Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.05.17. 14:00:01

Felesleges Tellot kölcsönadni, soha nem lesz belőle olyan szintű labdarúgó aki a Barcába meghatározó tud lenni.
Szimplán a tehetsége nem predesztinálja erre, van ilyen, nem lehet mindenki top játékos, belőle sem lesz az. Ez nem játékperc kérdése.
Kép
Deptusac
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.08.25. 11:23:14

2014.05.17. 12:33:17

"Tellot én kölcsönadnám, akkor kiderülne, hogy tényleg csak kevés neki a játéklehetőség, vagy nem Barca-szint. [/quote]"

Maximálisan egyetértek! A tartós önbizalomhiány - amiben Tata vastagon sáros - elbátortalanít egy érzékenyebb típusú játékost. - Akinek nem rossz a memóriája az még emlékezhet Tello góljaira, zseniális cseleire. - Persze lehet, hogy a mellőzöttség tartós károkat okozott, ezért is lenne jó megoldás a kölcsönadás.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.05.17. 11:25:55

Leon írta:
Kár érte mert Reus után Aguero is lenyilatkozta,hogy marad a Citynél! :(
Egyébként ha Suarez el kezdi verni az asztalt,hogy ő mindenképp a Barcába akar menni akkor is ki kéne fizetni érte a 70-80 milliót?
Csak mert a piaci értéke jelenleg 50 millió euró körül van.Annyit megérne!
az mindegy, hogy ki mit nyilatkozik, Bale is egész nyáron azt szajkózta tavaly, hogy marad a Spursben, és nézd meg hogy most hol játszik.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.16. 22:25:11

Deulofeuval nekem egyedül annyi bajom van - a videó alapján is -, hogy egy kicsit önzőbb mint kéne. Ez érezhető volt akkor is amikor az első csapatban játszott pár meccsen, nagyon egyedül akart megoldani mindent, de pár komolyabb beszélgetés az edzővel meg Xaviékkal, és beállna optimálisra a passz-csel arány szerintem. De én továbbra is támogatom a jövetelét, pont az tetszik benne, hogy elég tökösnek tűnik ahhoz, hogy ne csak Messire bízzon mindent, hanem ő maga törjön kapura ha esélye van rá.

Tello meg már sokszor bizonyította, hogy nagyon egysíkú a játéka. Ő kevés ide. Persze nem tehetségtelen, így vannak szép momentumai, de összességében érződik, hogy az ő stílusát nem itt lehet a legjobban kihasználni. Neki is meg a klubnak is jobb lenne ha máshol folytatná.
Chino írta:
Megint beindult a pletykaáradat. Luizt állítólag inkább Münchenbe adná Mou, ráadásul sokkal olcsóbban. Legalábbis a Bild szerint. Mondjuk ez már azért is baromság mert ebbe a játékosnak is van beleszólása. Úgyhogy ha ide akar jönni és nem a németekhez, akkor Mou cumizhat.
A David Luizos cikk elég kamuszagú. Nem tudom, hogy a Bild mennyire hiteles lap, de ez a kedvencem részem:

A német lap szerint ugyanis a Bayern München szeretné leigazolni David Luizt cirka 30 millió euroért. Ez az ár jóval alacsonyabb, mint amit a Barca ajánlana érte (vagy amit Mou akar a Barcától), ezért a portugál azt is kérte, hogy a távozó Samuel Eto'o pótlására vonják be a transzferbe Mario Madzikucot, mint valutát.

A múltkor még azért volt 39 millió nekünk, mert Costa árát belőle akarják fedezni, erre most azért olcsóbb a Münchennek, mert még egy csatárt belevonnának..? Logikus.. :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.16. 21:42:08

kadarzsolt85 írta:
lamasia2867 írta:https://www.youtube.com/watch?v=9s2vrr7eJ74
Nem csúnya... 8)
Örülnék ha visszatérne Dulifuli :mrgreen:
Pedro meg mehet amerre lát...
Hat ugyes de nem szeretem mert tul nagy a pofaja es amugy tudom ,hogy nem egy poszt de Hallilovic sokkal nagyobb tehetseg mint Gerrard tul nagykepu en azert nem szeretem inkabb a realban a helye mint nalunk!
Ez a túl nagypofájú dolgot hagyjuk már. Tellonak nem nagy a pofája, hogy beszól az edzőnek, vagy mi a bajod Deulofeuval. Nem tudom hányszor láttad játszani vagy miből gondolod. Jöjjön ide aztán nézzük meg mit tud. Telloért meg imádkozzunk ki 10-12 milliót a Pooltól.
Halilovic meg hogy jött ide. Még nem is játszik itt és miért kéne a spanyolhoz hasonlítani. A másik pedig, hogy hány meccset láttál Halolicic-al, hogy meg tudod állapítani, hogy nagyobb tehetség. Jómagam egyet sem, ezért is kezelem óvatosan.

