatnyilag 7 érkező játékost tervez a vezetőség, amelyből 3-4 lenne kezdő.

Summer is coming... :mrgreen:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.02. 22:18:39

Védhetjük és támadhatjuk itt Fabregast, de 3 szezonja volt. És több [auto_cenzúra] pillanatát tudom idézni mint jót. És a mai hírek szerint a vezetőség is ezt látja. Szerintem pénzé kell tenni amíg el nem értéktelenedik.
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.05.02. 21:47:19

Hagyjuk már ezt hogy rakd be Iniestat vagy Xavit hamis 9 es posztba és nezzuk meg mit csinálna.. Jo hogy nem Iniesta meg Xavi tehet rola hogy Fabregas itt van 3. Szezonja és még mindig csak a helyét keresik.. Xavit nem tudta kiszoritani kapora jött neki Messi serülése és Martino baromsága ez hogy őt rakta oda..de legalább voltak percei hogy jáccon..
Én Iniestában látom Xavi utodját továbbra is inkább mint Fabregas!
Reus jöhetne Ini helyére vagy lehet hamis 9 vagy jobb szélső, ne baromságokat irjunk hogy egy 33 éves embert megnéznénk h mit csinálna azon a poszton, mindjárt ugy jön ki hogy Fabregas nagyon jo volt :D
Eltelt 3 szezon és még nem győzött meg engem de lehet a vezetőséget se hogy potolhatatlan lenne nem is lehet hozni senkit helyette hiszen erről szó a keret megujitása maradjon mascherano meg sanchez is Alves meg hova menne kit hozunk helyette.. :)))
Ha valaki azt hiszi hogy egy középső védővel meg egy kapussal meg van oldva meg jöjjön vissza Rafinha Deulofeu akkor baj van!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7410
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.02. 19:22:32

Feast4 írta:Na Tello eljátszása szerintem is egy nagy blődség. Én ebbe a Roberto gyerekbe sajna semmit nem látok. Thiagon ennyi idő után ilyenkor már azt várta mindenki mikor lesz állandó kezdő.( Az ő eladásában látom a legnagyobb hibánkat az utóbbi években.) Benne ez nincs meg.
Sokan fikázzák Bartrat, pedig neki meccshiánya van. Ha rutinosabb lett volna a kupadöntőn nem próbál meg Bale-el futni hanem kiüti a *-be.
Mr. Shakira mellé se ártana egy védő aki versenyhelyzetet teret, mert Puyol irányítása mellett klasszis védő volt, de ő nem az a szervezem a védelmet és állítgatom meg a többiekre rászólok ki hova. Hummels kéne.Fiatal, tapasztalt vezér típus
Azt felesleges imételgetni, hogy kell középső védő mert ezt úgy tűnik már a vezetőség is belátta, a kérdés az ki lesz végül. Ha Mascherano marad elég lehet egy is. Egyúj klasszis védő mellett Piqué akár Bartraval is küzdhet a pozícióért, az argentin pedig negyedik számúnak tökéletes és ha a szükség úgy hozza vkp-ként is megállja a helyét.

Feast4 írta:Fabregas szerintem kuka. Nem egy szezon óta van itt, kapott már lehetőséget irányítóként is és kevés volt. Egy Koke talán... Xavi helyett tuti kell egy ember...
Akkor nem ugyanazokat a meccseket néztük. Saját posztján a legritkább esetekben hozott rossz teljesítményt. Vágd be Iniestat hamis kilencesbe és szezon végén te lenne az első aki kiköveteli a csapatból.
Feast4 írta:Alexis szerintem mindenképp maradjon. Motivált rajta látom, hogy akar még ha nem is megy úgy szántja a pályát!
Pedro szintem kritikán aluli... Tello nyugodtan játszhatna helyette, vagy Reus. Kellene egy ember aki igen is húzza a másik oldalt.
A súlypontot Messiról át kéne tenni Neymar felé. Messi akiről tartom, hogy a világ legjobb támadója, szerintem jól lakot és elfáradt. Kellene neki egy kis szünet, hogy ne mindenki tőle várja a csodát. Vissza fog ő lendülni, de ez idő.
Játsszon Tello Pedro helyett? Ez elég durva. És mégis hol? A bal oldalon Neymar helyett, vagy a jobboson, ahol még kevesebbet tud mint a másik szélen? Reusot pedig mindenki akarja, de igazán azt nem fejtette ki senki, hogy miért lenne annyira fontos, hol van az a pozíció ahol annyira ki tudna tűnni. Vagy csak azért, hogy 30-35-ért megszerezzük és más ne más vegye meg.