Megint beindult a pletykaáradat. Luizt állítólag inkább Münchenbe adná Mou, ráadásul sokkal olcsóbban. Legalábbis a Bild szerint. Mondjuk ez már azért is baromság mert ebbe a játékosnak is van beleszólása. Úgyhogy ha ide akar jönni és nem a németekhez, akkor Mou cumizhat.

Az AS szerint LE meg Mathieu-t akarja a Valenciaból, ráadásul akár 20!! milliót is kipengetnének érte. Na akkor dobnék egy hátast. Bartra mögé 5-6 millióért még rendben is lenne.
Forca Barca!!!!
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.05.16. 20:52:24

Subinho írta:Az a helyzet, h amikor Tello rendszeresen játszott vmelyik szezon végén, ő is jól tolta. Csak hát Neymar mögött még Pesto is ott van. Én Pedrot passzolnám el és Tello lehetne a csere több játékkal. Dölo meg lehetne Alexis mögött...
Tellot én kölcsönadnám, akkor kiderülne, hogy tényleg csak kevés neki a játéklehetőség, vagy nem Barca-szint. Pedro szerintem is mehet, árából meg jöhetne Reus, csak sajnos lenyilatkozta, hogy meg minimum egy evet marad Dortmundban.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.16. 19:15:44

Az a helyzet, h amikor Tello rendszeresen játszott vmelyik szezon végén, ő is jól tolta. Csak hát Neymar mögött még Pesto is ott van. Én Pedrot passzolnám el és Tello lehetne a csere több játékkal. Dölo meg lehetne Alexis mögött...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.16. 18:35:00

kadarzsolt85 írta:
lamasia2867 írta:https://www.youtube.com/watch?v=9s2vrr7eJ74
Nem csúnya... 8)
Örülnék ha visszatérne Dulifuli :mrgreen:
Pedro meg mehet amerre lát...
Hat ugyes de nem szeretem mert tul nagy a pofaja es amugy tudom ,hogy nem egy poszt de Hallilovic sokkal nagyobb tehetseg mint Gerrard tul nagykepu en azert nem szeretem inkabb a realban a helye mint nalunk!
Én sem vagyok elájulva Deulofeutól, bár kívánom, hogy rámcáfoljon. Tello helyére mindenesetre jöhet vissza gond nélkül, abból baj nem lehet. Viszont az érved nagyon nem helytálló, hiszen Te magad is elismered, hogy egyáltalán nem ugyanaz a posztja Halilovicnak és Deulofeunak. Ennyire erővel ne hozzuk ter Stegent, mert Neymar nem fog tudni kibontakozni. :mrgreen:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.05.16. 17:05:44

lamasia2867 írta:https://www.youtube.com/watch?v=9s2vrr7eJ74
Nem csúnya... 8)
Örülnék ha visszatérne Dulifuli :mrgreen:
Pedro meg mehet amerre lát...
Hat ugyes de nem szeretem mert tul nagy a pofaja es amugy tudom ,hogy nem egy poszt de Hallilovic sokkal nagyobb tehetseg mint Gerrard tul nagykepu en azert nem szeretem inkabb a realban a helye mint nalunk!
Barca Barca Baaarca
Avatar
lamasia2867
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013.07.06. 10:56:22

2014.05.16. 16:52:24

https://www.youtube.com/watch?v=9s2vrr7eJ74" target="_blank
Nem csúnya... 8)
Örülnék ha visszatérne Dulifuli :mrgreen:
Pedro meg mehet amerre lát...
„A futball nem az a játék, amelyben ha a tréner azt mondja, csináljátok ezt, megcsinálják tökéletesen. Nem, a labdarúgás sokkal komplikáltabb. Véleményem szerint a foci egy belsőséges kapcsolat a csapat tagjai között.”
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.15. 19:53:39

Leon írta: Kár érte mert Reus után Aguero is lenyilatkozta,hogy marad a Citynél! :(
Azert az meg nem biztos, hogy nem igazolnak el. Volt mar olyanra pelda, hogy valaki kijelentette, hogy nem megy sehova, aztan megis mashol kotott ki. Remenykedek a nemet leigazolasaban, de a vb elott lekene zarni, amire elegge keves eselyt latok.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.15. 19:47:51

Chino írta:
Leon írta:
Kár érte mert Reus után Aguero is lenyilatkozta,hogy marad a Citynél! :(
Egyébként ha Suarez el kezdi verni az asztalt,hogy ő mindenképp a Barcába akar menni akkor is ki kéne fizetni érte a 70-80 milliót?
Csak mert a piaci értéke jelenleg 50 millió euró körül van.Annyit megérne!

Nem azt kell nézni mi van a transfermarkton. Ha az lenne a mérvadó kis túlzással 150 millióból egy komplett csapatot lehetne építeni.
Igen. Nem mindegy, hogy ki keresi, mennyiért keresi, mit ajánlanak, mibe megy bele a klubja. Sok minden eldőlhet itt még. Ha Alexis elmegy Reust mindenképp el kéne hozni... De az is lehet, hogy LE. Teljesen más nevekben gondolkodik mint mi. Már csak az a kérdés mennyire vág ez egybe azzal amit Zubiék akarnak.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.15. 19:38:59

Leon írta:
Kár érte mert Reus után Aguero is lenyilatkozta,hogy marad a Citynél! :(
Egyébként ha Suarez el kezdi verni az asztalt,hogy ő mindenképp a Barcába akar menni akkor is ki kéne fizetni érte a 70-80 milliót?
Csak mert a piaci értéke jelenleg 50 millió euró körül van.Annyit megérne!

Nem azt kell nézni mi van a transfermarkton. Ha az lenne a mérvadó kis túlzással 150 millióból egy komplett csapatot lehetne építeni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.15. 19:13:40

Chino írta:
Leon írta:Suarez ezt nyilatkozta nemrég:

"Sosem írtam alá olyan szerződést, amelyben záradék lett volna, amely elsőbbséget biztosít bármelyik csapatnak. Tudom, hogy jó idényem volt és azt is, hogy a sajtóban írnak erről-erről, de most kizárólag a világbajnokságra koncentrálok. Nem tudom, vajon a Barcelonának szüksége van-e egy "kilencesre", nagyszerű játékosaik vannak. A Barcánál nyilván tisztában vannak vele, milyen játékosok kellenek nekik és kiket szeretne az edző. Ez nem az én döntésem. Jelen pillanatban szerződés köt a Liverpoolhoz, mindent megteszek azokért a csapatokért, amelyek mezét viselem" - szögezte le Suárez.

Suarez ezen állítása alapján arra vár,hogy a Barca leendő edzője a csapatba igényelje őt? :-s

Csakhogy még 4 éves szerződése van a Pool-lal + a Reallal kéne versengeni érte. Mindent összevetve legalább 70, de inkább 80 millió felett lenne az ára. Szóval kár is szót pazarolni erre.
Kár érte mert Reus után Aguero is lenyilatkozta,hogy marad a Citynél! :(
Egyébként ha Suarez el kezdi verni az asztalt,hogy ő mindenképp a Barcába akar menni akkor is ki kéne fizetni érte a 70-80 milliót?
Csak mert a piaci értéke jelenleg 50 millió euró körül van.Annyit megérne!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.15. 19:12:22

csababarca írta:Suárez ennyiért már nem opció nekünk. Akkor kellett volna hozni,amikor Ajaxos volt, 30ért érkezhetett volna simán...azt hiszem a Pool 26,5ért vette meg. Annyiért aprópénz volt.