Feast4 írta:Iniesta szerintem a legjobb játékosunk. Nélkülözhetetlen alapember.
Busqi... Hát jó kérdés. Néha alibizik, de ki nem? Egy konkurencia aki nem Song lehet emelne rajta, de szerintem ha a csapat lendülne egy kicsit jönne vele ő is.
Nekem Alba se től meggyőző, Adriano ha beáll csereként valahogy nekem mindig jobb. De ez a szubjektív véleményem.
Ez nem sok igazolás igazából hanem 3-4. Ennyit most meg kell lépni( főleg ha a büntetés életbe lép) mert látszik, hogy baj van. Vérfrissítés kell és versenyhelyzet csapaton belül. És egy olyan edző kellene aki tud váltani és a fiatalokhoz nyúlni, beépíteni őket. ( Delfoeu nem kéne úgy járni mint Thiagoval) Ez nem Martino szerintem. És persze a tiki-taka... Jó működik, de vannak csapatok amik már simán levédekeznek. Kell egy B terv amivel váltani tudunk ha megakadunk. Valahogy erőt kell vinni a támadásokba ilyen esetben. És mostanában sokszor van ilyen és csak állunk és passz jobbra balra. Aztán egy kontra és nézünk nagyokat.
Alba Iniesta mellett talán a legjobb játékosunk volt. Egyértelműen top3 a posztján. A fiatalokhoz pedig nagyon óvatosan kell nyúlni. Építeni pedig egyelőre nem szabad rájuk. A mostani generáció még nagyon fiatal.


Alves-helyzetét mindenképp meg kellene oldani. Idén csinálhatunk utoljára pénzt belőle, viszont egy van der Wiel-lel is előrébb lennénk mint Cuadradoval, ha odamegy Alves, az valószínűleg a holland kárára lesz, úgyhogy nem lenne nehéz megszerezni. Amikor anno először felmerült a kolumbiai neve, megnéztem 3-4 Fio meccset és minden volt csak meggyőző nem. Egy fénykorában lévő Alvessel még egy lapon sem lehet említeni. A mostaninál sem sokkal jobb, főleg, hogy elég ritkán játszik hátvédet. Az, hogy be tudja az egész szélt nem hiszem hogy akkora érv lenne. Pont olyan ember kéne, aki jó védekezésben és nem hiszem hogy a kolunbiai lenne az. Akkor inkább csináljunk hátvédet Alexisből. Ráadásul ennyi pénzért. Akkor már megpróbálni Danilo-t elhozni a Porto-ból, talán Tellot is be lehetne vonni az üzletbe, mert ha minden igaz a portugálok érdeklődnek felőle. Ezzel szerintem jó időre lezárhatnánk a poszt kérdését. Figyelemmel kísérem a brazilt, és nagyon jó játékos, aki még rengeteget fejlődhet.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.02. 11:06:26

Én Martio teljes alkalmatlanságát abban láttam amikor Fabregast két kulcsfontosságú meccsen is centereztetni akarta, szerencsétlen azt sem tudta, hogy meneküljön vissza középpályára, Messi meg Neymar ugyanakkor mindkettő kötetlenül mozgott és egymást zavarta. Ha ezt mi laikus szemmel láttuk ő miért nem? És ezután jön azzal, hogy csatárt kéne igazolni! Egy ilyen embernek engedni, hogy ő döntsön a jövő évi keretről... Háát... De a vezetőség döntései se jobb opció!
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.02. 10:50:50

szerintem is az a jó gondolat, hogy előbb dönteni kell edző ügyben! (lehet, hogy ez már csak nekünk eldöntetlen...?!)
pontosabban: arra jutottam, hogy Martínonak mindenképpen mennie kell. így utólag visszagondolva a szisztematikusnak tűnő rotációi valójában egy totális tanácstalanságot takarnak. a nagy számok törvénye alapján néha úgy látszott, hogy bele trafált de összességében ahogy mások is írták sem Messi, sem Neymar, de Fabregas és a két támadó(Pedro-Sanchez) pozíciója nem tisztult ki, nem beszélve arról, hogy Bartra is indokolatlanul keveset játszott, nem tudtunk meg nála semmit (semmi többet!) Telloról és Montolyáról sem, a védőt nem igazolunk - teóriája pedig katasztrófát hozott ez önmagában elég lenne a menesztésére!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.02. 10:27:47

Na Tello eljátszása szerintem is egy nagy blődség. Én ebbe a Roberto gyerekbe sajna semmit nem látok. Thiagon ennyi idő után ilyenkor már azt várta mindenki mikor lesz állandó kezdő.( Az ő eladásában látom a legnagyobb hibánkat az utóbbi években.) Benne ez nincs meg.
Sokan fikázzák Bartrat, pedig neki meccshiánya van. Ha rutinosabb lett volna a kupadöntőn nem próbál meg Bale-el futni hanem kiüti a *-be.
Mr. Shakira mellé se ártana egy védő aki versenyhelyzetet teret, mert Puyol irányítása mellett klasszis védő volt, de ő nem az a szervezem a védelmet és állítgatom meg a többiekre rászólok ki hova. Hummels kéne.Fiatal, tapasztalt vezér típus.
Ter Stegen jó ötlet. De végül is majdnem tök nyolc annyi jó kapus van, hogy Király Gabit leszámítva még magyar kapus is játszhatna.
Fabregas szerintem kuka. Nem egy szezon óta van itt, kapott már lehetőséget irányítóként is és kevés volt. Egy Koke talán... Xavi helyett tuti kell egy ember...
Alexis szerintem mindenképp maradjon. Motivált rajta látom, hogy akar még ha nem is megy úgy szántja a pályát!
Pedro szintem kritikán aluli... Tello nyugodtan játszhatna helyette, vagy Reus. Kellene egy ember aki igen is húzza a másik oldalt.
A súlypontot Messiról át kéne tenni Neymar felé. Messi akiről tartom, hogy a világ legjobb támadója, szerintem jól lakot és elfáradt. Kellene neki egy kis szünet, hogy ne mindenki tőle várja a csodát. Vissza fog ő lendülni, de ez idő.
Iniesta szerintem a legjobb játékosunk. Nélkülözhetetlen alapember.
Busqi... Hát jó kérdés. Néha alibizik, de ki nem? Egy konkurencia aki nem Song lehet emelne rajta, de szerintem ha a csapat lendülne egy kicsit jönne vele ő is.
Nekem Alba se től meggyőző, Adriano ha beáll csereként valahogy nekem mindig jobb. De ez a szubjektív véleményem.
Ez nem sok igazolás igazából hanem 3-4. Ennyit most meg kell lépni( főleg ha a büntetés életbe lép) mert látszik, hogy baj van. Vérfrissítés kell és versenyhelyzet csapaton belül. És egy olyan edző kellene aki tud váltani és a fiatalokhoz nyúlni, beépíteni őket. ( Delfoeu nem kéne úgy járni mint Thiagoval) Ez nem Martino szerintem. És persze a tiki-taka... Jó működik, de vannak csapatok amik már simán levédekeznek. Kell egy B terv amivel váltani tudunk ha megakadunk. Valahogy erőt kell vinni a támadásokba ilyen esetben. És mostanában sokszor van ilyen és csak állunk és passz jobbra balra. Aztán egy kontra és nézünk nagyokat.

És szerintem mindenképp kiemelendő és ebből a szempontból megvédem az edzőnket mert ő se igazolt senkit: AMÍG NEM TUDJUK MARTINO MARAD VAGY MEGY ÉS LESZ E ÚJ EDZŐ VAGY NEM NE IGAZOLJUNK MÁR! Döntse már ez az edző ki kell, de ne Zubi. Akkor üljön le a padra ha ennyire okos. És ugye ott a VB. lehetnek ott játékosok akikre nem is gondolunk és ők lennének a tutik!
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.02. 09:04:27