Aztán idehoztuk volna és leépítjük mert nem használunk csatárt.
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.15. 19:04:30

Sanchez+Tello+Song érte már elgondolkozna a Pool Suarezért
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.15. 18:54:07

Suárez ennyiért már nem opció nekünk. Akkor kellett volna hozni,amikor Ajaxos volt, 30ért érkezhetett volna simán...azt hiszem a Pool 26,5ért vette meg. Annyiért aprópénz volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.15. 18:50:55

Leon írta:Suarez ezt nyilatkozta nemrég:

"Sosem írtam alá olyan szerződést, amelyben záradék lett volna, amely elsőbbséget biztosít bármelyik csapatnak. Tudom, hogy jó idényem volt és azt is, hogy a sajtóban írnak erről-erről, de most kizárólag a világbajnokságra koncentrálok. Nem tudom, vajon a Barcelonának szüksége van-e egy "kilencesre", nagyszerű játékosaik vannak. A Barcánál nyilván tisztában vannak vele, milyen játékosok kellenek nekik és kiket szeretne az edző. Ez nem az én döntésem. Jelen pillanatban szerződés köt a Liverpoolhoz, mindent megteszek azokért a csapatokért, amelyek mezét viselem" - szögezte le Suárez.

Suarez ezen állítása alapján arra vár,hogy a Barca leendő edzője a csapatba igényelje őt? :-s

Csakhogy még 4 éves szerződése van a Pool-lal + a Reallal kéne versengeni érte. Mindent összevetve legalább 70, de inkább 80 millió felett lenne az ára. Szóval kár is szót pazarolni erre.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.15. 18:28:46

Suarez ezt nyilatkozta nemrég:

"Sosem írtam alá olyan szerződést, amelyben záradék lett volna, amely elsőbbséget biztosít bármelyik csapatnak. Tudom, hogy jó idényem volt és azt is, hogy a sajtóban írnak erről-erről, de most kizárólag a világbajnokságra koncentrálok. Nem tudom, vajon a Barcelonának szüksége van-e egy "kilencesre", nagyszerű játékosaik vannak. A Barcánál nyilván tisztában vannak vele, milyen játékosok kellenek nekik és kiket szeretne az edző. Ez nem az én döntésem. Jelen pillanatban szerződés köt a Liverpoolhoz, mindent megteszek azokért a csapatokért, amelyek mezét viselem" - szögezte le Suárez.

Suarez ezen állítása alapján arra vár,hogy a Barca leendő edzője a csapatba igényelje őt? :-s
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.15. 18:23:53

Feast4 írta:
mess2009 írta:ebből az átigazolási katyvaszból csak egyben vagyok biztos: a Barcelona jelenlegi -a játékos utánpótlásért felelős - menedzsmentje méltatlan a klubhoz és még a gyengébb szezont futó első csapathoz is. ez tényként igazolható a Pep. utáni edző kálváriával és a kiürült kerettel. a többi jó játék itt a fórumon, és alkalmanként jó téma a médiumoknak. na meg ott a jó kis közmondás is"...a fejétől bűzlik a ...."

Tejesen igaz. Feltűnő azért, hogy az utóbbi 3-4 évben minden saját nevelésű csőd volt, vagy elrontottuk vagy eladtuk. Sajna ez sokat elmond. És most láss csodát a csapat torka is véres igazából szinte minden pályarészbe játékost kéne hozni.
Nézd már meg a saját neveléseket akik a kezdőcsapatban vannak vagy nagy játékosok lettek. Valdes 32 éves. Puyol 36. Xavi 34. Iniesta 30. Alba nem itt vált nagy játékossá. Mindenki szereti mondani, hogy saját nevelés stb., de ez sajnos szerintem nem igaz. A Messi-Piqué-Cesc- Busquets-Pedro generációt lehet egy kalap alá venni, de közülük is Piqué és Cesc elég kakukktojás. Ha valaki azt hiszi, hogy minden évben Iniestak meg Messik fognak csőstül kijönni az el van tévedve.

Azért itt van jelenleg Bartra, Montoya, Deulofeu, Rafinha. Tényleg hatalmas csőd mindegyik.
Akik pedig most játszanak ott szinte mindegyik 18-20 éves, ergo ha nem Messik akkor mit várunk tőlünk. Azért ott van Bagnack, Grimaldo, Samper, Denis, Dongou, kopogtat El Haddadi meg Adama is, érkezett Halilovic.
Forca Barca!!!!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.15. 18:02:08