Igen jó lenne ha több fiatal motiváltabb játékosunk lenne de a jelenlegi generációbol egyedül Barta az akiből nagy játékos lehet,legalábbis most úgy tűnik. Ha az általad felsoroltak annyi játszottak volna akkor nem a bajnoki címért hanem kb a bent maradásért küzdhetnénk. :oops: :mrgreen:
Alves sajnos már jobb nem lesz csak rosszabb és öregebb.Azonnal el kell adni mert most még pénzt is kapunk érte. Igazolni pedig kell mert a La Masiába mostanában nem ilyen Puyolok meg Iniesták rohangálnak és Messiből sincs több a készleten... :roll:
Szerencsére kb 1 hónapon belül már okosabbak leszünk mert megkezdődik az emberkereskedelem! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.02. 00:13:49

Feast4 írta:Sziasztok! Új vagyok a fórumon szóval bocsi ha valamit nem jó helyre írok. Igazából ha belegondoltok Alves eladása logikus lépés lenne. Has megnézitek az utóbbi években rengeteg hibával játszik. (Jó ki nem.) És ha valaki megadna érte egy értékelhető összeget áldásom rá.

De gondoljatok bele egy másik problémába! Montoya? Tudjuk, hogy ő mit tud igazából? Elkezdődött valamikor is folyamatosan az ő beépítése? Szerintem nagyon nem. Túl kockázatos lenne ráhagyni a dolgot.

És ugye ott van a zseniális átigazolási politikánk ami teljes csőd 5-6 éve. Tehát az, hogy kit hozunk ide az se egyszerű kérdés. Főleg, hogy egy ha végiggondoljátok ki vált itt be azok közül tényleg akit az utóbbi években idehoztunk?
Én veled és a többiekkel ellentétben nem adnám el Alvest! nem rosszabb játékos mint 3 éve csak össze kell szedni magát.az a baj...sokaknál vagy lehet nálam óriási a baj... de egy Atletico egy Benfica, most Döntőt játszik illetve mindkét csapat bajnok ( jó a portugál bajnokság most mindegy) de egy ATMA a kerettel Martinoval-ezzel a vezetéssel- mire mentünk volna idén?! és persze fordítva is feltehtném ezt a kérdést.
egy benficának nincsen Messijük,Alvesük, semmi...és azért csak túl jutott egy Juventuson.ami az olaszbajnokság mondhatni győztese.
a mostani vezetés (meg itt páran) meg van áldva az igazolásokkal.Montoya ha befér egy u21-es Spanyol(!) válogatot kezdőjébe mi miértnem merjük betenni minden itthoni meccsre a bajnokságba? lehet mi nem tudjuk mit tud igazábol,de amit láttam tőle nálam alapember.
kezdünk átesni a ló túloldalára,ne legyünk már Real,ki minden problémát igazolásokban látja,és ha valakinek nem megy el kell adni.igy sose lesz csapatunk!! mert minden évbe 2-3ember jön 2évet adunk neki,nem lő 40gólt akkor adjuk el.és hozunk megint valakit és ugyan ez...
ez szerintem vicc!
Nem gondolnám hogy az atletico madrid egy verhetetlen csapat.
igen is játszatn kell a Bartát,Montoyat,Sergi-t,Tello-t,Stb.
És építsünk uj csapatot,de ne ugy hogy innen onnan miliókért hozunk mindenféle jött mentet!
azt gondolom, TerStegen ha jön akkor még egy(!) Középső védőt igazolnék. egy I.Martinezt esetleg. És Alexis helyett Pedro-t adnám el,még ha kölcsönben is( mert Delfoeu-nak itt a helye hogy bizonyítson)

el kell feljteni ezt hogy állandóan igazolunk feleslegesen,és remélem nem mondok csúnyát ezzel de :
-teljesen mindegy lett volna hogy Messi,Mascherano,Xavi,Pedro,Alves,Piqué játszik, vagy Adama,Bagnack,Sergi,Tello,Bartra, vagy épp Montoya a kezdő a meccsek Döntő(!!) töbségében.