zola8787 írta:Ha ez a terv megvan felőlem mehet a csatárvásár, pl Sanyi nagyon jól teljesít az Mtk-ban :D (Amúgy tényleg annyira kíváncsi lennék, hogy ha betennénk Neymar és Messi közé, mennyi gólt lenne képes lőni :D) Szerintetek? Szerintem 10et tuti összehozna Xanyi :D
Azt a 10et is egy meccsen, csak nehogy megseruljon atoltozes kozben. :mrgreen:
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.15. 17:57:14

mess2009 írta:ebből az átigazolási katyvaszból csak egyben vagyok biztos: a Barcelona jelenlegi -a játékos utánpótlásért felelős - menedzsmentje méltatlan a klubhoz és még a gyengébb szezont futó első csapathoz is. ez tényként igazolható a Pep. utáni edző kálváriával és a kiürült kerettel. a többi jó játék itt a fórumon, és alkalmanként jó téma a médiumoknak. na meg ott a jó kis közmondás is"...a fejétől bűzlik a ...."

Tejesen igaz. Feltűnő azért, hogy az utóbbi 3-4 évben minden saját nevelésű csőd volt, vagy elrontottuk vagy eladtuk. Sajna ez sokat elmond. És most láss csodát a csapat torka is véres igazából szinte minden pályarészbe játékost kéne hozni.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.15. 17:52:33

ebből az átigazolási katyvaszból csak egyben vagyok biztos: a Barcelona jelenlegi -a játékos utánpótlásért felelős - menedzsmentje méltatlan a klubhoz és még a gyengébb szezont futó első csapathoz is. ez tényként igazolható a Pep. utáni edző kálváriával és a kiürült kerettel. a többi jó játék itt a fórumon, és alkalmanként jó téma a médiumoknak. na meg ott a jó kis közmondás is"...a fejétől bűzlik a ...."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.15. 17:51:31

Jöjjön egy kezdőkapus, egy világsztár védő + mellé jöhet egy ígéretes tehetség (Mangala pl). Ha ez a terv megvan felőlem mehet a csatárvásár, pl Sanyi nagyon jól teljesít az Mtk-ban :D (Amúgy tényleg annyira kíváncsi lennék, hogy ha betennénk Neymar és Messi közé, mennyi gólt lenne képes lőni :D) Szerintetek? Szerintem 10et tuti összehozna Xanyi :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.15. 17:47:56

etooka9 írta:
Aaron3991 írta:A megoldast en mar regota mondom. Mario Mandzukicnak hivjak. Pepnel ugyan ugy kegyvesztett lett mint anno Eto'o az okat csak o tudja de a teljesitmenye miatt kihagyni nem tudta eddig mint ahogy anno a kamerunit se, azonban Lewa leigazolasaval letszamfelettive valt igy a nyaron meg fognak tole valni valoszinuleg. A Bayern most Barca 2.0 es naluk nagyon fosta a golokat, kerdem en nalunk miert ne tenne? Technikas(szerintem, gondolom lesz aki vitatkozik ezzel), magas, jol fejel mi kell meg? Es en siman eltudom kepzelni a 4-3-3ban ugyh Messit visszahuznam kozeppalyasnak igy ha a pletykak igazak es Fabret nagyon el akarjuk adni nem is lenne akkora gond. Messi igy is a kozeppalyasaink nyakan log igy akkor nem zavarna oket es melysegbol tudna osztogatni es betorni a vedelembe es ami meg fontosabb kozepen igy mindig lenne egy magas megjatszhato jatekos igy a szelsoinknek nem kellene mindig megfordulni mert egyedul allnak a szelen es nincs kinek bejatszani. Varom a velemenyeket! :D
Mandzukicot en is jo megoldasnak tartom, szerintem olyan 15-17 millioba fajna a leigazolasa. A bayernben is szepen termelte a golokat (43/27). Ahogy leirtad, magas, gyors, jol fejel es garancia a golokra. Viszont azt kizartnak tartom, hogy erkezese miatt Messit visszabb tolna barki is kp-ra.
Igazából teljesen mindegy, mert ha jó lenne a támogatás egy középszerű csatárból is félistent lehet csinálni. Szélen meg középen megélnkitjük a támadásunkat akkor kb egy rongybaba is állhat bent. De ha ezt nem tesszük akkor viszont tényleg zsebbe kel nyúlni, mert he egy 9estől várjuk csupán a megoldást az bárki nem lehet.
Kép
Válasz küldése