és lehet most nem azt mondom hogy,ők legyenek az állandó kezdők,hanem hogy a 38bajnoki meccsből 23mat kezdőként léphettek volna pályáraha- Messi sétál,Alves nem tud beadni és róla jönnek a kontrák,Macherano nem fog embert,Pedro pályán sincs,Xavi alibizik! persze ezek most lesarkosítva. De szivesebben nézek egy fiatal,Barca nevelést,hibázni tűzzel a szemébe,mint egy Messi-t az utóbbi időben.
Végtére,idén velük se nyerünk semmit ha csak nem mi leszünk a nevető harmadik a BL Döntő miatt!! [-o<
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.01. 22:18:55

Sziasztok! Új vagyok a fórumon szóval bocsi ha valamit nem jó helyre írok. Igazából ha belegondoltok Alves eladása logikus lépés lenne. Has megnézitek az utóbbi években rengeteg hibával játszik. (Jó ki nem.) És ha valaki megadna érte egy értékelhető összeget áldásom rá.

De gondoljatok bele egy másik problémába! Montoya? Tudjuk, hogy ő mit tud igazából? Elkezdődött valamikor is folyamatosan az ő beépítése? Szerintem nagyon nem. Túl kockázatos lenne ráhagyni a dolgot.

És ugye ott van a zseniális átigazolási politikánk ami teljes csőd 5-6 éve. Tehát az, hogy kit hozunk ide az se egyszerű kérdés. Főleg, hogy egy ha végiggondoljátok ki vált itt be azok közül tényleg akit az utóbbi években idehoztunk?
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.01. 20:39:19

Rumig írta:
visca el barca írta:kicsit túl van lihegve ez a jobbhátvéd probléma, sokkal fontosabb a kapus/belső védő/xavi pótlása mint a szélső.
Igen, csak Alvesnek, ha minden igaz, jövőre lejár a szerződése, ráadásul elvileg a PSG élénken érdeklődik iránta.
Azaz szakmailag lehet vitatkozni, de pénzügyileg nézve most kell eladni, akkor meg máris sürgős lesz a jobbhátvéd kérdés is.
a túllihegést arra értem h ki jöjjön helyette. azt h el kell adni nem vitatom, már kb 3 éve szidom mint a lovat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.05.01. 20:09:28

visca el barca írta:kicsit túl van lihegve ez a jobbhátvéd probléma, sokkal fontosabb a kapus/belső védő/xavi pótlása mint a szélső.
Igen, csak Alvesnek, ha minden igaz, jövőre lejár a szerződése, ráadásul elvileg a PSG élénken érdeklődik iránta.
Azaz szakmailag lehet vitatkozni, de pénzügyileg nézve most kell eladni, akkor meg máris sürgős lesz a jobbhátvéd kérdés is.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.01. 19:48:20

visca el barca írta:kicsit túl van lihegve ez a jobbhátvéd probléma, sokkal fontosabb a kapus/belső védő/xavi pótlása mint a szélső.

én simán elhoznám manquillot az atleticobol ha már opciónk van rá, aztán majd megoldják montoyával ketten. és akkor nem kell 30 milliokat költeni pluszban.
Totálisan egyetértek ezzel.
Leon írta:Hozzuk vissza Tourét középre és meg van oldva a kp gond,úgyis tavaly (?) azt nyilatkozta,hogy szívesen visszajönne.Vagy ha nem Xaviér akkor adjuk oda érte Fabregast, a city amúgy is érdeklődik utána! :)
Szóljatok ám ha túl nagy baromságokat beszélek! :oops: :mrgreen:
Szóltam. :mrgreen:

Fabregast nem eladni kell, hanem kinevezni első számú karmesterré. Mint ahogy Montoyát első számú jobbekknek, és Bartrát előléptetni (2-)3. számú középhátvédnek. Úgyis újraépítjük jövőre a csapatot elméletileg, akkor már meg kéne adni a saját neveléseinknek a lehetőséget - már akik "érdemesek" rá, nem a Sergi Roberto félékre gondolok most.. Montoya is és Bartra is bejárta a szamárlétrát, már évek óta itt kopogtatnak az első csapat kapujában, egy szezonnyi bizonyítási időt mindenképp adnék nekik. Főleg úgy, hogy idén egyikükre sem lehet panaszunk, sőt - Montoyára még talán, de ahhoz képest milyen sűrűn játszik (a posztján) egyáltalán nem nyújt rossz teljesítményt. Ha annyira hangoztatjuk, hogy bízunk az utánpótlásban, akkor illene is bizonyítani. Kh tényleg kell, oda nem elég ha Bartra lesz Pique párja folyamatosan Masch helyett, de ha idehozzuk 30-ért ezt a Cuadrado gyereket a jobbosra.. :roll: Montoya helyében abban a pillanatban pakolnám be a bőröndömet..
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.01. 19:14:40

djtrack írta:a legnagyobb probléma Xavi lesz hogy nem merik leültetni a padra már..
Tata idén is megtette néha,pl asszem a Villareal ellen amikor fel kellet gyorsítani a játékot... :)
A legnagyobb probléma inkább az ha a pályán piknikező Messit nem merik leültetni a padra! #-o

Hozzuk vissza Tourét középre és meg van oldva a kp gond,úgyis tavaly (?) azt nyilatkozta,hogy szívesen visszajönne.Vagy ha nem Xaviér akkor adjuk oda érte Fabregast, a city amúgy is érdeklődik utána! :)
Szóljatok ám ha túl nagy baromságokat beszélek! :oops: :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.01. 19:10:21

kicsit túl van lihegve ez a jobbhátvéd probléma, sokkal fontosabb a kapus/belső védő/xavi pótlása mint a szélső.

én simán elhoznám manquillot az atleticobol ha már opciónk van rá, aztán majd megoldják montoyával ketten. és akkor nem kell 30 milliokat költeni pluszban.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.01. 18:43:35

a legnagyobb probléma Xavi lesz hogy nem merik leültetni a padra már..
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.01. 18:40:55

djtrack írta:egy jó beadás lehet lapos is ...nem mindig fejre játszák...
Igen, a lapos beadáshoz meg kontrából kell érkezni. :D Felállt védelem ellen megnézem hogyan adogatsz be laposan.

És akkor megint elérkeztünk ahhoz a problémához, hogy előbb a játékrendszeren kell változtatni és nem egy-egy játékos egyéni kvalitásaiban keresni a hibát.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.01. 18:36:46

OFF: Danilo, Hummels, Musacchio, Ter Stegen, Rafinha, Klopp vagy Simeone oszt jó napot erre a nyára. :D
ON: Jó lenne azért ez a lista, csak ahogyan megismerhetük a vezetőket erre minimális az esély. 8)
A fő gond ott fog kezdődni hogy szerintem kifogják nevezni LET, ahelyett hogy egy elismert személyben gondolkodnának. :? Onnantól kezdve én nem számítok nagy változásokra, mert egész egyszerűen én nem gondolom hogy ő a legalkalmasabb személy a jelenlegi dolgok helyre hozásában. :cry:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.05.01. 18:51:30-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.01. 18:32:14

egy jó beadás lehet lapos is ...nem mindig fejre játszák...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.01. 18:28:43

Bocs a piramisért, de kell, hogy tükröződjön a logikai zsákutca...
djtrack írta:
daffy írta:
djtrack írta:Egyébként beadni is tud.
jó,de kinek?
ezt annyian írtátok már érvnek,de egyszerűen nem értem. nem reális,hogy messi kijön középről. mellé meg felléphet ini,xavi,neymar,sanchez. közülük neymar a legmagasabb a maga 175 centijével,a többi <=170
na mintha Alves ebben az évben is szórta volna a jobbnál jobb beadásokat. Maximum a stadionbók kifele mert mindig lecsúszott.
Mondjuk daffy mondandójára pont nem sikerült reagálnod... :D Attól, hogy tud beadni, még mindig nem változtat azon a tényen, hogy nincs fent egyelőre értelmes ember, akinek érdemes lenne a fejét keresni. Akár tud beadni, akár nem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.01. 18:24:19

daffy írta:
djtrack írta:Egyébként beadni is tud.
jó,de kinek?
ezt annyian írtátok már érvnek,de egyszerűen nem értem. nem reális,hogy messi kijön középről. mellé meg felléphet ini,xavi,neymar,sanchez. közülük neymar a legmagasabb a maga 175 centijével,a többi <=170

na mintha Alves ebben az évben is szórta volna a jobbnál jobb beadásokat. Maximum a stadionbók kifele mert mindig lecsúszott.
Válasz küldése